[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: łódzka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Działoszyn 34 78 24 6 4 69-22 14 2 1 42-9 10 4 3 27-13
2.  Ner Poddębice 34 77 24 5 5 66-27 14 2 1 38-10 10 3 4 28-17
3.  GKS II Bełchatów 34 72 23 3 8 90-34 13 2 2 45-14 10 1 6 45-20
4.  Pilica Przedbórz 34 65 20 5 9 61-38 8 3 6 24-20 12 2 3 37-18 2 3 1 0 1 3-3
5.  Polonia Piotrków Trybunalski 34 65 19 8 7 53-32 7 7 3 23-15 12 1 4 30-17 2 3 1 0 1 3-3
6.  KS Paradyż 34 59 19 2 13 69-42 11 1 5 40-21 8 1 8 29-21
7.  Zjednoczeni Stryków 34 52 16 4 14 64-50 9 2 6 36-25 7 2 8 28-25
8.  Boruta Zgierz 34 50 14 8 12 64-51 10 2 5 37-22 4 6 7 27-29
9.  Mechanik Radomsko 34 49 15 4 15 66-61 8 1 8 34-29 7 3 7 32-32
10.  Zawisza Pajęczno 34 48 14 6 14 60-61 8 2 7 30-29 6 4 7 30-32
11.  Zawisza Rzgów 34 46 14 4 16 57-72 6 4 7 27-34 8 0 9 30-38
12.  LKS Rosanów 34 43 13 4 17 48-62 6 2 9 23-32 7 2 8 25-30
13.  Włókniarz Zelów 34 40 12 4 18 48-75 6 1 10 25-35 6 3 8 23-40
14.  Astoria Szczerców 34 35 9 8 17 46-67 4 5 8 18-29 5 3 9 28-38
15.  Orzeł Nieborów 34 34 9 7 18 43-58 7 2 8 31-32 2 5 10 12-26
16.  Włókniarz Moszczenica 34 27 6 9 19 37-63 3 4 10 15-28 3 5 9 22-35
17.  Widok Skierniewice 34 19 5 4 25 40-102 3 3 11 21-46 2 1 14 19-56
18.  Piast Błaszki 34 12 3 3 28 39-103 3 2 12 26-55 0 1 16 13-48
GKS II Bełchatów zrezygnował z uczestnictwa w barażu uzupełniającym o awans do III ligi i jego miejsce zajęła Pilica Przedbórz.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Warta Działoszyn    4-0 1-0 2-0 2-0 3-1 3-0 1-1 0-1 3-1 3-1 3-0 3-0 0-0 1-0 3-1 4-1 6-2 
 2 Ner Poddębice0-1     3-0 1-1 1-1 2-0 2-1 3-0 4-1 3-0 2-1 2-0 3-1 2-1 2-1 2-1 4-0 2-0 
 3 GKS II Bełchatów1-2 0-0     1-0 2-1 3-2 3-2 1-0 0-3 4-0 3-1 3-1 8-0 4-1 0-0 4-1 7-0 1-0 
 4 Pilica Przedbórz1-0 1-2 1-2     0-1 1-0 1-0 3-2 2-0 2-2 2-3 2-2 0-0 0-3 1-0 2-0 2-3 3-0 
 5 Polonia Piotrków Trybunalski0-0 0-0 0-1 2-3     0-1 2-0 2-2 2-0 3-2 2-1 2-0 0-0 1-1 0-0 2-2 3-1 2-1 
 6 KS Paradyż2-3 2-0 2-1 1-2 1-4     2-1 1-2 3-0 1-2 4-1 3-1 4-0 3-2 4-1 0-0 3-1 4-0 
 7 Zjednoczeni Stryków1-3 0-2 4-0 0-3 1-3 0-0     2-1 4-1 3-1 0-3 7-1 0-4 3-0 0-0 2-0 5-0 4-3 
 8 Boruta Zgierz5-0 1-0 0-4 2-3 1-0 0-1 1-2     2-2 0-1 5-1 4-1 3-2 1-1 3-1 2-1 4-0 3-2 
 9 Mechanik Radomsko0-3* 0-3 1-1 0-1 0-1 3-1 2-3 3-1     2-4 1-2 1-0 6-1 5-3 3-1 1-3 3-1 3-0 
 10 Zawisza Pajęczno0-4 2-3 1-0 2-3 1-2 0-3 3-2 1-1 2-0     4-1 2-3 5-0 0-4 1-0 1-1 3-1 2-1 
 11 Zawisza Rzgów1-1 1-2 2-6 1-1 1-0 3-2 1-3 1-1 3-3 3-0     1-6 1-4 3-1 0-2 1-2 3-0 1-0 
 12 LKS Rosanów0-0 0-3 0-4 0-3 0-2 1-2 3-0 1-0 1-4 2-6 2-3     3-0 4-1 2-3 1-1 2-0 1-0 
 13 Włókniarz Zelów0-4 1-3 1-0 4-3 1-2 1-0 0-0 1-3 2-3 0-2 1-3 0-2     1-4 2-0 3-4 4-2 3-0 
 14 Astoria Szczerców0-2 1-2 1-6 0-3* 2-3 0-1 0-0 1-1 0-3 1-1 3-0 0-0 1-3     2-1 3-2 3-1 0-0 
 15 Orzeł Nieborów1-0 3-0 1-4 1-2 1-2 1-5 0-4 4-2 3-2 3-1 0-3 0-2 1-3 5-0     1-1 1-1 5-0 
 16 Włókniarz Moszczenica1-1 1-1 1-3 0-3 1-2 0-3 0-3 1-3 1-2 1-1 0-1 0-2 1-1 0-2 3-0     1-0 3-0 
 17 Widok Skierniewice0-1 0-5 0-5 1-5 1-3 0-5 1-2 1-5 1-1 0-0 4-2 0-2 0-1 1-3 2-2 4-0     5-4 
 18 Piast Błaszki0-2 0-2 1-8 0-1 1-3 3-2 1-5 2-2 2-6 1-6 2-3 0-2 1-3 5-1 0-0 3-2 4-7     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

LKS Rosanów 1-0 Boruta Zgierz 9 sierpnia, 16:00
Piast Błaszki 3-2 KS Paradyż 10 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-4 Włókniarz Zelów 9 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 3-1 Widok Skierniewice 9 sierpnia, 17:30
Ner Poddębice 1-1 Pilica Przedbórz 8 sierpnia, 19:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 GKS II Bełchatów 9 sierpnia, 18:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Zawisza Pajęczno 10 sierpnia, 16:00
Warta Działoszyn 0-1 Mechanik Radomsko 9 sierpnia, 18:00
Orzeł Nieborów 0-3 Zawisza Rzgów 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Boruta Zgierz 2-2 Mechanik Radomsko 17 sierpnia, 11:00
Zawisza Pajęczno 0-4 Warta Działoszyn 16 sierpnia, 17:00
GKS II Bełchatów 4-1 Włókniarz Moszczenica 17 sierpnia, 12:00
Orzeł Nieborów 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski 17 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 2-3 Zawisza Rzgów 15 sierpnia, 17:00
Widok Skierniewice 0-5 Ner Poddębice 16 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 1-4 Astoria Szczerców 16 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 2-1 Zjednoczeni Stryków 16 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 1-0 Piast Błaszki 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20 sierpnia

Piast Błaszki 2-2 Boruta Zgierz 1 października, 16:00
Zjednoczeni Stryków 7-1 LKS Rosanów 20 sierpnia, 18:00
Astoria Szczerców 0-1 KS Paradyż 20 sierpnia, 17:00
Ner Poddębice 3-1 Włókniarz Zelów 20 sierpnia, 19:00
Zawisza Rzgów 3-0 Widok Skierniewice 20 sierpnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-3 Pilica Przedbórz 20 sierpnia, 18:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Orzeł Nieborów 20 sierpnia, 17:30
Warta Działoszyn 1-0 GKS II Bełchatów 20 sierpnia, 17:30
Mechanik Radomsko 2-4 Zawisza Pajęczno 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Boruta Zgierz 0-1 Zawisza Pajęczno 24 sierpnia, 14:00
GKS II Bełchatów 0-3 Mechanik Radomsko 24 sierpnia, 12:00
Orzeł Nieborów 1-0 Warta Działoszyn 24 sierpnia, 17:00
Pilica Przedbórz 2-0 Włókniarz Moszczenica 23 sierpnia, 18:00
Widok Skierniewice 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski 23 sierpnia, 17:00
Włókniarz Zelów 1-3 Zawisza Rzgów 23 sierpnia, 17:00
KS Paradyż 2-0 Ner Poddębice 23 sierpnia, 17:00
LKS Rosanów 4-1 Astoria Szczerców 23 sierpnia, 16:00
Zjednoczeni Stryków 4-3 Piast Błaszki 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Zjednoczeni Stryków 2-1 Boruta Zgierz 30 sierpnia, 17:00
Astoria Szczerców 0-0 Piast Błaszki 31 sierpnia, 11:00
Ner Poddębice 2-0 LKS Rosanów 29 sierpnia, 19:00
Zawisza Rzgów 3-2 KS Paradyż 30 sierpnia, 15:15
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 Włókniarz Zelów 30 sierpnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-0 Widok Skierniewice 31 sierpnia, 17:00
Warta Działoszyn 2-0 Pilica Przedbórz 30 sierpnia, 17:00
Mechanik Radomsko 3-1 Orzeł Nieborów 30 sierpnia, 17:00
Zawisza Pajęczno 1-0 GKS II Bełchatów 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 3 września

Boruta Zgierz 0-4 GKS II Bełchatów 3 września, 17:00
Orzeł Nieborów 3-1 Zawisza Pajęczno 3 września, 17:00
Pilica Przedbórz 2-0 Mechanik Radomsko 3 września, 17:00
Widok Skierniewice 0-1 Warta Działoszyn 3 września, 17:30
Włókniarz Zelów 3-4 Włókniarz Moszczenica 3 września, 17:00
KS Paradyż 1-4 Polonia Piotrków Trybunalski 3 września, 17:00
LKS Rosanów 2-3 Zawisza Rzgów 3 września, 17:00
Piast Błaszki 0-2 Ner Poddębice 3 września, 17:00
Zjednoczeni Stryków 3-0 Astoria Szczerców 3 września, 17:30

Kolejka 7 - 6-7 września

Astoria Szczerców 1-1 Boruta Zgierz 6 września, 17:00
Ner Poddębice 2-1 Zjednoczeni Stryków 6 września, 17:00
Zawisza Rzgów 1-0 Piast Błaszki 6 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 LKS Rosanów 6 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-3 KS Paradyż 7 września, 17:00
Warta Działoszyn 3-0 Włókniarz Zelów 6 września, 17:00
Mechanik Radomsko 3-1 Widok Skierniewice 6 września, 17:00
Zawisza Pajęczno 2-3 Pilica Przedbórz 6 września, 17:00
GKS II Bełchatów 0-0 Orzeł Nieborów 7 września, 12:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Boruta Zgierz 3-1 Orzeł Nieborów 14 września, 14:00
Pilica Przedbórz 1-2 GKS II Bełchatów 13 września, 17:00
Widok Skierniewice 0-0 Zawisza Pajęczno 13 września, 17:00
Włókniarz Zelów 2-3 Mechanik Radomsko 13 września, 17:00
KS Paradyż 2-3 Warta Działoszyn 13 września, 16:00
LKS Rosanów 1-1 Włókniarz Moszczenica 13 września, 17:00
Piast Błaszki 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski 14 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 0-3 Zawisza Rzgów 13 września, 17:00
Astoria Szczerców 1-2 Ner Poddębice 13 września, 16:30

Kolejka 9 - 17 września

Ner Poddębice 3-0 Boruta Zgierz 17 września, 18:00
Zawisza Rzgów 3-1 Astoria Szczerców 17 września, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Zjednoczeni Stryków 17 września, 17:00
Włókniarz Moszczenica 3-0 Piast Błaszki 17 września, 16:30
Warta Działoszyn 3-0 LKS Rosanów 17 września, 17:00
Mechanik Radomsko 3-1 KS Paradyż 17 września, 17:00
Zawisza Pajęczno 5-0 Włókniarz Zelów 17 września, 17:00
GKS II Bełchatów 7-0 Widok Skierniewice 17 września, 16:00
Orzeł Nieborów 1-2 Pilica Przedbórz 17 września, 17:00

Kolejka 10 - 20-21 września

Boruta Zgierz 2-3 Pilica Przedbórz 21 września, 11:00
Widok Skierniewice 2-2 Orzeł Nieborów 20 września, 16:00
Włókniarz Zelów 1-0 GKS II Bełchatów 20 września, 16:00
KS Paradyż 1-2 Zawisza Pajęczno 20 września, 16:00
LKS Rosanów 1-4 Mechanik Radomsko 20 września, 16:00
Piast Błaszki 0-2 Warta Działoszyn 21 września, 16:00
Zjednoczeni Stryków 2-0 Włókniarz Moszczenica 20 września, 16:30
Astoria Szczerców 2-3 Polonia Piotrków Trybunalski 20 września, 16:30
Ner Poddębice 2-1 Zawisza Rzgów 20 września, 16:00

Kolejka 11 - 27-28 września

Zawisza Rzgów 1-1 Boruta Zgierz 27 września, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 Ner Poddębice 27 września, 16:30
Włókniarz Moszczenica 0-2 Astoria Szczerców 28 września, 16:30
Warta Działoszyn 3-0 Zjednoczeni Stryków 25 września, 16:00
Mechanik Radomsko 3-0 Piast Błaszki 27 września, 16:00
Zawisza Pajęczno 2-3 LKS Rosanów 27 września, 16:00
GKS II Bełchatów 3-2 KS Paradyż 28 września, 12:00
Orzeł Nieborów 1-3 Włókniarz Zelów 28 września, 16:00
Pilica Przedbórz 2-3 Widok Skierniewice 27 września, 16:30

Kolejka 12 - 4-5 października

Boruta Zgierz 4-0 Widok Skierniewice 5 października, 11:00
Włókniarz Zelów 4-3 Pilica Przedbórz 4 października, 16:00
KS Paradyż 4-1 Orzeł Nieborów 4 października, 15:00
LKS Rosanów 0-4 GKS II Bełchatów 4 października, 15:00
w Zgierzu
Piast Błaszki 1-6 Zawisza Pajęczno 5 października, 15:00
Zjednoczeni Stryków 4-1 Mechanik Radomsko 4 października, 16:00
Astoria Szczerców 0-2 Warta Działoszyn 4 października, 16:00
Ner Poddębice 2-1 Włókniarz Moszczenica 4 października, 15:00
Zawisza Rzgów 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 4 października, 15:00

Kolejka 13 - 11-12 października

Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 Boruta Zgierz 11 października, 15:30
Włókniarz Moszczenica 0-1 Zawisza Rzgów 12 października, 15:30
Warta Działoszyn 4-0 Ner Poddębice 11 października, 15:00
Mechanik Radomsko 5-3 Astoria Szczerców 11 października, 16:00
Zawisza Pajęczno 3-2 Zjednoczeni Stryków 11 października, 16:00
GKS II Bełchatów 1-0 Piast Błaszki 12 października, 12:00
Orzeł Nieborów 0-2 LKS Rosanów 12 października, 15:00
Pilica Przedbórz 1-0 KS Paradyż 11 października, 16:00
Widok Skierniewice 0-1 Włókniarz Zelów 12 października, 15:00

Kolejka 14 - 18-19 października

Boruta Zgierz 3-2 Włókniarz Zelów 19 października, 11:00
KS Paradyż 3-1 Widok Skierniewice 18 października, 15:00
LKS Rosanów 0-3 Pilica Przedbórz 18 października, 15:00
w Zgierzu
Piast Błaszki 0-0 Orzeł Nieborów 19 października, 14:00
Zjednoczeni Stryków 4-0 GKS II Bełchatów 18 października, 15:00
Astoria Szczerców 1-1 Zawisza Pajęczno 18 października, 15:00
Ner Poddębice 4-1 Mechanik Radomsko 18 października, 14:00
Zawisza Rzgów 1-1 Warta Działoszyn 18 października, 14:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-2 Włókniarz Moszczenica 18 października, 15:00

Kolejka 15 - 25-26 października

Włókniarz Moszczenica 1-3 Boruta Zgierz 26 października, 14:00
Warta Działoszyn 2-0 Polonia Piotrków Trybunalski 25 października, 14:00
Mechanik Radomsko 1-2 Zawisza Rzgów 25 października, 15:00
Zawisza Pajęczno 2-3 Ner Poddębice 25 października, 15:00
GKS II Bełchatów 4-1 Astoria Szczerców 25 października, 15:00
Orzeł Nieborów 0-4 Zjednoczeni Stryków 26 października, 14:00
Pilica Przedbórz 3-0 Piast Błaszki 25 października, 15:00
Widok Skierniewice 0-2 LKS Rosanów 26 października, 14:00
Włókniarz Zelów 1-0 KS Paradyż 25 października, 15:00

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Boruta Zgierz 0-1 KS Paradyż 9 listopada, 11:00
LKS Rosanów 3-0 Włókniarz Zelów 8 listopada, 14:00
w Zgierzu
Piast Błaszki 4-7 Widok Skierniewice 9 listopada, 13:00
Zjednoczeni Stryków 0-3 Pilica Przedbórz 8 listopada, 14:00
Astoria Szczerców 2-1 Orzeł Nieborów 8 listopada, 13:00
Ner Poddębice 3-0 GKS II Bełchatów 8 listopada, 13:00
Zawisza Rzgów 3-0 Zawisza Pajęczno 8 listopada, 12:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-0 Mechanik Radomsko 8 listopada, 14:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Warta Działoszyn 9 listopada, 14:00

Kolejka 17 - 15-16 listopada

Warta Działoszyn 1-1 Boruta Zgierz 15 listopada, 13:30
Mechanik Radomsko 1-3 Włókniarz Moszczenica 2 listopada, 14:00
Zawisza Pajęczno 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski 15 listopada, 13:00
GKS II Bełchatów 3-1 Zawisza Rzgów 16 listopada, 12:00
Orzeł Nieborów 3-0 Ner Poddębice 2 listopada, 11:00
Pilica Przedbórz 0-3 Astoria Szczerców 15 listopada, 14:00
Widok Skierniewice 1-2 Zjednoczeni Stryków 15 listopada, 13:00
Włókniarz Zelów 3-0 Piast Błaszki 16 listopada, 14:00
KS Paradyż 3-1 LKS Rosanów 2 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 21-22 marca

Zawisza Rzgów 0-2 Orzeł Nieborów 21 marca, 14:00
Boruta Zgierz 4-1 LKS Rosanów 22 marca, 11:00
KS Paradyż 4-0 Piast Błaszki 21 marca, 14:00
Włókniarz Zelów 0-0 Zjednoczeni Stryków 21 marca, 15:00
Widok Skierniewice 1-3 Astoria Szczerców 21 marca, 15:10
mecz pierwotnie zaplanowany na 15:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Pilica Przedbórz 1-2 Ner Poddębice 21 marca, 15:00
GKS II Bełchatów 2-1 Polonia Piotrków Trybunalski 21 marca, 15:30
Zawisza Pajęczno 1-1 Włókniarz Moszczenica 21 marca, 15:00
Mechanik Radomsko 0-3 Warta Działoszyn 21 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 19 - 28-29 marca

Mechanik Radomsko 3-1 Boruta Zgierz 28 marca, 15:00
Warta Działoszyn 3-1 Zawisza Pajęczno 28 marca, 15:00
Włókniarz Moszczenica 1-3 GKS II Bełchatów 29 marca, 15:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 Orzeł Nieborów 28 marca, 15:00
Zawisza Rzgów 1-1 Pilica Przedbórz 28 marca, 14:00
Ner Poddębice 4-0 Widok Skierniewice 28 marca, 15:00
Astoria Szczerców 1-3 Włókniarz Zelów 29 marca, 11:00
Zjednoczeni Stryków 0-0 KS Paradyż 28 marca, 15:00
Piast Błaszki 0-2 LKS Rosanów 29 marca, 15:00

Kolejka 20 - 4 kwietnia

Boruta Zgierz 3-2 Piast Błaszki 27 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Rosanów 3-0 Zjednoczeni Stryków 3 kwietnia, 16:30
KS Paradyż 3-2 Astoria Szczerców 1 kwietnia, 15:00
Włókniarz Zelów 1-3 Ner Poddębice 1 kwietnia, 16:00
Widok Skierniewice 4-2 Zawisza Rzgów 27 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pilica Przedbórz 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 4 kwietnia, 16:00
Orzeł Nieborów 1-1 Włókniarz Moszczenica 4 kwietnia, 12:00
GKS II Bełchatów 1-2 Warta Działoszyn 4 kwietnia, 11:00
Zawisza Pajęczno 2-0 Mechanik Radomsko 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 8 kwietnia

Piast Błaszki 1-5 Zjednoczeni Stryków 8 kwietnia, 16:00
Zawisza Pajęczno 1-1 Boruta Zgierz 8 kwietnia, 16:00
Mechanik Radomsko 1-1 GKS II Bełchatów 8 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 1-0 Orzeł Nieborów 8 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 0-3 Pilica Przedbórz 8 kwietnia, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-1 Widok Skierniewice 8 kwietnia, 16:00
Zawisza Rzgów 1-4 Włókniarz Zelów 8 kwietnia, 16:00
Ner Poddębice 2-0 KS Paradyż 8 kwietnia, 18:30
Astoria Szczerców 0-0 LKS Rosanów 8 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 kwietnia

Boruta Zgierz 1-2 Zjednoczeni Stryków 12 kwietnia, 11:00
Piast Błaszki 5-1 Astoria Szczerców 12 kwietnia, 16:00
LKS Rosanów 0-3 Ner Poddębice 11 kwietnia, 16:00
KS Paradyż 4-1 Zawisza Rzgów 11 kwietnia, 15:00
Włókniarz Zelów 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski 11 kwietnia, 16:00
Widok Skierniewice 4-0 Włókniarz Moszczenica 11 kwietnia, 16:00
Pilica Przedbórz 1-0 Warta Działoszyn 11 kwietnia, 16:30
Orzeł Nieborów 3-2 Mechanik Radomsko 11 kwietnia, 16:00
GKS II Bełchatów 4-0 Zawisza Pajęczno 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia

GKS II Bełchatów 1-0 Boruta Zgierz 19 kwietnia, 12:00
na bocznym boisku
Zawisza Pajęczno 1-0 Orzeł Nieborów 18 kwietnia, 16:00
Mechanik Radomsko 0-1 Pilica Przedbórz 18 kwietnia, 16:00
Warta Działoszyn 4-1 Widok Skierniewice 18 kwietnia, 16:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Włókniarz Zelów 19 kwietnia, 16:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-1 KS Paradyż 18 kwietnia, 16:00
Zawisza Rzgów 1-6 LKS Rosanów 18 kwietnia, 16:00
Ner Poddębice 2-0 Piast Błaszki 17 kwietnia, 18:30
Astoria Szczerców 0-0 Zjednoczeni Stryków 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 22 kwietnia

Boruta Zgierz 1-1 Astoria Szczerców 22 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-2 Ner Poddębice 22 kwietnia, 17:30
Piast Błaszki 2-3 Zawisza Rzgów 22 kwietnia, 16:00
LKS Rosanów 0-2 Polonia Piotrków Trybunalski 22 kwietnia, 17:50
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem
KS Paradyż 0-0 Włókniarz Moszczenica 22 kwietnia, 16:00
Włókniarz Zelów 0-4 Warta Działoszyn 22 kwietnia, 17:00
Widok Skierniewice 1-1 Mechanik Radomsko 22 kwietnia, 17:00
Pilica Przedbórz 2-2 Zawisza Pajęczno 22 kwietnia, 17:00
Orzeł Nieborów 1-4 GKS II Bełchatów 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 25-26 kwietnia

Orzeł Nieborów 4-2 Boruta Zgierz 25 kwietnia, 17:00
GKS II Bełchatów 1-0 Pilica Przedbórz 26 kwietnia, 12:00
Zawisza Pajęczno 3-1 Widok Skierniewice 25 kwietnia, 16:00
Mechanik Radomsko 6-1 Włókniarz Zelów 25 kwietnia, 16:30
Warta Działoszyn 3-1 KS Paradyż 25 kwietnia, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-2 LKS Rosanów 26 kwietnia, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 Piast Błaszki 25 kwietnia, 17:00
Zawisza Rzgów 1-3 Zjednoczeni Stryków 25 kwietnia, 17:00
Ner Poddębice 2-1 Astoria Szczerców 13 maja, 19:00
w pierwotnym terminie (26 kwietnia, 11:00) odwołany

Kolejka 26 - 2-3 maja

Boruta Zgierz 1-0 Ner Poddębice 3 maja, 11:00
Astoria Szczerców 3-0 Zawisza Rzgów 2 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-3 Polonia Piotrków Trybunalski 1 maja, 17:00
Piast Błaszki 3-2 Włókniarz Moszczenica 2 maja, 17:00
LKS Rosanów 0-0 Warta Działoszyn 2 maja, 16:00
KS Paradyż 3-0 Mechanik Radomsko 2 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 0-2 Zawisza Pajęczno 2 maja, 17:00
Widok Skierniewice 0-5 GKS II Bełchatów 1 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 1-0 Orzeł Nieborów 2 maja, 17:00

Kolejka 27 - 9-10 maja

Pilica Przedbórz 3-2 Boruta Zgierz 9 maja, 17:00
Orzeł Nieborów 1-1 Widok Skierniewice 9 maja, 17:00
GKS II Bełchatów 8-0 Włókniarz Zelów 10 maja, 12:00
na bocznym boisku nr 2
Zawisza Pajęczno 0-3 KS Paradyż 8 maja, 18:00
Mechanik Radomsko 1-0 LKS Rosanów 9 maja, 17:00
Warta Działoszyn 6-2 Piast Błaszki 9 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 0-3 Zjednoczeni Stryków 10 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 1-1 Astoria Szczerców 9 maja, 17:00
Zawisza Rzgów 1-2 Ner Poddębice 9 maja, 17:00

Kolejka 28 - 16-17 maja

Boruta Zgierz 5-1 Zawisza Rzgów 17 maja, 11:00
Ner Poddębice 1-1 Polonia Piotrków Trybunalski 16 maja, 17:00
Astoria Szczerców 3-2 Włókniarz Moszczenica 16 maja, 17:00
Zjednoczeni Stryków 1-3 Warta Działoszyn 16 maja, 17:00
Piast Błaszki 2-6 Mechanik Radomsko 16 maja, 17:00
LKS Rosanów 2-6 Zawisza Pajęczno 16 maja, 16:00
KS Paradyż 2-1 GKS II Bełchatów 16 maja, 15:30
Włókniarz Zelów 2-0 Orzeł Nieborów 16 maja, 17:00
Widok Skierniewice 1-5 Pilica Przedbórz 16 maja, 16:00

Kolejka 29 - 23-24 maja

Widok Skierniewice 1-5 Boruta Zgierz 24 maja, 17:00
Pilica Przedbórz 0-0 Włókniarz Zelów 23 maja, 17:00
Orzeł Nieborów 1-5 KS Paradyż 23 maja, 17:00
GKS II Bełchatów 3-1 LKS Rosanów 24 maja, 12:00
Zawisza Pajęczno 2-1 Piast Błaszki 23 maja, 17:00
Mechanik Radomsko 2-3 Zjednoczeni Stryków 23 maja, 18:00
Warta Działoszyn 0-0 Astoria Szczerców 23 maja, 17:00
Włókniarz Moszczenica 1-1 Ner Poddębice 24 maja, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 2-1 Zawisza Rzgów 23 maja, 17:00

Kolejka 30 - 30-31 maja

Boruta Zgierz 1-0 Polonia Piotrków Trybunalski 31 maja, 11:00
Zawisza Rzgów 1-2 Włókniarz Moszczenica 30 maja, 17:00
Ner Poddębice 0-1 Warta Działoszyn 29 maja, 18:30
Astoria Szczerców 0-3 Mechanik Radomsko 30 maja, 18:00
Zjednoczeni Stryków 3-1 Zawisza Pajęczno 30 maja, 17:00
Piast Błaszki 1-8 GKS II Bełchatów 31 maja, 17:00
LKS Rosanów 2-3 Orzeł Nieborów 30 maja, 16:00
KS Paradyż 1-2 Pilica Przedbórz 31 maja, 17:00
Włókniarz Zelów 4-2 Widok Skierniewice 30 maja, 17:00

Kolejka 31 - 3 czerwca

Włókniarz Zelów 1-3 Boruta Zgierz 3 czerwca, 17:00
Widok Skierniewice 0-5 KS Paradyż 3 czerwca, 18:00
Pilica Przedbórz 2-2 LKS Rosanów 3 czerwca, 17:00
Orzeł Nieborów 5-0 Piast Błaszki 3 czerwca, 17:00
GKS II Bełchatów 3-2 Zjednoczeni Stryków 3 czerwca, 18:00
Zawisza Pajęczno 0-4 Astoria Szczerców 3 czerwca, 17:00
Mechanik Radomsko 0-3 Ner Poddębice 3 czerwca, 18:00
Warta Działoszyn 3-1 Zawisza Rzgów 3 czerwca, 17:30
Włókniarz Moszczenica 1-2 Polonia Piotrków Trybunalski 3 czerwca, 17:30

Kolejka 32 - 6-7 czerwca

Boruta Zgierz 2-1 Włókniarz Moszczenica 7 czerwca, 11:00
Polonia Piotrków Trybunalski 0-0 Warta Działoszyn 6 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 3-3 Mechanik Radomsko 6 czerwca, 17:00
Ner Poddębice 3-0 Zawisza Pajęczno 6 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 1-6 GKS II Bełchatów 6 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Stryków 0-0 Orzeł Nieborów 6 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 0-1 Pilica Przedbórz 7 czerwca, 17:00
LKS Rosanów 2-0 Widok Skierniewice 6 czerwca, 16:00
KS Paradyż 4-0 Włókniarz Zelów 6 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 13-14 czerwca

KS Paradyż 1-2 Boruta Zgierz 13 czerwca, 17:00
Włókniarz Zelów 0-2 LKS Rosanów 13 czerwca, 17:00
Widok Skierniewice 5-4 Piast Błaszki 13 czerwca, 17:00
Pilica Przedbórz 1-0 Zjednoczeni Stryków 13 czerwca, 17:00
Orzeł Nieborów 5-0 Astoria Szczerców 13 czerwca, 17:00
GKS II Bełchatów 0-0 Ner Poddębice 13 czerwca, 17:00
Zawisza Pajęczno 4-1 Zawisza Rzgów 13 czerwca, 17:00
Mechanik Radomsko 0-1 Polonia Piotrków Trybunalski 13 czerwca, 17:00
Warta Działoszyn 3-1 Włókniarz Moszczenica 13 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 20-21 czerwca

Boruta Zgierz 5-0 Warta Działoszyn 19 czerwca, 18:00
Włókniarz Moszczenica 1-2 Mechanik Radomsko 20 czerwca, 17:00
Polonia Piotrków Trybunalski 3-2 Zawisza Pajęczno 20 czerwca, 17:00
Zawisza Rzgów 2-6 GKS II Bełchatów 20 czerwca, 17:00
Ner Poddębice 2-1 Orzeł Nieborów 20 czerwca, 17:00
Astoria Szczerców 0-3 Pilica Przedbórz 19 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 5-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zjednoczeni Stryków 5-0 Widok Skierniewice 20 czerwca, 17:00
Piast Błaszki 1-3 Włókniarz Zelów 20 czerwca, 17:00
LKS Rosanów 1-2 KS Paradyż 20 czerwca, 17:00

Baraże uzupełniające o udział w III lidze (łódzko-mazowiecka)
Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (łódzka)

III liga 2014/2015 (łódzko-mazowiecka)

IV liga 2014/2015 (mazowiecka (południe))
IV liga 2014/2015 (mazowiecka (północ))

Klasa okręgowa 2014/2015 (Łódź)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Skierniewice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas