[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Katowice II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Energetyk ROW II Rybnik 30 70 22 4 4 92-27 12 0 3 55-15 10 4 1 37-12
2.  Wilki Wilcza 30 67 21 4 5 78-23 11 2 2 45-10 10 2 3 33-13
3.  LKS 1908 Nędza 30 64 19 7 4 77-26 11 2 2 41-13 8 5 2 36-13
4.  Wyzwolenie Chorzów 30 54 16 6 8 61-39 7 4 4 27-19 9 2 4 34-20
5.  Orzeł Mokre (Mikołów) 30 49 15 4 11 62-49 8 2 5 35-17 7 2 6 27-32
6.  Urania Ruda Śląska 30 47 13 8 9 70-58 5 5 5 34-29 8 3 4 36-29
7.  Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 44 12 8 10 49-39 9 3 3 32-16 3 5 7 17-23 2 4 1 1 0 2-0
8.  ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 44 13 5 12 43-35 7 3 5 27-17 6 2 7 16-18 2 1 0 1 1 0-2
9.  KS 94 Rachowice 30 43 13 4 13 49-57 7 2 6 30-27 6 2 7 19-30
10.  Tempo Paniówki 30 36 10 6 14 47-54 7 1 7 28-24 3 5 7 19-30 2 6 2 0 0 8-2
11.  TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 36 11 3 16 50-76 5 3 7 31-42 6 0 9 19-34 2 0 0 0 2 2-8
12.  MKS Zabrze-Kończyce 30 34 10 4 16 48-65 4 2 9 22-33 6 2 7 26-32
13.  Czarni Pyskowice 30 31 9 4 17 54-82 6 3 6 27-28 3 1 11 27-54
14.  Buk Rudy Wielkie 30 28 7 7 16 36-62 3 5 7 17-32 4 2 9 19-30
15.  Zamkowiec Toszek 30 17 5 2 23 31-90 2 1 12 12-39 3 1 11 19-51 2 3 1 0 1 4-4
16.  Sokół Orzesze 30 17 5 2 23 32-97 4 1 10 18-37 1 1 13 14-60 2 3 1 0 1 4-4

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Energetyk ROW II Rybnik    0-3 2-0 4-1 2-0 3-4 1-4 2-0 5-0 3-0 5-0 2-1 8-1 3-0 11-0 4-1 
 2 Wilki Wilcza0-0     1-2 4-1 3-0 3-0 1-0 3-1 1-1 0-1 2-0 5-2 4-1 5-1 7-0 6-0 
 3 LKS 1908 Nędza0-1 2-1     2-2 3-1 1-0 1-0 0-3 4-0 1-1 3-1 5-1 3-1 2-0 4-1 10-0 
 4 Wyzwolenie Chorzów1-3 0-0 3-2     1-3 3-1 2-2 2-1 0-1 0-0 0-1 4-0 4-3 1-1 3-1 3-0 
 5 Orzeł Mokre (Mikołów)1-6 1-2 1-1 0-0     7-1 4-0 0-1 4-0 5-0 1-2 0-1 2-0 2-1 2-0 5-2 
 6 Urania Ruda Śląska2-2 2-1 1-2 1-2 3-3     4-2 0-1 2-3 3-3 1-3 1-1 7-2 4-2 1-1 2-1 
 7 Wawel Wirek (Ruda Śląska)0-0 0-2 1-1 1-4 1-0 2-2     2-0 3-2 4-0 5-0 0-1 2-1 3-2 2-1 6-0 
 8 ŁTS Łabędy (Gliwice)0-1 0-1 0-0 1-0 1-2 2-5 0-0     0-1 1-0 5-2 1-1 7-1 3-2 2-0 4-1 
 9 KS 94 Rachowice1-4 0-0 1-7 3-1 7-1 3-4 0-1 2-0     2-2 3-0 0-3 0-3 1-0 4-0 3-1 
 10 Tempo Paniówki1-2 2-1 0-0 0-1 1-2 2-4 2-1 2-0 0-1     3-0 4-2 5-2 0-1 3-2 3-5 
 11 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik)0-4 2-6 2-9 0-3 2-2 1-4 1-1 1-1 0-1 2-5     6-1 3-2 3-0 4-3 4-0 
 12 MKS Zabrze-Kończyce1-1 1-3 0-2 0-6 1-2 1-4 3-2 1-2 4-1 3-1 1-2     2-3 0-0 1-4 3-0 
 13 Czarni Pyskowice3-0* 1-2 0-3 0-1 4-3 1-1 1-0 0-3 2-2 3-3 2-0 3-1     1-3 2-3 4-3 
 14 Buk Rudy Wielkie0-6 1-2 1-1 1-2 1-2 0-5 1-1 2-2 2-1 1-0 3-2 0-3 3-3     1-2 0-0 
 15 Zamkowiec Toszek2-4 0-5 0-5 2-7 1-4 0-0 0-1 0-1 1-4 2-0 0-3 0-1 1-2 0-2     3-0 
 16 Sokół Orzesze0-3 1-4 0-1 1-3 1-2 0-1 2-2 1-0 2-1 0-3 0-3 1-7 3-2 2-4 4-1     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Sokół Orzesze 0-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 9 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Czarni Pyskowice 10 sierpnia, 16:00
KS 94 Rachowice 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 10 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-1 LKS 1908 Nędza 9 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-0 Tempo Paniówki 10 sierpnia, 15:30
Energetyk ROW II Rybnik 2-1 MKS Zabrze-Kończyce 9 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-0 Urania Ruda Śląska 9 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 4-1 Wyzwolenie Chorzów 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16 sierpnia

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-3 Wyzwolenie Chorzów 16 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Wilki Wilcza 16 sierpnia, 11:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-4 Zamkowiec Toszek 16 sierpnia, 17:00
Tempo Paniówki 1-2 Energetyk ROW II Rybnik 16 sierpnia, 17:00
LKS 1908 Nędza 2-0 Buk Rudy Wielkie 16 sierpnia, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 16 sierpnia, 17:00
Czarni Pyskowice 2-2 KS 94 Rachowice 16 sierpnia, 17:00
Sokół Orzesze 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 23 sierpnia, 17:00
KS 94 Rachowice 3-1 Sokół Orzesze 23 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Czarni Pyskowice 23 sierpnia, 11:00
Buk Rudy Wielkie 2-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 24 sierpnia, 15:30
Energetyk ROW II Rybnik 2-0 LKS 1908 Nędza 23 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-0 Tempo Paniówki 23 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 5-2 MKS Zabrze-Kończyce 23 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-2 Wyzwolenie Chorzów 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-4 Urania Ruda Śląska 27 sierpnia, 17:30
MKS Zabrze-Kończyce 0-6 Wyzwolenie Chorzów 27 sierpnia, 17:30
Tempo Paniówki 2-1 Wilki Wilcza 27 sierpnia, 17:30
LKS 1908 Nędza 4-1 Zamkowiec Toszek 27 sierpnia, 17:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Energetyk ROW II Rybnik 27 sierpnia, 17:30
Czarni Pyskowice 1-3 Buk Rudy Wielkie 27 sierpnia, 17:30
Sokół Orzesze 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 sierpnia, 17:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 4-0 KS 94 Rachowice 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 30 sierpnia

KS 94 Rachowice 3-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 sierpnia, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 30 sierpnia, 17:00
Buk Rudy Wielkie 0-0 Sokół Orzesze 31 sierpnia, 15:30
Energetyk ROW II Rybnik 8-1 Czarni Pyskowice 31 sierpnia, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 30 sierpnia, 17:00
Wilki Wilcza 1-2 LKS 1908 Nędza 30 sierpnia, 17:00
Urania Ruda Śląska 1-1 MKS Zabrze-Kończyce 30 sierpnia, 11:00
Tempo Paniówki 0-1 Wyzwolenie Chorzów 31 sierpnia, 15:00

Kolejka 6 - 6 września

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 6-1 MKS Zabrze-Kończyce 6 września, 16:30
Tempo Paniówki 2-4 Urania Ruda Śląska 7 września, 15:00
LKS 1908 Nędza 2-2 Wyzwolenie Chorzów 6 września, 16:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 Wilki Wilcza 6 września, 16:30
Czarni Pyskowice 2-3 Zamkowiec Toszek 6 września, 16:30
Sokół Orzesze 0-3 Energetyk ROW II Rybnik 6 września, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-1 Buk Rudy Wielkie 6 września, 16:30
KS 94 Rachowice 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 6 września, 16:30

Kolejka 7 - 13-14 września

Wawel Wirek (Ruda Śląska) 5-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 13 września, 16:00
Buk Rudy Wielkie 2-1 KS 94 Rachowice 14 września, 15:30
Energetyk ROW II Rybnik 2-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 13 września, 16:00
Zamkowiec Toszek 3-0 Sokół Orzesze 13 września, 16:00
Wilki Wilcza 4-1 Czarni Pyskowice 13 września, 16:00
Wyzwolenie Chorzów 2-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 13 września, 16:00
Urania Ruda Śląska 1-2 LKS 1908 Nędza 13 września, 11:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-1 Tempo Paniówki 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20 września

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-5 Tempo Paniówki 20 września, 16:00
LKS 1908 Nędza 5-1 MKS Zabrze-Kończyce 20 września, 16:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-5 Urania Ruda Śląska 20 września, 16:00
Czarni Pyskowice 0-1 Wyzwolenie Chorzów 20 września, 16:00
Sokół Orzesze 1-4 Wilki Wilcza 21 września, 11:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 2-0 Zamkowiec Toszek 20 września, 16:00
KS 94 Rachowice 1-4 Energetyk ROW II Rybnik 20 września, 16:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-2 Buk Rudy Wielkie 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Buk Rudy Wielkie 3-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 28 września, 13:30
Energetyk ROW II Rybnik 1-4 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 27 września, 15:00
Zamkowiec Toszek 1-4 KS 94 Rachowice 27 września, 15:00
Wilki Wilcza 3-0 Orzeł Mokre (Mikołów) 27 września, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 3-0 Sokół Orzesze 27 września, 15:00
Urania Ruda Śląska 7-2 Czarni Pyskowice 27 września, 11:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-2 ŁTS Łabędy (Gliwice) 27 września, 15:00
Tempo Paniówki 0-0 LKS 1908 Nędza 28 września, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 października

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-9 LKS 1908 Nędza 4 października, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Tempo Paniówki 4 października, 15:00
Czarni Pyskowice 3-1 MKS Zabrze-Kończyce 4 października, 15:00
Sokół Orzesze 0-1 Urania Ruda Śląska 4 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-0 Wyzwolenie Chorzów 4 października, 15:00
KS 94 Rachowice 0-0 Wilki Wilcza 4 października, 15:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-1 Zamkowiec Toszek 4 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 0-6 Energetyk ROW II Rybnik 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Energetyk ROW II Rybnik 5-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 11 października, 15:00
Zamkowiec Toszek 0-2 Buk Rudy Wielkie 11 października, 11:00
Wilki Wilcza 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 11 października, 15:00
Wyzwolenie Chorzów 0-1 KS 94 Rachowice 11 października, 15:00
Urania Ruda Śląska 3-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 11 października, 11:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-0 Sokół Orzesze 11 października, 15:00
Tempo Paniówki 5-2 Czarni Pyskowice 12 października, 15:00
LKS 1908 Nędza 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18 października

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 18 października, 15:00
Czarni Pyskowice 0-3 LKS 1908 Nędza 18 października, 15:00
Sokół Orzesze 0-3 Tempo Paniówki 18 października, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-1 MKS Zabrze-Kończyce 18 października, 15:00
KS 94 Rachowice 3-4 Urania Ruda Śląska 18 października, 15:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 1-4 Wyzwolenie Chorzów 18 października, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Wilki Wilcza 19 października, 15:00
Energetyk ROW II Rybnik 11-0 Zamkowiec Toszek 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Zamkowiec Toszek 0-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 25 października, 14:30
Wilki Wilcza 0-0 Energetyk ROW II Rybnik 25 października, 14:30
Wyzwolenie Chorzów 1-1 Buk Rudy Wielkie 25 października, 14:30
Urania Ruda Śląska 4-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 25 października, 11:00
MKS Zabrze-Kończyce 4-1 KS 94 Rachowice 25 października, 14:30
Tempo Paniówki 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 26 października, 13:30
LKS 1908 Nędza 10-0 Sokół Orzesze 25 października, 14:30
ŁTS Łabędy (Gliwice) 7-1 Czarni Pyskowice 25 października, 14:30

Kolejka 14 - 2 listopada

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-2 Czarni Pyskowice 2 listopada, 13:00
Sokół Orzesze 1-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 2 listopada, 13:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-1 LKS 1908 Nędza 2 listopada, 13:00
KS 94 Rachowice 2-2 Tempo Paniówki 2 listopada, 13:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-1 MKS Zabrze-Kończyce 2 listopada, 13:00
Buk Rudy Wielkie 0-5 Urania Ruda Śląska 2 listopada, 13:00
Energetyk ROW II Rybnik 4-1 Wyzwolenie Chorzów 2 listopada, 13:00
Zamkowiec Toszek 0-5 Wilki Wilcza 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Wilki Wilcza 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 8 listopada, 13:00
Wyzwolenie Chorzów 3-1 Zamkowiec Toszek 8 listopada, 13:00
Urania Ruda Śląska 2-2 Energetyk ROW II Rybnik 8 listopada, 13:00 (200)
MKS Zabrze-Kończyce 0-0 Buk Rudy Wielkie 8 listopada, 13:00
Tempo Paniówki 2-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 9 listopada, 13:00
LKS 1908 Nędza 4-0 KS 94 Rachowice 8 listopada, 13:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 8 listopada, 13:00
Czarni Pyskowice 4-3 Sokół Orzesze 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-0 Sokół Orzesze 21 marca, 15:00
Czarni Pyskowice 4-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 21 marca, 15:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-1 KS 94 Rachowice 21 marca, 15:00
LKS 1908 Nędza 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 21 marca, 15:00
Tempo Paniówki 0-1 Buk Rudy Wielkie 22 marca, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-1 Energetyk ROW II Rybnik 21 marca, 15:00
Urania Ruda Śląska 1-1 Zamkowiec Toszek 21 marca, 11:00
Wyzwolenie Chorzów 0-0 Wilki Wilcza 21 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Wyzwolenie Chorzów 0-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 28 marca, 15:00
Wilki Wilcza 3-0 Urania Ruda Śląska 28 marca, 15:00
Zamkowiec Toszek 0-1 MKS Zabrze-Kończyce 28 marca, 15:00
Energetyk ROW II Rybnik 3-0 Tempo Paniówki 29 marca, 15:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 LKS 1908 Nędza 29 marca, 15:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 28 marca, 15:00
KS 94 Rachowice 0-3 Czarni Pyskowice 28 marca, 15:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-2 Sokół Orzesze 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Wyzwolenie Chorzów 3-1 Urania Ruda Śląska 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Sokół Orzesze 2-1 KS 94 Rachowice 28 kwietnia, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Pyskowice 1-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ŁTS Łabędy (Gliwice) 3-2 Buk Rudy Wielkie 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 1908 Nędza 0-1 Energetyk ROW II Rybnik 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Paniówki 3-2 Zamkowiec Toszek 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MKS Zabrze-Kończyce 1-3 Wilki Wilcza 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Urania Ruda Śląska 1-3 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 11 kwietnia, 11:00
Wyzwolenie Chorzów 4-0 MKS Zabrze-Kończyce 11 kwietnia, 16:00
Wilki Wilcza 0-1 Tempo Paniówki 11 kwietnia, 16:00
Zamkowiec Toszek 0-5 LKS 1908 Nędza 12 kwietnia, 16:00
Energetyk ROW II Rybnik 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 12 kwietnia, 16:00
Buk Rudy Wielkie 3-3 Czarni Pyskowice 12 kwietnia, 15:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 6-0 Sokół Orzesze 11 kwietnia, 16:00
KS 94 Rachowice 7-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Wyzwolenie Chorzów 0-0 Tempo Paniówki 18 kwietnia, 16:30
TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-1 KS 94 Rachowice 18 kwietnia, 16:30
Orzeł Mokre (Mikołów) 4-0 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 18 kwietnia, 16:30
Sokół Orzesze 2-4 Buk Rudy Wielkie 18 kwietnia, 16:30
Czarni Pyskowice 3-0 Energetyk ROW II Rybnik 18 kwietnia, 16:30
(wo)
na boisku 2-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
ŁTS Łabędy (Gliwice) 2-0 Zamkowiec Toszek 18 kwietnia, 16:30
LKS 1908 Nędza 2-1 Wilki Wilcza 18 kwietnia, 16:30
MKS Zabrze-Kończyce 1-4 Urania Ruda Śląska 18 kwietnia, 11:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

MKS Zabrze-Kończyce 1-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 25 kwietnia, 16:30
Urania Ruda Śląska 3-3 Tempo Paniówki 25 kwietnia, 11:00
Wyzwolenie Chorzów 3-2 LKS 1908 Nędza 25 kwietnia, 16:30
Wilki Wilcza 3-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 25 kwietnia, 16:30
Zamkowiec Toszek 1-2 Czarni Pyskowice 26 kwietnia, 16:30
Energetyk ROW II Rybnik 4-1 Sokół Orzesze 26 kwietnia, 16:30
Buk Rudy Wielkie 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 26 kwietnia, 16:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 3-2 KS 94 Rachowice 25 kwietnia, 13:15

Kolejka 22 - 2-3 maja

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 1-0 Buk Rudy Wielkie 2 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-6 Energetyk ROW II Rybnik 2 maja, 17:00
Sokół Orzesze 4-1 Zamkowiec Toszek 1 maja, 13:30
Czarni Pyskowice 1-2 Wilki Wilcza 2 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-0 Wyzwolenie Chorzów 2 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-0 Urania Ruda Śląska 1 maja, 11:00
Tempo Paniówki 4-2 MKS Zabrze-Kończyce 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Tempo Paniówki 3-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 10 maja, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 0-2 LKS 1908 Nędza 9 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 9 maja, 11:00
Wyzwolenie Chorzów 4-3 Czarni Pyskowice 9 maja, 17:00
Wilki Wilcza 6-0 Sokół Orzesze 9 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 1-4 Orzeł Mokre (Mikołów) 10 maja, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 5-0 KS 94 Rachowice 10 maja, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 9 maja, 15:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 3-0 Buk Rudy Wielkie 16 maja, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-0 Energetyk ROW II Rybnik 16 maja, 17:00
KS 94 Rachowice 4-0 Zamkowiec Toszek 16 maja, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 1-2 Wilki Wilcza 16 maja, 17:00
Sokół Orzesze 1-3 Wyzwolenie Chorzów 15 maja, 18:00
Czarni Pyskowice 1-1 Urania Ruda Śląska 16 maja, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 1-1 MKS Zabrze-Kończyce 16 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 1-1 Tempo Paniówki 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

LKS 1908 Nędza 3-1 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 23 maja, 17:00
Tempo Paniówki 2-0 ŁTS Łabędy (Gliwice) 24 maja, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 2-3 Czarni Pyskowice 23 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-1 Sokół Orzesze 23 maja, 11:00
Wyzwolenie Chorzów 1-3 Orzeł Mokre (Mikołów) 23 maja, 17:00
Wilki Wilcza 1-1 KS 94 Rachowice 23 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 0-1 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 24 maja, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 3-0 Buk Rudy Wielkie 24 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 0-4 Energetyk ROW II Rybnik 26 maja, 18:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Zamkowiec Toszek 26 maja, 18:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 0-2 Wilki Wilcza 26 maja, 18:00
KS 94 Rachowice 3-1 Wyzwolenie Chorzów 27 maja, 18:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 7-1 Urania Ruda Śląska 26 maja, 18:00
Sokół Orzesze 1-7 MKS Zabrze-Kończyce 27 maja, 17:30
Czarni Pyskowice 3-3 Tempo Paniówki 27 maja, 18:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 0-0 LKS 1908 Nędza 26 maja, 18:00

Kolejka 27 - 30 maja

ŁTS Łabędy (Gliwice) 5-2 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 30 maja, 17:00
LKS 1908 Nędza 3-1 Czarni Pyskowice 31 maja, 17:00
Tempo Paniówki 3-5 Sokół Orzesze 31 maja, 15:00
MKS Zabrze-Kończyce 1-2 Orzeł Mokre (Mikołów) 30 maja, 17:00
Urania Ruda Śląska 2-3 KS 94 Rachowice 30 maja, 11:00
Wyzwolenie Chorzów 2-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 30 maja, 17:00
Wilki Wilcza 5-1 Buk Rudy Wielkie 30 maja, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-4 Energetyk ROW II Rybnik 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 4-3 Zamkowiec Toszek 6 czerwca, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 0-3 Wilki Wilcza 6 czerwca, 17:00
Buk Rudy Wielkie 1-2 Wyzwolenie Chorzów 7 czerwca, 15:30
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 2-2 Urania Ruda Śląska 6 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 0-3 MKS Zabrze-Kończyce 6 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 5-0 Tempo Paniówki 6 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 0-1 LKS 1908 Nędza 6 czerwca, 17:00
Czarni Pyskowice 0-3 ŁTS Łabędy (Gliwice) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

Czarni Pyskowice 2-0 TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 13 czerwca, 17:00
ŁTS Łabędy (Gliwice) 4-1 Sokół Orzesze 10 czerwca, 18:00
LKS 1908 Nędza 3-1 Orzeł Mokre (Mikołów) 13 czerwca, 17:00
Tempo Paniówki 0-1 KS 94 Rachowice 13 czerwca, 17:00
MKS Zabrze-Kończyce 3-2 Wawel Wirek (Ruda Śląska) 13 czerwca, 17:00
Urania Ruda Śląska 4-2 Buk Rudy Wielkie 13 czerwca, 17:00
Wyzwolenie Chorzów 1-3 Energetyk ROW II Rybnik 13 czerwca, 17:00
Wilki Wilcza 7-0 Zamkowiec Toszek 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

TKKF Zuch Orzepowice (Rybnik) 2-6 Wilki Wilcza 20 czerwca, 17:00
Zamkowiec Toszek 2-7 Wyzwolenie Chorzów 20 czerwca, 17:00
Energetyk ROW II Rybnik 3-4 Urania Ruda Śląska 20 czerwca, 15:00
Buk Rudy Wielkie 0-3 MKS Zabrze-Kończyce 20 czerwca, 17:00
Wawel Wirek (Ruda Śląska) 4-0 Tempo Paniówki 20 czerwca, 17:00
KS 94 Rachowice 1-7 LKS 1908 Nędza 20 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre (Mikołów) 0-1 ŁTS Łabędy (Gliwice) 20 czerwca, 17:00
Sokół Orzesze 3-2 Czarni Pyskowice 18 czerwca, 18:00

Baraże uzupełniające o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2014/2015 (śląska I)
IV liga 2014/2015 (śląska II)

Liga okręgowa 2014/2015 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2014/2015 (Częstochowa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Bytom)
Klasa A 2014/2015 (Katowice)
Klasa A 2014/2015 (Racibórz)
Klasa A 2014/2015 (Rybnik)
Klasa A 2014/2015 (Sosnowiec)
Klasa A 2014/2015 (Tychy)
Klasa A 2014/2015 (Zabrze)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas