[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Warszawa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Młode Orły Halinów 23 61 20 1 2 88-22 11 0 1 46-13 9 1 1 42-9
2.  Kamionek Warszawa 24 57 18 3 3 99-38 9 2 1 59-18 9 1 2 40-20
3.  SKP Korona Warszawa 24 50 15 5 4 74-45 8 2 2 35-23 7 3 2 39-22
4.  Bug II Wyszków 24 49 15 4 5 95-38 10 0 2 47-9 5 4 3 48-29
5.  Legionovia III Legionowo 24 41 13 2 9 75-45 8 2 2 46-15 5 0 7 29-30
6.  Inter Warszawa 24 38 11 5 8 71-51 6 4 2 36-24 5 1 6 35-27
7.  Wisła Zakroczym 23 36 11 3 9 75-56 6 2 3 34-23 5 1 6 41-33
8.  Mazur II Radzymin 24 34 11 1 12 64-90 5 1 6 25-43 6 0 6 39-47
9.  Bednarska Warszawa 24 23 7 2 15 54-76 4 1 7 33-38 3 1 8 21-38
10.  Sokół II Serock 24 22 7 1 16 59-83 5 1 6 36-38 2 0 10 23-45
11.  Hutnik II Warszawa 24 18 5 3 16 46-82 2 2 8 22-41 3 1 8 24-41
12.  Farmacja Tarchomin (Warszawa) 24 11 3 2 19 44-135 2 0 10 20-76 1 2 9 24-59
13.  Coco Jambo Warszawa 24 8 2 2 20 36-119 2 0 10 20-60 0 2 10 16-59
Legion II Warszawa wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Młode Orły Halinów    0-1 5-3 3-1 3-0* 1-0 4-0 6-4 2-0 5-3 3-0* 11-0 3-1 
 2 Kamionek Warszawa1-1     2-2 3-1 3-1 3-2 3-0* 4-5 5-1 4-1 6-1 8-2 17-1 
 3 SKP Korona Warszawa2-5 3-4     2-2 3-1 3-0* 4-0 5-2 2-1 3-2 4-3 3-2 1-1 
 4 Bug II Wyszków2-0 2-0 0-3*     2-0 4-0 1-2 8-2 6-0 10-1 6-0 3-0* 3-1 
 5 Legionovia III Legionowo0-1 1-4 2-2 3-0     2-2 4-1 4-1 7-0 1-0 3-0 9-0 10-4 
 6 Inter Warszawa1-2 3-3 4-1 5-5 2-1     3-0* 3-2 1-1 5-1 4-4 1-4 4-0 
 7 Wisła Zakroczym3-0 3-3 0-5 5-2 2-0     4-5 4-0 0-3* 4-2 3-3 6-0 
 8 Mazur II Radzymin0-11 1-5 0-2 1-5 0-6 2-3 3-0*     4-2 3-2 7-4 2-2 2-1 
 9 Bednarska Warszawa1-2 4-6 2-3 3-3 2-3 4-0 2-4 4-7     1-4 3-2 4-2 3-2 
 10 Sokół II Serock0-5 1-4 2-5 3-3 6-3 2-4 2-4 3-1 5-0     1-3 4-3 7-3 
 11 Hutnik II Warszawa1-3 1-3 0-4 1-2 3-4 1-3 3-3 1-3 1-9 5-3     3-2 2-2 
 12 Farmacja Tarchomin (Warszawa)1-6 1-9 0-8 3-9 0-2 3-12 2-19 3-4 1-3 5-3 0-1     1-0 
 13 Coco Jambo Warszawa0-6 0-1 2-3 2-12 1-6 0-9 2-8 2-3 0-4* 3-0 0-4 8-4     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Kamionek Warszawa 17-1 Coco Jambo Warszawa 23 sierpnia, 12:00
na bocznym boisku Drukarza
Młode Orły Halinów 11-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 23 sierpnia, 14:00
w Długiej Kościelnej
Inter Warszawa 1-1 Bednarska Warszawa 23 sierpnia, 10:00
na bocznym boisku Drukarza
Sokół II Serock 2-5 SKP Korona Warszawa 24 sierpnia, 11:00
Mazur II Radzymin 0-6 Legionovia III Legionowo 24 sierpnia, 11:00
w Załubicach
Hutnik II Warszawa 1-2 Bug II Wyszków 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Pauza: Legionovia III Legionowo.
 
Coco Jambo Warszawa 2-12 Bug II Wyszków 30 sierpnia, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
Wisła Zakroczym 4-2 Hutnik II Warszawa 31 sierpnia, 11:00
SKP Korona Warszawa 5-2 Mazur II Radzymin 31 sierpnia, 12:00
w Załubicach
Bednarska Warszawa 1-4 Sokół II Serock 31 sierpnia, 18:30
na bocznym boisku Polonii
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-12 Inter Warszawa 31 sierpnia, 18:00
lub 3-13
Kamionek Warszawa 1-1 Młode Orły Halinów 31 sierpnia, 14:00
na bocznym boisku Drukarza

Kolejka 3 - 6-7 września

Pauza: SKP Korona Warszawa.
 
Młode Orły Halinów 3-1 Coco Jambo Warszawa 1 października, 16:00
w Długiej Kościelnej
Inter Warszawa 3-3 Kamionek Warszawa 6 września, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
Sokół II Serock 4-3 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 7 września, 16:30
Mazur II Radzymin 4-2 Bednarska Warszawa 7 września, 13:00
Bug II Wyszków 1-2 Wisła Zakroczym 7 września, 14:00
Legionovia III Legionowo 3-0 Hutnik II Warszawa 5 września, 20:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Pauza: Bednarska Warszawa.
 
Coco Jambo Warszawa 2-8 Wisła Zakroczym 14 września, 16:00
na bocznym boisku Drukarza
Legionovia III Legionowo 3-0 Bug II Wyszków 14 września, 10:00
SKP Korona Warszawa 4-3 Hutnik II Warszawa 14 września, 15:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-4 Mazur II Radzymin 14 września, 18:00
Kamionek Warszawa 4-1 Sokół II Serock 8 października, 15:30
na bocznym boisku Drukarza / w pierwotnym terminie (13 września, 18:00) nie odbył się
Młode Orły Halinów 1-0 Inter Warszawa 13 września, 14:00
w Długiej Kościelnej

Kolejka 5 - 20-21 września

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Inter Warszawa 4-0 Coco Jambo Warszawa 20 września, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
Sokół II Serock 0-5 Młode Orły Halinów 21 września, 11:00
Mazur II Radzymin 1-5 Kamionek Warszawa 21 września, 11:00
Hutnik II Warszawa 1-9 Bednarska Warszawa 21 września, 13:30
Bug II Wyszków 0-3 SKP Korona Warszawa 23 listopada, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (21 września, 11:00) nie odbył się - gospodarze nie poinformowali o terminie meczu / w drugim terminie w Warszawie; na boisku BOS przy ul. Strumykowej; Bug II gospodarzem; nie odbył się
Wisła Zakroczym 5-2 Legionovia III Legionowo 21 września, 11:00

Kolejka 6 - 24 września

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
Coco Jambo Warszawa 1-6 Legionovia III Legionowo 8 października, 21:00
na stadionie DOSiR
SKP Korona Warszawa 4-0 Wisła Zakroczym 24 września, 18:30
w Załubicach / przerwany przy stanie 4-0 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gości; utrzymano wynik z boiska
Bednarska Warszawa 3-3 Bug II Wyszków 25 września, 20:30
na bocznym boisku Polonii
Młode Orły Halinów 6-4 Mazur II Radzymin 16 października, 15:30
w Długiej Kościelnej
Hutnik II Warszawa 3-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 25 września, 16:45
Sokół II Serock 2-4 Inter Warszawa 1 października, 20:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Młode Orły Halinów.
 
Sokół II Serock 7-3 Coco Jambo Warszawa 28 września, 11:00
Mazur II Radzymin 2-3 Inter Warszawa 28 września, 16:00
Hutnik II Warszawa 1-3 Kamionek Warszawa 27 września, 14:00
Bug II Wyszków 3-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Zakroczym 4-0 Bednarska Warszawa 28 września, 15:30
Legionovia III Legionowo 2-2 SKP Korona Warszawa 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Inter Warszawa.
 
Coco Jambo Warszawa 2-3 SKP Korona Warszawa 5 października, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
Bednarska Warszawa 2-3 Legionovia III Legionowo 5 października, 18:30
na bocznym boisku Polonii
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 2-19 Wisła Zakroczym 5 października, 18:00
Kamionek Warszawa 3-1 Bug II Wyszków 5 października, 16:00
na bocznym boisku Drukarza
Młode Orły Halinów 3-0 Hutnik II Warszawa 4 października, 14:00
(wo)
w Długiej Kościelnej / goście nie dojechali
Sokół II Serock 3-1 Mazur II Radzymin 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Sokół II Serock.
 
Mazur II Radzymin 2-1 Coco Jambo Warszawa 12 października, 15:00
Hutnik II Warszawa 1-3 Inter Warszawa 11 października, 13:30
Bug II Wyszków 2-0 Młode Orły Halinów 12 października, 11:00
Wisła Zakroczym 3-0 Kamionek Warszawa 12 października, 11:00
Legionovia III Legionowo 9-0 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 12 października, 14:00
SKP Korona Warszawa 2-1 Bednarska Warszawa 12 października, 15:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Coco Jambo Warszawa 0-4 Bednarska Warszawa 19 października, 16:00
(wo)
na bocznym boisku Drukarza / na boisku 3-4
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-8 SKP Korona Warszawa 18 października, 18:00
Kamionek Warszawa 3-1 Legionovia III Legionowo 19 października, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
Młode Orły Halinów 4-0 Wisła Zakroczym 18 października, 14:40
w Długiej Kościelnej / mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 40-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Inter Warszawa 5-5 Bug II Wyszków 18 października, 16:00
na bocznym boisku Drukarza
Sokół II Serock 1-3 Hutnik II Warszawa 19 października, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Coco Jambo Warszawa.
 
Hutnik II Warszawa 1-3 Mazur II Radzymin 26 października, 13:00
Bug II Wyszków 10-1 Sokół II Serock 9 listopada, 11:00
Wisła Zakroczym 2-0 Inter Warszawa 26 października, 14:45
Legionovia III Legionowo 0-1 Młode Orły Halinów 26 października, 14:00
SKP Korona Warszawa 3-4 Kamionek Warszawa 26 października, 15:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Bednarska Warszawa 4-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 26 października, 18:30
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 12 - 15-16 listopada

Pauza: Hutnik II Warszawa.
 
Coco Jambo Warszawa 8-4 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 15 listopada, 14:00
na bocznym boisku Drukarza
Kamionek Warszawa 5-1 Bednarska Warszawa 30 października, 20:30
na bocznym boisku Drukarza
Młode Orły Halinów 5-3 SKP Korona Warszawa 15 listopada, 13:00
w Długiej Kościelnej / w pierwotnym terminie (2 listopada, 12:00) odwołany
Inter Warszawa 2-1 Legionovia III Legionowo 29 października, 20:45
na bocznym boisku Drukarza
Sokół II Serock 2-4 Wisła Zakroczym 15 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 13:30) odwołany
Mazur II Radzymin 1-5 Bug II Wyszków 2 listopada, 10:30

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Bug II Wyszków.
 
Hutnik II Warszawa 2-2 Coco Jambo Warszawa 9 listopada, 11:00
Wisła Zakroczym 4-5 Mazur II Radzymin 9 listopada, 12:00
Legionovia III Legionowo 1-0 Sokół II Serock 5 listopada, 20:00
SKP Korona Warszawa 3-0 Inter Warszawa 9 listopada, 14:00
(wo)
na boisku BOS przy ul. Strumykowej / na boisku 3-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Bednarska Warszawa 1-2 Młode Orły Halinów 9 listopada, 18:30
na bocznym boisku Polonii
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-9 Kamionek Warszawa 9 listopada, 18:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Wisła Zakroczym.
 
Coco Jambo Warszawa 0-1 Kamionek Warszawa 29 marca, 12:30
na stadionie DOSiR
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-6 Młode Orły Halinów 28 marca, 15:00
Bednarska Warszawa 4-0 Inter Warszawa 29 marca, 18:00
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 3-2 Sokół II Serock 28 marca, 15:00
w Serocku; SKP Korona gospodarzem
Legionovia III Legionowo 4-1 Mazur II Radzymin 29 marca, 13:30
Bug II Wyszków 6-0 Hutnik II Warszawa 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 3-4 kwietnia

Pauza: Legionovia III Legionowo.
 
Bug II Wyszków 3-1 Coco Jambo Warszawa 21 marca, 11:00
Hutnik II Warszawa 3-3 Wisła Zakroczym 4 kwietnia, 11:00
Mazur II Radzymin 0-2 SKP Korona Warszawa 4 kwietnia, 14:00
Sokół II Serock 5-0 Bednarska Warszawa 21 marca, 14:00
Inter Warszawa 1-4 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku Drukarza
Młode Orły Halinów 0-1 Kamionek Warszawa 4 kwietnia, 11:00
w Sulejówku

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: SKP Korona Warszawa.
 
Hutnik II Warszawa 3-4 Legionovia III Legionowo 12 kwietnia, 16:30
Coco Jambo Warszawa 0-6 Młode Orły Halinów 12 kwietnia, 12:30
na stadionie DOSiR
Kamionek Warszawa 3-2 Inter Warszawa 12 kwietnia, 16:00
na stadionie Drukarza
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 5-3 Sokół II Serock 11 kwietnia, 11:00
Bednarska Warszawa 4-7 Mazur II Radzymin 12 kwietnia, 19:00
na bocznym boisku Polonii
Wisła Zakroczym 0-5 Bug II Wyszków 12 kwietnia, 11:30

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Bednarska Warszawa.
 
Wisła Zakroczym 6-0 Coco Jambo Warszawa 19 kwietnia, 16:00
Bug II Wyszków 2-0 Legionovia III Legionowo 19 kwietnia, 16:00
Hutnik II Warszawa 0-4 SKP Korona Warszawa 18 kwietnia, 16:00
Mazur II Radzymin 2-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 18 kwietnia, 14:00
Sokół II Serock 1-4 Kamionek Warszawa 18 kwietnia, 14:00
Inter Warszawa 1-2 Młode Orły Halinów 19 kwietnia, 14:00
na stadionie Drukarza

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Farmacja Tarchomin (Warszawa).
 
Coco Jambo Warszawa 0-9 Inter Warszawa 25 kwietnia, 16:00
na stadionie DOSiR
Młode Orły Halinów 5-3 Sokół II Serock 26 kwietnia, 11:00
w Długiej Kościelnej
Kamionek Warszawa 4-5 Mazur II Radzymin 26 kwietnia, 16:00
na stadionie Drukarza
Bednarska Warszawa 3-2 Hutnik II Warszawa 26 kwietnia, 20:00
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 2-2 Bug II Wyszków 25 kwietnia, 17:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia III Legionowo 4-1 Wisła Zakroczym 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1-3 maja

Pauza: Kamionek Warszawa.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-1 Hutnik II Warszawa 1 maja, 17:00
Inter Warszawa 5-1 Sokół II Serock 1 maja, 12:00
na bocznym boisku Drukarza
Legionovia III Legionowo 10-4 Coco Jambo Warszawa 1 maja, 13:30
Wisła Zakroczym 3-3 SKP Korona Warszawa 1 maja, 11:00
Bug II Wyszków 6-0 Bednarska Warszawa 3 maja, 17:00
Mazur II Radzymin 0-11 Młode Orły Halinów 1 maja, 11:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Młode Orły Halinów.
 
Coco Jambo Warszawa 3-0 Sokół II Serock 9 maja, 16:00
na stadionie DOSiR
Inter Warszawa 3-2 Mazur II Radzymin 8 maja, 20:30
na stadionie Drukarza
Kamionek Warszawa 6-1 Hutnik II Warszawa 10 maja, 16:00
na stadionie Drukarza
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 3-9 Bug II Wyszków 9 maja, 16:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Bednarska Warszawa 2-4 Wisła Zakroczym 10 maja, 19:00
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 3-1 Legionovia III Legionowo 10 maja, 17:00
na stadionie GKP Targówek

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Inter Warszawa.
 
SKP Korona Warszawa 1-1 Coco Jambo Warszawa 17 maja, 20:00
na stadionie Polfy
Legionovia III Legionowo 7-0 Bednarska Warszawa 17 maja, 13:30
Wisła Zakroczym 3-3 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 17 maja, 17:30
Bug II Wyszków 2-0 Kamionek Warszawa 17 maja, 12:00
Hutnik II Warszawa 1-3 Młode Orły Halinów 17 maja, 17:30
Mazur II Radzymin 3-2 Sokół II Serock 16 maja, 11:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Sokół II Serock.
 
Coco Jambo Warszawa 2-3 Mazur II Radzymin 23 maja, 14:00
na stadionie DOSiR
Inter Warszawa 4-4 Hutnik II Warszawa 3 czerwca, 20:45
na stadionie Drukarza / w pierwotnym terminie (24 maja, 16:00) odwołany
Młode Orły Halinów 3-1 Bug II Wyszków 23 maja, 15:30
w Długiej Kościelnej
Kamionek Warszawa 3-0 Wisła Zakroczym 24 maja, 18:00
(wo)
na stadionie Drukarza / goście nie dojechali
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 0-2 Legionovia III Legionowo 23 maja, 17:00
na boisku BOS przy ul. Strumykowej
Bednarska Warszawa 2-3 SKP Korona Warszawa 24 maja, 20:00
na bocznym boisku Polonii

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: Mazur II Radzymin.
 
Bednarska Warszawa 3-2 Coco Jambo Warszawa 31 maja, 20:00
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 3-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 31 maja, 18:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia III Legionowo 1-4 Kamionek Warszawa 30 maja, 13:30
Wisła Zakroczym - Młode Orły Halinów 31 maja, 17:30
nie odbył się
Bug II Wyszków 4-0 Inter Warszawa 31 maja, 11:00
Hutnik II Warszawa 5-3 Sokół II Serock 31 maja, 17:30

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Coco Jambo Warszawa.
 
Mazur II Radzymin 7-4 Hutnik II Warszawa 6 czerwca, 14:00
Sokół II Serock 3-3 Bug II Wyszków 7 czerwca, 18:00
Inter Warszawa 3-0 Wisła Zakroczym 7 czerwca, 14:00
(wo)
na stadionie Drukarza / goście nie dojechali
Młode Orły Halinów 3-0 Legionovia III Legionowo 7 czerwca, 15:30
(wo)
w Długiej Kościelnej / nie odbył się
Kamionek Warszawa 2-2 SKP Korona Warszawa 6 czerwca, 18:00
na stadionie Drukarza
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-3 Bednarska Warszawa 17 czerwca, 21:00
w pierwotnym terminie (6 czerwca, 11:00) nie odbył się

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: Hutnik II Warszawa.
 
Farmacja Tarchomin (Warszawa) 1-0 Coco Jambo Warszawa 14 czerwca, 20:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu nieprzygotowania boiska
Bednarska Warszawa 4-6 Kamionek Warszawa 14 czerwca, 20:00
na bocznym boisku Polonii
SKP Korona Warszawa 2-5 Młode Orły Halinów 14 czerwca, 17:00
na stadionie GKP Targówek
Legionovia III Legionowo 2-2 Inter Warszawa 13 czerwca, 13:30
Wisła Zakroczym 0-3 Sokół II Serock 14 czerwca, 18:00
(wo)
nie odbył się
Bug II Wyszków 8-2 Mazur II Radzymin 14 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Bug II Wyszków.
 
Coco Jambo Warszawa 0-4 Hutnik II Warszawa 20 czerwca, 18:00
na stadionie DOSiR
Mazur II Radzymin 3-0 Wisła Zakroczym 21 czerwca, 15:00
(wo)
odwołany
Sokół II Serock 6-3 Legionovia III Legionowo 21 czerwca, 15:00
Inter Warszawa 4-1 SKP Korona Warszawa 20 czerwca, 14:00
na stadionie Drukarza
Młode Orły Halinów 2-0 Bednarska Warszawa 21 czerwca, 15:00
Kamionek Warszawa 8-2 Farmacja Tarchomin (Warszawa) 20 czerwca, 18:00
na stadionie Drukarza

Klasa A 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa III)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa IV)

Klasa B 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa III)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa IV)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas