[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Bytom
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Miedary 30 75 24 3 3 106-41 13 1 1 58-17 11 2 2 48-24
2.  Unia Świerklaniec 30 69 21 6 3 104-31 13 2 0 59-10 8 4 3 45-21
3.  LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 30 68 21 5 4 71-27 13 1 1 43-10 8 4 3 28-17
4.  Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 66 21 3 6 85-34 11 3 1 55-15 10 0 5 30-19
5.  Rozbark Bytom 30 59 18 5 7 73-52 8 4 3 35-24 10 1 4 38-28
6.  Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 50 16 2 12 75-50 10 0 5 46-25 6 2 7 29-25
7.  Olimpia Boruszowice 30 47 13 8 9 62-54 8 1 6 34-26 5 7 3 28-28
8.  Piast Ożarowice 30 37 11 4 15 50-58 4 3 8 27-31 7 1 7 23-27 2 4 1 1 0 3-2
9.  KS Piekary Śląskie 30 37 10 7 13 48-54 4 5 6 22-27 6 2 7 26-27 2 1 0 1 1 2-3
10.  Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 36 11 3 16 48-61 6 3 6 27-24 5 0 10 21-37
11.  Drama Zbrosławice 30 31 9 4 17 46-66 5 1 9 25-35 4 3 8 21-31
12.  Nadzieja Bytom 30 29 8 5 17 43-82 3 2 10 13-36 5 3 7 30-46
13.  Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 28 7 7 16 42-65 3 5 7 26-33 4 2 9 16-32
14.  Przyszłość Nowe Chechło 30 24 7 3 20 52-91 2 2 11 29-54 5 1 9 23-37
15.  Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 30 20 5 5 20 30-83 4 2 9 16-26 1 3 11 14-57
16.  Rodło Górniki (Bytom) 30 8 2 2 26 32-118 1 1 13 17-42 1 1 13 15-76

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Orzeł Miedary    7-2 3-1 4-2 2-5 5-0 3-3 1-0 2-1 3-0 2-1 6-1 2-0 3-1 6-0 9-0 
 2 Unia Świerklaniec2-2     4-2 2-0 3-0 3-0 4-0 5-1 3-0 7-2 6-0 4-0 1-1 4-0 7-1 4-1 
 3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie)1-1 4-1     3-0 3-2 3-0 1-2 1-0 2-1 2-0 2-1 4-0 3-0 4-0 3-1 7-1 
 4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry)1-4 1-1 1-1     3-0 2-1 2-2 5-0 4-1 5-1 5-0 6-0 2-0 5-2 3-0 10-2 
 5 Rozbark Bytom1-3 1-1 2-1 0-2     1-1 3-2 2-0 4-3 4-1 0-0 1-4 2-1 6-1 2-2 6-2 
 6 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie)1-3 4-2 1-2 3-1 1-2     3-1 5-3 2-1 2-3 1-0 5-2 1-2 3-1 7-0 7-2 
 7 Olimpia Boruszowice3-4 1-2 2-3 0-5 1-3 2-0     1-2 4-0 2-0 2-1 2-1 5-4 0-0 3-1 6-0 
 8 Piast Ożarowice3-6 0-0 0-0 1-3 3-4 0-3 0-1     2-2 1-4 0-2 6-0 3-4 3-2 4-0 1-0 
 9 KS Piekary Śląskie3-2 0-3 0-0 2-4 0-1 2-2 2-2 0-1     0-3 4-3 1-1 3-0 1-3 2-2 2-0 
 10 Czarni Sucha Góra (Bytom)1-6 1-1 1-2 1-0 0-3 3-1 2-2 1-3 0-1     4-0 2-2 0-1 2-1 4-0 5-1 
 11 Drama Zbrosławice0-4 0-6 1-3 1-3 4-1 1-2 2-3 0-2 1-3 2-0     1-1 4-0 3-2 1-2 4-3 
 12 Nadzieja Bytom2-4 0-4 0-5 1-2 2-6 0-5 0-1 0-3 0-1 1-0 1-1     1-0 3-4 2-0 0-0 
 13 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie)4-1 0-4 1-1 0-1 3-3 0-5 1-1 1-1 1-3 4-2 0-0 2-4     0-2 8-3 1-2 
 14 Przyszłość Nowe Chechło0-3 0-9 0-2 0-3 3-4 1-4 2-5 3-5 1-6 2-0 3-4 3-6 1-1     2-2 8-0 
 15 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry)0-2 1-5 1-3 0-1 0-2 1-0 1-1 2-1 0-0 1-3 0-4 0-2 3-0 0-1     6-1 
 16 Rodło Górniki (Bytom)2-3 1-4 0-2 1-3 0-2 1-5 2-2 0-1 1-3 1-2 1-4 3-6 1-2 0-3 3-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 9 sierpnia, 17:30
Przyszłość Nowe Chechło 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 9 sierpnia, 17:30
Drama Zbrosławice 4-1 Rozbark Bytom 10 sierpnia, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-1 KS Piekary Śląskie 9 sierpnia, 17:30
Unia Świerklaniec 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 9 sierpnia, 17:30
Rodło Górniki (Bytom) 2-2 Olimpia Boruszowice 10 sierpnia, 17:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-0 Piast Ożarowice 9 sierpnia, 17:30
Nadzieja Bytom 2-4 Orzeł Miedary 9 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Orzeł Miedary 16 sierpnia, 17:30
Olimpia Boruszowice 2-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 16 sierpnia, 17:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7-2 Rodło Górniki (Bytom) 16 sierpnia, 17:30
KS Piekary Śląskie 0-3 Unia Świerklaniec 20 sierpnia, 17:30
Rozbark Bytom 4-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 17 sierpnia, 10:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-0 Drama Zbrosławice 16 sierpnia, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-2 Przyszłość Nowe Chechło 16 sierpnia, 17:30
Nadzieja Bytom 0-3 Piast Ożarowice 16 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Przyszłość Nowe Chechło 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 23 sierpnia, 17:30
Drama Zbrosławice 1-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 24 sierpnia, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 23 sierpnia, 17:30
Unia Świerklaniec 3-0 Rozbark Bytom 23 sierpnia, 17:30
Rodło Górniki (Bytom) 1-3 KS Piekary Śląskie 24 sierpnia, 17:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 23 sierpnia, 17:30
Nadzieja Bytom 0-1 Olimpia Boruszowice 23 sierpnia, 17:30
Orzeł Miedary 1-0 Piast Ożarowice 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2-1 Piast Ożarowice 27 sierpnia, 17:30
Olimpia Boruszowice 3-4 Orzeł Miedary 27 sierpnia, 17:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-2 Nadzieja Bytom 27 sierpnia, 17:30
KS Piekary Śląskie 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3 września, 17:30
Rozbark Bytom 6-2 Rodło Górniki (Bytom) 27 sierpnia, 17:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-4 Unia Świerklaniec 27 sierpnia, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-1 Czarni Sucha Góra (Bytom) 27 sierpnia, 17:30
Przyszłość Nowe Chechło 3-4 Drama Zbrosławice 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Drama Zbrosławice 1-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 31 sierpnia, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-1 Przyszłość Nowe Chechło 30 sierpnia, 17:00
Unia Świerklaniec 2-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 sierpnia, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 31 sierpnia, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-2 Rozbark Bytom 30 sierpnia, 17:00
Nadzieja Bytom 0-1 KS Piekary Śląskie 30 sierpnia, 17:00
Orzeł Miedary 5-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Boruszowice 1-2 Piast Ożarowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-1 Olimpia Boruszowice 6 września, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 5-3 Piast Ożarowice 6 września, 17:00
KS Piekary Śląskie 3-2 Orzeł Miedary 6 września, 17:00
Rozbark Bytom 1-4 Nadzieja Bytom 7 września, 10:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 6 września, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 10-2 Rodło Górniki (Bytom) 7 września, 11:00
Przyszłość Nowe Chechło 0-9 Unia Świerklaniec 6 września, 17:00
Drama Zbrosławice 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 7 września, 11:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Czarni Sucha Góra (Bytom) 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 13 września, 16:30
Unia Świerklaniec 6-0 Drama Zbrosławice 13 września, 16:30
Rodło Górniki (Bytom) 0-3 Przyszłość Nowe Chechło 14 września, 16:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 14 września, 16:30
Nadzieja Bytom 1-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 13 września, 16:30
Orzeł Miedary 2-5 Rozbark Bytom 13 września, 16:30
Olimpia Boruszowice 2-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 13 września, 16:30
KS Piekary Śląskie 0-1 Piast Ożarowice 13 września, 16:30

Kolejka 8 - 20-21 września

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-0 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 20 września, 16:30
KS Piekary Śląskie 2-2 Olimpia Boruszowice 20 września, 16:30
Rozbark Bytom 2-0 Piast Ożarowice 21 września, 11:15
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-1 Orzeł Miedary 20 września, 16:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6-0 Nadzieja Bytom 20 września, 16:30
Przyszłość Nowe Chechło 0-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 20 września, 16:30
Drama Zbrosławice 4-3 Rodło Górniki (Bytom) 21 września, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-1 Unia Świerklaniec 20 września, 16:30

Kolejka 9 - 27-28 września

Unia Świerklaniec 7-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 27 września, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 28 września, 16:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-1 Drama Zbrosławice 27 września, 16:00
Nadzieja Bytom 3-4 Przyszłość Nowe Chechło 27 września, 16:00
Orzeł Miedary 4-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 27 września, 16:00
Piast Ożarowice 3-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 27 września, 16:00
Olimpia Boruszowice 1-3 Rozbark Bytom 27 września, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-1 KS Piekary Śląskie 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-0 KS Piekary Śląskie 4 października, 15:30
Rozbark Bytom 1-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4 października, 15:45
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 Olimpia Boruszowice 4 października, 15:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Piast Ożarowice 4 października, 15:30
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Orzeł Miedary 4 października, 15:30
Drama Zbrosławice 1-1 Nadzieja Bytom 5 października, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4 października, 15:30
Unia Świerklaniec 4-1 Rodło Górniki (Bytom) 4 października, 15:30

Kolejka 11 - 11-12 października

Rodło Górniki (Bytom) 3-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 12 października, 15:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-1 Unia Świerklaniec 11 października, 15:00
Nadzieja Bytom 1-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 października, 15:00
Orzeł Miedary 2-1 Drama Zbrosławice 11 października, 15:00
Olimpia Boruszowice 0-5 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 11 października, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 11 października, 15:00
KS Piekary Śląskie 0-1 Rozbark Bytom 11 października, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 3-5 Piast Ożarowice 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Rozbark Bytom 18 października, 15:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-3 KS Piekary Śląskie 18 października, 15:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 18 października, 15:00
Przyszłość Nowe Chechło 2-5 Olimpia Boruszowice 18 października, 15:00
Drama Zbrosławice 0-2 Piast Ożarowice 19 października, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-6 Orzeł Miedary 18 października, 15:00
Unia Świerklaniec 4-0 Nadzieja Bytom 18 października, 15:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 25 października, 14:30
Nadzieja Bytom 0-0 Rodło Górniki (Bytom) 25 października, 14:30
Orzeł Miedary 7-2 Unia Świerklaniec 25 października, 14:30
Piast Ożarowice 1-4 Czarni Sucha Góra (Bytom) 25 października, 14:30
Olimpia Boruszowice 2-1 Drama Zbrosławice 26 października, 11:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Przyszłość Nowe Chechło 25 października, 14:30
KS Piekary Śląskie 2-4 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 25 października, 14:30
Rozbark Bytom 2-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 25 października, 14:30

Kolejka 14 - 2 listopada

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 3-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2 listopada, 13:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3-0 Rozbark Bytom 2 listopada, 13:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-6 KS Piekary Śląskie 2 listopada, 13:00
Drama Zbrosławice 1-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2 listopada, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Olimpia Boruszowice 2 listopada, 13:00
Unia Świerklaniec 5-1 Piast Ożarowice 2 listopada, 13:00
Rodło Górniki (Bytom) 2-3 Orzeł Miedary 2 listopada, 13:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-0 Nadzieja Bytom 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Nadzieja Bytom 2-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 8 listopada, 13:00
Orzeł Miedary 3-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 8 listopada, 13:00
Olimpia Boruszowice 1-2 Unia Świerklaniec 8 listopada, 13:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 8 listopada, 13:00
KS Piekary Śląskie 4-3 Drama Zbrosławice 8 listopada, 13:00
Rozbark Bytom 6-1 Przyszłość Nowe Chechło 8 listopada, 14:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 8 listopada, 13:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-1 Piast Ożarowice 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 28 marca, 15:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-2 Przyszłość Nowe Chechło 28 marca, 15:00
Rozbark Bytom 0-0 Drama Zbrosławice 28 marca, 15:00
KS Piekary Śląskie 0-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 28 marca, 15:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 4-2 Unia Świerklaniec 28 marca, 15:00
Olimpia Boruszowice 6-0 Rodło Górniki (Bytom) 28 marca, 15:00
Piast Ożarowice 0-0 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 28 marca, 12:00
Orzeł Miedary 6-1 Nadzieja Bytom 28 marca, 15:00

Kolejka 17 - 4 kwietnia

Piast Ożarowice 6-0 Nadzieja Bytom 4 kwietnia, 11:00
Orzeł Miedary 6-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 4 kwietnia, 11:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-2 Olimpia Boruszowice 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany
Rodło Górniki (Bytom) 1-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany
Unia Świerklaniec 3-0 KS Piekary Śląskie 4 kwietnia, 11:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 0-3 Rozbark Bytom 4 kwietnia, 11:00
Drama Zbrosławice 4-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany
Przyszłość Nowe Chechło 0-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-1 Przyszłość Nowe Chechło 11 kwietnia, 16:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 5-0 Drama Zbrosławice 12 kwietnia, 12:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 4-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 11 kwietnia, 16:00
Rozbark Bytom 1-1 Unia Świerklaniec 11 kwietnia, 16:00
KS Piekary Śląskie 2-0 Rodło Górniki (Bytom) 11 kwietnia, 16:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 11 kwietnia, 16:00
Olimpia Boruszowice 2-1 Nadzieja Bytom 11 kwietnia, 16:00
Piast Ożarowice 3-6 Orzeł Miedary 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Piast Ożarowice 4-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 18 kwietnia, 11:00
Orzeł Miedary 3-3 Olimpia Boruszowice 18 kwietnia, 16:00
Nadzieja Bytom 0-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 18 kwietnia, 16:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-1 KS Piekary Śląskie 18 kwietnia, 16:00
Rodło Górniki (Bytom) 0-2 Rozbark Bytom 19 kwietnia, 16:00
Unia Świerklaniec 1-1 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 19 kwietnia, 16:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-0 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 18 kwietnia, 16:00
Drama Zbrosławice 3-2 Przyszłość Nowe Chechło 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Piast Ożarowice 0-1 Olimpia Boruszowice 25 kwietnia, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-4 Drama Zbrosławice 25 kwietnia, 16:30
Przyszłość Nowe Chechło 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 25 kwietnia, 16:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 Unia Świerklaniec 26 kwietnia, 12:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-2 Rodło Górniki (Bytom) 25 kwietnia, 16:30
Rozbark Bytom 2-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 25 kwietnia, 16:30
KS Piekary Śląskie 1-1 Nadzieja Bytom 25 kwietnia, 16:30
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-3 Orzeł Miedary 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 2-3 maja

Olimpia Boruszowice 3-1 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 2 maja, 17:00
Piast Ożarowice 0-3 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 2 maja, 11:00
Orzeł Miedary 2-1 KS Piekary Śląskie 2 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 2-6 Rozbark Bytom 2 maja, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 3 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 4-0 Przyszłość Nowe Chechło 3 maja, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 4-0 Drama Zbrosławice 2 maja, 17:00

Kolejka 22 - 9-10 maja

Piast Ożarowice 2-2 KS Piekary Śląskie 9 maja, 11:00
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 Czarni Sucha Góra (Bytom) 9 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 0-6 Unia Świerklaniec 9 maja, 12:00
Przyszłość Nowe Chechło 8-0 Rodło Górniki (Bytom) 9 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-1 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 9 maja, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 2-4 Nadzieja Bytom 9 maja, 17:00
Rozbark Bytom 1-3 Orzeł Miedary 9 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Olimpia Boruszowice 9 maja, 17:00

Kolejka 23 - 16-17 maja

Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 7-0 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 16 maja, 17:00
Olimpia Boruszowice 4-0 KS Piekary Śląskie 16 maja, 17:00
Piast Ożarowice 3-4 Rozbark Bytom 16 maja, 17:00
Orzeł Miedary 2-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 16 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 1-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 16 maja, 15:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 4-0 Przyszłość Nowe Chechło 16 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-4 Drama Zbrosławice 17 maja, 17:00
Unia Świerklaniec 7-2 Czarni Sucha Góra (Bytom) 17 maja, 17:00

Kolejka 24 - 23-24 maja

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-5 Unia Świerklaniec 23 maja, 17:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 5-1 Rodło Górniki (Bytom) 23 maja, 17:00
Drama Zbrosławice 1-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 24 maja, 12:00
Przyszłość Nowe Chechło 3-6 Nadzieja Bytom 23 maja, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 1-4 Orzeł Miedary 24 maja, 16:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 1-1 Piast Ożarowice 23 maja, 17:00
Rozbark Bytom 3-2 Olimpia Boruszowice 23 maja, 17:00
KS Piekary Śląskie 2-2 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 23 maja, 11:00

Kolejka 25 - 30-31 maja

KS Piekary Śląskie 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 31 maja, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-2 Rozbark Bytom 30 maja, 17:00
Olimpia Boruszowice 5-4 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 30 maja, 17:00
Piast Ożarowice 1-3 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 30 maja, 17:00
Orzeł Miedary 3-1 Przyszłość Nowe Chechło 30 maja, 17:00
Nadzieja Bytom 1-1 Drama Zbrosławice 30 maja, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 30 maja, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 1-4 Unia Świerklaniec 31 maja, 17:00

Kolejka 26 - 3 czerwca

Piast Ożarowice 3-2 Przyszłość Nowe Chechło 3 czerwca, 17:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 6-1 Rodło Górniki (Bytom) 3 czerwca, 17:30
Unia Świerklaniec 4-2 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 3 czerwca, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 2-2 Nadzieja Bytom 3 czerwca, 17:30
Drama Zbrosławice 0-4 Orzeł Miedary 3 czerwca, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-2 Olimpia Boruszowice 3 czerwca, 17:30
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 0-5 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3 czerwca, 18:00
Rozbark Bytom 4-3 KS Piekary Śląskie 3 czerwca, 17:30

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Rozbark Bytom 2-2 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 6 czerwca, 17:00
KS Piekary Śląskie 3-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 6 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 3-1 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 6 czerwca, 17:00
Olimpia Boruszowice 0-0 Przyszłość Nowe Chechło 6 czerwca, 17:00
Piast Ożarowice 0-2 Drama Zbrosławice 6 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 3-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 6 czerwca, 17:00
Nadzieja Bytom 0-4 Unia Świerklaniec 6 czerwca, 17:00
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 7-1 Rodło Górniki (Bytom) 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 1-3 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 13 czerwca, 17:00
Rodło Górniki (Bytom) 3-6 Nadzieja Bytom 14 czerwca, 17:00
Unia Świerklaniec 2-2 Orzeł Miedary 13 czerwca, 14:00
Czarni Sucha Góra (Bytom) 1-3 Piast Ożarowice 13 czerwca, 17:00
Drama Zbrosławice 2-3 Olimpia Boruszowice 14 czerwca, 11:00
Przyszłość Nowe Chechło 1-4 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 13 czerwca, 17:00
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 4-1 KS Piekary Śląskie 13 czerwca, 17:00
Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 3-3 Rozbark Bytom 14 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 20 czerwca

Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 8-3 Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 20 czerwca, 17:00
Rozbark Bytom 0-2 Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 20 czerwca, 17:00
KS Piekary Śląskie 1-3 Przyszłość Nowe Chechło 20 czerwca, 17:00
Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 1-0 Drama Zbrosławice 20 czerwca, 17:00
Olimpia Boruszowice 2-0 Czarni Sucha Góra (Bytom) 20 czerwca, 17:00
Piast Ożarowice 0-0 Unia Świerklaniec 20 czerwca, 17:00
Orzeł Miedary 9-0 Rodło Górniki (Bytom) 20 czerwca, 17:00
Nadzieja Bytom 0-5 LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 20 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24 czerwca

Piast Ożarowice 1-0 Rodło Górniki (Bytom) 24 czerwca, 17:30
Tarnowiczanka Stare Tarnowice (Tarnowskie Góry) 0-2 Nadzieja Bytom 24 czerwca, 17:30
LKS Żyglin (Miasteczko Śląskie) 1-1 Orzeł Miedary 24 czerwca, 17:30
Unia Świerklaniec 4-0 Olimpia Boruszowice 24 czerwca, 17:30
Czarni Sucha Góra (Bytom) 3-1 Andaluzja Brzozowice-Kamień (Piekary Śląskie) 24 czerwca, 17:30
Drama Zbrosławice 1-3 KS Piekary Śląskie 24 czerwca, 17:30
Przyszłość Nowe Chechło 3-4 Rozbark Bytom 24 czerwca, 17:30
Górnik Bobrowniki Śląskie (Tarnowskie Góry) 2-0 Czarni Kozłowa Góra (Piekary Śląskie) 24 czerwca, 17:30

Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Katowice)
Klasa A 2014/2015 (Racibórz)
Klasa A 2014/2015 (Rybnik)
Klasa A 2014/2015 (Sosnowiec)
Klasa A 2014/2015 (Tychy)
Klasa A 2014/2015 (Zabrze)

Klasa B 2014/2015 (Bytom I)
Klasa B 2014/2015 (Bytom II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas