[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2014/2015, grupa: opolsko-śląska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Bytom 38 87 27 6 5 91-25 14 3 2 51-13 13 3 3 40-12
2.  Odra Opole 38 85 26 7 5 84-32 15 3 1 45-11 11 4 4 39-21
3.  Ruch Zdzieszowice 38 80 24 8 6 84-37 13 4 2 47-19 11 4 4 37-18
4.  BKS Stal Bielsko-Biała 38 74 22 8 8 77-27 10 6 3 41-16 12 2 5 36-11
5.  Rekord Bielsko-Biała 38 71 22 5 11 73-49 14 2 3 43-22 8 3 8 30-27
6.  GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 38 66 20 6 12 60-40 11 3 5 34-14 9 3 7 26-26
7.  Szombierki Bytom 38 57 16 9 13 62-47 10 3 6 27-22 6 6 7 35-25
8.  Skra Częstochowa 38 55 15 10 13 60-51 9 4 6 34-19 6 6 7 26-32
9.  Górnik II Zabrze 38 54 15 9 14 64-54 10 3 6 42-26 5 6 8 22-28
10.  LKS Czaniec 38 52 15 7 16 40-49 11 2 6 25-24 4 5 10 15-25
11.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 38 50 15 5 18 60-59 8 1 10 28-25 7 4 8 32-34 2 6 2 0 0 5-0
12.  Swornica Czarnowąsy 38 50 13 11 14 45-69 8 5 6 24-32 5 6 8 21-37 2 0 0 0 2 0-5
13.  Ruch II Chorzów 38 49 13 10 15 61-65 6 5 8 24-25 7 5 7 37-40
14.  Pniówek Pawłowice Śląskie 38 47 13 8 17 51-53 7 7 5 34-26 6 1 12 17-27
15.  Grunwald Ruda Śląska 38 42 10 12 16 50-70 4 9 6 29-32 6 3 10 21-38 2 4 1 1 0 3-1
16.  Piast II Gliwice 38 42 12 6 20 61-77 7 4 8 36-33 5 2 12 25-44 2 1 0 1 1 1-3
17.  Polonia Łaziska Górne 38 36 9 9 20 33-60 5 3 11 14-30 4 6 9 19-30
18.  Górnik Wesoła (Mysłowice) 38 30 8 6 24 41-74 5 3 11 20-30 3 3 13 21-44
19.  Skalnik Gracze 38 18 4 6 28 27-115 2 3 14 15-62 2 3 14 12-53
20.  Małapanew Ozimek 38 17 3 8 27 22-93 1 5 13 10-42 2 3 14 12-51
Swornica Czarnowąsy wycofała się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym dodatkowo utrzymał się Piast II Gliwice.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
 1 Polonia Bytom    1-1 3-2 0-1 2-2 4-0 3-0 1-2 3-0 4-0 2-0 5-0 4-1 3-0 3-1 2-1 1-1 2-1 6-0 2-0 
 2 Odra Opole2-1     2-1 0-0 1-0 0-1 2-0 7-1 3-1 2-2 1-0 4-1 4-1 3-0 0-0 2-1 5-0 3-1 2-0 2-0 
 3 Ruch Zdzieszowice1-1 2-1     0-3 4-1 2-0 2-1 2-2 3-1 1-1 1-1 4-0 1-4 1-0 6-2 5-0 2-0 5-0 1-0 4-1 
 4 BKS Stal Bielsko-Biała1-2 2-2 1-1     0-1 1-1 1-0 4-0 2-1 2-1 5-2 0-1 1-1 2-0 2-0 4-0 2-2 1-1 6-0 4-0 
 5 Rekord Bielsko-Biała1-3 2-3 0-0 2-1     1-0 0-3 3-2 2-0 3-0 1-0 3-0 4-3 1-1 5-2 4-1 2-1 4-1 3-1 2-0 
 6 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)0-2 2-0 1-2 0-1 2-2     2-3 2-0 0-0 0-1 3-1 1-1 5-1 1-0 4-0 3-0 2-0 1-0 2-0 3-0 
 7 Szombierki Bytom0-0 1-0 2-3 1-4 1-0 1-3     1-0 1-1 2-1 2-1 1-2 2-1 1-0 4-0 0-3 1-1 2-1 0-1 4-0 
 8 Skra Częstochowa0-2 1-2 0-1 1-0 2-1 0-3 3-2     2-2 2-0 1-2 0-0 0-0 0-1 1-1 4-0 1-0 3-1 6-1 7-0 
 9 Górnik II Zabrze2-0 1-1 0-2 0-2 0-2 3-1 2-2 4-0     3-0 0-2 4-1 6-2 3-0 4-1 2-0 1-3 3-4 2-1 2-2 
 10 LKS Czaniec0-4 0-4 1-0 0-3 1-0 1-2 1-0 1-1 3-2     2-1 1-0 0-1 1-0 1-0 5-1 0-3* 2-0 1-1 4-1 
 11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała1-2 4-0 1-3 1-3 1-3 0-1 2-1 0-1 1-2 1-0     3-0 1-2 2-0 1-2 3-1 0-1 3-1 2-2 1-0 
 12 Swornica Czarnowąsy0-0 0-0 0-3 0-5 2-1 2-1 0-6 2-5 3-2 1-1 0-2     3-2 1-0 3-0 0-1 1-1 1-1 1-0 4-1 
 13 Ruch II Chorzów0-1 1-3 1-2 0-3 2-1 2-1 0-0 0-0 0-1 1-0 0-1 2-2     1-2 2-2 1-2 3-0 5-3 3-1 0-0 
 14 Pniówek Pawłowice Śląskie3-2 1-2 0-5 3-0 1-3 1-1 0-0 0-2 2-2 1-1 1-1 4-0 1-1     1-0 3-3 0-3 2-0 5-0 5-0 
 15 Grunwald Ruda Śląska0-2 0-3 2-2 1-2 4-2 4-1 2-2 1-1 0-3 0-1 6-6 1-1 1-1 0-3     1-1 0-0 0-0 4-0 2-1 
 16 Piast II Gliwice0-2 1-2 0-3 0-5 0-2 1-2 2-2 2-2 1-1 1-0 5-0 1-1 2-5 3-1 0-2     4-1 6-2 4-0 3-0 
 17 Polonia Łaziska Górne0-3 1-6 1-1 1-0 0-1 0-0 1-1 2-0 0-1 1-0 0-3 0-3 0-2 1-2 0-1 3-2     1-0 1-2 1-2 
 18 Górnik Wesoła (Mysłowice)1-3 0-2 2-1 0-0 1-3 0-1 2-5 0-2 1-0 0-1 1-2 1-2 2-2 2-0 1-3 0-1 2-0     3-1 1-1 
 19 Skalnik Gracze0-6 1-3 0-3 1-0 1-3 2-4 0-6 0-5 1-1 0-5 2-2 1-1 2-5 1-4 0-2 0-6 3-2 0-1     0-3 
 20 Małapanew Ozimek0-4 0-4 1-2 0-3 2-2 1-3 0-1 0-0 0-1 0-0 1-5 1-5 1-2 0-3 0-2 2-1 0-0 0-3 1-1     

Kolejka 1 - 26-27 lipca

Skra Częstochowa 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 25 lipca, 19:00 (350)
Mateusz Majsner 64
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-0 Szombierki Bytom 26 lipca, 17:00 (200)
Polonia Łaziska Górne 1-6 Odra Opole 24 września, 16:00 (150)
Adam Krakowski 90 - Janusz Gancarczyk 2, Rafał Brusiło 12, Marek Gładkowski 40, 89 (k), Radosław Flejterski 55 (k), Marcin Niemczyk 74
w pierwotnym terminie (26 lipca, 17:00) odwołany z powodu meczu Odry w Pucharze Polski
Ruch Zdzieszowice 1-1 Polonia Bytom 24 września, 16:00 (500)
Mariusz Malec 62 (s) - Dawid Cempa 89
w pierwotnym terminie (26 lipca, 17:00) odwołany z powodu meczu Polonii w Pucharze Polski
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Górnik II Zabrze 26 lipca, 17:00 (100)
Szymon Jarosz 48 - Szymon Skrzypczak 39, 72
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Małapanew Ozimek 26 lipca, 17:00 (100)
Bartosz Woźniak 22, Bartłomiej Wasiluk 25
Piast II Gliwice 0-2 Grunwald Ruda Śląska 26 lipca, 17:00 (100)
Kamil Zalewski 38, Daniel Kowalski 68
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 1-1 LKS Czaniec 26 lipca, 17:00 (80)
Paweł Słonecki 35 - Dawid Nagi 18
Skalnik Gracze 2-5 Ruch II Chorzów 26 lipca, 17:00 (200)
Zygmunt Bąk 69, 90 - Michał Szal 38 (k), Kamil Włodyka 43, Maciej Urbańczyk 65, Sebastian Janik 84, Patryk Cheba 85
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 26 lipca, 17:00 (600)
Wojciech Caniboł 43

Kolejka 2 - 2-3 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 lipca, 17:00 (500)
Damian Zdolski 22 (k) - Wojciech Caniboł 63 (k)
LKS Czaniec 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 2 sierpnia, 17:00 (150)
Bartosz Praciak 28 (k), Mateusz Konacki 88
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Swornica Czarnowąsy 2 sierpnia, 11:00 (250)
Kamil Ciołek 35 - Tomasz Jaworski 54
Małapanew Ozimek 2-1 Piast II Gliwice 2 sierpnia, 17:00 (350)
Mateusz Marzec 38, Dawid Czapliński 62 - Dawid Janczyk 45
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 1-3 Rekord Bielsko-Biała 2 sierpnia, 17:00 (150)
Łukasz Mroziński 12 - Bartosz Woźniak 15, 21, Andrzej Maślorz 62
Górnik II Zabrze 6-2 Ruch II Chorzów 3 sierpnia, 16:00 (500)
Dawid Plizga 12, 68, 72, Maciej Małkowski 34, Rafał Kurzawa 38 (k), Szymon Skrzypczak 55 - Sebastian Janik 25, Senad Karahmet 45
Polonia Bytom 2-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 sierpnia, 18:00 (710)
Łukasz Grube 69, Michał Zieliński 73
Odra Opole 2-1 Ruch Zdzieszowice 2 sierpnia, 17:00 (750)
Krzysztof Gancarczyk 28, Dawid Wolny 89 - Tomasz Damrat 38
Szombierki Bytom 1-1 Polonia Łaziska Górne 3 sierpnia, 13:00 (300)
Sebastian Pączko 37 - Tadeusz Tyc 56
Skra Częstochowa 0-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 sierpnia, 17:00 (200)
Kamil Kucharski 83

Kolejka 3 - 6 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie 3-0 BKS Stal Bielsko-Biała 6 sierpnia, 18:00 (150)
Dawid Stramski 17, Marcin Mazurek 36, Łukasz Halama 90 (k)
Polonia Łaziska Górne 2-0 Skra Częstochowa 6 sierpnia, 18:00 (300)
Krzysztof Suchecki 16, Tadeusz Tyc 25
Ruch Zdzieszowice 2-1 Szombierki Bytom 6 sierpnia, 18:00 (250)
Wojciech Dudek 9, Sławomir Kierdal 44 - Sebastian Pączko 27
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4-0 Odra Opole 6 sierpnia, 17:00 (100)
Marcin Byrski 10, Wojciech Okińczyc 68, 85, Damian Oczko 90
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 2-0 Górnik II Zabrze 6 sierpnia, 18:00 (200)
Bartosz Woźniak 22, Marek Sobik 32
Piast II Gliwice 4-0 Skalnik Gracze 6 sierpnia, 18:00 (120)
Krzysztof Hałgas 37, 79, 82, Sebastian Kubik 61
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 4-1 Małapanew Ozimek 6 sierpnia, 18:00 (220)
Tomasz Jaworski 48, Wojciech Scisło 59, Damian Filla 86, Filip Sikorski 89 - Mateusz Marzec 39
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Grunwald Ruda Śląska 6 sierpnia, 18:00 (100)
Marcin Jaskiernia 22 - Tomasz Szpoton 29 (k), Michał Brzozowski 79, Kamil Ciołek 80
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 LKS Czaniec 6 sierpnia, 18:00 (500)
Daniel Fabisiak 22
Polonia Bytom 4-1 Ruch II Chorzów 6 sierpnia, 18:00 (956)
Jakub Spychaj 38 (s), Marcin Lachowski 57, Adrian Krysian 68, Dawid Cempa 88 - Patryk Cheba 72

Kolejka 4 - 9-10 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 LKS Czaniec 9 sierpnia, 17:00 (200)
Karol Lewandowski 6, Damian Zdolski 83 (k) - Dawid Hałat 78
Grunwald Ruda Śląska 4-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 9 sierpnia, 11:00 (400)
Rafał Stanisławski 22, Kamil Ciołek 30, 87, Daniel Kowalski 90 - Bartosz Hajczuk 7
Małapanew Ozimek 0-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 9 sierpnia, 17:00 (150)
Sebastian Siwek 38, 43, 64
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 1-1 Swornica Czarnowąsy 9 sierpnia, 17:00 (200)
Tomasz Kowalczyk 85 - Mateusz Jędrzejczyk 40
Górnik II Zabrze 2-0 Piast II Gliwice 9 sierpnia, 17:00 (250)
Maciej Mańka 10, Szymon Skrzypczak 73
Polonia Bytom 2-2 Rekord Bielsko-Biała 10 sierpnia, 18:00 (961)
Jacek Broniewicz 53 (k), Adrian Krysian 88 - Kamil Żołna 14, Bartosz Woźniak 16
Odra Opole 4-1 Ruch II Chorzów 9 sierpnia, 17:00 (400)
Sebastian Deja 3, Marek Gładkowski 18, 49, Mateusz Gancarczyk 36 - Jakub Sołdecki 90
Szombierki Bytom 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 sierpnia, 17:00 (200)
Grzegorz Szafrański 25, Sławomir Pach 65 - Wojciech Okińczyc 53
Skra Częstochowa 0-1 Ruch Zdzieszowice 9 sierpnia, 19:00 (150)
Mateusz Szatkowski 45
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-3 Polonia Łaziska Górne 9 sierpnia, 17:00 (200)
Mateusz Wawoczny 53, Ireneusz Badura 81, Tomasz Rybak 84

Kolejka 5 - 16-17 sierpnia

Polonia Łaziska Górne 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 15 sierpnia, 17:00 (300)
Adam Krakowski 48
Ruch Zdzieszowice 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 sierpnia, 17:00 (220)
Jakub Czajkowski 54
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Skra Częstochowa 16 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Woldan 70 (k)
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 2-3 Odra Opole 16 sierpnia, 14:00 (150)
Mateusz Gaudyn 48, Mieczysław Sikora 88 - Marek Gładkowski 45, 67, 69
Piast II Gliwice 0-2 Polonia Bytom 17 sierpnia, 11:00 (890)
Kamil Walesa 34, Robert Trznadel 90
Swornica Czarnowąsy 3-2 Górnik II Zabrze 16 sierpnia, 17:00 (50)
Paweł Słonecki 69, Filip Szampera 79, Mateusz Jędrzejczyk 84 - Dawid Plizga 54 (k), Szymon Skrzypczak 82
Górnik Wesoła (Mysłowice) 3-1 Skalnik Gracze 16 sierpnia, 17:00 (150)
Michał Haftkowski 14, Sebastian Siwek 69 (k), 90 - Kamil Stępień 16
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Małapanew Ozimek 16 sierpnia, 17:00 (550)
Dawid Weis 5, Damian Tront 42, Kamil Jadach 81
LKS Czaniec 1-0 Grunwald Ruda Śląska 16 sierpnia, 17:00 (250)
Mateusz Konacki 87
Szombierki Bytom 2-1 Ruch II Chorzów 16 sierpnia, 17:00 (300)
Sebastian Pączko 8, Sławomir Pach 90 (k) - Michał Szal 82 (k)

Kolejka 6 - 20 sierpnia

BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Grunwald Ruda Śląska 20 sierpnia, 18:00 (200)
Kamil Karcz 26, Filip Wiśniewski 53
Małapanew Ozimek 0-0 LKS Czaniec 20 sierpnia, 18:00 (150)
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 2-4 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 20 sierpnia, 18:00 (150)
Łukasz Mroziński 32, 39 - Wojciech Caniboł 4, 11 (k), 47, Adrian Kopacz 66
Górnik II Zabrze 3-4 Górnik Wesoła (Mysłowice) 20 sierpnia, 18:00 (100)
Szymon Skrzypczak 18 (k), Jakub Luberda 40, Rafał Otwinowski 80 - Sebastian Siwek 12, 71, Jacek Wujec 54, Wojciech Szumilas 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 5-0 Swornica Czarnowąsy 20 sierpnia, 18:00 (836)
Adrian Krysian 8, Kamil Walesa 36, Michał Zieliński 60, 69, Dawid Krzemień 80
Odra Opole 2-1 Piast II Gliwice 20 sierpnia, 18:00 (500)
Dawid Wolny 82, 88 - Tomáš Dočekal 43
Szombierki Bytom 1-0 Rekord Bielsko-Biała 20 sierpnia, 17:00 (300)
Sebastian Pączko 90
Skra Częstochowa 0-0 Ruch II Chorzów 20 sierpnia, 19:00 (150)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 sierpnia, 18:00 (150)
Rafał Grzelak 19 (s) - Kamil Jonkisz 85
Polonia Łaziska Górne 1-1 Ruch Zdzieszowice 20 sierpnia, 18:00 (300)
Tadeusz Tyc 66 (k) - Marek Mazur 42 (s)

Kolejka 7 - 23-24 sierpnia

Ruch Zdzieszowice 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 23 sierpnia, 17:00 (200)
Marcin Czaicki 42, 74, Kacper Pindral 79 (s)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 Polonia Łaziska Górne 23 sierpnia, 17:00 (100)
Adam Krakowski 16
na boisku przy ul. Młyńskiej / od 90. minuty w bramce Polonii stał Tadeusz Tyc
Ruch II Chorzów 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 23 sierpnia, 17:00 (50)
Kamil Bobryk 42 - Kamil Kostecki 45, Marcin Mazurek 60
w Rudzie Śląskiej; na stadionie Grunwaldu
Piast II Gliwice 2-2 Szombierki Bytom 23 sierpnia, 17:00 (150)
Piotr Kwaśniewski 63, Dawid Janczyk 67 - Piotr Makowski 6, Sebastian Pączko 75
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 0-0 Odra Opole 23 sierpnia, 17:00 (600)
w Opolu; Swornica gospodarzem
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Polonia Bytom 23 sierpnia, 17:00 (500)
Sebastian Siwek 30 - Michał Cyganek 5, Jacek Broniewicz 25, Michał Zieliński 46
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Górnik II Zabrze 23 sierpnia, 17:00 (600)
LKS Czaniec 1-1 Skalnik Gracze 23 sierpnia, 17:00 (150)
Mateusz Konacki 53 - Łukasz Mroziński 17
Grunwald Ruda Śląska 2-1 Małapanew Ozimek 23 sierpnia, 11:00 (200)
Tomasz Szpoton 17, 89 - Mateusz Marzec 8 (k)
Skra Częstochowa 2-1 Rekord Bielsko-Biała 23 sierpnia, 19:00 (200)
Arkadiusz Kowalczyk 7, Sławomir Piwiński 69 - Szymon Szymański 40

Kolejka 8 - 30-31 sierpnia

Skalnik Gracze 0-2 Grunwald Ruda Śląska 30 sierpnia, 17:00 (50)
Łukasz Maciongowski 29, Kamil Zalewski 41
Górnik II Zabrze 3-0 LKS Czaniec 31 sierpnia, 12:00 (200)
Dawid Plizga 3 (k), Maciej Małkowski 11, 60
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 4-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 sierpnia, 17:00 (969)
Kamil Walesa 5, Rafał Sadowski 11, Dawid Cempa 63, 69
Odra Opole 3-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 sierpnia, 17:00 (400)
Krzysztof Gancarczyk 37, Janusz Gancarczyk 72, Dawid Wolny 86 - Daniel Czapla 78
Szombierki Bytom 1-2 Swornica Czarnowąsy 30 sierpnia, 17:00 (250)
Marek Kasprzyk 41 - Wojciech Scisło 59 (k), Damian Filla 80
Skra Częstochowa 4-0 Piast II Gliwice 29 sierpnia, 19:00 (150)
Kamil Sobala 46, 71, Sławomir Piwiński 72, Mateusz Majsner 89
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-3 Rekord Bielsko-Biała 31 sierpnia, 17:00 (100)
Kamil Kucharski 3 - Marek Sobik 26, Andrzej Maślorz 49 (k), Bartosz Woźniak 90
Polonia Łaziska Górne 0-2 Ruch II Chorzów 30 sierpnia, 17:00 (300)
Michał Szewczyk 18, 38
Ruch Zdzieszowice 1-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00 (150)
Dawid Kiliński 84 - Idrissa Cissé 36
Małapanew Ozimek 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 30 sierpnia, 17:00 (100)
Damian Zdolski 9, 78, Przemysław Brychlik 40
w Krasiejowie

Kolejka 9 - 6-7 września

Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-3 BKS Stal Bielsko-Biała 6 września, 13:00 (500)
Krzysztof Chrapek 48 - Juraj Dančík 32, Marcin Czaicki 69, Filip Wiśniewski 90
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch II Chorzów 1-2 Ruch Zdzieszowice 6 września, 16:30 (50)
Mateusz Kwiatkowski 38 - Daniel Nowak 41, Tomasz Damrat 83
Rekord Bielsko-Biała 2-1 Polonia Łaziska Górne 7 września, 16:30 (200)
Mieczysław Sikora 9, Bartosz Woźniak 47 - Tomasz Rybak 61
Piast II Gliwice 3-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 6 września, 16:30 (200)
Piotr Kwaśniewski 20, 79, Bartosz Szeliga 33 - Łukasz Halama 43 (k)
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 2-5 Skra Częstochowa 6 września, 16:30 (50)
Paweł Słonecki 5, Tomasz Jaworski 32 - Kamil Sobala 12, 48, Sławomir Piwiński 25, Arkadiusz Kowalczyk 40, Paweł Polak 61
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-5 Szombierki Bytom 6 września, 11:00 (50)
Sebastian Siwek 50, Michał Haftkowski 68 - Rafał Kuliński 8, Sławomir Pach 10, Piotr Makowski 54, 78, Krzysztof Krzykawski 86
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Odra Opole 6 września, 17:30 (1100)
Adrian Kopacz 44, Kamil Duda 90
LKS Czaniec 0-4 Polonia Bytom 6 września, 13:00
Łukasz Grube 21, Marcin Lachowski 50, 59, Michał Zieliński 61
bez udziału publiczności
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Górnik II Zabrze 6 września, 11:00 (400)
Szymon Skrzypczak 58, 83, Maciej Małkowski 67
Małapanew Ozimek 1-1 Skalnik Gracze 6 września, 16:30 (120)
Kamil Molendowski 89 - Łukasz Mroziński 54
w Krasiejowie

Kolejka 10 - 13-14 września

BKS Stal Bielsko-Biała 6-0 Skalnik Gracze 13 września, 16:00 (200)
Kamil Karcz 8, Przemysław Brychlik 10, Krystian Zelek 36, Marcin Czaicki 59, 80, Damian Zdolski 89
na boisku przy ul. Młyńskiej
Górnik II Zabrze 2-2 Małapanew Ozimek 13 września, 11:00 (200)
Michał Rutkowski 80, Szymon Skrzypczak 85 (k) - Przemysław Karabin 41, 74
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 3-1 Grunwald Ruda Śląska 13 września, 17:00 (1015)
Dawid Cempa 6, 63, Jacek Broniewicz 87 - Kamil Ciołek 51
Odra Opole 2-2 LKS Czaniec 13 września, 16:00 (350)
Janusz Gancarczyk 57, 62 - Dawid Rzeszutko 20, Bartosz Praciak 32
Szombierki Bytom 1-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 września, 16:00 (400)
Sławomir Pach 84 - Wojciech Caniboł 19, Kamil Jadach 63, 90
Skra Częstochowa 3-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 13 września, 18:00 (200)
Dawid Niedbała 72, Mateusz Majsner 75, Mateusz Woldan 90 (k) - Jacek Wujec 43
Pniówek Pawłowice Śląskie 4-0 Swornica Czarnowąsy 13 września, 16:00 (100)
Marcin Mazurek 23, 65, Łukasz Halama 40, Arkadiusz Przybyła 83
Polonia Łaziska Górne 3-2 Piast II Gliwice 13 września, 16:00 (200)
Tadeusz Tyc 28 (k), Mateusz Kruk 47, Krzysztof Suchecki 57 - Patryk Dziczek 49 (k), Saša Živec 90
Ruch Zdzieszowice 4-1 Rekord Bielsko-Biała 13 września, 16:00 (170)
Denis Sotor 13, Jakub Czajkowski 51, Dawid Kiliński 68 (k), 76 - Marek Sobik 57
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Ruch II Chorzów 14 września, 16:00 (100)
Idrissa Cissé 61 - Mateusz Kwiatkowski 53, Kamil Włodyka 77
na boisku przy ul. Młyńskiej

Kolejka 11 - 20-21 września

Ruch II Chorzów 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 21 września, 19:00 (250)
Filip Wiśniewski 37, Przemysław Brychlik 58, Damian Zdolski 90
Rekord Bielsko-Biała 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 20 września, 15:30 (200)
Marek Sobik 29
Piast II Gliwice 0-3 Ruch Zdzieszowice 21 września, 11:00 (50)
Dawid Kiliński 4, Denis Sotor 6, Tomasz Mokwa 10 (s)
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 1-1 Polonia Łaziska Górne 20 września, 16:00 (100)
Michał Bednarski 62 - Tadeusz Tyc 85
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 20 września, 16:00 (100)
Sebastian Siwek 38, 45
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Skra Częstochowa 20 września, 16:00 (600)
Adrian Kopacz 59, Kamil Jadach 63
LKS Czaniec 1-0 Szombierki Bytom 21 września, 16:00 (300)
Bartosz Praciak 53
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Odra Opole 20 września, 11:00 (300)
Janusz Gancarczyk 42, 90, Maciej Michniewicz 90
Skalnik Gracze 1-1 Górnik II Zabrze 20 września, 16:00 (150)
Przemysław Czajkowski 35 - Michał Teichman 90
Polonia Bytom 2-0 Małapanew Ozimek 20 września, 16:00 (815)
Łukasz Grube 37, Michał Zieliński 64

Kolejka 12 - 27-28 września

BKS Stal Bielsko-Biała 2-1 Górnik II Zabrze 27 września, 15:00 (200)
Damian Zdolski 7 (k), Filip Wiśniewski 79 - Armin Ćerimagić 45
Polonia Bytom 6-0 Skalnik Gracze 27 września, 16:00 (851)
Michał Zieliński 1, 25, Łukasz Grube 48, Piotr Ficoń 50 (s), Adrian Krysian 54, Dawid Krzemień 67
Odra Opole 2-0 Małapanew Ozimek 27 września, 15:00 (500)
Marek Gładkowski 51, Marcin Niemczyk 77
Szombierki Bytom 4-0 Grunwald Ruda Śląska 27 września, 11:00 (300)
Piotr Makowski 24, 47, Sebastian Pączko 67, Grzegorz Szafrański 74
Skra Częstochowa 2-0 LKS Czaniec 27 września, 18:00 (150)
Arkadiusz Kowalczyk 18, Piotr Mastalerz 67
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 27 września, 13:00 (500)
Michał Szczyrba 58 - Wojciech Caniboł 81 (k)
Polonia Łaziska Górne 1-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 27 września, 15:00 (150)
Marek Mazur 39
Ruch Zdzieszowice 4-0 Swornica Czarnowąsy 28 września, 15:00 (220)
Mateusz Szatkowski 52, 67, Dawid Kiliński 62 (k), Jakub Czajkowski 70
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Piast II Gliwice 27 września, 13:00 (50)
Sebastian Bartlewski 1, Kamil Jonkisz 4, Idrissa Cissé 55 - Dawid Janczyk 58
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch II Chorzów 2-1 Rekord Bielsko-Biała 28 września, 15:00 (100)
Rołand Gigołajew 23, Michał Efir 73 - Bartosz Woźniak 64

Kolejka 13 - 4-5 października

Rekord Bielsko-Biała 2-1 BKS Stal Bielsko-Biała 4 października, 15:00 (350)
Marek Sobik 50, Adrian Olszowski 84 - Filip Wiśniewski 31
Piast II Gliwice 2-5 Ruch II Chorzów 4 października, 15:00 (100)
Damian Krawczyk 30, Rołand Gigołajew 32 (s) - Michał Efir 11, 75, 79, 85, Mateusz Kwiatkowski 54
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 października, 15:00 (50)
Idrissa Cissé 75, Wojciech Okińczyc 90
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-1 Ruch Zdzieszowice 4 października, 15:00 (150)
Michał Haftkowski 12, Sebastian Siwek 15 - Michał Bachor 61
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Polonia Łaziska Górne 4 października, 15:00 (360)
Adrian Kopacz 43, 90
LKS Czaniec 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 4 października, 11:00 (150)
Bartosz Praciak 80
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Skra Częstochowa 4 października, 11:00 (250)
Dariusz Kot 83 (k) - Kamil Sobala 36
Małapanew Ozimek 0-1 Szombierki Bytom 4 października, 15:00 (150)
Jakub Stefaniak 90
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 1-3 Odra Opole 4 października, 15:00 (400)
Zygmunt Bąk 43 - Janusz Gancarczyk 17, Sebastian Deja 61, Dawid Wolny 85
Górnik II Zabrze 2-0 Polonia Bytom 5 października, 13:00 (500)
Szymon Skrzypczak 8, 64

Kolejka 14 - 11-12 października

BKS Stal Bielsko-Biała 1-2 Polonia Bytom 11 października, 15:00 (750)
Kamil Karcz 43 - Mariusz Malec 63, Dawid Krzemień 86
Odra Opole 3-1 Górnik II Zabrze 11 października, 13:00 (500)
Marek Gładkowski 43, Janusz Gancarczyk 49, Ivan Udarević 62 - Rafał Kucza 27
Szombierki Bytom 0-1 Skalnik Gracze 11 października, 15:00 (150)
Łukasz Mroziński 75
Skra Częstochowa 7-0 Małapanew Ozimek 11 października, 17:00 (200)
Mateusz Woldan 9, 31, 58, Arkadiusz Kowalczyk 25, Dawid Niedbała 61, Kamil Sobala 66, Adrian Musiał 81
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-0 Grunwald Ruda Śląska 11 października, 15:00 (100)
Marcin Mazurek 47
Polonia Łaziska Górne 1-0 LKS Czaniec 11 października, 15:00 (200)
Tomasz Rybak 78
Ruch Zdzieszowice 2-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 11 października, 15:00 (350)
Mateusz Szatkowski 62 (k), Wojciech Dudek 90
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 15 października, 18:00 (50)
Kamil Jonkisz 9, Marcin Byrski 23, Sebastian Sarzała 26 (s) - Michał Haftkowski 66
na boisku przy ul. Młyńskiej / w pierwotnym terminie (11 października, 13:00) przełożony
Ruch II Chorzów 2-2 Swornica Czarnowąsy 10 października, 19:30 (150)
Patryk Lipski 47 (k), Michał Efir 54 - Wojciech Scisło 61, 88 (k)
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Piast II Gliwice 12 października, 15:00 (100)
Szymon Szymański 15, Marek Sobik 45, Bartosz Woźniak 58, 87 - Dawid Janczyk 34

Kolejka 15 - 18-19 października

Piast II Gliwice 0-5 BKS Stal Bielsko-Biała 19 października, 11:00 (150)
Kamil Karcz 4, Przemysław Brychlik 27, Damian Zdolski 34 (k), Filip Wiśniewski 65, Kamil Sornat 72
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 2-1 Rekord Bielsko-Biała 18 października, 15:00 (300)
Michał Bednarski 28, 75 - Marek Sobik 19
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-2 Ruch II Chorzów 18 października, 15:00 (100)
Sebastian Siwek 9, 44 - Kamil Włodyka 40, Patryk Lipski 80 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 18 października, 15:00 (350)
Adrian Kopacz 38, Kamil Jadach 40, Damian Byrtek 42 (s) - Wojciech Okińczyc 71 (k)
LKS Czaniec 1-0 Ruch Zdzieszowice 19 października, 14:00 (200)
Mateusz Konacki 64
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Polonia Łaziska Górne 18 października, 13:00 (150)
Małapanew Ozimek 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 października, 15:00 (100)
Kamil Kucharski 14, Tomasz Zyzak 52, Arkadiusz Przybyła 75
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 0-5 Skra Częstochowa 18 października, 15:00 (150)
Krzysztof Rogan 17 (s), Mateusz Majsner 37, Sławomir Piwiński 58, Mateusz Woldan 65, Dawid Niedbała 75
Górnik II Zabrze 2-2 Szombierki Bytom 18 października, 15:00 (300)
Bartosz Iwan 12, Rafał Kurzawa 28 - Sebastian Pączko 80, 83
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 1-1 Odra Opole 18 października, 18:00 (1780)
Michał Zieliński 41 - Marek Gładkowski 59 (k)

Kolejka 16 - 25-26 października

BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Odra Opole 25 października, 14:30 (400)
Filip Wiśniewski 60, Damian Zdolski 75 - Sebastian Deja 7 (k), Adrian Droszczak 73
Szombierki Bytom 0-0 Polonia Bytom 25 października, 13:00 (200)
Skra Częstochowa 2-2 Górnik II Zabrze 25 października, 16:00 (200)
Piotr Mastalerz 61, Arkadiusz Kowalczyk 89 - Maciej Małkowski 29, Rafał Kurzawa 80
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-0 Skalnik Gracze 25 października, 14:30 (100)
Tomasz Zyzak 13, Arkadiusz Lalko 40, Arkadiusz Przybyła 58, Kamil Kostecki 90, Marcin Sobczak 90
Polonia Łaziska Górne 1-2 Małapanew Ozimek 25 października, 14:30 (120)
Jacek Jarnot 53 - Tomasz Robak 30, Dawid Czapliński 43
Ruch Zdzieszowice 6-2 Grunwald Ruda Śląska 25 października, 14:30 (130)
Łukasz Damrat 9, Mateusz Szatkowski 43, Dawid Kiliński 63, Wojciech Dudek 75, Tomasz Damrat 79, 85 - Dariusz Kot 4, Kamil Zalewski 60
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 LKS Czaniec 26 października, 13:00 (120)
Filip Gajda 38
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch II Chorzów 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 października, 13:00 (80)
Kamil Szymura 52 (s), Adrian Mrowiec 90 - Adrian Kopacz 65
Rekord Bielsko-Biała 4-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 25 października, 14:30 (100)
Bartosz Woźniak 32, 75, Kamil Żołna 56, Szymon Szymański 86 - Michał Haftkowski 54
Piast II Gliwice 1-1 Swornica Czarnowąsy 26 października, 11:00 (150)
Łukasz Hanzel 20 - Bartosz Brzozowski 30
na stadionie Carbo

Kolejka 17 - 2 listopada

Swornica Czarnowąsy 0-5 BKS Stal Bielsko-Biała 2 listopada, 13:00 (120)
Filip Wiśniewski 43, 48, 69, Przemysław Brychlik 62, Kamil Karcz 90
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-1 Piast II Gliwice 2 listopada, 13:00 (100)
Krzysztof Hałgas 17 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Rekord Bielsko-Biała 2 listopada, 13:00 (300)
Damian Tront 14, Kamil Szymura 17 - Andrzej Maślorz 74 (k), Adrian Olszowski 76
LKS Czaniec 0-1 Ruch II Chorzów 2 listopada, 13:00 (200)
Michał Szewczyk 13
Grunwald Ruda Śląska 6-6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 listopada, 11:00 (150)
Daniel Grabski 20 (s), Kamil Zalewski 24, Łukasz Maciongowski 37, Kamil Ciołek 46, Rafał Stanisławski 81, Michał Brzozowski 90 - Bartosz Śpiączka 11, 45, 53, Kamil Jonkisz 30 (k), Idrissa Cissé 35, Wojciech Okińczyc 58
Małapanew Ozimek 1-2 Ruch Zdzieszowice 2 listopada, 13:00 (250)
Bogusław Borowiec 74 - Mateusz Szatkowski 10, Jakub Czajkowski 43
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 3-2 Polonia Łaziska Górne 31 października, 13:30 (100)
Damian Lenkiewicz 32, 54, Łukasz Mroziński 90 - Alex Tyszczak 38, 51
Górnik II Zabrze 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 2 listopada, 13:00 (100)
Dzikamai Gwaze 57, Maciej Małkowski 85, Przemysław Piwowarczyk 89
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 1-2 Skra Częstochowa 31 października, 19:00 (849)
Michał Zieliński 65 - Mateusz Woldan 18 (k), Piotr Mastalerz 56
Odra Opole 2-0 Szombierki Bytom 31 października, 19:00 (800)
Krzysztof Gancarczyk 11, Mateusz Gancarczyk 81

Kolejka 18 - 8-9 listopada

BKS Stal Bielsko-Biała 1-0 Szombierki Bytom 8 listopada, 13:00 (200)
Damian Zdolski 66
Skra Częstochowa 1-2 Odra Opole 8 listopada, 15:30 (300)
Kamil Sobala 48 - Marek Gładkowski 56, Dawid Wolny 86
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-2 Polonia Bytom 8 listopada, 13:00 (400)
Tomasz Zyzak 22, Kamil Kostecki 57, 65 - Marcin Lachowski 27, Mariusz Malec 30
Polonia Łaziska Górne 0-1 Górnik II Zabrze 8 listopada, 11:00 (150)
Maciej Małkowski 76
Ruch Zdzieszowice 1-0 Skalnik Gracze 8 listopada, 13:00 (150)
Mateusz Szatkowski 32
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-0 Małapanew Ozimek 8 listopada, 13:00 (50)
Idrissa Cissé 23
na boisku przy ul. Młyńskiej
Rekord Bielsko-Biała 3-0 LKS Czaniec 8 listopada, 13:30 (100)
Mieczysław Sikora 41, Dariusz Rucki I 84, Michał Czernek 87
Piast II Gliwice 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 8 listopada, 11:00 (100)
Krzysztof Hałgas 26 - Wojciech Caniboł 47, Adrian Kopacz 58
na stadionie Carbo
Swornica Czarnowąsy 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 8 listopada, 13:00 (25)
Wojciech Scisło 24 - Sebastian Sarzała 14
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Ruch II Chorzów 8 listopada, 11:00 (50)
Kamil Zalewski 87 - Kamil Włodyka 21

Kolejka 19 - 11 listopada

Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 11 listopada, 13:30 (150)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1 Swornica Czarnowąsy 11 listopada, 13:00 (250)
Adrian Kopacz 82 - Mateusz Jędrzejczyk 68
LKS Czaniec 5-1 Piast II Gliwice 11 listopada, 13:00 (100)
Dawid Hałat 2, 42, 74, Daniel Fabisiak 39, Łukasz Zakrzewski 86 - Krzysztof Hałgas 88 (k)
Grunwald Ruda Śląska 4-2 Rekord Bielsko-Biała 11 listopada, 11:00 (150)
Kamil Ciołek 45, 88, Rafał Stanisławski 73, Dariusz Kot 85 - Kamil Żołna 21, Marek Sobik 27
Małapanew Ozimek 1-2 Ruch II Chorzów 11 listopada, 13:00 (120)
Bogusław Borowiec 26 - Patryk Lipski 78, Wołodymyr Tanczyk 89
w Krasiejowie
Skalnik Gracze 2-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 listopada, 13:00 (150)
Arkadiusz Gibała 31, Radosław Szypuła 84 - Dariusz Kołodziej 61, Maciej Felsch 71 (k)
Górnik II Zabrze 0-2 Ruch Zdzieszowice 11 listopada, 13:00 (200)
Dawid Kiliński 3, Mateusz Szatkowski 45
na stadionie MOSiR-u Sparta
Polonia Bytom 1-1 Polonia Łaziska Górne 11 listopada, 18:00 (700)
Rafał Sadowski 25 - Krzysztof Suchecki 48
Odra Opole 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 11 listopada, 13:00 (600)
Krzysztof Gancarczyk 12, 40, Sebastian Deja 36
Szombierki Bytom 1-0 Skra Częstochowa 11 listopada, 13:00 (150)
Marek Kasprzyk 34

Kolejka 20 - 15-16 listopada

Ruch II Chorzów 3-1 Skalnik Gracze 15 listopada, 13:00 (200)
Michał Szewczyk 74, Patryk Lipski 78, Michał Efir 79 - Arkadiusz Gibała 38 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 15 listopada, 13:00 (200)
Wojciech Caniboł 11
BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Skra Częstochowa 15 listopada, 12:00 (200)
Filip Wiśniewski 3, 65, Przemysław Brychlik 55, Juraj Dančík 68
Szombierki Bytom 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 15 listopada, 13:00 (200)
Marcin Rosiński 59
Odra Opole 5-0 Polonia Łaziska Górne 15 listopada, 13:00 (500)
Marek Gładkowski 15 (k), 46, 88 (k), Dawid Wolny 81, 89
Polonia Bytom 3-2 Ruch Zdzieszowice 15 listopada, 13:00 (580)
Marcin Lachowski 29, Jacek Broniewicz 51 (k), Dawid Cempa 80 - Dawid Kiliński 39, Mateusz Szatkowski 57
Górnik II Zabrze 0-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 listopada, 13:00 (100)
Tomasz Górkiewicz 8, Dariusz Kołodziej 52 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Małapanew Ozimek 2-2 Rekord Bielsko-Biała 15 listopada, 13:00 (100)
Mateusz Marzec 61, Dawid Czapliński 81 - Mieczysław Sikora 2, Michał Bojdys 80
w Krasiejowie
Grunwald Ruda Śląska 1-1 Piast II Gliwice 15 listopada, 11:00 (100)
Michał Brzozowski 85 (k) - Łukasz Hanzel 40
LKS Czaniec 1-0 Swornica Czarnowąsy 15 listopada, 13:00 (150)
Dawid Nagi 25

Kolejka 21 - 22-23 listopada

GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 22 listopada, 13:00 (1000)
Filip Wiśniewski 88
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-1 LKS Czaniec 22 listopada, 13:00 (100)
Mateusz Konacki 4
Swornica Czarnowąsy 3-0 Grunwald Ruda Śląska 22 listopada, 13:00 (50)
Tomasz Jaworski 27, Wojciech Scisło 80 (k), 84
Piast II Gliwice 3-0 Małapanew Ozimek 22 listopada, 13:00 (50)
Piotr Kwaśniewski 26, Patryk Dziczek 38, Patrick Dytko 78
na stadionie Carbo
Rekord Bielsko-Biała 3-1 Skalnik Gracze 22 listopada, 13:00 (100)
Dariusz Rucki I 34 (k), Andrzej Maślorz 64, Kamil Żołna 69 - Zygmunt Bąk 10
Ruch II Chorzów 0-1 Górnik II Zabrze 22 listopada, 13:00 (300)
Łukasz Wolsztyński 52
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Polonia Bytom 23 listopada, 12:00 (400)
Krzysztof Chrapek 40 - Łukasz Grube 42, Jacek Broniewicz 80
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch Zdzieszowice 2-1 Odra Opole 22 listopada, 13:00 (550)
Mateusz Szatkowski 51, 57 - Adrian Droszczak 12
Polonia Łaziska Górne 1-1 Szombierki Bytom 22 listopada, 13:00 (100)
Jakub Nawrocki 16 - Piotr Makowski 90
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-2 Skra Częstochowa 22 listopada, 13:00 (150)
Dawid Oszek 82 (s), Michał Suślik 90

Kolejka 22 - 14-15 marca

Ruch II Chorzów 0-1 Polonia Bytom 14 marca, 15:00 (350)
Bartłomiej Setlak 5
BKS Stal Bielsko-Biała 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 14 marca, 15:00 (400)
Filip Wiśniewski 45, Seweryn Caputa 90
Skra Częstochowa 1-0 Polonia Łaziska Górne 14 marca, 15:00 (200)
Piotr Andrzejewski 22
Szombierki Bytom 2-3 Ruch Zdzieszowice 14 marca, 15:00 (200)
Marcin Rosiński 40 (k), 55 (k) - Adam Dzido 34 (s), Mateusz Szatkowski 37, Mateusz Marzec 74
Odra Opole 1-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 marca, 15:00 (650)
Janusz Gancarczyk 3
Górnik II Zabrze 0-2 Rekord Bielsko-Biała 15 marca, 13:00 (100)
Kamil Żołna 11, Adrian Olszowski 79
na stadionie MOSiR-u Sparta / od 82. minuty w bramce Górnika stał Rafał Otwinowski
Skalnik Gracze 0-6 Piast II Gliwice 14 marca, 15:00 (100)
Daniel Ciechański 21, Wojciech Kędziora 64, 76, Marek Jonda 67, Krzysztof Hałgas 70, Dominik Czekański 79
Małapanew Ozimek 1-5 Swornica Czarnowąsy 14 marca, 15:00 (100)
Dawid Lewandowski 10 - Bartosz Brzozowski 38, Michał Bienias 45, Dawid Kamiński 47 (s), Wojciech Scisło 61, Ivan Udarević 65
Grunwald Ruda Śląska 0-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 14 marca, 11:00 (100)
LKS Czaniec 1-2 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 14 kwietnia, 17:30 (200)
Dawid Nagi 24 - Dawid Weis 2, Kamil Jadach 29
w pierwotnym terminie (14 marca, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 23 - 21-22 marca

LKS Czaniec 0-3 BKS Stal Bielsko-Biała 21 marca, 15:00 (250)
Filip Wiśniewski 18, Juraj Dančík 42, Kamil Karcz 52
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-0 Grunwald Ruda Śląska 21 marca, 15:00 (500)
Damian Tront 31, Kamil Gorzała 68, Kamil Jadach 71, Dawid Weis 88 (k)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-1 Małapanew Ozimek 21 marca, 15:00 (100)
Daniel Koniarek 39 - Łukasz Romanowski 81
Swornica Czarnowąsy 1-0 Skalnik Gracze 21 marca, 15:00 (80)
Wojciech Scisło 82 (k)
Piast II Gliwice 1-1 Górnik II Zabrze 21 marca, 15:00 (100)
Matej Ižvolt 3 - Armin Ćerimagić 11 (k)
na stadionie Carbo
Rekord Bielsko-Biała 1-3 Polonia Bytom 22 marca, 11:00 (300)
Marek Sobik 38 - Marcin Lachowski 8, 70, Adrian Krysian 90
Ruch II Chorzów 1-3 Odra Opole 22 marca, 13:00 (200)
Kamil Mazek 72 - Dawid Abramowicz 1, Krzysztof Gancarczyk 60, Mateusz Gancarczyk 90
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-1 Szombierki Bytom 21 marca, 15:00 (100)
Dariusz Pietrasiak 39, Wojciech Trochim 88 (k) - Sebastian Pączko 15
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch Zdzieszowice 2-2 Skra Częstochowa 21 marca, 15:00 (300)
Mateusz Marzec 14, Dawid Kiliński 33 (k) - Kamil Sobala 50, 90
Polonia Łaziska Górne 1-2 Pniówek Pawłowice Śląskie 21 marca, 15:00 (200)
Michał Łęszczak 90 - Michał Szczyrba 31 (k), Marcin Sobczak 90

Kolejka 24 - 28-29 marca

Ruch II Chorzów 0-0 Szombierki Bytom 28 marca, 13:00 (100)
BKS Stal Bielsko-Biała 2-2 Polonia Łaziska Górne 28 marca, 15:00 (250)
Seweryn Caputa 45, Juraj Dančík 87 - Tomasz Wawrzyniak 18, Krzysztof Suchecki 50
Pniówek Pawłowice Śląskie 0-5 Ruch Zdzieszowice 28 marca, 15:00 (200)
Roman Skorupa 25 (s), Dawid Czapliński 38, 72, Mateusz Szatkowski 45, Daniel Rychlewicz 84 (k)
Skra Częstochowa 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 28 marca, 15:00 (200)
Kamil Sobala 10 - Wojciech Trochim 14, Przemysław Gladus 88
Odra Opole 1-0 Rekord Bielsko-Biała 28 marca, 15:00 (600)
Łukasz Żegleń 70
Polonia Bytom 2-1 Piast II Gliwice 28 marca, 16:00 (950)
Adrian Krysian 13, Michał Zieliński 23 - Rubén Jurado 86
Górnik II Zabrze 4-1 Swornica Czarnowąsy 28 marca, 13:00 (100)
Rafał Kurzawa 9, Seweryn Gancarczyk 58, Szymon Skrzypczak 70, Dzikamai Gwaze 87 - Wojciech Scisło 35 (k)
na stadionie MOSiR-u Sparta / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Michalski
Skalnik Gracze 0-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 28 marca, 15:00 (70)
Mateusz Tuleja 53
Małapanew Ozimek 1-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 28 marca, 15:00 (250)
Tomasz Wróblewski 72 (k) - Kamil Szymura 20, Kamil Jadach 46, Dawid Weis 57
Grunwald Ruda Śląska 0-1 LKS Czaniec 28 marca, 11:00 (100)
Dawid Hałat 49

Kolejka 25 - 4 kwietnia

Grunwald Ruda Śląska 1-2 BKS Stal Bielsko-Biała 4 kwietnia, 12:00 (150)
Michał Brzozowski 74 - Filip Wiśniewski 23, Seweryn Caputa 40
LKS Czaniec 4-1 Małapanew Ozimek 6 maja, 18:00 (50)
Bartosz Praciak 10, Daniel Sobas 81, 85, Damian Nowak 90 - Krzysztof Meryk 50
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-0 Skalnik Gracze 4 kwietnia, 11:15 (250)
Dawid Weis 39, Kamil Jadach 75
mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-0 Górnik II Zabrze 20 maja, 17:00 (50)
Patryk Gajewski 85
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Swornica Czarnowąsy 0-0 Polonia Bytom 4 kwietnia, 14:00 (200)
Piast II Gliwice 1-2 Odra Opole 4 kwietnia, 13:00 (150)
Daniel Ciechański 87 - Janusz Gancarczyk 45, Sebastian Deja 90
Rekord Bielsko-Biała 0-3 Szombierki Bytom 15 kwietnia, 17:15 (100)
Rafał Kuliński 1 (k), Piotr Makowski 74, Sławomir Pach 77
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch II Chorzów 0-0 Skra Częstochowa 4 kwietnia, 11:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 22 kwietnia, 16:30 (100)
Krzysztof Chrapek 4, Wojciech Trochim 88
na boisku przy ul. Młyńskiej / w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Ruch Zdzieszowice 2-0 Polonia Łaziska Górne 4 kwietnia, 14:00 (300)
Daniel Rychlewicz 39, Łukasz Damrat 90

Kolejka 26 - 11-12 kwietnia

Rekord Bielsko-Biała 3-2 Skra Częstochowa 11 kwietnia, 16:00 (100)
Adrian Olszowski 15, Szymon Szymański 21, Dariusz Rucki I 56 (k) - Mateusz Woldan 12, Karol Tomczyk 51
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Ruch Zdzieszowice 11 kwietnia, 16:00 (400)
Damian Zdolski 78 (k) - Juraj Dančík 18 (s)
Polonia Łaziska Górne 0-3 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 11 kwietnia, 16:00 (150)
Kamil Jonkisz 27, Dariusz Kołodziej 45, Wojciech Trochim 72 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 Ruch II Chorzów 11 kwietnia, 16:00 (250)
Kamil Kostecki 59 - Eduards Višņakovs 57
Szombierki Bytom 0-3 Piast II Gliwice 11 kwietnia, 16:00 (200)
Daniel Ciechański 44, Dominik Czekański 90, Dawid Tomanek 90
Odra Opole 4-1 Swornica Czarnowąsy 10 kwietnia, 19:00 (1300)
Tomasz Copik 21, Damian Ałdaś 28, Sebastian Deja 29, Mateusz Gancarczyk 77 - Wojciech Scisło 85
Polonia Bytom 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 11 kwietnia, 16:00 (700)
Michał Zieliński 38, Marcin Lachowski 84 - Łukasz Mieszczak 56 (k)
Górnik II Zabrze 3-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 11 kwietnia, 13:00 (100)
Armin Ćerimagić 22, Krystian Furgacz 56, Konrad Nowak 84 (k) - Kamil Gorzała 69
Skalnik Gracze 0-5 LKS Czaniec 11 kwietnia, 16:00 (60)
Dawid Hałat 40, Daniel Fabisiak 42, 62, Rafał Grzech 43, Daniel Gołuch 73
Małapanew Ozimek 0-2 Grunwald Ruda Śląska 11 kwietnia, 16:00 (150)
Marcin Jaskiernia 32, Mateusz Dreszer 53

Kolejka 27 - 18-19 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Małapanew Ozimek 18 kwietnia, 16:00 (300)
Filip Wiśniewski 37, Kamil Karcz 45, 62, 77
Grunwald Ruda Śląska 4-0 Skalnik Gracze 18 kwietnia, 11:00 (100)
Michał Brzozowski 20, Adam Wolek 37, Dariusz Kot 45, Marcin Jaskiernia 66
LKS Czaniec 3-2 Górnik II Zabrze 18 kwietnia, 16:00 (100)
Daniel Fabisiak 43, 45, Kamil Kurpios 65 - Sebastian Weremko 45, Konrad Nowak 61 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Polonia Bytom 18 kwietnia, 19:00 (1700)
Michał Zieliński 83 (k), 86
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-2 Odra Opole 18 kwietnia, 16:00 (150)
Mateusz Gancarczyk 63, 72
w 15. minucie mecz został przerwany na 9 minut z powodu wtargnięcia kibiców na boisko
Swornica Czarnowąsy 0-6 Szombierki Bytom 18 kwietnia, 16:00 (60)
Rafał Kuliński 5 (k), Jakub Stefaniak 21, 63, Sebastian Pączko 27, Sławomir Pach 40, 78
Piast II Gliwice 2-2 Skra Częstochowa 18 kwietnia, 16:00 (50)
Daniel Ciechański 35, Patrick Dytko 48 - Marcin Kowalski 53, Piotr Mastalerz 74
na stadionie Carbo
Rekord Bielsko-Biała 1-1 Pniówek Pawłowice Śląskie 18 kwietnia, 16:00 (100)
Marek Sobik 21 - Kamil Kostecki 29
Ruch II Chorzów 3-0 Polonia Łaziska Górne 18 kwietnia, 13:00 (50)
Konrad Mularczyk 37, Kamil Mazek 44, Mateusz Kwiatkowski 59
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-3 Ruch Zdzieszowice 19 kwietnia, 16:00 (100)
Marcin Byrski 16 - Sebastian Polak 49, Dawid Czapliński 75, Łukasz Damrat 90
na boisku przy ul. Młyńskiej

Kolejka 28 - 25-26 kwietnia

BKS Stal Bielsko-Biała 5-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 25 kwietnia, 16:30 (1000)
Kamil Karcz 13, 40, Filip Wiśniewski 14, 31, Damian Zdolski 90 (k) - Wojciech Trochim 3, Idrissa Cissé 26
Ruch Zdzieszowice 1-4 Ruch II Chorzów 25 kwietnia, 16:30 (250)
Jakub Czajkowski 65 - Marek Szyndrowski 29, Maciej Urbańczyk 45, Konrad Mularczyk 47, Kamil Mazek 80
Polonia Łaziska Górne 0-1 Rekord Bielsko-Biała 25 kwietnia, 11:00 (130)
Mieczysław Sikora 19
Pniówek Pawłowice Śląskie 3-3 Piast II Gliwice 25 kwietnia, 16:30 (150)
Marcin Sobczak 40 (k), 76, 87 - Tomáš Dočekal 55, Patrick Dytko 68, Maciej Salak 90
Skra Częstochowa 0-0 Swornica Czarnowąsy 25 kwietnia, 16:30 (100)
Szombierki Bytom 2-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 25 kwietnia, 16:30 (200)
Rafał Kuliński 11 (k), Piotr Makowski 79 - Łukasz Mieszczak 15 (k)
Odra Opole 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 25 kwietnia, 19:00 (1700)
Kamil Jadach 28
Polonia Bytom 4-0 LKS Czaniec 25 kwietnia, 16:00 (500)
Dawid Cempa 55, 63, 65, 84
Górnik II Zabrze 4-1 Grunwald Ruda Śląska 25 kwietnia, 11:00 (70)
Armin Ćerimagić 33, Fabian Piasecki 48, Jakub Dankowski 66, Konrad Nowak 85 - Patryk Bartusiak 84 (s)
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skalnik Gracze 0-3 Małapanew Ozimek 25 kwietnia, 16:30 (70)
Przemysław Karabin 12, Dawid Lewandowski 45, Krzysztof Meryk 47

Kolejka 29 - 29 kwietnia

Skalnik Gracze 1-0 BKS Stal Bielsko-Biała 29 kwietnia, 17:00 (80)
Grzegorz Maryszczak 63
Małapanew Ozimek 0-1 Górnik II Zabrze 29 kwietnia, 17:00 (120)
Fabian Piasecki 19
Grunwald Ruda Śląska 0-2 Polonia Bytom 29 kwietnia, 17:00 (450)
Mariusz Malec 34, Marcin Lachowski 57
LKS Czaniec 0-4 Odra Opole 29 kwietnia, 17:00 (150)
Janusz Gancarczyk 35, 68, Waldemar Gancarczyk 42 (k), Bartłomiej Gawron 53
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2-3 Szombierki Bytom 29 kwietnia, 17:00 (150)
Damian Tront 32, Kamil Szymura 47 - Rafał Kuliński 6, Jakub Stefaniak 71, Sebastian Pączko 80
Górnik Wesoła (Mysłowice) 0-2 Skra Częstochowa 29 kwietnia, 17:00 (100)
Mateusz Woldan 27 (k), Kamil Sobala 63
Swornica Czarnowąsy 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 29 kwietnia, 17:00 (50)
Radosław Mikulski 37
Piast II Gliwice 4-1 Polonia Łaziska Górne 29 kwietnia, 17:00 (100)
Patrick Dytko 22, Krzysztof Hałgas 28, Daniel Ciechański 58, Patryk Widuch 65 (s) - Krzysztof Suchecki 79
na stadionie Carbo
Rekord Bielsko-Biała 0-0 Ruch Zdzieszowice 29 kwietnia, 17:00 (200)
Ruch II Chorzów 0-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 29 kwietnia, 17:00 (100)
Wojciech Trochim 8

Kolejka 30 - 2-3 maja

Małapanew Ozimek 0-4 Polonia Bytom 2 maja, 17:00 (150)
Dawid Cempa 3, Adrian Krysian 15, Damian Michalik 83, 86
BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Ruch II Chorzów 2 maja, 12:00 (250)
Juraj Dančík 60 - Kamil Mazek 30
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-3 Rekord Bielsko-Biała 2 maja, 17:00 (100)
Leszer Kuszmider 90 - Bartosz Woźniak 13, Adrian Olszowski 39, Andrzej Maślorz 70
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch Zdzieszowice 5-0 Piast II Gliwice 2 maja, 17:00 (250)
Dawid Kiliński 25, Dawid Czapliński 42, 66, Mariusz Kapłon 62 (k), Jakub Czajkowski 80
Polonia Łaziska Górne 0-3 Swornica Czarnowąsy 2 maja, 15:00 (100)
Wojciech Scisło 7, Tomasz Jaworski 26, Bartosz Brzozowski 73
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 2 maja, 17:00 (100)
Kamil Kostecki 45, 80
Skra Częstochowa 0-3 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 2 maja, 11:00 (200)
Damian Tront 45, Dawid Szwarga 51 (s), Wojciech Caniboł 90
Szombierki Bytom 2-1 LKS Czaniec 3 maja, 13:00 (200)
Mateusz Śliwa 50, Piotr Makowski 65 - Dawid Hałat 31 (k)
Odra Opole 0-0 Grunwald Ruda Śląska 2 maja, 19:00 (500)
Górnik II Zabrze 2-1 Skalnik Gracze 2 maja, 13:00 (60)
Dzikamai Gwaze 11, 44 - Zygmunt Bąk 78
na stadionie MOSiR-u Sparta

Kolejka 31 - 9-10 maja

Górnik II Zabrze 0-2 BKS Stal Bielsko-Biała 10 maja, 15:00 (300)
Damian Zdolski 68 (k), Wojciech Szumilas 75
Skalnik Gracze 0-6 Polonia Bytom 9 maja, 17:00 (300)
Kamil Banaś 36, 40, Michał Zieliński 59, 86, Dawid Cempa 85, 89 (k)
Małapanew Ozimek 0-4 Odra Opole 9 maja, 17:00 (500)
Dawid Wolny 30, Krzysztof Gancarczyk 68, Rafał Brusiło 75, Marek Gładkowski 90 (k)
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Szombierki Bytom 9 maja, 11:00 (200)
Dariusz Kot 66, Daniel Kowalski 85 - Łukasz Polak 75, Rafał Kuliński 80 (k)
LKS Czaniec 1-1 Skra Częstochowa 9 maja, 17:00 (150)
Damian Nowak 63 - Mateusz Woldan 8 (k)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 maja, 17:00 (300)
Kamil Jadach 43
Górnik Wesoła (Mysłowice) 2-0 Polonia Łaziska Górne 9 maja, 17:00 (50)
Adrian Lesik 66, Artur Łaciok 73
Swornica Czarnowąsy 0-3 Ruch Zdzieszowice 9 maja, 17:00 (50)
Dawid Czapliński 57, 70, Mateusz Marzec 63
Piast II Gliwice 5-0 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 9 maja, 17:00 (100)
Patrick Dytko 24, Dominik Budzik 28, Daniel Ciechański 55, Matej Ižvolt 66, Armando Nieves 84
na stadionie Carbo
Rekord Bielsko-Biała 4-3 Ruch II Chorzów 9 maja, 17:00 (100)
Adrian Olszowski 31, 56, Dariusz Rucki I 62, Mieczysław Sikora 87 - Mateusz Kwiatkowski 22, Piotr Stawarczyk 46, 84

Kolejka 32 - 13 maja

BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Rekord Bielsko-Biała 13 maja, 17:30 (400)
Marek Sobik 47
Ruch II Chorzów 1-2 Piast II Gliwice 13 maja, 17:30 (150)
Patryk Lipski 27 - Daniel Ciechański 18, Patrick Dytko 42
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3-0 Swornica Czarnowąsy 13 maja, 17:45 (100)
Marcin Byrski 12, Damian Oczko 25, Kamil Jonkisz 66
na boisku przy ul. Młyńskiej / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:30 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Ruch Zdzieszowice 5-0 Górnik Wesoła (Mysłowice) 13 maja, 17:30 (200)
Łukasz Damrat 7, Denis Sotor 28, 77, Jakub Czajkowski 59, Jarosław Korbiel 74
Polonia Łaziska Górne 0-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 13 maja, 17:30 (200)
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-1 LKS Czaniec 13 maja, 17:30 (150)
Marcin Sobczak 37 (k) - Bartosz Praciak 70
Skra Częstochowa 1-1 Grunwald Ruda Śląska 13 maja, 17:30 (100)
Sławomir Ogłaza 8 - Tomasz Szpoton 73 (k)
Szombierki Bytom 4-0 Małapanew Ozimek 13 maja, 17:30 (150)
Łukasz Romanowski 37 (s), Piotr Makowski 66, Sebastian Pączko 72, Mateusz Mrozek 89
Odra Opole 2-0 Skalnik Gracze 13 maja, 19:00 (450)
Dawid Abramowicz 80, Marek Gładkowski 82
Polonia Bytom 3-0 Górnik II Zabrze 6 maja, 18:00 (600)
Adrian Krysian 19, Dawid Cempa 32, Marcin Lachowski 58

Kolejka 33 - 16-17 maja

Polonia Bytom 0-1 BKS Stal Bielsko-Biała 16 maja, 18:00 (1500)
Damian Zdolski 41 (k)
Górnik II Zabrze 1-1 Odra Opole 16 maja, 15:00 (150)
Fabian Piasecki 17 - Dawid Wolny 57
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skalnik Gracze 0-6 Szombierki Bytom 16 maja, 17:00 (50)
Piotr Makowski 5, Grzegorz Szafrański 20, Marek Kasprzyk 22, Sebastian Pączko 30, Jacek Jarnot 66, Andrzej Wiśniewski 80 (k)
Małapanew Ozimek 0-0 Skra Częstochowa 16 maja, 17:00 (100)
Grunwald Ruda Śląska 0-3 Pniówek Pawłowice Śląskie 16 maja, 11:00 (200)
Michał Szczyrba 40 (k), 45, Marcin Sobczak 70
LKS Czaniec 0-3 Polonia Łaziska Górne 16 maja, 17:00 (100)
(wo)
Krzysztof Gersok 58 (s), Przemysław Kwaśniewski 69, Bartosz Praciak 76 - Tomasz Wawrzyniak 83
na boisku 3-1 / w drużynie gospodarzy od 46. do 60. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Ruch Zdzieszowice 16 maja, 17:00 (150)
Kacper Kawula 49 - Dawid Czapliński 39, 69
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16 maja, 17:00 (50)
Łukasz Mieszczak 31 - Kamil Jonkisz 59, 69
Swornica Czarnowąsy 3-2 Ruch II Chorzów 16 maja, 17:00 (30)
Tomasz Jaworski 2, 52, Wojciech Scisło 16 - Patryk Cheba 85, Filip Olejniczak 89
Piast II Gliwice 0-2 Rekord Bielsko-Biała 16 maja, 17:00 (100)
Adrian Olszowski 60, Mieczysław Sikora 69
na stadionie Carbo

Kolejka 34 - 23-24 maja

BKS Stal Bielsko-Biała 4-0 Piast II Gliwice 23 maja, 17:00 (300)
Filip Wiśniewski 5, 54, 64, Juraj Dančík 72 (k)
Rekord Bielsko-Biała 3-0 Swornica Czarnowąsy 24 maja, 15:00 (100)
Bartosz Woźniak 5, Marek Sobik 65, Wojciech Małyjurek 83
Ruch II Chorzów 5-3 Górnik Wesoła (Mysłowice) 23 maja, 12:00 (100)
Patryk Lipski 41 (k), 63, Filip Olejniczak 61, Hubert Otręba 66, Mateusz Kwiatkowski 87 - Patryk Krzysztoń 52, Bartosz Kuciel 58, Adrian Lesik 69
w Rudzie Śląskiej; na stadionie Grunwaldu
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 23 maja, 17:00 (120)
Kamil Jadach 90
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch Zdzieszowice 1-1 LKS Czaniec 23 maja, 17:00 (250)
Dawid Gola 85 (s) - Bartosz Praciak 77
Polonia Łaziska Górne 0-1 Grunwald Ruda Śląska 23 maja, 17:00 (50)
Mateusz Dreszer 27
Pniówek Pawłowice Śląskie 5-0 Małapanew Ozimek 23 maja, 12:00 (100)
Marcin Sobczak 3, 69, 90, Artur Gać 45, Kamil Kostecki 79
Skra Częstochowa 6-1 Skalnik Gracze 23 maja, 17:00 (100)
Mateusz Woldan 11 (k), Kamil Sobala 35, 50, Konrad Gerega 40, Piotr Andrzejewski 49, Alex Bednarek 87 - Grzegorz Maryszczak 77
Szombierki Bytom 1-1 Górnik II Zabrze 23 maja, 17:00 (150)
Piotr Makowski 63 - Fabian Piasecki 53 (k)
Odra Opole 2-1 Polonia Bytom 23 maja, 19:00 (3000)
Waldemar Gancarczyk 26 (k), Janusz Gancarczyk 57 - Dawid Cempa 60

Kolejka 35 - 27 maja

Odra Opole 0-0 BKS Stal Bielsko-Biała 27 maja, 19:00 (750)
Polonia Bytom 3-0 Szombierki Bytom 27 maja, 18:20 (770)
Jacek Broniewicz 45, Łukasz Grube 58, Kamil Walesa 70
mecz pierwotnie zaplanowany na 18:00 rozpoczął się z 20-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Górnik II Zabrze 4-0 Skra Częstochowa 27 maja, 18:00 (100)
Wojciech Król 31, Remigiusz Hojka 60, 88, Fabian Piasecki 80
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skalnik Gracze 1-4 Pniówek Pawłowice Śląskie 27 maja, 18:00 (50)
Radosław Parada 90 - Tomasz Kowalczyk 18 (s), Marcin Sobczak 58, Michał Szczyrba 70, Kamil Glenc 76
Małapanew Ozimek 0-0 Polonia Łaziska Górne 27 maja, 18:00 (50)
Grunwald Ruda Śląska 2-2 Ruch Zdzieszowice 27 maja, 18:00 (200)
Adam Wolek 8, Rafał Stanisławski 63 - Łukasz Damrat 23, Mariusz Kapłon 69 (k)
LKS Czaniec 2-1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 27 maja, 18:00 (150)
Bartosz Praciak 43, Dawid Gola 88 - Maciej Felsch 78
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 5-1 Ruch II Chorzów 27 maja, 18:00 (150)
Wojciech Caniboł 25, 54, Kamil Jadach 30, Dawid Weis 83, Tomasz Kocerba 88 - Mateusz Kwiatkowski 20
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-3 Rekord Bielsko-Biała 27 maja, 18:00 (50)
Adrian Lesik 30 - Marek Sobik 9 (k), 56, Dawid Rupa 86
Swornica Czarnowąsy 0-1 Piast II Gliwice 27 maja, 18:00 (80)
Daniel Ciechański 30

Kolejka 36 - 30-31 maja

BKS Stal Bielsko-Biała 0-1 Swornica Czarnowąsy 30 maja, 17:00 (250)
Mateusz Jędrzejczyk 11
Piast II Gliwice 6-2 Górnik Wesoła (Mysłowice) 30 maja, 17:10 (50)
Krzysztof Hałgas 4, Daniel Ciechański 9, 28, 37, Dominik Czekański 53, 60 - Patryk Gajewski 48, Adrian Lesik 68
na stadionie Carbo / mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 10-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy
Rekord Bielsko-Biała 1-0 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 30 maja, 11:00 (150)
Adrian Olszowski 90
Ruch II Chorzów 1-0 LKS Czaniec 31 maja, 13:00 (80)
Michał Szal 90 (k)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1-2 Grunwald Ruda Śląska 30 maja, 17:00 (100)
Szymon Jarosz 83 - Michał Brzozowski 48, Tomasz Szpoton 85 (k)
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch Zdzieszowice 4-1 Małapanew Ozimek 30 maja, 17:00 (150)
Jakub Czajkowski 19, Mateusz Szatkowski 33, Michał Bachor 43, Dawid Czapliński 65 - Dawid Kamiński 53
Polonia Łaziska Górne 1-2 Skalnik Gracze 30 maja, 17:00 (50)
Tomasz Rybak 89 - Wojciech Bajor 26, Zygmunt Bąk 90 (k)
Pniówek Pawłowice Śląskie 2-2 Górnik II Zabrze 30 maja, 17:00 (50)
Marcin Sobczak 78 (k), Arkadiusz Przybyła 90 - Jakub Dankowski 23, Kamil Papis 62
Skra Częstochowa 0-2 Polonia Bytom 30 maja, 17:00 (200)
Kamil Mańkowski 39, Damian Michalik 59
Szombierki Bytom 1-0 Odra Opole 30 maja, 17:15 (200)
Marcin Rosiński 71
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu ulewy

Kolejka 37 - 3 czerwca

Ruch II Chorzów 2-2 Grunwald Ruda Śląska 3 czerwca, 18:00 (75)
Michał Szewczyk 32, Adam Krakowski 83 - Rafał Stanisławski 47, Tomasz Szpoton 56
Szombierki Bytom 1-4 BKS Stal Bielsko-Biała 3 czerwca, 18:00 (200)
Adam Dzido 23 - Seweryn Caputa 13, Filip Wiśniewski 17, Przemysław Brychlik 54, Marcin Czaicki 62
Odra Opole 7-1 Skra Częstochowa 3 czerwca, 18:00 (400)
Janusz Gancarczyk 15, Waldemar Gancarczyk 17, 64, Dawid Wolny 21, Sebastian Deja 35, Rafał Brusiło 72, Marek Gładkowski 76 - Rafał Czerwiński 50
Polonia Bytom 3-0 Pniówek Pawłowice Śląskie 3 czerwca, 18:00 (1150)
Marcin Lachowski 39, Jacek Broniewicz 54 (k), Michał Zieliński 77
Górnik II Zabrze 1-3 Polonia Łaziska Górne 3 czerwca, 18:00 (100)
Wojciech Król 10 - Damian Czupryna 79, Daniel Paszek 85, Alex Tyszczak 90
na stadionie MOSiR-u Sparta
Skalnik Gracze 0-3 Ruch Zdzieszowice 3 czerwca, 18:00 (80)
Dawid Czapliński 45, 82, Jakub Czajkowski 90
Małapanew Ozimek 1-5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 czerwca, 18:00 (100)
Marcin Wiśniewski 13 - Kamil Jonkisz 12, 52, Seweryn Pielichowski 15, Daniel Bujok 43, Maciej Felsch 62 (k)
LKS Czaniec 1-0 Rekord Bielsko-Biała 3 czerwca, 18:00 (100)
Bartosz Praciak 25
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Piast II Gliwice 3 czerwca, 18:00 (150)
Kamil Szymura 26, Wojciech Caniboł 45 (k), Szymon Paskuda 50 (s)
Górnik Wesoła (Mysłowice) 1-2 Swornica Czarnowąsy 3 czerwca, 18:00 (50)
Patryk Krzysztoń 72 - Filipe 12, Ivan Udarević 65 (k)

Kolejka 38 - 6 czerwca

BKS Stal Bielsko-Biała 1-1 Górnik Wesoła (Mysłowice) 6 czerwca, 17:00 (200)
Przemysław Brychlik 34 - Artur Łaciok 19
Swornica Czarnowąsy 2-1 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 6 czerwca, 17:00 (100)
Radosław Mikulski 16, Tomasz Jaworski 60 - Daniel Szczepan 66
Piast II Gliwice 1-0 LKS Czaniec 6 czerwca, 17:00 (50)
Dominik Budzik 72
na stadionie Carbo
Rekord Bielsko-Biała 5-2 Grunwald Ruda Śląska 6 czerwca, 17:00 (50)
Marek Sobik 51, 75, Mieczysław Sikora 61, Mateusz Gaudyn 80, Wojciech Małyjurek 86 - Mateusz Gaudyn 74 (s), Tomasz Szpoton 90 (k)
Ruch II Chorzów 0-0 Małapanew Ozimek 6 czerwca, 17:00 (50)
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2-2 Skalnik Gracze 6 czerwca, 17:00 (50)
Kamil Jonkisz 3, Seweryn Pielichowski 7 - Michał Wasilewski 59, Oliwer Studenny 87
na boisku przy ul. Młyńskiej
Ruch Zdzieszowice 3-1 Górnik II Zabrze 6 czerwca, 17:00 (200)
Michał Bachor 57, Łukasz Damrat 78, Mateusz Marzec 87 - Patryk Paczulla 48
Polonia Łaziska Górne 0-3 Polonia Bytom 6 czerwca, 17:00 (500)
Michał Zieliński 33, Jacek Broniewicz 58 (k), Kamil Walesa 83
Pniówek Pawłowice Śląskie 1-2 Odra Opole 6 czerwca, 17:00 (200)
Arkadiusz Lalko 84 - Sebastian Deja 28 (k), Dawid Wolny 43
Skra Częstochowa 3-2 Szombierki Bytom 6 czerwca, 17:00 (200)
Karol Tomczyk 49 (k), Piotr Mastalerz 54, Rafał Czerwiński 75 - Rafał Kuliński 2, 31

Baraże o udział w II lidze
Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)

II liga 2014/2015

III liga 2014/2015 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2014/2015 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2014/2015 (lubelsko-podkarpacka)
III liga 2014/2015 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2014/2015 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2014/2015 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2014/2015 (pomorsko-zachodniopomorska)

Saltex IV liga 2014/2015 (opolska)
IV liga 2014/2015 (śląska I)
IV liga 2014/2015 (śląska II)

Autor: Adam Broda
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas