[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Tychy
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Goczałkowice Zdrój 30 67 20 7 3 87-37 10 4 1 42-14 10 3 2 45-23
2.  Sokół Wola 30 65 19 8 3 75-36 10 2 3 35-15 9 6 0 40-21
3.  ZET Tychy 30 62 18 8 4 77-33 12 2 1 53-15 6 6 3 24-18
4.  LKS Wisła Wielka 30 58 18 4 8 92-50 12 2 1 56-20 6 2 7 36-30
5.  LKS Studzienice 30 48 14 6 10 74-61 7 6 2 35-20 7 0 8 39-41
6.  LKS Studzionka 30 46 13 7 10 52-52 6 4 5 29-28 7 3 5 23-24
7.  JUW-e Jaroszowice (Tychy) 30 45 13 6 11 67-42 9 0 6 37-20 4 6 5 30-22
8.  Fortuna Wyry 30 41 11 8 11 57-57 6 3 6 32-31 5 5 5 25-26
9.  Leśnik Kobiór 30 37 10 7 13 51-61 6 4 5 29-31 4 3 8 22-30 2 4 1 1 0 3-1
10.  Siódemka Tychy 30 37 10 7 13 57-67 6 5 4 33-23 4 2 9 24-44 2 1 0 1 1 1-3
11.  LKS Rudołtowice-Ćwiklice 30 35 10 5 15 65-58 7 2 6 40-26 3 3 9 25-32
12.  Czapla Kryry 30 33 8 9 13 53-73 6 4 5 28-32 2 5 8 25-41 2 2 0 2 0 5-5
13.  Josieniec Radostowice 30 33 8 9 13 52-68 5 6 4 26-18 3 3 9 26-50 2 2 0 2 0 5-5
14.  LKS Gardawice 30 32 9 5 16 53-80 6 4 5 31-29 3 1 11 22-51
15.  Krupiński II Suszec 30 18 4 6 20 42-77 1 4 10 25-45 3 2 10 17-32
16.  LKS Czarków 30 11 3 2 25 25-127 1 0 14 9-72 2 2 11 16-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 LKS Goczałkowice Zdrój    1-3 2-0 1-1 5-1 0-0 2-2 1-1 1-0 3-0 3-1 5-2 7-2 4-0 4-1 3-0* 
 2 Sokół Wola0-1     1-2 3-0 2-1 4-1 1-1 1-1 2-4 3-1 1-0 2-0 2-0 5-1 3-0* 5-2 
 3 ZET Tychy0-2 2-2     3-0 6-4 1-1 1-0 3-2 5-1 4-1 5-2 3-0 2-0 3-0 3-0* 12-0 
 4 LKS Wisła Wielka2-2 0-3 2-0     3-1 3-0 4-1 3-0 4-2 13-2 4-2 2-2 6-0 4-2 2-0 4-3 
 5 LKS Studzienice2-2 1-2 0-0 3-1     2-2 4-3 0-0 1-1 2-2 3-1 2-1 5-0 2-4 3-1 5-0 
 6 LKS Studzionka0-1 2-2 3-1 3-2 0-5     2-5 4-1 2-2 4-1 0-0 0-0 4-2 4-1 0-3 1-2 
 7 JUW-e Jaroszowice (Tychy)2-3 0-2 1-2 1-2 3-1 1-2     2-0 3-2 3-2 0-2 4-1 5-1 5-0 5-0 2-0 
 8 Fortuna Wyry4-2 2-5 2-2 1-3 5-2 0-4 3-1     2-4 0-2 3-0 1-1 1-1 4-1 0-3 4-0 
 9 Leśnik Kobiór0-6 2-4 0-3 2-1 4-1 0-2 0-0 0-3     2-0 3-2 4-4 0-0 4-4 4-0 4-1 
 10 Siódemka Tychy1-2 2-2 2-2 2-1 5-1 2-3 2-0 1-4 1-1     3-2 5-0 5-1 0-2 1-1 1-1 
 11 LKS Rudołtowice-Ćwiklice5-1 1-2 1-3 1-4 1-2 3-0 1-1 1-2 3-0 3-3     2-0 6-7 6-1 3-0 3-0* 
 12 Czapla Kryry3-8 1-2 1-1 1-3 2-4 0-2 1-1 5-4 2-0 2-1 1-1     2-2 4-2 1-0 2-1 
 13 Josieniec Radostowice3-3 0-0 1-1 2-2 0-1 2-0 0-0 1-2 3-0 2-3 0-2 3-3     3-1 1-0 5-0 
 14 LKS Gardawice1-2 2-2 2-2 2-3 3-7 6-2 0-2 2-2 1-0 3-0* 2-1 2-1 2-0     1-1 2-4 
 15 Krupiński II Suszec0-4 3-3 0-1 5-0 2-5 0-3 0-4 2-2 0-3 0-3* 3-3 5-7 2-3 1-2     2-2 
 16 LKS Czarków0-6 2-6 0-4 0-13 0-3 0-1 1-9 0-1 0-2 0-3* 1-6 1-3 1-7 2-1 1-7     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

LKS Studzienice 3-1 LKS Wisła Wielka 10 sierpnia, 17:00
Josieniec Radostowice 0-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 9 sierpnia, 17:00
Krupiński II Suszec 2-2 LKS Czarków 10 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 1-1 Czapla Kryry 9 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 sierpnia, 17:00
ZET Tychy 1-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 11 listopada, 13:30
LKS Gardawice 2-2 Sokół Wola 10 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 2-0 Siódemka Tychy 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

LKS Wisła Wielka 13-2 Siódemka Tychy 17 sierpnia, 17:00
Sokół Wola 2-4 Leśnik Kobiór 16 sierpnia, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 5-0 LKS Gardawice 15 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-0 ZET Tychy 16 sierpnia, 17:00
Czapla Kryry 0-2 LKS Studzionka 16 sierpnia, 17:00
LKS Czarków 0-1 Fortuna Wyry 17 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 Krupiński II Suszec 16 sierpnia, 17:00
LKS Studzienice 5-0 Josieniec Radostowice 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Josieniec Radostowice 2-2 LKS Wisła Wielka 23 sierpnia, 17:00
Krupiński II Suszec 2-5 LKS Studzienice 24 sierpnia, 17:00
Fortuna Wyry 3-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 23 sierpnia, 17:00
LKS Studzionka 1-2 LKS Czarków 24 sierpnia, 17:00
ZET Tychy 3-0 Czapla Kryry 23 sierpnia, 17:00
LKS Gardawice 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 23 sierpnia, 17:00
Leśnik Kobiór 0-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 23 sierpnia, 17:00
Siódemka Tychy 2-2 Sokół Wola 23 sierpnia, 17:00
ul. Edukacji

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

LKS Wisła Wielka 0-3 Sokół Wola 24 września, 16:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-2 Siódemka Tychy 30 sierpnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-0 Leśnik Kobiór 30 sierpnia, 16:00
Czapla Kryry 4-2 LKS Gardawice 30 sierpnia, 17:00
LKS Czarków 0-4 ZET Tychy 31 sierpnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 LKS Studzionka 31 sierpnia, 17:00
LKS Studzienice 0-0 Fortuna Wyry 31 sierpnia, 17:00
Josieniec Radostowice 1-0 Krupiński II Suszec 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3 września

Krupiński II Suszec 5-0 LKS Wisła Wielka 3 września, 17:00
Fortuna Wyry 1-1 Josieniec Radostowice 3 września, 17:00
LKS Studzionka 0-5 LKS Studzienice 3 września, 17:00
ZET Tychy 5-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3 września, 17:00
LKS Gardawice 2-4 LKS Czarków 3 września, 17:00
Leśnik Kobiór 4-4 Czapla Kryry 3 września, 17:00
Siódemka Tychy 1-2 LKS Goczałkowice Zdrój 3 września, 17:00
ul. Edukacji
Sokół Wola 1-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

LKS Wisła Wielka 4-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 7 września, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 1-3 Sokół Wola 6 września, 17:00
Czapla Kryry 2-1 Siódemka Tychy 6 września, 17:00
LKS Czarków 0-2 Leśnik Kobiór 7 września, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6-1 LKS Gardawice 6 września, 17:00
LKS Studzienice 0-0 ZET Tychy 7 września, 17:00
Josieniec Radostowice 2-0 LKS Studzionka 6 września, 17:00
Krupiński II Suszec 2-2 Fortuna Wyry 7 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Fortuna Wyry 1-3 LKS Wisła Wielka 13 września, 16:00
LKS Studzionka 0-3 Krupiński II Suszec 14 września, 16:00
ZET Tychy 2-0 Josieniec Radostowice 13 września, 16:00
LKS Gardawice 3-7 LKS Studzienice 13 września, 16:00
Leśnik Kobiór 3-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 13 września, 16:00
Siódemka Tychy 1-1 LKS Czarków 13 września, 16:00
ul. Edukacji
Sokół Wola 2-0 Czapla Kryry 13 września, 16:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-3 LKS Goczałkowice Zdrój 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

LKS Wisła Wielka 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój 21 września, 16:00
Czapla Kryry 1-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 20 września, 16:00
LKS Czarków 2-6 Sokół Wola 21 września, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-3 Siódemka Tychy 20 września, 16:00
LKS Studzienice 1-1 Leśnik Kobiór 21 września, 16:00
Josieniec Radostowice 3-1 LKS Gardawice 20 września, 16:00
Krupiński II Suszec 0-1 ZET Tychy 21 września, 16:00
Fortuna Wyry 0-4 LKS Studzionka 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

LKS Studzionka 3-2 LKS Wisła Wielka 28 września, 16:00
LKS Gardawice 1-1 Krupiński II Suszec 27 września, 16:00
Leśnik Kobiór 0-0 Josieniec Radostowice 15 listopada, 13:30
Siódemka Tychy 5-1 LKS Studzienice 27 września, 16:00
ul. Edukacji
Sokół Wola 1-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 27 września, 16:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-0 LKS Czarków 27 września, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5-2 Czapla Kryry 27 września, 16:00
Fortuna Wyry 2-2 ZET Tychy 27 września, 18:00
Gostyń

Kolejka 10 - 4-5 października

LKS Wisła Wielka 2-2 Czapla Kryry 5 października, 15:00
LKS Czarków 0-6 LKS Goczałkowice Zdrój 5 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 4 października, 15:00
LKS Studzienice 1-2 Sokół Wola 5 października, 15:00
Josieniec Radostowice 2-3 Siódemka Tychy 4 października, 15:00
Krupiński II Suszec 0-3 Leśnik Kobiór 5 października, 15:00
Fortuna Wyry 4-1 LKS Gardawice 4 października, 15:00
LKS Studzionka 3-1 ZET Tychy 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

ZET Tychy 3-0 LKS Wisła Wielka 11 października, 15:00
LKS Gardawice 6-2 LKS Studzionka 11 października, 15:00
Leśnik Kobiór 0-3 Fortuna Wyry 11 października, 15:00
Siódemka Tychy 1-1 Krupiński II Suszec 11 października, 15:00
na boisku przy ul. Edukacji
Sokół Wola 2-0 Josieniec Radostowice 11 października, 11:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-1 LKS Studzienice 11 października, 11:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 11 października, 15:00
Czapla Kryry 2-1 LKS Czarków 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

LKS Wisła Wielka 4-3 LKS Czarków 19 października, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2-0 Czapla Kryry 18 października, 15:00
LKS Studzienice 2-2 LKS Goczałkowice Zdrój 19 października, 15:00
Josieniec Radostowice 0-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 18 października, 15:00
Krupiński II Suszec 3-3 Sokół Wola 19 października, 15:00
Fortuna Wyry 0-2 Siódemka Tychy 18 października, 15:00
LKS Studzionka 2-2 Leśnik Kobiór 19 października, 15:00
ZET Tychy 3-0 LKS Gardawice 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

LKS Gardawice 2-3 LKS Wisła Wielka 25 października, 15:00
Leśnik Kobiór 0-3 ZET Tychy 25 października, 15:00
Siódemka Tychy 2-3 LKS Studzionka 25 października, 15:00
ul. Edukacji
Sokół Wola 1-1 Fortuna Wyry 25 października, 15:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 5-0 Krupiński II Suszec 25 października, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 7-2 Josieniec Radostowice 25 października, 15:00
Czapla Kryry 2-4 LKS Studzienice 25 października, 15:00
LKS Czarków 1-6 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

LKS Wisła Wielka 4-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2 listopada, 13:30
LKS Studzienice 5-0 LKS Czarków 2 listopada, 13:30
Josieniec Radostowice 3-3 Czapla Kryry 2 listopada, 13:30
Krupiński II Suszec 0-4 LKS Goczałkowice Zdrój 2 listopada, 13:30
Fortuna Wyry 3-1 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2 listopada, 13:30
LKS Studzionka 2-2 Sokół Wola 2 listopada, 13:30
ZET Tychy 4-1 Siódemka Tychy 2 listopada, 13:30
LKS Gardawice 1-0 Leśnik Kobiór 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Leśnik Kobiór 2-1 LKS Wisła Wielka 8 listopada, 13:30
Siódemka Tychy 0-2 LKS Gardawice 8 listopada, 13:30
ul. Edukacji
Sokół Wola 1-2 ZET Tychy 9 listopada, 13:30
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-2 LKS Studzionka 8 listopada, 13:30
LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 Fortuna Wyry 8 listopada, 13:30
Czapla Kryry 1-0 Krupiński II Suszec 8 listopada, 13:30
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 LKS Studzienice 8 listopada, 13:30
Josieniec Radostowice 5-0 LKS Czarków 8 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 28-29 marca

LKS Wisła Wielka 3-1 LKS Studzienice 29 marca, 15:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6-7 Josieniec Radostowice 28 marca, 15:00
LKS Czarków 1-7 Krupiński II Suszec 28 marca, 15:00
Czapla Kryry 5-4 Fortuna Wyry 28 marca, 15:00
LKS Goczałkowice Zdrój 0-0 LKS Studzionka 28 marca, 15:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-2 ZET Tychy 28 marca, 15:00
Sokół Wola 5-1 LKS Gardawice 28 marca, 15:00
Siódemka Tychy 1-1 Leśnik Kobiór 28 marca, 15:00

Kolejka 17 - 4-6 kwietnia

Siódemka Tychy 2-1 LKS Wisła Wielka 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Leśnik Kobiór 2-4 Sokół Wola 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gardawice 0-2 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
ZET Tychy 0-2 LKS Goczałkowice Zdrój 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Studzionka 0-0 Czapla Kryry 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Fortuna Wyry 4-0 LKS Czarków 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Krupiński II Suszec 3-3 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Josieniec Radostowice 0-1 LKS Studzienice 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

LKS Wisła Wielka 6-0 Josieniec Radostowice 12 kwietnia, 16:00
LKS Studzienice 3-1 Krupiński II Suszec 11 kwietnia, 16:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 Fortuna Wyry 11 kwietnia, 16:00
LKS Czarków 0-1 LKS Studzionka 11 kwietnia, 16:00
Czapla Kryry 1-1 ZET Tychy 11 kwietnia, 16:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4-0 LKS Gardawice 11 kwietnia, 16:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 3-2 Leśnik Kobiór 11 kwietnia, 16:00
Sokół Wola 3-1 Siódemka Tychy 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Sokół Wola 3-0 LKS Wisła Wielka 18 kwietnia, 16:30
Siódemka Tychy 2-0 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 19 kwietnia, 16:30
Leśnik Kobiór 0-6 LKS Goczałkowice Zdrój 18 kwietnia, 16:30
LKS Gardawice 2-1 Czapla Kryry 19 kwietnia, 16:30
ZET Tychy 12-0 LKS Czarków 18 kwietnia, 16:30
LKS Studzionka 0-0 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 19 kwietnia, 16:30
Fortuna Wyry 5-2 LKS Studzienice 18 kwietnia, 16:00
Krupiński II Suszec 2-3 Josieniec Radostowice 19 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

LKS Wisła Wielka 2-0 Krupiński II Suszec 25 kwietnia, 17:00
Josieniec Radostowice 1-2 Fortuna Wyry 25 kwietnia, 17:00
LKS Studzienice 2-2 LKS Studzionka 26 kwietnia, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-3 ZET Tychy 25 kwietnia, 17:00
LKS Czarków 2-1 LKS Gardawice 25 kwietnia, 17:00
Czapla Kryry 2-0 Leśnik Kobiór 25 kwietnia, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 Siódemka Tychy 25 kwietnia, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 0-2 Sokół Wola 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 2-3 maja

JUW-e Jaroszowice (Tychy) 1-2 LKS Wisła Wielka 2 maja, 17:00
Sokół Wola 0-1 LKS Goczałkowice Zdrój 2 maja, 17:00
Siódemka Tychy 5-0 Czapla Kryry 3 maja, 17:00
Leśnik Kobiór 4-1 LKS Czarków 2 maja, 17:00
LKS Gardawice 2-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 2 maja, 17:00
ZET Tychy 6-4 LKS Studzienice 2 maja, 17:00
LKS Studzionka 4-2 Josieniec Radostowice 3 maja, 17:00
Fortuna Wyry 0-3 Krupiński II Suszec 2 maja, 16:00

Kolejka 22 - 9-10 maja

LKS Wisła Wielka 3-0 Fortuna Wyry 9 maja, 17:00
Krupiński II Suszec 0-3 LKS Studzionka 10 maja, 17:00
Josieniec Radostowice 1-1 ZET Tychy 9 maja, 17:00
LKS Studzienice 2-4 LKS Gardawice 10 maja, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 Leśnik Kobiór 9 maja, 17:00
LKS Czarków 0-3 Siódemka Tychy 9 maja, 17:00
(wo)
drużyna gospodarzy nie stawiła sie na zawody
Czapla Kryry 1-2 Sokół Wola 9 maja, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 2-2 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 9 maja, 17:00

Kolejka 23 - 16-17 maja

LKS Goczałkowice Zdrój 1-1 LKS Wisła Wielka 16 maja, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 4-1 Czapla Kryry 16 maja, 17:00
Sokół Wola 5-2 LKS Czarków 16 maja, 17:00
Siódemka Tychy 3-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 17 maja, 17:00
Leśnik Kobiór 4-1 LKS Studzienice 17 maja, 17:00
LKS Gardawice 2-0 Josieniec Radostowice 17 maja, 17:00
ZET Tychy 3-0 Krupiński II Suszec 16 maja, 17:00
(wo)
drużyna gości nie dojechała na zawody
LKS Studzionka 4-1 Fortuna Wyry 17 maja, 17:00

Kolejka 24 - 23-24 maja

ZET Tychy 3-2 Fortuna Wyry 23 maja, 17:00
LKS Wisła Wielka 3-0 LKS Studzionka 23 maja, 17:00
Krupiński II Suszec 1-2 LKS Gardawice 24 maja, 17:00
Josieniec Radostowice 3-0 Leśnik Kobiór 23 maja, 17:00
LKS Studzienice 2-2 Siódemka Tychy 24 maja, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-2 Sokół Wola 24 maja, 17:00
LKS Czarków 1-9 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 23 maja, 17:00
Czapla Kryry 3-8 LKS Goczałkowice Zdrój 23 maja, 17:00

Kolejka 25 - 27 maja

Czapla Kryry 1-3 LKS Wisła Wielka 27 maja, 17:30
LKS Goczałkowice Zdrój 3-0 LKS Czarków 27 maja, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 0-2 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 27 maja, 17:30
Sokół Wola 2-1 LKS Studzienice 27 maja, 17:30
Siódemka Tychy 5-1 Josieniec Radostowice 27 maja, 19:30
Leśnik Kobiór 4-0 Krupiński II Suszec 27 maja, 18:00
LKS Gardawice 2-2 Fortuna Wyry 27 maja, 17:30
ZET Tychy 1-1 LKS Studzionka 27 maja, 17:30

Kolejka 26 - 30-31 maja

LKS Wisła Wielka 2-0 ZET Tychy 30 maja, 17:00
LKS Studzionka 4-1 LKS Gardawice 31 maja, 17:00
Fortuna Wyry 2-4 Leśnik Kobiór 30 maja, 16:00
Krupiński II Suszec 0-3 Siódemka Tychy 31 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 13. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Josieniec Radostowice 0-0 Sokół Wola 30 maja, 17:00
LKS Studzienice 4-3 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 31 maja, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 5-1 LKS Goczałkowice Zdrój 30 maja, 17:00
LKS Czarków 1-3 Czapla Kryry 30 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4 czerwca

LKS Czarków 0-13 LKS Wisła Wielka 4 czerwca, 17:00
Czapla Kryry 1-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 4 czerwca, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 5-1 LKS Studzienice 4 czerwca, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 5-1 Josieniec Radostowice 4 czerwca, 17:00
Sokół Wola 3-0 Krupiński II Suszec 4 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Siódemka Tychy 1-4 Fortuna Wyry 4 czerwca, 17:00
Leśnik Kobiór 0-2 LKS Studzionka 4 czerwca, 17:00
LKS Gardawice 2-2 ZET Tychy 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

LKS Wisła Wielka 4-2 LKS Gardawice 6 czerwca, 17:00
ZET Tychy 5-1 Leśnik Kobiór 6 czerwca, 17:00
LKS Studzionka 4-1 Siódemka Tychy 7 czerwca, 17:00
Fortuna Wyry 2-5 Sokół Wola 6 czerwca, 16:00
Krupiński II Suszec 0-4 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 7 czerwca, 17:00
Josieniec Radostowice 3-3 LKS Goczałkowice Zdrój 6 czerwca, 17:00
LKS Studzienice 2-1 Czapla Kryry 7 czerwca, 17:00
LKS Rudołtowice-Ćwiklice 3-0 LKS Czarków 6 czerwca, 17:00
(wo)
przerwany w 15. minucie przy stanie 3-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

LKS Rudołtowice-Ćwiklice 1-4 LKS Wisła Wielka 13 czerwca, 17:00
LKS Czarków 0-3 LKS Studzienice 13 czerwca, 17:00
Czapla Kryry 2-2 Josieniec Radostowice 13 czerwca, 17:00
LKS Goczałkowice Zdrój 4-1 Krupiński II Suszec 13 czerwca, 17:00
JUW-e Jaroszowice (Tychy) 2-0 Fortuna Wyry 10 czerwca, 18:00
Sokół Wola 4-1 LKS Studzionka 13 czerwca, 17:00
Siódemka Tychy 2-2 ZET Tychy 14 czerwca, 17:00
Leśnik Kobiór 4-4 LKS Gardawice 13 czerwca, 11:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

LKS Czarków 1-7 Josieniec Radostowice 20 czerwca, 17:00
LKS Wisła Wielka 4-2 Leśnik Kobiór 20 czerwca, 17:00
LKS Gardawice 3-0 Siódemka Tychy 20 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
ZET Tychy 2-2 Sokół Wola 20 czerwca, 17:00
LKS Studzionka 2-5 JUW-e Jaroszowice (Tychy) 20 czerwca, 17:00
Fortuna Wyry 4-2 LKS Goczałkowice Zdrój 20 czerwca, 17:00
Krupiński II Suszec 5-7 Czapla Kryry 20 czerwca, 17:00
LKS Studzienice 3-1 LKS Rudołtowice-Ćwiklice 20 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Bytom)
Klasa A 2014/2015 (Katowice)
Klasa A 2014/2015 (Racibórz)
Klasa A 2014/2015 (Rybnik)
Klasa A 2014/2015 (Sosnowiec)
Klasa A 2014/2015 (Zabrze)

Klasa B 2014/2015 (Tychy)

Autor: Jacek Zawiśliński
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas