[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2014/2015, grupa: Zabrze
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gwarek Zabrze 30 66 19 9 2 83-31 10 5 0 46-13 9 4 2 37-18
2.  Zryw Radonia 30 62 18 8 4 81-41 9 4 2 36-19 9 4 2 45-22
3.  Sokół Łany Wielkie 30 55 17 4 9 76-47 11 0 4 47-25 6 4 5 29-22 2 3 1 0 1 3-2
4.  Zaborze Zabrze 30 55 15 10 5 65-41 12 1 2 43-20 3 9 3 22-21 2 3 1 0 1 2-3
5.  Młodość Rudno 30 48 13 9 8 49-42 10 4 1 31-15 3 5 7 18-27 2 3 1 0 1 4-2
6.  Gwiazda Chudów 30 48 14 6 10 67-56 10 3 2 36-19 4 3 8 31-37 2 3 1 0 1 2-4
7.  MOSiR Stal Zabrze 30 45 13 6 11 59-53 10 2 3 36-18 3 4 8 23-35
8.  Naprzód Żernica 30 43 12 7 11 52-50 7 4 4 31-20 5 3 7 21-30
9.  Carbo Gliwice 30 39 9 12 9 53-60 5 6 4 28-29 4 6 5 25-31
10.  Jedność 32 II Przyszowice 30 37 10 7 13 51-63 8 3 4 34-22 2 4 9 17-41
11.  Ruch Kozłów 30 36 10 6 14 56-50 4 5 6 28-25 6 1 8 28-25
12.  Walka Makoszowy (Zabrze) 30 34 9 7 14 41-63 6 5 4 27-30 3 2 10 14-33 2 6 2 0 0 7-2
13.  Orły Bojszów 30 34 9 7 14 62-60 5 6 4 32-24 4 1 10 30-36 2 0 0 0 2 2-7
14.  Społem Zabrze 30 25 6 7 17 43-75 3 5 7 22-43 3 2 10 21-32
15.  Drama Kamieniec 30 20 4 8 18 39-77 3 4 8 21-37 1 4 10 18-40
16.  Tęcza Wielowieś 30 14 3 5 22 33-101 2 2 11 15-38 1 3 11 18-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Gwarek Zabrze    2-2 1-0 1-1 0-0 2-1 2-1 5-0 2-2 7-0 7-0 4-1 1-1 4-1 4-1 4-2 
 2 Zryw Radonia2-4     1-0 1-1 2-2 0-5 3-3 6-1 3-0 4-2 1-0 3-0 1-0 4-1 5-0 0-0 
 3 Sokół Łany Wielkie1-2 5-2     3-0 4-3 2-3 1-3 0-2 4-3 1-0 1-0 3-1 5-3 3-2 1-0 13-1 
 4 Zaborze Zabrze2-1 0-1 2-0     2-1 5-2 3-2 4-1 2-0 6-1 1-0 4-1 1-3 3-2 5-2 3-3 
 5 Młodość Rudno2-0 0-3* 1-1 2-1     3-0* 2-0 2-2 1-1 2-1 3-1 0-0 3-1 2-1 1-0 7-3 
 6 Gwiazda Chudów0-3 3-3 1-1 2-1 2-1     2-1 3-0 4-0 4-0 3-1 3-1 2-5 2-2 4-0 1-0 
 7 MOSiR Stal Zabrze1-1 1-3 2-1 1-1 4-1 2-1     4-0 0-1 3-1 0-2 3-0 2-1 3-2 3-2 7-1 
 8 Naprzód Żernica0-1 1-1 1-4 1-3 0-1 4-2 3-0     2-2 6-1 3-3 2-1 2-0 2-0 0-0 4-1 
 9 Carbo Gliwice1-1 2-6 2-3 2-2 2-1 1-3 3-1 0-2     1-1 2-1 1-0 3-0 2-2 3-3 3-3 
 10 Jedność 32 II Przyszowice1-2 3-7 0-2 3-3 0-1 5-1 2-0 2-1 2-2     1-0 5-1 3-0 1-0 1-1 5-1 
 11 Ruch Kozłów2-3 0-4 3-3 1-1 1-1 2-2 9-0 1-3 2-3 0-1     1-1 2-1 0-1 3-1 1-0 
 12 Walka Makoszowy (Zabrze)1-6 1-0 1-5 3-3 5-1 2-2 2-2 1-0 2-2 1-1 0-4     4-1 1-0 2-1 1-2 
 13 Orły Bojszów1-1 0-2 1-1 1-1 2-1 2-2 1-1 1-1 4-1 5-4 1-2 1-3     2-3 4-1 6-0 
 14 Społem Zabrze0-5 1-5 4-3 0-0 0-0 1-5 1-1 1-1 1-3 0-3* 1-8 1-2 5-4     3-3 3-0* 
 15 Drama Kamieniec3-3 2-2 1-3 0-3 1-2 3-0 0-5 0-5 1-1 1-1 1-4 2-1 1-2 0-4     5-1 
 16 Tęcza Wielowieś1-4 1-4 1-2 0-1 2-2 3-2 1-3 0-2 1-4 0-0 0-2 0-1 1-8 3-0 1-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

MOSiR Stal Zabrze 0-2 Ruch Kozłów 16 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 0-3 Gwarek Zabrze 16 sierpnia, 11:00
Zaborze Zabrze 2-0 Carbo Gliwice 15 sierpnia, 11:00
Zryw Radonia 1-0 Orły Bojszów 17 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-3 Drama Kamieniec 17 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-2 Społem Zabrze 17 sierpnia, 17:00
Naprzód Żernica 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 17 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 2-1 Jedność 32 II Przyszowice 16 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Ruch Kozłów 0-1 Jedność 32 II Przyszowice 20 sierpnia, 18:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 5-1 Młodość Rudno 20 sierpnia, 18:00
Społem Zabrze 1-1 Naprzód Żernica 20 sierpnia, 18:00
Drama Kamieniec 1-3 Sokół Łany Wielkie 20 sierpnia, 18:00
Orły Bojszów 6-0 Tęcza Wielowieś 20 sierpnia, 18:00
Carbo Gliwice 2-6 Zryw Radonia 20 sierpnia, 18:00
Gwarek Zabrze 1-1 Zaborze Zabrze 20 sierpnia, 18:00
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Gwiazda Chudów 20 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Gwiazda Chudów 3-1 Ruch Kozłów 23 sierpnia, 17:00
Zaborze Zabrze 3-2 MOSiR Stal Zabrze 23 sierpnia, 17:00
Zryw Radonia 2-4 Gwarek Zabrze 24 sierpnia, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-4 Carbo Gliwice 24 sierpnia, 17:00
Sokół Łany Wielkie 5-3 Orły Bojszów 24 sierpnia, 11:00
Naprzód Żernica 0-0 Drama Kamieniec 23 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 2-1 Społem Zabrze 24 sierpnia, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 5-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 24 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Ruch Kozłów 1-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 30 sierpnia, 15:00
Społem Zabrze 0-3 Jedność 32 II Przyszowice 30 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 3-1 / w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt mała liczba zawodników młodzieżowych
Orły Bojszów 1-1 Naprzód Żernica 30 sierpnia, 17:00
Carbo Gliwice 2-3 Sokół Łany Wielkie 30 sierpnia, 17:00
Gwarek Zabrze 4-2 Tęcza Wielowieś 31 sierpnia, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 1-3 Zryw Radonia 30 sierpnia, 17:00
Gwiazda Chudów 2-1 Zaborze Zabrze 30 sierpnia, 17:00
Młodość Rudno 1-0 Drama Kamieniec 17 września, 16:30
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 5 - 3 września

Zaborze Zabrze 1-0 Ruch Kozłów 3 września, 17:00
Zryw Radonia 0-5 Gwiazda Chudów 3 września, 17:00
Tęcza Wielowieś 1-3 MOSiR Stal Zabrze 3 września, 17:00
Sokół Łany Wielkie 1-2 Gwarek Zabrze 3 września, 17:00
Naprzód Żernica 2-2 Carbo Gliwice 3 września, 17:00
Młodość Rudno 3-1 Orły Bojszów 10 września, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-1 Drama Kamieniec 3 września, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Społem Zabrze 3 września, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Ruch Kozłów 0-1 Społem Zabrze 6 września, 17:00
Drama Kamieniec 2-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 6 września, 17:00
Orły Bojszów 5-4 Jedność 32 II Przyszowice 6 września, 17:00
Carbo Gliwice 2-1 Młodość Rudno 7 września, 11:00
Gwarek Zabrze 5-0 Naprzód Żernica 7 września, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Sokół Łany Wielkie 6 września, 17:00
Gwiazda Chudów 1-0 Tęcza Wielowieś 6 września, 17:00
Zaborze Zabrze 0-1 Zryw Radonia 6 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Zryw Radonia 1-0 Ruch Kozłów 14 września, 17:00
Tęcza Wielowieś 0-1 Zaborze Zabrze 14 września, 17:00
Sokół Łany Wielkie 2-3 Gwiazda Chudów 13 września, 17:00
Naprzód Żernica 3-0 MOSiR Stal Zabrze 13 września, 17:00
Młodość Rudno 2-0 Gwarek Zabrze 14 września, 17:00
Jedność 32 II Przyszowice 2-2 Carbo Gliwice 14 września, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 4-1 Orły Bojszów 13 września, 17:00
Społem Zabrze 3-3 Drama Kamieniec 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Ruch Kozłów 3-1 Drama Kamieniec 20 września, 16:00
Orły Bojszów 2-3 Społem Zabrze 20 września, 16:00
Carbo Gliwice 1-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 20 września, 16:00
Gwarek Zabrze 7-0 Jedność 32 II Przyszowice 21 września, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 4-1 Młodość Rudno 20 września, 16:00
Gwiazda Chudów 3-0 Naprzód Żernica 20 września, 16:00
Zaborze Zabrze 2-0 Sokół Łany Wielkie 20 września, 16:00
Zryw Radonia 0-0 Tęcza Wielowieś 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Tęcza Wielowieś 0-2 Ruch Kozłów 28 września, 16:00
Sokół Łany Wielkie 5-2 Zryw Radonia 27 września, 16:00
Naprzód Żernica 1-3 Zaborze Zabrze 27 września, 16:00
Młodość Rudno 3-0 Gwiazda Chudów 28 września, 16:00
(wo)
nie odbył się / goście nie posiadali ważnych kart zdrowia
Jedność 32 II Przyszowice 2-0 MOSiR Stal Zabrze 28 września, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-6 Gwarek Zabrze 27 września, 16:00
Społem Zabrze 1-3 Carbo Gliwice 28 września, 16:00
Drama Kamieniec 1-2 Orły Bojszów 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Ruch Kozłów 2-1 Orły Bojszów 4 października, 15:30
Carbo Gliwice 3-3 Drama Kamieniec 5 października, 11:00
Gwarek Zabrze 4-1 Społem Zabrze 5 października, 15:30
MOSiR Stal Zabrze 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 4 października, 15:30
Gwiazda Chudów 4-0 Jedność 32 II Przyszowice 4 października, 15:30
Zaborze Zabrze 2-1 Młodość Rudno 4 października, 11:00
Zryw Radonia 6-1 Naprzód Żernica 5 października, 15:30
Tęcza Wielowieś 1-2 Sokół Łany Wielkie 5 października, 15:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Sokół Łany Wielkie 1-0 Ruch Kozłów 11 października, 15:30
Naprzód Żernica 4-1 Tęcza Wielowieś 11 października, 15:30
Młodość Rudno 0-3 Zryw Radonia 12 października, 15:30
(wo)
na boisku 3-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Jedność 32 II Przyszowice 3-3 Zaborze Zabrze 11 października, 15:30
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-2 Gwiazda Chudów 11 października, 15:30
Społem Zabrze 1-1 MOSiR Stal Zabrze 12 października, 15:30
Drama Kamieniec 3-3 Gwarek Zabrze 11 października, 15:30
Orły Bojszów 4-1 Carbo Gliwice 11 października, 15:30

Kolejka 12 - 18-19 października

Ruch Kozłów 2-3 Carbo Gliwice 18 października, 15:00
Gwarek Zabrze 1-1 Orły Bojszów 19 października, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 3-2 Drama Kamieniec 18 października, 15:00
Gwiazda Chudów 2-2 Społem Zabrze 18 października, 15:00
Zaborze Zabrze 4-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 18 października, 15:00
Zryw Radonia 4-2 Jedność 32 II Przyszowice 19 października, 15:00
Tęcza Wielowieś 2-2 Młodość Rudno 19 października, 15:00
Sokół Łany Wielkie 0-2 Naprzód Żernica 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Naprzód Żernica 3-3 Ruch Kozłów 25 października, 15:00
Młodość Rudno 1-1 Sokół Łany Wielkie 26 października, 14:00
Jedność 32 II Przyszowice 5-1 Tęcza Wielowieś 26 października, 14:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Zryw Radonia 25 października, 15:00
Społem Zabrze 0-0 Zaborze Zabrze 26 października, 14:00
Drama Kamieniec 3-0 Gwiazda Chudów 25 października, 15:00
Orły Bojszów 1-1 MOSiR Stal Zabrze 25 października, 15:00
Carbo Gliwice 1-1 Gwarek Zabrze 25 października, 15:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Ruch Kozłów 2-3 Gwarek Zabrze 2 listopada, 13:30
MOSiR Stal Zabrze 0-1 Carbo Gliwice 2 listopada, 13:30
Gwiazda Chudów 2-5 Orły Bojszów 2 listopada, 13:30
Zaborze Zabrze 5-2 Drama Kamieniec 2 listopada, 13:30
Zryw Radonia 4-1 Społem Zabrze 2 listopada, 13:30
Tęcza Wielowieś 0-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 2 listopada, 13:30
Sokół Łany Wielkie 1-0 Jedność 32 II Przyszowice 2 listopada, 13:30
Naprzód Żernica 0-1 Młodość Rudno 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Młodość Rudno 3-1 Ruch Kozłów 9 listopada, 13:30
Jedność 32 II Przyszowice 2-1 Naprzód Żernica 9 listopada, 13:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-5 Sokół Łany Wielkie 8 listopada, 13:30
Społem Zabrze 3-0 Tęcza Wielowieś 9 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 3-2 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Drama Kamieniec 2-2 Zryw Radonia 8 listopada, 13:30
Orły Bojszów 1-1 Zaborze Zabrze 8 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 1-3 Gwiazda Chudów 9 listopada, 11:00
Gwarek Zabrze 2-1 MOSiR Stal Zabrze 9 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Ruch Kozłów 9-0 MOSiR Stal Zabrze 15 listopada, 13:00
Gwarek Zabrze 2-1 Gwiazda Chudów 11 listopada, 13:30
Carbo Gliwice 2-2 Zaborze Zabrze 15 listopada, 13:00
Orły Bojszów 0-2 Zryw Radonia 15 listopada, 13:00
Drama Kamieniec 5-1 Tęcza Wielowieś 15 listopada, 13:00
Społem Zabrze 4-3 Sokół Łany Wielkie 16 listopada, 13:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-0 Naprzód Żernica 15 listopada, 14:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-1 Młodość Rudno 15 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 21-22 marca

Jedność 32 II Przyszowice 1-0 Ruch Kozłów 22 marca, 13:00
Młodość Rudno 0-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 22 marca, 15:00
Naprzód Żernica 2-0 Społem Zabrze 21 marca, 15:00
Sokół Łany Wielkie 1-0 Drama Kamieniec 21 marca, 15:00
Tęcza Wielowieś 1-8 Orły Bojszów 22 marca, 15:00
Zryw Radonia 3-0 Carbo Gliwice 22 marca, 15:00
Zaborze Zabrze 2-1 Gwarek Zabrze 21 marca, 15:00
Gwiazda Chudów 2-1 MOSiR Stal Zabrze 21 marca, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Ruch Kozłów 2-2 Gwiazda Chudów 28 marca, 15:00
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Zaborze Zabrze 29 marca, 16:00
Gwarek Zabrze 2-2 Zryw Radonia 29 marca, 13:30
Carbo Gliwice 3-3 Tęcza Wielowieś 29 marca, 15:00
Orły Bojszów 1-1 Sokół Łany Wielkie 29 marca, 12:00
Drama Kamieniec 0-5 Naprzód Żernica 28 marca, 15:00
Społem Zabrze 0-0 Młodość Rudno 29 marca, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-1 Jedność 32 II Przyszowice 28 marca, 17:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Drama Kamieniec 1-2 Młodość Rudno 4 kwietnia, 13:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 0-4 Ruch Kozłów 4 kwietnia, 11:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-0 Społem Zabrze 4 kwietnia, 11:00
Naprzód Żernica 2-0 Orły Bojszów 4 kwietnia, 11:00
Sokół Łany Wielkie 4-3 Carbo Gliwice 4 kwietnia, 11:00
Tęcza Wielowieś 1-4 Gwarek Zabrze 4 kwietnia, 11:00
Zryw Radonia 3-3 MOSiR Stal Zabrze 4 kwietnia, 11:00
Zaborze Zabrze 5-2 Gwiazda Chudów 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Ruch Kozłów 1-1 Zaborze Zabrze 11 kwietnia, 16:00
Gwiazda Chudów 3-3 Zryw Radonia 11 kwietnia, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 7-1 Tęcza Wielowieś 11 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 1-0 Sokół Łany Wielkie 12 kwietnia, 15:00
Carbo Gliwice 0-2 Naprzód Żernica 12 kwietnia, 11:00
Orły Bojszów 2-1 Młodość Rudno 11 kwietnia, 16:00
Drama Kamieniec 1-1 Jedność 32 II Przyszowice 11 kwietnia, 16:00
Społem Zabrze 1-2 Walka Makoszowy (Zabrze) 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Społem Zabrze 1-8 Ruch Kozłów 19 kwietnia, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-1 Drama Kamieniec 18 kwietnia, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 3-0 Orły Bojszów 19 kwietnia, 14:00
Młodość Rudno 1-1 Carbo Gliwice 19 kwietnia, 16:00
Naprzód Żernica 0-1 Gwarek Zabrze 18 kwietnia, 16:00
Sokół Łany Wielkie 1-3 MOSiR Stal Zabrze 18 kwietnia, 16:00
Tęcza Wielowieś 3-2 Gwiazda Chudów 19 kwietnia, 16:00
Zryw Radonia 1-1 Zaborze Zabrze 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Ruch Kozłów 0-4 Zryw Radonia 25 kwietnia, 16:00
Zaborze Zabrze 3-3 Tęcza Wielowieś 25 kwietnia, 16:00
Gwiazda Chudów 1-1 Sokół Łany Wielkie 25 kwietnia, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 4-0 Naprzód Żernica 25 kwietnia, 16:00
Gwarek Zabrze 0-0 Młodość Rudno 26 kwietnia, 13:30
Carbo Gliwice 1-1 Jedność 32 II Przyszowice 26 kwietnia, 11:00
Orły Bojszów 1-3 Walka Makoszowy (Zabrze) 26 kwietnia, 12:00
Drama Kamieniec 0-4 Społem Zabrze 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Drama Kamieniec 1-4 Ruch Kozłów 3 maja, 18:00
Społem Zabrze 5-4 Orły Bojszów 2 maja, 16:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-2 Carbo Gliwice 2 maja, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 1-2 Gwarek Zabrze 3 maja, 14:00
Młodość Rudno 2-0 MOSiR Stal Zabrze 3 maja, 16:00
Naprzód Żernica 4-2 Gwiazda Chudów 3 maja, 16:00
Sokół Łany Wielkie 3-0 Zaborze Zabrze 2 maja, 12:00
Tęcza Wielowieś 1-4 Zryw Radonia 2 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Ruch Kozłów 1-0 Tęcza Wielowieś 9 maja, 16:00
Zryw Radonia 1-0 Sokół Łany Wielkie 10 maja, 16:00
Zaborze Zabrze 4-1 Naprzód Żernica 9 maja, 16:00
Gwiazda Chudów 2-1 Młodość Rudno 9 maja, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 3-1 Jedność 32 II Przyszowice 9 maja, 16:00
Gwarek Zabrze 4-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 10 maja, 13:30
Carbo Gliwice 2-2 Społem Zabrze 10 maja, 16:00
Orły Bojszów 4-1 Drama Kamieniec 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Orły Bojszów 1-2 Ruch Kozłów 16 maja, 16:00
Drama Kamieniec 1-1 Carbo Gliwice 16 maja, 16:00
Społem Zabrze 0-5 Gwarek Zabrze 16 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 2-2 MOSiR Stal Zabrze 17 maja, 16:00
Jedność 32 II Przyszowice 5-1 Gwiazda Chudów 17 maja, 14:00
Młodość Rudno 2-1 Zaborze Zabrze 17 maja, 16:00
Naprzód Żernica 1-1 Zryw Radonia 16 maja, 16:00
Sokół Łany Wielkie 13-1 Tęcza Wielowieś 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Ruch Kozłów 3-3 Sokół Łany Wielkie 23 maja, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-2 Naprzód Żernica 24 maja, 16:00
Zryw Radonia 2-2 Młodość Rudno 24 maja, 16:00
Zaborze Zabrze 6-1 Jedność 32 II Przyszowice 23 maja, 16:00
Gwiazda Chudów 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 24 maja, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 3-2 Społem Zabrze 23 maja, 15:30
Gwarek Zabrze 4-1 Drama Kamieniec 24 maja, 11:00
Carbo Gliwice 3-0 Orły Bojszów 23 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Carbo Gliwice 2-1 Ruch Kozłów 31 maja, 11:00
Orły Bojszów 1-1 Gwarek Zabrze 30 maja, 17:00
Drama Kamieniec 0-5 MOSiR Stal Zabrze 30 maja, 17:00
Społem Zabrze 1-5 Gwiazda Chudów 31 maja, 17:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 3-3 Zaborze Zabrze 30 maja, 14:30
Jedność 32 II Przyszowice 3-7 Zryw Radonia 31 maja, 14:00
Młodość Rudno 7-3 Tęcza Wielowieś 30 maja, 17:00
Naprzód Żernica 1-4 Sokół Łany Wielkie 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Ruch Kozłów 1-3 Naprzód Żernica 6 czerwca, 16:00
Sokół Łany Wielkie 4-3 Młodość Rudno 6 czerwca, 16:00
Tęcza Wielowieś 0-0 Jedność 32 II Przyszowice 7 czerwca, 17:00
Zryw Radonia 3-0 Walka Makoszowy (Zabrze) 7 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 3-2 Społem Zabrze 6 czerwca, 16:00
Gwiazda Chudów 4-0 Drama Kamieniec 6 czerwca, 16:00
MOSiR Stal Zabrze 2-1 Orły Bojszów 6 czerwca, 15:30
Gwarek Zabrze 2-2 Carbo Gliwice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Gwarek Zabrze 7-0 Ruch Kozłów 13 czerwca, 15:00
Carbo Gliwice 3-1 MOSiR Stal Zabrze 13 czerwca, 15:00
Orły Bojszów 2-2 Gwiazda Chudów 13 czerwca, 15:00
Drama Kamieniec 0-3 Zaborze Zabrze 13 czerwca, 15:00
Społem Zabrze 1-5 Zryw Radonia 13 czerwca, 15:00
Walka Makoszowy (Zabrze) 1-2 Tęcza Wielowieś 13 czerwca, 15:00
Jedność 32 II Przyszowice 0-2 Sokół Łany Wielkie 13 czerwca, 15:00
Młodość Rudno 2-2 Naprzód Żernica 13 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Ruch Kozłów 1-1 Młodość Rudno 20 czerwca, 17:00
Naprzód Żernica 6-1 Jedność 32 II Przyszowice 20 czerwca, 17:00
Sokół Łany Wielkie 3-1 Walka Makoszowy (Zabrze) 20 czerwca, 17:00
Tęcza Wielowieś 3-0 Społem Zabrze 20 czerwca, 17:00
Zryw Radonia 5-0 Drama Kamieniec 20 czerwca, 17:00
Zaborze Zabrze 1-3 Orły Bojszów 20 czerwca, 17:00
Gwiazda Chudów 4-0 Carbo Gliwice 20 czerwca, 17:00
MOSiR Stal Zabrze 1-1 Gwarek Zabrze 20 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Bytom)
Klasa A 2014/2015 (Katowice)
Klasa A 2014/2015 (Racibórz)
Klasa A 2014/2015 (Rybnik)
Klasa A 2014/2015 (Sosnowiec)
Klasa A 2014/2015 (Tychy)

Klasa B 2014/2015 (Zabrze)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas