[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Campeon.pl Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Radom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Warka 30 62 18 8 4 78-34 12 1 2 52-19 6 7 2 26-15
2.  LKS Promna 30 60 18 6 6 70-34 11 2 2 45-16 7 4 4 25-18
3.  Polonia Iłża 30 58 18 4 8 78-45 10 1 4 43-23 8 3 4 35-22
4.  Powiślanka Lipsko 30 54 16 6 8 67-33 10 2 3 32-9 6 4 5 35-24
5.  Plon Garbatka-Letnisko 30 53 16 5 9 61-46 9 4 2 33-15 7 1 7 28-31
6.  Legion Głowaczów 30 50 15 5 10 55-41 10 3 2 36-14 5 2 8 19-27
7.  Proch Pionki 30 49 15 4 11 64-49 8 3 4 37-21 7 1 7 27-28
8.  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 30 46 14 4 12 61-54 9 1 5 37-26 5 3 7 24-28
9.  Iłżanka Kazanów 30 43 12 7 11 49-42 7 3 5 28-18 5 4 6 21-24
10.  Zawisza Sienno 30 42 13 3 14 77-73 7 2 6 45-32 6 1 8 32-41 2 3 1 0 1 5-1
11.  KS Potworów 30 42 12 6 12 39-41 5 5 5 17-17 7 1 7 22-24 2 3 1 0 1 1-5
12.  Jodła Jedlnia-Letnisko 30 39 11 6 13 51-54 8 4 3 32-20 3 2 10 19-34
13.  KP Stanisławice 30 32 9 5 16 44-80 6 3 6 27-35 3 2 10 17-45
14.  Radomiak II Radom 30 25 7 4 19 42-88 4 3 8 19-31 3 1 11 23-57
15.  Oronka Orońsko 30 22 6 4 20 35-85 6 1 8 23-33 0 3 12 12-52
16.  Wulkan Zakrzew 30 4 1 1 28 20-92 1 1 13 11-45 0 0 15 9-47
Wulkan Zakrzew wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Warka    0-3 3-3 1-0 6-2 1-2 4-0 5-2 2-0 6-2 1-0 3-0 5-1 8-2 3-1 4-1 
 2 LKS Promna0-0     0-1 5-2 1-0 3-1 1-1 5-0 3-1 3-4 4-2 2-1 3-0 5-0 6-1 4-2 
 3 Polonia Iłża0-3 2-1     2-2 1-2 4-1 2-0 3-2 0-3 7-1 2-3 4-1 6-0 3-2 2-0 5-2 
 4 Powiślanka Lipsko0-0 1-0 2-0     1-2 2-1 5-0 1-3 2-0 1-2 4-0 0-0 2-0 6-0 2-1 3-0* 
 5 Plon Garbatka-Letnisko3-3 2-1 0-0 3-1     1-1 0-2 1-1 1-0 3-1 0-3 1-0 2-1 6-1 7-0 3-0* 
 6 Legion Głowaczów1-2 0-0 3-3 2-2 0-3     2-0 1-0 2-0 3-0 2-0 5-1 4-0 3-2 5-1 3-0* 
 7 Proch Pionki0-3 2-2 2-3 2-0 3-2 2-0     3-4 1-1 5-2 1-2 2-0 5-0 4-0 2-2 3-0* 
 8 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą4-3 1-2 2-5 2-3 1-0 3-1 2-0     4-5 2-3 1-1 2-1 4-0 3-0* 3-2 3-0* 
 9 Iłżanka Kazanów2-0 0-3 3-4 2-2 0-0 3-4 2-0 1-0     1-1 1-2 3-0 1-2 4-0 2-0 3-0* 
 10 Zawisza Sienno1-1 6-2 1-3 0-7 1-3 4-2 2-3 3-2 3-3     0-1 5-1 4-0 1-3 10-0 4-1 
 11 KS Potworów0-0 2-2 1-0 0-2 0-2 0-1 0-2 0-0 1-1 0-5     3-0 2-2 4-0 1-0 3-0* 
 12 Jodła Jedlnia-Letnisko1-1 0-1 1-0 1-1 5-1 0-1 4-3 2-2 3-0 0-3 3-0     4-2 3-3 3-1 2-1 
 13 KP Stanisławice2-2 1-1 3-2 1-4 2-3 0-3 1-5 0-3 2-2 4-2 3-1 0-5     4-2 3-0 1-0 
 14 Radomiak II Radom0-3 0-2 0-1 1-5 3-1 1-1 1-3 0-2 0-1 4-2 2-1 3-3 0-3     1-1 3-2 
 15 Oronka Orońsko1-2 1-2 0-6 1-0 5-2 1-0 1-4 1-0 0-2 2-1 0-3 1-3 3-3 3-5     3-0* 
 16 Wulkan Zakrzew0-3* 0-3* 1-4 1-4 2-5 2-0 1-4 2-3 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 2-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Iłżanka Kazanów 0-3 LKS Promna 17 sierpnia, 17:00
KS Potworów 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 16 sierpnia, 15:00
Proch Pionki 2-0 Legion Głowaczów 16 sierpnia, 16:00
KP Stanisławice 4-2 Zawisza Sienno 16 sierpnia, 11:00
w Kozienicach
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-3 Powiślanka Lipsko 16 sierpnia, 16:00
Polonia Iłża 5-2 Wulkan Zakrzew 16 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-3 KS Warka 17 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 1-1 Oronka Orońsko 17 sierpnia, 12:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

LKS Promna 6-1 Oronka Orońsko 24 sierpnia, 17:00
KS Warka 8-2 Radomiak II Radom 24 sierpnia, 17:00
Wulkan Zakrzew 2-5 Plon Garbatka-Letnisko 10 września, 17:00
w Golędzinie / w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu zalania boiska
Powiślanka Lipsko 2-0 Polonia Iłża 24 sierpnia, 16:00
Zawisza Sienno 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 24 sierpnia, 17:00
w Iłży
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-3 Proch Pionki 24 sierpnia, 17:00
Iłżanka Kazanów 1-2 KS Potworów 23 sierpnia, 17:00
KP Stanisławice 0-3 Legion Głowaczów 23 sierpnia, 11:00
w Kozienicach

Kolejka 3 - 27 sierpnia

KS Potworów 2-2 LKS Promna 27 sierpnia, 17:00
Proch Pionki 1-1 Iłżanka Kazanów 27 sierpnia, 17:00
KP Stanisławice 0-5 Jodła Jedlnia-Letnisko 28 sierpnia, 17:00
w Kozienicach
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-1 Legion Głowaczów 27 sierpnia, 17:00
Polonia Iłża 7-1 Zawisza Sienno 27 sierpnia, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-1 Powiślanka Lipsko 27 sierpnia, 17:00
Radomiak II Radom 3-2 Wulkan Zakrzew 27 sierpnia, 17:00
Oronka Orońsko 1-2 KS Warka 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

LKS Promna 0-0 KS Warka 30 sierpnia, 14:00
Wulkan Zakrzew 2-2 Oronka Orońsko 31 sierpnia, 14:00
w Golędzinie
Powiślanka Lipsko 6-0 Radomiak II Radom 31 sierpnia, 16:00
Zawisza Sienno 1-3 Plon Garbatka-Letnisko 30 sierpnia, 11:00
Legion Głowaczów 3-3 Polonia Iłża 31 sierpnia, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 31 sierpnia, 15:00
Iłżanka Kazanów 1-2 KP Stanisławice 31 sierpnia, 13:00
KS Potworów 0-2 Proch Pionki 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Proch Pionki 2-2 LKS Promna 6 września, 17:00
KP Stanisławice 3-1 KS Potworów 7 września, 15:50
w Kozienicach / mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 50-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-5 Iłżanka Kazanów 6 września, 12:00
Polonia Iłża 4-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 6 września, 14:30
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Legion Głowaczów 7 września, 17:00
Radomiak II Radom 4-2 Zawisza Sienno 7 września, 12:00
Oronka Orońsko 1-0 Powiślanka Lipsko 7 września, 16:00
KS Warka 4-1 Wulkan Zakrzew 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

LKS Promna 4-2 Wulkan Zakrzew 14 września, 17:00
Powiślanka Lipsko 0-0 KS Warka 14 września, 16:00
Zawisza Sienno 10-0 Oronka Orońsko 14 września, 16:00
Legion Głowaczów 3-2 Radomiak II Radom 13 września, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 5-1 Plon Garbatka-Letnisko 14 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-4 Polonia Iłża 14 września, 15:00
KS Potworów 0-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 13 września, 15:00
Proch Pionki 5-0 KP Stanisławice 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

KP Stanisławice 1-1 LKS Promna 21 września, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-0 Proch Pionki 21 września, 16:00
Polonia Iłża 2-3 KS Potworów 20 września, 16:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Iłżanka Kazanów 21 września, 15:30
Radomiak II Radom 3-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 21 września, 15:30
Oronka Orońsko 1-0 Legion Głowaczów 21 września, 16:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem z powodu zawodów strażackich
KS Warka 6-2 Zawisza Sienno 21 września, 16:00
Wulkan Zakrzew 1-4 Powiślanka Lipsko 21 września, 15:00
w Golędzinie

Kolejka 8 - 27-28 września

LKS Promna 5-2 Powiślanka Lipsko 27 września, 15:00
Zawisza Sienno 4-1 Wulkan Zakrzew 28 września, 15:00
Legion Głowaczów 1-2 KS Warka 28 września, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-1 Oronka Orońsko 28 września, 16:00
Iłżanka Kazanów 4-0 Radomiak II Radom 27 września, 15:30
KS Potworów 0-2 Plon Garbatka-Letnisko 28 września, 11:00
Proch Pionki 2-3 Polonia Iłża 27 września, 16:00
KP Stanisławice 0-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 27 września, 15:00
w Kozienicach

Kolejka 9 - 4-5 października

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-2 LKS Promna 4 października, 15:30
Polonia Iłża 6-0 KP Stanisławice 4 października, 14:30
Plon Garbatka-Letnisko 0-2 Proch Pionki 5 października, 15:00
Radomiak II Radom 2-1 KS Potworów 5 października, 10:00
Oronka Orońsko 0-2 Iłżanka Kazanów 5 października, 15:00
KS Warka 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 5 października, 15:00
Wulkan Zakrzew 2-0 Legion Głowaczów 4 października, 15:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Zawisza Sienno 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

LKS Promna 3-4 Zawisza Sienno 11 października, 16:00
Legion Głowaczów 2-2 Powiślanka Lipsko 12 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 2-1 Wulkan Zakrzew 11 października, 13:00
Iłżanka Kazanów 2-0 KS Warka 12 października, 11:30
Proch Pionki 4-0 Radomiak II Radom 11 października, 15:30
KP Stanisławice 2-3 Plon Garbatka-Letnisko 11 października, 15:00
w Kozienicach
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-5 Polonia Iłża 12 października, 15:00
Oronka Orońsko 0-3 KS Potworów 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Polonia Iłża 2-1 LKS Promna 19 października, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-1 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 19 października, 15:00
Radomiak II Radom 0-3 KP Stanisławice 18 października, 15:00
Oronka Orońsko 1-4 Proch Pionki 18 października, 11:00
KS Warka 1-0 KS Potworów 19 października, 15:00
Wulkan Zakrzew 0-2 Iłżanka Kazanów 18 października, 15:00
w Golędzinie
Powiślanka Lipsko 0-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 października, 15:00
Zawisza Sienno 4-2 Legion Głowaczów 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

LKS Promna 3-1 Legion Głowaczów 26 października, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-3 Zawisza Sienno 26 października, 14:00
Iłżanka Kazanów 2-2 Powiślanka Lipsko 26 października, 14:00
KS Potworów 3-0 Wulkan Zakrzew 26 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Proch Pionki 0-3 KS Warka 25 października, 14:00
KP Stanisławice 3-0 Oronka Orońsko 25 października, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Radomiak II Radom 25 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Iłża 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Plon Garbatka-Letnisko 2-1 LKS Promna 2 listopada, 13:00
Radomiak II Radom 0-1 Polonia Iłża 2 listopada, 12:00
Oronka Orońsko 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2 listopada, 13:00
KS Warka 5-1 KP Stanisławice 2 listopada, 13:00
Wulkan Zakrzew 1-4 Proch Pionki 2 listopada, 13:00
w Golędzinie
Powiślanka Lipsko 4-0 KS Potworów 2 listopada, 14:00
Zawisza Sienno 3-3 Iłżanka Kazanów 2 listopada, 12:00
Legion Głowaczów 5-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 2 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

LKS Promna 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 8 listopada, 14:00
Iłżanka Kazanów 3-4 Legion Głowaczów 9 listopada, 13:00
KS Potworów 0-5 Zawisza Sienno 9 listopada, 13:00
Proch Pionki 2-0 Powiślanka Lipsko 8 listopada, 11:00
KP Stanisławice 1-0 Wulkan Zakrzew 9 listopada, 13:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-3 KS Warka 8 listopada, 14:00
Polonia Iłża 2-0 Oronka Orońsko 9 listopada, 13:00
Plon Garbatka-Letnisko 6-1 Radomiak II Radom 9 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Radomiak II Radom 0-2 LKS Promna 15 listopada, 12:00
Oronka Orońsko 5-2 Plon Garbatka-Letnisko 15 listopada, 13:00
KS Warka 3-3 Polonia Iłża 16 listopada, 13:00
Wulkan Zakrzew 2-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 listopada, 13:00
Powiślanka Lipsko 2-0 KP Stanisławice 16 listopada, 14:00
Zawisza Sienno 2-3 Proch Pionki 16 listopada, 12:00
Legion Głowaczów 2-0 KS Potworów 15 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 Iłżanka Kazanów 15 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 22-23 listopada

LKS Promna 3-1 Iłżanka Kazanów 23 listopada, 13:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-0 KS Potworów 22 listopada, 13:00
Legion Głowaczów 2-0 Proch Pionki 23 listopada, 13:00
Zawisza Sienno 4-0 KP Stanisławice 22 listopada, 12:00
Powiślanka Lipsko 1-3 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 23 listopada, 13:00
Wulkan Zakrzew 1-4 Polonia Iłża 22 listopada, 12:00
w Golędzinie
KS Warka 6-2 Plon Garbatka-Letnisko 23 listopada, 12:00
Oronka Orońsko 3-5 Radomiak II Radom 23 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Legion Głowaczów 4-0 KP Stanisławice 22 marca, 13:00
Oronka Orońsko 1-2 LKS Promna 22 marca, 14:00
Radomiak II Radom 0-3 KS Warka 21 marca, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)
Polonia Iłża 2-2 Powiślanka Lipsko 21 marca, 14:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-3 Zawisza Sienno 22 marca, 14:00
Proch Pionki 2-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 21 marca, 15:00
KS Potworów 1-1 Iłżanka Kazanów 21 marca, 14:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

LKS Promna 4-2 KS Potworów 28 marca, 15:00
Iłżanka Kazanów 2-0 Proch Pionki 28 marca, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 4-2 KP Stanisławice 29 marca, 15:00
Legion Głowaczów 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 29 marca, 13:00
Zawisza Sienno 1-3 Polonia Iłża 29 marca, 15:00
Powiślanka Lipsko 1-2 Plon Garbatka-Letnisko 29 marca, 16:00
Wulkan Zakrzew 0-3 Radomiak II Radom
(wo)
KS Warka 3-1 Oronka Orońsko 29 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

KS Warka 0-3 LKS Promna 4 kwietnia, 11:00
Oronka Orońsko 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)
Radomiak II Radom 1-5 Powiślanka Lipsko 4 kwietnia, 11:00
Plon Garbatka-Letnisko 3-1 Zawisza Sienno 4 kwietnia, 11:00
Polonia Iłża 4-1 Legion Głowaczów 4 kwietnia, 12:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 2-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 4 kwietnia, 13:00
w Mogielnicy
KP Stanisławice 2-2 Iłżanka Kazanów 4 kwietnia, 12:00
Proch Pionki 1-2 KS Potworów 4 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

LKS Promna 1-1 Proch Pionki 12 kwietnia, 15:00
KS Potworów 2-2 KP Stanisławice 12 kwietnia, 13:00
Iłżanka Kazanów 1-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 12 kwietnia, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-0 Polonia Iłża 12 kwietnia, 16:00
Legion Głowaczów 0-3 Plon Garbatka-Letnisko 12 kwietnia, 14:00
Zawisza Sienno 1-3 Radomiak II Radom 11 kwietnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 2-1 Oronka Orońsko 12 kwietnia, 16:00
Wulkan Zakrzew 0-3 KS Warka
(wo)

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Wulkan Zakrzew 0-3 LKS Promna
(wo)
KS Warka 1-0 Powiślanka Lipsko 19 kwietnia, 15:00
Oronka Orońsko 2-1 Zawisza Sienno 19 kwietnia, 15:00
Radomiak II Radom 1-1 Legion Głowaczów 19 kwietnia, 11:00
Plon Garbatka-Letnisko 1-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 19 kwietnia, 12:00
Polonia Iłża 0-3 Iłżanka Kazanów 18 kwietnia, 12:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-1 KS Potworów 19 kwietnia, 15:00
KP Stanisławice 1-5 Proch Pionki 18 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

LKS Promna 3-0 KP Stanisławice 26 kwietnia, 15:00
Proch Pionki 3-4 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 25 kwietnia, 16:00
KS Potworów 1-0 Polonia Iłża 26 kwietnia, 16:30
Iłżanka Kazanów 0-0 Plon Garbatka-Letnisko 26 kwietnia, 14:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 3-3 Radomiak II Radom 25 kwietnia, 13:00
Legion Głowaczów 5-1 Oronka Orońsko 26 kwietnia, 15:00
Zawisza Sienno 1-1 KS Warka 26 kwietnia, 16:00
Powiślanka Lipsko 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)

Kolejka 23 - 2-3 maja

Powiślanka Lipsko 1-0 LKS Promna 3 maja, 16:00
Wulkan Zakrzew 0-3 Zawisza Sienno
(wo)
KS Warka 1-2 Legion Głowaczów 3 maja, 16:00
Oronka Orońsko 1-3 Jodła Jedlnia-Letnisko 3 maja, 16:00
Radomiak II Radom 0-1 Iłżanka Kazanów 2 maja, 15:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-3 KS Potworów 1 maja, 12:00
Polonia Iłża 2-0 Proch Pionki 2 maja, 15:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 4-0 KP Stanisławice 2 maja, 15:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

LKS Promna 5-0 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 10 maja, 16:00
KP Stanisławice 3-2 Polonia Iłża 10 maja, 15:00
Proch Pionki 3-2 Plon Garbatka-Letnisko 9 maja, 17:00
KS Potworów 4-0 Radomiak II Radom 9 maja, 17:00
Iłżanka Kazanów 2-0 Oronka Orońsko 10 maja, 15:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 KS Warka 10 maja, 16:00
Legion Głowaczów 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)
Zawisza Sienno 0-7 Powiślanka Lipsko 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

KS Potworów 1-0 Oronka Orońsko 17 maja, 16:00
Zawisza Sienno 6-2 LKS Promna 17 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-1 Legion Głowaczów 17 maja, 16:00
Wulkan Zakrzew 0-3 Jodła Jedlnia-Letnisko
(wo)
KS Warka 2-0 Iłżanka Kazanów 16 maja, 11:00
Radomiak II Radom 1-3 Proch Pionki 16 maja, 14:00
Plon Garbatka-Letnisko 2-1 KP Stanisławice 16 maja, 17:00
Polonia Iłża 3-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

LKS Promna 0-1 Polonia Iłża 24 maja, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 23 maja, 17:00
KP Stanisławice 4-2 Radomiak II Radom 23 maja, 12:00
Proch Pionki 2-2 Oronka Orońsko 23 maja, 17:00
KS Potworów 0-0 KS Warka 24 maja, 16:00
Iłżanka Kazanów 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)
Jodła Jedlnia-Letnisko 1-1 Powiślanka Lipsko 24 maja, 16:00
Legion Głowaczów 3-0 Zawisza Sienno 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Legion Głowaczów 0-0 LKS Promna 31 maja, 16:00
Zawisza Sienno 5-1 Jodła Jedlnia-Letnisko 31 maja, 17:00
Powiślanka Lipsko 2-0 Iłżanka Kazanów 30 maja, 11:00
Wulkan Zakrzew 0-3 KS Potworów
(wo)
KS Warka 4-0 Proch Pionki 30 maja, 16:00
Oronka Orońsko 3-3 KP Stanisławice 31 maja, 17:00
Radomiak II Radom 0-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 31 maja, 11:00
Plon Garbatka-Letnisko 0-0 Polonia Iłża 30 maja, 11:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

LKS Promna 1-0 Plon Garbatka-Letnisko 7 czerwca, 17:00
Polonia Iłża 3-2 Radomiak II Radom 6 czerwca, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-2 Oronka Orońsko 4 czerwca, 15:00
KP Stanisławice 2-2 KS Warka 7 czerwca, 15:00
Proch Pionki 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)
KS Potworów 0-2 Powiślanka Lipsko 6 czerwca, 11:00
Iłżanka Kazanów 1-1 Zawisza Sienno 7 czerwca, 16:00
Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 Legion Głowaczów 7 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Jodła Jedlnia-Letnisko 0-1 LKS Promna 13 czerwca, 16:30
Legion Głowaczów 2-0 Iłżanka Kazanów 13 czerwca, 17:00
Zawisza Sienno 0-1 KS Potworów 14 czerwca, 17:00
Powiślanka Lipsko 5-0 Proch Pionki 13 czerwca, 11:00
Wulkan Zakrzew 0-3 KP Stanisławice
(wo)
KS Warka 5-2 Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 14 czerwca, 17:00
Oronka Orońsko 0-6 Polonia Iłża 13 czerwca, 11:00
Radomiak II Radom 3-1 Plon Garbatka-Letnisko 14 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

LKS Promna 5-0 Radomiak II Radom 20 czerwca, 17:00
Plon Garbatka-Letnisko 7-0 Oronka Orońsko 20 czerwca, 17:00
Polonia Iłża 0-3 KS Warka 20 czerwca, 17:00
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 3-0 Wulkan Zakrzew
(wo)
KP Stanisławice 1-4 Powiślanka Lipsko 20 czerwca, 15:30
Proch Pionki 5-2 Zawisza Sienno 20 czerwca, 17:00
KS Potworów 0-1 Legion Głowaczów 20 czerwca, 12:00
Iłżanka Kazanów 3-0 Jodła Jedlnia-Letnisko 20 czerwca, 15:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)

IV liga 2014/2015 (mazowiecka (południe))

Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Klasa A 2014/2015 (Radom I)
Klasa A 2014/2015 (Radom II)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas