[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2014/2015, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Dąbrowa Górnicza 30 74 24 2 4 102-25 14 0 1 61-11 10 2 3 41-14
2.  Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 30 71 22 5 3 83-34 13 2 0 48-16 9 3 3 35-18 2 3 1 0 1 2-1
3.  CKS Czeladź (2) 30 71 21 8 1 77-20 13 2 0 38-4 8 6 1 39-16 2 3 1 0 1 1-2
4.  Niwy Brudzowice 30 53 16 5 9 67-38 7 4 4 26-19 9 1 5 41-19
5.  Milenium Wojkowice 30 43 12 7 11 48-34 6 5 4 23-13 6 2 7 25-21
6.  Ostoja Żelisławice 30 42 12 6 12 50-48 6 3 6 27-28 6 3 6 23-20
7.  Błękitni Sarnów 30 39 11 6 13 43-58 9 1 5 25-25 2 5 8 18-33 2 4 1 1 0 6-4
8.  SKS Łagisza (Będzin) 30 39 11 6 13 57-64 6 3 6 31-31 5 3 7 26-33 2 1 0 1 1 4-6
9.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 37 9 10 11 48-53 6 7 2 32-25 3 3 9 16-28 2 4 1 1 0 1-0
10.  MKS Poręba 30 37 11 4 15 42-58 7 3 5 21-16 4 1 10 21-42 2 1 0 1 1 0-1
11.  Skalniak Kroczyce 30 36 10 6 14 43-54 6 4 5 25-27 4 2 9 18-27
12.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 30 30 8 6 16 45-72 5 2 8 22-28 3 4 8 23-44
13.  Orzeł Dąbie 30 29 7 8 15 51-79 4 3 8 29-40 3 5 7 22-39
14.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 30 28 8 4 18 49-79 4 2 9 33-43 4 2 9 16-36
15.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 30 23 6 5 19 41-97 4 4 7 25-40 2 1 12 16-57
16.  Jedność Strzyżowice 30 20 4 8 18 38-71 3 3 9 19-33 1 5 9 19-38

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Dąbrowa Górnicza    2-0 1-2 2-1 3-0 2-0 2-0 2-1 4-1 6-1 5-1 6-0 6-0 4-1 12-2 4-1 
 2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia)2-1     2-0 3-2 2-2 4-0 4-2 4-2 2-0 7-0 1-0 1-1 6-2 2-1 3-1 5-2 
 3 CKS Czeladź (2)0-0 1-0     1-0 3-2 1-0 1-0 3-0 3-0 5-2 3-0 3-0 0-0 3-0 9-0 2-0 
 4 Niwy Brudzowice2-1 1-1 0-1     2-0 1-0 1-1 2-4 5-1 4-0 2-1 2-2 1-1 0-3 1-3 2-0 
 5 Milenium Wojkowice0-1 0-1 0-0 1-3     1-1 3-0 1-1 1-0 0-1 4-0 1-1 2-2 4-1 4-1 1-0 
 6 Ostoja Żelisławice2-2 0-1 3-3 0-5 3-2     3-3 0-1 1-0 3-1 0-1 3-2 2-3 0-1 3-0 4-3 
 7 Błękitni Sarnów0-5 1-4 1-4 1-0 1-0 1-1     4-2 2-1 4-2 1-0 1-4 1-0 1-2 2-0 4-0 
 8 SKS Łagisza (Będzin)1-5 2-4 0-2 1-3 1-4 1-3 2-2     1-1 4-3 3-1 2-0 3-0 7-2 2-0 1-1 
 9 Źródło Kromołów (Zawiercie)2-5 3-2 2-2 2-2 1-3 3-2 3-0 0-0     1-0 0-0 5-1 4-4 1-1 2-0 3-3 
 10 MKS Poręba0-1 1-2 0-0 2-0 1-0 2-1 0-1 2-0 0-0     2-1 3-4 4-2 2-1 1-2 1-1 
 11 Skalniak Kroczyce1-5 0-3 1-1 2-5 1-1 0-0 0-3 5-3 3-1 2-1     5-1 2-0 1-0 1-1 1-2 
 12 Zew Kazimierz (Sosnowiec)0-4 2-2 2-5 2-3 0-1 0-2 4-1 0-1 1-0 2-4 0-3     2-2 3-0 1-0 3-0 
 13 Orzeł Dąbie0-3 1-7 1-1 0-3 1-2 2-3 2-0 2-2 1-4 0-0 0-5 7-1     1-2 7-4 4-3 
 14 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)1-3 0-2 3-6 1-7 0-3 1-2 5-2 4-5 2-2 2-4 2-0 2-1 3-4     5-0 2-2 
 15 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)2-1 4-4 0-6 0-5 0-4 0-6 2-2 1-2 2-3 1-0 2-2 1-3 3-1 6-0     1-1 
 16 Jedność Strzyżowice1-4 0-2 0-6 1-2 2-1 1-2 1-1 3-2 0-2 1-2 2-3 2-2 0-1 1-1 4-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16 sierpnia

Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 Ostoja Żelisławice 16 sierpnia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Milenium Wojkowice 16 sierpnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 1-2 Jedność Strzyżowice 17 sierpnia, 17:00
MKS Poręba 2-0 SKS Łagisza (Będzin) 16 sierpnia, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 16 sierpnia, 17:00
CKS Czeladź (2) 1-0 Błękitni Sarnów 16 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 24 września, 16:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 17:00) odwołany
Orzeł Dąbie 1-7 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Ostoja Żelisławice 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 23 sierpnia, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 6-0 Orzeł Dąbie 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Sarnów 1-0 Niwy Brudzowice 23 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-5 CKS Czeladź (2) 23 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 7-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 23 sierpnia, 17:00
Jedność Strzyżowice 1-2 MKS Poręba 23 sierpnia, 17:00
Milenium Wojkowice 4-0 Skalniak Kroczyce 23 sierpnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-6 Ostoja Żelisławice 30 sierpnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 3-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 31 sierpnia, 17:00
MKS Poręba 1-0 Milenium Wojkowice 30 sierpnia, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Jedność Strzyżowice 30 sierpnia, 11:00
CKS Czeladź (2) 3-0 SKS Łagisza (Będzin) 30 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 31 sierpnia, 16:00
Orzeł Dąbie 2-0 Błękitni Sarnów 30 sierpnia, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 3 września

Ostoja Żelisławice 2-2 Unia Dąbrowa Górnicza 3 września, 17:00
Błękitni Sarnów 1-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3 września, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Orzeł Dąbie 3 września, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-3 Niwy Brudzowice 3 września, 17:00
Jedność Strzyżowice 0-6 CKS Czeladź (2) 3 września, 17:00
Milenium Wojkowice 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3 września, 17:00 (150)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 MKS Poręba 3 września, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Skalniak Kroczyce 3 września, 17:00

Kolejka 5 - 6 września

Skalniak Kroczyce 0-0 Ostoja Żelisławice 6 września, 16:30
MKS Poręba 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6 września, 16:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 6 września, 16:30
CKS Czeladź (2) 3-2 Milenium Wojkowice 6 września, 16:30
Niwy Brudzowice 2-0 Jedność Strzyżowice 6 września, 16:30
Orzeł Dąbie 2-2 SKS Łagisza (Będzin) 6 września, 16:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6 września, 16:30
Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 Błękitni Sarnów 6 września, 16:30

Kolejka 6 - 13 września

Ostoja Żelisławice 3-3 Błękitni Sarnów 13 września, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-4 Unia Dąbrowa Górnicza 13 września, 14:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 13 września, 16:00
Jedność Strzyżowice 0-1 Orzeł Dąbie 13 września, 16:00
Milenium Wojkowice 1-3 Niwy Brudzowice 13 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-2 CKS Czeladź (2) 13 września, 16:00
Skalniak Kroczyce 2-1 MKS Poręba 13 września, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20 września

MKS Poręba 2-1 Ostoja Żelisławice 21 września, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Skalniak Kroczyce 20 września, 16:00
CKS Czeladź (2) 9-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 20 września, 16:00
Niwy Brudzowice 5-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 20 września, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 5-2 Jedność Strzyżowice 20 września, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 SKS Łagisza (Będzin) 20 września, 16:00
Błękitni Sarnów 1-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 20 września, 16:00
Milenium Wojkowice 2-2 Orzeł Dąbie 20 września, 13:00

Kolejka 8 - 27 września

Ostoja Żelisławice 3-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 27 września, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-2 Błękitni Sarnów 27 września, 16:00
Jedność Strzyżowice 1-4 Unia Dąbrowa Górnicza 27 września, 16:00
Milenium Wojkowice 0-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 27 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-4 Orzeł Dąbie 27 września, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-5 Niwy Brudzowice 27 września, 16:00
Skalniak Kroczyce 1-1 CKS Czeladź (2) 27 września, 16:00
MKS Poręba 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 27 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Ostoja Żelisławice 4 października, 15:30
CKS Czeladź (2) 5-2 MKS Poręba 4 października, 15:30
Niwy Brudzowice 2-1 Skalniak Kroczyce 5 października, 15:30
Orzeł Dąbie 7-4 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4 października, 15:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4 października, 15:30
Unia Dąbrowa Górnicza 3-0 Milenium Wojkowice 4 października, 15:30
Błękitni Sarnów 4-0 Jedność Strzyżowice 4 października, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 SKS Łagisza (Będzin) 4 października, 15:30

Kolejka 10 - 11-12 października

Ostoja Żelisławice 0-1 SKS Łagisza (Będzin) 11 października, 15:00
Jedność Strzyżowice 2-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 października, 11:00
Milenium Wojkowice 3-0 Błękitni Sarnów 11 października, 15:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 października, 15:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-4 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 12 października, 15:00
Skalniak Kroczyce 2-0 Orzeł Dąbie 11 października, 15:30
MKS Poręba 2-0 Niwy Brudzowice 11 października, 15:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-6 CKS Czeladź (2) 11 października, 15:30

Kolejka 11 - 15 października

CKS Czeladź (2) 1-0 Ostoja Żelisławice 15 października, 15:45
Niwy Brudzowice 0-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:45
Orzeł Dąbie 0-0 MKS Poręba 15 października, 15:45
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 1-0 Skalniak Kroczyce 15 października, 15:45
Unia Dąbrowa Górnicza 12-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 15 października, 15:45
Błękitni Sarnów 2-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 października, 15:45
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-1 Milenium Wojkowice 15 października, 15:45
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Jedność Strzyżowice 15 października, 15:45

Kolejka 12 - 18-19 października

Ostoja Żelisławice 4-3 Jedność Strzyżowice 18 października, 14:30
Milenium Wojkowice 1-1 SKS Łagisza (Będzin) 18 października, 14:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 18 października, 14:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Błękitni Sarnów 18 października, 14:30
Skalniak Kroczyce 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 18 października, 14:30
MKS Poręba 1-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 19 października, 15:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-4 Orzeł Dąbie 18 października, 14:30
CKS Czeladź (2) 1-0 Niwy Brudzowice 18 października, 14:30

Kolejka 13 - 25-26 października

Niwy Brudzowice 1-0 Ostoja Żelisławice 26 października, 14:30
Orzeł Dąbie 1-1 CKS Czeladź (2) 25 października, 14:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 25 października, 14:30
Unia Dąbrowa Górnicza 6-1 MKS Poręba 25 października, 14:30
Błękitni Sarnów 1-0 Skalniak Kroczyce 25 października, 14:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 26 października, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 25 października, 14:30
Jedność Strzyżowice 2-1 Milenium Wojkowice 25 października, 14:30

Kolejka 14 - 2 listopada

Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-3 Jedność Strzyżowice 2 listopada, 13:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-2 SKS Łagisza (Będzin) 2 listopada, 9:00
Skalniak Kroczyce 5-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 listopada, 13:30
MKS Poręba 0-1 Błękitni Sarnów 2 listopada, 13:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Unia Dąbrowa Górnicza 2 listopada, 13:30
CKS Czeladź (2) 1-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2 listopada, 13:30
Niwy Brudzowice 1-1 Orzeł Dąbie 2 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 1-1 Ostoja Żelisławice 2 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Orzeł Dąbie 2-3 Ostoja Żelisławice 8 listopada, 13:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-2 Niwy Brudzowice 8 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 1-2 CKS Czeladź (2) 8 listopada, 13:30
Błękitni Sarnów 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 8 listopada, 13:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-4 MKS Poręba 9 listopada, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-1 Skalniak Kroczyce 8 listopada, 13:30
Jedność Strzyżowice 4-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 8 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 8 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 15-16 listopada

Ostoja Żelisławice 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 listopada, 13:30
Milenium Wojkowice 4-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 15 listopada, 13:30
Jedność Strzyżowice 2-3 Skalniak Kroczyce 15 listopada, 13:30
SKS Łagisza (Będzin) 4-3 MKS Poręba 15 listopada, 13:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 16 listopada, 14:00
Błękitni Sarnów 1-4 CKS Czeladź (2) 15 listopada, 13:30
Unia Dąbrowa Górnicza 2-1 Niwy Brudzowice 15 listopada, 13:30
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 6-2 Orzeł Dąbie 1 kwietnia, 16:30
w pierwotnym terminie (15 listopada, 13:30) odwołany

Kolejka 17 - 21-22 marca

Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-0 Ostoja Żelisławice 21 marca, 15:00
Orzeł Dąbie 0-3 Unia Dąbrowa Górnicza 21 marca, 15:00
Niwy Brudzowice 1-1 Błękitni Sarnów 22 marca, 15:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 21 marca, 15:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-5 SKS Łagisza (Będzin) 21 marca, 15:00
MKS Poręba 1-1 Jedność Strzyżowice 21 marca, 15:00
Skalniak Kroczyce 1-1 Milenium Wojkowice 22 marca, 15:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 marca, 15:00

Kolejka 18 - 28-29 marca

Ostoja Żelisławice 3-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 29 marca, 15:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-0 Skalniak Kroczyce 28 marca, 15:00
Milenium Wojkowice 0-1 MKS Poręba 28 marca, 15:00
Jedność Strzyżowice 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 28 marca, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-2 CKS Czeladź (2) 28 marca, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-3 Niwy Brudzowice 28 marca, 15:00
Błękitni Sarnów 1-0 Orzeł Dąbie 28 marca, 15:00
Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 28 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Unia Dąbrowa Górnicza 2-0 Ostoja Żelisławice 20 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-2 Błękitni Sarnów 4 kwietnia, 15:30
Orzeł Dąbie 7-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4 kwietnia, 15:30
Niwy Brudzowice 2-4 SKS Łagisza (Będzin) 20 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
CKS Czeladź (2) 2-0 Jedność Strzyżowice 4 kwietnia, 15:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Milenium Wojkowice 4 kwietnia, 15:30
MKS Poręba 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4 kwietnia, 15:30
Skalniak Kroczyce 1-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4 kwietnia, 15:30

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Ostoja Żelisławice 0-1 Skalniak Kroczyce 12 kwietnia, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-0 MKS Poręba 12 kwietnia, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 12 kwietnia, 16:00
Milenium Wojkowice 0-0 CKS Czeladź (2) 11 kwietnia, 16:00 (700)
Jedność Strzyżowice 1-2 Niwy Brudzowice 11 kwietnia, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-0 Orzeł Dąbie 11 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 11 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 0-5 Unia Dąbrowa Górnicza 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 6-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 18 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 1-1 Ostoja Żelisławice 18 kwietnia, 16:00
Unia Dąbrowa Górnicza 6-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 18 kwietnia, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 4-2 SKS Łagisza (Będzin) 18 kwietnia, 16:00
Orzeł Dąbie 4-3 Jedność Strzyżowice 18 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 2-0 Milenium Wojkowice 18 kwietnia, 16:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 kwietnia, 16:00
MKS Poręba 2-1 Skalniak Kroczyce 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Orzeł Dąbie 1-2 Milenium Wojkowice 25 kwietnia, 16:00
Ostoja Żelisławice 3-1 MKS Poręba 26 kwietnia, 16:00
Skalniak Kroczyce 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 26 kwietnia, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-6 CKS Czeladź (2) 26 kwietnia, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-2 Niwy Brudzowice 26 kwietnia, 16:00
Jedność Strzyżowice 0-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 25 kwietnia, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-5 Unia Dąbrowa Górnicza 25 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4-1 Błękitni Sarnów 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 Ostoja Żelisławice 2 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 4-2 SKS Łagisza (Będzin) 2 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-1 Jedność Strzyżowice 1 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-2 Milenium Wojkowice 1 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 1-4 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 1-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2 maja, 17:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Skalniak Kroczyce 2 maja, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2-4 MKS Poręba 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Ostoja Żelisławice 0-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 10 maja, 17:00
MKS Poręba 0-0 CKS Czeladź (2) 9 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 2-5 Niwy Brudzowice 10 maja, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Orzeł Dąbie 9 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 9 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 9 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 1-1 Błękitni Sarnów 9 maja, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

SKS Łagisza (Będzin) 1-3 Ostoja Żelisławice 17 maja, 11:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Jedność Strzyżowice 16 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 1-0 Milenium Wojkowice 16 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 17 maja, 16:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 3-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 17 maja, 15:00
Orzeł Dąbie 0-5 Skalniak Kroczyce 16 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 4-0 MKS Poręba 16 maja, 17:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 16 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Ostoja Żelisławice 3-3 CKS Czeladź (2) 24 maja, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-7 Niwy Brudzowice 23 maja, 18:00
MKS Poręba 4-2 Orzeł Dąbie 23 maja, 17:00
Skalniak Kroczyce 0-3 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 24 maja, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Unia Dąbrowa Górnicza 23 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Błękitni Sarnów 23 maja, 17:00
Milenium Wojkowice 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 23 maja, 17:00
Jedność Strzyżowice 3-2 SKS Łagisza (Będzin) 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Jedność Strzyżowice 1-2 Ostoja Żelisławice 30 maja, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-4 Milenium Wojkowice 30 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 30 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 2-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 30 maja, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 5-1 Skalniak Kroczyce 30 maja, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 7-0 MKS Poręba 30 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 30 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 0-1 CKS Czeladź (2) 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Ostoja Żelisławice 0-5 Niwy Brudzowice 6 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 0-0 Orzeł Dąbie 6 czerwca, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 0-2 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 6 czerwca, 17:00
MKS Poręba 0-1 Unia Dąbrowa Górnicza 4 czerwca, 17:00
Skalniak Kroczyce 0-3 Błękitni Sarnów 6 czerwca, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 6 czerwca, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-0 SKS Łagisza (Będzin) 6 czerwca, 17:00
Milenium Wojkowice 1-0 Jedność Strzyżowice 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

Ostoja Żelisławice 3-2 Milenium Wojkowice 14 czerwca, 17:00
Jedność Strzyżowice 0-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 13 czerwca, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 13 czerwca, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-3 Skalniak Kroczyce 13 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 4-2 MKS Poręba 13 czerwca, 17:00
Unia Dąbrowa Górnicza 4-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 13 czerwca, 17:00
Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 2-0 CKS Czeladź (2) 13 czerwca, 17:00
Orzeł Dąbie 0-3 Niwy Brudzowice 13 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Ostoja Żelisławice 2-3 Orzeł Dąbie 20 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 1-1 Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 20 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 0-0 Unia Dąbrowa Górnicza 20 czerwca, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-2 Błękitni Sarnów 20 czerwca, 17:00
MKS Poręba 3-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 20 czerwca, 17:00
Skalniak Kroczyce 5-3 SKS Łagisza (Będzin) 20 czerwca, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Jedność Strzyżowice 20 czerwca, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-3 Milenium Wojkowice 20 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Bytom)
Klasa A 2014/2015 (Katowice)
Klasa A 2014/2015 (Racibórz)
Klasa A 2014/2015 (Rybnik)
Klasa A 2014/2015 (Tychy)
Klasa A 2014/2015 (Zabrze)

Klasa B 2014/2015 (Sosnowiec)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas