[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Ciechanów-Ostrołęka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wkra Bieżuń 30 67 21 4 5 78-24 11 3 1 43-11 10 1 4 35-13
2.  Tęcza Łyse 30 65 21 2 7 84-30 12 2 1 49-11 9 0 6 35-19
3.  Sona Nowe Miasto 30 64 20 4 6 96-50 10 2 3 54-24 10 2 3 42-26
4.  KS CK Troszyn 30 63 20 3 7 80-24 9 1 5 44-16 11 2 2 36-8
5.  Korona Ostrołęka 30 62 19 5 6 55-30 11 2 2 34-14 8 3 4 21-16
6.  Wkra Sochocin 30 50 15 5 10 56-46 8 1 6 36-27 7 4 4 20-19
7.  Żbik Nasielsk 30 48 15 3 12 55-56 9 1 5 30-18 6 2 7 25-38
8.  Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 30 41 11 8 11 31-39 7 1 7 16-17 4 7 4 15-22
9.  Makowianka Maków Mazowiecki 30 40 12 4 14 43-44 7 2 6 20-15 5 2 8 23-29
10.  Tęcza Ojrzeń 30 39 10 9 11 46-47 5 5 5 25-25 5 4 6 21-22
11.  Iskra Krasne 30 36 10 6 14 56-68 6 2 7 28-34 4 4 7 28-34
12.  Pełta Karniewo 30 29 8 5 17 37-68 5 1 9 18-34 3 4 8 19-34
13.  Boruta Kuczbork 30 24 7 3 20 30-74 4 3 8 20-29 3 0 12 10-45
14.  Orzyc Chorzele 30 22 6 4 20 40-84 4 3 8 24-33 2 1 12 16-51
15.  Mazowsze Jednorożec 30 19 5 4 21 31-81 3 3 9 19-33 2 1 12 12-48
16.  Rzekunianka Rzekuń 30 13 2 7 21 25-78 0 6 9 12-30 2 1 12 13-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Wkra Bieżuń    1-0 0-4 1-1 0-0 4-0 3-0 1-1 5-1 2-1 4-0 3-2 7-0 5-0 5-0 2-1 
 2 Tęcza Łyse1-0     4-0 1-0 2-1 4-0 6-2 2-3 2-2 1-1 8-0 6-0 4-0 1-0 4-2 3-0 
 3 Sona Nowe Miasto2-1 3-4     0-0 5-1 1-3 0-1 5-0 2-1 5-2 3-3 4-2 7-0 10-4 4-1 3-1 
 4 KS CK Troszyn1-3 0-3 7-0     0-2 0-1 7-1 1-1 0-1 3-0 1-0 6-3 4-0 3-0 7-0 4-1 
 5 Korona Ostrołęka1-2 3-1 1-1 0-2     0-0 4-1 2-0 4-1 1-0 3-0 3-0 3-1 2-1 5-3 2-1 
 6 Wkra Sochocin1-4 3-0 1-2 1-5 1-1     6-1 3-0 3-1 0-2 0-4 1-0 4-2 8-2 2-0 2-3 
 7 Żbik Nasielsk0-5 1-0 2-1 0-1 2-2 0-1     2-3 0-2 3-0 3-2 2-1 2-0 4-0 2-0 7-0 
 8 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna0-2 0-3 1-5 0-1 0-1 0-0 2-1     0-1 1-0 2-1 0-1 1-0 3-0 1-0 5-1 
 9 Makowianka Maków Mazowiecki0-1 1-0 0-3 0-1 0-1 1-3 1-1 1-1     0-2 2-0 3-1 1-0 3-0 3-0 4-1 
 10 Tęcza Ojrzeń1-1 1-3 2-2 0-3 1-0 1-4 1-1 0-1 2-1     2-4 2-2 5-0 4-2 2-0 1-1 
 11 Iskra Krasne1-0 4-1 2-7 3-2 1-2 1-1 1-3 0-2 1-8 1-3     1-1 3-1 1-2 6-1 2-0 
 12 Pełta Karniewo0-2 0-1 2-5 0-7 0-2 0-4 3-2 3-1 1-2 0-3 1-1     1-0 3-1 1-2 3-1 
 13 Boruta Kuczbork0-6 1-6 0-4 1-2 0-1 3-1 2-3 1-1 3-0 0-2 1-2 0-0     1-0 1-1 6-0 
 14 Orzyc Chorzele0-3 1-2 0-2 0-5 1-4 4-1 0-4 0-0 4-2 2-2 2-2 1-3 2-3     4-0 3-0 
 15 Mazowsze Jednorożec2-1 0-4 2-3 1-3 3-1 0-1 1-2 0-0 2-0 3-3 0-7 2-2 1-2 1-2     1-2 
 16 Rzekunianka Rzekuń3-4 0-7 2-3 0-3 0-2 0-0 1-2 1-1 0-0 0-0 2-2 0-1 0-1 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Żbik Nasielsk 2-0 Boruta Kuczbork 15 sierpnia, 15:30
Orzyc Chorzele 0-5 KS CK Troszyn 15 sierpnia, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 2-2 Iskra Krasne 15 sierpnia, 11:00
Pełta Karniewo 0-2 Korona Ostrołęka 15 sierpnia, 13:00
Tęcza Ojrzeń 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 15 sierpnia, 15:00
Tęcza Łyse 4-2 Mazowsze Jednorożec 15 sierpnia, 15:00
Sona Nowe Miasto 1-3 Wkra Sochocin 15 sierpnia, 15:00
Wkra Bieżuń 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Boruta Kuczbork 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 20 sierpnia, 18:00
Wkra Sochocin 1-4 Wkra Bieżuń 20 sierpnia, 18:00
Mazowsze Jednorożec 2-3 Sona Nowe Miasto 20 sierpnia, 18:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Tęcza Łyse 20 sierpnia, 18:00
Korona Ostrołęka 1-0 Tęcza Ojrzeń 20 sierpnia, 18:00
Iskra Krasne 1-1 Pełta Karniewo 20 sierpnia, 18:00
KS CK Troszyn 4-1 Rzekunianka Rzekuń 20 sierpnia, 18:00
Żbik Nasielsk 4-0 Orzyc Chorzele 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Orzyc Chorzele 2-3 Boruta Kuczbork 24 sierpnia, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 1-2 Żbik Nasielsk 23 sierpnia, 17:00
Pełta Karniewo 0-7 KS CK Troszyn 24 sierpnia, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-4 Iskra Krasne 23 sierpnia, 17:00
Tęcza Łyse 2-1 Korona Ostrołęka 24 sierpnia, 17:00
Sona Nowe Miasto 2-1 Makowianka Maków Mazowiecki 23 sierpnia, 17:00
Wkra Bieżuń 5-0 Mazowsze Jednorożec 23 sierpnia, 11:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-0 Wkra Sochocin 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Boruta Kuczbork 3-1 Wkra Sochocin 30 sierpnia, 15:00
Mazowsze Jednorożec 0-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 31 sierpnia, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Wkra Bieżuń 30 sierpnia, 16:00
Korona Ostrołęka 1-1 Sona Nowe Miasto 30 sierpnia, 17:00
Iskra Krasne 4-1 Tęcza Łyse 30 sierpnia, 16:00
KS CK Troszyn 3-0 Tęcza Ojrzeń 31 sierpnia, 17:00
Żbik Nasielsk 2-1 Pełta Karniewo 30 sierpnia, 17:00
Orzyc Chorzele 3-0 Rzekunianka Rzekuń 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3 września

Rzekunianka Rzekuń 0-1 Boruta Kuczbork 3 września, 17:00
Pełta Karniewo 3-1 Orzyc Chorzele 3 września, 17:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Żbik Nasielsk 3 września, 17:00
Tęcza Łyse 1-0 KS CK Troszyn 3 września, 15:00
Sona Nowe Miasto 3-3 Iskra Krasne 3 września, 17:00
Wkra Bieżuń 0-0 Korona Ostrołęka 3 września, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 3 września, 17:00
Wkra Sochocin 2-0 Mazowsze Jednorożec 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Boruta Kuczbork 1-1 Mazowsze Jednorożec 6 września, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-3 Wkra Sochocin 6 września, 16:00
Korona Ostrołęka 2-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 6 września, 16:30
Iskra Krasne 1-0 Wkra Bieżuń 6 września, 16:00
KS CK Troszyn 7-0 Sona Nowe Miasto 7 września, 16:30
Żbik Nasielsk 1-0 Tęcza Łyse 6 września, 16:30
Orzyc Chorzele 2-2 Tęcza Ojrzeń 7 września, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 0-1 Pełta Karniewo 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Pełta Karniewo 1-0 Boruta Kuczbork 14 września, 16:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Rzekunianka Rzekuń 13 września, 16:00
Tęcza Łyse 1-0 Orzyc Chorzele 14 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-1 Żbik Nasielsk 14 września, 16:30
Wkra Bieżuń 1-1 KS CK Troszyn 13 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 Iskra Krasne 13 września, 13:00
Wkra Sochocin 1-1 Korona Ostrołęka 13 września, 15:30
Mazowsze Jednorożec 2-0 Makowianka Maków Mazowiecki 14 września, 14:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Boruta Kuczbork 3-0 Makowianka Maków Mazowiecki 20 września, 16:00
Korona Ostrołęka 5-3 Mazowsze Jednorożec 20 września, 16:00
Iskra Krasne 1-1 Wkra Sochocin 20 września, 16:00
KS CK Troszyn 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 21 września, 16:00
Żbik Nasielsk 0-5 Wkra Bieżuń 20 września, 16:00
Orzyc Chorzele 0-2 Sona Nowe Miasto 21 września, 16:00
Rzekunianka Rzekuń 0-7 Tęcza Łyse 21 września, 16:00
Pełta Karniewo 0-3 Tęcza Ojrzeń 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Tęcza Ojrzeń 5-0 Boruta Kuczbork 27 września, 16:00
Tęcza Łyse 6-0 Pełta Karniewo 28 września, 16:00
Sona Nowe Miasto 3-1 Rzekunianka Rzekuń 28 września, 16:00
Wkra Bieżuń 5-0 Orzyc Chorzele 27 września, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 2-1 Żbik Nasielsk 27 września, 16:00
Wkra Sochocin 1-5 KS CK Troszyn 28 września, 15:00
Mazowsze Jednorożec 0-7 Iskra Krasne 28 września, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 Korona Ostrołęka 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Boruta Kuczbork 0-1 Korona Ostrołęka 4 października, 15:00
Iskra Krasne 1-8 Makowianka Maków Mazowiecki 4 października, 15:00
KS CK Troszyn 7-0 Mazowsze Jednorożec 5 października, 15:30
Żbik Nasielsk 0-1 Wkra Sochocin 4 października, 16:00
Orzyc Chorzele 0-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 4 października, 13:00
Rzekunianka Rzekuń 3-4 Wkra Bieżuń 5 października, 15:00
Pełta Karniewo 2-5 Sona Nowe Miasto 5 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 1-3 Tęcza Łyse 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Tęcza Łyse 4-0 Boruta Kuczbork 12 października, 15:00
Sona Nowe Miasto 5-2 Tęcza Ojrzeń 12 października, 15:30
Wkra Bieżuń 3-2 Pełta Karniewo 11 października, 14:30
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 5-1 Rzekunianka Rzekuń 11 października, 15:00
Wkra Sochocin 8-2 Orzyc Chorzele 12 października, 15:00
Mazowsze Jednorożec 1-2 Żbik Nasielsk 12 października, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-1 KS CK Troszyn 11 października, 14:00
Korona Ostrołęka 3-0 Iskra Krasne 11 października, 15:30

Kolejka 12 - 18-19 października

Boruta Kuczbork 1-2 Iskra Krasne 18 października, 14:00
KS CK Troszyn 0-2 Korona Ostrołęka 18 października, 15:00
Żbik Nasielsk 0-2 Makowianka Maków Mazowiecki 18 października, 15:00
Orzyc Chorzele 4-0 Mazowsze Jednorożec 19 października, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 0-0 Wkra Sochocin 18 października, 15:00
Pełta Karniewo 3-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 19 października, 15:00
Tęcza Ojrzeń 1-1 Wkra Bieżuń 18 października, 15:00
Tęcza Łyse 4-0 Sona Nowe Miasto 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Sona Nowe Miasto 7-0 Boruta Kuczbork 26 października, 14:00
Wkra Bieżuń 1-0 Tęcza Łyse 25 października, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Tęcza Ojrzeń 25 października, 15:00
Wkra Sochocin 1-0 Pełta Karniewo 26 października, 14:00
Mazowsze Jednorożec 1-2 Rzekunianka Rzekuń 26 października, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Orzyc Chorzele 25 października, 14:00
Korona Ostrołęka 4-1 Żbik Nasielsk 25 października, 13:00
Iskra Krasne 3-2 KS CK Troszyn 25 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-31 października

Boruta Kuczbork 1-2 KS CK Troszyn 2 listopada, 13:00
Żbik Nasielsk 3-2 Iskra Krasne 29 października, 14:00
Orzyc Chorzele 1-4 Korona Ostrołęka 29 października, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 0-0 Makowianka Maków Mazowiecki 2 listopada, 14:00
Pełta Karniewo 1-2 Mazowsze Jednorożec 2 listopada, 14:00
Tęcza Ojrzeń 1-4 Wkra Sochocin 30 października, 14:00
Tęcza Łyse 2-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 31 października, 14:00
Sona Nowe Miasto 2-1 Wkra Bieżuń 2 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Wkra Bieżuń 7-0 Boruta Kuczbork 8 listopada, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-5 Sona Nowe Miasto 8 listopada, 13:00
Wkra Sochocin 3-0 Tęcza Łyse 9 listopada, 14:00
Mazowsze Jednorożec 3-3 Tęcza Ojrzeń 9 listopada, 13:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-1 Pełta Karniewo 8 listopada, 13:00
Korona Ostrołęka 2-1 Rzekunianka Rzekuń 8 listopada, 13:30
Iskra Krasne 1-2 Orzyc Chorzele 8 listopada, 14:00
KS CK Troszyn 7-1 Żbik Nasielsk 9 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 14-15 marca

Boruta Kuczbork 2-3 Żbik Nasielsk 14 marca, 15:00
KS CK Troszyn 3-0 Orzyc Chorzele 14 marca, 15:00
Iskra Krasne 2-0 Rzekunianka Rzekuń 14 marca, 15:00
Korona Ostrołęka 3-0 Pełta Karniewo 14 marca, 15:30
Makowianka Maków Mazowiecki 0-2 Tęcza Ojrzeń 14 marca, 15:00
Mazowsze Jednorożec 0-4 Tęcza Łyse 14 marca, 15:00
Wkra Sochocin 1-2 Sona Nowe Miasto 14 marca, 15:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-2 Wkra Bieżuń 14 marca, 15:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Boruta Kuczbork 21 marca, 15:00
Wkra Bieżuń 4-0 Wkra Sochocin 21 marca, 15:00
Sona Nowe Miasto 4-1 Mazowsze Jednorożec 21 marca, 15:00
Tęcza Łyse 2-2 Makowianka Maków Mazowiecki 21 marca, 15:00
Tęcza Ojrzeń 1-0 Korona Ostrołęka 21 marca, 15:00
Pełta Karniewo 1-1 Iskra Krasne 21 marca, 15:00
Rzekunianka Rzekuń 0-3 KS CK Troszyn 21 marca, 15:00
Orzyc Chorzele 0-4 Żbik Nasielsk 21 marca, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Boruta Kuczbork 1-0 Orzyc Chorzele 28 marca, 12:00
Żbik Nasielsk 7-0 Rzekunianka Rzekuń 28 marca, 16:00
KS CK Troszyn 6-3 Pełta Karniewo 28 marca, 16:00
Iskra Krasne 1-3 Tęcza Ojrzeń 28 marca, 16:00
Korona Ostrołęka 3-1 Tęcza Łyse 28 marca, 12:00
Makowianka Maków Mazowiecki 0-3 Sona Nowe Miasto 28 marca, 15:00
Mazowsze Jednorożec 2-1 Wkra Bieżuń 29 marca, 13:00
Wkra Sochocin 3-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 28 marca, 16:00

Kolejka 19 - 3-4 kwietnia

Wkra Sochocin 4-2 Boruta Kuczbork 4 kwietnia, 14:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 1-0 Mazowsze Jednorożec 4 kwietnia, 15:00
Wkra Bieżuń 5-1 Makowianka Maków Mazowiecki 4 kwietnia, 13:00
Sona Nowe Miasto 5-1 Korona Ostrołęka 4 kwietnia, 12:00
Tęcza Łyse 8-0 Iskra Krasne 4 kwietnia, 16:00
Tęcza Ojrzeń 0-3 KS CK Troszyn 3 kwietnia, 16:00
Pełta Karniewo 3-2 Żbik Nasielsk 4 kwietnia, 14:00
Rzekunianka Rzekuń 2-2 Orzyc Chorzele 4 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Boruta Kuczbork 6-0 Rzekunianka Rzekuń 11 kwietnia, 12:00
Orzyc Chorzele 1-3 Pełta Karniewo 11 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 3-0 Tęcza Ojrzeń 11 kwietnia, 16:00
KS CK Troszyn 0-3 Tęcza Łyse 11 kwietnia, 16:30
Iskra Krasne 2-7 Sona Nowe Miasto 11 kwietnia, 16:00
Korona Ostrołęka 1-2 Wkra Bieżuń 11 kwietnia, 12:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 11 kwietnia, 14:00
Mazowsze Jednorożec 0-1 Wkra Sochocin 12 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Mazowsze Jednorożec 1-2 Boruta Kuczbork 19 kwietnia, 13:00
Wkra Sochocin 3-1 Makowianka Maków Mazowiecki 18 kwietnia, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Korona Ostrołęka 18 kwietnia, 16:00
Wkra Bieżuń 4-0 Iskra Krasne 18 kwietnia, 16:00
Sona Nowe Miasto 0-0 KS CK Troszyn 18 kwietnia, 16:00
Tęcza Łyse 6-2 Żbik Nasielsk 18 kwietnia, 15:00
Tęcza Ojrzeń 4-2 Orzyc Chorzele 18 kwietnia, 16:00
Pełta Karniewo 3-1 Rzekunianka Rzekuń 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Boruta Kuczbork 0-0 Pełta Karniewo 25 kwietnia, 12:00
Rzekunianka Rzekuń 0-0 Tęcza Ojrzeń 26 kwietnia, 15:00
Orzyc Chorzele 1-2 Tęcza Łyse 25 kwietnia, 16:00
Żbik Nasielsk 2-1 Sona Nowe Miasto 25 kwietnia, 14:00
KS CK Troszyn 1-3 Wkra Bieżuń 25 kwietnia, 17:00
Iskra Krasne 0-2 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 25 kwietnia, 17:00
Korona Ostrołęka 0-0 Wkra Sochocin 25 kwietnia, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 3-0 Mazowsze Jednorożec 25 kwietnia, 14:00

Kolejka 23 - 1 maja

Makowianka Maków Mazowiecki 1-0 Boruta Kuczbork 1 maja, 12:00
Mazowsze Jednorożec 3-1 Korona Ostrołęka 3 maja, 13:00
Wkra Sochocin 0-4 Iskra Krasne 1 maja, 16:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 KS CK Troszyn 1 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 3-0 Żbik Nasielsk 1 maja, 16:00
Sona Nowe Miasto 10-4 Orzyc Chorzele 1 maja, 12:00
Tęcza Łyse 3-0 Rzekunianka Rzekuń 1 maja, 15:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 Pełta Karniewo 1 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Boruta Kuczbork 0-2 Tęcza Ojrzeń 9 maja, 16:00
Pełta Karniewo 0-1 Tęcza Łyse 10 maja, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 2-3 Sona Nowe Miasto 10 maja, 15:00
Orzyc Chorzele 0-3 Wkra Bieżuń 9 maja, 16:30
Żbik Nasielsk 2-3 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 9 maja, 17:00
KS CK Troszyn 0-1 Wkra Sochocin 9 maja, 12:00
Iskra Krasne 6-1 Mazowsze Jednorożec 9 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 4-1 Makowianka Maków Mazowiecki 9 maja, 14:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Korona Ostrołęka 3-1 Boruta Kuczbork 16 maja, 16:00
Makowianka Maków Mazowiecki 2-0 Iskra Krasne 16 maja, 14:00
Mazowsze Jednorożec 1-3 KS CK Troszyn 17 maja, 13:00
Wkra Sochocin 6-1 Żbik Nasielsk 16 maja, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 3-0 Orzyc Chorzele 16 maja, 16:00
Wkra Bieżuń 2-1 Rzekunianka Rzekuń 16 maja, 17:00
Sona Nowe Miasto 4-2 Pełta Karniewo 16 maja, 16:00
Tęcza Łyse 1-1 Tęcza Ojrzeń 17 maja, 15:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Boruta Kuczbork 1-6 Tęcza Łyse 23 maja, 16:00
Tęcza Ojrzeń 2-2 Sona Nowe Miasto 23 maja, 17:00
Pełta Karniewo 0-2 Wkra Bieżuń 24 maja, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 1-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 24 maja, 15:00
Orzyc Chorzele 4-1 Wkra Sochocin 23 maja, 16:30
Żbik Nasielsk 2-0 Mazowsze Jednorożec 23 maja, 17:00
KS CK Troszyn 0-1 Makowianka Maków Mazowiecki 23 maja, 17:00
Iskra Krasne 1-2 Korona Ostrołęka 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Iskra Krasne 3-1 Boruta Kuczbork 30 maja, 17:00
Korona Ostrołęka 0-2 KS CK Troszyn 30 maja, 14:00
Makowianka Maków Mazowiecki 1-1 Żbik Nasielsk 30 maja, 14:00
Mazowsze Jednorożec 1-2 Orzyc Chorzele 31 maja, 16:00
Wkra Sochocin 2-3 Rzekunianka Rzekuń 30 maja, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-1 Pełta Karniewo 30 maja, 17:00
Wkra Bieżuń 2-1 Tęcza Ojrzeń 30 maja, 17:00
Sona Nowe Miasto 3-4 Tęcza Łyse 30 maja, 12:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Boruta Kuczbork 0-4 Sona Nowe Miasto 6 czerwca, 16:00
Tęcza Łyse 1-0 Wkra Bieżuń 7 czerwca, 18:00
Tęcza Ojrzeń 0-1 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 6 czerwca, 17:00
Pełta Karniewo 0-4 Wkra Sochocin 7 czerwca, 17:00
Rzekunianka Rzekuń 1-2 Mazowsze Jednorożec 7 czerwca, 17:00
Orzyc Chorzele 4-2 Makowianka Maków Mazowiecki 6 czerwca, 16:30
Żbik Nasielsk 2-2 Korona Ostrołęka 6 czerwca, 17:00
KS CK Troszyn 1-0 Iskra Krasne 6 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

KS CK Troszyn 4-0 Boruta Kuczbork 13 czerwca, 17:00
Iskra Krasne 1-3 Żbik Nasielsk 13 czerwca, 13:00
Korona Ostrołęka 2-1 Orzyc Chorzele 13 czerwca, 17:00
Makowianka Maków Mazowiecki 4-1 Rzekunianka Rzekuń 12 czerwca, 18:30
Mazowsze Jednorożec 2-2 Pełta Karniewo 12 czerwca, 18:30
Wkra Sochocin 0-2 Tęcza Ojrzeń 13 czerwca, 17:00
Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 0-3 Tęcza Łyse 13 czerwca, 17:00
Wkra Bieżuń 0-4 Sona Nowe Miasto 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Boruta Kuczbork 0-6 Wkra Bieżuń 17 czerwca, 18:00
Sona Nowe Miasto 5-0 Wieczfnianka Wieczfnia Kościelna 17 czerwca, 18:00
Tęcza Łyse 4-0 Wkra Sochocin 17 czerwca, 18:00
Tęcza Ojrzeń 2-0 Mazowsze Jednorożec 17 czerwca, 18:00
Pełta Karniewo 1-2 Makowianka Maków Mazowiecki 17 czerwca, 18:00
Rzekunianka Rzekuń 0-2 Korona Ostrołęka 17 czerwca, 18:00
Orzyc Chorzele 2-2 Iskra Krasne 17 czerwca, 18:00
Żbik Nasielsk 0-1 KS CK Troszyn 17 czerwca, 18:00

Baraże o udział w IV lidze (mazowiecka)
Baraże o utrzymanie w klasie okręgowej (Warszawa)

IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Liga okręgowa 2014/2015 (Płock)
Liga okręgowa 2014/2015 (Siedlce)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Warszawa II)

Klasa A 2014/2015 (Ciechanów-Ostrołęka)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: mazowieckie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas