[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: mazowiecka (południe)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energia Kozienice 34 75 22 9 3 81-31 15 2 0 50-14 7 7 3 31-17
2.  Oskar Przysucha 34 67 20 7 7 80-37 13 3 1 48-13 7 4 6 32-24
3.  Szydłowianka Szydłowiec 34 63 18 9 7 76-43 10 3 4 38-19 8 6 3 38-24
4.  Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 34 62 18 8 8 67-33 9 3 5 31-18 9 5 3 36-15 2 4 1 1 0 2-1
5.  Mazur Karczew 34 62 19 5 10 60-35 9 3 5 32-16 10 2 5 28-19 2 1 0 1 1 1-2
6.  KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 34 61 19 4 11 66-38 9 3 5 39-17 10 1 6 27-21
7.  Sparta Jazgarzew 34 54 12 18 4 59-43 7 9 1 28-15 5 9 3 31-28
8.  Hutnik Warszawa 34 51 15 6 13 41-35 7 2 8 15-21 8 4 5 26-14
9.  Mszczonowianka Mszczonów 34 45 12 9 13 45-55 6 6 5 25-22 6 3 8 20-33
10.  Wilga Garwolin 34 43 12 7 15 64-63 7 4 6 38-31 5 3 9 26-32 2 4 1 1 0 5-4
11.  Orzeł Wierzbica 34 43 12 7 15 38-53 7 4 6 24-24 5 3 9 14-29 2 1 0 1 1 4-5
12.  Victoria Sulejówek 34 41 11 8 15 60-60 4 6 7 33-31 7 2 8 27-29 4 8 2 2 0 11-4
13.  Żyrardowianka Żyrardów 34 41 11 8 15 40-43 7 4 6 21-15 4 4 9 19-28 4 4 1 1 2 3-9
14.  Znicz II Pruszków 34 41 10 11 13 65-54 7 5 5 43-21 3 6 8 22-33 4 3 0 3 1 2-3
15.  KS Raszyn 34 39 11 6 17 41-63 6 4 7 22-27 5 2 10 19-36
16.  Mazowsze Grójec 34 38 11 5 18 50-55 5 3 9 26-31 6 2 9 24-24
17.  Zwolenianka Zwoleń 34 23 6 5 23 35-91 4 2 11 18-42 2 3 12 17-49
18.  Okęcie Warszawa 34 2 0 2 32 12-148 0 1 16 6-66 0 1 16 6-82

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Energia Kozienice    3-1 2-2 3-0 2-1 3-1 7-2 0-0 5-1 3-1 1-0 5-3 1-0 3-0* 4-1 1-0 1-0 6-1 
 2 Oskar Przysucha2-1     1-1 2-0 2-1 1-3 0-0 3-1 5-1 3-2 3-0 3-0 4-0 1-1 3-0 2-1 6-1 7-0 
 3 Szydłowianka Szydłowiec1-1 1-5     0-1 4-0 2-5 4-2 1-1 0-1 3-1 3-0 3-0 1-0 4-2 1-0 4-0 0-0 6-0 
 4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki0-1 1-0 0-2     2-1 2-0 2-2 1-0 0-1 3-2 1-3 0-2 1-1 2-2 3-0 2-1 7-0 4-0 
 5 Mazur Karczew0-2 5-1 0-1 0-0     2-0 0-3 0-1 2-2 1-0 5-0 2-3 2-1 3-0 1-0 0-0 3-1 6-1 
 6 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna)1-0 2-3 2-1 0-2 0-0     0-0 1-2 4-0 1-0 4-0 4-1 4-1 2-0 4-5 1-2 0-0 9-0 
 7 Sparta Jazgarzew1-1 1-0 3-3 0-0 2-1 2-3     2-1 1-1 0-0 0-0 2-1 0-0 5-1 2-2 1-1 2-0 4-0 
 8 Hutnik Warszawa1-3 1-1 1-1 1-3 0-1 0-1 1-2     2-1 0-3 1-0 1-0 1-0 0-2 1-0 0-1 2-1 2-1 
 9 Mszczonowianka Mszczonów1-1 0-1 3-4 0-2 1-2 1-1 2-2 2-1     2-2 0-0 1-2 1-1 2-1 3-0 1-0 4-2 1-0 
 10 Wilga Garwolin2-1 0-3 6-3 1-6 1-1 3-0 0-0 0-1 0-2     3-3 2-1 3-1 1-1 2-0 2-3 4-5 8-0 
 11 Orzeł Wierzbica0-1 3-2 3-2 1-3 0-4 1-0 1-2 0-0 1-0 1-2     1-1 1-1 3-1 2-3 2-1 1-1 3-0 
 12 Victoria Sulejówek3-3 0-0 1-2 2-2 1-2 1-2 1-2 0-5 2-2 1-1 0-2     5-2 1-1 2-1 0-2 6-1 7-1 
 13 Żyrardowianka Żyrardów0-0 1-2 1-3 1-0 1-2 1-0 1-1 1-0 0-1 2-1 0-1 0-4     0-0 0-0 2-0 5-0 5-0 
 14 Znicz II Pruszków2-3 1-1 0-0 2-2 2-4 0-1 3-3 0-1 2-1 7-0 4-2 1-1 0-1     7-0 2-1 4-0 6-0 
 15 KS Raszyn1-1 3-2 0-3 2-2 0-1 1-2 3-2 0-0 0-3 1-2 3-0 1-0 1-0 0-3     1-4 3-0 2-2 
 16 Mazowsze Grójec1-1 2-6 0-0 0-1 1-3 1-4 0-0 2-3 4-0 1-4 1-0 1-2 2-4 4-2 0-1     1-0 5-0 
 17 Zwolenianka Zwoleń1-7 0-0 1-3 0-4 0-2 0-3 2-2 0-6 4-0 3-1 0-1 1-4 1-2 1-4 0-3 3-0     1-0 
 18 Okęcie Warszawa0-4 0-4 0-7 0-8 0-2 0-1 1-6 1-3 1-3 0-4 0-2 1-2 0-4 1-1 1-3 0-7 0-5     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Hutnik Warszawa 0-1 Mazowsze Grójec 15 sierpnia, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 0-1 Orzeł Wierzbica 17 sierpnia, 17:30
Victoria Sulejówek 1-1 Wilga Garwolin 15 sierpnia, 18:00
KS Raszyn 1-1 Energia Kozienice 15 sierpnia, 15:00
Okęcie Warszawa 1-1 Znicz II Pruszków 16 sierpnia, 11:00 (50)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 16 sierpnia, 17:30
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 15 sierpnia, 17:00
Oskar Przysucha 2-1 Mazur Karczew 15 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Sparta Jazgarzew 15 sierpnia, 13:30

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Mazowsze Grójec 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 20 sierpnia, 17:00
Mazur Karczew 0-3 Sparta Jazgarzew 20 sierpnia, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Oskar Przysucha 20 sierpnia, 17:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Szydłowianka Szydłowiec 20 sierpnia, 18:00
Znicz II Pruszków 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 sierpnia, 15:00
Energia Kozienice 6-1 Okęcie Warszawa 20 sierpnia, 17:30
Orzeł Wierzbica 1-1 Victoria Sulejówek 20 sierpnia, 17:00
Hutnik Warszawa 2-1 Zwolenianka Zwoleń 20 sierpnia, 17:30
KS Raszyn 1-2 Wilga Garwolin 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Zwolenianka Zwoleń 3-0 Mazowsze Grójec 15 października, 15:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria Sulejówek 0-5 Hutnik Warszawa 23 sierpnia, 17:00
KS Raszyn 3-0 Orzeł Wierzbica 23 sierpnia, 15:00
Okęcie Warszawa 0-4 Wilga Garwolin 23 sierpnia, 11:00 (50)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 Energia Kozienice 23 sierpnia, 14:30
Szydłowianka Szydłowiec 4-2 Znicz II Pruszków 23 sierpnia, 11:00
Oskar Przysucha 2-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Mazur Karczew 23 sierpnia, 13:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-1 Sparta Jazgarzew 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Mazowsze Grójec 1-3 Mazur Karczew 27 sierpnia, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 27 sierpnia, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 Sparta Jazgarzew 27 sierpnia, 17:00
Znicz II Pruszków 1-1 Oskar Przysucha 27 sierpnia, 15:30
Energia Kozienice 2-2 Szydłowianka Szydłowiec 27 sierpnia, 17:30
Orzeł Wierzbica 3-0 Okęcie Warszawa 27 sierpnia, 17:00
Hutnik Warszawa 1-0 KS Raszyn 27 sierpnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 1-4 Victoria Sulejówek 27 sierpnia, 17:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 Wilga Garwolin 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Victoria Sulejówek 0-2 Mazowsze Grójec 30 sierpnia, 19:00
KS Raszyn 3-0 Zwolenianka Zwoleń 30 sierpnia, 15:00
Okęcie Warszawa 1-3 Hutnik Warszawa 30 sierpnia, 11:00 (150)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Orzeł Wierzbica 30 sierpnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-1 Wilga Garwolin 30 sierpnia, 15:00
Oskar Przysucha 2-1 Energia Kozienice 30 sierpnia, 17:00
Sparta Jazgarzew 5-1 Znicz II Pruszków 30 sierpnia, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 0-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 30 sierpnia, 13:30
Mazur Karczew 2-1 Żyrardowianka Żyrardów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Mazowsze Grójec 2-4 Żyrardowianka Żyrardów 6 września, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Mazur Karczew 6 września, 17:00
Energia Kozienice 7-2 Sparta Jazgarzew 6 września, 17:00
Orzeł Wierzbica 3-2 Szydłowianka Szydłowiec 6 września, 16:00
Hutnik Warszawa 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6 września, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 1-0 Okęcie Warszawa 6 września, 16:30
Victoria Sulejówek 2-1 KS Raszyn 6 września, 19:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Znicz II Pruszków 6 września, 11:00
Oskar Przysucha 3-2 Wilga Garwolin 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 10 września

KS Raszyn 1-4 Mazowsze Grójec 10 września, 17:00
Okęcie Warszawa 1-2 Victoria Sulejówek 10 września, 17:00 (70)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Zwolenianka Zwoleń 10 września, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Hutnik Warszawa 10 września, 16:30
Oskar Przysucha 3-0 Orzeł Wierzbica 10 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 0-0 Wilga Garwolin 10 września, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Energia Kozienice 15 października, 15:30
w pierwotnym terminie (10 września, 16:30) odwołany z powodu pogrzebu ojca zawodnika gospodarzy
Mazur Karczew 3-0 Znicz II Pruszków 10 września, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 10 września, 16:45
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 8 - 13-14 września

Mazowsze Grójec 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 września, 16:00
Znicz II Pruszków 0-1 Żyrardowianka Żyrardów 13 września, 11:30
Energia Kozienice 2-1 Mazur Karczew 14 września, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-2 Sparta Jazgarzew 13 września, 16:00
Hutnik Warszawa 1-1 Oskar Przysucha 13 września, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 1-3 Szydłowianka Szydłowiec 13 września, 16:30
Victoria Sulejówek 1-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 września, 18:00
KS Raszyn 2-2 Okęcie Warszawa 13 września, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-2 Wilga Garwolin 13 września, 13:30

Kolejka 9 - 17 września

Okęcie Warszawa 0-7 Mazowsze Grójec 17 września, 16:30 (50)
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-5 KS Raszyn 17 września, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Victoria Sulejówek 17 września, 16:00
Oskar Przysucha 6-1 Zwolenianka Zwoleń 17 września, 16:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Hutnik Warszawa 17 września, 16:30
Mszczonowianka Mszczonów 0-0 Orzeł Wierzbica 17 września, 16:30
Mazur Karczew 1-0 Wilga Garwolin 17 września, 16:30
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Energia Kozienice 17 września, 16:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-2 Znicz II Pruszków 17 września, 16:30

Kolejka 10 - 20-21 września

Mazowsze Grójec 4-2 Znicz II Pruszków 20 września, 16:00
Energia Kozienice 3-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 20 września, 13:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 13:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Orzeł Wierzbica 0-4 Mazur Karczew 20 września, 16:00
Hutnik Warszawa 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 20 września, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 2-2 Sparta Jazgarzew 20 września, 13:30
Victoria Sulejówek 0-0 Oskar Przysucha 21 września, 17:30
KS Raszyn 0-3 Szydłowianka Szydłowiec 21 września, 15:00
Okęcie Warszawa 0-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 września, 11:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-1 Wilga Garwolin 20 września, 16:00

Kolejka 11 - 27-28 września

KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Mazowsze Grójec 27 września, 14:30
w Oborach
Szydłowianka Szydłowiec 6-0 Okęcie Warszawa 27 września, 15:30
Oskar Przysucha 3-0 KS Raszyn 27 września, 13:00
Sparta Jazgarzew 2-1 Victoria Sulejówek 27 września, 16:30
Mszczonowianka Mszczonów 4-2 Zwolenianka Zwoleń 27 września, 12:30
Mazur Karczew 0-1 Hutnik Warszawa 27 września, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-1 Orzeł Wierzbica 28 września, 16:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-2 Wilga Garwolin 27 września, 16:00
Znicz II Pruszków 2-3 Energia Kozienice 28 września, 15:00

Kolejka 12 - 4-5 października

Mazowsze Grójec 1-1 Energia Kozienice 4 października, 16:00
Orzeł Wierzbica 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4 października, 15:00
Hutnik Warszawa 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 4 października, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 0-2 Mazur Karczew 4 października, 15:00
Victoria Sulejówek 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 4 października, 19:00
KS Raszyn 3-2 Sparta Jazgarzew 4 października, 15:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem
Okęcie Warszawa 0-4 Oskar Przysucha 4 października, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Szydłowianka Szydłowiec 4 października, 16:00
Znicz II Pruszków 7-0 Wilga Garwolin 5 października, 11:30

Kolejka 13 - 11-12 października

Szydłowianka Szydłowiec 4-0 Mazowsze Grójec 11 października, 13:00
Oskar Przysucha 1-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 października, 15:00
Sparta Jazgarzew 4-0 Okęcie Warszawa 11 października, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-0 KS Raszyn 11 października, 11:00
Mazur Karczew 2-3 Victoria Sulejówek 11 października, 15:00
Żyrardowianka Żyrardów 5-0 Zwolenianka Zwoleń 11 października, 15:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Hutnik Warszawa 11 października, 15:30
Znicz II Pruszków 4-2 Orzeł Wierzbica 11 października, 11:00
Energia Kozienice 3-1 Wilga Garwolin 11 października, 11:00

Kolejka 14 - 18-19 października

Mazowsze Grójec 1-4 Wilga Garwolin 18 października, 15:00
Orzeł Wierzbica 0-1 Energia Kozienice 18 października, 11:00
Hutnik Warszawa 0-2 Znicz II Pruszków 18 października, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 0-4 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 18 października, 15:00
Victoria Sulejówek 5-2 Żyrardowianka Żyrardów 17 października, 19:00
KS Raszyn 0-1 Mazur Karczew 18 października, 14:00
Okęcie Warszawa 1-3 Mszczonowianka Mszczonów 18 października, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Sparta Jazgarzew 18 października, 15:30
Szydłowianka Szydłowiec 1-5 Oskar Przysucha 18 października, 14:30

Kolejka 15 - 25-26 października

Oskar Przysucha 2-1 Mazowsze Grójec 25 października, 14:00
Sparta Jazgarzew 3-3 Szydłowianka Szydłowiec 25 października, 14:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 października, 11:00
Mazur Karczew 6-1 Okęcie Warszawa 25 października, 14:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 KS Raszyn 25 października, 14:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-2 Victoria Sulejówek 25 października, 14:00
Znicz II Pruszków 4-0 Zwolenianka Zwoleń 26 października, 11:00
Energia Kozienice 0-0 Hutnik Warszawa 25 października, 13:00
Orzeł Wierzbica 1-2 Wilga Garwolin 25 października, 11:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Mazowsze Grójec 1-0 Orzeł Wierzbica 16 listopada, 13:00
Hutnik Warszawa 0-3 Wilga Garwolin 16 listopada, 11:00
Zwolenianka Zwoleń 1-7 Energia Kozienice 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 października, 14:00) odwołany
Victoria Sulejówek 1-1 Znicz II Pruszków 15 listopada, 16:00
KS Raszyn 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 11:00) odwołany
Okęcie Warszawa 0-4 Żyrardowianka Żyrardów 15 listopada, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Mazur Karczew 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 29 października, 13:30
Oskar Przysucha 0-0 Sparta Jazgarzew 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (31 października, 13:00) odwołany

Kolejka 17 - 8-9 listopada

Sparta Jazgarzew 1-1 Mazowsze Grójec 8 listopada, 13:30
Mszczonowianka Mszczonów 0-1 Oskar Przysucha 8 listopada, 13:30
Mazur Karczew 0-1 Szydłowianka Szydłowiec 8 listopada, 13:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 listopada, 13:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 4-0 Okęcie Warszawa 8 listopada, 13:30
Znicz II Pruszków 7-0 KS Raszyn 9 listopada, 11:00
Energia Kozienice 5-3 Victoria Sulejówek 8 listopada, 13:00
Orzeł Wierzbica 0-0 Hutnik Warszawa 8 listopada, 14:00
Zwolenianka Zwoleń 3-1 Wilga Garwolin 8 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 7-8 marca

Sparta Jazgarzew 1-1 Mszczonowianka Mszczonów 7 marca, 15:00
Mazowsze Grójec 2-3 Hutnik Warszawa 7 marca, 15:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Zwolenianka Zwoleń 8 marca, 19:25
w Radomiu; na stadionie MOSiR / mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu problemów związanych z weryfikacją boiska
Wilga Garwolin 2-1 Victoria Sulejówek 8 marca, 15:00
Energia Kozienice 4-1 KS Raszyn 7 marca, 13:00
Znicz II Pruszków 6-0 Okęcie Warszawa 8 marca, 19:15
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 marca, 12:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-3 Szydłowianka Szydłowiec 7 marca, 15:00
Mazur Karczew 5-1 Oskar Przysucha 7 marca, 14:00

Kolejka 19 - 14-15 marca

Wilga Garwolin 2-0 KS Raszyn 15 marca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Mazowsze Grójec 14 marca, 13:30
Sparta Jazgarzew 2-1 Mazur Karczew 14 marca, 15:00
Oskar Przysucha 4-0 Żyrardowianka Żyrardów 14 marca, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-1 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 14 marca, 15:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Znicz II Pruszków 14 marca, 15:00
Okęcie Warszawa 0-4 Energia Kozienice 14 marca, 11:00
Victoria Sulejówek 0-2 Orzeł Wierzbica 14 marca, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 0-6 Hutnik Warszawa 15 marca, 17:00
w Radomiu; na stadionie MOSiR

Kolejka 20 - 21-22 marca

Sparta Jazgarzew 0-0 Żyrardowianka Żyrardów 21 marca, 15:00
Mazowsze Grójec 1-0 Zwolenianka Zwoleń 21 marca, 15:00
Hutnik Warszawa 1-0 Victoria Sulejówek 21 marca, 11:00
Orzeł Wierzbica 2-3 KS Raszyn 21 marca, 15:00
Wilga Garwolin 8-0 Okęcie Warszawa 22 marca, 15:00
Energia Kozienice 3-1 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 21 marca, 13:00
Znicz II Pruszków 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 22 marca, 19:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-0 Oskar Przysucha 21 marca, 14:00
Mazur Karczew 2-2 Mszczonowianka Mszczonów 21 marca, 15:00

Kolejka 21 - 28-29 marca

Wilga Garwolin 3-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 29 marca, 16:00
Mazur Karczew 0-0 Mazowsze Grójec 28 marca, 15:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 28 marca, 13:30
Sparta Jazgarzew 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 28 marca, 16:00
Oskar Przysucha 1-1 Znicz II Pruszków 28 marca, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-1 Energia Kozienice 28 marca, 15:00
Okęcie Warszawa 0-2 Orzeł Wierzbica 28 marca, 11:00
KS Raszyn 0-0 Hutnik Warszawa 28 marca, 16:00
Victoria Sulejówek 6-1 Zwolenianka Zwoleń 28 marca, 18:00

Kolejka 22 - 4 kwietnia

Mazowsze Grójec 1-2 Victoria Sulejówek 3 kwietnia, 16:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Zwolenianka Zwoleń 0-3 KS Raszyn 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hutnik Warszawa 2-1 Okęcie Warszawa 4 kwietnia, 15:00
Orzeł Wierzbica 1-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2 kwietnia, 15:00
Wilga Garwolin 6-3 Szydłowianka Szydłowiec 4 kwietnia, 11:00
Energia Kozienice 3-1 Oskar Przysucha 4 kwietnia, 11:00
Znicz II Pruszków 3-3 Sparta Jazgarzew 4 kwietnia, 11:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Mszczonowianka Mszczonów 3 kwietnia, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 1-2 Mazur Karczew 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 11-12 kwietnia

Znicz II Pruszków 2-1 Mszczonowianka Mszczonów 12 kwietnia, 11:30
Wilga Garwolin 0-3 Oskar Przysucha 12 kwietnia, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 2-0 Mazowsze Grójec 11 kwietnia, 16:30
Mazur Karczew 0-0 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 11 kwietnia, 16:00
Sparta Jazgarzew 1-1 Energia Kozienice 11 kwietnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 3-0 Orzeł Wierzbica 11 kwietnia, 16:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Hutnik Warszawa 11 kwietnia, 16:00
Okęcie Warszawa 0-5 Zwolenianka Zwoleń 11 kwietnia, 11:00 (50)
KS Raszyn 1-0 Victoria Sulejówek 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 18-19 kwietnia

Mazowsze Grójec 0-1 KS Raszyn 18 kwietnia, 16:00
Victoria Sulejówek 7-1 Okęcie Warszawa 18 kwietnia, 17:00
Zwolenianka Zwoleń 0-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 kwietnia, 16:00
Hutnik Warszawa 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 18 kwietnia, 11:00
Orzeł Wierzbica 3-2 Oskar Przysucha 18 kwietnia, 15:00
Wilga Garwolin 0-0 Sparta Jazgarzew 19 kwietnia, 16:00
Energia Kozienice 5-1 Mszczonowianka Mszczonów 19 kwietnia, 11:30
Znicz II Pruszków 2-4 Mazur Karczew 19 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Wilga Garwolin 0-2 Mszczonowianka Mszczonów 25 kwietnia, 13:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 2-1 Mazowsze Grójec 25 kwietnia, 16:00
Żyrardowianka Żyrardów 0-0 Znicz II Pruszków 25 kwietnia, 17:00
Mazur Karczew 0-2 Energia Kozienice 25 kwietnia, 14:30
Sparta Jazgarzew 0-0 Orzeł Wierzbica 25 kwietnia, 17:00
Oskar Przysucha 3-1 Hutnik Warszawa 25 kwietnia, 17:00
Szydłowianka Szydłowiec 0-0 Zwolenianka Zwoleń 25 kwietnia, 16:30
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Victoria Sulejówek 25 kwietnia, 16:00
Okęcie Warszawa 1-3 KS Raszyn 25 kwietnia, 11:00

Kolejka 26 - 1-3 maja

Mazowsze Grójec 5-0 Okęcie Warszawa 1 maja, 11:00
KS Raszyn 1-2 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 maja, 11:00
Victoria Sulejówek 1-2 Szydłowianka Szydłowiec 2 maja, 12:00
Zwolenianka Zwoleń 0-0 Oskar Przysucha 2 maja, 17:00
Hutnik Warszawa 1-2 Sparta Jazgarzew 1 maja, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-0 Mszczonowianka Mszczonów 1 maja, 16:00
Wilga Garwolin 1-1 Mazur Karczew 3 maja, 17:00
Energia Kozienice 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 2 maja, 14:00
Znicz II Pruszków 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 maja, 11:00
na bocznym boisku

Kolejka 27 - 9-10 maja

Wilga Garwolin 3-1 Żyrardowianka Żyrardów 9 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 2-1 Mazowsze Grójec 10 maja, 11:00
na bocznym boisku
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 0-1 Energia Kozienice 9 maja, 17:00
Mazur Karczew 5-0 Orzeł Wierzbica 9 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 2-1 Hutnik Warszawa 9 maja, 13:30
Sparta Jazgarzew 2-0 Zwolenianka Zwoleń 9 maja, 17:00
Oskar Przysucha 3-0 Victoria Sulejówek 9 maja, 15:00
Szydłowianka Szydłowiec 1-0 KS Raszyn 9 maja, 17:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 9-0 Okęcie Warszawa 9 maja, 15:00

Kolejka 28 - 16-17 maja

Mazowsze Grójec 1-4 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 maja, 16:00
Okęcie Warszawa 0-7 Szydłowianka Szydłowiec 16 maja, 11:00
KS Raszyn 3-2 Oskar Przysucha 27 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (16 maja, 17:00) odwołany
Victoria Sulejówek 1-2 Sparta Jazgarzew 15 maja, 19:00
Zwolenianka Zwoleń 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 15 maja, 18:00
Hutnik Warszawa 0-1 Mazur Karczew 16 maja, 11:00
Orzeł Wierzbica 1-1 Żyrardowianka Żyrardów 16 maja, 16:00
Wilga Garwolin 1-6 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 17 maja, 17:30
Energia Kozienice 3-0 Znicz II Pruszków 17 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 29 - 20 maja

Wilga Garwolin 1-1 Znicz II Pruszków 20 maja, 17:30
Energia Kozienice 1-0 Mazowsze Grójec 20 maja, 17:00
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 1-3 Orzeł Wierzbica 20 maja, 17:30
Żyrardowianka Żyrardów 1-0 Hutnik Warszawa 27 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:30) przerwany w 32. minucie przy stanie 0-0 / w drugim terminie dokończony
Mazur Karczew 3-1 Zwolenianka Zwoleń 20 maja, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-2 Victoria Sulejówek 20 maja, 17:00
Sparta Jazgarzew 2-2 KS Raszyn 10 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (20 maja, 17:00) odwołany z powodu burzy
Oskar Przysucha 7-0 Okęcie Warszawa 20 maja, 17:30
Szydłowianka Szydłowiec 2-5 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 maja, 17:30

Kolejka 30 - 23-24 maja

Mazowsze Grójec 0-0 Szydłowianka Szydłowiec 24 maja, 11:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-3 Oskar Przysucha 23 maja, 15:30
Okęcie Warszawa 1-6 Sparta Jazgarzew 23 maja, 11:00
KS Raszyn 0-3 Mszczonowianka Mszczonów 24 maja, 17:00
Victoria Sulejówek 1-2 Mazur Karczew 23 maja, 18:00
Zwolenianka Zwoleń 1-2 Żyrardowianka Żyrardów 24 maja, 18:00
Hutnik Warszawa 1-3 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 23 maja, 11:00
Orzeł Wierzbica 3-1 Znicz II Pruszków 23 maja, 11:00
Wilga Garwolin 2-1 Energia Kozienice 24 maja, 18:00

Kolejka 31 - 30-31 maja

Wilga Garwolin 2-3 Mazowsze Grójec 30 maja, 11:00
Energia Kozienice 1-0 Orzeł Wierzbica 30 maja, 17:00
Znicz II Pruszków 0-1 Hutnik Warszawa 30 maja, 19:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 7-0 Zwolenianka Zwoleń 30 maja, 12:00
przerwa w meczu została wydłużona do 75 minut z powodu zasłabnięcia kibica na trybunach
Żyrardowianka Żyrardów 0-4 Victoria Sulejówek 30 maja, 17:00
Mazur Karczew 1-0 KS Raszyn 30 maja, 16:00
Mszczonowianka Mszczonów 1-0 Okęcie Warszawa 30 maja, 13:30
Sparta Jazgarzew 2-3 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 maja, 18:00
Oskar Przysucha 1-1 Szydłowianka Szydłowiec 30 maja, 15:00

Kolejka 32 - 3 czerwca

Wilga Garwolin 3-3 Orzeł Wierzbica 3 czerwca, 18:00
Mazowsze Grójec 2-6 Oskar Przysucha 3 czerwca, 18:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-2 Sparta Jazgarzew 3 czerwca, 18:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-0 Mszczonowianka Mszczonów 3 czerwca, 18:00
Okęcie Warszawa 0-2 Mazur Karczew 3 czerwca, 17:30
KS Raszyn 1-0 Żyrardowianka Żyrardów 3 czerwca, 18:00
Victoria Sulejówek 2-2 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3 czerwca, 19:25
mecz pierwotnie zaplanowany na 19:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem
Zwolenianka Zwoleń 1-4 Znicz II Pruszków 3 czerwca, 17:00
Hutnik Warszawa 1-3 Energia Kozienice 3 czerwca, 18:30 (100)
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości

Kolejka 33 - 6-7 czerwca

Orzeł Wierzbica 2-1 Mazowsze Grójec 6 czerwca, 11:00
Wilga Garwolin 0-1 Hutnik Warszawa 7 czerwca, 17:00
Energia Kozienice 1-0 Zwolenianka Zwoleń 6 czerwca, 11:00
Znicz II Pruszków 1-1 Victoria Sulejówek 6 czerwca, 18:30
Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 3-0 KS Raszyn 7 czerwca, 17:00
Żyrardowianka Żyrardów 5-0 Okęcie Warszawa 6 czerwca, 14:00
Mazur Karczew 2-0 KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 czerwca, 17:00
Mszczonowianka Mszczonów 3-4 Szydłowianka Szydłowiec 6 czerwca, 13:30
Sparta Jazgarzew 1-0 Oskar Przysucha 6 czerwca, 15:00

Kolejka 34 - 13-14 czerwca

Wilga Garwolin 4-5 Zwolenianka Zwoleń 13 czerwca, 12:00
Mazowsze Grójec 0-0 Sparta Jazgarzew 13 czerwca, 12:00
Oskar Przysucha 5-1 Mszczonowianka Mszczonów 13 czerwca, 12:00
Szydłowianka Szydłowiec 4-0 Mazur Karczew 13 czerwca, 12:00
KS Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Żyrardowianka Żyrardów 13 czerwca, 12:00
Okęcie Warszawa 0-8 Ożarowianka Ożarów Mazowiecki 13 czerwca, 11:00
KS Raszyn 0-3 Znicz II Pruszków 13 czerwca, 12:00
Victoria Sulejówek 3-3 Energia Kozienice 13 czerwca, 12:00
Hutnik Warszawa 1-0 Orzeł Wierzbica 13 czerwca, 12:00

Baraże uzupełniające o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)
Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

III liga 2014/2015 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2014/2015 (łódzka)
IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Campeon.pl Liga okręgowa 2014/2015 (Radom)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas