[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Skoczów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Spójnia Zebrzydowice 26 59 18 5 3 58-25 9 3 1 33-11 9 2 2 25-14
2.  Błyskawica Drogomyśl 26 55 16 7 3 68-35 8 4 1 32-18 8 3 2 36-17
3.  Wisła Strumień 26 54 16 6 4 79-30 7 4 2 36-17 9 2 2 43-13
4.  Morcinek Kaczyce 26 40 10 10 6 52-44 8 3 2 31-18 2 7 4 21-26
5.  LKS Ochaby 96 26 39 12 3 11 60-49 6 2 5 31-21 6 1 6 29-28
6.  Beskid Brenna 26 38 11 5 10 56-50 7 2 4 36-26 4 3 6 20-24 2 6 2 0 0 6-2
7.  LKS Kończyce Małe 26 38 12 2 12 53-57 6 1 6 21-21 6 1 6 32-36 2 0 0 0 2 2-6
8.  Błyskawica Kończyce Wielkie 26 37 11 4 11 63-46 5 1 7 26-26 6 3 4 37-20
9.  Tempo Puńców 26 36 10 6 10 41-43 5 2 6 21-22 5 4 4 20-21
10.  Orzeł Zabłocie 26 28 7 7 12 43-57 4 5 4 22-21 3 2 8 21-36
11.  Olimpia Goleszów 26 27 7 6 13 58-88 4 4 5 33-41 3 2 8 25-47
12.  Olza Pogwizdów 26 25 7 4 15 34-51 4 1 8 20-24 3 3 7 14-27
13.  LKS Pogórze 26 18 4 6 16 37-73 2 4 7 25-41 2 2 9 12-32
14.  Strażak Pielgrzymowice 26 14 3 5 18 44-98 3 2 8 27-45 0 3 10 17-53

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Spójnia Zebrzydowice    3-0 1-0 1-1 4-0 1-1 2-0 2-0 2-1 2-3 6-2 2-2 3-0 4-1 
 2 Błyskawica Drogomyśl1-1     0-4 2-0 3-0 1-1 5-3 2-0 1-1 4-2 3-1 0-0 4-3 6-2 
 3 Wisła Strumień0-2 3-2     1-1 7-1 1-0 0-4 2-1 0-0 2-2 10-1 2-1 1-1 7-1 
 4 Morcinek Kaczyce2-1 1-1 1-4     2-1 1-0 3-6 2-2 1-1 6-0 5-1 2-0 2-0 3-1 
 5 LKS Ochaby 960-1 0-1 1-3 1-1     4-2 8-2 2-4 4-2 3-0 4-2 0-2 3-0 1-1 
 6 Beskid Brenna0-1 1-5 3-5 6-2 3-1     3-1 3-3 4-0 4-3 1-2 3-1 4-1 1-1 
 7 LKS Kończyce Małe1-2 0-2 2-2 1-3 0-2 1-3     2-1 3-0 2-3 4-1 2-1 1-0 2-1 
 8 Błyskawica Kończyce Wielkie0-0 1-3 1-2 3-2 4-3 0-1 2-4     0-1 4-1 0-4 5-1 0-3 6-1 
 9 Tempo Puńców4-0 1-3 1-0 1-2 1-4 5-3 1-2 0-2     2-1 1-2 0-0 1-1 3-2 
 10 Orzeł Zabłocie1-2 1-1 1-4 1-1 0-0 3-4 3-2 0-0 0-1     3-3 4-0 3-2 2-1 
 11 Olimpia Goleszów2-4 0-8 1-1 3-3 1-3 2-2 5-2 2-8 2-5 2-1     6-1 4-0 3-3 
 12 Olza Pogwizdów0-5 1-4 0-3 1-1 1-3 1-0 0-1 0-1 0-3 4-1 4-1     0-1 8-0 
 13 LKS Pogórze2-3 3-3 0-5 4-3 0-3 1-2 3-4 1-9 1-1 0-0 3-3 0-3     7-2 
 14 Strażak Pielgrzymowice1-3 2-3 1-10 1-1 2-8 3-1 1-1 2-6 3-4 1-4 3-2 1-2 6-0     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Beskid Brenna 4-1 LKS Pogórze 10 sierpnia, 12:00
Orzeł Zabłocie 3-2 LKS Kończyce Małe 10 sierpnia, 17:00
Olza Pogwizdów 8-0 Strażak Pielgrzymowice 10 sierpnia, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 2-0 Morcinek Kaczyce 9 sierpnia, 17:00
LKS Ochaby 96 2-4 Błyskawica Kończyce Wielkie 10 sierpnia, 17:00 (250)
Wisła Strumień 0-0 Tempo Puńców 9 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 6-2 Olimpia Goleszów 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

LKS Pogórze 1-1 Tempo Puńców 15 sierpnia, 11:30
w Simoradzu
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-2 Wisła Strumień 15 sierpnia, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 4-0 LKS Ochaby 96 15 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 5-1 Olimpia Goleszów 15 sierpnia, 17:00
Strażak Pielgrzymowice 2-3 Błyskawica Drogomyśl 15 sierpnia, 17:00
LKS Kończyce Małe 2-1 Olza Pogwizdów 15 sierpnia, 17:00
Beskid Brenna 4-3 Orzeł Zabłocie 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Orzeł Zabłocie 3-2 LKS Pogórze 17 sierpnia, 17:00
Olza Pogwizdów 1-0 Beskid Brenna 17 sierpnia, 17:00 (120)
Błyskawica Drogomyśl 5-3 LKS Kończyce Małe 17 sierpnia, 17:00 (100)
Olimpia Goleszów 3-3 Strażak Pielgrzymowice 17 sierpnia, 17:00
LKS Ochaby 96 1-1 Morcinek Kaczyce 17 sierpnia, 17:00
Wisła Strumień 0-2 Spójnia Zebrzydowice 17 sierpnia, 17:00 (80)
Tempo Puńców 0-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

LKS Pogórze 1-9 Błyskawica Kończyce Wielkie 24 sierpnia, 11:30 (80)
Spójnia Zebrzydowice 2-1 Tempo Puńców 23 sierpnia, 17:00
Morcinek Kaczyce 1-4 Wisła Strumień 23 sierpnia, 17:00
Strażak Pielgrzymowice 2-8 LKS Ochaby 96 24 sierpnia, 17:00
LKS Kończyce Małe 4-1 Olimpia Goleszów 24 sierpnia, 17:00 (80)
Beskid Brenna 1-5 Błyskawica Drogomyśl 24 sierpnia, 11:00 (100)
Orzeł Zabłocie 4-0 Olza Pogwizdów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Olza Pogwizdów 0-1 LKS Pogórze 31 sierpnia, 17:00 (40)
Błyskawica Drogomyśl 4-2 Orzeł Zabłocie 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Goleszów 2-2 Beskid Brenna 30 sierpnia, 17:00
LKS Ochaby 96 8-2 LKS Kończyce Małe 30 sierpnia, 16:00
Wisła Strumień 7-1 Strażak Pielgrzymowice 30 sierpnia, 14:00
Tempo Puńców 1-2 Morcinek Kaczyce 31 sierpnia, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-0 Spójnia Zebrzydowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

LKS Pogórze 2-3 Spójnia Zebrzydowice 7 września, 11:30
Morcinek Kaczyce 2-2 Błyskawica Kończyce Wielkie 6 września, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 3-4 Tempo Puńców 7 września, 16:00
LKS Kończyce Małe 2-2 Wisła Strumień 7 września, 16:00
Beskid Brenna 3-1 LKS Ochaby 96 7 września, 11:00 (150)
Orzeł Zabłocie 3-3 Olimpia Goleszów 7 września, 16:00
Olza Pogwizdów 1-4 Błyskawica Drogomyśl 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Błyskawica Drogomyśl 4-3 LKS Pogórze 13 września, 16:00
Olimpia Goleszów 6-1 Olza Pogwizdów 13 września, 16:00
LKS Ochaby 96 3-0 Orzeł Zabłocie 14 września, 16:00
Wisła Strumień 1-0 Beskid Brenna 13 września, 16:00
Tempo Puńców 1-2 LKS Kończyce Małe 14 września, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 6-1 Strażak Pielgrzymowice 14 września, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 1-1 Morcinek Kaczyce 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

LKS Pogórze 4-3 Morcinek Kaczyce 21 września, 11:30
Strażak Pielgrzymowice 1-3 Spójnia Zebrzydowice 21 września, 16:00
LKS Kończyce Małe 2-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 21 września, 16:00 (150)
Beskid Brenna 4-0 Tempo Puńców 21 września, 11:00
Orzeł Zabłocie 1-4 Wisła Strumień 20 września, 16:00
Olza Pogwizdów 1-3 LKS Ochaby 96 21 września, 16:00 (100)
Błyskawica Drogomyśl 3-1 Olimpia Goleszów 20 września, 16:00 (250)

Kolejka 9 - 27-28 września

Olimpia Goleszów 4-0 LKS Pogórze 27 września, 16:00
LKS Ochaby 96 0-1 Błyskawica Drogomyśl 28 września, 16:00
Wisła Strumień 2-1 Olza Pogwizdów 27 września, 16:00
Tempo Puńców 2-1 Orzeł Zabłocie 27 września, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-1 Beskid Brenna 28 września, 16:00
Spójnia Zebrzydowice 2-0 LKS Kończyce Małe 27 września, 16:00
Morcinek Kaczyce 3-1 Strażak Pielgrzymowice 27 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

LKS Pogórze 7-2 Strażak Pielgrzymowice 5 października, 11:30
LKS Kończyce Małe 1-3 Morcinek Kaczyce 5 października, 15:00 (300)
Beskid Brenna 0-1 Spójnia Zebrzydowice 5 października, 11:00
Orzeł Zabłocie 0-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 4 października, 15:00
Olza Pogwizdów 0-3 Tempo Puńców 5 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 0-4 Wisła Strumień 4 października, 15:00
Olimpia Goleszów 1-3 LKS Ochaby 96 4 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

LKS Ochaby 96 3-0 LKS Pogórze 12 października, 15:00 (250)
Wisła Strumień 10-1 Olimpia Goleszów 11 października, 15:00
Tempo Puńców 1-3 Błyskawica Drogomyśl 12 października, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 5-1 Olza Pogwizdów 12 października, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 2-3 Orzeł Zabłocie 12 października, 15:00
Morcinek Kaczyce 1-0 Beskid Brenna 11 października, 15:00
Strażak Pielgrzymowice 1-1 LKS Kończyce Małe 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

LKS Pogórze 3-4 LKS Kończyce Małe 19 października, 11:30
Beskid Brenna 1-1 Strażak Pielgrzymowice 19 października, 11:00
Orzeł Zabłocie 1-1 Morcinek Kaczyce 18 października, 15:00
Olza Pogwizdów 0-5 Spójnia Zebrzydowice 19 października, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 18 października, 15:00
Olimpia Goleszów 2-5 Tempo Puńców 18 października, 15:00
LKS Ochaby 96 1-3 Wisła Strumień 19 października, 15:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Wisła Strumień 1-1 LKS Pogórze 26 października, 14:00 (60)
Tempo Puńców 1-4 LKS Ochaby 96 25 października, 14:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-4 Olimpia Goleszów 26 października, 14:00 (100)
Spójnia Zebrzydowice 3-0 Błyskawica Drogomyśl 25 października, 14:00
Morcinek Kaczyce 2-0 Olza Pogwizdów 25 października, 14:00
Strażak Pielgrzymowice 1-4 Orzeł Zabłocie 26 października, 14:00
LKS Kończyce Małe 1-3 Beskid Brenna 26 października, 14:00 (30)

Kolejka 14 - 4 kwietnia

Olimpia Goleszów 2-4 Spójnia Zebrzydowice 29 kwietnia, 17:30 (40)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Pogórze 1-2 Beskid Brenna 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Kończyce Małe 2-3 Orzeł Zabłocie 29 kwietnia, 17:30 (20)
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Strażak Pielgrzymowice 1-2 Olza Pogwizdów 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Morcinek Kaczyce 1-1 Błyskawica Drogomyśl 29 kwietnia, 17:30 (120)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-3 LKS Ochaby 96 29 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tempo Puńców 1-0 Wisła Strumień 29 kwietnia, 17:30 (50)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 11-12 kwietnia

Tempo Puńców 1-1 LKS Pogórze 11 kwietnia, 15:00
Wisła Strumień 2-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 12 kwietnia, 15:00
LKS Ochaby 96 0-1 Spójnia Zebrzydowice 12 kwietnia, 15:00 (200)
Olimpia Goleszów 3-3 Morcinek Kaczyce 11 kwietnia, 15:00
Błyskawica Drogomyśl 6-2 Strażak Pielgrzymowice 11 kwietnia, 15:00
Olza Pogwizdów 0-1 LKS Kończyce Małe 12 kwietnia, 15:00
Orzeł Zabłocie 3-4 Beskid Brenna 12 kwietnia, 15:00 (100)

Kolejka 16 - 18-19 kwietnia

LKS Pogórze 0-0 Orzeł Zabłocie 18 kwietnia, 15:00
Beskid Brenna 3-1 Olza Pogwizdów 19 kwietnia, 11:00
LKS Kończyce Małe 0-2 Błyskawica Drogomyśl 19 kwietnia, 15:00
Strażak Pielgrzymowice 3-2 Olimpia Goleszów 19 kwietnia, 15:00 (80)
Morcinek Kaczyce 2-1 LKS Ochaby 96 18 kwietnia, 15:00
Spójnia Zebrzydowice 1-0 Wisła Strumień 18 kwietnia, 15:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 0-1 Tempo Puńców 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 25-26 kwietnia

Błyskawica Kończyce Wielkie 0-3 LKS Pogórze 26 kwietnia, 16:00
Tempo Puńców 4-0 Spójnia Zebrzydowice 25 kwietnia, 16:00 (50)
Wisła Strumień 1-1 Morcinek Kaczyce 26 kwietnia, 15:00
LKS Ochaby 96 1-1 Strażak Pielgrzymowice 25 kwietnia, 16:00 (80)
Olimpia Goleszów 5-2 LKS Kończyce Małe 25 kwietnia, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Beskid Brenna 25 kwietnia, 16:00
Olza Pogwizdów 4-1 Orzeł Zabłocie 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 2-3 maja

LKS Pogórze 0-3 Olza Pogwizdów 2 maja, 15:00
Orzeł Zabłocie 1-1 Błyskawica Drogomyśl 1 maja, 17:00
Beskid Brenna 1-2 Olimpia Goleszów 3 maja, 11:00
LKS Kończyce Małe 0-2 LKS Ochaby 96 3 maja, 16:00 (70)
Strażak Pielgrzymowice 1-10 Wisła Strumień 3 maja, 16:00
Morcinek Kaczyce 1-1 Tempo Puńców 2 maja, 16:00 (80)
Spójnia Zebrzydowice 2-0 Błyskawica Kończyce Wielkie 2 maja, 16:00

Kolejka 19 - 9-10 maja

Spójnia Zebrzydowice 3-0 LKS Pogórze 9 maja, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 3-2 Morcinek Kaczyce 9 maja, 16:00 (150)
Tempo Puńców 3-2 Strażak Pielgrzymowice 9 maja, 16:00
Wisła Strumień 0-4 LKS Kończyce Małe 10 maja, 15:00
LKS Ochaby 96 4-2 Beskid Brenna 10 maja, 16:00
Olimpia Goleszów 2-1 Orzeł Zabłocie 9 maja, 16:00
Błyskawica Drogomyśl 0-0 Olza Pogwizdów 9 maja, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 maja

LKS Pogórze 3-3 Błyskawica Drogomyśl 17 maja, 11:30
Olza Pogwizdów 4-1 Olimpia Goleszów 17 maja, 16:00 (70)
Orzeł Zabłocie 0-0 LKS Ochaby 96 17 maja, 16:00
Beskid Brenna 3-5 Wisła Strumień 17 maja, 11:00
LKS Kończyce Małe 3-0 Tempo Puńców 17 maja, 16:00
Strażak Pielgrzymowice 2-6 Błyskawica Kończyce Wielkie 17 maja, 17:00
Morcinek Kaczyce 2-1 Spójnia Zebrzydowice 17 maja, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 maja

Morcinek Kaczyce 2-0 LKS Pogórze 23 maja, 16:00 (50)
Spójnia Zebrzydowice 4-1 Strażak Pielgrzymowice 23 maja, 16:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 2-4 LKS Kończyce Małe 24 maja, 16:00
Tempo Puńców 5-3 Beskid Brenna 23 maja, 16:00
Wisła Strumień 2-2 Orzeł Zabłocie 24 maja, 15:00
LKS Ochaby 96 0-2 Olza Pogwizdów 24 maja, 16:00
Olimpia Goleszów 0-8 Błyskawica Drogomyśl 23 maja, 16:00

Kolejka 22 - 30-31 maja

LKS Pogórze 3-3 Olimpia Goleszów 31 maja, 11:30
Błyskawica Drogomyśl 3-0 LKS Ochaby 96 30 maja, 17:00
Olza Pogwizdów 0-3 Wisła Strumień 31 maja, 17:00
Orzeł Zabłocie 0-1 Tempo Puńców 31 maja, 17:00
Beskid Brenna 3-3 Błyskawica Kończyce Wielkie 31 maja, 17:00
LKS Kończyce Małe 1-2 Spójnia Zebrzydowice 31 maja, 17:00
Strażak Pielgrzymowice 1-1 Morcinek Kaczyce 31 maja, 17:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

Strażak Pielgrzymowice 6-0 LKS Pogórze 4 czerwca, 17:00
Morcinek Kaczyce 3-6 LKS Kończyce Małe 4 czerwca, 17:00
Spójnia Zebrzydowice 1-1 Beskid Brenna 4 czerwca, 17:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 4-1 Orzeł Zabłocie 4 czerwca, 17:00
Tempo Puńców 0-0 Olza Pogwizdów 4 czerwca, 17:00
Wisła Strumień 3-2 Błyskawica Drogomyśl 4 czerwca, 17:00
LKS Ochaby 96 4-2 Olimpia Goleszów 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

LKS Pogórze 0-3 LKS Ochaby 96 6 czerwca, 15:00 (70)
Olimpia Goleszów 1-1 Wisła Strumień 6 czerwca, 17:00 (50)
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Tempo Puńców 6 czerwca, 17:00 (100)
Olza Pogwizdów 0-1 Błyskawica Kończyce Wielkie 7 czerwca, 17:00
Orzeł Zabłocie 1-2 Spójnia Zebrzydowice 7 czerwca, 17:00
Beskid Brenna 6-2 Morcinek Kaczyce 7 czerwca, 11:00
LKS Kończyce Małe 2-1 Strażak Pielgrzymowice 7 czerwca, 17:00 (40)

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

LKS Kończyce Małe 1-0 LKS Pogórze 14 czerwca, 14:00
Strażak Pielgrzymowice 3-1 Beskid Brenna 14 czerwca, 14:00
Morcinek Kaczyce 6-0 Orzeł Zabłocie 14 czerwca, 14:00 (60)
Spójnia Zebrzydowice 2-2 Olza Pogwizdów 14 czerwca, 14:00
Błyskawica Kończyce Wielkie 1-3 Błyskawica Drogomyśl 14 czerwca, 14:00
Tempo Puńców 1-2 Olimpia Goleszów 13 czerwca, 17:00 (180)
Wisła Strumień 7-1 LKS Ochaby 96 14 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

LKS Pogórze 0-5 Wisła Strumień 21 czerwca, 17:00
LKS Ochaby 96 4-2 Tempo Puńców 21 czerwca, 17:00
Olimpia Goleszów 2-8 Błyskawica Kończyce Wielkie 21 czerwca, 17:00
Błyskawica Drogomyśl 1-1 Spójnia Zebrzydowice 21 czerwca, 17:00
Olza Pogwizdów 1-1 Morcinek Kaczyce 21 czerwca, 17:00
Orzeł Zabłocie 2-1 Strażak Pielgrzymowice 21 czerwca, 17:00
Beskid Brenna 3-1 LKS Kończyce Małe 21 czerwca, 17:00

Liga okręgowa 2014/2015 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2014/2015 (Bielsko-Biała)
Klasa A 2014/2015 (Żywiec)

Klasa B 2014/2015 (Skoczów)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas