[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Warszawa IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 73 22 7 1 92-20 13 2 0 58-13 9 5 1 34-7
2.  Naprzód Stare Babice 30 64 21 1 8 79-46 10 1 4 46-20 11 0 4 33-26
3.  LKS Osuchów 30 62 19 5 6 90-40 12 0 3 49-17 7 5 3 41-23
4.  Promyk Nowa Sucha 30 61 19 4 7 89-44 8 2 5 48-23 11 2 2 41-21
5.  Piast Feliksów 30 55 17 4 9 81-52 8 3 4 42-20 9 1 5 39-32
6.  Błękitni Korytów 30 54 16 6 8 71-36 8 3 4 28-16 8 3 4 43-20
7.  Partyzant Leszno 30 50 14 8 8 71-56 7 6 2 37-24 7 2 6 34-32
8.  LKS II Chlebnia 30 48 15 3 12 71-55 10 2 3 44-20 5 1 9 27-35
9.  Passovia Pass 30 45 14 3 13 68-66 8 2 5 39-25 6 1 8 29-41
10.  Błonianka II Błonie 30 39 11 6 13 60-61 7 3 5 27-24 4 3 8 33-37
11.  FC Płochocin 30 32 9 5 16 68-83 4 3 8 26-36 5 2 8 42-47
12.  UKS GOSiR Stare Babice 30 31 8 7 15 84-86 5 4 6 59-50 3 3 9 25-36
13.  Mszczonowianka II Mszczonów 30 24 7 3 20 43-104 5 2 8 27-46 2 1 12 16-58
14.  Sokół Budki Piaseckie 30 19 5 4 21 43-96 4 0 11 24-42 1 4 10 19-54
15.  UKS Ołtarzew 30 17 5 2 23 35-94 4 1 10 22-41 1 1 13 13-53
16.  Relax Radziwiłłów 30 11 3 2 25 34-140 3 1 11 21-65 0 1 14 13-75

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki    2-1 5-3 2-2 6-0 1-1 6-1 2-0 6-0 2-1 9-0 2-1 3-0 2-1 2-1 8-1 
 2 Naprzód Stare Babice0-1     1-1 1-2 4-2 1-3 2-0 4-1 6-0 2-6 2-1 4-1 4-1 5-1 6-0 4-0 
 3 LKS Osuchów0-1 8-2     2-4 1-2 2-1 3-0 4-0 3-0* 3-0* 4-1 4-3 3-1 4-1 2-1 6-0 
 4 Promyk Nowa Sucha1-0 1-3 1-1     2-3 3-1 3-4 0-4 1-1 3-2 3-2 1-2 12-0 7-0 4-0 6-0 
 5 Piast Feliksów1-1 0-1 2-6 1-3     1-1 4-1 1-1 0-2 4-1 4-2 4-1 7-0 4-0 3-0 6-0 
 6 Błękitni Korytów0-0 0-1 0-3* 2-0 1-1     0-3 4-0 2-0 2-1 1-3 3-1 3-1 1-1 4-1 5-0 
 7 Partyzant Leszno1-1 6-0 1-1 1-6 2-1 0-2     5-0 2-0 2-2 3-3 3-2 1-1 3-1 4-4 3-0* 
 8 LKS II Chlebnia0-0 4-2 3-0 1-5 6-0 3-1 5-2     3-2 1-2 3-3 3-0 2-3 5-0 3-0 2-0 
 9 Passovia Pass0-3 0-1 3-2 6-0 2-4 1-3 0-3 4-3     1-1 7-1 4-3 3-0 1-1 3-0 4-0 
 10 Błonianka II Błonie1-1 0-2 2-3 1-2 2-3 0-4 0-0 2-0 3-2     2-1 2-2 3-0* 2-1 4-3 3-0* 
 11 FC Płochocin1-2 0-3 0-5 1-4 0-5 1-1 2-3 2-3 0-4 2-0     1-1 2-1 2-2 6-0 6-2 
 12 UKS GOSiR Stare Babice2-4 2-5 1-1 2-2 1-5 1-4 3-3 1-4 9-2 5-4 3-6     9-1 8-3 7-1 5-5 
 13 Mszczonowianka II Mszczonów0-10 1-2 2-2 1-2 1-6 0-3 0-6 3-1 1-4 4-4 0-1 3-1     6-2 1-0 4-2 
 14 Sokół Budki Piaseckie0-2 1-2 0-4 0-3 1-4 2-6 2-1 0-3* 1-4 1-4 5-3 0-2 2-0     1-2 8-2 
 15 UKS Ołtarzew0-3* 0-3* 1-4 0-3 0-3* 4-3 1-2 2-1 2-4 1-2 1-5 1-4 2-1 2-2     5-1 
 16 Relax Radziwiłłów0-5 1-5 1-5 0-3 3-0 0-9 1-5 1-6 2-4 4-3 0-10 1-1 2-6 2-3 3-0     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

UKS Ołtarzew 0-3 Piast Feliksów 17 sierpnia, 17:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie posiadali badań lekarskich
UKS GOSiR Stare Babice 2-4 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 17 sierpnia, 18:00
w Zielonkach
Błękitni Korytów 5-0 Relax Radziwiłłów 16 sierpnia, 12:00
LKS Osuchów 8-2 Naprzód Stare Babice 15 sierpnia, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-1 FC Płochocin 17 sierpnia, 16:00
LKS II Chlebnia 5-2 Partyzant Leszno 15 sierpnia, 14:30
Sokół Budki Piaseckie 1-4 Passovia Pass 17 sierpnia, 11:00
w Cegłowie
Promyk Nowa Sucha 3-2 Błonianka II Błonie 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Piast Feliksów 4-1 Błonianka II Błonie 20 sierpnia, 17:30
Passovia Pass 6-0 Promyk Nowa Sucha 20 sierpnia, 18:00
Partyzant Leszno 3-1 Sokół Budki Piaseckie 20 sierpnia, 17:30
FC Płochocin 2-3 LKS II Chlebnia 20 sierpnia, 18:00
Naprzód Stare Babice 4-1 Mszczonowianka II Mszczonów 20 sierpnia, 17:30
w Zielonkach
Relax Radziwiłłów 1-5 LKS Osuchów 20 sierpnia, 17:30
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 1-1 Błękitni Korytów 20 sierpnia, 17:00
UKS Ołtarzew 1-4 UKS GOSiR Stare Babice 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

UKS GOSiR Stare Babice 1-5 Piast Feliksów 24 sierpnia, 15:00
w Zielonkach
Błękitni Korytów 4-1 UKS Ołtarzew 23 sierpnia, 16:00
LKS Osuchów 0-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Mszczonowianka II Mszczonów 4-2 Relax Radziwiłłów 23 sierpnia, 17:00
LKS II Chlebnia 4-2 Naprzód Stare Babice 24 sierpnia, 14:30
Sokół Budki Piaseckie 5-3 FC Płochocin 23 sierpnia, 16:30
w Cegłowie
Promyk Nowa Sucha 3-4 Partyzant Leszno 24 sierpnia, 13:00
Passovia Pass 1-1 Błonianka II Błonie 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Piast Feliksów 0-2 Passovia Pass 30 sierpnia, 16:00
Partyzant Leszno 2-2 Błonianka II Błonie 30 sierpnia, 17:00
FC Płochocin 1-4 Promyk Nowa Sucha 30 sierpnia, 11:00
Naprzód Stare Babice 5-1 Sokół Budki Piaseckie 30 sierpnia, 16:00
w Zielonkach
Relax Radziwiłłów 1-6 LKS II Chlebnia 30 sierpnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 3-0 Mszczonowianka II Mszczonów 31 sierpnia, 17:00
UKS Ołtarzew 1-4 LKS Osuchów 30 sierpnia, 17:00
UKS GOSiR Stare Babice 1-4 Błękitni Korytów 31 sierpnia, 15:00
w Zielonkach

Kolejka 5 - 6-7 września

Błękitni Korytów 1-1 Piast Feliksów 6 września, 13:00
LKS Osuchów 4-3 UKS GOSiR Stare Babice 6 września, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-0 UKS Ołtarzew 7 września, 13:30
LKS II Chlebnia 0-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6 września, 17:00
Sokół Budki Piaseckie 8-2 Relax Radziwiłłów 7 września, 11:00
w Cegłowie
Promyk Nowa Sucha 1-3 Naprzód Stare Babice 7 września, 12:30
Błonianka II Błonie 2-1 FC Płochocin 6 września, 16:30
Passovia Pass 0-3 Partyzant Leszno 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Piast Feliksów 4-1 Partyzant Leszno 13 września, 16:00
FC Płochocin 0-4 Passovia Pass 13 września, 11:00
Naprzód Stare Babice 2-6 Błonianka II Błonie 13 września, 11:00
w Zielonkach / lub 3-6
Relax Radziwiłłów 0-3 Promyk Nowa Sucha 13 września, 16:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Sokół Budki Piaseckie 13 września, 16:30
UKS Ołtarzew 2-1 LKS II Chlebnia 13 września, 17:00
UKS GOSiR Stare Babice 9-1 Mszczonowianka II Mszczonów 14 września, 14:00
w Zielonkach
Błękitni Korytów 0-3 LKS Osuchów 13 września, 13:00
(wo)
na boisku 2-2; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 7 - 20-21 września

LKS Osuchów 1-2 Piast Feliksów 20 września, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-3 Błękitni Korytów 21 września, 15:00
LKS II Chlebnia 3-0 UKS GOSiR Stare Babice 21 września, 11:00
Sokół Budki Piaseckie 1-2 UKS Ołtarzew 20 września, 15:30
Promyk Nowa Sucha 1-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 20 września, 12:00
Błonianka II Błonie 3-0 Relax Radziwiłłów 21 września, 16:45
(wo)
goście nie dojechali
Passovia Pass 0-1 Naprzód Stare Babice 20 września, 16:00
Partyzant Leszno 3-3 FC Płochocin 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 24 września

Piast Feliksów 4-2 FC Płochocin 24 września, 16:00
Naprzód Stare Babice 2-0 Partyzant Leszno 24 września, 16:00
w Zielonkach
Relax Radziwiłłów 2-4 Passovia Pass 24 września, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Błonianka II Błonie 24 września, 16:00
UKS Ołtarzew 0-3 Promyk Nowa Sucha 24 września, 17:00
UKS GOSiR Stare Babice 8-3 Sokół Budki Piaseckie 24 września, 18:30
w Zielonkach
Błękitni Korytów 4-0 LKS II Chlebnia 24 września, 16:30
LKS Osuchów 3-1 Mszczonowianka II Mszczonów 24 września, 16:30

Kolejka 9 - 27-28 września

Mszczonowianka II Mszczonów 1-6 Piast Feliksów 27 września, 16:00
lub 1-7
LKS II Chlebnia 3-0 LKS Osuchów 27 września, 14:30
Sokół Budki Piaseckie 2-6 Błękitni Korytów 27 września, 16:00
w Cegłowie
Promyk Nowa Sucha 1-2 UKS GOSiR Stare Babice 27 września, 14:00
Błonianka II Błonie 4-3 UKS Ołtarzew 28 września, 16:00
Passovia Pass 0-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 27 września, 16:00
Partyzant Leszno 3-0 Relax Radziwiłłów 27 września, 15:30
(wo)
goście nie dojechali
FC Płochocin 0-3 Naprzód Stare Babice 27 września, 14:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Piast Feliksów 0-1 Naprzód Stare Babice 4 października, 16:00
Relax Radziwiłłów 0-10 FC Płochocin 5 października, 15:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6-1 Partyzant Leszno 5 października, 15:30
UKS Ołtarzew 2-4 Passovia Pass 4 października, 16:00
UKS GOSiR Stare Babice 5-4 Błonianka II Błonie 5 października, 15:00
w Zielonkach
Błękitni Korytów 2-0 Promyk Nowa Sucha 5 października, 15:00
LKS Osuchów 4-1 Sokół Budki Piaseckie 4 października, 12:30
Mszczonowianka II Mszczonów 3-1 LKS II Chlebnia 5 października, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 października

LKS II Chlebnia 6-0 Piast Feliksów 11 października, 13:00
Sokół Budki Piaseckie 2-0 Mszczonowianka II Mszczonów 11 października, 12:00
w Cegłowie
Promyk Nowa Sucha 1-1 LKS Osuchów 11 października, 15:30
Błonianka II Błonie 0-4 Błękitni Korytów 12 października, 15:30
Passovia Pass 4-3 UKS GOSiR Stare Babice 11 października, 15:00
Partyzant Leszno 4-4 UKS Ołtarzew 12 października, 15:30
FC Płochocin 1-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 11 października, 11:00
Naprzód Stare Babice 4-0 Relax Radziwiłłów 11 października, 11:00
w Zielonkach

Kolejka 12 - 18-19 października

Piast Feliksów 6-0 Relax Radziwiłłów 18 października, 15:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 Naprzód Stare Babice 18 października, 14:00
UKS Ołtarzew 1-5 FC Płochocin 18 października, 15:30
UKS GOSiR Stare Babice 3-3 Partyzant Leszno 19 października, 14:00
w Zielonkach
Błękitni Korytów 2-0 Passovia Pass 19 października, 15:00
LKS Osuchów 3-0 Błonianka II Błonie 19 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Mszczonowianka II Mszczonów 1-2 Promyk Nowa Sucha 19 października, 14:00
LKS II Chlebnia 5-0 Sokół Budki Piaseckie 19 października, 11:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Sokół Budki Piaseckie 1-4 Piast Feliksów 25 października, 15:00
w Cegłowie
Promyk Nowa Sucha 0-4 LKS II Chlebnia 25 października, 14:00
Błonianka II Błonie 3-0 Mszczonowianka II Mszczonów 25 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Passovia Pass 3-2 LKS Osuchów 25 października, 15:00
Partyzant Leszno 0-2 Błękitni Korytów 25 października, 15:00
FC Płochocin 1-1 UKS GOSiR Stare Babice 25 października, 14:00
Naprzód Stare Babice 6-0 UKS Ołtarzew 25 października, 11:00
w Zielonkach
Relax Radziwiłłów 0-5 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Piast Feliksów 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 15 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (29 października, 14:00) odwołany
UKS Ołtarzew 5-1 Relax Radziwiłłów 16 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (2 listopada, 14:30) odwołany
UKS GOSiR Stare Babice 2-5 Naprzód Stare Babice 29 października, 19:00
w Zielonkach
Błękitni Korytów 1-3 FC Płochocin 2 listopada, 14:00
LKS Osuchów 3-0 Partyzant Leszno 15 listopada, 13:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-4 Passovia Pass 15 listopada, 13:00
LKS II Chlebnia 1-2 Błonianka II Błonie 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (29 października, 16:00) odwołany
Sokół Budki Piaseckie 0-3 Promyk Nowa Sucha 15 listopada, 13:00
w Cegłowie

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Promyk Nowa Sucha 2-3 Piast Feliksów 8 listopada, 13:30
Błonianka II Błonie 2-1 Sokół Budki Piaseckie 9 listopada, 13:30
Passovia Pass 4-3 LKS II Chlebnia 8 listopada, 11:30
Partyzant Leszno 1-1 Mszczonowianka II Mszczonów 8 listopada, 13:00
FC Płochocin 0-5 LKS Osuchów 8 listopada, 11:00
Naprzód Stare Babice 1-3 Błękitni Korytów 8 listopada, 11:00
w Zielonkach
Relax Radziwiłłów 1-1 UKS GOSiR Stare Babice 9 listopada, 13:30
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 UKS Ołtarzew 9 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 21-22 marca

Piast Feliksów 3-0 UKS Ołtarzew 21 marca, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-1 UKS GOSiR Stare Babice 22 marca, 15:00
Relax Radziwiłłów 0-9 Błękitni Korytów 21 marca, 15:30
Naprzód Stare Babice 1-1 LKS Osuchów 21 marca, 11:00
w Zielonkach
FC Płochocin 2-1 Mszczonowianka II Mszczonów 21 marca, 11:00
Partyzant Leszno 5-0 LKS II Chlebnia 21 marca, 15:30
Passovia Pass 1-1 Sokół Budki Piaseckie 21 marca, 15:30
Błonianka II Błonie 1-2 Promyk Nowa Sucha 21 marca, 15:30

Kolejka 17 - 28-29 marca

Błonianka II Błonie 2-3 Piast Feliksów 28 marca, 15:30
Promyk Nowa Sucha 1-1 Passovia Pass 29 marca, 16:00
Sokół Budki Piaseckie 2-1 Partyzant Leszno 29 marca, 16:00
w Cegłowie
LKS II Chlebnia 3-3 FC Płochocin 29 marca, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 1-2 Naprzód Stare Babice 29 marca, 14:30
LKS Osuchów 6-0 Relax Radziwiłłów 28 marca, 15:00
Błękitni Korytów 0-0 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 28 marca, 16:00
UKS GOSiR Stare Babice 7-1 UKS Ołtarzew 29 marca, 14:00
w Borzęcinie

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia

Błonianka II Błonie 3-2 Passovia Pass 4 kwietnia, 14:30
Piast Feliksów 4-1 UKS GOSiR Stare Babice 4 kwietnia, 11:00
UKS Ołtarzew 4-3 Błękitni Korytów 4 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 5-3 LKS Osuchów 4 kwietnia, 17:30
Relax Radziwiłłów 2-6 Mszczonowianka II Mszczonów 29 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany
Naprzód Stare Babice 4-1 LKS II Chlebnia 1 kwietnia, 18:30
w Zielonkach
FC Płochocin 2-2 Sokół Budki Piaseckie 4 kwietnia, 11:00
Partyzant Leszno 1-6 Promyk Nowa Sucha 4 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Passovia Pass 2-4 Piast Feliksów 11 kwietnia, 17:00
Błonianka II Błonie 0-0 Partyzant Leszno 11 kwietnia, 15:30
Promyk Nowa Sucha 3-2 FC Płochocin 12 kwietnia, 13:00
Sokół Budki Piaseckie 1-2 Naprzód Stare Babice 11 kwietnia, 17:00
w Cegłowie
LKS II Chlebnia 2-0 Relax Radziwiłłów 12 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-10 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 11 kwietnia, 16:00
LKS Osuchów 2-1 UKS Ołtarzew 11 kwietnia, 13:00
Błękitni Korytów 3-1 UKS GOSiR Stare Babice 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Piast Feliksów 1-1 Błękitni Korytów 18 kwietnia, 16:00
UKS GOSiR Stare Babice 1-1 LKS Osuchów 18 kwietnia, 16:00
w Borzęcinie Dużym
UKS Ołtarzew 2-1 Mszczonowianka II Mszczonów 19 kwietnia, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-0 LKS II Chlebnia 18 kwietnia, 17:30
Relax Radziwiłłów 2-3 Sokół Budki Piaseckie 18 kwietnia, 16:30
Naprzód Stare Babice 1-2 Promyk Nowa Sucha 18 kwietnia, 11:00
w Zielonkach
FC Płochocin 2-0 Błonianka II Błonie 18 kwietnia, 11:00
Partyzant Leszno 2-0 Passovia Pass 18 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Partyzant Leszno 2-1 Piast Feliksów 25 kwietnia, 17:00
Passovia Pass 7-1 FC Płochocin 25 kwietnia, 17:00
Błonianka II Błonie 0-2 Naprzód Stare Babice 26 kwietnia, 15:30
Promyk Nowa Sucha 6-0 Relax Radziwiłłów 25 kwietnia, 16:00
Sokół Budki Piaseckie 0-2 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 25 kwietnia, 17:00
w Cegłowie
LKS II Chlebnia 3-0 UKS Ołtarzew 25 kwietnia, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 3-1 UKS GOSiR Stare Babice 26 kwietnia, 11:00
LKS Osuchów 2-1 Błękitni Korytów 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 1-3 maja

Piast Feliksów 2-6 LKS Osuchów 1 maja, 11:00
Błękitni Korytów 3-1 Mszczonowianka II Mszczonów 1 maja, 12:00
UKS GOSiR Stare Babice 1-4 LKS II Chlebnia 3 maja, 17:00
UKS Ołtarzew 2-2 Sokół Budki Piaseckie 1 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 2-2 Promyk Nowa Sucha 1 maja, 12:00
Relax Radziwiłłów 4-3 Błonianka II Błonie 3 maja, 17:00
Naprzód Stare Babice 6-0 Passovia Pass 1 maja, 11:00
w Zielonkach
FC Płochocin 2-3 Partyzant Leszno 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

FC Płochocin 0-5 Piast Feliksów 9 maja, 11:00
Partyzant Leszno 6-0 Naprzód Stare Babice 9 maja, 17:30
Passovia Pass 4-0 Relax Radziwiłłów 9 maja, 17:00
Błonianka II Błonie 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 9 maja, 15:30
Promyk Nowa Sucha 4-0 UKS Ołtarzew 10 maja, 18:00
Sokół Budki Piaseckie 0-2 UKS GOSiR Stare Babice 9 maja, 16:00
w Cegłowie
LKS II Chlebnia 3-1 Błękitni Korytów 9 maja, 16:00
Mszczonowianka II Mszczonów 2-2 LKS Osuchów 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Piast Feliksów 7-0 Mszczonowianka II Mszczonów 16 maja, 16:00
LKS Osuchów 4-0 LKS II Chlebnia 16 maja, 17:00
Błękitni Korytów 1-1 Sokół Budki Piaseckie 16 maja, 16:30
UKS GOSiR Stare Babice 2-2 Promyk Nowa Sucha 17 maja, 11:00
UKS Ołtarzew 1-2 Błonianka II Błonie 17 maja, 11:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6-0 Passovia Pass 17 maja, 16:00
Relax Radziwiłłów 1-5 Partyzant Leszno 16 maja, 17:30
Naprzód Stare Babice 2-1 FC Płochocin 16 maja, 11:00
w Zielonkach

Kolejka 25 - 23-24 maja

Naprzód Stare Babice 4-2 Piast Feliksów 24 maja, 18:00
w Zielonkach
FC Płochocin 6-2 Relax Radziwiłłów 23 maja, 11:00
Partyzant Leszno 1-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 23 maja, 18:00
Passovia Pass 3-0 UKS Ołtarzew 23 maja, 17:00
Błonianka II Błonie 2-2 UKS GOSiR Stare Babice 23 maja, 15:30
Promyk Nowa Sucha 3-1 Błękitni Korytów 23 maja, 18:00
Sokół Budki Piaseckie 0-4 LKS Osuchów 23 maja, 17:00
w Cegłowie
LKS II Chlebnia 2-3 Mszczonowianka II Mszczonów 23 maja, 11:00

Kolejka 26 - 27 maja

Piast Feliksów 1-1 LKS II Chlebnia 27 maja, 18:00
Mszczonowianka II Mszczonów 6-2 Sokół Budki Piaseckie 27 maja, 18:00
LKS Osuchów 2-4 Promyk Nowa Sucha 27 maja, 18:00
Błękitni Korytów 2-1 Błonianka II Błonie 27 maja, 18:00
UKS GOSiR Stare Babice 9-2 Passovia Pass 27 maja, 18:00
w Zielonkach
UKS Ołtarzew 1-2 Partyzant Leszno 27 maja, 17:00
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 9-0 FC Płochocin 27 maja, 18:00
Relax Radziwiłłów 1-5 Naprzód Stare Babice 27 maja, 18:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Relax Radziwiłłów 3-0 Piast Feliksów 30 maja, 18:00
Naprzód Stare Babice 0-1 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 30 maja, 11:00
w Zielonkach
FC Płochocin 6-0 UKS Ołtarzew 30 maja, 11:00
Partyzant Leszno 3-2 UKS GOSiR Stare Babice 30 maja, 18:00
Passovia Pass 1-3 Błękitni Korytów 30 maja, 17:00
Błonianka II Błonie 2-3 LKS Osuchów 30 maja, 15:30
Promyk Nowa Sucha 12-0 Mszczonowianka II Mszczonów 30 maja, 13:00
Sokół Budki Piaseckie 0-3 LKS II Chlebnia 31 maja, 16:00
(wo)
w Cegłowie / gospodarze nie zebrali składu

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Piast Feliksów 4-0 Sokół Budki Piaseckie 6 czerwca, 16:00
LKS II Chlebnia 1-5 Promyk Nowa Sucha 4 czerwca, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 4-4 Błonianka II Błonie 6 czerwca, 17:00
LKS Osuchów 3-0 Passovia Pass 6 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
Błękitni Korytów 0-3 Partyzant Leszno 6 czerwca, 16:30
UKS GOSiR Stare Babice 3-6 FC Płochocin 6 czerwca, 18:30
w Borzęcinie Dużym
UKS Ołtarzew 0-3 Naprzód Stare Babice 7 czerwca, 11:00
(wo)
w Ożarowie Mazowieckim / gospodarze zrezygnowali z gry
Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 8-1 Relax Radziwiłłów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 6-0 Piast Feliksów 13 czerwca, 17:00
Relax Radziwiłłów 3-0 UKS Ołtarzew 13 czerwca, 18:30
w Bartnikach / goście nie dojechali
Naprzód Stare Babice 4-1 UKS GOSiR Stare Babice 13 czerwca, 11:00
w Zielonkach
FC Płochocin 1-1 Błękitni Korytów 13 czerwca, 11:00
Partyzant Leszno 1-1 LKS Osuchów 13 czerwca, 18:00
Passovia Pass 3-0 Mszczonowianka II Mszczonów 13 czerwca, 17:00
Błonianka II Błonie 2-0 LKS II Chlebnia 13 czerwca, 14:00
Promyk Nowa Sucha 7-0 Sokół Budki Piaseckie 13 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Piast Feliksów 1-3 Promyk Nowa Sucha 20 czerwca, 12:00
Sokół Budki Piaseckie 1-4 Błonianka II Błonie 20 czerwca, 12:00
w Cegłowie
LKS II Chlebnia 3-2 Passovia Pass 20 czerwca, 11:00
Mszczonowianka II Mszczonów 0-6 Partyzant Leszno 20 czerwca, 12:00
LKS Osuchów 4-1 FC Płochocin 20 czerwca, 12:00
Błękitni Korytów 0-1 Naprzód Stare Babice 20 czerwca, 12:00
UKS GOSiR Stare Babice 5-5 Relax Radziwiłłów 20 czerwca, 12:00
w Borzęcinie Dużym
UKS Ołtarzew 0-3 Pogoń II Grodzisk Mazowiecki 20 czerwca, 12:00
(wo)
w Ożarowie Mazowieckim / gospodarze zrezygnowali z gry

Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Klasa A 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa A 2014/2015 (Warszawa III)

Klasa B 2014/2015 (Warszawa I)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa II)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa III)
Klasa B 2014/2015 (Warszawa IV)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas