[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Piotrków Trybunalski
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Bełchatów 26 63 19 6 1 72-18 10 3 0 44-7 9 3 1 28-11
2.  Szczerbiec Wolbórz 26 54 16 6 4 58-24 9 3 1 30-8 7 3 3 28-16
3.  Stal Niewiadów 25 50 15 5 5 41-24 9 2 1 25-6 6 3 4 16-18
4.  Świt Kamieńsk 26 49 14 7 5 60-34 7 2 4 31-20 7 5 1 29-14
5.  Omega II Kleszczów 26 45 14 3 9 74-53 7 1 5 43-25 7 2 4 31-28
6.  GUKS Gorzkowice 26 44 13 5 8 45-30 7 2 4 25-15 6 3 4 20-15 2 4 1 1 0 4-1
7.  LKS Lubochnia 26 44 14 2 10 37-33 7 2 4 19-13 7 0 6 18-20 2 1 0 1 1 1-4
8.  Gerlach Drzewica 26 36 10 6 10 40-35 5 3 5 24-18 5 3 5 16-17
9.  Ceramika Opoczno 25 30 9 3 13 42-53 5 3 5 22-21 4 0 8 20-32
10.  KS Mniszków 26 28 8 4 14 41-61 5 0 8 21-34 3 4 6 20-27
11.  Start Niechcice 26 23 7 2 17 37-53 4 0 9 16-21 3 2 8 21-32
12.  LKS Mierzyn 26 17 5 2 19 32-68 3 2 8 21-35 2 0 11 11-33
13.  KS Poświętne 24 11 3 2 19 29-86 1 2 9 10-37 2 0 10 19-49
14.  Concordia Piotrków Trybunalski 26 18 5 3 18 22-58 3 3 7 11-28 2 0 11 11-30
Concordia Piotrków Trybunalski wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Zjednoczeni Bełchatów    1-1 4-1 0-0 6-1 4-1 2-1 1-0 4-1 1-1 3-0 2-0 13-0 3-0* 
 2 Szczerbiec Wolbórz0-0     3-0 1-1 5-1 0-3 4-0 3-0 3-0 2-0 3-3 2-0 3-0 1-0 
 3 Stal Niewiadów0-0 3-0     1-1 3-1 2-1 1-0 0-1 1-0 4-0 3-1 4-1 3-0* 
 4 Świt Kamieńsk4-1 4-1 2-3     2-4 0-2 1-2 0-0 2-0 1-1 5-1 4-1 4-3 2-1 
 5 Omega II Kleszczów1-2 2-1 3-1 2-4     2-1 1-2 1-3 3-4 3-3 5-2 6-0 11-2 3-0* 
 6 GUKS Gorzkowice0-1 1-4 0-1 1-1 4-2     3-0 1-1 5-1 1-3 2-1 1-0 3-0 3-0* 
 7 LKS Lubochnia0-3 0-0 2-0 1-2 2-3 1-1     0-2 2-1 3-0 2-0 1-0 2-1 3-0* 
 8 Gerlach Drzewica0-1 1-1 2-3 2-3 0-0 2-1 1-2     2-4 2-2 1-0 3-0 5-1 3-0* 
 9 Ceramika Opoczno1-2 2-3 1-1 1-1 1-4 0-3 0-2 2-0     2-0 2-2 4-2 3-1 3-0* 
 10 KS Mniszków0-9 1-5 0-2 2-1 2-3 0-1 1-3 1-2 5-1     0-2 4-2 2-1 3-2 
 11 Start Niechcice1-2 0-3 0-1 1-2 0-1 0-1 1-3 3-4 1-2 3-1     2-0 2-1 2-0 
 12 LKS Mierzyn1-3 1-2 0-2 1-2 2-2 2-2 2-3 1-0 2-5 3-0 5-3     1-6 0-5 
 13 KS Poświętne2-3 0-4 0-0 1-8 1-6 0-1 1-0 1-1 2-6 1-3 0-2     1-3 
 14 Concordia Piotrków Trybunalski1-1 0-3* 1-1 0-3* 0-3* 2-2 2-0 3-2 2-1 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Stal Niewiadów 4-0 KS Mniszków 16 sierpnia, 17:00
Start Niechcice 2-1 KS Poświętne 15 sierpnia, 18:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 Ceramika Opoczno 16 sierpnia, 17:00
w Emilinie
Omega II Kleszczów 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski 17 sierpnia, 11:00
(wo)
na boisku 4-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
GUKS Gorzkowice 1-0 LKS Mierzyn 16 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 0-0 Gerlach Drzewica 16 sierpnia, 17:00
LKS Lubochnia 0-0 Szczerbiec Wolbórz 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

KS Mniszków 1-5 Szczerbiec Wolbórz 24 sierpnia, 16:00
Gerlach Drzewica 1-2 LKS Lubochnia 24 sierpnia, 17:00
LKS Mierzyn 1-2 Świt Kamieńsk 23 sierpnia, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-2 GUKS Gorzkowice 23 sierpnia, 17:00
Ceramika Opoczno 1-4 Omega II Kleszczów 23 sierpnia, 17:30
KS Poświętne 2-3 Zjednoczeni Bełchatów 24 sierpnia, 17:00
w Studziannej
Stal Niewiadów 3-1 Start Niechcice 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Start Niechcice 3-1 KS Mniszków 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 Stal Niewiadów 31 sierpnia, 11:00
Omega II Kleszczów 11-2 KS Poświętne 31 sierpnia, 11:00
GUKS Gorzkowice 5-1 Ceramika Opoczno 30 sierpnia, 17:00
Świt Kamieńsk 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski 30 sierpnia, 14:00
LKS Lubochnia 1-0 LKS Mierzyn 30 sierpnia, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 3-0 Gerlach Drzewica 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

KS Mniszków 1-2 Gerlach Drzewica 7 września, 16:00
LKS Mierzyn 1-2 Szczerbiec Wolbórz 6 września, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-0 LKS Lubochnia 6 września, 17:00
Ceramika Opoczno 1-1 Świt Kamieńsk 6 września, 17:00
KS Poświętne 0-1 GUKS Gorzkowice 7 września, 16:00
w Studziannej
Stal Niewiadów 3-1 Omega II Kleszczów 6 września, 17:00
Start Niechcice 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 6 września, 15:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Zjednoczeni Bełchatów 1-1 KS Mniszków 13 września, 16:00
w Emilinie
Omega II Kleszczów 5-2 Start Niechcice 14 września, 11:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Stal Niewiadów 13 września, 16:30
Świt Kamieńsk 4-3 KS Poświętne 13 września, 16:30
LKS Lubochnia 2-1 Ceramika Opoczno 13 września, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 1-0 Concordia Piotrków Trybunalski 13 września, 16:30
Gerlach Drzewica 3-0 LKS Mierzyn 14 września, 16:30

Kolejka 6 - 20-21 września

KS Mniszków 4-2 LKS Mierzyn 21 września, 16:00
Concordia Piotrków Trybunalski 3-2 Gerlach Drzewica 20 września, 16:00
Ceramika Opoczno 2-3 Szczerbiec Wolbórz 20 września, 16:00
KS Poświętne 1-0 LKS Lubochnia 21 września, 16:00
w Studziannej
Stal Niewiadów 1-1 Świt Kamieńsk 20 września, 16:00
Start Niechcice 0-1 GUKS Gorzkowice 20 września, 16:00
Zjednoczeni Bełchatów 6-1 Omega II Kleszczów 20 września, 16:00
w Emilinie

Kolejka 7 - 27-28 września

Omega II Kleszczów 3-3 KS Mniszków 28 września, 11:00
GUKS Gorzkowice 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 27 września, 16:00
Świt Kamieńsk 5-1 Start Niechcice 27 września, 14:00
LKS Lubochnia 2-0 Stal Niewiadów 27 września, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 3-0 KS Poświętne 27 września, 16:00
Gerlach Drzewica 2-4 Ceramika Opoczno 28 września, 16:00
LKS Mierzyn 0-5 Concordia Piotrków Trybunalski 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

KS Mniszków 3-2 Concordia Piotrków Trybunalski 5 października, 15:00
Ceramika Opoczno 4-2 LKS Mierzyn 4 października, 15:30
KS Poświętne 1-1 Gerlach Drzewica 5 października, 15:00
w Studziannej
Stal Niewiadów 3-0 Szczerbiec Wolbórz 4 października, 15:30
Start Niechcice 1-3 LKS Lubochnia 4 października, 15:30
Zjednoczeni Bełchatów 0-0 Świt Kamieńsk 4 października, 15:30
w Emilinie
Omega II Kleszczów 2-1 GUKS Gorzkowice 5 października, 11:00

Kolejka 9 - 11-12 października

GUKS Gorzkowice 1-3 KS Mniszków 11 października, 15:00
Świt Kamieńsk 2-4 Omega II Kleszczów 11 października, 15:30
LKS Lubochnia 0-3 Zjednoczeni Bełchatów 11 października, 15:30
Szczerbiec Wolbórz 3-3 Start Niechcice 11 października, 15:00
Gerlach Drzewica 2-3 Stal Niewiadów 12 października, 15:30
LKS Mierzyn 1-6 KS Poświętne 11 października, 15:00
Concordia Piotrków Trybunalski 2-1 Ceramika Opoczno 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

KS Mniszków 5-1 Ceramika Opoczno 19 października, 15:00
KS Poświętne 1-3 Concordia Piotrków Trybunalski 19 października, 15:00
w Studziannej
Stal Niewiadów 4-1 LKS Mierzyn 18 października, 15:00
Start Niechcice 3-4 Gerlach Drzewica 18 października, 15:00
Zjednoczeni Bełchatów 1-1 Szczerbiec Wolbórz 18 października, 15:00
w Emilinie
Omega II Kleszczów 1-2 LKS Lubochnia 19 października, 11:00
GUKS Gorzkowice 1-1 Świt Kamieńsk 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Świt Kamieńsk 1-1 KS Mniszków 25 października, 14:00
LKS Lubochnia 1-1 GUKS Gorzkowice 25 października, 14:00
Szczerbiec Wolbórz 5-1 Omega II Kleszczów 25 października, 14:00
Gerlach Drzewica 0-1 Zjednoczeni Bełchatów 26 października, 14:00
LKS Mierzyn 5-3 Start Niechcice 25 października, 14:00
Concordia Piotrków Trybunalski 1-1 Stal Niewiadów 25 października, 14:00
Ceramika Opoczno 3-1 KS Poświętne 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

KS Mniszków 2-1 KS Poświętne 2 listopada, 13:30
Stal Niewiadów 1-0 Ceramika Opoczno 2 listopada, 13:30
w Opocznie; Stal gospodarzem / bez udziału publiczności
Start Niechcice 2-0 Concordia Piotrków Trybunalski 2 listopada, 13:30
Zjednoczeni Bełchatów 2-0 LKS Mierzyn 2 listopada, 13:00
w Emilinie
Omega II Kleszczów 1-3 Gerlach Drzewica 2 listopada, 11:00
GUKS Gorzkowice 1-4 Szczerbiec Wolbórz 2 listopada, 13:00
Świt Kamieńsk 1-2 LKS Lubochnia 2 listopada, 13:30

Kolejka 13 - 8-9 listopada

LKS Lubochnia 3-0 KS Mniszków 8 listopada, 13:30
Szczerbiec Wolbórz 1-1 Świt Kamieńsk 8 listopada, 13:00
Gerlach Drzewica 2-1 GUKS Gorzkowice 9 listopada, 13:30
LKS Mierzyn 2-2 Omega II Kleszczów 8 listopada, 13:00
Concordia Piotrków Trybunalski 1-1 Zjednoczeni Bełchatów 8 listopada, 13:00
Ceramika Opoczno 2-2 Start Niechcice 8 listopada, 13:30
KS Poświętne 0-0 Stal Niewiadów 9 listopada, 13:30
w Studziannej

Kolejka 14 - 14-15 marca

KS Mniszków 0-2 Stal Niewiadów 15 marca, 15:00
KS Poświętne 1-3 Start Niechcice 15 marca, 15:00
w Studziannej
Ceramika Opoczno 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 14 marca, 15:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 Omega II Kleszczów
(wo)
LKS Mierzyn 2-2 GUKS Gorzkowice 15 marca, 15:00
Gerlach Drzewica 2-3 Świt Kamieńsk 15 marca, 15:00
Szczerbiec Wolbórz 4-0 LKS Lubochnia 15 marca, 15:00

Kolejka 15 - 21-22 marca

Szczerbiec Wolbórz 2-0 KS Mniszków 22 marca, 15:00
LKS Lubochnia 0-2 Gerlach Drzewica 21 marca, 15:00
Świt Kamieńsk 4-1 LKS Mierzyn 21 marca, 15:00
GUKS Gorzkowice 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Omega II Kleszczów 3-4 Ceramika Opoczno 22 marca, 11:00
w Łękińsku
Zjednoczeni Bełchatów 13-0 KS Poświętne 22 marca, 11:00
w Emilinie
Start Niechcice 0-1 Stal Niewiadów 21 marca, 15:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

KS Mniszków 0-2 Start Niechcice 29 marca, 16:00
Stal Niewiadów 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 28 marca, 16:00
KS Poświętne 1-6 Omega II Kleszczów 28 marca, 16:00
w Studziannej
Ceramika Opoczno 0-3 GUKS Gorzkowice 28 marca, 15:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 Świt Kamieńsk
(wo)
LKS Mierzyn 2-3 LKS Lubochnia 29 marca, 15:00
Gerlach Drzewica 1-1 Szczerbiec Wolbórz 29 marca, 15:00

Kolejka 17 - 11-12 kwietnia

Gerlach Drzewica 2-2 KS Mniszków 12 kwietnia, 16:00
Szczerbiec Wolbórz 2-0 LKS Mierzyn 11 kwietnia, 15:00
LKS Lubochnia 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Świt Kamieńsk 2-0 Ceramika Opoczno 11 kwietnia, 15:00
GUKS Gorzkowice 3-0 KS Poświętne 11 kwietnia, 15:00
Omega II Kleszczów 3-1 Stal Niewiadów 12 kwietnia, 11:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Start Niechcice 12 kwietnia, 11:00
w Emilinie

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

KS Mniszków 0-9 Zjednoczeni Bełchatów 19 kwietnia, 16:00
Start Niechcice 0-1 Omega II Kleszczów 18 kwietnia, 16:00
Stal Niewiadów 2-1 GUKS Gorzkowice 18 kwietnia, 16:30
KS Poświętne 1-8 Świt Kamieńsk 19 kwietnia, 16:00
w Studziannej
Ceramika Opoczno 0-2 LKS Lubochnia 18 kwietnia, 16:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 Szczerbiec Wolbórz
(wo)
LKS Mierzyn 1-0 Gerlach Drzewica 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

LKS Mierzyn 3-0 KS Mniszków 26 kwietnia, 17:00
Gerlach Drzewica 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Szczerbiec Wolbórz 3-0 Ceramika Opoczno 25 kwietnia, 17:00
LKS Lubochnia 2-1 KS Poświętne 25 kwietnia, 16:00
Świt Kamieńsk 2-3 Stal Niewiadów 25 kwietnia, 16:00
GUKS Gorzkowice 2-1 Start Niechcice 25 kwietnia, 16:00
Omega II Kleszczów 1-2 Zjednoczeni Bełchatów 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 2-3 maja

KS Mniszków 2-3 Omega II Kleszczów 2 maja, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 4-1 GUKS Gorzkowice 2 maja, 17:00
w Emilinie
Start Niechcice 1-2 Świt Kamieńsk 2 maja, 16:00
Stal Niewiadów 1-0 LKS Lubochnia 2 maja, 17:00
KS Poświętne 0-4 Szczerbiec Wolbórz 29 kwietnia, 17:00
Ceramika Opoczno 2-0 Gerlach Drzewica 2 maja, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 LKS Mierzyn
(wo)

Kolejka 21 - 9-10 maja

Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 KS Mniszków
(wo)
LKS Mierzyn 2-5 Ceramika Opoczno 10 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 5-1 KS Poświętne 10 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 3-0 Stal Niewiadów 9 maja, 17:00
LKS Lubochnia 2-0 Start Niechcice 9 maja, 17:00
Świt Kamieńsk 4-1 Zjednoczeni Bełchatów 9 maja, 17:00
GUKS Gorzkowice 4-2 Omega II Kleszczów 9 maja, 17:00

Kolejka 22 - 16-17 maja

KS Mniszków 0-1 GUKS Gorzkowice 16 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 2-4 Świt Kamieńsk 17 maja, 11:00
Zjednoczeni Bełchatów 2-1 LKS Lubochnia 17 maja, 17:00
Start Niechcice 0-3 Szczerbiec Wolbórz 16 maja, 17:00
Stal Niewiadów 0-1 Gerlach Drzewica 16 maja, 17:00
KS Poświętne 0-2 LKS Mierzyn 17 maja, 16:00
w Studziannej
Ceramika Opoczno 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)

Kolejka 23 - 23-24 maja

Ceramika Opoczno 2-0 KS Mniszków 23 maja, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 KS Poświętne
(wo)
LKS Mierzyn 0-2 Stal Niewiadów 24 maja, 17:00
Gerlach Drzewica 1-0 Start Niechcice 23 maja, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-0 Zjednoczeni Bełchatów 23 maja, 17:00
LKS Lubochnia 2-3 Omega II Kleszczów 23 maja, 15:00
Świt Kamieńsk 0-2 GUKS Gorzkowice 23 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30-31 maja

KS Mniszków 2-1 Świt Kamieńsk 31 maja, 16:00
GUKS Gorzkowice 3-0 LKS Lubochnia 30 maja, 17:00
Omega II Kleszczów 2-1 Szczerbiec Wolbórz 30 maja, 17:30
Zjednoczeni Bełchatów 1-0 Gerlach Drzewica 31 maja, 11:00
w Emilinie
Start Niechcice 2-0 LKS Mierzyn 30 maja, 17:00
Stal Niewiadów 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
KS Poświętne - Ceramika Opoczno 31 maja, 17:00
w Studziannej / przerwany przy stanie 1-6 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy

Kolejka 25 - 4 czerwca

KS Poświętne 2-6 KS Mniszków 4 czerwca, 17:00
w Studziannej
Ceramika Opoczno 1-1 Stal Niewiadów 4 czerwca, 17:00
Concordia Piotrków Trybunalski 0-3 Start Niechcice
(wo)
LKS Mierzyn 1-3 Zjednoczeni Bełchatów 4 czerwca, 17:00
Gerlach Drzewica 0-0 Omega II Kleszczów 4 czerwca, 17:00
Szczerbiec Wolbórz 0-3 GUKS Gorzkowice 4 czerwca, 17:00
LKS Lubochnia 1-2 Świt Kamieńsk 4 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 7 czerwca

KS Mniszków 1-3 LKS Lubochnia 7 czerwca, 17:00
Świt Kamieńsk 4-1 Szczerbiec Wolbórz 7 czerwca, 17:00
GUKS Gorzkowice 1-1 Gerlach Drzewica 7 czerwca, 15:00
Omega II Kleszczów 6-0 LKS Mierzyn 7 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Bełchatów 3-0 Concordia Piotrków Trybunalski
(wo)
Start Niechcice 1-2 Ceramika Opoczno 7 czerwca, 17:00
Stal Niewiadów - KS Poświętne 7 czerwca, 17:00
goście nie dojechali

Baraże uzupełniające o udział w IV lidze (łódzka)
Baraże o udział w klasie okręgowej (Piotrków Trybunalski)

IV liga 2014/2015 (łódzka)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Łódź)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Sieradz)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Skierniewice)

Klasa A 2014/2015 (Piotrków Trybunalski I)
Klasa A 2014/2015 (Piotrków Trybunalski II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas