[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Dolcan II Ząbki 30 75 24 3 3 126-52 11 2 2 65-24 13 1 1 61-28
2.  Drukarz Warszawa 30 67 21 4 5 107-33 12 1 2 61-16 9 3 3 46-17
3.  Dąb Wieliszew 30 64 20 4 6 73-40 11 2 2 41-13 9 2 4 32-27
4.  Grom Lipowo 30 59 19 2 9 84-55 11 0 4 44-28 8 2 5 40-27
5.  Legionovia II Legionowo 30 50 16 2 12 77-50 10 0 5 49-21 6 2 7 28-29
6.  Sokół Serock 30 45 13 6 11 54-49 8 4 3 34-18 5 2 8 20-31
7.  Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 30 44 13 5 12 75-62 8 3 4 47-27 5 2 8 28-35
8.  PKS Radość (Warszawa) 30 43 12 7 11 53-50 8 3 4 31-20 4 4 7 22-30
9.  Legion Warszawa 30 41 12 5 13 58-73 9 1 5 38-31 3 4 8 20-42
10.  Bór Regut 30 38 11 5 14 55-74 5 4 6 33-35 6 1 8 22-39
11.  Bóbr Tłuszcz 30 33 10 3 17 64-76 8 1 6 45-31 2 2 11 19-45
12.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 32 10 2 18 49-75 4 2 9 17-35 6 0 9 32-40 2 4 1 1 0 4-2
13.  Józefovia Józefów 30 32 10 2 18 54-62 5 1 9 25-26 5 1 9 29-36 2 1 0 1 1 2-4
14.  ŁKS Łochów 30 28 8 4 18 36-82 4 2 9 15-33 4 2 9 21-49
15.  Victoria II Sulejówek 30 23 6 5 19 45-90 4 2 9 29-36 2 3 10 16-54
16.  Mewa Krubin 30 15 4 3 23 50-137 3 3 9 33-59 1 0 14 17-78

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Dolcan II Ząbki    2-2 0-3 3-0* 1-0 3-0 3-2 4-3 1-1 6-3 4-1 5-2 2-4 13-2 5-1 13-0 
 2 Drukarz Warszawa3-5     9-2 2-2 1-0 7-2 4-1 2-1 6-0 4-0 2-0 6-2 2-0 0-1 3-0* 10-0 
 3 Dąb Wieliszew1-2 1-2     4-1 3-0* 4-1 2-1 3-0 1-1 0-0 5-1 2-1 3-0 3-0* 6-1 3-2 
 4 Grom Lipowo1-6 0-7 0-3     1-0 3-1 2-1 4-0 7-1 1-3 5-0 3-0 1-0 5-0 5-2 6-4 
 5 Legionovia II Legionowo6-0 1-2 0-3* 5-0     1-4 3-4 1-2 7-1 8-2 3-1 3-0* 2-1 3-1 3-0* 3-0 
 6 Sokół Serock1-2 1-0 2-0 1-2 5-2     4-2 1-1 1-1 2-3 2-2 2-1 4-0 0-0 5-0 3-2 
 7 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock)3-6 2-2 2-3 0-0 1-1 1-0     1-0 4-0 2-1 4-3 4-5 2-5 3-0 7-0 11-1 
 8 PKS Radość (Warszawa)0-0 3-1 1-1 1-7 2-1 0-2 2-2     0-2 3-1 3-1 4-0 2-0 4-0 6-1 0-1 
 9 Legion Warszawa3-6 0-1 1-1 4-2 2-4 4-2 2-0 2-4     0-2 4-2 3-0* 4-3 3-2 3-1 3-1 
 10 Bór Regut0-3 3-3 1-3 2-3 0-1 0-0 0-1 2-1 5-0     4-2 3-8 5-3 2-2 2-2 4-3 
 11 Bóbr Tłuszcz2-7 2-1 0-1 2-4 5-2 0-0 8-3 1-2 2-4 2-0     1-2 4-1 6-2 5-0 5-2 
 12 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki0-5 0-7 1-2 0-6 1-2 4-2 2-1 1-2 2-1 0-1 0-1     1-1 0-3* 1-1 4-0 
 13 Józefovia Józefów0-2 1-4 4-1 0-1 0-2 2-1 0-3 2-2 2-1 3-0 1-2 1-3     1-2 1-2 7-0 
 14 ŁKS Łochów0-6 0-1 3-0* 2-1 1-1 0-1 0-3* 2-0 0-5 1-2 1-1 0-4 2-5     0-3* 3-0* 
 15 Victoria II Sulejówek3-4 0-5 2-3 0-5 0-5 1-2 1-2 1-1 1-1 5-0* 4-0 3-0 2-3 3-4     3-1 
 16 Mewa Krubin5-7 1-8 1-6 1-6 6-7 1-2 2-2 3-3 3-1 2-4 3-2 0-4 0-3 3-2 2-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Victoria II Sulejówek 3-4 Dolcan II Ząbki 15 sierpnia, 11:00
Bór Regut 1-3 Dąb Wieliszew 15 sierpnia, 13:00
Legion Warszawa 0-1 Drukarz Warszawa 15 sierpnia, 11:00
na stadionie Junaka
PKS Radość (Warszawa) 1-7 Grom Lipowo 15 sierpnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Legionovia II Legionowo 16 sierpnia, 18:30
Józefovia Józefów 0-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 16 sierpnia, 17:00
Sokół Serock 0-0 ŁKS Łochów 15 sierpnia, 11:00
Bóbr Tłuszcz 5-2 Mewa Krubin 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Bóbr Tłuszcz 6-2 ŁKS Łochów 20 sierpnia, 17:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-0 Sokół Serock 20 sierpnia, 17:30
Legionovia II Legionowo 2-1 Józefovia Józefów 20 sierpnia, 18:00
Grom Lipowo 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 20 sierpnia, 18:00
w Józefowie
Drukarz Warszawa 2-1 PKS Radość (Warszawa) 20 sierpnia, 18:00
Dąb Wieliszew 1-1 Legion Warszawa 20 sierpnia, 18:00
Dolcan II Ząbki 6-3 Bór Regut 20 sierpnia, 17:00
Victoria II Sulejówek 3-1 Mewa Krubin 20 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Victoria II Sulejówek 4-0 Bóbr Tłuszcz 24 sierpnia, 17:00
Bór Regut 4-3 Mewa Krubin 23 sierpnia, 11:00
Legion Warszawa 3-6 Dolcan II Ząbki 23 sierpnia, 11:00
na stadionie Junaka
PKS Radość (Warszawa) 1-1 Dąb Wieliszew 23 sierpnia, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-7 Drukarz Warszawa 23 sierpnia, 19:30
Józefovia Józefów 0-1 Grom Lipowo 23 sierpnia, 15:00
Sokół Serock 5-2 Legionovia II Legionowo 23 sierpnia, 16:00
ŁKS Łochów 0-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 24 sierpnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Bóbr Tłuszcz 8-3 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 31 sierpnia, 17:00
Legionovia II Legionowo 3-1 ŁKS Łochów 31 sierpnia, 12:00
Grom Lipowo 3-1 Sokół Serock 30 sierpnia, 19:00
w Józefowie
Drukarz Warszawa 2-0 Józefovia Józefów 30 sierpnia, 12:00
Dąb Wieliszew 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 sierpnia, 16:00
Dolcan II Ząbki 4-3 PKS Radość (Warszawa) 30 sierpnia, 11:00
Victoria II Sulejówek 5-0 Bór Regut 31 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
Legion Warszawa 3-1 Mewa Krubin 30 sierpnia, 11:00
na stadionie Junaka

Kolejka 5 - 3 września

Bór Regut 4-2 Bóbr Tłuszcz 3 września, 17:00
Legion Warszawa 3-1 Victoria II Sulejówek 3 września, 17:00
na stadionie Junaka
PKS Radość (Warszawa) 0-1 Mewa Krubin 3 września, 17:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-5 Dolcan II Ząbki 3 września, 18:30
Józefovia Józefów 4-1 Dąb Wieliszew 3 września, 17:00
Sokół Serock 1-0 Drukarz Warszawa 3 września, 17:00
ŁKS Łochów 2-1 Grom Lipowo 3 września, 17:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-1 Legionovia II Legionowo 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Bóbr Tłuszcz 5-2 Legionovia II Legionowo 7 września, 16:00
Grom Lipowo 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 6 września, 14:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Drukarz Warszawa 0-1 ŁKS Łochów 6 września, 14:00
Dąb Wieliszew 4-1 Sokół Serock 7 września, 16:00
Dolcan II Ząbki 2-4 Józefovia Józefów 6 września, 11:00
Victoria II Sulejówek 1-1 PKS Radość (Warszawa) 7 września, 16:30
Bór Regut 5-0 Legion Warszawa 6 września, 16:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-0 Mewa Krubin 7 września, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Legion Warszawa 4-2 Bóbr Tłuszcz 13 września, 11:00
na stadionie Junaka
PKS Radość (Warszawa) 3-1 Bór Regut 13 września, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Victoria II Sulejówek 13 września, 18:30
Józefovia Józefów 7-0 Mewa Krubin 13 września, 16:00
Sokół Serock 1-2 Dolcan II Ząbki 13 września, 14:00
ŁKS Łochów 3-0 Dąb Wieliszew 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2; w drużynie gości wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-2 Drukarz Warszawa 13 września, 16:30
Legionovia II Legionowo 5-0 Grom Lipowo 14 września, 12:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Bóbr Tłuszcz 2-4 Grom Lipowo 20 września, 16:00
Drukarz Warszawa 1-0 Legionovia II Legionowo 20 września, 16:00
Dąb Wieliszew 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 20 września, 11:00
Dolcan II Ząbki 13-2 ŁKS Łochów 21 września, 11:00
Victoria II Sulejówek 2-3 Józefovia Józefów 21 września, 13:30
Bór Regut 3-8 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 21 września, 16:00
Legion Warszawa 2-4 PKS Radość (Warszawa) 20 września, 11:00
na stadionie Junaka
Sokół Serock 3-2 Mewa Krubin 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

PKS Radość (Warszawa) 3-1 Bóbr Tłuszcz 27 września, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Legion Warszawa 28 września, 14:15
Józefovia Józefów 3-0 Bór Regut 27 września, 14:00
Sokół Serock 5-0 Victoria II Sulejówek 27 września, 14:00
ŁKS Łochów 3-0 Mewa Krubin 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-6 Dolcan II Ząbki 27 września, 16:00
Legionovia II Legionowo 0-3 Dąb Wieliszew 28 września, 12:00
(wo)
na boisku 8-1
Grom Lipowo 0-7 Drukarz Warszawa 27 września, 14:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Kolejka 10 - 4-5 października

Bóbr Tłuszcz 2-1 Drukarz Warszawa 4 października, 14:00
Dąb Wieliszew 4-1 Grom Lipowo 4 października, 16:00
Dolcan II Ząbki 1-0 Legionovia II Legionowo 4 października, 11:00
Victoria II Sulejówek 3-4 ŁKS Łochów 4 października, 16:00
Bór Regut 0-0 Sokół Serock 4 października, 14:00
w Serocku; Bór gospodarzem
Legion Warszawa 4-3 Józefovia Józefów 4 października, 11:00
na stadionie Junaka
PKS Radość (Warszawa) 4-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 5 października, 15:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 11-1 Mewa Krubin 4 października, 15:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Bóbr Tłuszcz 12 października, 17:30
Józefovia Józefów 2-2 PKS Radość (Warszawa) 11 października, 14:00
Sokół Serock 1-1 Legion Warszawa 11 października, 14:00
ŁKS Łochów 1-2 Bór Regut 12 października, 15:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 7-0 Victoria II Sulejówek 11 października, 15:30
Legionovia II Legionowo 3-0 Mewa Krubin 12 października, 12:00
Grom Lipowo 1-6 Dolcan II Ząbki 11 października, 14:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Drukarz Warszawa 9-2 Dąb Wieliszew 11 października, 14:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Bóbr Tłuszcz 0-1 Dąb Wieliszew 18 października, 14:00
Dolcan II Ząbki 2-2 Drukarz Warszawa 19 października, 11:00
Victoria II Sulejówek 0-5 Legionovia II Legionowo 19 października, 15:00
Legion Warszawa 3-2 ŁKS Łochów 18 października, 11:00
na stadionie Junaka
PKS Radość (Warszawa) 0-2 Sokół Serock 18 października, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-1 Józefovia Józefów 19 października, 13:15
Grom Lipowo 6-4 Mewa Krubin 18 października, 13:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-1 Bór Regut 18 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Józefovia Józefów 1-2 Bóbr Tłuszcz 25 października, 16:00
Sokół Serock 2-1 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 25 października, 14:00
ŁKS Łochów 2-0 PKS Radość (Warszawa) 26 października, 14:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-0 Legion Warszawa 25 października, 14:00
Legionovia II Legionowo 8-2 Bór Regut 25 października, 14:00
Grom Lipowo 5-2 Victoria II Sulejówek 25 października, 14:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Drukarz Warszawa 10-0 Mewa Krubin 25 października, 14:00
Dąb Wieliszew 1-2 Dolcan II Ząbki 25 października, 16:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Bóbr Tłuszcz 2-7 Dolcan II Ząbki 15 listopada, 13:00
Victoria II Sulejówek 0-5 Drukarz Warszawa 16 listopada, 13:00
Bór Regut 2-3 Grom Lipowo 15 listopada, 13:30
w Otwocku
Legion Warszawa 2-4 Legionovia II Legionowo 29 października, 20:00
w Legionowie; Legion gospodarzem
PKS Radość (Warszawa) 2-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 15 listopada, 11:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-3 ŁKS Łochów 30 października, 17:30
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Józefovia Józefów 2-1 Sokół Serock 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 19:00) odwołany
Dąb Wieliszew 3-2 Mewa Krubin 15 listopada, 19:30

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Sokół Serock 2-2 Bóbr Tłuszcz 8 listopada, 13:00
ŁKS Łochów 2-5 Józefovia Józefów 9 listopada, 14:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-5 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 8 listopada, 11:00
Legionovia II Legionowo 1-2 PKS Radość (Warszawa) 9 listopada, 12:00
Grom Lipowo 7-1 Legion Warszawa 8 listopada, 15:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Drukarz Warszawa 4-0 Bór Regut 8 listopada, 14:00
Dąb Wieliszew 6-1 Victoria II Sulejówek 8 listopada, 13:00
Dolcan II Ząbki 13-0 Mewa Krubin 9 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 14-15 marca

Mewa Krubin 3-2 Bóbr Tłuszcz 15 marca, 15:00
Dolcan II Ząbki 5-1 Victoria II Sulejówek 15 marca, 11:00
Dąb Wieliszew 0-0 Bór Regut 14 marca, 15:30
Drukarz Warszawa 6-0 Legion Warszawa 14 marca, 17:00
Grom Lipowo 4-0 PKS Radość (Warszawa) 14 marca, 14:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Legionovia II Legionowo 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 marca, 20:00
(wo)
na boisku 3-3
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-5 Józefovia Józefów 14 marca, 15:30
ŁKS Łochów 0-1 Sokół Serock 15 marca, 14:30

Kolejka 17 - 21-22 marca

Mewa Krubin 2-2 Victoria II Sulejówek 21 marca, 16:00
ŁKS Łochów 1-1 Bóbr Tłuszcz 22 marca, 14:30
Sokół Serock 4-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 21 marca, 11:00
Józefovia Józefów 0-2 Legionovia II Legionowo 21 marca, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-6 Grom Lipowo 22 marca, 11:00
PKS Radość (Warszawa) 3-1 Drukarz Warszawa 21 marca, 11:00
Legion Warszawa 1-1 Dąb Wieliszew 21 marca, 15:30
w Wieliszewie; Legion gospodarzem
Bór Regut 0-3 Dolcan II Ząbki 21 marca, 15:30
w Otwocku

Kolejka 18 - 28-29 marca

Bóbr Tłuszcz 5-0 Victoria II Sulejówek 28 marca, 16:00
Mewa Krubin 2-4 Bór Regut 28 marca, 16:00
Dolcan II Ząbki 1-1 Legion Warszawa 29 marca, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 PKS Radość (Warszawa) 28 marca, 15:30
Drukarz Warszawa 6-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 28 marca, 16:00
Grom Lipowo 1-0 Józefovia Józefów 28 marca, 15:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Legionovia II Legionowo 1-4 Sokół Serock 27 marca, 20:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 3-0 ŁKS Łochów 28 marca, 16:00

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Mewa Krubin 3-1 Legion Warszawa 4 kwietnia, 16:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 4-3 Bóbr Tłuszcz 4 kwietnia, 15:00
ŁKS Łochów 1-1 Legionovia II Legionowo 4 kwietnia, 13:00
Sokół Serock 1-2 Grom Lipowo 4 kwietnia, 12:00
Józefovia Józefów 1-4 Drukarz Warszawa 4 kwietnia, 13:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 Dąb Wieliszew 2 kwietnia, 19:30
PKS Radość (Warszawa) 0-0 Dolcan II Ząbki 4 kwietnia, 11:00
Bór Regut 2-2 Victoria II Sulejówek 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Bóbr Tłuszcz 2-0 Bór Regut 11 kwietnia, 16:30
Victoria II Sulejówek 1-1 Legion Warszawa 12 kwietnia, 16:30
Mewa Krubin 3-3 PKS Radość (Warszawa) 11 kwietnia, 16:00
Dolcan II Ząbki 5-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 12 kwietnia, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 Józefovia Józefów 12 kwietnia, 16:00
Drukarz Warszawa 7-2 Sokół Serock 11 kwietnia, 16:00
Grom Lipowo 5-0 ŁKS Łochów 11 kwietnia, 13:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Legionovia II Legionowo 3-4 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Mewa Krubin 0-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 18 kwietnia, 16:00
Legionovia II Legionowo 3-1 Bóbr Tłuszcz 19 kwietnia, 11:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 0-0 Grom Lipowo 18 kwietnia, 16:30
ŁKS Łochów 0-1 Drukarz Warszawa 19 kwietnia, 16:00
Sokół Serock 2-0 Dąb Wieliszew 18 kwietnia, 11:00
Józefovia Józefów 0-2 Dolcan II Ząbki 18 kwietnia, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 6-1 Victoria II Sulejówek 18 kwietnia, 16:30
Legion Warszawa 0-2 Bór Regut 18 kwietnia, 11:00
na stadionie Junaka

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Bóbr Tłuszcz 2-4 Legion Warszawa 25 kwietnia, 17:00
Bór Regut 2-1 PKS Radość (Warszawa) 25 kwietnia, 16:00
Victoria II Sulejówek 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 26 kwietnia, 17:00
Mewa Krubin 0-3 Józefovia Józefów 25 kwietnia, 16:00
Dolcan II Ząbki 3-0 Sokół Serock 26 kwietnia, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 ŁKS Łochów 25 kwietnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Drukarz Warszawa 4-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 25 kwietnia, 16:00
Grom Lipowo 1-0 Legionovia II Legionowo 24 kwietnia, 19:00

Kolejka 23 - 1-3 maja

Mewa Krubin 1-2 Sokół Serock 1 maja, 16:00
Grom Lipowo 5-0 Bóbr Tłuszcz 1 maja, 11:00
w Warszawie; na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Legionovia II Legionowo 1-2 Drukarz Warszawa 30 kwietnia, 19:30
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 2-3 Dąb Wieliszew 1 maja, 17:00
ŁKS Łochów 0-6 Dolcan II Ząbki 1 maja, 13:00
Józefovia Józefów 1-2 Victoria II Sulejówek 2 maja, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 0-1 Bór Regut 2 maja, 15:00
PKS Radość (Warszawa) 0-2 Legion Warszawa 1 maja, 11:00 (40)

Kolejka 24 - 9-10 maja

Bóbr Tłuszcz 1-2 PKS Radość (Warszawa) 9 maja, 17:00
Legion Warszawa 3-0 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 9 maja, 11:00
(wo)
na stadionie Junaka / na boisku 1-1
Bór Regut 5-3 Józefovia Józefów 9 maja, 17:00
Victoria II Sulejówek 1-2 Sokół Serock 10 maja, 17:00
Mewa Krubin 3-2 ŁKS Łochów 9 maja, 16:00
Dolcan II Ząbki 3-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 10 maja, 11:00
Dąb Wieliszew 3-0 Legionovia II Legionowo 9 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-0
Drukarz Warszawa 2-2 Grom Lipowo 9 maja, 12:30

Kolejka 25 - 16-17 maja

Mewa Krubin 2-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 16 maja, 16:00
Drukarz Warszawa 2-0 Bóbr Tłuszcz 16 maja, 15:00
Grom Lipowo 0-3 Dąb Wieliszew 16 maja, 11:00
Legionovia II Legionowo 6-0 Dolcan II Ząbki 17 maja, 11:00
ŁKS Łochów 0-3 Victoria II Sulejówek 16 maja, 17:30
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Serock 2-3 Bór Regut 16 maja, 11:00
Józefovia Józefów 2-1 Legion Warszawa 16 maja, 15:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 1-2 PKS Radość (Warszawa) 16 maja, 13:30

Kolejka 26 - 23-24 maja

Bóbr Tłuszcz 1-2 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 23 maja, 17:00
PKS Radość (Warszawa) 2-0 Józefovia Józefów 23 maja, 17:00
Legion Warszawa 4-2 Sokół Serock 23 maja, 11:00
na stadionie Junaka
Bór Regut 2-2 ŁKS Łochów 23 maja, 17:00
Victoria II Sulejówek 1-2 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 24 maja, 18:00
Mewa Krubin 6-7 Legionovia II Legionowo 23 maja, 16:00
Dolcan II Ząbki 3-0 Grom Lipowo 24 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Dąb Wieliszew 1-2 Drukarz Warszawa 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Mewa Krubin 1-6 Grom Lipowo 30 maja, 16:00
Bór Regut 0-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 30 maja, 18:00
w Otwocku; Bór gospodarzem
Dąb Wieliszew 5-1 Bóbr Tłuszcz 30 maja, 17:00
Drukarz Warszawa 3-5 Dolcan II Ząbki 30 maja, 16:00
Legionovia II Legionowo 3-0 Victoria II Sulejówek 30 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
ŁKS Łochów 0-5 Legion Warszawa 31 maja, 17:00
Sokół Serock 1-1 PKS Radość (Warszawa) 30 maja, 17:00
Józefovia Józefów 1-3 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 30 maja, 15:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Bóbr Tłuszcz 4-1 Józefovia Józefów 6 czerwca, 18:00
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 4-2 Sokół Serock 7 czerwca, 11:00
PKS Radość (Warszawa) 4-0 ŁKS Łochów 6 czerwca, 17:00
Legion Warszawa 2-0 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 7 czerwca, 19:30
na stadionie OSiR Targówek
Bór Regut 0-1 Legionovia II Legionowo 7 czerwca, 17:00
Victoria II Sulejówek 0-5 Grom Lipowo 7 czerwca, 17:00
Mewa Krubin 1-8 Drukarz Warszawa 6 czerwca, 16:00
Dolcan II Ząbki 0-3 Dąb Wieliszew 7 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Mewa Krubin 1-6 Dąb Wieliszew 14 czerwca, 17:00
Dolcan II Ząbki 4-1 Bóbr Tłuszcz 14 czerwca, 17:00
Drukarz Warszawa 3-0 Victoria II Sulejówek 14 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Grom Lipowo 1-3 Bór Regut 11 czerwca, 18:30
w Regucie; Bór gospodarzem
Legionovia II Legionowo 7-1 Legion Warszawa 13 czerwca, 10:00
Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 1-0 PKS Radość (Warszawa) 14 czerwca, 17:00
ŁKS Łochów 0-4 Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 14 czerwca, 17:00
Sokół Serock 4-0 Józefovia Józefów 13 czerwca, 13:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Bóbr Tłuszcz 0-0 Sokół Serock 17 czerwca, 18:30
Józefovia Józefów 1-2 ŁKS Łochów 17 czerwca, 18:30
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 Vulcan Wólka Mlądzka (Otwock) 17 czerwca, 18:30
PKS Radość (Warszawa) 2-1 Legionovia II Legionowo 17 czerwca, 18:30
Legion Warszawa 4-2 Grom Lipowo 17 czerwca, 18:30
na stadionie Junaka
Bór Regut 3-3 Drukarz Warszawa 17 czerwca, 18:30
Victoria II Sulejówek 2-3 Dąb Wieliszew 17 czerwca, 18:30
Mewa Krubin 5-7 Dolcan II Ząbki 17 czerwca, 18:30

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)

IV liga 2014/2015 (mazowiecka (południe))
IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2014/2015 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2014/2015 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2014/2015 (Radom)
Liga okręgowa 2014/2015 (Siedlce)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Klasa A 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa III)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas