[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Warszawa III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SEMP Ursynów (Warszawa) 30 74 23 5 2 95-28 12 2 1 50-12 11 3 1 45-16
2.  Unia Warszawa 30 73 22 7 1 105-23 12 3 0 67-8 10 4 1 38-15
3.  Piast Piastów 30 66 21 3 6 102-55 10 2 3 47-22 11 1 3 55-33
4.  Jedność Żabieniec 30 53 16 5 9 58-40 10 1 4 31-20 6 4 5 27-20 2 6 2 0 0 7-3
5.  Świt Warszawa 30 53 16 5 9 76-47 7 3 5 36-22 9 2 4 40-25 2 0 0 0 2 3-7
6.  GLKS Nadarzyn 30 52 16 4 10 82-42 10 2 3 48-19 6 2 7 34-23
7.  AMT Nowa Wieś 30 43 14 1 15 66-79 8 1 6 40-36 6 0 9 26-43 2 3 1 0 1 6-5
8.  KS II Raszyn 30 43 13 4 13 69-55 5 3 7 34-30 8 1 6 35-25 2 3 1 0 1 5-6
9.  UKS Siekierki (Warszawa) 30 41 12 5 13 69-66 8 1 6 39-29 4 4 7 30-37
10.  Perła II Złotokłos 30 36 10 6 14 45-46 6 3 6 28-24 4 3 8 17-22
11.  Sparta II Jazgarzew 30 33 10 3 17 59-91 8 1 6 36-38 2 2 11 23-53
12.  Tur Jaktorów 30 31 9 4 17 41-82 5 1 9 23-36 4 3 8 18-46
13.  KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 30 27 7 6 17 64-92 5 4 6 33-38 2 2 11 31-54
14.  Gwardia Warszawa 30 26 7 5 18 53-106 5 2 8 35-47 2 3 10 18-59
15.  Walka Kosów 30 22 5 7 18 49-116 3 5 7 32-50 2 2 11 17-66
16.  Okęcie II Warszawa 30 10 2 4 24 28-93 1 3 11 12-39 1 1 13 16-54
Ursus II Warszawa wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 SEMP Ursynów (Warszawa)    1-1 3-1 3-1 2-4 1-0 7-1 3-1 4-1 2-1 5-1 6-0 0-0 5-0 5-0 3-0* 
 2 Unia Warszawa1-1     4-2 2-2 2-2 1-0 7-0 5-1 3-0 3-0 4-0 3-0 8-0 6-0 12-0 6-0 
 3 Piast Piastów1-3 1-5     1-1 1-1 1-0 3-0 1-3 7-0 3-1 5-1 4-1 6-1 3-2 5-0 5-3 
 4 Jedność Żabieniec0-2 2-4 0-6     3-1 2-0 3-1 1-0 1-1 3-1 3-2 0-2 3-0 4-0 5-0 1-0 
 5 Świt Warszawa0-2 0-1 1-3 2-4     2-2 3-1 3-2 4-2 3-0 1-1 2-2 4-1 8-0 3-0 0-1 
 6 GLKS Nadarzyn2-3 1-1 3-1 1-0 1-2     6-1 1-4 2-0 3-3 5-0 3-0 3-1 8-0 4-1 5-2 
 7 AMT Nowa Wieś1-4 1-4 1-3 2-1 1-8 4-1     1-2 2-2 1-0 7-2 0-1 7-6 3-0 4-1 5-1 
 8 KS II Raszyn0-4 1-2 3-4 1-1 1-2 2-1 3-5     1-3 0-0 2-2 1-3 4-1 3-1 6-1 6-0 
 9 UKS Siekierki (Warszawa)4-5 0-1 3-5 3-0 2-1 3-4 4-0 4-2     1-2 3-1 4-0 3-2 1-3 2-2 2-1 
 10 Perła II Złotokłos0-0 1-2 4-5 0-2 3-1 0-1 1-0 3-2 3-2     1-3 2-2 0-2 1-1 4-0 5-1 
 11 Sparta II Jazgarzew2-1 2-0 1-4 4-2 0-3 3-2 3-1 0-1 1-5 0-4     4-1 2-10 2-2 7-1 5-1 
 12 Tur Jaktorów0-1 1-4 4-6 0-4 3-1 1-3 0-2 0-3 0-4 1-0 3-0*     1-1 5-1 2-5 2-1 
 13 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna)2-7 1-1 3-3 0-0 1-3 0-4 0-3 0-4* 4-3 0-3 4-2 8-1     6-1 2-2 2-1 
 14 Gwardia Warszawa3-3 1-3 1-5 1-3 1-4 1-5 0-3 2-8 2-2 1-0 5-4 2-4 5-0     5-1 5-2 
 15 Walka Kosów0-8 2-2 2-4 0-4 3-4 2-11 1-3 0-0 1-3 1-1 4-1 6-0 5-4 3-3     2-2 
 16 Okęcie II Warszawa0-1 0-7 0-3* 0-2 1-3 0-0 2-5 1-2 2-2 0-1 1-3 1-1 3-2 1-4 0-3*     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Gwardia Warszawa 2-4 Tur Jaktorów 15 sierpnia, 14:30
na stadionie Junaka
Walka Kosów 3-4 Świt Warszawa 15 sierpnia, 17:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-4 GLKS Nadarzyn 17 sierpnia, 17:00
w Oborach
SEMP Ursynów (Warszawa) 7-1 AMT Nowa Wieś 14 sierpnia, 19:30
na bocznym boisku Ursusa
Unia Warszawa 8-0 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 sierpnia, 11:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 1-3 KS II Raszyn 15 sierpnia, 11:00
Perła II Złotokłos 0-2 Jedność Żabieniec 27 sierpnia, 17:00
Okęcie II Warszawa 1-3 Sparta II Jazgarzew 16 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Tur Jaktorów 0-4 Jedność Żabieniec 20 sierpnia, 17:00
Okęcie II Warszawa 0-1 Perła II Złotokłos
KS II Raszyn 2-2 Sparta II Jazgarzew 20 sierpnia, 16:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3-3 Piast Piastów 20 sierpnia, 18:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 1-4 Unia Warszawa 21 sierpnia, 18:10
GLKS Nadarzyn 2-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 20 sierpnia, 17:30
Świt Warszawa 4-2 UKS Siekierki (Warszawa) 20 sierpnia, 18:00
Gwardia Warszawa 5-1 Walka Kosów 20 sierpnia, 18:00
na stadionie OSiR Targówek

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Walka Kosów 6-0 Tur Jaktorów 24 sierpnia, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 1-3 Gwardia Warszawa 24 sierpnia, 17:00
w Oborach
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-4 Świt Warszawa 23 sierpnia, 15:30
na bocznym boisku Ursusa
Unia Warszawa 1-0 GLKS Nadarzyn 23 sierpnia, 11:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 3-0 AMT Nowa Wieś 23 sierpnia, 11:00
Perła II Złotokłos 3-2 KS II Raszyn 23 sierpnia, 17:30
Jedność Żabieniec 1-0 Okęcie II Warszawa 24 sierpnia, 10:00
w Piasecznie
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-2 Sparta II Jazgarzew 23 sierpnia, 17:00
w Oborach

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Tur Jaktorów 2-1 Okęcie II Warszawa 30 sierpnia, 11:00
KS II Raszyn 1-1 Jedność Żabieniec 30 sierpnia, 17:30
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 Perła II Złotokłos 31 sierpnia, 11:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 7-2 Sparta II Jazgarzew 31 sierpnia, 12:45
GLKS Nadarzyn 3-1 Piast Piastów 30 sierpnia, 11:00
Świt Warszawa 0-1 Unia Warszawa 30 sierpnia, 17:00
Gwardia Warszawa 3-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 31 sierpnia, 14:00
na stadionie OSiR Targówek
Walka Kosów 1-3 UKS Siekierki (Warszawa) 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3 września

UKS Siekierki (Warszawa) 4-0 Tur Jaktorów 3 września, 17:00
w Oborach
Unia Warszawa 6-0 Gwardia Warszawa 3 września, 19:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 1-1 Świt Warszawa 3 września, 17:00
Sparta II Jazgarzew 3-2 GLKS Nadarzyn 3 września, 17:00
Perła II Złotokłos 1-0 AMT Nowa Wieś 4 września, 18:00
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 60-minutowym opóźnieniem
Jedność Żabieniec 3-0 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 września, 19:00
w Piasecznie
Okęcie II Warszawa 1-2 KS II Raszyn 3 września, 17:00
Walka Kosów 0-8 SEMP Ursynów (Warszawa) 17 września, 17:00
w pierwotnym terminie (3 września, 17:30) odwołany

Kolejka 6 - 6-7 września

Tur Jaktorów 0-3 KS II Raszyn 6 września, 16:30
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-1 Okęcie II Warszawa 7 września, 16:30
w Oborach
AMT Nowa Wieś 2-1 Jedność Żabieniec 6 września, 16:00
GLKS Nadarzyn 3-3 Perła II Złotokłos 6 września, 10:00
Świt Warszawa 1-1 Sparta II Jazgarzew 6 września, 17:00
Walka Kosów 2-2 Unia Warszawa 6 września, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 4-5 SEMP Ursynów (Warszawa) 6 września, 11:00
w Oborach
Piast Piastów 3-2 Gwardia Warszawa 6 września, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 września

SEMP Ursynów (Warszawa) 6-0 Tur Jaktorów 14 września, 18:00
na bocznym boisku Ursusa
Unia Warszawa 3-0 UKS Siekierki (Warszawa) 13 września, 11:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 5-0 Walka Kosów 13 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 2-2 Gwardia Warszawa 14 września, 16:00
Perła II Złotokłos 3-1 Świt Warszawa 13 września, 16:30
Jedność Żabieniec 2-0 GLKS Nadarzyn 13 września, 16:00
Okęcie II Warszawa 2-5 AMT Nowa Wieś 13 września, 16:00
KS II Raszyn 4-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 13 września, 17:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Tur Jaktorów 1-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 września, 11:00
AMT Nowa Wieś 1-2 KS II Raszyn 21 września, 12:00
GLKS Nadarzyn 5-2 Okęcie II Warszawa 21 września, 11:00
Świt Warszawa 2-4 Jedność Żabieniec 21 września, 15:30
Gwardia Warszawa 1-0 Perła II Złotokłos 20 września, 16:00
na stadionie OSiR Targówek
Walka Kosów 4-1 Sparta II Jazgarzew 20 września, 16:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-5 Piast Piastów 21 września, 14:30
w Oborach
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-1 Unia Warszawa 20 września, 19:00
na bocznym boisku Ursusa

Kolejka 9 - 27-28 września

Unia Warszawa 3-0 Tur Jaktorów 28 września, 16:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 1-3 SEMP Ursynów (Warszawa) 27 września, 11:00
Sparta II Jazgarzew 1-5 UKS Siekierki (Warszawa) 28 września, 16:30
Perła II Złotokłos 4-0 Walka Kosów 27 września, 16:00
Jedność Żabieniec 4-0 Gwardia Warszawa 27 września, 15:00
w Piasecznie
Okęcie II Warszawa 1-3 Świt Warszawa 28 września, 16:00
KS II Raszyn 2-1 GLKS Nadarzyn 27 września, 11:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-3 AMT Nowa Wieś 27 września, 16:30
w Oborach

Kolejka 10 - 4-5 października

Tur Jaktorów 0-2 AMT Nowa Wieś 4 października, 11:00
GLKS Nadarzyn 3-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4 października, 11:00
Świt Warszawa 3-2 KS II Raszyn 5 października, 14:00
Gwardia Warszawa 5-2 Okęcie II Warszawa 4 października, 17:00
Walka Kosów 0-4 Jedność Żabieniec 5 października, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 1-2 Perła II Złotokłos 5 października, 14:00
w Oborach
SEMP Ursynów (Warszawa) 5-1 Sparta II Jazgarzew 4 października, 17:00
na bocznym boisku Ursusa
Unia Warszawa 4-2 Piast Piastów 5 października, 12:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 11 - 11-12 października

Piast Piastów 4-1 Tur Jaktorów 11 października, 11:00
Sparta II Jazgarzew 2-0 Unia Warszawa 12 października, 16:00
Perła II Złotokłos 0-0 SEMP Ursynów (Warszawa) 12 października, 11:00
Jedność Żabieniec 1-1 UKS Siekierki (Warszawa) 11 października, 16:00
Okęcie II Warszawa 0-3 Walka Kosów 12 października, 11:00
(wo)
na boisku 1-3
KS II Raszyn 3-1 Gwardia Warszawa 12 października, 13:30
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-3 Świt Warszawa 11 października, 16:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 4-1 GLKS Nadarzyn 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Tur Jaktorów 1-3 GLKS Nadarzyn 18 października, 15:00
Świt Warszawa 3-1 AMT Nowa Wieś 19 października, 14:00
Gwardia Warszawa 5-0 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 18 października, 17:00
Walka Kosów 0-0 KS II Raszyn 18 października, 15:00
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 Okęcie II Warszawa 19 października, 12:30
w Oborach
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 Jedność Żabieniec 19 października, 15:00
na bocznym boisku Ursusa
Unia Warszawa 3-0 Perła II Złotokłos 18 października, 13:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 5-1 Sparta II Jazgarzew 18 października, 11:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Sparta II Jazgarzew 4-1 Tur Jaktorów 26 października, 14:00
Perła II Złotokłos 4-5 Piast Piastów 25 października, 14:30
Jedność Żabieniec 2-4 Unia Warszawa 26 października, 15:00
Okęcie II Warszawa 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 25 października, 11:00
KS II Raszyn 1-3 UKS Siekierki (Warszawa) 26 października, 11:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-2 Walka Kosów 25 października, 14:30
w Oborach
AMT Nowa Wieś 3-0 Gwardia Warszawa 25 października, 14:00
GLKS Nadarzyn 1-2 Świt Warszawa 25 października, 11:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Tur Jaktorów 3-1 Świt Warszawa 15 listopada, 11:30
w pierwotnym terminie (29 października, 13:30) odwołany
Walka Kosów 1-3 AMT Nowa Wieś 15 listopada, 14:00
UKS Siekierki (Warszawa) 3-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 15 listopada, 13:15
w Oborach / w pierwotnym terminie (30 października, 17:00) odwołany
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 KS II Raszyn 2 listopada, 11:00
na bocznym boisku Ursusa
Unia Warszawa 6-0 Okęcie II Warszawa 15 listopada, 15:00
na stadionie MBOPN
Piast Piastów 1-1 Jedność Żabieniec 15 listopada, 10:30
w pierwotnym terminie (29 października, 11:00) odwołany
Sparta II Jazgarzew 0-4 Perła II Złotokłos 16 listopada, 13:00
GLKS Nadarzyn 8-0 Gwardia Warszawa 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 20:30) odwołany

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Perła II Złotokłos 2-2 Tur Jaktorów 9 listopada, 13:30
Jedność Żabieniec 3-2 Sparta II Jazgarzew 8 listopada, 14:00
Okęcie II Warszawa 0-3 Piast Piastów 9 listopada, 11:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
KS II Raszyn 1-2 Unia Warszawa 8 listopada, 13:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 2-7 SEMP Ursynów (Warszawa) 9 listopada, 14:00
w Oborach
AMT Nowa Wieś 2-2 UKS Siekierki (Warszawa) 8 listopada, 13:30
GLKS Nadarzyn 4-1 Walka Kosów 8 listopada, 11:00
Świt Warszawa 8-0 Gwardia Warszawa 8 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Sparta II Jazgarzew 5-1 Okęcie II Warszawa 22 marca, 15:00
Tur Jaktorów 5-1 Gwardia Warszawa 21 marca, 15:30
Świt Warszawa 3-0 Walka Kosów 22 marca, 15:00
GLKS Nadarzyn 2-0 UKS Siekierki (Warszawa) 21 marca, 11:00
AMT Nowa Wieś 1-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 22 marca, 12:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 1-1 Unia Warszawa 22 marca, 15:30
KS II Raszyn 3-4 Piast Piastów 21 marca, 15:00
Jedność Żabieniec 3-1 Perła II Złotokłos 22 marca, 15:30

Kolejka 17 - 28-29 marca

Jedność Żabieniec 0-2 Tur Jaktorów 29 marca, 11:00
Perła II Złotokłos 5-1 Okęcie II Warszawa 28 marca, 15:00
Sparta II Jazgarzew 0-1 KS II Raszyn 29 marca, 16:00
Piast Piastów 6-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 28 marca, 11:00
Unia Warszawa 7-0 AMT Nowa Wieś 28 marca, 11:00
na stadionie MBOPN
SEMP Ursynów (Warszawa) 1-0 GLKS Nadarzyn 29 marca, 17:00
na stadionie KS Ursus
UKS Siekierki (Warszawa) 2-1 Świt Warszawa 29 marca, 14:30
w Oborach
Walka Kosów 3-3 Gwardia Warszawa 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Sparta II Jazgarzew 2-10 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 3 kwietnia, 16:00
Tur Jaktorów 2-5 Walka Kosów 4 kwietnia, 12:00
Gwardia Warszawa 2-2 UKS Siekierki (Warszawa) 4 kwietnia, 10:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Świt Warszawa 0-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 4 kwietnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 1-1 Unia Warszawa 3 kwietnia, 16:00
AMT Nowa Wieś 1-3 Piast Piastów 4 kwietnia, 12:00
KS II Raszyn 0-0 Perła II Złotokłos 4 kwietnia, 16:00
Okęcie II Warszawa 0-2 Jedność Żabieniec 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Okęcie II Warszawa 1-1 Tur Jaktorów 11 kwietnia, 14:30
Jedność Żabieniec 1-0 KS II Raszyn 11 kwietnia, 16:00
Perła II Złotokłos 0-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 11 kwietnia, 16:30
Sparta II Jazgarzew 3-1 AMT Nowa Wieś 12 kwietnia, 17:00
Piast Piastów 1-0 GLKS Nadarzyn 11 kwietnia, 11:00
Unia Warszawa 2-2 Świt Warszawa 11 kwietnia, 11:00
na stadionie MBOPN
SEMP Ursynów (Warszawa) 5-0 Gwardia Warszawa 11 kwietnia, 17:00
na stadionie KS Ursus
UKS Siekierki (Warszawa) 2-2 Walka Kosów 12 kwietnia, 14:30
w Oborach

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

SEMP Ursynów (Warszawa) 5-0 Walka Kosów 19 kwietnia, 17:30
na stadionie KS Ursus
Tur Jaktorów 0-4 UKS Siekierki (Warszawa) 18 kwietnia, 17:00
Gwardia Warszawa 1-3 Unia Warszawa 18 kwietnia, 16:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Świt Warszawa 1-3 Piast Piastów 18 kwietnia, 11:00
GLKS Nadarzyn 5-0 Sparta II Jazgarzew 18 kwietnia, 11:00
AMT Nowa Wieś 1-0 Perła II Złotokłos 18 kwietnia, 13:30
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-0 Jedność Żabieniec 19 kwietnia, 16:30
KS II Raszyn 6-0 Okęcie II Warszawa 18 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Gwardia Warszawa 1-5 Piast Piastów 25 kwietnia, 11:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
KS II Raszyn 1-3 Tur Jaktorów 26 kwietnia, 17:00
Okęcie II Warszawa 3-2 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 25 kwietnia, 14:30
Jedność Żabieniec 3-1 AMT Nowa Wieś 25 kwietnia, 17:30
Perła II Złotokłos 0-1 GLKS Nadarzyn 26 kwietnia, 11:00
Sparta II Jazgarzew 0-3 Świt Warszawa 26 kwietnia, 17:00
Unia Warszawa 12-0 Walka Kosów 26 kwietnia, 17:30
na stadionie MBOPN
SEMP Ursynów (Warszawa) 4-1 UKS Siekierki (Warszawa) 26 kwietnia, 14:00
na stadionie KS Ursus

Kolejka 22 - 1-3 maja

Tur Jaktorów 0-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 1 maja, 12:00
UKS Siekierki (Warszawa) 0-1 Unia Warszawa 28 kwietnia, 20:00
na stadionie MBOPN
Walka Kosów 2-4 Piast Piastów 1 maja, 12:00
Gwardia Warszawa 5-4 Sparta II Jazgarzew 1 maja, 15:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Świt Warszawa 3-0 Perła II Złotokłos 1 maja, 15:00
lub 2-0
GLKS Nadarzyn 1-0 Jedność Żabieniec 1 maja, 11:00
AMT Nowa Wieś 5-1 Okęcie II Warszawa 3 maja, 17:30
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-4 KS II Raszyn 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 4-4; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 9-10 maja

KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 8-1 Tur Jaktorów 9 maja, 17:30
KS II Raszyn 3-5 AMT Nowa Wieś 9 maja, 17:00
Okęcie II Warszawa 0-0 GLKS Nadarzyn 10 maja, 14:00
Jedność Żabieniec 3-1 Świt Warszawa 9 maja, 17:30
Perła II Złotokłos 1-1 Gwardia Warszawa 9 maja, 17:30
Sparta II Jazgarzew 7-1 Walka Kosów 10 maja, 17:00
Piast Piastów 7-0 UKS Siekierki (Warszawa) 9 maja, 11:00
Unia Warszawa 1-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 10 maja, 11:00
na stadionie MBOPN

Kolejka 24 - 16-17 maja

Tur Jaktorów 1-4 Unia Warszawa 16 maja, 17:00
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-1 Piast Piastów 17 maja, 19:00
na bocznym boisku Ursusa
UKS Siekierki (Warszawa) 3-1 Sparta II Jazgarzew 16 maja, 14:00
w Oborach
Walka Kosów 1-1 Perła II Złotokłos 17 maja, 15:00
Gwardia Warszawa 1-3 Jedność Żabieniec 17 maja, 14:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Świt Warszawa 0-1 Okęcie II Warszawa 16 maja, 11:00
GLKS Nadarzyn 1-4 KS II Raszyn 16 maja, 11:00
AMT Nowa Wieś 7-6 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 16 maja, 15:30

Kolejka 25 - 23-24 maja

AMT Nowa Wieś 0-1 Tur Jaktorów 24 maja, 14:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 0-4 GLKS Nadarzyn 23 maja, 18:00
KS II Raszyn 1-2 Świt Warszawa 23 maja, 13:30
Okęcie II Warszawa 1-4 Gwardia Warszawa 23 maja, 14:30
Jedność Żabieniec 5-0 Walka Kosów 23 maja, 17:30
Perła II Złotokłos 3-2 UKS Siekierki (Warszawa) 23 maja, 15:00
Sparta II Jazgarzew 2-1 SEMP Ursynów (Warszawa) 24 maja, 17:00
Piast Piastów 1-5 Unia Warszawa 23 maja, 11:00

Kolejka 26 - 27 maja

Tur Jaktorów 4-6 Piast Piastów 27 maja, 17:00
Unia Warszawa 4-0 Sparta II Jazgarzew 27 maja, 18:00
na stadionie MBOPN
SEMP Ursynów (Warszawa) 2-1 Perła II Złotokłos 27 maja, 18:00
na bocznym boisku Ursusa
UKS Siekierki (Warszawa) 3-0 Jedność Żabieniec 27 maja, 18:00
w Oborach
Walka Kosów 2-2 Okęcie II Warszawa 27 maja, 18:00
Gwardia Warszawa 2-8 KS II Raszyn 3 czerwca, 20:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Świt Warszawa 4-1 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 27 maja, 18:00
GLKS Nadarzyn 6-1 AMT Nowa Wieś 27 maja, 17:30

Kolejka 27 - 30-31 maja

GLKS Nadarzyn 3-0 Tur Jaktorów 30 maja, 11:00
w Jaktorowie; GLKS gospodarzem
AMT Nowa Wieś 1-8 Świt Warszawa 30 maja, 16:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 6-1 Gwardia Warszawa 31 maja, 17:00
KS II Raszyn 6-1 Walka Kosów 30 maja, 17:00
Okęcie II Warszawa 2-2 UKS Siekierki (Warszawa) 31 maja, 17:00
Jedność Żabieniec 0-2 SEMP Ursynów (Warszawa) 30 maja, 17:30
Perła II Złotokłos 1-2 Unia Warszawa 30 maja, 18:00
Sparta II Jazgarzew 1-4 Piast Piastów 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Tur Jaktorów 3-0 Sparta II Jazgarzew 6 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast Piastów 3-1 Perła II Złotokłos 6 czerwca, 11:00
Unia Warszawa 2-2 Jedność Żabieniec 6 czerwca, 18:00
na stadionie MBOPN
SEMP Ursynów (Warszawa) 3-0 Okęcie II Warszawa 7 czerwca, 18:00
(wo)
na bocznym boisku Ursusa / goście nie dojechali
UKS Siekierki (Warszawa) 4-2 KS II Raszyn 10 czerwca, 18:00
w Oborach
Walka Kosów 5-4 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 7 czerwca, 16:00
Gwardia Warszawa 0-3 AMT Nowa Wieś 6 czerwca, 16:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego
Świt Warszawa 2-2 GLKS Nadarzyn 6 czerwca, 11:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Gwardia Warszawa 1-5 GLKS Nadarzyn 13 czerwca, 17:30
Świt Warszawa 2-2 Tur Jaktorów 13 czerwca, 11:00
AMT Nowa Wieś 4-1 Walka Kosów 14 czerwca, 14:00
KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 4-3 UKS Siekierki (Warszawa) 13 czerwca, 14:30
KS II Raszyn 0-4 SEMP Ursynów (Warszawa) 14 czerwca, 11:00
Okęcie II Warszawa 0-7 Unia Warszawa 13 czerwca, 13:30
Jedność Żabieniec 0-6 Piast Piastów 13 czerwca, 17:30
Perła II Złotokłos 1-3 Sparta II Jazgarzew 16 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (13 czerwca, 18:30) odwołany

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Tur Jaktorów 1-0 Perła II Złotokłos 20 czerwca, 12:00
Sparta II Jazgarzew 4-2 Jedność Żabieniec 20 czerwca, 12:00
Piast Piastów 5-3 Okęcie II Warszawa 17 czerwca, 18:00
Unia Warszawa 5-1 KS II Raszyn 18 czerwca, 20:00
na stadionie MBOPN
SEMP Ursynów (Warszawa) 0-0 KS II Konstancin (Konstancin-Jeziorna) 20 czerwca, 12:00
na bocznym boisku Ursusa
UKS Siekierki (Warszawa) 4-0 AMT Nowa Wieś 20 czerwca, 12:00
w Oborach
Walka Kosów 2-11 GLKS Nadarzyn 20 czerwca, 12:00
Gwardia Warszawa 1-4 Świt Warszawa 20 czerwca, 12:00
na boisku ZS im. Michała Konarskiego

Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Klasa A 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa IV)

Klasa B 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa III)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas