[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Częstochowa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS Myszków 22 59 19 2 1 67-10 10 0 1 36-4 9 2 0 31-6
2.  Amator Golce 22 46 15 1 6 67-40 6 1 4 40-25 9 0 2 27-15
3.  Lot Konopiska 22 41 13 2 7 61-30 6 1 4 28-15 7 1 3 33-15
4.  Orzeł Babienica/Psary 22 38 12 2 8 37-31 7 1 3 24-18 5 1 5 13-13
5.  Liswarta Krzepice 22 37 11 4 7 43-28 6 3 2 27-10 5 1 5 16-18
6.  Unia Kalety 22 36 11 3 8 54-33 6 1 4 30-14 5 2 4 24-19
7.  Stradom Częstochowa 22 33 10 3 9 44-39 5 1 5 22-17 5 2 4 22-22
8.  Victoria Częstochowa 22 28 8 4 10 34-33 3 2 6 15-17 5 2 4 19-16
9.  Liswarta Lisów 22 24 7 3 12 33-43 3 2 6 13-18 4 1 6 20-25
10.  Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 22 20 6 2 14 30-48 3 1 7 18-20 3 1 7 12-28
11.  LKS Sieraków Śląski 22 14 3 5 14 29-49 2 3 6 18-25 1 2 8 11-24
12.  Sparta Tworóg 22 4 1 1 20 13-128 1 0 10 7-51 0 1 10 6-77

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 MKS Myszków    5-0 2-1 2-0 1-0 2-0 6-0 0-1 4-2 2-0 3-0 9-0 
 2 Amator Golce0-2     3-6 0-3 7-0 7-3 0-3 7-2 6-3 6-1 2-0 2-2 
 3 Lot Konopiska1-4 1-3     1-0 2-0 1-4 1-1 0-1 4-2 6-0 1-0 10-0 
 4 Orzeł Babienica/Psary0-0 1-6 1-0     1-3 3-2 2-4 3-1 1-0 2-1 2-1 8-0 
 5 Liswarta Krzepice1-1 1-2 0-0 2-1     2-0 1-0 0-3 2-1 3-1 1-1 14-0 
 6 Unia Kalety1-3 0-1 6-2 4-0 1-1     6-2 1-2 3-0 1-2 2-0 5-1 
 7 Stradom Częstochowa1-6 1-2 1-3 0-1 2-0 2-2     1-0 2-3 1-0 3-0 8-0 
 8 Victoria Częstochowa0-2 3-1 0-1 0-2 3-1 0-2 1-1     0-3 1-2 2-2 5-0 
 9 Liswarta Lisów0-1 0-2 0-4 1-1 0-2 0-0 1-3 2-1     0-1 5-2 4-1 
 10 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa)0-1 2-3 2-4 2-0 0-1 0-2 0-1 1-1 2-3     3-2 6-2 
 11 LKS Sieraków Śląski1-2 0-3 0-5 1-3 1-3 1-3 3-1 1-1 1-1 3-3     6-0 
 12 Sparta Tworóg1-9 1-4 0-7 0-2 0-5 1-6 1-6 0-6 0-2 3-1 0-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Liswarta Lisów 2-1 Victoria Częstochowa 9 sierpnia, 17:00
LKS Sieraków Śląski 1-3 Unia Kalety 9 sierpnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 1-3 Liswarta Krzepice 10 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 2-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 9 sierpnia, 13:00
Lot Konopiska 1-3 Amator Golce 9 sierpnia, 17:00
Sparta Tworóg 1-6 Stradom Częstochowa 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Victoria Częstochowa 1-1 Stradom Częstochowa 16 sierpnia, 18:00
Amator Golce 2-2 Sparta Tworóg 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-4 Lot Konopiska 16 sierpnia, 17:00
Liswarta Krzepice 1-1 MKS Myszków 16 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 4-0 Orzeł Babienica/Psary 16 sierpnia, 17:00
Liswarta Lisów 5-2 LKS Sieraków Śląski 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

LKS Sieraków Śląski 1-1 Victoria Częstochowa 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Liswarta Lisów 23 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 2-0 Unia Kalety 23 sierpnia, 17:00
Lot Konopiska 2-0 Liswarta Krzepice 23 sierpnia, 17:00
Sparta Tworóg 3-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 24 sierpnia, 17:00
Stradom Częstochowa 1-2 Amator Golce 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Victoria Częstochowa 3-1 Amator Golce 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 Stradom Częstochowa 27 sierpnia, 17:00
Liswarta Krzepice 14-0 Sparta Tworóg 27 sierpnia, 17:00
Unia Kalety 6-2 Lot Konopiska 27 sierpnia, 17:00
Liswarta Lisów 0-1 MKS Myszków 27 sierpnia, 17:00
LKS Sieraków Śląski 1-3 Orzeł Babienica/Psary 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Orzeł Babienica/Psary 3-1 Victoria Częstochowa 30 sierpnia, 17:00
MKS Myszków 3-0 LKS Sieraków Śląski 30 sierpnia, 16:00
Lot Konopiska 4-2 Liswarta Lisów 31 sierpnia, 17:00
Sparta Tworóg 1-6 Unia Kalety 31 sierpnia, 17:00
Stradom Częstochowa 2-0 Liswarta Krzepice 31 sierpnia, 11:00
Amator Golce 6-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Victoria Częstochowa 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 6 września, 17:00
Liswarta Krzepice 1-2 Amator Golce 6 września, 17:00
Unia Kalety 6-2 Stradom Częstochowa 6 września, 17:00
Liswarta Lisów 4-1 Sparta Tworóg 6 września, 17:00
LKS Sieraków Śląski 0-5 Lot Konopiska 6 września, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 0-0 MKS Myszków 6 września, 17:00
w Lubszy

Kolejka 7 - 13-14 września

MKS Myszków 0-1 Victoria Częstochowa 13 września, 17:00
Lot Konopiska 1-0 Orzeł Babienica/Psary 13 września, 17:00
Sparta Tworóg 0-3 LKS Sieraków Śląski 14 września, 17:00
Stradom Częstochowa 2-3 Liswarta Lisów 14 września, 11:00
Amator Golce 7-3 Unia Kalety 14 września, 17:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 Liswarta Krzepice 13 września, 17:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Victoria Częstochowa 3-1 Liswarta Krzepice 20 września, 17:00
Unia Kalety 1-2 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 20 września, 17:00
Liswarta Lisów 0-2 Amator Golce 21 września, 11:00
LKS Sieraków Śląski 3-1 Stradom Częstochowa 20 września, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 8-0 Sparta Tworóg 20 września, 17:00
MKS Myszków 2-1 Lot Konopiska 20 września, 13:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Lot Konopiska 0-1 Victoria Częstochowa 27 września, 16:00
Sparta Tworóg 1-9 MKS Myszków 28 września, 16:00
Stradom Częstochowa 0-1 Orzeł Babienica/Psary 28 września, 11:00
Amator Golce 2-0 LKS Sieraków Śląski 28 września, 16:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-3 Liswarta Lisów 27 września, 16:00
Liswarta Krzepice 2-0 Unia Kalety 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Victoria Częstochowa 0-2 Unia Kalety 4 października, 16:00
Liswarta Lisów 0-2 Liswarta Krzepice 4 października, 16:00
LKS Sieraków Śląski 3-3 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 4 października, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 1-6 Amator Golce 4 października, 16:00
MKS Myszków 6-0 Stradom Częstochowa 4 października, 16:00
Lot Konopiska 10-0 Sparta Tworóg 5 października, 16:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Sparta Tworóg 0-6 Victoria Częstochowa 12 października, 16:00
Stradom Częstochowa 1-3 Lot Konopiska 12 października, 11:00
Amator Golce 0-2 MKS Myszków 12 października, 16:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-0 Orzeł Babienica/Psary 11 października, 11:00
w Babienicy; Orzeł Kiedrzyn gospodarzem
Liswarta Krzepice 1-1 LKS Sieraków Śląski 12 października, 16:00
Unia Kalety 3-0 Liswarta Lisów 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Victoria Częstochowa 0-3 Liswarta Lisów 18 października, 15:30
Unia Kalety 2-0 LKS Sieraków Śląski 18 października, 15:30
Liswarta Krzepice 2-1 Orzeł Babienica/Psary 18 października, 15:30
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-1 MKS Myszków 18 października, 15:30
Amator Golce 3-6 Lot Konopiska 19 października, 15:30
Stradom Częstochowa 8-0 Sparta Tworóg 19 października, 11:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Stradom Częstochowa 1-0 Victoria Częstochowa 26 października, 11:00
Sparta Tworóg 1-4 Amator Golce 26 października, 14:00
Lot Konopiska 6-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 25 października, 11:00
MKS Myszków 1-0 Liswarta Krzepice 25 października, 15:00
Orzeł Babienica/Psary 3-2 Unia Kalety 25 października, 15:00
LKS Sieraków Śląski 1-1 Liswarta Lisów 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Victoria Częstochowa 2-2 LKS Sieraków Śląski 2 listopada, 11:00
Liswarta Lisów 1-1 Orzeł Babienica/Psary 2 listopada, 11:00
Unia Kalety 1-3 MKS Myszków 2 listopada, 11:00
Liswarta Krzepice 0-0 Lot Konopiska 2 listopada, 11:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 6-2 Sparta Tworóg 2 listopada, 11:00
Amator Golce 0-3 Stradom Częstochowa 2 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Amator Golce 7-2 Victoria Częstochowa 8 listopada, 11:00
Stradom Częstochowa 1-0 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 9 listopada, 11:00
Sparta Tworóg 0-5 Liswarta Krzepice 9 listopada, 11:00
Lot Konopiska 1-4 Unia Kalety 9 listopada, 11:00
MKS Myszków 4-2 Liswarta Lisów 8 listopada, 13:30
Orzeł Babienica/Psary 2-1 LKS Sieraków Śląski 9 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Victoria Częstochowa 0-2 Orzeł Babienica/Psary 21 marca, 16:00
LKS Sieraków Śląski 1-2 MKS Myszków 21 marca, 16:00
Liswarta Lisów 0-4 Lot Konopiska 21 marca, 16:00
Unia Kalety 5-1 Sparta Tworóg 21 marca, 16:00
Liswarta Krzepice 1-0 Stradom Częstochowa 21 marca, 16:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2-3 Amator Golce 21 marca, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 1-1 Victoria Częstochowa 28 marca, 16:00
Amator Golce 7-0 Liswarta Krzepice 29 marca, 16:00
Stradom Częstochowa 2-2 Unia Kalety 28 marca, 15:00
Sparta Tworóg 0-2 Liswarta Lisów 29 marca, 16:00
Lot Konopiska 1-0 LKS Sieraków Śląski 29 marca, 11:00
MKS Myszków 2-0 Orzeł Babienica/Psary 28 marca, 16:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Victoria Częstochowa 0-2 MKS Myszków 4 kwietnia, 11:00
Orzeł Babienica/Psary 1-0 Lot Konopiska 4 kwietnia, 12:00
LKS Sieraków Śląski 6-0 Sparta Tworóg 4 kwietnia, 16:00
Liswarta Lisów 1-3 Stradom Częstochowa 4 kwietnia, 11:00
Unia Kalety 0-1 Amator Golce 4 kwietnia, 12:00
Liswarta Krzepice 3-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Liswarta Krzepice 0-3 Victoria Częstochowa 11 kwietnia, 16:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 0-2 Unia Kalety 11 kwietnia, 16:00
Amator Golce 6-3 Liswarta Lisów 12 kwietnia, 16:00
Stradom Częstochowa 3-0 LKS Sieraków Śląski 12 kwietnia, 11:00
Sparta Tworóg 0-2 Orzeł Babienica/Psary 12 kwietnia, 16:00
Lot Konopiska 1-4 MKS Myszków 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Victoria Częstochowa 0-1 Lot Konopiska 18 kwietnia, 16:00
MKS Myszków 9-0 Sparta Tworóg 18 kwietnia, 16:00
Orzeł Babienica/Psary 2-4 Stradom Częstochowa 18 kwietnia, 16:00
LKS Sieraków Śląski 0-3 Amator Golce 19 kwietnia, 17:00
Liswarta Lisów 0-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 18 kwietnia, 16:00
Unia Kalety 1-1 Liswarta Krzepice 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Unia Kalety 1-2 Victoria Częstochowa 25 kwietnia, 17:00
Liswarta Krzepice 2-1 Liswarta Lisów 25 kwietnia, 17:00
Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 3-2 LKS Sieraków Śląski 25 kwietnia, 17:00
Amator Golce 0-3 Orzeł Babienica/Psary 25 kwietnia, 17:00
Stradom Częstochowa 1-6 MKS Myszków 25 kwietnia, 17:00
Sparta Tworóg 0-7 Lot Konopiska 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Victoria Częstochowa 5-0 Sparta Tworóg 2 maja, 17:00
Lot Konopiska 1-1 Stradom Częstochowa 2 maja, 17:00
MKS Myszków 5-0 Amator Golce 2 maja, 17:00
Orzeł Babienica/Psary 2-1 Orzeł Kiedrzyn (Częstochowa) 2 maja, 17:00
LKS Sieraków Śląski 1-3 Liswarta Krzepice 2 maja, 17:00
Liswarta Lisów 0-0 Unia Kalety 2 maja, 17:00

Baraże uzupełniające o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2014/2015 (śląska I)

Liga okręgowa 2014/2015 (Częstochowa II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Częstochowa I)
Klasa A 2014/2015 (Częstochowa II)
Klasa A 2014/2015 (Lubliniec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas