[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Radom II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Jedlińsk 26 67 22 1 3 99-28 11 1 1 53-12 11 0 2 46-16
2.  TKKF Grójec 26 61 19 4 3 101-30 11 2 0 64-13 8 2 3 37-17
3.  Zodiak Sucha 26 57 18 3 5 69-37 10 1 2 38-16 8 2 3 31-21
4.  Sadownik Błędów 26 50 16 2 8 60-38 9 2 2 29-15 7 0 6 31-23
5.  Kraska Jasieniec 26 47 15 2 9 75-52 11 0 2 56-25 4 2 7 19-27
6.  Sokół Przytyk 26 39 12 3 11 49-41 6 0 7 20-17 6 3 4 29-24
7.  Orzeł Gielniów 26 32 9 5 12 72-73 8 3 2 41-20 1 2 10 31-53
8.  Ruszcovia Borkowice 26 31 10 1 15 44-83 5 1 7 29-42 5 0 8 15-41
9.  Mogielanka Mogielnica 26 29 8 5 13 38-68 5 2 6 19-28 3 3 7 19-40 2 2 0 2 0 2-2
10.  KS Błotnica Stara 26 29 8 5 13 56-71 6 2 5 30-25 2 3 8 26-46 2 2 0 2 0 2-2
11.  Powała Taczów 26 27 8 3 15 47-56 5 2 6 26-21 3 1 9 21-35
12.  LKS Potworów 26 24 7 3 16 26-76 5 1 7 20-36 2 2 9 6-40
13.  Jaguar Wolanów 26 20 6 2 18 43-70 4 1 8 23-28 2 1 10 20-42
14.  KS Jastrząb 26 12 3 3 20 37-93 2 3 8 26-44 1 0 12 11-49

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LKS Jedlińsk    2-1 1-2 3-0 2-1 7-2 4-2 6-0 8-0 9-1 5-2 1-1 2-0 3-0 
 2 TKKF Grójec3-2     2-2 4-0 1-1 4-0 4-1 7-2 8-1 7-1 3-2 7-0 7-1 7-0 
 3 Zodiak Sucha0-1 1-1     0-5 2-0 5-2 2-0 5-2 2-0 4-1 2-1 9-1 2-1 4-1 
 4 Sadownik Błędów2-1 1-1 3-0     1-3 1-2 6-3 2-1 1-0 1-1 3-1 2-0 3-1 3-1 
 5 Kraska Jasieniec2-5 3-1 1-2 2-1     2-1 8-5 4-1 3-0 5-3 7-1 7-0 8-3 4-2 
 6 Sokół Przytyk0-2 1-2 2-3 0-1 1-2     2-1 0-2 2-0 3-1 0-2 4-1 2-0 3-0 
 7 Orzeł Gielniów1-2 0-3 1-1 3-1 3-1 1-1     6-0 6-1 6-3 5-3 1-1 5-2 3-1 
 8 Ruszcovia Borkowice1-5 1-3 4-3 4-3 4-1 0-7 2-7     2-2 3-2 0-3 0-1 2-4 6-1 
 9 Mogielanka Mogielnica1-2 1-3 0-6 1-6 4-2 1-2 2-2 2-0     0-0 2-0 2-0 0-3 3-2 
 10 KS Błotnica Stara2-6 2-1 2-4 0-4 0-1 1-1 5-2 8-1 2-2     2-0 2-0 3-1 1-2 
 11 Powała Taczów0-1 1-5 0-2 1-3 3-1 0-3 5-1 0-1 2-2 2-2     3-0* 3-0 6-0 
 12 LKS Potworów1-7 2-6 1-0 2-1 0-3 1-3 4-0 1-3 0-5 2-6 3-0*     1-1 2-1 
 13 Jaguar Wolanów1-5 1-3 2-3 2-3 4-1 0-4 2-2 0-1 1-2 3-0* 1-4 2-0     4-0 
 14 KS Jastrząb2-7 1-7 2-3 1-3 2-2 1-1 7-5 0-1 3-4 1-5 2-2 0-1 4-3     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

LKS Potworów 2-1 Sadownik Błędów 15 sierpnia, 17:00
KS Jastrząb 2-2 Kraska Jasieniec 16 sierpnia, 14:00
Ruszcovia Borkowice 4-3 Zodiak Sucha 16 sierpnia, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Powała Taczów 17 sierpnia, 16:00
KS Błotnica Stara 1-1 Sokół Przytyk 17 sierpnia, 16:00
Jaguar Wolanów 1-5 LKS Jedlińsk 17 sierpnia, 17:00
TKKF Grójec 4-1 Orzeł Gielniów 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Sadownik Błędów 6-3 Orzeł Gielniów 23 sierpnia, 11:00
LKS Jedlińsk 2-1 TKKF Grójec 24 sierpnia, 16:00
Sokół Przytyk 2-0 Jaguar Wolanów 24 sierpnia, 11:00
Powała Taczów 2-2 KS Błotnica Stara 24 sierpnia, 17:00
Zodiak Sucha 2-0 Mogielanka Mogielnica 24 sierpnia, 16:00
Kraska Jasieniec 4-1 Ruszcovia Borkowice 24 sierpnia, 15:00
LKS Potworów 2-1 KS Jastrząb 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

KS Jastrząb 1-3 Sadownik Błędów 31 sierpnia, 17:00
Ruszcovia Borkowice 0-1 LKS Potworów 31 sierpnia, 16:00
Mogielanka Mogielnica 4-2 Kraska Jasieniec 31 sierpnia, 16:00
KS Błotnica Stara 2-4 Zodiak Sucha 30 sierpnia, 17:00
Jaguar Wolanów 1-4 Powała Taczów 31 sierpnia, 17:00
TKKF Grójec 4-0 Sokół Przytyk 31 sierpnia, 16:00
Orzeł Gielniów 1-2 LKS Jedlińsk 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Sadownik Błędów 2-1 LKS Jedlińsk 7 września, 17:00
Sokół Przytyk 2-1 Orzeł Gielniów 7 września, 15:00
Powała Taczów 1-5 TKKF Grójec 7 września, 16:00
Zodiak Sucha 2-1 Jaguar Wolanów 7 września, 16:00
Kraska Jasieniec 5-3 KS Błotnica Stara 7 września, 15:00
LKS Potworów 0-5 Mogielanka Mogielnica 7 września, 16:00
KS Jastrząb 0-1 Ruszcovia Borkowice 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Ruszcovia Borkowice 4-3 Sadownik Błędów 14 września, 15:00
Mogielanka Mogielnica 3-2 KS Jastrząb 14 września, 16:00
KS Błotnica Stara 2-0 LKS Potworów 14 września, 16:00
Jaguar Wolanów 4-1 Kraska Jasieniec 13 września, 16:00
TKKF Grójec 2-2 Zodiak Sucha 14 września, 16:30
Orzeł Gielniów 5-3 Powała Taczów 14 września, 16:00
LKS Jedlińsk 7-2 Sokół Przytyk 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Sadownik Błędów 1-2 Sokół Przytyk 21 września, 16:00
Powała Taczów 0-1 LKS Jedlińsk 21 września, 14:00
Zodiak Sucha 2-0 Orzeł Gielniów 21 września, 15:00
Kraska Jasieniec 3-1 TKKF Grójec 21 września, 16:30
LKS Potworów 1-1 Jaguar Wolanów 21 września, 16:00
KS Jastrząb 1-5 KS Błotnica Stara 20 września, 13:30
Ruszcovia Borkowice 2-2 Mogielanka Mogielnica 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Mogielanka Mogielnica 1-6 Sadownik Błędów 28 września, 16:00
KS Błotnica Stara 8-1 Ruszcovia Borkowice 27 września, 11:00
Jaguar Wolanów 4-0 KS Jastrząb 27 września, 16:00
TKKF Grójec 7-0 LKS Potworów 28 września, 16:00
Orzeł Gielniów 3-1 Kraska Jasieniec 28 września, 16:00
LKS Jedlińsk 1-2 Zodiak Sucha 28 września, 16:00
Sokół Przytyk 0-2 Powała Taczów 28 września, 13:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Sadownik Błędów 3-1 Powała Taczów 5 października, 16:00
Zodiak Sucha 5-2 Sokół Przytyk 5 października, 15:00
Kraska Jasieniec 2-5 LKS Jedlińsk 5 października, 14:00
LKS Potworów 4-0 Orzeł Gielniów 5 października, 15:00
KS Jastrząb 1-7 TKKF Grójec 5 października, 15:00
Ruszcovia Borkowice 2-4 Jaguar Wolanów 5 października, 15:00
Mogielanka Mogielnica 0-0 KS Błotnica Stara 5 października, 16:00

Kolejka 9 - 11-12 października

KS Błotnica Stara 0-4 Sadownik Błędów 12 października, 15:00
Jaguar Wolanów 1-2 Mogielanka Mogielnica 11 października, 15:00
TKKF Grójec 7-2 Ruszcovia Borkowice 12 października, 15:00
Orzeł Gielniów 3-1 KS Jastrząb 12 października, 15:00
LKS Jedlińsk 1-1 LKS Potworów 12 października, 15:30
Sokół Przytyk 1-2 Kraska Jasieniec 12 października, 15:00
Powała Taczów 0-2 Zodiak Sucha 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Sadownik Błędów 3-0 Zodiak Sucha 19 października, 15:00
Kraska Jasieniec 7-1 Powała Taczów 19 października, 16:00
LKS Potworów 1-3 Sokół Przytyk 18 października, 15:00
KS Jastrząb 2-7 LKS Jedlińsk 19 października, 14:00
Ruszcovia Borkowice 2-7 Orzeł Gielniów 19 października, 14:30
Mogielanka Mogielnica 1-3 TKKF Grójec 19 października, 15:00
KS Błotnica Stara 3-1 Jaguar Wolanów 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Jaguar Wolanów 2-3 Sadownik Błędów 25 października, 14:30
TKKF Grójec 7-1 KS Błotnica Stara 26 października, 14:00
Orzeł Gielniów 6-1 Mogielanka Mogielnica 26 października, 14:00
LKS Jedlińsk 6-0 Ruszcovia Borkowice 26 października, 14:00
Sokół Przytyk 3-0 KS Jastrząb 26 października, 14:00
Powała Taczów 3-0 LKS Potworów 26 października, 14:00
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 2-0; goście zeszli z boiska
Zodiak Sucha 2-0 Kraska Jasieniec 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Sadownik Błędów 1-3 Kraska Jasieniec 2 listopada, 13:30
LKS Potworów 1-0 Zodiak Sucha 2 listopada, 13:00
KS Jastrząb 2-2 Powała Taczów 2 listopada, 13:00
Ruszcovia Borkowice 0-7 Sokół Przytyk 2 listopada, 13:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 LKS Jedlińsk 2 listopada, 14:00
KS Błotnica Stara 5-2 Orzeł Gielniów 2 listopada, 13:30
Jaguar Wolanów 1-3 TKKF Grójec 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

TKKF Grójec 4-0 Sadownik Błędów 9 listopada, 13:30
Orzeł Gielniów 5-2 Jaguar Wolanów 8 listopada, 14:00
LKS Jedlińsk 9-1 KS Błotnica Stara 9 listopada, 13:30
Sokół Przytyk 2-0 Mogielanka Mogielnica 9 listopada, 13:00
Powała Taczów 0-1 Ruszcovia Borkowice 9 listopada, 13:00
Zodiak Sucha 4-1 KS Jastrząb 8 listopada, 13:30
Kraska Jasieniec 7-0 LKS Potworów 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Sadownik Błędów 2-0 LKS Potworów 22 marca, 16:00
Kraska Jasieniec 4-2 KS Jastrząb 22 marca, 14:00
Zodiak Sucha 5-2 Ruszcovia Borkowice 22 marca, 15:00
Powała Taczów 2-2 Mogielanka Mogielnica 22 marca, 14:00
Sokół Przytyk 3-1 KS Błotnica Stara 22 marca, 15:00
LKS Jedlińsk 2-0 Jaguar Wolanów 22 marca, 15:00
Orzeł Gielniów 0-3 TKKF Grójec 22 marca, 15:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Orzeł Gielniów 3-1 Sadownik Błędów 29 marca, 15:00
TKKF Grójec 3-2 LKS Jedlińsk 28 marca, 16:00
Jaguar Wolanów 0-4 Sokół Przytyk 28 marca, 15:00
KS Błotnica Stara 2-0 Powała Taczów 29 marca, 15:00
Mogielanka Mogielnica 0-6 Zodiak Sucha 29 marca, 16:00
Ruszcovia Borkowice 4-1 Kraska Jasieniec 29 marca, 15:00
KS Jastrząb 0-1 LKS Potworów 29 marca, 16:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Sadownik Błędów 3-1 KS Jastrząb 12 kwietnia, 17:00
LKS Potworów 1-3 Ruszcovia Borkowice 12 kwietnia, 16:00
Kraska Jasieniec 3-0 Mogielanka Mogielnica 12 kwietnia, 14:00
Zodiak Sucha 4-1 KS Błotnica Stara 11 kwietnia, 16:00
Powała Taczów 3-0 Jaguar Wolanów 11 kwietnia, 16:30
Sokół Przytyk 1-2 TKKF Grójec 11 kwietnia, 16:00
LKS Jedlińsk 4-2 Orzeł Gielniów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LKS Jedlińsk 3-0 Sadownik Błędów 19 kwietnia, 16:00
Orzeł Gielniów 1-1 Sokół Przytyk 19 kwietnia, 16:00
TKKF Grójec 3-2 Powała Taczów 19 kwietnia, 12:00
Jaguar Wolanów 2-3 Zodiak Sucha 18 kwietnia, 16:00
KS Błotnica Stara 0-1 Kraska Jasieniec 19 kwietnia, 16:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 LKS Potworów 19 kwietnia, 16:00
Ruszcovia Borkowice 6-1 KS Jastrząb 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Sadownik Błędów 2-1 Ruszcovia Borkowice 26 kwietnia, 17:00
KS Jastrząb 3-4 Mogielanka Mogielnica 26 kwietnia, 16:00
LKS Potworów 2-6 KS Błotnica Stara 25 kwietnia, 17:00
Kraska Jasieniec 8-3 Jaguar Wolanów 26 kwietnia, 16:30
Zodiak Sucha 1-1 TKKF Grójec 26 kwietnia, 16:00
Powała Taczów 5-1 Orzeł Gielniów 26 kwietnia, 16:00
Sokół Przytyk 0-2 LKS Jedlińsk 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Sokół Przytyk 0-1 Sadownik Błędów 1 maja, 16:00
LKS Jedlińsk 5-2 Powała Taczów 1 maja, 13:00
Orzeł Gielniów 1-1 Zodiak Sucha 2 maja, 16:00
TKKF Grójec 1-1 Kraska Jasieniec 3 maja, 11:00
Jaguar Wolanów 2-0 LKS Potworów 30 kwietnia, 18:00
KS Błotnica Stara 1-2 KS Jastrząb 2 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 2-0 Ruszcovia Borkowice 3 maja, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Sadownik Błędów 1-0 Mogielanka Mogielnica 10 maja, 17:00
Ruszcovia Borkowice 3-2 KS Błotnica Stara 10 maja, 17:00
KS Jastrząb 4-3 Jaguar Wolanów 10 maja, 14:00
LKS Potworów 2-6 TKKF Grójec 10 maja, 17:00
Kraska Jasieniec 8-5 Orzeł Gielniów 10 maja, 15:00
Zodiak Sucha 0-1 LKS Jedlińsk 9 maja, 17:00
Powała Taczów 0-3 Sokół Przytyk 10 maja, 14:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Powała Taczów 1-3 Sadownik Błędów 16 maja, 17:00
Sokół Przytyk 2-3 Zodiak Sucha 16 maja, 17:30
LKS Jedlińsk 2-1 Kraska Jasieniec 17 maja, 16:00
Orzeł Gielniów 1-1 LKS Potworów 16 maja, 17:00
TKKF Grójec 7-0 KS Jastrząb 17 maja, 16:00
Jaguar Wolanów 0-1 Ruszcovia Borkowice 16 maja, 16:30
KS Błotnica Stara 2-2 Mogielanka Mogielnica 16 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Sadownik Błędów 1-1 KS Błotnica Stara 23 maja, 17:00
Mogielanka Mogielnica 0-3 Jaguar Wolanów 24 maja, 17:00
Ruszcovia Borkowice 1-3 TKKF Grójec 24 maja, 17:00
KS Jastrząb 7-5 Orzeł Gielniów 23 maja, 11:00
LKS Potworów 1-7 LKS Jedlińsk 24 maja, 12:00
Kraska Jasieniec 2-1 Sokół Przytyk 23 maja, 16:00
Zodiak Sucha 2-1 Powała Taczów 24 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Zodiak Sucha 0-5 Sadownik Błędów 31 maja, 16:00
Powała Taczów 3-1 Kraska Jasieniec 31 maja, 15:00
Sokół Przytyk 4-1 LKS Potworów 30 maja, 17:30
LKS Jedlińsk 3-0 KS Jastrząb 31 maja, 16:00
Orzeł Gielniów 6-0 Ruszcovia Borkowice 30 maja, 17:00
TKKF Grójec 8-1 Mogielanka Mogielnica 31 maja, 12:00
Jaguar Wolanów 3-0 KS Błotnica Stara 31 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Sadownik Błędów 3-1 Jaguar Wolanów 7 czerwca, 17:00
KS Błotnica Stara 2-1 TKKF Grójec 7 czerwca, 16:00
Mogielanka Mogielnica 2-2 Orzeł Gielniów 7 czerwca, 17:30
Ruszcovia Borkowice 1-5 LKS Jedlińsk 7 czerwca, 17:00
KS Jastrząb 1-1 Sokół Przytyk 6 czerwca, 17:00
LKS Potworów 3-0 Powała Taczów 6 czerwca, 15:00
(wo)
na boisku 3-2
Kraska Jasieniec 1-2 Zodiak Sucha 7 czerwca, 17:30

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Kraska Jasieniec 2-1 Sadownik Błędów 14 czerwca, 17:00
Zodiak Sucha 9-1 LKS Potworów 14 czerwca, 16:00
Powała Taczów 6-0 KS Jastrząb 14 czerwca, 15:00
Sokół Przytyk 0-2 Ruszcovia Borkowice 13 czerwca, 13:30
LKS Jedlińsk 8-0 Mogielanka Mogielnica 14 czerwca, 16:00
Orzeł Gielniów 6-3 KS Błotnica Stara 14 czerwca, 17:00
TKKF Grójec 7-1 Jaguar Wolanów 14 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Sadownik Błędów 1-1 TKKF Grójec 21 czerwca, 16:00
Jaguar Wolanów 2-2 Orzeł Gielniów 20 czerwca, 16:00
KS Błotnica Stara 2-6 LKS Jedlińsk 21 czerwca, 16:00
Mogielanka Mogielnica 1-2 Sokół Przytyk 21 czerwca, 16:00
Ruszcovia Borkowice 0-3 Powała Taczów 21 czerwca, 16:00
KS Jastrząb 2-3 Zodiak Sucha 20 czerwca, 18:00
LKS Potworów 0-3 Kraska Jasieniec 21 czerwca, 16:00

Campeon.pl Liga okręgowa 2014/2015 (Radom)

Klasa A 2014/2015 (Radom I)

Klasa B 2014/2015 (Radom I)
Klasa B 2014/2015 (Radom II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas