[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Płock
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Mazur Gostynin 26 68 22 2 2 95-21 11 1 1 57-11 11 1 1 38-10
2.  Amator Maszewo 26 56 17 5 4 74-37 9 3 1 33-14 8 2 3 41-23 2 6 2 0 0 7-2
3.  Kasztelan Sierpc 26 56 17 5 4 75-33 9 2 2 38-15 8 3 2 37-18 2 0 0 0 2 2-7
4.  Unia Iłów 26 38 11 5 10 69-62 6 2 5 39-32 5 3 5 30-30
5.  ULKS Ciółkowo 26 37 12 1 13 50-53 8 0 5 37-24 4 1 8 13-29
6.  Unia Czermno 26 36 9 9 8 52-54 5 5 3 31-26 4 4 5 21-28
7.  Wisła Nowy Duninów 26 34 10 4 12 50-56 6 3 4 29-26 4 1 8 21-30 2 4 1 1 0 2-1
8.  Orzeł Goleszyn 26 34 9 7 10 58-63 7 3 3 31-21 2 4 7 27-42 2 1 0 1 1 1-2
9.  Skrwa Łukomie 26 33 9 6 11 49-51 7 3 3 28-16 2 3 8 21-35
10.  Błyskawica Lucień 26 26 7 5 14 38-61 4 3 6 20-33 3 2 8 18-28 2 2 0 2 0 1-1
11.  Zryw Bielsk 26 26 6 8 12 59-68 4 5 4 29-30 2 3 8 30-38 2 2 0 2 0 1-1
12.  Świt Staroźreby 26 25 7 4 15 38-70 5 2 6 21-28 2 2 9 17-42
13.  Zorza Szczawin Kościelny 26 23 7 2 17 49-88 3 0 10 27-47 4 2 7 22-41
14.  Stoczniowiec Płock 26 22 7 1 18 41-80 5 0 8 24-30 2 1 10 17-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Mazur Gostynin    1-2 1-1 4-0 5-0 7-0 3-2 7-0 4-0 7-1 4-0 4-2 6-2 4-1 
 2 Amator Maszewo0-2     3-0 5-1 5-1 3-3 2-1 0-0 3-2 0-0 1-0 3-2 5-1 3-1 
 3 Kasztelan Sierpc0-3 2-4     3-0 1-0 2-1 3-0 2-2 3-2 4-1 3-2 0-0 6-0 9-0 
 4 Unia Iłów0-4 3-9 5-3     2-2 1-2 3-4 5-1 3-0 2-1 3-3 9-0 1-2 2-1 
 5 ULKS Ciółkowo1-2 2-0 2-4 0-2     1-5 3-0* 4-1 4-1 3-2 3-2 5-0 3-4 6-1 
 6 Unia Czermno0-2 1-2 1-1 1-1 4-2     4-2 4-3 2-2 5-2 2-6 0-0 6-2 1-1 
 7 Wisła Nowy Duninów0-4 4-3 0-4 2-2 0-1 2-0     1-0 2-2 1-4 3-3 4-0 4-2 6-1 
 8 Orzeł Goleszyn2-0 3-3 1-4 7-3 1-0 0-1 1-1     2-2 2-0 5-3 4-1 1-2 2-1 
 9 Skrwa Łukomie1-3 2-0 2-2 2-1 0-1 3-1 0-1 4-4     1-0 5-2 4-0 0-0 4-1 
 10 Błyskawica Lucień1-5 0-3 0-4 1-1 0-1 2-2 4-3 2-6 3-1     0-0 0-4 3-1 4-2 
 11 Zryw Bielsk3-3 2-2 1-5 2-4 2-0 2-2 1-2 3-2 5-2 1-1     2-1 2-2 3-4 
 12 Świt Staroźreby0-1 0-3 0-1 1-8 4-0 1-1 2-1 1-1 0-3 1-0 2-6     3-1 6-2 
 13 Zorza Szczawin Kościelny1-4 3-6 0-3 1-5 2-4 2-3 1-4 4-6 3-2 0-2 5-3 5-4     0-1 
 14 Stoczniowiec Płock1-5 0-4 2-5 1-2 3-1 2-0 3-0 5-1 1-2 1-4 2-0 2-3 1-3     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Zryw Bielsk 2-2 Amator Maszewo 24 sierpnia, 11:00
Wisła Nowy Duninów 0-4 Kasztelan Sierpc 23 sierpnia, 16:00
Unia Iłów 0-4 Mazur Gostynin 23 sierpnia, 17:00
Unia Czermno 4-3 Orzeł Goleszyn 24 sierpnia, 16:00
Skrwa Łukomie 0-0 Zorza Szczawin Kościelny 24 sierpnia, 16:00
Błyskawica Lucień 0-1 ULKS Ciółkowo 24 sierpnia, 17:00
Stoczniowiec Płock 2-3 Świt Staroźreby 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 27 sierpnia

Amator Maszewo 3-1 Stoczniowiec Płock 27 sierpnia, 17:30
Orzeł Goleszyn 1-0 ULKS Ciółkowo 27 sierpnia, 17:00
Mazur Gostynin 7-0 Unia Czermno 27 sierpnia, 18:00
Kasztelan Sierpc 3-0 Unia Iłów 27 sierpnia, 18:00
Skrwa Łukomie 0-1 Wisła Nowy Duninów 27 sierpnia, 18:00
Zryw Bielsk 2-2 Zorza Szczawin Kościelny 27 sierpnia, 17:00
Świt Staroźreby 1-0 Błyskawica Lucień 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Zorza Szczawin Kościelny 3-6 Amator Maszewo 31 sierpnia, 17:00
Wisła Nowy Duninów 3-3 Zryw Bielsk 31 sierpnia, 16:00
Unia Czermno 1-1 Kasztelan Sierpc 31 sierpnia, 16:00
ULKS Ciółkowo 1-2 Mazur Gostynin 30 sierpnia, 16:00
Świt Staroźreby 1-1 Orzeł Goleszyn 30 sierpnia, 16:00
Stoczniowiec Płock 1-4 Błyskawica Lucień 31 sierpnia, 15:00
Skrwa Łukomie 2-1 Unia Iłów 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Orzeł Goleszyn 2-1 Stoczniowiec Płock 7 września, 11:00
Mazur Gostynin 4-2 Świt Staroźreby 6 września, 16:30
Kasztelan Sierpc 1-0 ULKS Ciółkowo 6 września, 16:00
Skrwa Łukomie 3-1 Unia Czermno 7 września, 16:00
Zryw Bielsk 2-4 Unia Iłów 6 września, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-4 Wisła Nowy Duninów 7 września, 11:00
Błyskawica Lucień 0-3 Amator Maszewo 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Unia Iłów 1-2 Zorza Szczawin Kościelny 13 września, 17:00
Unia Czermno 2-6 Zryw Bielsk 14 września, 16:30
ULKS Ciółkowo 4-1 Skrwa Łukomie 13 września, 16:00
Świt Staroźreby 0-1 Kasztelan Sierpc 13 września, 16:00
Stoczniowiec Płock 1-5 Mazur Gostynin 14 września, 17:00
Błyskawica Lucień 2-6 Orzeł Goleszyn 14 września, 16:00
w Nowym Duninowie
Amator Maszewo 2-1 Wisła Nowy Duninów 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Amator Maszewo 0-0 Orzeł Goleszyn 21 września, 16:00
Mazur Gostynin 7-1 Błyskawica Lucień 21 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 9-0 Stoczniowiec Płock 20 września, 16:00
Skrwa Łukomie 4-0 Świt Staroźreby 20 września, 16:00
Zryw Bielsk 2-0 ULKS Ciółkowo 20 września, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 2-3 Unia Czermno 21 września, 11:00
Wisła Nowy Duninów 2-2 Unia Iłów 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 24 września

Unia Iłów 3-9 Amator Maszewo 24 września, 16:30
Unia Czermno 4-2 Wisła Nowy Duninów 24 września, 16:30
ULKS Ciółkowo 3-4 Zorza Szczawin Kościelny 24 września, 16:00
Świt Staroźreby 2-6 Zryw Bielsk 24 września, 17:00
Stoczniowiec Płock 1-2 Skrwa Łukomie 24 września, 18:00
Błyskawica Lucień 0-4 Kasztelan Sierpc 24 września, 16:00
Orzeł Goleszyn 2-0 Mazur Gostynin 24 września, 16:30

Kolejka 8 - 27-28 września

Amator Maszewo 0-2 Mazur Gostynin 28 września, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-2 Orzeł Goleszyn 27 września, 16:00
Skrwa Łukomie 1-0 Błyskawica Lucień 28 września, 16:00
Zryw Bielsk 3-4 Stoczniowiec Płock 27 września, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 5-4 Świt Staroźreby 28 września, 11:00
Wisła Nowy Duninów 0-1 ULKS Ciółkowo 28 września, 16:00
Unia Iłów 1-2 Unia Czermno 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Unia Czermno 1-2 Amator Maszewo 5 października, 15:00
ULKS Ciółkowo 0-2 Unia Iłów 4 października, 15:30
Świt Staroźreby 2-1 Wisła Nowy Duninów 4 października, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-3 Zorza Szczawin Kościelny 5 października, 11:00
Błyskawica Lucień 0-0 Zryw Bielsk 5 października, 15:00
Orzeł Goleszyn 2-2 Skrwa Łukomie 5 października, 16:00
Mazur Gostynin 1-1 Kasztelan Sierpc 4 października, 15:30

Kolejka 10 - 11-12 października

Amator Maszewo 3-0 Kasztelan Sierpc 12 października, 15:00
Skrwa Łukomie 1-3 Mazur Gostynin 12 października, 14:00
Zryw Bielsk 3-2 Orzeł Goleszyn 11 października, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-2 Błyskawica Lucień 12 października, 11:00
Wisła Nowy Duninów 6-1 Stoczniowiec Płock 12 października, 15:00
Unia Iłów 9-0 Świt Staroźreby 11 października, 15:30
Unia Czermno 4-2 ULKS Ciółkowo 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

ULKS Ciółkowo 2-0 Amator Maszewo 18 października, 15:00
Świt Staroźreby 1-1 Unia Czermno 18 października, 15:00
Stoczniowiec Płock 1-2 Unia Iłów 18 października, 11:00
Błyskawica Lucień 4-3 Wisła Nowy Duninów 19 października, 15:00
Orzeł Goleszyn 1-2 Zorza Szczawin Kościelny 19 października, 15:00
Mazur Gostynin 4-0 Zryw Bielsk 18 października, 15:00
Kasztelan Sierpc 3-2 Skrwa Łukomie 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Amator Maszewo 3-2 Skrwa Łukomie 25 października, 11:00
Zryw Bielsk 1-5 Kasztelan Sierpc 25 października, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-4 Mazur Gostynin 26 października, 11:00
Wisła Nowy Duninów 1-0 Orzeł Goleszyn 26 października, 15:00
Unia Iłów 2-1 Błyskawica Lucień 25 października, 14:00
Unia Czermno 1-1 Stoczniowiec Płock 26 października, 14:00
ULKS Ciółkowo 5-0 Świt Staroźreby 26 października, 11:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Świt Staroźreby 0-3 Amator Maszewo 8 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 13:00) odwołany
Stoczniowiec Płock 3-1 ULKS Ciółkowo 9 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 11:00) odwołany
Błyskawica Lucień 2-2 Unia Czermno 9 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 14:00) odwołany
Orzeł Goleszyn 7-3 Unia Iłów 9 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 11:00) odwołany
Mazur Gostynin 3-2 Wisła Nowy Duninów 8 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 11:00) odwołany
Kasztelan Sierpc 6-0 Zorza Szczawin Kościelny 8 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 11:00) odwołany
Skrwa Łukomie 5-2 Zryw Bielsk 9 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (2 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 15-16 listopada

Zorza Szczawin Kościelny 3-2 Skrwa Łukomie 15 listopada, 13:00
ULKS Ciółkowo 3-2 Błyskawica Lucień 15 listopada, 14:00
Świt Staroźreby 6-2 Stoczniowiec Płock 15 listopada, 11:00
Amator Maszewo 1-0 Zryw Bielsk 15 listopada, 10:30
Kasztelan Sierpc 3-0 Wisła Nowy Duninów 15 listopada, 11:00
Mazur Gostynin 4-0 Unia Iłów 15 listopada, 13:00
Orzeł Goleszyn 0-1 Unia Czermno 16 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 22-23 listopada

Błyskawica Lucień 0-4 Świt Staroźreby 13 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Stoczniowiec Płock 0-4 Amator Maszewo 3 czerwca, 19:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ULKS Ciółkowo 4-1 Orzeł Goleszyn 13 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Czermno 0-2 Mazur Gostynin 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Iłów 5-3 Kasztelan Sierpc 13 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Nowy Duninów 2-2 Skrwa Łukomie 13 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zorza Szczawin Kościelny 5-3 Zryw Bielsk 13 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (3 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Unia Iłów 3-0 Skrwa Łukomie 11 kwietnia, 16:00
Amator Maszewo 5-1 Zorza Szczawin Kościelny 12 kwietnia, 11:30
Zryw Bielsk 1-2 Wisła Nowy Duninów 11 kwietnia, 16:00
Kasztelan Sierpc 2-1 Unia Czermno 11 kwietnia, 16:00
Mazur Gostynin 5-0 ULKS Ciółkowo 11 kwietnia, 16:00
Orzeł Goleszyn 4-1 Świt Staroźreby 12 kwietnia, 15:00
Błyskawica Lucień 4-2 Stoczniowiec Płock 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Amator Maszewo 0-0 Błyskawica Lucień 19 kwietnia, 15:00
Stoczniowiec Płock 5-1 Orzeł Goleszyn 19 kwietnia, 17:00
Świt Staroźreby 0-1 Mazur Gostynin 18 kwietnia, 13:00
ULKS Ciółkowo 2-4 Kasztelan Sierpc 18 kwietnia, 16:00
Unia Czermno 2-2 Skrwa Łukomie 19 kwietnia, 15:00
Unia Iłów 3-3 Zryw Bielsk 18 kwietnia, 16:00
Wisła Nowy Duninów 4-2 Zorza Szczawin Kościelny 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Wisła Nowy Duninów 4-3 Amator Maszewo 25 kwietnia, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 1-5 Unia Iłów 26 kwietnia, 17:00
Zryw Bielsk 2-2 Unia Czermno 26 kwietnia, 15:00
Skrwa Łukomie 0-1 ULKS Ciółkowo 26 kwietnia, 15:00
Kasztelan Sierpc 0-0 Świt Staroźreby 25 kwietnia, 16:00
Mazur Gostynin 4-1 Stoczniowiec Płock 25 kwietnia, 16:30
Orzeł Goleszyn 2-0 Błyskawica Lucień 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 2-3 maja

Orzeł Goleszyn 3-3 Amator Maszewo 3 maja, 16:00
Błyskawica Lucień 1-5 Mazur Gostynin 2 maja, 17:00
Stoczniowiec Płock 2-5 Kasztelan Sierpc 3 maja, 11:00
Świt Staroźreby 0-3 Skrwa Łukomie 1 maja, 11:00
ULKS Ciółkowo 3-2 Zryw Bielsk 2 maja, 11:00
Unia Czermno 6-2 Zorza Szczawin Kościelny 3 maja, 15:00
Unia Iłów 3-4 Wisła Nowy Duninów 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Amator Maszewo 5-1 Unia Iłów 10 maja, 15:00
Wisła Nowy Duninów 2-0 Unia Czermno 9 maja, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 2-4 ULKS Ciółkowo 10 maja, 11:00
Zryw Bielsk 2-1 Świt Staroźreby 9 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 4-1 Stoczniowiec Płock 10 maja, 15:00
Kasztelan Sierpc 4-1 Błyskawica Lucień 10 maja, 16:00
Mazur Gostynin 7-0 Orzeł Goleszyn 9 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Mazur Gostynin 1-2 Amator Maszewo 16 maja, 13:00
Orzeł Goleszyn 1-4 Kasztelan Sierpc 17 maja, 15:00
Błyskawica Lucień 3-1 Skrwa Łukomie 17 maja, 17:00
Stoczniowiec Płock 2-0 Zryw Bielsk 16 maja, 13:30
Świt Staroźreby 3-1 Zorza Szczawin Kościelny 16 maja, 14:00
ULKS Ciółkowo 3-0 Wisła Nowy Duninów 17 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-0
Unia Czermno 1-1 Unia Iłów 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Amator Maszewo 3-3 Unia Czermno 24 maja, 11:30
Unia Iłów 2-2 ULKS Ciółkowo 23 maja, 17:00
Wisła Nowy Duninów 4-0 Świt Staroźreby 23 maja, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-1 Stoczniowiec Płock 24 maja, 14:00
Zryw Bielsk 1-1 Błyskawica Lucień 23 maja, 16:00
Skrwa Łukomie 4-4 Orzeł Goleszyn 24 maja, 12:00
Kasztelan Sierpc 0-3 Mazur Gostynin 23 maja, 16:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Kasztelan Sierpc 2-4 Amator Maszewo 30 maja, 16:00
Mazur Gostynin 4-0 Skrwa Łukomie 30 maja, 17:30
Orzeł Goleszyn 5-3 Zryw Bielsk 31 maja, 15:00
Błyskawica Lucień 3-1 Zorza Szczawin Kościelny 31 maja, 17:00
Stoczniowiec Płock 3-0 Wisła Nowy Duninów 31 maja, 11:00
Świt Staroźreby 1-8 Unia Iłów 30 maja, 15:00
ULKS Ciółkowo 1-5 Unia Czermno 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Amator Maszewo 5-1 ULKS Ciółkowo 7 czerwca, 12:30
Unia Czermno 0-0 Świt Staroźreby 6 czerwca, 16:00
Unia Iłów 2-1 Stoczniowiec Płock 6 czerwca, 17:00
Wisła Nowy Duninów 1-4 Błyskawica Lucień 6 czerwca, 16:00
Zorza Szczawin Kościelny 4-6 Orzeł Goleszyn 7 czerwca, 11:00
Zryw Bielsk 3-3 Mazur Gostynin 7 czerwca, 17:00
Skrwa Łukomie 2-2 Kasztelan Sierpc 7 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Skrwa Łukomie 2-0 Amator Maszewo 13 czerwca, 17:30
Kasztelan Sierpc 3-2 Zryw Bielsk 13 czerwca, 11:00
Mazur Gostynin 6-2 Zorza Szczawin Kościelny 13 czerwca, 17:00
Orzeł Goleszyn 1-1 Wisła Nowy Duninów 14 czerwca, 11:00
Błyskawica Lucień 1-1 Unia Iłów 14 czerwca, 17:00
Stoczniowiec Płock 2-0 Unia Czermno 13 czerwca, 16:00
Świt Staroźreby 4-0 ULKS Ciółkowo 13 czerwca, 15:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Amator Maszewo 3-2 Świt Staroźreby 20 czerwca, 17:00
ULKS Ciółkowo 6-1 Stoczniowiec Płock 20 czerwca, 17:00
Unia Czermno 5-2 Błyskawica Lucień 20 czerwca, 17:00
Unia Iłów 5-1 Orzeł Goleszyn 20 czerwca, 17:00
Wisła Nowy Duninów 0-4 Mazur Gostynin 20 czerwca, 17:00
Zorza Szczawin Kościelny 0-3 Kasztelan Sierpc 20 czerwca, 17:00
Zryw Bielsk 5-2 Skrwa Łukomie 20 czerwca, 17:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)

IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2014/2015 (Ciechanów-Ostrołęka)
Liga okręgowa 2014/2015 (Siedlce)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Klasa A 2014/2015 (Płock)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas