[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2014/2015, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Landek 30 73 22 7 1 85-24 11 4 0 40-12 11 3 1 45-12
2.  KS Wisła 30 70 22 4 4 102-33 12 0 3 59-16 10 4 1 43-17
3.  Pasjonat Dankowice 30 61 19 4 7 89-45 11 2 2 48-20 8 2 5 41-25
4.  Beskid 09 Skoczów 30 54 17 3 10 62-45 8 1 6 35-24 9 2 4 27-21
5.  Kuźnia Ustroń 30 52 16 4 10 57-43 8 4 3 30-16 8 0 7 27-27
6.  LKS Bestwina 30 49 15 4 11 48-46 9 3 3 26-17 6 1 8 22-29
7.  Skałka Żabnica 30 40 12 4 14 59-62 5 3 7 26-26 7 1 7 33-36
8.  Koszarawa Żywiec 30 38 11 5 14 55-49 5 2 8 31-22 6 3 6 24-27
9.  Świt Cięcina 30 36 10 6 14 43-53 6 1 8 20-24 4 5 6 23-29
10.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30 35 8 11 11 39-52 4 6 5 21-29 4 5 6 18-23
11.  LKS 99 Pruchna 30 33 8 9 13 36-47 6 2 7 18-19 2 7 6 18-28
12.  Cukrownik Chybie 30 32 9 5 16 44-75 4 3 8 22-40 5 2 8 22-35 2 3 1 0 1 7-4
13.  Maksymilian Cisiec 30 32 9 5 16 51-69 5 3 7 30-34 4 2 9 21-35 2 3 1 0 1 4-7
14.  Piast Cieszyn 30 30 8 6 16 43-69 4 3 8 21-36 4 3 8 22-33
15.  Zapora Porąbka 30 29 8 5 17 33-71 5 3 7 18-28 3 2 10 15-43
16.  Czarni Jaworze 30 13 3 4 23 32-95 0 3 12 16-54 3 1 11 16-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Spójnia Landek    3-0 4-0 1-1 2-0 2-1 2-2 2-0 3-2 3-1 1-1 6-1 1-0 2-2 5-1 3-0 
 2 KS Wisła2-5     3-1 6-1 4-0 0-2 7-1 3-0 7-0 4-1 4-1 3-0 1-2 5-0 6-2 4-0 
 3 Pasjonat Dankowice2-2 2-4     4-3 2-1 2-0 3-0 1-5 1-0 1-1 5-1 3-1 7-1 4-0 8-0 3-1 
 4 Beskid 09 Skoczów0-2 0-2 4-0     0-3* 3-2 6-1 1-2 5-3 1-1 2-0 3-2 2-3 2-1 1-2 5-0 
 5 Kuźnia Ustroń1-1 0-2 0-2 1-1     2-0 2-1 4-1 1-1 4-1 0-0 4-0 2-1 4-1 2-0 3-4 
 6 LKS Bestwina1-0 1-4 2-2 1-4 3-1     0-2 0-0 1-1 1-0 3-1 2-1 3-1 3-0 1-0 4-0 
 7 Skałka Żabnica1-2 1-1 1-8 3-0 0-2 1-2     5-1 1-2 0-2 1-1 2-3 2-0 2-2 4-0 2-0 
 8 Koszarawa Żywiec0-1 1-3 2-4 1-3 4-1 7-0 3-1     1-2 0-1 4-0 2-3 1-1 0-1 5-1 0-0 
 9 Świt Cięcina0-5 0-2 5-0 0-1 1-3 0-1 1-2 1-2     1-0 1-1 2-0 1-3 2-1 3-2 2-1 
 10 MRKS Czechowice-Dziedzice1-6 2-2 1-1 0-1 0-1 2-1 1-3 1-1 1-1     2-1 2-2 2-0 1-5 2-2 3-2 
 11 LKS 99 Pruchna1-3 1-3 1-2 0-2 1-0 3-1 1-0 1-2 2-1 1-1     0-1 2-1 0-1 1-1 3-0 
 12 Cukrownik Chybie1-1 1-6 0-6 3-2 1-3 1-3 1-6 0-3 0-0 1-3 1-1     5-1 1-3 2-0 4-2 
 13 Maksymilian Cisiec1-5 2-2 2-1 0-1 6-3 1-1 4-5 3-2 1-3 0-1 2-2 3-2     3-2 0-1 2-3 
 14 Piast Cieszyn1-3 2-10 0-1 0-1 2-3 1-4 2-0 2-1 2-6 2-1 1-1 2-2 2-2     2-0 0-1 
 15 Zapora Porąbka0-1 0-0 0-6 0-2 0-3 3-1 1-3 1-1 2-0 2-2 1-2 0-2 3-2 2-1     3-2 
 16 Czarni Jaworze0-8 1-2 0-7 1-4 1-3 1-3 2-6 2-3 1-1 2-2 0-5 1-2 1-3 2-2 1-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

KS Wisła 3-0 Cukrownik Chybie 9 sierpnia, 17:00
Czarni Jaworze 0-7 Pasjonat Dankowice 9 sierpnia, 17:00
Piast Cieszyn 1-1 LKS 99 Pruchna 9 sierpnia, 17:00
Świt Cięcina 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 0-2 Skałka Żabnica 9 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 5-1 Zapora Porąbka 10 sierpnia, 17:00
Maksymilian Cisiec 3-2 Koszarawa Żywiec 10 sierpnia, 16:00 (200)
Kuźnia Ustroń 1-1 Beskid 09 Skoczów 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Koszarawa Żywiec 1-3 Beskid 09 Skoczów 16 sierpnia, 17:00
Zapora Porąbka 3-2 Maksymilian Cisiec 16 sierpnia, 17:00
Skałka Żabnica 1-2 Spójnia Landek 16 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 LKS Bestwina 16 sierpnia, 17:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Świt Cięcina 17 sierpnia, 16:00
Pasjonat Dankowice 4-0 Piast Cieszyn 17 sierpnia, 17:00
KS Wisła 4-0 Czarni Jaworze 16 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-0 Cukrownik Chybie 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Czarni Jaworze 1-2 Cukrownik Chybie 23 sierpnia, 17:00
Piast Cieszyn 2-10 KS Wisła 23 sierpnia, 17:00
Świt Cięcina 5-0 Pasjonat Dankowice 23 sierpnia, 17:00
LKS Bestwina 3-1 LKS 99 Pruchna 23 sierpnia, 17:00
Spójnia Landek 3-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 24 sierpnia, 17:00
Maksymilian Cisiec 4-5 Skałka Żabnica 24 sierpnia, 16:00
Beskid 09 Skoczów 1-2 Zapora Porąbka 23 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 4-1 Koszarawa Żywiec 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Cukrownik Chybie 0-3 Koszarawa Żywiec 30 sierpnia, 17:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-0 Maksymilian Cisiec 30 sierpnia, 15:00
na bocznym boisku
LKS 99 Pruchna 1-3 Spójnia Landek 31 sierpnia, 16:00
Pasjonat Dankowice 2-0 LKS Bestwina 31 sierpnia, 17:00
KS Wisła 7-0 Świt Cięcina 30 sierpnia, 17:00
Czarni Jaworze 2-2 Piast Cieszyn 30 sierpnia, 17:00
Kuźnia Ustroń 2-0 Zapora Porąbka 30 sierpnia, 17:00
Beskid 09 Skoczów 6-1 Skałka Żabnica 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Piast Cieszyn 2-2 Cukrownik Chybie 6 września, 16:00
Świt Cięcina 2-1 Czarni Jaworze 6 września, 16:00
LKS Bestwina 1-4 KS Wisła 6 września, 16:00
Spójnia Landek 4-0 Pasjonat Dankowice 6 września, 16:00
Maksymilian Cisiec 2-2 LKS 99 Pruchna 7 września, 16:00
Beskid 09 Skoczów 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Skałka Żabnica 6 września, 16:00
Koszarawa Żywiec 5-1 Zapora Porąbka 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Cukrownik Chybie 2-0 Zapora Porąbka 13 września, 16:00 (150)
Skałka Żabnica 5-1 Koszarawa Żywiec 13 września, 16:00 (80)
LKS 99 Pruchna 0-2 Beskid 09 Skoczów 14 września, 16:00
Pasjonat Dankowice 7-1 Maksymilian Cisiec 14 września, 16:00 (150)
KS Wisła 2-5 Spójnia Landek 13 września, 16:00
Czarni Jaworze 1-3 LKS Bestwina 13 września, 16:00
Piast Cieszyn 2-6 Świt Cięcina 14 września, 16:00 (150)
Kuźnia Ustroń 4-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 13 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Świt Cięcina 2-0 Cukrownik Chybie 20 września, 16:00
LKS Bestwina 3-0 Piast Cieszyn 20 września, 13:00
Spójnia Landek 3-0 Czarni Jaworze 21 września, 16:00 (100)
Maksymilian Cisiec 2-2 KS Wisła 21 września, 16:00
Beskid 09 Skoczów 4-0 Pasjonat Dankowice 20 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-0 LKS 99 Pruchna 21 września, 16:00 (130)
Koszarawa Żywiec 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 września, 16:00
Zapora Porąbka 1-3 Skałka Żabnica 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Cukrownik Chybie 1-6 Skałka Żabnica 27 września, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Zapora Porąbka 27 września, 16:00
LKS 99 Pruchna 1-2 Koszarawa Żywiec 28 września, 16:00
KS Wisła 6-1 Beskid 09 Skoczów 27 września, 16:00
Czarni Jaworze 1-3 Maksymilian Cisiec 27 września, 16:00
Piast Cieszyn 1-3 Spójnia Landek 27 września, 16:00
Świt Cięcina 0-1 LKS Bestwina 27 września, 16:00
Kuźnia Ustroń 0-2 Pasjonat Dankowice 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 4-5 października

LKS Bestwina 2-1 Cukrownik Chybie 4 października, 15:00
Spójnia Landek 3-2 Świt Cięcina 5 października, 15:00
Maksymilian Cisiec 3-2 Piast Cieszyn 5 października, 15:00
Beskid 09 Skoczów 5-0 Czarni Jaworze 4 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 0-2 KS Wisła 4 października, 15:00
Koszarawa Żywiec 2-4 Pasjonat Dankowice 4 października, 15:00
Zapora Porąbka 1-2 LKS 99 Pruchna 4 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-3 Skałka Żabnica 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Cukrownik Chybie 1-3 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 października, 15:00
LKS 99 Pruchna 1-0 Skałka Żabnica 12 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 8-0 Zapora Porąbka 12 października, 15:00
KS Wisła 3-0 Koszarawa Żywiec 11 października, 15:00
Piast Cieszyn 0-1 Beskid 09 Skoczów 11 października, 15:00
Świt Cięcina 1-3 Maksymilian Cisiec 12 października, 15:00 (250)
LKS Bestwina 1-0 Spójnia Landek 11 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 3-4 Czarni Jaworze 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Spójnia Landek 6-1 Cukrownik Chybie 18 października, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-1 LKS Bestwina 18 października, 15:00
Beskid 09 Skoczów 5-3 Świt Cięcina 18 października, 15:00
Kuźnia Ustroń 4-1 Piast Cieszyn 18 października, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-0 Czarni Jaworze 18 października, 15:00
Zapora Porąbka 0-0 KS Wisła 18 października, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-1 LKS 99 Pruchna 18 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 3-0 Skałka Żabnica 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Cukrownik Chybie 1-1 LKS 99 Pruchna 25 października, 15:00
Pasjonat Dankowice 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 26 października, 14:00 (150)
KS Wisła 7-1 Skałka Żabnica 25 października, 15:00
Czarni Jaworze 1-3 Zapora Porąbka 25 października, 15:00
Piast Cieszyn 2-1 Koszarawa Żywiec 25 października, 15:00
LKS Bestwina 1-4 Beskid 09 Skoczów 25 października, 15:00
Spójnia Landek 1-0 Maksymilian Cisiec 26 października, 14:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Świt Cięcina 25 października, 15:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Maksymilian Cisiec 3-2 Cukrownik Chybie 8 listopada, 13:00 (30)
Beskid 09 Skoczów 0-2 Spójnia Landek 8 listopada, 13:00
Kuźnia Ustroń 2-0 LKS Bestwina 8 listopada, 13:00
Koszarawa Żywiec 1-2 Świt Cięcina 8 listopada, 13:00 (100)
Zapora Porąbka 2-1 Piast Cieszyn 8 listopada, 13:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 KS Wisła 8 listopada, 13:00 (100)
LKS 99 Pruchna 1-2 Pasjonat Dankowice 8 listopada, 13:00 (60)
Czarni Jaworze 2-6 Skałka Żabnica 23 listopada, 13:00 (33)
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 14 - 11 listopada

Cukrownik Chybie 0-6 Pasjonat Dankowice 11 listopada, 13:00
KS Wisła 4-1 LKS 99 Pruchna 11 listopada, 13:00
Czarni Jaworze 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 11 listopada, 13:00
Piast Cieszyn 2-0 Skałka Żabnica 11 listopada, 13:00
Świt Cięcina 3-2 Zapora Porąbka 11 listopada, 13:00
LKS Bestwina 0-0 Koszarawa Żywiec 11 listopada, 13:00
Maksymilian Cisiec 0-1 Beskid 09 Skoczów 11 listopada, 13:00
Kuźnia Ustroń 1-1 Spójnia Landek 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Beskid 09 Skoczów 3-2 Cukrownik Chybie 15 listopada, 13:00
Kuźnia Ustroń 2-1 Maksymilian Cisiec 15 listopada, 13:00 (100)
Koszarawa Żywiec 0-1 Spójnia Landek 15 listopada, 13:00
Zapora Porąbka 3-1 LKS Bestwina 15 listopada, 13:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-5 Piast Cieszyn 15 listopada, 13:00
LKS 99 Pruchna 3-0 Czarni Jaworze 15 listopada, 13:00
Pasjonat Dankowice 2-4 KS Wisła 16 listopada, 13:00 (150)
Świt Cięcina 1-2 Skałka Żabnica 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 22-23 listopada

Beskid 09 Skoczów 0-3 Kuźnia Ustroń 21 marca, 15:00
(wo)
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Cukrownik Chybie 1-6 KS Wisła 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasjonat Dankowice 3-1 Czarni Jaworze 22 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 99 Pruchna 0-1 Piast Cieszyn 22 marca, 15:00 (200)
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Świt Cięcina 21 marca, 16:00
w pierwotnym terminie (23 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skałka Żabnica 1-2 LKS Bestwina 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zapora Porąbka 0-1 Spójnia Landek 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Koszarawa Żywiec 1-1 Maksymilian Cisiec 21 marca, 15:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 17 - 28-29 marca

Cukrownik Chybie 1-3 Kuźnia Ustroń 28 marca, 15:00 (175)
Beskid 09 Skoczów 1-2 Koszarawa Żywiec 28 marca, 15:00
Maksymilian Cisiec 0-1 Zapora Porąbka 29 marca, 16:00
Spójnia Landek 2-2 Skałka Żabnica 29 marca, 16:00
LKS Bestwina 1-0 MRKS Czechowice-Dziedzice 28 marca, 15:00
Świt Cięcina 1-1 LKS 99 Pruchna 28 marca, 15:00
Piast Cieszyn 0-1 Pasjonat Dankowice 28 marca, 15:00
Czarni Jaworze 1-2 KS Wisła 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Cukrownik Chybie 4-2 Czarni Jaworze 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Wisła 5-0 Piast Cieszyn 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Pasjonat Dankowice 1-0 Świt Cięcina 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS 99 Pruchna 3-1 LKS Bestwina 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-6 Spójnia Landek 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Skałka Żabnica 2-0 Maksymilian Cisiec 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zapora Porąbka 0-2 Beskid 09 Skoczów 13 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (6 maja, 17:30) odwołany
Koszarawa Żywiec 4-1 Kuźnia Ustroń 6 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Zapora Porąbka 0-3 Kuźnia Ustroń 11 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 3-0 Beskid 09 Skoczów 11 kwietnia, 16:00
Koszarawa Żywiec 2-3 Cukrownik Chybie 11 kwietnia, 16:00
Maksymilian Cisiec 0-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 kwietnia, 16:00 (80)
Spójnia Landek 1-1 LKS 99 Pruchna 12 kwietnia, 16:00 (100)
LKS Bestwina 2-2 Pasjonat Dankowice 11 kwietnia, 16:00
Świt Cięcina 0-2 KS Wisła 11 kwietnia, 16:00
Piast Cieszyn 0-1 Czarni Jaworze 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Cukrownik Chybie 1-3 Piast Cieszyn 18 kwietnia, 16:00
Czarni Jaworze 1-1 Świt Cięcina 18 kwietnia, 16:00
KS Wisła 0-2 LKS Bestwina 18 kwietnia, 16:00
Pasjonat Dankowice 2-2 Spójnia Landek 19 kwietnia, 16:00
LKS 99 Pruchna 2-1 Maksymilian Cisiec 19 kwietnia, 16:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Beskid 09 Skoczów 18 kwietnia, 16:00
Skałka Żabnica 0-2 Kuźnia Ustroń 19 kwietnia, 15:00
Zapora Porąbka 1-1 Koszarawa Żywiec 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

MRKS Czechowice-Dziedzice 0-1 Kuźnia Ustroń 25 kwietnia, 16:00 (60)
Zapora Porąbka 0-2 Cukrownik Chybie 25 kwietnia, 16:00 (50)
Koszarawa Żywiec 3-1 Skałka Żabnica 26 kwietnia, 16:00 (60)
Beskid 09 Skoczów 2-0 LKS 99 Pruchna 25 kwietnia, 16:00
Maksymilian Cisiec 2-1 Pasjonat Dankowice 26 kwietnia, 16:00 (100)
Spójnia Landek 3-0 KS Wisła 25 kwietnia, 16:00 (100)
LKS Bestwina 4-0 Czarni Jaworze 25 kwietnia, 16:00
Świt Cięcina 2-1 Piast Cieszyn 25 kwietnia, 16:00 (60)

Kolejka 22 - 2-3 maja

Cukrownik Chybie 0-0 Świt Cięcina 2 maja, 17:00
Piast Cieszyn 1-4 LKS Bestwina 2 maja, 17:00
Czarni Jaworze 0-8 Spójnia Landek 2 maja, 17:00 (50)
KS Wisła 1-2 Maksymilian Cisiec 2 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 4-3 Beskid 09 Skoczów 1 maja, 16:00
LKS 99 Pruchna 1-0 Kuźnia Ustroń 1 maja, 17:00 (220)
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Koszarawa Żywiec 2 maja, 17:00
Skałka Żabnica 4-0 Zapora Porąbka 2 maja, 17:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Pasjonat Dankowice 2-1 Kuźnia Ustroń 9 maja, 16:00
Skałka Żabnica 2-3 Cukrownik Chybie 9 maja, 17:00
Zapora Porąbka 2-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 9 maja, 17:00
Koszarawa Żywiec 4-0 LKS 99 Pruchna 9 maja, 17:00
Beskid 09 Skoczów 0-2 KS Wisła 9 maja, 17:00
Maksymilian Cisiec 2-3 Czarni Jaworze 10 maja, 16:00 (40)
Spójnia Landek 2-2 Piast Cieszyn 9 maja, 17:00
LKS Bestwina 1-1 Świt Cięcina 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Skałka Żabnica 0-2 MRKS Czechowice-Dziedzice 16 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 1-3 LKS Bestwina 16 maja, 17:00 (150)
Świt Cięcina 0-5 Spójnia Landek 16 maja, 17:00
Piast Cieszyn 2-2 Maksymilian Cisiec 16 maja, 17:00 (80)
Czarni Jaworze 1-4 Beskid 09 Skoczów 16 maja, 17:00
KS Wisła 4-0 Kuźnia Ustroń 16 maja, 17:00
Pasjonat Dankowice 1-5 Koszarawa Żywiec 17 maja, 17:00 (150)
LKS 99 Pruchna 1-1 Zapora Porąbka 16 maja, 17:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Czarni Jaworze 1-3 Kuźnia Ustroń 23 maja, 17:00 (50)
MRKS Czechowice-Dziedzice 2-2 Cukrownik Chybie 23 maja, 17:00 (100)
Skałka Żabnica 1-1 LKS 99 Pruchna 23 maja, 17:00
Zapora Porąbka 0-6 Pasjonat Dankowice 23 maja, 17:00 (12)
Koszarawa Żywiec 1-3 KS Wisła 23 maja, 17:00
Beskid 09 Skoczów 2-1 Piast Cieszyn 23 maja, 17:00 (110)
Maksymilian Cisiec 1-3 Świt Cięcina 24 maja, 16:00
Spójnia Landek 2-1 LKS Bestwina 23 maja, 17:00 (100)

Kolejka 26 - 30-31 maja

Skałka Żabnica 1-8 Pasjonat Dankowice 30 maja, 17:00
Cukrownik Chybie 1-1 Spójnia Landek 30 maja, 17:00
LKS Bestwina 3-1 Maksymilian Cisiec 30 maja, 15:00
Świt Cięcina 0-1 Beskid 09 Skoczów 30 maja, 17:00
Piast Cieszyn 2-3 Kuźnia Ustroń 30 maja, 17:00 (160)
Czarni Jaworze 2-3 Koszarawa Żywiec 30 maja, 17:00
KS Wisła 6-2 Zapora Porąbka 31 maja, 17:00
LKS 99 Pruchna 1-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 4 czerwca

Świt Cięcina 1-3 Kuźnia Ustroń 4 czerwca, 15:00
LKS 99 Pruchna 0-1 Cukrownik Chybie 4 czerwca, 15:00
MRKS Czechowice-Dziedzice 1-1 Pasjonat Dankowice 4 czerwca, 15:00
Skałka Żabnica 1-1 KS Wisła 4 czerwca, 15:00
Zapora Porąbka 3-2 Czarni Jaworze 4 czerwca, 15:00
Koszarawa Żywiec 0-1 Piast Cieszyn 4 czerwca, 15:00
Beskid 09 Skoczów 3-2 LKS Bestwina 4 czerwca, 15:00
Maksymilian Cisiec 1-5 Spójnia Landek 4 czerwca, 15:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Skałka Żabnica 2-0 Czarni Jaworze 6 czerwca, 17:30 (30)
Cukrownik Chybie 5-1 Maksymilian Cisiec 6 czerwca, 17:30 (100)
Spójnia Landek 1-1 Beskid 09 Skoczów 6 czerwca, 17:00
LKS Bestwina 3-1 Kuźnia Ustroń 6 czerwca, 17:30 (109)
Świt Cięcina 1-2 Koszarawa Żywiec 6 czerwca, 17:30 (50)
Piast Cieszyn 2-0 Zapora Porąbka 6 czerwca, 17:30 (100)
KS Wisła 4-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 czerwca, 17:30
Pasjonat Dankowice 5-1 LKS 99 Pruchna 7 czerwca, 17:30 (150)

Kolejka 29 - 14 czerwca

Spójnia Landek 2-0 Kuźnia Ustroń 14 czerwca, 17:30 (120)
Pasjonat Dankowice 3-1 Cukrownik Chybie 14 czerwca, 17:30
LKS 99 Pruchna 1-3 KS Wisła 14 czerwca, 17:30 (150)
MRKS Czechowice-Dziedzice 3-2 Czarni Jaworze 14 czerwca, 17:30
Skałka Żabnica 2-2 Piast Cieszyn 14 czerwca, 17:30 (50)
Zapora Porąbka 2-0 Świt Cięcina 14 czerwca, 17:30 (100)
Koszarawa Żywiec 7-0 LKS Bestwina 14 czerwca, 17:30 (80)
Beskid 09 Skoczów 2-3 Maksymilian Cisiec 14 czerwca, 17:30

Kolejka 30 - 20 czerwca

Skałka Żabnica 1-2 Świt Cięcina 20 czerwca, 17:30 (30)
Cukrownik Chybie 3-2 Beskid 09 Skoczów 20 czerwca, 17:30
Maksymilian Cisiec 6-3 Kuźnia Ustroń 20 czerwca, 17:30
Spójnia Landek 2-0 Koszarawa Żywiec 20 czerwca, 17:30 (80)
LKS Bestwina 1-0 Zapora Porąbka 20 czerwca, 17:30 (100)
Piast Cieszyn 2-1 MRKS Czechowice-Dziedzice 20 czerwca, 17:30
Czarni Jaworze 0-5 LKS 99 Pruchna 20 czerwca, 17:30 (130)
KS Wisła 3-1 Pasjonat Dankowice 20 czerwca, 17:30 (200)

Baraże uzupełniające o utrzymanie w IV lidze (śląska)

IV liga 2014/2015 (śląska II)

Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice I)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice II)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice III)
Liga okręgowa 2014/2015 (Katowice IV)

Klasa A 2014/2015 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2014/2015 (Skoczów)
Klasa A 2014/2015 (Żywiec)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas