[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Warszawa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błonianka Błonie 30 79 25 4 1 122-16 13 1 1 73-4 12 3 0 49-12
2.  UKS Łady 30 74 24 2 4 100-31 11 2 2 60-18 13 0 2 40-13
3.  Perła Złotokłos 30 59 18 5 7 69-39 10 3 2 37-15 8 2 5 32-24
4.  LKS Chlebnia 30 55 17 4 9 70-45 9 2 4 38-24 8 2 5 32-21
5.  Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 54 17 3 10 110-61 8 2 5 58-28 9 1 5 52-33
6.  Laura Chylice 30 51 16 3 11 74-61 10 2 3 48-23 6 1 8 26-38
7.  UMKS Piaseczno 30 46 14 4 12 61-54 7 2 6 28-24 7 2 6 33-30
8.  FC Lesznowola 30 39 11 6 13 57-64 7 1 7 38-33 4 5 6 19-31
9.  KS Teresin 30 35 11 2 17 52-88 8 1 6 28-28 3 1 11 24-60
10.  Zaborowianka Zaborów 30 34 9 7 14 50-73 4 3 8 21-35 5 4 6 29-38 2 6 2 0 0 3-1
11.  Korona Góra Kalwaria 30 34 10 4 16 50-64 6 2 7 29-29 4 2 9 21-35 2 0 0 0 2 1-3
12.  Milan Milanówek 30 32 10 2 18 43-77 6 1 8 24-35 4 1 10 19-42 2 4 1 1 0 3-2
13.  Naprzód Brwinów 30 32 9 5 16 43-73 7 3 5 29-24 2 2 11 14-49 2 1 0 1 1 2-3
14.  Ryś Laski 30 25 8 1 21 53-115 6 0 9 37-46 2 1 12 16-69
15.  Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 24 7 3 20 48-93 6 2 7 32-36 1 1 13 16-57
16.  Sarmata Warszawa 30 19 6 1 23 43-91 4 1 10 29-34 2 0 13 14-57

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Błonianka Błonie    0-1 0-0 2-1 3-1 8-0 2-0 3-0 7-1 6-0 7-0 2-0 7-0 11-0 11-0 4-0 
 2 UKS Łady1-5     1-3 2-2 5-2 7-3 2-0 1-1 3-1 4-1 5-0 9-0 8-0 7-0 1-0 4-0 
 3 Perła Złotokłos1-1 0-2     1-2 5-2 3-0 4-0 1-0 2-0 2-2 4-2 2-1 1-1 4-1 4-1 3-0 
 4 LKS Chlebnia0-0 0-3 2-1     5-3 3-2 1-2 4-1 6-2 2-2 1-2 4-0 3-2 5-0 2-1 0-3 
 5 Przyszłość Włochy (Warszawa)1-3 1-3 4-0 1-4     1-1 6-1 5-2 3-3 2-3 2-6 3-1 4-0 10-0 4-1 11-0 
 6 Laura Chylice0-1 2-3 1-2 3-2 3-3     3-3 5-1 3-0* 4-2 2-0 4-2 3-0 5-2 5-2 5-0 
 7 UMKS Piaseczno1-2 2-1 1-1 1-4 4-1 0-2     1-2 0-4 1-1 2-1 0-2 2-0 3-2 7-1 3-0* 
 8 FC Lesznowola0-4 1-2 2-0 1-2 1-3 4-1 1-8     7-0 3-3 2-1 3-1 8-1 1-2 1-4 3-1 
 9 KS Teresin1-2 0-6 2-4 2-1 2-5 1-2 2-0 1-1     4-0 1-2 1-0 1-0 2-0 3-1 5-4 
 10 Zaborowianka Zaborów1-5 0-1 1-7 1-2 0-4 0-4 0-1 1-1 6-3     1-0 0-1 3-3 1-1 2-1 4-1 
 11 Korona Góra Kalwaria3-5 1-0 2-0 0-5 2-4 0-1 1-4 2-2 6-0 1-2     5-2 0-3* 3-0 0-0 3-1 
 12 Milan Milanówek0-4 0-3* 1-4 0-2 0-5 2-4 4-2 1-1 5-0 1-4 3-1     2-1 1-3 2-0 2-1 
 13 Naprzód Brwinów1-1 2-3 2-1 5-2 1-5 2-1 1-4 0-1 0-2 1-0 0-0 1-1     4-2 5-1 4-0 
 14 Ryś Laski1-7 1-4 3-4 0-2 2-7 4-1 1-5 2-3 4-1 2-4 3-1 2-3 3-1     3-2 6-1 
 15 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna)0-5 1-4 1-3 1-0 0-3 2-0 1-1 2-3 8-4 3-2 2-2 6-4 1-2 4-1     0-2 
 16 Sarmata Warszawa1-4 2-4 1-2 1-1 0-4 1-4 1-2 2-0 0-3* 2-3 0-3 0-1 3-0 8-2 7-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

UMKS Piaseczno 7-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 11-0 Sarmata Warszawa 15 sierpnia, 11:00
FC Lesznowola 0-4 Błonianka Błonie 27 sierpnia, 18:00
w Nowej Woli
Naprzód Brwinów 2-1 Laura Chylice 16 sierpnia, 15:00
Korona Góra Kalwaria 5-2 Milan Milanówek 15 sierpnia, 11:00
Zaborowianka Zaborów 0-1 UKS Łady 16 sierpnia, 17:00
Perła Złotokłos 2-0 KS Teresin 15 sierpnia, 15:00
w Milanówku
LKS Chlebnia 5-0 Ryś Laski 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-1 Ryś Laski 20 sierpnia, 18:00
UKS Łady 1-3 Perła Złotokłos 19 sierpnia, 18:00
w Raszynie
Milan Milanówek 1-4 Zaborowianka Zaborów 20 sierpnia, 17:30
Laura Chylice 2-0 Korona Góra Kalwaria 20 sierpnia, 18:00
UMKS Piaseczno 4-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 20 sierpnia, 17:00
LKS Chlebnia 6-2 KS Teresin 20 sierpnia, 17:30
Naprzód Brwinów 1-1 Błonianka Błonie 20 sierpnia, 18:00
FC Lesznowola 3-1 Sarmata Warszawa 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 23 sierpnia, 11:00
FC Lesznowola 1-8 UMKS Piaseczno 24 sierpnia, 17:00
w Nowej Woli
Naprzód Brwinów 4-0 Sarmata Warszawa 23 sierpnia, 15:00
Korona Góra Kalwaria 3-5 Błonianka Błonie 23 sierpnia, 17:00
Zaborowianka Zaborów 0-4 Laura Chylice 23 sierpnia, 17:00
Perła Złotokłos 2-1 Milan Milanówek 23 sierpnia, 14:30
LKS Chlebnia 0-3 UKS Łady 24 sierpnia, 11:00
Ryś Laski 4-1 KS Teresin 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8-4 KS Teresin 31 sierpnia, 17:30
UKS Łady 7-0 Ryś Laski 30 sierpnia, 11:00
w Raszynie
Milan Milanówek 0-2 LKS Chlebnia 30 sierpnia, 14:30
Laura Chylice 1-2 Perła Złotokłos 31 sierpnia, 17:00
Sarmata Warszawa 0-3 Korona Góra Kalwaria 31 sierpnia, 14:00
w Zielonkach
UMKS Piaseczno 2-0 Naprzód Brwinów 30 sierpnia, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 5-2 FC Lesznowola 30 sierpnia, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-5 Błonianka Błonie 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 3 września

FC Lesznowola 1-4 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 września, 17:00
w Nowej Woli
Naprzód Brwinów 1-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 3 września, 17:30
Korona Góra Kalwaria 1-4 UMKS Piaseczno 3 września, 17:00
Zaborowianka Zaborów 4-1 Sarmata Warszawa 3 września, 17:30
Perła Złotokłos 1-1 Błonianka Błonie 3 września, 17:00
LKS Chlebnia 3-2 Laura Chylice 3 września, 17:00
Ryś Laski 2-3 Milan Milanówek 3 września, 17:00
KS Teresin 0-6 UKS Łady 2 września, 17:00
w Milanówku

Kolejka 6 - 6-7 września

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-4 UKS Łady 7 września, 17:00
Milan Milanówek 5-0 KS Teresin 6 września, 15:00
Laura Chylice 5-2 Ryś Laski 6 września, 17:00
Błonianka Błonie 2-1 LKS Chlebnia 6 września, 13:30
Sarmata Warszawa 1-2 Perła Złotokłos 7 września, 13:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UMKS Piaseczno 1-1 Zaborowianka Zaborów 6 września, 17:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-6 Korona Góra Kalwaria 6 września, 11:00
FC Lesznowola 8-1 Naprzód Brwinów 6 września, 17:00
w Nowej Woli

Kolejka 7 - 13-14 września

Naprzód Brwinów 5-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 14 września, 14:00
Korona Góra Kalwaria 2-2 FC Lesznowola 13 września, 16:30
Zaborowianka Zaborów 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 13 września, 13:30
Perła Złotokłos 4-0 UMKS Piaseczno 13 września, 13:30
LKS Chlebnia 0-3 Sarmata Warszawa 13 września, 13:00
Ryś Laski 1-7 Błonianka Błonie 13 września, 16:00
KS Teresin 1-2 Laura Chylice 14 września, 16:00
w Sochaczewie
UKS Łady 9-0 Milan Milanówek 14 września, 16:00
w Raszynie

Kolejka 8 - 20-21 września

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-4 Milan Milanówek 21 września, 16:00
Laura Chylice 2-3 UKS Łady 20 września, 16:00
Błonianka Błonie 7-1 KS Teresin 21 września, 13:30
Sarmata Warszawa 8-2 Ryś Laski 20 września, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UMKS Piaseczno 1-4 LKS Chlebnia 20 września, 16:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 Perła Złotokłos 20 września, 11:00
FC Lesznowola 3-3 Zaborowianka Zaborów 20 września, 16:00
w Nowej Woli
Naprzód Brwinów 0-0 Korona Góra Kalwaria 20 września, 15:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Korona Góra Kalwaria 0-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 27 września, 16:00
Zaborowianka Zaborów 3-3 Naprzód Brwinów 27 września, 16:00
Perła Złotokłos 1-0 FC Lesznowola 27 września, 13:00
LKS Chlebnia 5-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 28 września, 16:00
Ryś Laski 1-5 UMKS Piaseczno 27 września, 16:00
KS Teresin 5-4 Sarmata Warszawa 27 września, 15:00
w Sochaczewie
UKS Łady 1-5 Błonianka Błonie 28 września, 16:00
w Raszynie
Milan Milanówek 2-4 Laura Chylice 27 września, 14:30

Kolejka 10 - 4-5 października

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-0 Laura Chylice 5 października, 15:30
Błonianka Błonie 2-0 Milan Milanówek 4 października, 15:30
Sarmata Warszawa 2-4 UKS Łady 4 października, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UMKS Piaseczno 0-4 KS Teresin 4 października, 16:00
Przyszłość Włochy (Warszawa) 10-0 Ryś Laski 4 października, 11:00
FC Lesznowola 1-2 LKS Chlebnia 4 października, 15:00
w Nowej Woli
Naprzód Brwinów 2-1 Perła Złotokłos 4 października, 15:00
Korona Góra Kalwaria 1-2 Zaborowianka Zaborów 4 października, 15:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Zaborowianka Zaborów 2-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 października, 15:30
Perła Złotokłos 4-2 Korona Góra Kalwaria 11 października, 15:30
LKS Chlebnia 3-2 Naprzód Brwinów 11 października, 11:00
Ryś Laski 2-3 FC Lesznowola 11 października, 15:00
KS Teresin 2-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 października, 15:00
w Sochaczewie
UKS Łady 2-0 UMKS Piaseczno 11 października, 15:30
w Raszynie
Milan Milanówek 2-1 Sarmata Warszawa 11 października, 13:30
Laura Chylice 0-1 Błonianka Błonie 12 października, 13:30

Kolejka 12 - 18-19 października

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-5 Błonianka Błonie 19 października, 15:30
Sarmata Warszawa 1-4 Laura Chylice 19 października, 12:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
UMKS Piaseczno 0-2 Milan Milanówek 18 października, 13:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 UKS Łady 18 października, 11:00
FC Lesznowola 7-0 KS Teresin 18 października, 15:00
w Nowej Woli
Naprzód Brwinów 4-2 Ryś Laski 18 października, 14:00
Korona Góra Kalwaria 0-5 LKS Chlebnia 18 października, 15:00
Zaborowianka Zaborów 1-7 Perła Złotokłos 19 października, 15:30

Kolejka 13 - 25-26 października

Perła Złotokłos 4-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 października, 11:30
LKS Chlebnia 2-2 Zaborowianka Zaborów 25 października, 13:00
Ryś Laski 3-1 Korona Góra Kalwaria 25 października, 14:00
UKS Łady 1-1 FC Lesznowola 25 października, 11:00
w Raszynie
Milan Milanówek 0-5 Przyszłość Włochy (Warszawa) 25 października, 13:00
Laura Chylice 3-3 UMKS Piaseczno 25 października, 14:30
Błonianka Błonie 4-0 Sarmata Warszawa 25 października, 11:30
Naprzód Brwinów 0-2 KS Teresin 25 października, 13:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-2 Sarmata Warszawa 15 listopada, 14:30
w pierwotnym terminie (29 października, 18:00) odwołany
UMKS Piaseczno 1-2 Błonianka Błonie 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 15:30) odwołany
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-1 Laura Chylice 2 listopada, 13:00
FC Lesznowola 3-1 Milan Milanówek 15 listopada, 13:00
w Nowej Woli / w pierwotnym terminie (29 października, 14:30) odwołany
Naprzód Brwinów 2-3 UKS Łady 15 listopada, 13:00
Korona Góra Kalwaria 6-0 KS Teresin 15 listopada, 13:00
Zaborowianka Zaborów 1-1 Ryś Laski 16 listopada, 13:30
Perła Złotokłos 1-2 LKS Chlebnia 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

LKS Chlebnia 2-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8 listopada, 11:00
Ryś Laski 3-4 Perła Złotokłos 8 listopada, 13:00
UKS Łady 5-0 Korona Góra Kalwaria 8 listopada, 11:00
w Raszynie
Milan Milanówek 2-1 Naprzód Brwinów 8 listopada, 13:15
Laura Chylice 5-1 FC Lesznowola 8 listopada, 13:00
Błonianka Błonie 3-1 Przyszłość Włochy (Warszawa) 8 listopada, 13:30
Sarmata Warszawa 1-2 UMKS Piaseczno 8 listopada, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Zaborowianka Zaborów 6-3 KS Teresin 8 listopada, 10:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 UMKS Piaseczno 15 marca, 11:00
w Piasecznie; Kosa gospodarzem
Sarmata Warszawa 0-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 15 marca, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Błonianka Błonie 3-0 FC Lesznowola 14 marca, 15:00
Laura Chylice 3-0 Naprzód Brwinów 14 marca, 14:00
Milan Milanówek 3-1 Korona Góra Kalwaria 14 marca, 15:15
UKS Łady 4-1 Zaborowianka Zaborów 14 marca, 12:00
w Raszynie
KS Teresin 2-4 Perła Złotokłos 14 marca, 15:30
w Nowej Suchej
Ryś Laski 0-2 LKS Chlebnia 14 marca, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

KS Teresin 2-1 LKS Chlebnia 21 marca, 15:30
Błonianka Błonie 7-0 Naprzód Brwinów 21 marca, 12:00
Sarmata Warszawa 2-0 FC Lesznowola 22 marca, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Ryś Laski 3-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 21 marca, 15:00
Perła Złotokłos 0-2 UKS Łady 21 marca, 15:30
Zaborowianka Zaborów 0-1 Milan Milanówek 21 marca, 15:00
Korona Góra Kalwaria 0-1 Laura Chylice 21 marca, 15:30
Przyszłość Włochy (Warszawa) 6-1 UMKS Piaseczno 21 marca, 11:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 29 marca, 16:00
UMKS Piaseczno 1-2 FC Lesznowola 28 marca, 16:00
Sarmata Warszawa 3-0 Naprzód Brwinów 29 marca, 13:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Błonianka Błonie 7-0 Korona Góra Kalwaria 28 marca, 12:00
Laura Chylice 4-2 Zaborowianka Zaborów 29 marca, 13:00
Milan Milanówek 1-4 Perła Złotokłos 28 marca, 15:30
UKS Łady 2-2 LKS Chlebnia 28 marca, 12:00
w Chlebnej
KS Teresin 2-0 Ryś Laski 28 marca, 16:00
w Nowej Suchej

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Błonianka Błonie 6-0 Zaborowianka Zaborów 2 kwietnia, 16:00
KS Teresin 3-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 kwietnia, 11:00
w Sochaczewie
Ryś Laski 1-4 UKS Łady 3 kwietnia, 16:00
LKS Chlebnia 4-0 Milan Milanówek 3 kwietnia, 17:00
Perła Złotokłos 3-0 Laura Chylice 4 kwietnia, 12:00
Korona Góra Kalwaria 3-1 Sarmata Warszawa 3 kwietnia, 16:00
Naprzód Brwinów 1-4 UMKS Piaseczno 4 kwietnia, 14:00
FC Lesznowola 1-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-3 FC Lesznowola 12 kwietnia, 16:00
w Nowej Woli
Przyszłość Włochy (Warszawa) 4-0 Naprzód Brwinów 11 kwietnia, 11:00
UMKS Piaseczno 2-1 Korona Góra Kalwaria 11 kwietnia, 16:30
Sarmata Warszawa 2-3 Zaborowianka Zaborów 12 kwietnia, 13:30
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Błonianka Błonie 0-0 Perła Złotokłos 11 kwietnia, 12:00
Laura Chylice 3-2 LKS Chlebnia 12 kwietnia, 16:00
Milan Milanówek 1-3 Ryś Laski 11 kwietnia, 15:30
UKS Łady 3-1 KS Teresin 12 kwietnia, 16:00
w Raszynie

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

UKS Łady 1-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 19 kwietnia, 16:00
w Raszynie
KS Teresin 1-0 Milan Milanówek 18 kwietnia, 15:00
w Milanówku; KS gospodarzem
Ryś Laski 4-1 Laura Chylice 18 kwietnia, 15:00
LKS Chlebnia 0-0 Błonianka Błonie 18 kwietnia, 12:00
Perła Złotokłos 3-0 Sarmata Warszawa 18 kwietnia, 16:30
Zaborowianka Zaborów 0-1 UMKS Piaseczno 18 kwietnia, 16:00
Korona Góra Kalwaria 2-4 Przyszłość Włochy (Warszawa) 18 kwietnia, 16:30
Naprzód Brwinów 0-1 FC Lesznowola 18 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-2 Naprzód Brwinów 26 kwietnia, 17:00
FC Lesznowola 2-1 Korona Góra Kalwaria 26 kwietnia, 16:00
w Nowej Woli
Przyszłość Włochy (Warszawa) 2-3 Zaborowianka Zaborów 25 kwietnia, 11:00
UMKS Piaseczno 1-1 Perła Złotokłos 25 kwietnia, 16:30
Sarmata Warszawa 1-1 LKS Chlebnia 26 kwietnia, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Błonianka Błonie 11-0 Ryś Laski 26 kwietnia, 12:00
Laura Chylice 3-0 KS Teresin 25 kwietnia, 14:30
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Milan Milanówek 0-3 UKS Łady 25 kwietnia, 15:30
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 1-3 maja

Milan Milanówek 2-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1 maja, 11:00
UKS Łady 7-3 Laura Chylice 29 kwietnia, 18:15
w Raszynie
KS Teresin 1-2 Błonianka Błonie 1 maja, 16:00
w Sochaczewie
Ryś Laski 6-1 Sarmata Warszawa 1 maja, 17:00
LKS Chlebnia 1-2 UMKS Piaseczno 1 maja, 11:00
Perła Złotokłos 5-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 1 maja, 11:00
Zaborowianka Zaborów 1-1 FC Lesznowola 1 maja, 11:00
Korona Góra Kalwaria 0-3 Naprzód Brwinów 1 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 24 - 9-10 maja

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-2 Korona Góra Kalwaria 10 maja, 17:00
Naprzód Brwinów 1-0 Zaborowianka Zaborów 9 maja, 15:00
FC Lesznowola 2-0 Perła Złotokłos 9 maja, 16:00
w Nowej Woli
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-4 LKS Chlebnia 9 maja, 11:00
UMKS Piaseczno 3-2 Ryś Laski 9 maja, 17:00
Sarmata Warszawa 0-3 KS Teresin 9 maja, 14:30
(wo)
na boisku ZS im. Michała Konarskiego / na boisku 3-0
Błonianka Błonie 0-1 UKS Łady 9 maja, 12:00
Laura Chylice 4-2 Milan Milanówek 10 maja, 14:30

Kolejka 25 - 16-17 maja

Laura Chylice 5-2 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 maja, 16:00
Milan Milanówek 0-4 Błonianka Błonie 16 maja, 15:30
UKS Łady 4-0 Sarmata Warszawa 17 maja, 17:00
w Raszynie
KS Teresin 2-0 UMKS Piaseczno 17 maja, 16:30
Ryś Laski 2-7 Przyszłość Włochy (Warszawa) 16 maja, 15:00
LKS Chlebnia 4-1 FC Lesznowola 16 maja, 11:00
Perła Złotokłos 1-1 Naprzód Brwinów 16 maja, 17:30
Zaborowianka Zaborów 1-0 Korona Góra Kalwaria 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-2 Zaborowianka Zaborów 24 maja, 17:00
Korona Góra Kalwaria 2-0 Perła Złotokłos 23 maja, 18:00
Naprzód Brwinów 5-2 LKS Chlebnia 23 maja, 15:00
FC Lesznowola 1-2 Ryś Laski 23 maja, 14:00
w Nowej Woli
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-3 KS Teresin 23 maja, 11:00
UMKS Piaseczno 2-1 UKS Łady 23 maja, 18:00
Sarmata Warszawa 0-1 Milan Milanówek 23 maja, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Błonianka Błonie 8-0 Laura Chylice 23 maja, 11:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Błonianka Błonie 11-0 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 maja, 12:00
Laura Chylice 5-0 Sarmata Warszawa 30 maja, 16:00
Milan Milanówek 4-2 UMKS Piaseczno 30 maja, 15:30
UKS Łady 5-2 Przyszłość Włochy (Warszawa) 30 maja, 14:00
w Raszynie
KS Teresin 1-1 FC Lesznowola 31 maja, 16:30
w Sochaczewie
Ryś Laski 3-1 Naprzód Brwinów 30 maja, 15:00
LKS Chlebnia 1-2 Korona Góra Kalwaria 30 maja, 11:00
Perła Złotokłos 2-2 Zaborowianka Zaborów 30 maja, 15:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

KS Teresin 1-0 Naprzód Brwinów 6 czerwca, 15:00
w Brwinowie; KS Teresin gospodarzem
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 Perła Złotokłos 7 czerwca, 17:00
Zaborowianka Zaborów 1-2 LKS Chlebnia 3 czerwca, 18:00
Korona Góra Kalwaria 3-0 Ryś Laski 6 czerwca, 15:00
FC Lesznowola 1-2 UKS Łady 6 czerwca, 17:00
w Nowej Woli
Przyszłość Włochy (Warszawa) 3-1 Milan Milanówek 3 czerwca, 18:30
UMKS Piaseczno 0-2 Laura Chylice 6 czerwca, 18:30
Sarmata Warszawa 1-4 Błonianka Błonie 10 czerwca, 18:30
w Błoniach; Sarmata gospodarzem

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Sarmata Warszawa 7-1 Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 14 czerwca, 17:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Błonianka Błonie 2-0 UMKS Piaseczno 14 czerwca, 17:00
Laura Chylice 3-3 Przyszłość Włochy (Warszawa) 11 czerwca, 18:45
Milan Milanówek 1-1 FC Lesznowola 14 czerwca, 17:00
UKS Łady 8-0 Naprzód Brwinów 14 czerwca, 17:00
w Raszynie
KS Teresin 1-2 Korona Góra Kalwaria 14 czerwca, 17:00
Ryś Laski 2-4 Zaborowianka Zaborów 14 czerwca, 17:00
LKS Chlebnia 2-1 Perła Złotokłos 14 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 17 czerwca

KS Teresin 4-0 Zaborowianka Zaborów 17 czerwca, 18:30
Kosa Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-0 LKS Chlebnia 17 czerwca, 18:30
Perła Złotokłos 4-1 Ryś Laski 17 czerwca, 18:30
Korona Góra Kalwaria 1-0 UKS Łady 17 czerwca, 18:30
Naprzód Brwinów 1-1 Milan Milanówek 17 czerwca, 18:30
FC Lesznowola 4-1 Laura Chylice 17 czerwca, 18:30
w Nowej Woli
Przyszłość Włochy (Warszawa) 1-3 Błonianka Błonie 17 czerwca, 18:30
UMKS Piaseczno 3-0 Sarmata Warszawa 17 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 1-4

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)

IV liga 2014/2015 (mazowiecka (południe))
IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2014/2015 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2014/2015 (Płock)
Campeon.pl Liga okręgowa 2014/2015 (Radom)
Liga okręgowa 2014/2015 (Siedlce)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)

Klasa A 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa III)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa IV)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas