[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lotnik Kościelec 22 49 15 4 3 67-25 9 1 1 35-11 6 3 2 32-14
2.  KS Panki 22 48 16 0 6 77-29 10 0 1 49-14 6 0 5 28-15
3.  Skra II Częstochowa 22 45 14 3 5 62-36 10 1 0 42-12 4 2 5 20-24
4.  Pogoń Kamyk 22 44 13 5 4 53-28 7 3 1 25-12 6 2 3 28-16 2 4 1 1 0 9-6
5.  Sparta Lubliniec 22 44 14 2 6 56-43 8 0 3 26-20 6 2 3 30-23 2 1 0 1 1 6-9
6.  Gmina Kłomnice 22 36 11 3 8 41-29 7 2 2 22-7 4 1 6 19-22
7.  Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 22 34 10 4 8 38-38 6 2 3 19-14 4 2 5 19-24
8.  Jedność Boronów 22 23 7 2 13 37-56 5 1 5 26-25 2 1 8 11-31
9.  Warta Mstów 22 20 6 2 14 41-59 5 2 4 24-22 1 0 10 17-37
10.  Warta Kamieńskie Młyny 22 16 5 1 16 30-60 4 0 7 21-32 1 1 9 9-28
11.  Mechanik Kochcice 22 13 4 1 17 24-66 2 1 8 12-29 2 0 9 12-37
12.  Śląsk Koszęcin 22 10 3 1 18 18-75 2 1 8 10-35 1 0 10 8-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Lotnik Kościelec    2-0 1-1 2-1 0-2 2-1 5-2 6-1 5-1 5-1 3-1 4-0 
 2 KS Panki2-0     5-1 1-2 6-1 3-2 8-4 3-0 9-3 5-1 4-0 3-0 
 3 Skra II Częstochowa4-1 2-0     3-3 2-1 8-2 3-2 7-0 2-1 2-1 5-1 4-0 
 4 Pogoń Kamyk0-0 1-0 2-2     5-5 1-2 1-0 4-0 1-0 2-0 3-1 5-2 
 5 Sparta Lubliniec1-4 3-2 5-1 1-4     1-0 0-2 2-1 3-2 2-0 3-2 5-2 
 6 Gmina Kłomnice0-0 1-0 5-0 3-0 3-2     1-1 1-2 2-1 2-0 0-1 4-0 
 7 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa)1-2 0-1 1-0 1-6 2-2 1-1     1-0 5-2 3-0 3-0 1-0 
 8 Jedność Boronów1-5 1-5 0-4 1-4 1-2 3-1 2-2     5-0 1-0 3-1 8-1 
 9 Warta Mstów0-6 2-3 3-2 1-1 0-2 2-1 2-0 3-1     2-2 7-1 2-3 
 10 Warta Kamieńskie Młyny1-7 2-8 1-3 2-0 1-2 1-2 1-3 1-5 3-1     6-1 2-0 
 11 Mechanik Kochcice3-3 1-4 1-4 1-2 1-5 0-2 0-1 2-0 0-5 1-3     2-0 
 12 Śląsk Koszęcin1-4 0-5 0-2 0-5 2-6 0-5 1-2 1-1 2-1 3-1 0-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Śląsk Koszęcin 1-1 Jedność Boronów 9 sierpnia, 17:00
jednocześnie mecz Pucharu Polski
Pogoń Kamyk 3-1 Mechanik Kochcice 9 sierpnia, 17:00
Sparta Lubliniec 3-2 Warta Mstów 9 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 2-0 KS Panki 9 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-3 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 9 sierpnia, 17:00
Skra II Częstochowa 8-2 Gmina Kłomnice 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Jedność Boronów 3-1 Gmina Kłomnice 16 sierpnia, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Skra II Częstochowa 16 sierpnia, 17:00
KS Panki 5-1 Warta Kamieńskie Młyny 17 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 0-6 Lotnik Kościelec 17 sierpnia, 17:00
Mechanik Kochcice 1-5 Sparta Lubliniec 16 sierpnia, 17:00
Śląsk Koszęcin 0-5 Pogoń Kamyk 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Sparta Lubliniec 5-2 Śląsk Koszęcin 23 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 3-1 Mechanik Kochcice 23 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 3-1 Warta Mstów 23 sierpnia, 17:00
Skra II Częstochowa 2-0 KS Panki 24 sierpnia, 17:00
Gmina Kłomnice 1-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 23 sierpnia, 17:00
Jedność Boronów 1-4 Pogoń Kamyk 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Jedność Boronów 2-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 27 sierpnia, 17:00
KS Panki 3-2 Gmina Kłomnice 27 sierpnia, 17:00
Warta Mstów 3-2 Skra II Częstochowa 27 sierpnia, 17:00
Mechanik Kochcice 1-3 Warta Kamieńskie Młyny 27 sierpnia, 17:00
Śląsk Koszęcin 1-4 Lotnik Kościelec 27 sierpnia, 17:00
Pogoń Kamyk 5-5 Sparta Lubliniec 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Sparta Lubliniec 2-1 Jedność Boronów 30 sierpnia, 17:00
Lotnik Kościelec 2-1 Pogoń Kamyk 30 sierpnia, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-0 Śląsk Koszęcin 30 sierpnia, 17:00
Skra II Częstochowa 5-1 Mechanik Kochcice 30 sierpnia, 17:00
Gmina Kłomnice 2-1 Warta Mstów 30 sierpnia, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 0-1 KS Panki 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Jedność Boronów 1-5 KS Panki 6 września, 17:00
Warta Mstów 2-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 6 września, 17:00
Mechanik Kochcice 0-2 Gmina Kłomnice 6 września, 17:00
Śląsk Koszęcin 0-2 Skra II Częstochowa 6 września, 17:00
Pogoń Kamyk 2-0 Warta Kamieńskie Młyny 6 września, 17:00
Sparta Lubliniec 1-4 Lotnik Kościelec 6 września, 17:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Lotnik Kościelec 6-1 Jedność Boronów 13 września, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-2 Sparta Lubliniec 13 września, 17:00
Skra II Częstochowa 3-3 Pogoń Kamyk 14 września, 17:00
Gmina Kłomnice 4-0 Śląsk Koszęcin 13 września, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Mechanik Kochcice 13 września, 17:00
KS Panki 9-3 Warta Mstów 14 września, 17:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Jedność Boronów 5-0 Warta Mstów 20 września, 17:00
Mechanik Kochcice 1-4 KS Panki 20 września, 17:00
Śląsk Koszęcin 1-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 20 września, 17:00
Pogoń Kamyk 1-2 Gmina Kłomnice 20 września, 17:00
Sparta Lubliniec 5-1 Skra II Częstochowa 20 września, 17:00
Lotnik Kościelec 5-1 Warta Kamieńskie Młyny 20 września, 17:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Warta Kamieńskie Młyny 1-5 Jedność Boronów 27 września, 16:00
Skra II Częstochowa 4-1 Lotnik Kościelec 28 września, 16:00
Gmina Kłomnice 3-2 Sparta Lubliniec 27 września, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-6 Pogoń Kamyk 27 września, 16:00
KS Panki 3-0 Śląsk Koszęcin 28 września, 16:00
Warta Mstów 7-1 Mechanik Kochcice 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Jedność Boronów 3-1 Mechanik Kochcice 4 października, 16:00
Śląsk Koszęcin 2-1 Warta Mstów 4 października, 16:00
Pogoń Kamyk 1-0 KS Panki 4 października, 16:00
Sparta Lubliniec 0-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 4 października, 16:00
Lotnik Kościelec 2-1 Gmina Kłomnice 4 października, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-3 Skra II Częstochowa 4 października, 16:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Skra II Częstochowa 7-0 Jedność Boronów 12 października, 16:00
Gmina Kłomnice 2-0 Warta Kamieńskie Młyny 11 października, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-2 Lotnik Kościelec 11 października, 16:00
KS Panki 6-1 Sparta Lubliniec 12 października, 16:00
Warta Mstów 1-1 Pogoń Kamyk 12 października, 16:00
Mechanik Kochcice 2-0 Śląsk Koszęcin 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Jedność Boronów 8-1 Śląsk Koszęcin 18 października, 15:30
Mechanik Kochcice 1-2 Pogoń Kamyk 18 października, 15:30
Warta Mstów 0-2 Sparta Lubliniec 18 października, 15:30
KS Panki 2-0 Lotnik Kościelec 19 października, 15:30
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 3-0 Warta Kamieńskie Młyny 18 października, 15:30
Gmina Kłomnice 5-0 Skra II Częstochowa 18 października, 15:30

Kolejka 13 - 25-26 października

Gmina Kłomnice 1-2 Jedność Boronów 25 października, 15:00
Skra II Częstochowa 3-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 26 października, 14:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-8 KS Panki 26 października, 14:00
Lotnik Kościelec 5-1 Warta Mstów 25 października, 15:00
Sparta Lubliniec 3-2 Mechanik Kochcice 25 października, 15:00
Pogoń Kamyk 5-2 Śląsk Koszęcin 25 października, 15:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Pogoń Kamyk 4-0 Jedność Boronów 2 listopada, 11:00
Śląsk Koszęcin 2-6 Sparta Lubliniec 2 listopada, 11:00
Mechanik Kochcice 3-3 Lotnik Kościelec 2 listopada, 11:00
Warta Mstów 2-2 Warta Kamieńskie Młyny 2 listopada, 11:00
KS Panki 5-1 Skra II Częstochowa 2 listopada, 11:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-1 Gmina Kłomnice 2 listopada, 11:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Jedność Boronów 8 listopada, 11:00
Gmina Kłomnice 1-0 KS Panki 9 listopada, 11:00
Skra II Częstochowa 2-1 Warta Mstów 9 listopada, 11:00
Warta Kamieńskie Młyny 6-1 Mechanik Kochcice 9 listopada, 11:00
Lotnik Kościelec 4-0 Śląsk Koszęcin 9 listopada, 11:00
Sparta Lubliniec 1-4 Pogoń Kamyk 9 listopada, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Jedność Boronów 1-2 Sparta Lubliniec 21 marca, 16:00
Pogoń Kamyk 0-0 Lotnik Kościelec 21 marca, 16:00
Śląsk Koszęcin 3-1 Warta Kamieńskie Młyny 21 marca, 16:00
Mechanik Kochcice 1-4 Skra II Częstochowa 21 marca, 16:00
Warta Mstów 2-1 Gmina Kłomnice 21 marca, 16:00
KS Panki 8-4 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 22 marca, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

KS Panki 3-0 Jedność Boronów 29 marca, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 5-2 Warta Mstów 28 marca, 16:00
Gmina Kłomnice 0-1 Mechanik Kochcice 28 marca, 16:00
Skra II Częstochowa 4-0 Śląsk Koszęcin 29 marca, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 2-0 Pogoń Kamyk 28 marca, 16:00
Lotnik Kościelec 0-2 Sparta Lubliniec 28 marca, 16:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Jedność Boronów 1-5 Lotnik Kościelec 4 kwietnia, 12:00
Sparta Lubliniec 2-0 Warta Kamieńskie Młyny 4 kwietnia, 14:00
Pogoń Kamyk 2-2 Skra II Częstochowa 4 kwietnia, 16:00
Śląsk Koszęcin 0-5 Gmina Kłomnice 4 kwietnia, 16:00
Mechanik Kochcice 0-1 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 4 kwietnia, 14:00
Warta Mstów 2-3 KS Panki 4 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Warta Mstów 3-1 Jedność Boronów 11 kwietnia, 16:00
KS Panki 4-0 Mechanik Kochcice 12 kwietnia, 16:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 1-0 Śląsk Koszęcin 11 kwietnia, 16:00
Gmina Kłomnice 3-0 Pogoń Kamyk 11 kwietnia, 16:00
Skra II Częstochowa 2-1 Sparta Lubliniec 12 kwietnia, 16:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-7 Lotnik Kościelec 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Jedność Boronów 1-0 Warta Kamieńskie Młyny 18 kwietnia, 16:00
Lotnik Kościelec 1-1 Skra II Częstochowa 18 kwietnia, 16:00
Sparta Lubliniec 1-0 Gmina Kłomnice 18 kwietnia, 16:00
Pogoń Kamyk 1-0 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 19 kwietnia, 16:00
Śląsk Koszęcin 0-5 KS Panki 18 kwietnia, 16:00
Mechanik Kochcice 0-5 Warta Mstów 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Mechanik Kochcice 2-0 Jedność Boronów 25 kwietnia, 17:00
Warta Mstów 2-3 Śląsk Koszęcin 25 kwietnia, 17:00
KS Panki 1-2 Pogoń Kamyk 25 kwietnia, 17:00
Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2-2 Sparta Lubliniec 25 kwietnia, 17:00
Gmina Kłomnice 0-0 Lotnik Kościelec 25 kwietnia, 17:00
Skra II Częstochowa 2-1 Warta Kamieńskie Młyny 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Jedność Boronów 0-4 Skra II Częstochowa 2 maja, 17:00
Warta Kamieńskie Młyny 1-2 Gmina Kłomnice 2 maja, 17:00
Lotnik Kościelec 5-2 Płomień Kuźnica Marianowa (Częstochowa) 2 maja, 17:00
Sparta Lubliniec 3-2 KS Panki 2 maja, 17:00
Pogoń Kamyk 1-0 Warta Mstów 2 maja, 17:00
Śląsk Koszęcin 0-3 Mechanik Kochcice 2 maja, 17:00

Baraże uzupełniające o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2014/2015 (śląska I)

Liga okręgowa 2014/2015 (Częstochowa I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Częstochowa I)
Klasa A 2014/2015 (Częstochowa II)
Klasa A 2014/2015 (Lubliniec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas