[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Łódź
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Andrespolia Wiśniowa Góra 30 74 24 2 4 86-30 11 1 3 45-19 13 1 1 41-11
2.  Stal Głowno 30 73 23 4 3 106-53 13 1 1 61-24 10 3 2 45-29
3.  Włókniarz Pabianice 30 69 21 6 3 84-29 11 3 1 37-16 10 3 2 47-13
4.  Orzeł Parzęczew 30 68 21 5 4 98-52 11 2 2 48-18 10 3 2 50-34
5.  Termy Uniejów 30 44 12 8 10 66-64 6 4 5 38-39 6 4 5 28-25
6.  PTC Pabianice 30 42 12 6 12 60-64 5 5 5 26-23 7 1 7 34-41
7.  KKS Koluszki 30 36 9 9 12 56-61 6 4 5 39-30 3 5 7 17-31
8.  Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 35 10 5 15 60-74 7 2 6 36-30 3 3 9 24-44 2 3 1 0 1 7-3
9.  GLKS Dłutów 30 35 10 5 15 57-66 8 2 5 38-26 2 3 10 19-40 2 3 1 0 1 3-7
10.  Start Brzeziny 30 34 10 4 16 59-63 8 2 5 45-25 2 2 11 14-38
11.  Sokół II Aleksandrów Łódzki 30 33 10 3 17 54-68 5 1 9 29-34 5 2 8 25-34 2 3 1 0 1 4-2
12.  Ostrowia Ostrowy 30 33 9 6 15 34-69 6 4 5 23-27 3 2 10 11-42 2 3 1 0 1 2-4
13.  LZS Justynów 30 32 9 5 16 54-78 6 2 7 27-33 3 3 9 27-45
14.  Zawisza II Rzgów 30 31 9 4 17 48-65 7 2 6 33-29 2 2 11 15-36
15.  Zjednoczeni II Stryków 30 26 7 5 18 49-79 3 3 9 23-35 4 2 9 26-44
16.  Polonia Andrzejów (Łódź) 30 16 5 1 24 34-90 5 1 9 20-29 0 0 15 14-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Andrespolia Wiśniowa Góra    1-2 0-3 1-1 1-3 10-0 1-0 2-1 1-0 4-2 5-2 5-1 3-2 5-1 2-1 4-0 
 2 Stal Głowno1-5     1-0 1-1 3-0 4-3 2-1 7-1 5-2 3-0 6-4 7-2 10-1 3-1 5-1 3-2 
 3 Włókniarz Pabianice0-4 2-2     2-2 3-1 1-0 4-2 5-1 4-2 2-0 3-1 1-0 1-1 2-0 4-0 3-0* 
 4 Orzeł Parzęczew0-3* 3-1 2-1     3-0 5-2 1-1 1-2 1-1 4-1 2-0 5-1 5-3 4-1 4-0 8-1 
 5 Termy Uniejów2-2 2-4 0-0 2-7     2-5 1-1 3-3 4-2 0-2 5-1 6-1 4-3 3-1 3-7 1-0 
 6 PTC Pabianice0-3 1-1 2-3 3-4 1-1     1-1 1-3 2-0 1-1 2-1 5-0 1-0 0-0 2-3 4-2 
 7 KKS Koluszki2-3 1-2 1-5 1-3 2-2 1-1     4-1 3-2 2-0 2-3 5-0 3-3 2-1 4-4 6-0 
 8 Włókniarz Konstantynów Łódzki2-3 1-5 2-7 3-8 0-2 0-1 3-0*     6-0 1-1 3-0 2-0 1-1 4-1 3-0 5-1 
 9 GLKS Dłutów1-4 3-5 1-6 0-1 4-1 2-3 1-1 3-1     6-1 1-1 2-0 3-0 2-0 4-0 5-2 
 10 Start Brzeziny0-3 1-5 0-3 8-0 4-3 6-2 0-1 5-0 2-2     2-2 1-0 8-1 4-2 0-1 4-0 
 11 Sokół II Aleksandrów Łódzki1-4 1-3 0-2 1-4 0-0 3-6 0-1 4-2 4-1 2-1     0-1 2-5 1-2 4-0 6-2 
 12 Ostrowia Ostrowy0-1 1-3 1-8 2-1 1-1 2-1 1-1 2-2 0-0 4-1 1-4     2-0 0-2 2-1 4-1 
 13 LZS Justynów1-2 3-5 0-3 1-4 1-4 0-3 3-4 2-1 2-0 4-2 2-1 1-1     3-1 1-1 3-1 
 14 Zawisza II Rzgów0-3 7-0 2-2 3-4 1-3 3-2 3-1 1-3 3-2 3-0 0-1 2-2 2-1     1-5 2-0 
 15 Zjednoczeni II Stryków0-1 2-2 1-1 4-5 1-5 2-3 4-1 3-2 1-2 0-2 0-3 0-1 0-3* 2-2     3-2 
 16 Polonia Andrzejów (Łódź)1-0 0-5 0-3 2-5 0-2 0-2 6-1 1-1 2-3 2-0 0-1 0-1 0-3* 1-0 5-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Orzeł Parzęczew 1-1 GLKS Dłutów 16 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 2-2 Stal Głowno 17 sierpnia, 14:00
Ostrowia Ostrowy 1-1 Termy Uniejów 17 sierpnia, 17:00
LZS Justynów 1-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 sierpnia, 17:00
w Andrespolu
Włókniarz Pabianice 3-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 16 sierpnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 3-1 KKS Koluszki 17 sierpnia, 18:00
Start Brzeziny 6-2 PTC Pabianice 16 sierpnia, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 5-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 16 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

GLKS Dłutów 5-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 23 sierpnia, 17:00
PTC Pabianice 1-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 23 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 2-0 Start Brzeziny 23 sierpnia, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-2 Zawisza II Rzgów 24 sierpnia, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 0-3 Włókniarz Pabianice 23 sierpnia, 17:00
Termy Uniejów 4-3 LZS Justynów 22 sierpnia, 19:15
Stal Głowno 7-2 Ostrowia Ostrowy 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-0 Zjednoczeni II Stryków 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

Zjednoczeni II Stryków 1-2 GLKS Dłutów 27 sierpnia, 17:00
Ostrowia Ostrowy 2-1 Orzeł Parzęczew 27 sierpnia, 17:30
LZS Justynów 3-5 Stal Głowno 27 sierpnia, 18:00
w Andrespolu
Włókniarz Pabianice 3-1 Termy Uniejów 27 sierpnia, 17:30
Zawisza II Rzgów 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 27 sierpnia, 18:00
Start Brzeziny 2-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 27 sierpnia, 17:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 KKS Koluszki 27 sierpnia, 17:30
(wo)
na boisku 2-2
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 PTC Pabianice 27 sierpnia, 18:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

GLKS Dłutów 2-3 PTC Pabianice 30 sierpnia, 17:00
KKS Koluszki 6-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 30 sierpnia, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 31 sierpnia, 15:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-2 Start Brzeziny 30 sierpnia, 17:00
Termy Uniejów 3-1 Zawisza II Rzgów 30 sierpnia, 16:00
Stal Głowno 1-0 Włókniarz Pabianice 30 sierpnia, 12:00
Orzeł Parzęczew 5-3 LZS Justynów 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 0-1 Ostrowia Ostrowy 31 sierpnia, 14:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Ostrowia Ostrowy 0-0 GLKS Dłutów 7 września, 15:00
LZS Justynów 1-1 Zjednoczeni II Stryków 6 września, 17:00
w Andrespolu
Włókniarz Pabianice 2-2 Orzeł Parzęczew 6 września, 16:00
Zawisza II Rzgów 7-0 Stal Głowno 7 września, 11:00
Start Brzeziny 4-3 Termy Uniejów 6 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 6 września, 17:00
PTC Pabianice 1-1 KKS Koluszki 7 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 6-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 6 września, 18:00

Kolejka 6 - 10 września

GLKS Dłutów 1-1 KKS Koluszki 10 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 3-6 PTC Pabianice 10 września, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 4-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 10 września, 17:00
Termy Uniejów 3-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 17 września, 17:00
Stal Głowno 3-0 Start Brzeziny 17 września, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-1 Zawisza II Rzgów 10 września, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 1-1 Włókniarz Pabianice 10 września, 17:00
Ostrowia Ostrowy 2-0 LZS Justynów 10 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

LZS Justynów 2-0 GLKS Dłutów 13 września, 17:00
Włókniarz Pabianice 1-0 Ostrowia Ostrowy 13 września, 15:00
Zawisza II Rzgów 1-5 Zjednoczeni II Stryków 14 września, 17:00
Start Brzeziny 8-0 Orzeł Parzęczew 13 września, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-5 Stal Głowno 13 września, 17:00
PTC Pabianice 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 13 września, 17:00
KKS Koluszki 2-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 17 września, 17:00
Termy Uniejów 1-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 20-21 września

GLKS Dłutów 1-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 września, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-0 KKS Koluszki 20 września, 17:00
Termy Uniejów 2-5 PTC Pabianice 19 września, 19:00
Stal Głowno 3-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 20 września, 17:00
Orzeł Parzęczew 1-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 września, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 0-2 Start Brzeziny 21 września, 14:00
Ostrowia Ostrowy 0-2 Zawisza II Rzgów 21 września, 15:00
LZS Justynów 0-3 Włókniarz Pabianice 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Włókniarz Pabianice 4-2 GLKS Dłutów 27 września, 15:00
Zawisza II Rzgów 2-1 LZS Justynów 28 września, 11:00
Start Brzeziny 1-0 Ostrowia Ostrowy 27 września, 16:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Zjednoczeni II Stryków 27 września, 16:00
PTC Pabianice 1-1 Stal Głowno 27 września, 16:00
KKS Koluszki 2-2 Termy Uniejów 27 września, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 28 września, 15:00
Orzeł Parzęczew 8-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

GLKS Dłutów 1-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 października, 16:00
Termy Uniejów 5-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 4 października, 14:00
Stal Głowno 2-1 KKS Koluszki 4 października, 16:00
Orzeł Parzęczew 5-2 PTC Pabianice 4 października, 16:00
Zjednoczeni II Stryków 3-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 5 października, 14:00
Ostrowia Ostrowy 2-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 5 października, 14:00
LZS Justynów 4-2 Start Brzeziny 4 października, 16:00
w Andrespolu
Włókniarz Pabianice 2-0 Zawisza II Rzgów 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Zawisza II Rzgów 3-2 GLKS Dłutów 11 października, 16:00
Start Brzeziny 0-3 Włókniarz Pabianice 11 października, 15:30
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 LZS Justynów 11 października, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 Ostrowia Ostrowy 11 października, 15:30
PTC Pabianice 2-3 Zjednoczeni II Stryków 11 października, 15:30
KKS Koluszki 1-3 Orzeł Parzęczew 11 października, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-3 Stal Głowno 12 października, 12:00
Termy Uniejów 2-2 Andrespolia Wiśniowa Góra 10 października, 19:00

Kolejka 12 - 18-19 października

GLKS Dłutów 4-1 Termy Uniejów 18 października, 15:00
Stal Głowno 1-5 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 października, 14:00
Orzeł Parzęczew 2-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 października, 11:00
Zjednoczeni II Stryków 4-1 KKS Koluszki 19 października, 14:00
Ostrowia Ostrowy 2-1 PTC Pabianice 19 października, 14:00
LZS Justynów 3-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 18 października, 15:00
w Andrespolu
Włókniarz Pabianice 5-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 18 października, 14:30
Start Brzeziny 4-2 Zawisza II Rzgów 19 października, 16:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Start Brzeziny 2-2 GLKS Dłutów 25 października, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 4-1 Zawisza II Rzgów 25 października, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 Włókniarz Pabianice 25 października, 15:00
PTC Pabianice 1-0 LZS Justynów 25 października, 15:00
KKS Koluszki 5-0 Ostrowia Ostrowy 25 października, 15:30
Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-0 Zjednoczeni II Stryków 25 października, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-1 Orzeł Parzęczew 25 października, 15:30
Termy Uniejów 2-4 Stal Głowno 25 października, 15:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

GLKS Dłutów 3-5 Stal Głowno 8 listopada, 14:00
Orzeł Parzęczew 3-0 Termy Uniejów 8 listopada, 14:00
Zjednoczeni II Stryków 0-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 9 listopada, 14:00
Ostrowia Ostrowy 1-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 8 listopada, 14:00
LZS Justynów 3-4 KKS Koluszki 8 listopada, 14:00
Włókniarz Pabianice 1-0 PTC Pabianice 8 listopada, 14:30
Zawisza II Rzgów 2-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 9 listopada, 11:00
Start Brzeziny 5-0 Włókniarz Konstantynów Łódzki 8 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Włókniarz Konstantynów Łódzki 6-0 GLKS Dłutów 15 listopada, 14:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 2-0 Start Brzeziny 15 listopada, 13:30
PTC Pabianice 0-0 Zawisza II Rzgów 15 listopada, 13:00
KKS Koluszki 1-5 Włókniarz Pabianice 15 listopada, 13:45
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-5 LZS Justynów 16 listopada, 13:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 5-1 Ostrowia Ostrowy 15 listopada, 14:00
Termy Uniejów 3-7 Zjednoczeni II Stryków 16 listopada, 14:00
Stal Głowno 1-1 Orzeł Parzęczew 15 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

GLKS Dłutów 0-1 Orzeł Parzęczew 28 marca, 16:00
Stal Głowno 5-1 Zjednoczeni II Stryków 28 marca, 15:00
Termy Uniejów 6-1 Ostrowia Ostrowy 27 marca, 19:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 3-2 LZS Justynów 28 marca, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-2 Włókniarz Pabianice 28 marca, 15:00
KKS Koluszki 2-1 Zawisza II Rzgów 28 marca, 16:00
PTC Pabianice 1-1 Start Brzeziny 29 marca, 15:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 29 marca, 15:00

Kolejka 17 - 4 kwietnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-3 GLKS Dłutów 4 kwietnia, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-1 PTC Pabianice 3 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 0-1 KKS Koluszki 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (3 kwietnia, 16:30) odwołany
Zawisza II Rzgów 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 kwietnia, 16:00
Włókniarz Pabianice 0-4 Andrespolia Wiśniowa Góra 4 kwietnia, 15:00
LZS Justynów 1-4 Termy Uniejów 4 kwietnia, 15:00
Ostrowia Ostrowy 1-3 Stal Głowno 4 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni II Stryków 4-5 Orzeł Parzęczew 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

GLKS Dłutów 4-0 Zjednoczeni II Stryków 11 kwietnia, 17:00
Orzeł Parzęczew 5-1 Ostrowia Ostrowy 11 kwietnia, 11:00
Stal Głowno 10-1 LZS Justynów 11 kwietnia, 16:00
Termy Uniejów 0-0 Włókniarz Pabianice 11 kwietnia, 16:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 5-1 Zawisza II Rzgów 11 kwietnia, 15:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 2-1 Start Brzeziny 12 kwietnia, 15:00
KKS Koluszki 4-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 11 kwietnia, 17:00
PTC Pabianice 4-2 Polonia Andrzejów (Łódź) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

PTC Pabianice 2-0 GLKS Dłutów 18 kwietnia, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 6-1 KKS Koluszki 19 kwietnia, 15:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-0 Sokół II Aleksandrów Łódzki 18 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 18 kwietnia, 16:00
Zawisza II Rzgów 1-3 Termy Uniejów 19 kwietnia, 11:00
Włókniarz Pabianice 2-2 Stal Głowno 19 kwietnia, 11:00
LZS Justynów 1-4 Orzeł Parzęczew 18 kwietnia, 16:00
Ostrowia Ostrowy 2-1 Zjednoczeni II Stryków 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Polonia Andrzejów (Łódź) 0-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 22 kwietnia, 18:00
GLKS Dłutów 2-0 Ostrowia Ostrowy 25 kwietnia, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 0-3 LZS Justynów 26 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Orzeł Parzęczew 2-1 Włókniarz Pabianice 25 kwietnia, 15:00
Stal Głowno 3-1 Zawisza II Rzgów 25 kwietnia, 17:00
Termy Uniejów 0-2 Start Brzeziny 24 kwietnia, 19:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 25 kwietnia, 16:00
KKS Koluszki 1-1 PTC Pabianice 25 kwietnia, 17:30

Kolejka 21 - 2-3 maja

KKS Koluszki 3-2 GLKS Dłutów 30 kwietnia, 18:00
PTC Pabianice 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 1 maja, 14:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 Andrespolia Wiśniowa Góra 3 maja, 18:15
Włókniarz Konstantynów Łódzki 0-2 Termy Uniejów 30 kwietnia, 17:00
Start Brzeziny 1-5 Stal Głowno 30 kwietnia, 17:00
Zawisza II Rzgów 3-4 Orzeł Parzęczew 3 maja, 11:00
Włókniarz Pabianice 4-0 Zjednoczeni II Stryków 2 maja, 16:00
LZS Justynów 1-1 Ostrowia Ostrowy 1 maja, 14:00

Kolejka 22 - 9-10 maja

Polonia Andrzejów (Łódź) 0-2 Termy Uniejów 9 maja, 18:15
GLKS Dłutów 3-0 LZS Justynów 9 maja, 17:00
Ostrowia Ostrowy 1-8 Włókniarz Pabianice 10 maja, 15:00
Zjednoczeni II Stryków 2-2 Zawisza II Rzgów 9 maja, 17:00
Orzeł Parzęczew 4-1 Start Brzeziny 9 maja, 16:00
Stal Głowno 7-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 9 maja, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 10-0 PTC Pabianice 9 maja, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 KKS Koluszki 10 maja, 15:00

Kolejka 23 - 16-17 maja

Sokół II Aleksandrów Łódzki 4-1 GLKS Dłutów 13 maja, 18:30
KKS Koluszki 2-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 16 maja, 18:00
PTC Pabianice 1-1 Termy Uniejów 16 maja, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-5 Stal Głowno 16 maja, 18:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 3-8 Orzeł Parzęczew 16 maja, 17:00
Start Brzeziny 0-1 Zjednoczeni II Stryków 16 maja, 16:00
Zawisza II Rzgów 2-2 Ostrowia Ostrowy 17 maja, 16:00
Włókniarz Pabianice 1-1 LZS Justynów 16 maja, 16:30

Kolejka 24 - 20 maja

Polonia Andrzejów (Łódź) 2-5 Orzeł Parzęczew 20 maja, 18:15
GLKS Dłutów 1-6 Włókniarz Pabianice 20 maja, 18:30
LZS Justynów 3-1 Zawisza II Rzgów 20 maja, 17:00
Ostrowia Ostrowy 4-1 Start Brzeziny 20 maja, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 3-2 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 maja, 17:00
Stal Głowno 4-3 PTC Pabianice 20 maja, 17:00
Termy Uniejów 1-1 KKS Koluszki 20 maja, 18:30
Andrespolia Wiśniowa Góra 5-2 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 maja, 18:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Andrespolia Wiśniowa Góra 1-0 GLKS Dłutów 23 maja, 16:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-0 Termy Uniejów 24 maja, 15:00
KKS Koluszki 1-2 Stal Głowno 23 maja, 18:00
PTC Pabianice 3-4 Orzeł Parzęczew 23 maja, 17:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 5-2 Zjednoczeni II Stryków 23 maja, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-0 Ostrowia Ostrowy 23 maja, 17:00
Start Brzeziny 8-1 LZS Justynów 23 maja, 16:00
Zawisza II Rzgów 2-2 Włókniarz Pabianice 24 maja, 11:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Andrespolia Wiśniowa Góra 1-3 Termy Uniejów 30 maja, 16:00
GLKS Dłutów 2-0 Zawisza II Rzgów 30 maja, 17:00
Włókniarz Pabianice 2-0 Start Brzeziny 30 maja, 17:00
LZS Justynów 2-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 30 maja, 17:00
Ostrowia Ostrowy 4-1 Polonia Andrzejów (Łódź) 31 maja, 15:00
Zjednoczeni II Stryków 2-3 PTC Pabianice 31 maja, 14:00
Orzeł Parzęczew 1-1 KKS Koluszki 30 maja, 16:00
Stal Głowno 6-4 Sokół II Aleksandrów Łódzki 31 maja, 17:00

Kolejka 27 - 3 czerwca

Zawisza II Rzgów 3-0 Start Brzeziny 3 czerwca, 17:00
Termy Uniejów 4-2 GLKS Dłutów 3 czerwca, 18:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 1-2 Stal Głowno 3 czerwca, 18:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 1-4 Orzeł Parzęczew 3 czerwca, 17:00
KKS Koluszki 4-4 Zjednoczeni II Stryków 3 czerwca, 18:00
PTC Pabianice 5-0 Ostrowia Ostrowy 3 czerwca, 18:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 0-3 LZS Justynów 3 czerwca, 18:30
(wo)
na boisku 1-1
Włókniarz Konstantynów Łódzki 2-7 Włókniarz Pabianice 3 czerwca, 18:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

GLKS Dłutów 6-1 Start Brzeziny 6 czerwca, 17:00
Zawisza II Rzgów 1-3 Włókniarz Konstantynów Łódzki 7 czerwca, 11:00
Włókniarz Pabianice 3-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Justynów 0-3 PTC Pabianice 6 czerwca, 15:30
Ostrowia Ostrowy 1-1 KKS Koluszki 7 czerwca, 15:00
Zjednoczeni II Stryków 0-3 Sokół II Aleksandrów Łódzki 7 czerwca, 14:00
Orzeł Parzęczew 0-3 Andrespolia Wiśniowa Góra 7 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Stal Głowno 3-0 Termy Uniejów 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Stal Głowno 5-2 GLKS Dłutów 14 czerwca, 17:00
Termy Uniejów 2-7 Orzeł Parzęczew 14 czerwca, 17:00
Andrespolia Wiśniowa Góra 2-1 Zjednoczeni II Stryków 14 czerwca, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki 0-1 Ostrowia Ostrowy 14 czerwca, 17:00
KKS Koluszki 3-3 LZS Justynów 12 czerwca, 18:00
PTC Pabianice 2-3 Włókniarz Pabianice 13 czerwca, 16:00
Polonia Andrzejów (Łódź) 1-0 Zawisza II Rzgów 14 czerwca, 17:00
Włókniarz Konstantynów Łódzki 1-1 Start Brzeziny 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

GLKS Dłutów 3-1 Włókniarz Konstantynów Łódzki 20 czerwca, 17:00
Start Brzeziny 4-0 Polonia Andrzejów (Łódź) 20 czerwca, 16:00
Zawisza II Rzgów 3-2 PTC Pabianice 21 czerwca, 17:00
Włókniarz Pabianice 4-2 KKS Koluszki 21 czerwca, 17:00
LZS Justynów 2-1 Sokół II Aleksandrów Łódzki 20 czerwca, 15:00
Ostrowia Ostrowy 0-1 Andrespolia Wiśniowa Góra 21 czerwca, 17:00
Zjednoczeni II Stryków 1-5 Termy Uniejów 21 czerwca, 17:00
Orzeł Parzęczew 3-1 Stal Głowno 21 czerwca, 15:00

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (łódzka)

IV liga 2014/2015 (łódzka)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Piotrków Trybunalski)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Skierniewice)

Klasa A 2014/2015 (Łódź I)
Klasa A 2014/2015 (Łódź II)
Klasa A 2014/2015 (Łódź III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas