[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: śląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Bełk 30 79 25 4 1 89-16 14 1 0 52-9 11 3 1 37-7
2.  Drzewiarz Jasienica 30 55 16 7 7 54-25 9 4 2 28-10 7 3 5 26-15 2 3 1 0 1 3-1
3.  Forteca Świerklany 30 55 16 7 7 39-30 9 3 3 21-12 7 4 4 18-18 2 3 1 0 1 1-3
4.  Jedność 32 Przyszowice 30 49 14 7 9 67-51 7 3 5 40-27 7 4 4 27-24
5.  Gwarek Ornontowice 30 43 12 7 11 48-50 7 4 4 27-24 5 3 7 21-26 6 13 4 1 1 10-7
6.  Szczakowianka Jaworzno 30 43 13 4 13 53-39 9 1 5 30-12 4 3 8 23-27 6 10 3 1 2 14-8
7.  Iskra Pszczyna 30 43 13 4 13 47-52 9 1 5 25-21 4 3 8 22-31 6 7 2 1 3 7-11
8.  Unia Turza Śląska 30 43 12 7 11 49-35 7 4 4 31-15 5 3 7 18-20 6 3 0 3 3 5-10
9.  Unia Racibórz 30 42 11 9 10 55-65 6 5 4 35-32 5 4 6 20-33
10.  Krupiński Suszec 30 41 12 5 13 40-41 5 4 6 20-18 7 1 7 20-23 2 3 1 0 1 2-1
11.  GTS Bojszowy 30 41 11 8 11 32-45 5 6 4 20-20 6 2 7 12-25 2 3 1 0 1 1-2
12.  GKS II Katowice 30 40 11 7 12 51-40 5 4 6 25-19 6 3 6 26-21
13.  GKS Radziechowy-Wieprz 30 38 11 5 14 50-50 9 2 4 36-24 2 3 10 14-26
14.  Czarni-Góral Żywiec 30 29 8 5 17 33-62 6 2 7 16-23 2 3 10 17-39
15.  Podlesianka Katowice 30 22 6 4 20 31-63 3 2 10 12-24 3 2 10 19-39
16.  Górnik Pszów 30 11 3 2 25 19-93 3 0 12 10-39 0 2 13 9-54

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Bełk    2-0 2-0 4-2 5-1 4-0 4-1 2-0 5-1 3-0 5-0 1-0 3-2 4-0 6-0 2-2 
 2 Drzewiarz Jasienica2-1     3-0 4-0 1-1 1-0 3-0 0-1 0-0 0-1 2-1 1-1 3-2 3-1 1-1 4-0 
 3 Forteca Świerklany0-3 1-0     2-2 2-0 1-0 1-0 1-0 0-1 0-1 1-0 1-1 1-1 5-2 2-1 3-0 
 4 Jedność 32 Przyszowice2-2 2-4 4-1     1-3 2-2 6-2 1-4 5-1 2-4 4-0 1-2 2-0 5-0 2-1 1-1 
 5 Gwarek Ornontowice2-3 1-0 0-0 1-2     3-2 2-1 3-1 1-1 2-2 1-1 0-8 3-1 3-0 1-2 4-0 
 6 Szczakowianka Jaworzno0-1 1-3 0-1 2-0 0-1     2-0 3-1 5-0 1-0 2-0 4-1 1-1 2-0 0-3* 7-0 
 7 Iskra Pszczyna0-3 2-1 1-1 2-3 3-1 1-5     1-0 2-4 3-1 1-2 2-0 1-0 3-0 1-0 2-0 
 8 Unia Turza Śląska0-0 0-1 3-0 1-2 0-0 2-2 1-1     4-1 1-0 0-2 2-4 2-0 2-1 6-1 7-0 
 9 Unia Racibórz0-6 2-2 3-3 1-1 4-1 2-3 1-1 1-1     3-5 0-1 2-1 2-1 5-3 5-2 4-1 
 10 Krupiński Suszec0-2 2-1 0-1 0-0 0-3 3-1 1-3 3-1 1-1     0-1 1-2 0-0 1-1 5-1 3-0 
 11 GTS Bojszowy1-5 2-3 0-0 0-2 1-1 1-1 3-0 0-0 0-0 0-2     1-1 2-1 2-1 2-1 5-2 
 12 GKS II Katowice0-3 0-0 0-1 3-3 0-1 2-1 1-3 1-1 6-0 0-1 3-0     3-0 1-1 1-2 4-2 
 13 GKS Radziechowy-Wieprz0-0 0-2 1-4 4-2 4-3 1-4 4-2 2-1 2-0 5-0 5-1 2-1     2-3 1-1 3-0* 
 14 Czarni-Góral Żywiec0-4 0-1 0-1 0-1 2-1 3-1 1-1 0-3 0-3 0-3 1-1 2-1 1-0     3-2 3-0* 
 15 Podlesianka Katowice0-1 0-0 1-2 0-4 1-3 1-0 0-2 2-3 1-2 2-0 0-1 1-2 1-3 0-0     2-1 
 16 Górnik Pszów0-3* 0-8 0-3 0-3 2-1 0-1 1-5 0-1 1-5 1-0 0-1 0-1 1-2 1-4 3-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Drzewiarz Jasienica 4-0 Jedność 32 Przyszowice 9 sierpnia, 13:00 (150)
LKS Bełk 5-1 Unia Racibórz 9 sierpnia, 17:00 (200)
Unia Turza Śląska 2-2 Szczakowianka Jaworzno 10 sierpnia, 17:00 (800)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-4 Forteca Świerklany 9 sierpnia, 17:00 (500)
Czarni-Góral Żywiec 2-1 Gwarek Ornontowice 9 sierpnia, 17:00 (150)
GKS II Katowice 4-2 Górnik Pszów 9 sierpnia, 17:00 (100)
na stadionie Kolejarza
Podlesianka Katowice 0-2 Iskra Pszczyna 9 sierpnia, 17:00 (200)
GTS Bojszowy 0-2 Krupiński Suszec 9 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Jedność 32 Przyszowice 2-4 Krupiński Suszec 16 sierpnia, 17:00 (150)
Iskra Pszczyna 1-2 GTS Bojszowy 16 sierpnia, 17:00 (200)
Górnik Pszów 3-1 Podlesianka Katowice 16 sierpnia, 11:00 (70)
Gwarek Ornontowice 0-8 GKS II Katowice 16 sierpnia, 17:00 (60)
Forteca Świerklany 5-2 Czarni-Góral Żywiec 17 sierpnia, 17:00 (200)
Szczakowianka Jaworzno 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 16 sierpnia, 17:00 (300)
Unia Racibórz 1-1 Unia Turza Śląska 16 sierpnia, 17:00 (300)
Drzewiarz Jasienica 2-1 LKS Bełk 17 sierpnia, 17:00 (350)

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

LKS Bełk 4-2 Jedność 32 Przyszowice 23 sierpnia, 17:00 (200)
Unia Turza Śląska 0-1 Drzewiarz Jasienica 24 sierpnia, 17:00 (500)
GKS Radziechowy-Wieprz 2-0 Unia Racibórz 23 sierpnia, 17:00 (200)
Czarni-Góral Żywiec 3-1 Szczakowianka Jaworzno 24 sierpnia, 17:00 (300)
GKS II Katowice 0-1 Forteca Świerklany 23 sierpnia, 17:00 (100)
Podlesianka Katowice 1-3 Gwarek Ornontowice 23 sierpnia, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 5-2 Górnik Pszów 23 sierpnia, 17:00 (200)
Krupiński Suszec 1-3 Iskra Pszczyna 23 sierpnia, 17:00 (150)

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Jedność 32 Przyszowice 6-2 Iskra Pszczyna 27 sierpnia, 17:30 (150)
Górnik Pszów 1-0 Krupiński Suszec 27 sierpnia, 17:30 (200)
Gwarek Ornontowice 1-1 GTS Bojszowy 27 sierpnia, 17:30 (200)
Forteca Świerklany 2-1 Podlesianka Katowice 27 sierpnia, 17:30 (200)
Szczakowianka Jaworzno 4-1 GKS II Katowice 27 sierpnia, 17:30 (200)
Unia Racibórz 5-3 Czarni-Góral Żywiec 27 sierpnia, 17:30 (200)
Drzewiarz Jasienica 3-2 GKS Radziechowy-Wieprz 27 sierpnia, 17:30 (200)
LKS Bełk 2-0 Unia Turza Śląska 27 sierpnia, 17:30 (200)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Unia Turza Śląska 1-2 Jedność 32 Przyszowice 31 sierpnia, 17:00 (350)
GKS Radziechowy-Wieprz 0-0 LKS Bełk 30 sierpnia, 17:00 (300)
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Drzewiarz Jasienica 30 sierpnia, 17:00 (100)
GKS II Katowice 6-0 Unia Racibórz 31 sierpnia, 14:00 (100)
Podlesianka Katowice 1-0 Szczakowianka Jaworzno 30 sierpnia, 17:00 (150)
GTS Bojszowy 0-0 Forteca Świerklany 30 sierpnia, 17:00 (250)
Krupiński Suszec 0-3 Gwarek Ornontowice 30 sierpnia, 17:00 (100)
Iskra Pszczyna 2-0 Górnik Pszów 30 sierpnia, 17:00 (100)

Kolejka 6 - 6-7 września

Jedność 32 Przyszowice 1-1 Górnik Pszów 7 września, 15:00 (200)
Gwarek Ornontowice 2-1 Iskra Pszczyna 6 września, 16:30 (150)
Forteca Świerklany 0-1 Krupiński Suszec 7 września, 16:30 (300)
Szczakowianka Jaworzno 2-0 GTS Bojszowy 6 września, 16:30 (500)
Unia Racibórz 5-2 Podlesianka Katowice 6 września, 16:30 (200)
Drzewiarz Jasienica 1-1 GKS II Katowice 6 września, 16:30 (200)
LKS Bełk 4-0 Czarni-Góral Żywiec 6 września, 16:30 (230)
Unia Turza Śląska 2-0 GKS Radziechowy-Wieprz 7 września, 16:30 (300)

Kolejka 7 - 13-14 września

GKS Radziechowy-Wieprz 4-2 Jedność 32 Przyszowice 13 września, 16:00 (200)
Czarni-Góral Żywiec 0-3 Unia Turza Śląska 14 września, 15:30 (150)
GKS II Katowice 0-3 LKS Bełk 14 września, 17:00 (200)
Podlesianka Katowice 0-0 Drzewiarz Jasienica 13 września, 16:00 (150)
GTS Bojszowy 0-0 Unia Racibórz 13 września, 16:00 (150)
Krupiński Suszec 3-1 Szczakowianka Jaworzno 13 września, 16:00 (100)
Iskra Pszczyna 1-1 Forteca Świerklany 13 września, 16:00 (150)
Górnik Pszów 2-1 Gwarek Ornontowice 13 września, 11:00 (100)

Kolejka 8 - 20-21 września

Jedność 32 Przyszowice 1-3 Gwarek Ornontowice 20 września, 16:00 (200)
Forteca Świerklany 3-0 Górnik Pszów 21 września, 16:00 (300)
Szczakowianka Jaworzno 2-0 Iskra Pszczyna 20 września, 16:00 (250)
Unia Racibórz 3-5 Krupiński Suszec 20 września, 16:00 (200)
Drzewiarz Jasienica 2-1 GTS Bojszowy 20 września, 16:00 (150)
LKS Bełk 6-0 Podlesianka Katowice 20 września, 16:00 (200)
Unia Turza Śląska 2-4 GKS II Katowice 20 września, 16:00 (200)
GKS Radziechowy-Wieprz 2-3 Czarni-Góral Żywiec 20 września, 16:00 (500)

Kolejka 9 - 27-28 września

Czarni-Góral Żywiec 0-1 Jedność 32 Przyszowice 27 września, 15:00 (100)
GKS II Katowice 3-0 GKS Radziechowy-Wieprz 28 września, 12:00 (100)
Podlesianka Katowice 2-3 Unia Turza Śląska 27 września, 15:00 (100)
GTS Bojszowy 1-5 LKS Bełk 27 września, 15:00 (150)
Krupiński Suszec 2-1 Drzewiarz Jasienica 27 września, 15:00 (150)
Iskra Pszczyna 2-4 Unia Racibórz 27 września, 15:00 (50)
Górnik Pszów 0-1 Szczakowianka Jaworzno 27 września, 11:00 (60)
Gwarek Ornontowice 0-0 Forteca Świerklany 28 września, 15:00 (350)

Kolejka 10 - 4-5 października

Jedność 32 Przyszowice 4-1 Forteca Świerklany 4 października, 15:00 (200)
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Gwarek Ornontowice 4 października, 15:00 (100)
Unia Racibórz 4-1 Górnik Pszów 4 października, 15:00 (200)
Drzewiarz Jasienica 3-0 Iskra Pszczyna 4 października, 15:00 (150)
LKS Bełk 3-0 Krupiński Suszec 4 października, 15:00 (300)
Unia Turza Śląska 0-2 GTS Bojszowy 5 października, 15:00 (350)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-1 Podlesianka Katowice 4 października, 15:00 (100)
Czarni-Góral Żywiec 2-1 GKS II Katowice 4 października, 15:00 (100)

Kolejka 11 - 11-12 października

GKS II Katowice 3-3 Jedność 32 Przyszowice 12 października, 12:00 (100)
Podlesianka Katowice 0-0 Czarni-Góral Żywiec 11 października, 15:00 (300)
GTS Bojszowy 2-1 GKS Radziechowy-Wieprz 11 października, 15:00 (100)
Krupiński Suszec 3-1 Unia Turza Śląska 11 października, 15:00 (150)
Iskra Pszczyna 0-3 LKS Bełk 11 października, 15:00 (200)
Górnik Pszów 0-8 Drzewiarz Jasienica 11 października, 11:00 (100)
Gwarek Ornontowice 1-1 Unia Racibórz 11 października, 15:00 (100)
Forteca Świerklany 1-0 Szczakowianka Jaworzno 12 października, 15:00 (200)

Kolejka 12 - 18-19 października

Jedność 32 Przyszowice 2-2 Szczakowianka Jaworzno 18 października, 15:00 (200)
Unia Racibórz 3-3 Forteca Świerklany 18 października, 15:00 (200)
Drzewiarz Jasienica 1-1 Gwarek Ornontowice 18 października, 15:00 (200)
LKS Bełk 2-2 Górnik Pszów 18 października, 15:00 (250)
Unia Turza Śląska 1-1 Iskra Pszczyna 19 października, 15:00 (350)
GKS Radziechowy-Wieprz 5-0 Krupiński Suszec 18 października, 15:00 (100)
Czarni-Góral Żywiec 1-1 GTS Bojszowy 19 października, 14:00 (100)
GKS II Katowice 1-2 Podlesianka Katowice 19 października, 12:00 (100)

Kolejka 13 - 25-26 października

Podlesianka Katowice 0-4 Jedność 32 Przyszowice 25 października, 14:30 (100)
GTS Bojszowy 1-1 GKS II Katowice 25 października, 14:30 (100)
Krupiński Suszec 1-1 Czarni-Góral Żywiec 25 października, 14:30 (100)
Iskra Pszczyna 1-0 GKS Radziechowy-Wieprz 25 października, 14:30 (100)
Górnik Pszów 0-1 Unia Turza Śląska 25 października, 11:00 (150)
Gwarek Ornontowice 2-3 LKS Bełk 25 października, 14:30 (300)
Forteca Świerklany 1-0 Drzewiarz Jasienica 26 października, 14:30 (250)
Szczakowianka Jaworzno 5-0 Unia Racibórz 25 października, 14:30 (250)

Kolejka 14 - 2 listopada

Jedność 32 Przyszowice 5-1 Unia Racibórz 2 listopada, 13:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 1-0 Szczakowianka Jaworzno 2 listopada, 13:00 (200)
Unia Turza Śląska 0-0 Gwarek Ornontowice 2 listopada, 13:00 (300)
Czarni-Góral Żywiec 1-1 Iskra Pszczyna 2 listopada, 13:00 (100)
GKS II Katowice 0-1 Krupiński Suszec 2 listopada, 13:00 (100)
Podlesianka Katowice 0-1 GTS Bojszowy 2 listopada, 13:00 (100)
Forteca Świerklany 0-3 LKS Bełk 2 listopada, 13:30 (500)
Górnik Pszów 1-2 GKS Radziechowy-Wieprz 2 listopada, 13:00 (50)

Kolejka 15 - 8-9 listopada

GTS Bojszowy 0-2 Jedność 32 Przyszowice 8 listopada, 13:00 (100)
Krupiński Suszec 5-1 Podlesianka Katowice 8 listopada, 13:00 (100)
Iskra Pszczyna 2-0 GKS II Katowice 8 listopada, 13:00 (50)
Górnik Pszów 1-4 Czarni-Góral Żywiec 8 listopada, 11:00 (100)
Gwarek Ornontowice 3-1 GKS Radziechowy-Wieprz 8 listopada, 13:00 (100)
Forteca Świerklany 1-0 Unia Turza Śląska 8 listopada, 13:00 (200)
Szczakowianka Jaworzno 0-1 LKS Bełk 8 listopada, 13:00 (300)
Unia Racibórz 2-2 Drzewiarz Jasienica 8 listopada, 13:00 (150)

Kolejka 16 - 21-22 marca

Jedność 32 Przyszowice 2-4 Drzewiarz Jasienica 21 marca, 15:00 (150)
Unia Racibórz 0-6 LKS Bełk 21 marca, 15:00 (200)
Szczakowianka Jaworzno 3-1 Unia Turza Śląska 21 marca, 15:00 (300)
Forteca Świerklany 1-1 GKS Radziechowy-Wieprz 21 marca, 15:00 (200)
Gwarek Ornontowice 3-0 Czarni-Góral Żywiec 21 marca, 15:00 (150)
Górnik Pszów 0-1 GKS II Katowice 21 marca, 15:00 (100)
Iskra Pszczyna 1-0 Podlesianka Katowice 21 marca, 15:00 (200)
Krupiński Suszec 0-1 GTS Bojszowy 21 marca, 15:00 (100)

Kolejka 17 - 28-29 marca

Krupiński Suszec 0-0 Jedność 32 Przyszowice 28 marca, 15:00 (50)
GTS Bojszowy 3-0 Iskra Pszczyna 29 marca, 15:00 (350)
Podlesianka Katowice 2-1 Górnik Pszów 28 marca, 15:00 (200)
GKS II Katowice 0-1 Gwarek Ornontowice 29 marca, 17:30 (100)
Czarni-Góral Żywiec 0-1 Forteca Świerklany 28 marca, 15:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 1-4 Szczakowianka Jaworzno 28 marca, 15:00 (200)
Unia Turza Śląska 4-1 Unia Racibórz 29 marca, 15:00 (300)
LKS Bełk 2-0 Drzewiarz Jasienica 28 marca, 15:00 (400)

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Jedność 32 Przyszowice 2-2 LKS Bełk 12 maja, 18:00 (300)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Drzewiarz Jasienica 0-1 Unia Turza Śląska 12 maja, 18:00 (100)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unia Racibórz 2-1 GKS Radziechowy-Wieprz 12 maja, 18:00 (200)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Szczakowianka Jaworzno 2-0 Czarni-Góral Żywiec 12 maja, 18:00 (250)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Forteca Świerklany 1-1 GKS II Katowice 4 kwietnia, 13:00 (150)
Gwarek Ornontowice 1-2 Podlesianka Katowice 12 maja, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Górnik Pszów 0-1 GTS Bojszowy 12 maja, 18:00 (50)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Pszczyna 3-1 Krupiński Suszec 12 maja, 18:00 (150)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Iskra Pszczyna 2-3 Jedność 32 Przyszowice 11 kwietnia, 16:00 (150)
Krupiński Suszec 3-0 Górnik Pszów 11 kwietnia, 16:00 (100)
GTS Bojszowy 1-1 Gwarek Ornontowice 12 kwietnia, 15:00 (300)
Podlesianka Katowice 1-2 Forteca Świerklany 11 kwietnia, 16:00 (250)
GKS II Katowice 2-1 Szczakowianka Jaworzno 12 kwietnia, 17:30 (100)
Czarni-Góral Żywiec 0-3 Unia Racibórz 11 kwietnia, 16:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 0-2 Drzewiarz Jasienica 11 kwietnia, 16:00 (150)
Unia Turza Śląska 0-0 LKS Bełk 12 kwietnia, 16:00 (600)

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Jedność 32 Przyszowice 1-4 Unia Turza Śląska 18 kwietnia, 16:30 (150)
LKS Bełk 3-2 GKS Radziechowy-Wieprz 18 kwietnia, 16:30 (150)
Drzewiarz Jasienica 3-1 Czarni-Góral Żywiec 18 kwietnia, 16:30 (150)
Unia Racibórz 2-1 GKS II Katowice 18 kwietnia, 16:30 (100)
Szczakowianka Jaworzno 0-3 Podlesianka Katowice 18 kwietnia, 16:30 (250)
(wo)
na boisku 1-0; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Forteca Świerklany 1-0 GTS Bojszowy 18 kwietnia, 16:30 (100)
Gwarek Ornontowice 2-2 Krupiński Suszec 18 kwietnia, 16:30 (100)
Górnik Pszów 1-5 Iskra Pszczyna 18 kwietnia, 16:30 (50)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Górnik Pszów 0-3 Jedność 32 Przyszowice 25 kwietnia, 16:30 (20)
Iskra Pszczyna 3-1 Gwarek Ornontowice 25 kwietnia, 16:30 (120)
Krupiński Suszec 0-1 Forteca Świerklany 25 kwietnia, 16:30 (100)
GTS Bojszowy 1-1 Szczakowianka Jaworzno 26 kwietnia, 15:00 (250)
Podlesianka Katowice 1-2 Unia Racibórz 25 kwietnia, 16:30 (200)
GKS II Katowice 0-0 Drzewiarz Jasienica 26 kwietnia, 17:30 (50)
Czarni-Góral Żywiec 0-4 LKS Bełk 25 kwietnia, 16:30 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 2-1 Unia Turza Śląska 25 kwietnia, 16:30 (150)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Jedność 32 Przyszowice 2-0 GKS Radziechowy-Wieprz 2 maja, 17:00 (250)
Unia Turza Śląska 2-1 Czarni-Góral Żywiec 3 maja, 17:00 (400)
LKS Bełk 1-0 GKS II Katowice 2 maja, 11:00 (300)
Drzewiarz Jasienica 1-1 Podlesianka Katowice 2 maja, 17:00 (150)
Unia Racibórz 0-1 GTS Bojszowy 2 maja, 17:00 (100)
Szczakowianka Jaworzno 1-0 Krupiński Suszec 2 maja, 17:00 (250)
Forteca Świerklany 1-0 Iskra Pszczyna 2 maja, 17:00 (150)
Gwarek Ornontowice 4-0 Górnik Pszów 2 maja, 17:00 (100)

Kolejka 23 - 9-10 maja

Gwarek Ornontowice 1-2 Jedność 32 Przyszowice 9 maja, 17:00 (250)
Górnik Pszów 0-3 Forteca Świerklany 9 maja, 17:00 (30)
Iskra Pszczyna 1-5 Szczakowianka Jaworzno 9 maja, 17:00 (100)
Krupiński Suszec 1-1 Unia Racibórz 9 maja, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 2-3 Drzewiarz Jasienica 9 maja, 17:00 (150)
Podlesianka Katowice 0-1 LKS Bełk 9 maja, 17:00 (300)
GKS II Katowice 1-1 Unia Turza Śląska 9 maja, 11:00 (50)
Czarni-Góral Żywiec 1-0 GKS Radziechowy-Wieprz 9 maja, 17:00 (150)

Kolejka 24 - 16-17 maja

Jedność 32 Przyszowice 5-0 Czarni-Góral Żywiec 16 maja, 17:00 (250)
GKS Radziechowy-Wieprz 2-1 GKS II Katowice 16 maja, 11:00 (100)
Unia Turza Śląska 6-1 Podlesianka Katowice 17 maja, 17:00 (350)
LKS Bełk 5-0 GTS Bojszowy 16 maja, 17:00 (300)
Drzewiarz Jasienica 0-1 Krupiński Suszec 16 maja, 17:00 (100)
Unia Racibórz 1-1 Iskra Pszczyna 16 maja, 17:00 (150)
Szczakowianka Jaworzno 7-0 Górnik Pszów 16 maja, 17:00 (200)
Forteca Świerklany 2-0 Gwarek Ornontowice 16 maja, 17:00 (100)

Kolejka 25 - 23-24 maja

Forteca Świerklany 2-2 Jedność 32 Przyszowice 23 maja, 17:00 (100)
Gwarek Ornontowice 3-2 Szczakowianka Jaworzno 23 maja, 17:00 (100)
Górnik Pszów 1-5 Unia Racibórz 23 maja, 17:00 (100)
Iskra Pszczyna 2-1 Drzewiarz Jasienica 23 maja, 17:00 (100)
Krupiński Suszec 0-2 LKS Bełk 23 maja, 17:00 (300)
GTS Bojszowy 0-0 Unia Turza Śląska 23 maja, 17:00 (100)
Podlesianka Katowice 1-3 GKS Radziechowy-Wieprz 23 maja, 17:00 (150)
GKS II Katowice 1-1 Czarni-Góral Żywiec 24 maja, 11:00 (100)

Kolejka 26 - 26 maja

Jedność 32 Przyszowice 1-2 GKS II Katowice 26 maja, 18:00 (100)
Czarni-Góral Żywiec 3-2 Podlesianka Katowice 26 maja, 18:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 5-1 GTS Bojszowy 26 maja, 18:00 (100)
Unia Turza Śląska 1-0 Krupiński Suszec 27 maja, 18:00 (200)
LKS Bełk 4-1 Iskra Pszczyna 26 maja, 18:00 (100)
Drzewiarz Jasienica 4-0 Górnik Pszów 26 maja, 18:00 (50)
przerwany w 10. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Unia Racibórz 4-1 Gwarek Ornontowice 26 maja, 18:00 (150)
Szczakowianka Jaworzno 0-1 Forteca Świerklany 27 maja, 18:00 (100)

Kolejka 27 - 30-31 maja

Szczakowianka Jaworzno 2-0 Jedność 32 Przyszowice 30 maja, 17:00 (150)
Forteca Świerklany 0-1 Unia Racibórz 31 maja, 17:00 (200)
Gwarek Ornontowice 1-0 Drzewiarz Jasienica 30 maja, 17:00 (100)
Górnik Pszów 0-3 LKS Bełk 30 maja, 17:00 (50)
(wo)
przerwany w 13. minucie przy stanie 0-2 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Iskra Pszczyna 1-0 Unia Turza Śląska 30 maja, 17:00 (100)
Krupiński Suszec 0-0 GKS Radziechowy-Wieprz 30 maja, 17:00 (100)
GTS Bojszowy 2-1 Czarni-Góral Żywiec 31 maja, 15:00
bez udziału publiczności
Podlesianka Katowice 1-2 GKS II Katowice 30 maja, 17:00 (150)

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Jedność 32 Przyszowice 2-1 Podlesianka Katowice 6 czerwca, 17:00 (200)
GKS II Katowice 3-0 GTS Bojszowy 7 czerwca, 11:00 (50)
Czarni-Góral Żywiec 0-3 Krupiński Suszec 6 czerwca, 17:00 (100)
GKS Radziechowy-Wieprz 4-2 Iskra Pszczyna 4 czerwca, 11:00 (150)
Unia Turza Śląska 7-0 Górnik Pszów 7 czerwca, 17:00 (200)
LKS Bełk 5-1 Gwarek Ornontowice 6 czerwca, 17:00 (300)
Drzewiarz Jasienica 3-0 Forteca Świerklany 6 czerwca, 15:00 (100)
Unia Racibórz 2-3 Szczakowianka Jaworzno 6 czerwca, 17:00 (250)

Kolejka 29 - 10 czerwca

LKS Bełk 2-0 Forteca Świerklany 10 czerwca, 18:00 (300)
GKS Radziechowy-Wieprz 3-0 Górnik Pszów 10 czerwca, 18:00
(wo)
goście nie dojechali
Unia Racibórz 1-1 Jedność 32 Przyszowice 10 czerwca, 18:00 (300)
Szczakowianka Jaworzno 1-3 Drzewiarz Jasienica 10 czerwca, 18:00 (100)
Gwarek Ornontowice 3-1 Unia Turza Śląska 10 czerwca, 18:00 (100)
Iskra Pszczyna 3-0 Czarni-Góral Żywiec 10 czerwca, 18:00 (100)
Krupiński Suszec 1-2 GKS II Katowice 10 czerwca, 18:00 (100)
GTS Bojszowy 2-1 Podlesianka Katowice 10 czerwca, 18:00 (100)

Kolejka 30 - 13 czerwca

Jedność 32 Przyszowice 4-0 GTS Bojszowy 13 czerwca, 17:00 (50)
Podlesianka Katowice 2-0 Krupiński Suszec 13 czerwca, 17:00 (100)
GKS II Katowice 1-3 Iskra Pszczyna 13 czerwca, 17:00 (50)
Czarni-Góral Żywiec 3-0 Górnik Pszów 13 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
GKS Radziechowy-Wieprz 4-3 Gwarek Ornontowice 13 czerwca, 17:00 (70)
Unia Turza Śląska 3-0 Forteca Świerklany 13 czerwca, 17:00 (200)
LKS Bełk 4-0 Szczakowianka Jaworzno 13 czerwca, 17:00 (150)
Drzewiarz Jasienica 0-0 Unia Racibórz 13 czerwca, 17:00 (50)

Baraże o udział w III lidze (opolsko-śląska)
Baraże uzupełniające o utrzymanie w IV lidze (śląska)

III liga 2014/2015 (opolsko-śląska)

Saltex IV liga 2014/2015 (opolska)
IV liga 2014/2015 (śląska I)

Liga okręgowa 2014/2015 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas