[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Katowice III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 70 22 4 4 85-29 10 3 2 43-16 12 1 2 42-13
2.  Rafako Racibórz 30 58 17 7 6 70-47 10 3 2 37-16 7 4 4 33-31 2 4 1 1 0 4-1
3.  Gwiazda Skrzyszów 30 58 17 7 6 55-34 9 5 1 25-12 8 2 5 30-22 2 1 0 1 1 1-4
4.  Przyszłość Rogów 30 52 15 7 8 56-35 9 2 4 32-18 6 5 4 24-17
5.  Dąb Gaszowice 30 47 14 5 11 57-41 7 3 5 32-24 7 2 6 25-17 2 3 1 0 1 4-3
6.  Silesia Lubomia 30 47 13 8 9 54-56 7 3 5 28-29 6 5 4 26-27 2 3 1 0 1 3-4
7.  KS 27 Gołkowice 30 45 12 9 9 65-53 7 7 1 33-22 5 2 8 32-31 2 4 1 1 0 7-0
8.  Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 45 13 6 11 45-48 6 4 5 25-23 7 2 6 20-25 2 1 0 1 1 0-7
9.  Rymer Rybnik 30 41 11 8 11 50-44 6 2 7 21-22 5 6 4 29-22
10.  Jedność Jejkowice 30 39 12 3 15 58-59 7 2 6 32-23 5 1 9 26-36
11.  Polonia Marklowice 30 38 11 5 14 45-57 8 3 4 30-23 3 2 10 15-34
12.  LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 34 9 7 14 45-59 6 3 6 28-28 3 4 8 17-31
13.  Naprzód Czyżowice 30 33 10 3 17 55-77 6 0 9 28-41 4 3 8 27-36
14.  Naprzód Syrynia 30 28 7 7 16 50-64 5 3 7 30-32 2 4 9 20-32
15.  Płomień Połomia 30 20 4 8 18 39-67 1 4 10 19-30 3 4 8 20-37
16.  LKS Tworków 30 15 3 6 21 35-94 3 3 9 19-43 0 3 12 16-51

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój)    2-2 1-3 0-0 1-0 8-0 3-1 3-1 4-1 4-3 3-0 5-0 1-2 4-2 0-0 4-1 
 2 Rafako Racibórz1-3     3-0 2-2 2-0 1-1 2-1 4-1 3-3 1-0 1-0 3-2 2-1 1-2 7-0 4-0 
 3 Gwiazda Skrzyszów2-0 1-1     0-0 1-3 2-2 2-0 1-1 2-1 2-1 3-0 1-0 1-1 3-1 3-1 1-0 
 4 Przyszłość Rogów0-3 1-2 0-1     2-1 0-3 1-0 4-0 0-0 2-1 3-0 3-0 6-2 3-2 4-0 3-3 
 5 Dąb Gaszowice2-1 3-4 0-0 0-2     2-3 3-1 0-1 1-1 2-3 3-1 4-1 4-2 0-0 4-2 4-2 
 6 Silesia Lubomia1-5 2-4 3-2 2-1 0-2     4-2 2-5 1-0 6-0 1-1 1-1 1-4 1-0 2-1 1-1 
 7 KS 27 Gołkowice0-5 2-2 2-0 1-0 1-1 3-2     7-0 1-1 3-1 2-2 2-1 2-2 2-0 2-2 3-3 
 8 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski)2-2 2-0 0-4 3-0 0-1 4-0 0-0     0-4 1-2 2-1 2-2 0-2 2-1 3-3 4-1 
 9 Rymer Rybnik0-2 1-3 1-3 0-1 0-0 0-3 0-2 1-0     3-0 3-1 3-1 3-2 2-2 1-2 3-0 
 10 Jedność Jejkowice1-2 2-0 3-0 4-2 3-0 1-1 0-3 0-3 0-1     5-0 1-2 4-3 1-1 1-2 6-3 
 11 Polonia Marklowice1-2 7-2 3-3 1-1 1-0 0-4 5-3 0-1 0-2 2-1     2-1 3-0 3-2 1-1 1-0 
 12 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza)1-2 2-4 5-2 2-4 0-3 0-0 2-5 3-1 2-1 2-2 1-2     3-0 2-2 1-0 2-0 
 13 Naprzód Czyżowice0-1 1-6 1-3 1-6 4-1 0-3 2-1 0-3 2-4 2-5 3-1 2-3     5-2 3-2 2-0 
 14 Naprzód Syrynia1-4 1-1 0-4 0-0 1-3 4-1 2-4 0-2 3-3 4-2 3-2 1-2 2-0     2-3 6-1 
 15 Płomień Połomia0-3 1-2 0-1 0-1 0-3 2-2 2-2 0-1 3-3 1-3 0-2 0-0 2-4 1-2     7-1 
 16 LKS Tworków1-7 3-0 0-4 1-4 1-7 0-1 3-7 0-0 0-4 1-2 1-2 1-1 2-2 2-1 3-1     

Kolejka 1 - 9 sierpnia

Gwiazda Skrzyszów 0-0 Przyszłość Rogów 9 sierpnia, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-1 KS 27 Gołkowice 9 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 1-1 Silesia Lubomia 9 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 4-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-4 Rymer Rybnik 10 sierpnia, 17:30
Polonia Marklowice 3-2 Naprzód Syrynia 9 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 2-2 Naprzód Czyżowice 9 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-2 Płomień Połomia 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16 sierpnia

Przyszłość Rogów 4-0 Płomień Połomia 16 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 2-5 Jedność Jejkowice 16 sierpnia, 17:00
Naprzód Syrynia 6-1 LKS Tworków 16 sierpnia, 17:00
Rymer Rybnik 3-1 Polonia Marklowice 16 sierpnia, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 sierpnia, 17:00
Silesia Lubomia 0-2 Dąb Gaszowice 17 sierpnia, 17:00
KS 27 Gołkowice 2-2 Rafako Racibórz 16 sierpnia, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 2-0 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23 sierpnia

Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Przyszłość Rogów 23 sierpnia, 17:00
Rafako Racibórz 3-0 Gwiazda Skrzyszów 23 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 3-1 KS 27 Gołkowice 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-0 Silesia Lubomia 24 sierpnia, 17:30
Polonia Marklowice 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 23 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 0-4 Rymer Rybnik 23 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-1 Naprzód Syrynia 23 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 2-4 Naprzód Czyżowice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Przyszłość Rogów 6-2 Naprzód Czyżowice 27 sierpnia, 17:30
Naprzód Syrynia 2-3 Płomień Połomia 27 sierpnia, 17:30
Rymer Rybnik 3-0 Jedność Jejkowice 27 sierpnia, 17:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-0 LKS Tworków 27 sierpnia, 17:30
Silesia Lubomia 1-1 Polonia Marklowice 27 sierpnia, 17:30
KS 27 Gołkowice 7-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 27 sierpnia, 17:30
Gwiazda Skrzyszów 1-3 Dąb Gaszowice 27 sierpnia, 18:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 2-2 Rafako Racibórz 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 30 sierpnia

Rafako Racibórz 2-2 Przyszłość Rogów 30 sierpnia, 17:00
Dąb Gaszowice 2-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 sierpnia, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-4 Gwiazda Skrzyszów 30 sierpnia, 17:00
Polonia Marklowice 5-3 KS 27 Gołkowice 30 sierpnia, 17:00
LKS Tworków 0-1 Silesia Lubomia 30 sierpnia, 17:00
Jedność Jejkowice 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 30 sierpnia, 17:00
Płomień Połomia 3-3 Rymer Rybnik 31 sierpnia, 17:00
Naprzód Czyżowice 5-2 Naprzód Syrynia 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6 września

Przyszłość Rogów 3-2 Naprzód Syrynia 6 września, 16:30
Rymer Rybnik 3-2 Naprzód Czyżowice 6 września, 16:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-0 Płomień Połomia 6 września, 16:30
Silesia Lubomia 6-0 Jedność Jejkowice 6 września, 16:30
KS 27 Gołkowice 3-3 LKS Tworków 6 września, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 3-0 Polonia Marklowice 6 września, 16:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 6 września, 16:30
Rafako Racibórz 2-0 Dąb Gaszowice 6 września, 16:30

Kolejka 7 - 13-14 września

Dąb Gaszowice 0-2 Przyszłość Rogów 13 września, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-0 Rafako Racibórz 14 września, 16:00
Polonia Marklowice 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 13 września, 16:00
LKS Tworków 0-4 Gwiazda Skrzyszów 13 września, 16:00
Jedność Jejkowice 0-3 KS 27 Gołkowice 13 września, 16:00
Płomień Połomia 2-2 Silesia Lubomia 14 września, 16:00
Naprzód Czyżowice 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 13 września, 16:00
Naprzód Syrynia 3-3 Rymer Rybnik 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Przyszłość Rogów 0-0 Rymer Rybnik 20 września, 16:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Naprzód Syrynia 20 września, 16:00
Silesia Lubomia 1-4 Naprzód Czyżowice 21 września, 16:00
KS 27 Gołkowice 2-2 Płomień Połomia 20 września, 16:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Jedność Jejkowice 20 września, 16:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-1 LKS Tworków 20 września, 16:00
Rafako Racibórz 1-0 Polonia Marklowice 20 września, 16:00
Dąb Gaszowice 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-0 Przyszłość Rogów 28 września, 15:30
Polonia Marklowice 1-0 Dąb Gaszowice 27 września, 15:00
LKS Tworków 3-0 Rafako Racibórz 27 września, 15:00
Jedność Jejkowice 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 27 września, 15:00
Płomień Połomia 0-1 Gwiazda Skrzyszów 28 września, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-1 KS 27 Gołkowice 27 września, 15:00
Naprzód Syrynia 4-1 Silesia Lubomia 27 września, 15:00
Rymer Rybnik 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 27 września, 15:00

Kolejka 10 - 4 października

Przyszłość Rogów 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 4 października, 15:00
Silesia Lubomia 1-0 Rymer Rybnik 4 października, 15:00
KS 27 Gołkowice 2-0 Naprzód Syrynia 4 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Naprzód Czyżowice 4 października, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Płomień Połomia 4 października, 15:00
Rafako Racibórz 1-0 Jedność Jejkowice 4 października, 15:00
Dąb Gaszowice 4-2 LKS Tworków 4 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Polonia Marklowice 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Polonia Marklowice 1-1 Przyszłość Rogów 11 października, 15:00
LKS Tworków 0-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 11 października, 15:00
Jedność Jejkowice 3-0 Dąb Gaszowice 11 października, 15:00
Płomień Połomia 1-2 Rafako Racibórz 12 października, 15:00
Naprzód Czyżowice 0-1 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 11 października, 15:00
Naprzód Syrynia 0-4 Gwiazda Skrzyszów 11 października, 15:00
Rymer Rybnik 0-2 KS 27 Gołkowice 11 października, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-0 Silesia Lubomia 11 października, 15:00

Kolejka 12 - 18 października

Przyszłość Rogów 0-3 Silesia Lubomia 18 października, 15:00
KS 27 Gołkowice 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 18 października, 15:00
Gwiazda Skrzyszów 2-1 Rymer Rybnik 18 października, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-2 Naprzód Syrynia 18 października, 15:00
Rafako Racibórz 2-1 Naprzód Czyżowice 18 października, 15:00
Dąb Gaszowice 4-2 Płomień Połomia 18 października, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 1-2 Jedność Jejkowice 19 października, 15:00
Polonia Marklowice 1-0 LKS Tworków 18 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

LKS Tworków 1-4 Przyszłość Rogów 25 października, 14:30
Jedność Jejkowice 5-0 Polonia Marklowice 25 października, 14:30
Płomień Połomia 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 26 października, 14:30
Naprzód Czyżowice 4-1 Dąb Gaszowice 25 października, 14:30
Naprzód Syrynia 1-1 Rafako Racibórz 25 października, 14:30
Rymer Rybnik 0-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 25 października, 14:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 5-2 Gwiazda Skrzyszów 25 października, 14:30
Silesia Lubomia 4-2 KS 27 Gołkowice 25 października, 14:30

Kolejka 14 - 2 listopada

Przyszłość Rogów 1-0 KS 27 Gołkowice 2 listopada, 11:00
Gwiazda Skrzyszów 2-2 Silesia Lubomia 2 listopada, 13:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 5-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2 listopada, 13:00
Rafako Racibórz 3-3 Rymer Rybnik 2 listopada, 13:00
Dąb Gaszowice 0-0 Naprzód Syrynia 2 listopada, 13:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-2 Naprzód Czyżowice 2 listopada, 13:00
Polonia Marklowice 1-1 Płomień Połomia 2 listopada, 13:00
LKS Tworków 1-2 Jedność Jejkowice 2 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Jedność Jejkowice 4-2 Przyszłość Rogów 8 listopada, 13:00
Płomień Połomia 7-1 LKS Tworków 9 listopada, 13:00
Naprzód Czyżowice 3-1 Polonia Marklowice 8 listopada, 13:00
Naprzód Syrynia 0-2 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 8 listopada, 13:00
Rymer Rybnik 0-0 Dąb Gaszowice 8 listopada, 13:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-4 Rafako Racibórz 8 listopada, 13:00
Silesia Lubomia 1-5 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8 listopada, 11:00
KS 27 Gołkowice 2-0 Gwiazda Skrzyszów 8 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Przyszłość Rogów 0-1 Gwiazda Skrzyszów 21 marca, 15:00
KS 27 Gołkowice 0-5 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 21 marca, 15:00
Silesia Lubomia 2-4 Rafako Racibórz 22 marca, 15:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 0-3 Dąb Gaszowice 21 marca, 15:00
Rymer Rybnik 1-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 21 marca, 15:00
Naprzód Syrynia 3-2 Polonia Marklowice 21 marca, 15:00
Naprzód Czyżowice 2-0 LKS Tworków 21 marca, 15:00
Płomień Połomia 1-3 Jedność Jejkowice 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Płomień Połomia 0-1 Przyszłość Rogów 29 marca, 15:00
Jedność Jejkowice 4-3 Naprzód Czyżowice 28 marca, 15:00
LKS Tworków 2-1 Naprzód Syrynia 29 marca, 15:00
Polonia Marklowice 0-2 Rymer Rybnik 28 marca, 15:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 29 marca, 15:00
Dąb Gaszowice 2-3 Silesia Lubomia 28 marca, 15:00
Rafako Racibórz 2-1 KS 27 Gołkowice 28 marca, 15:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-3 Gwiazda Skrzyszów 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Przyszłość Rogów 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Rafako Racibórz 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS 27 Gołkowice 1-1 Dąb Gaszowice 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Silesia Lubomia 2-5 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Polonia Marklowice 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rymer Rybnik 3-0 LKS Tworków 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Syrynia 4-2 Jedność Jejkowice 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Naprzód Czyżowice 3-2 Płomień Połomia 28 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Naprzód Czyżowice 1-6 Przyszłość Rogów 11 kwietnia, 16:00
Płomień Połomia 1-2 Naprzód Syrynia 12 kwietnia, 16:00
Jedność Jejkowice 0-1 Rymer Rybnik 11 kwietnia, 16:00
LKS Tworków 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 12 kwietnia, 16:00
Polonia Marklowice 0-4 Silesia Lubomia 11 kwietnia, 16:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-0 KS 27 Gołkowice 12 kwietnia, 16:00
Dąb Gaszowice 0-0 Gwiazda Skrzyszów 11 kwietnia, 16:00
Rafako Racibórz 1-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Przyszłość Rogów 1-2 Rafako Racibórz 18 kwietnia, 16:30
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-0 Dąb Gaszowice 18 kwietnia, 16:30
Gwiazda Skrzyszów 1-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 18 kwietnia, 16:30
KS 27 Gołkowice 2-2 Polonia Marklowice 18 kwietnia, 16:30
Silesia Lubomia 1-1 LKS Tworków 19 kwietnia, 16:30
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-2 Jedność Jejkowice 18 kwietnia, 16:30
Rymer Rybnik 1-2 Płomień Połomia 18 kwietnia, 16:30
Naprzód Syrynia 2-0 Naprzód Czyżowice 18 kwietnia, 16:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Naprzód Syrynia 0-0 Przyszłość Rogów 25 kwietnia, 16:30
Naprzód Czyżowice 2-4 Rymer Rybnik 25 kwietnia, 16:30
Płomień Połomia 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 kwietnia, 16:30
Jedność Jejkowice 1-1 Silesia Lubomia 25 kwietnia, 16:30
LKS Tworków 3-7 KS 27 Gołkowice 25 kwietnia, 16:30
Polonia Marklowice 3-3 Gwiazda Skrzyszów 25 kwietnia, 16:30
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 26 kwietnia, 16:30
Dąb Gaszowice 3-4 Rafako Racibórz 25 kwietnia, 16:30

Kolejka 22 - 2-3 maja

Przyszłość Rogów 2-1 Dąb Gaszowice 2 maja, 17:00
Rafako Racibórz 4-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 3-0 Polonia Marklowice 2 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 LKS Tworków 2 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 3-1 Jedność Jejkowice 2 maja, 17:00
Silesia Lubomia 2-1 Płomień Połomia 3 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 3-0 Naprzód Czyżowice 2 maja, 17:00
Rymer Rybnik 2-2 Naprzód Syrynia 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Rymer Rybnik 0-1 Przyszłość Rogów 9 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 1-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 9 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-3 Silesia Lubomia 9 maja, 17:00
Płomień Połomia 2-2 KS 27 Gołkowice 10 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 3-0 Gwiazda Skrzyszów 9 maja, 17:00
LKS Tworków 1-7 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 9 maja, 17:00
Polonia Marklowice 7-2 Rafako Racibórz 9 maja, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 0-1 Dąb Gaszowice 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Przyszłość Rogów 4-0 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 16 maja, 17:00
Dąb Gaszowice 3-1 Polonia Marklowice 16 maja, 17:00
Rafako Racibórz 4-0 LKS Tworków 16 maja, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-3 Jedność Jejkowice 16 maja, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 3-1 Płomień Połomia 16 maja, 17:00
KS 27 Gołkowice 2-2 Naprzód Czyżowice 16 maja, 17:00
Silesia Lubomia 1-0 Naprzód Syrynia 17 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-1 Rymer Rybnik 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-4 Przyszłość Rogów 23 maja, 17:00
Rymer Rybnik 0-3 Silesia Lubomia 23 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 2-4 KS 27 Gołkowice 23 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-3 Gwiazda Skrzyszów 23 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-3 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 24 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 2-0 Rafako Racibórz 23 maja, 17:00
LKS Tworków 1-7 Dąb Gaszowice 24 maja, 17:00
Polonia Marklowice 0-1 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 23 maja, 17:00

Kolejka 26 - 26 maja

Przyszłość Rogów 3-0 Polonia Marklowice 26 maja, 18:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 4-1 LKS Tworków 26 maja, 18:00
Dąb Gaszowice 2-3 Jedność Jejkowice 26 maja, 18:00
Rafako Racibórz 7-0 Płomień Połomia 26 maja, 18:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 1-2 Naprzód Czyżowice 26 maja, 18:00
Gwiazda Skrzyszów 3-1 Naprzód Syrynia 26 maja, 18:00
KS 27 Gołkowice 1-1 Rymer Rybnik 26 maja, 18:00
Silesia Lubomia 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 26 maja, 18:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Silesia Lubomia 2-1 Przyszłość Rogów 31 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 2-5 KS 27 Gołkowice 30 maja, 17:00
Rymer Rybnik 1-3 Gwiazda Skrzyszów 30 maja, 17:00
Naprzód Syrynia 1-4 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 30 maja, 17:00
Naprzód Czyżowice 1-6 Rafako Racibórz 30 maja, 17:00
Płomień Połomia 0-3 Dąb Gaszowice 31 maja, 17:00
Jedność Jejkowice 0-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 30 maja, 17:00
LKS Tworków 1-2 Polonia Marklowice 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Przyszłość Rogów 3-3 LKS Tworków 6 czerwca, 17:00
Polonia Marklowice 2-1 Jedność Jejkowice 6 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 3-3 Płomień Połomia 6 czerwca, 18:00
Dąb Gaszowice 4-2 Naprzód Czyżowice 6 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 1-2 Naprzód Syrynia 6 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Rymer Rybnik 6 czerwca, 17:00
Gwiazda Skrzyszów 1-0 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 6 czerwca, 17:00
KS 27 Gołkowice 3-2 Silesia Lubomia 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca

KS 27 Gołkowice 1-0 Przyszłość Rogów 13 czerwca, 17:00
Silesia Lubomia 3-2 Gwiazda Skrzyszów 13 czerwca, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 1-2 Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 13 czerwca, 17:00
Rymer Rybnik 1-3 Rafako Racibórz 13 czerwca, 17:00
Naprzód Syrynia 1-3 Dąb Gaszowice 13 czerwca, 17:00
Naprzód Czyżowice 0-3 Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 13 czerwca, 17:00
Płomień Połomia 0-2 Polonia Marklowice 13 czerwca, 17:00
Jedność Jejkowice 6-3 LKS Tworków 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 20 czerwca

Przyszłość Rogów 2-1 Jedność Jejkowice 20 czerwca, 17:00
LKS Tworków 3-1 Płomień Połomia 20 czerwca, 17:00
Polonia Marklowice 3-0 Naprzód Czyżowice 20 czerwca, 17:00
Naprzód Zawada (Wodzisław Śląski) 2-1 Naprzód Syrynia 20 czerwca, 17:00
Dąb Gaszowice 1-1 Rymer Rybnik 20 czerwca, 17:00
Rafako Racibórz 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Raciborza) 20 czerwca, 17:00
Granica Ruptawa (Jastrzębie Zdrój) 8-0 Silesia Lubomia 20 czerwca, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - goście zrezygnowali z gry
Gwiazda Skrzyszów 2-0 KS 27 Gołkowice 20 czerwca, 17:00

Baraże uzupełniające o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2014/2015 (śląska I)
IV liga 2014/2015 (śląska II)

Liga okręgowa 2014/2015 (Bielsko-Biała)
Liga okręgowa 2014/2015 (Częstochowa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Bytom)
Klasa A 2014/2015 (Katowice)
Klasa A 2014/2015 (Racibórz)
Klasa A 2014/2015 (Rybnik)
Klasa A 2014/2015 (Sosnowiec)
Klasa A 2014/2015 (Tychy)
Klasa A 2014/2015 (Zabrze)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas