[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Soła Kobiernice 26 64 20 4 2 100-25 11 1 1 58-7 9 3 1 42-18
2.  Przełom Kaniów 26 55 16 7 3 90-34 9 3 1 47-11 7 4 2 43-23
3.  KS Bestwinka 26 46 13 7 6 58-39 8 3 2 34-15 5 4 4 24-24 2 4 1 1 0 2-1
4.  Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 26 46 13 7 6 55-34 7 4 2 28-14 6 3 4 27-20 2 1 0 1 1 1-2
5.  GLKS Wilkowice 26 42 13 3 10 70-47 8 2 3 48-17 5 1 7 22-30
6.  Pionier Pisarzowice 26 38 10 8 8 53-47 6 4 3 29-21 4 4 5 24-26
7.  Sokół Buczkowice 26 31 8 7 11 36-55 3 4 6 24-30 5 3 5 12-25
8.  MRKS II Czechowice-Dziedzice 26 30 8 6 12 46-41 6 2 5 28-19 2 4 7 18-22
9.  Groń Bujaków 26 28 7 7 12 54-75 3 4 6 27-38 4 3 6 27-37 2 6 2 0 0 7-3
10.  LKS Mazańcowice 26 28 8 4 14 43-76 3 3 7 23-39 5 1 7 20-37 2 0 0 0 2 3-7
11.  Beskid Godziszka 26 27 7 6 13 52-78 5 3 5 27-28 2 3 8 25-50
12.  Iskra Rybarzowice 26 24 6 6 14 44-94 4 3 6 27-46 2 3 8 17-48
13.  Orzeł Kozy 26 23 6 5 15 42-64 5 3 5 21-23 1 2 10 21-41
14.  KS Międzyrzecze 26 22 5 7 14 44-78 2 3 8 19-39 3 4 6 25-39

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Soła Kobiernice    0-2 6-1 3-1 2-0 3-0 4-0 1-1 7-0 5-0 8-0 7-1 2-1 10-0 
 2 Przełom Kaniów0-3     1-1 5-0 3-0 7-1 7-0 3-0 1-1 3-1 1-1 3-0 7-1 6-2 
 3 KS Bestwinka2-1 0-0     1-1 3-1 1-1 0-1 2-1 5-2 3-1 5-1 5-0 4-1 3-4 
 4 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)1-1 2-2 0-1     3-0* 1-0 7-1 2-1 2-1 0-1 4-1 2-1 2-2 2-2 
 5 GLKS Wilkowice1-3 2-3 4-0 1-3     5-2 1-1 1-1 4-1 8-1 8-1 9-0 1-0 3-1 
 6 Pionier Pisarzowice1-2 2-2 3-2 2-2 2-0     0-0 0-2 4-1 3-1 6-3 2-3 4-3 0-0 
 7 Sokół Buczkowice2-4 3-4 1-1 2-1 1-3 1-2     2-2 4-4 2-4 1-2 1-1 2-1 2-1 
 8 MRKS II Czechowice-Dziedzice0-0 3-2 1-3 1-2 6-0 0-3* 3-0     0-1 1-2 5-2 3-0 2-1 3-3 
 9 Groń Bujaków2-5 1-9 1-1 1-1 0-2 2-2 1-3 2-0     4-1 5-5 2-4 5-2 1-3 
 10 LKS Mazańcowice0-8 2-5 2-4 0-3 3-6 1-1 0-3 2-1 2-3     1-1 1-1 5-1 4-2 
 11 Beskid Godziszka2-3 4-5 2-2 0-3 1-2 1-1 0-0 0-4 3-2 5-3     4-1 2-0 3-2 
 12 Iskra Rybarzowice3-3 0-7 3-2 3-2 3-2 3-8 0-1 3-2 2-4 2-2 1-6     3-3 1-4 
 13 Orzeł Kozy1-3 3-1 0-2 0-5 3-3 1-0 0-1 3-2 2-2 0-1 2-1 5-1     1-1 
 14 KS Międzyrzecze3-6 1-1 0-4 1-3 0-3* 0-3 2-1 1-1 1-5 1-2 3-1 4-4 2-5     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

KS Międzyrzecze 1-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 9 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 1-1 Sokół Buczkowice 9 sierpnia, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-1 Soła Kobiernice 9 sierpnia, 17:00
LKS Mazańcowice 2-5 Przełom Kaniów 10 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 2-2 Pionier Pisarzowice 10 sierpnia, 11:00
KS Bestwinka 5-0 Iskra Rybarzowice 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 2-1 Beskid Godziszka 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

LKS Mazańcowice 5-1 Orzeł Kozy 17 sierpnia, 17:00
Soła Kobiernice 8-0 Beskid Godziszka 16 sierpnia, 17:00
Sokół Buczkowice 2-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 16 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 6-0 GLKS Wilkowice 17 sierpnia, 17:00
KS Bestwinka 3-4 KS Międzyrzecze 17 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 2-4 Iskra Rybarzowice 17 sierpnia, 11:00
Pionier Pisarzowice 2-2 Przełom Kaniów 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pionier Pisarzowice 3-1 LKS Mazańcowice 24 sierpnia, 17:00
KS Międzyrzecze 1-5 Groń Bujaków 23 sierpnia, 17:00
GLKS Wilkowice 4-0 KS Bestwinka 23 sierpnia, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 24 sierpnia, 17:00
Beskid Godziszka 0-0 Sokół Buczkowice 23 sierpnia, 17:00
Orzeł Kozy 1-3 Soła Kobiernice 23 sierpnia, 17:00
Przełom Kaniów 3-0 Iskra Rybarzowice 23 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

LKS Mazańcowice 0-8 Soła Kobiernice 31 sierpnia, 17:00 (60)
Sokół Buczkowice 2-1 Orzeł Kozy 30 sierpnia, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 5-2 Beskid Godziszka 31 sierpnia, 17:00 (120)
KS Bestwinka 1-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 31 sierpnia, 17:00
Groń Bujaków 0-2 GLKS Wilkowice 31 sierpnia, 11:00
Przełom Kaniów 6-2 KS Międzyrzecze 31 sierpnia, 17:00
Pionier Pisarzowice 2-3 Iskra Rybarzowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

KS Międzyrzecze 0-3 Pionier Pisarzowice 7 września, 16:00
GLKS Wilkowice 2-3 Przełom Kaniów 17 września, 18:00
w pierwotnym terminie (6 września, 16:00) przerwany w 62. minucie przy stanie 2-3 z powodu burzy / w drugim terminie dokończony
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Groń Bujaków 6 września, 16:00
Beskid Godziszka 2-2 KS Bestwinka 6 września, 16:00
Orzeł Kozy 3-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 6 września, 16:00
Soła Kobiernice 4-0 Sokół Buczkowice 7 września, 16:00
LKS Mazańcowice 1-1 Iskra Rybarzowice 7 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

LKS Mazańcowice 0-3 Sokół Buczkowice 14 września, 16:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-0 Soła Kobiernice 14 września, 16:00
KS Bestwinka 4-1 Orzeł Kozy 14 września, 16:00 (120)
Groń Bujaków 5-5 Beskid Godziszka 14 września, 11:00
Przełom Kaniów 5-0 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 14 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 2-0 GLKS Wilkowice 13 września, 16:00
KS Międzyrzecze 4-4 Iskra Rybarzowice 14 września, 16:00 (50)

Kolejka 7 - 20-21 września

KS Międzyrzecze 1-2 LKS Mazańcowice 21 września, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 1-0 Pionier Pisarzowice 20 września, 16:00
Beskid Godziszka 4-5 Przełom Kaniów 20 września, 16:00
Orzeł Kozy 2-2 Groń Bujaków 21 września, 16:00 (60)
Soła Kobiernice 6-1 KS Bestwinka 21 września, 16:00 (150)
Sokół Buczkowice 2-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 września, 15:00
Iskra Rybarzowice 3-2 GLKS Wilkowice 20 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

LKS Mazańcowice 2-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 28 września, 16:00 (40)
KS Bestwinka 0-1 Sokół Buczkowice 28 września, 16:00 (100)
Groń Bujaków 2-5 Soła Kobiernice 28 września, 11:00 (120)
Przełom Kaniów 7-1 Orzeł Kozy 28 września, 16:00
Pionier Pisarzowice 6-3 Beskid Godziszka 27 września, 16:00
Iskra Rybarzowice 3-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 27 września, 16:00
KS Międzyrzecze 0-3 GLKS Wilkowice 27 września, 16:00
(wo)
nie odbył się - gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich

Kolejka 9 - 4-5 października

GLKS Wilkowice 8-1 LKS Mazańcowice 4 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 KS Międzyrzecze 4 października, 15:00
Beskid Godziszka 4-1 Iskra Rybarzowice 4 października, 15:00
Orzeł Kozy 1-0 Pionier Pisarzowice 5 października, 15:00
Soła Kobiernice 0-2 Przełom Kaniów 5 października, 15:00
Sokół Buczkowice 4-4 Groń Bujaków 4 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-3 KS Bestwinka 4 października, 15:00

Kolejka 10 - 11-12 października

LKS Mazańcowice 2-4 KS Bestwinka 11 października, 15:00
Groń Bujaków 2-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 11 października, 15:00
Przełom Kaniów 7-0 Sokół Buczkowice 12 października, 15:00
Pionier Pisarzowice 1-2 Soła Kobiernice 12 października, 15:00 (200)
Iskra Rybarzowice 3-3 Orzeł Kozy 12 października, 15:00
KS Międzyrzecze 3-1 Beskid Godziszka 12 października, 15:00 (80)
GLKS Wilkowice 1-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-1 LKS Mazańcowice 18 października, 15:00
Beskid Godziszka 1-2 GLKS Wilkowice 18 października, 15:00
Orzeł Kozy 1-1 KS Międzyrzecze 18 października, 15:00
Soła Kobiernice 7-1 Iskra Rybarzowice 18 października, 15:00
Sokół Buczkowice 1-2 Pionier Pisarzowice 18 października, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-2 Przełom Kaniów 19 października, 13:00
KS Bestwinka 5-2 Groń Bujaków 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

LKS Mazańcowice 2-3 Groń Bujaków 25 października, 15:00
Przełom Kaniów 1-1 KS Bestwinka 26 października, 14:00 (200)
Pionier Pisarzowice 0-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 25 października, 15:00
Iskra Rybarzowice 0-1 Sokół Buczkowice 25 października, 15:00
KS Międzyrzecze 3-6 Soła Kobiernice 26 października, 14:00 (50)
GLKS Wilkowice 1-0 Orzeł Kozy 25 października, 15:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 4-1 Beskid Godziszka 25 października, 15:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Beskid Godziszka 5-3 LKS Mazańcowice 8 listopada, 13:30
Orzeł Kozy 0-5 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 8 listopada, 13:30
Soła Kobiernice 2-0 GLKS Wilkowice 9 listopada, 13:30 (100)
Sokół Buczkowice 2-1 KS Międzyrzecze 8 listopada, 13:30
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-0 Iskra Rybarzowice 9 listopada, 13:30 (37)
KS Bestwinka 1-1 Pionier Pisarzowice 9 listopada, 13:30
Groń Bujaków 1-9 Przełom Kaniów 9 listopada, 11:00 (40)

Kolejka 14 - 28-29 marca

Przełom Kaniów 3-1 LKS Mazańcowice 29 marca, 15:00
Pionier Pisarzowice 4-1 Groń Bujaków 28 marca, 15:00
Iskra Rybarzowice 3-2 KS Bestwinka 28 marca, 15:00
Beskid Godziszka 2-0 Orzeł Kozy 28 marca, 15:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-3 KS Międzyrzecze 29 marca, 12:00
Sokół Buczkowice 1-3 GLKS Wilkowice 28 marca, 15:00
Soła Kobiernice 3-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Przełom Kaniów 7-1 Pionier Pisarzowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Orzeł Kozy 0-1 LKS Mazańcowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Beskid Godziszka 2-3 Soła Kobiernice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 7-1 Sokół Buczkowice 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
GLKS Wilkowice 1-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 4 czerwca, 11:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Międzyrzecze 0-4 KS Bestwinka 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (6 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Iskra Rybarzowice 2-4 Groń Bujaków 4 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 13:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Iskra Rybarzowice 0-7 Przełom Kaniów 11 kwietnia, 16:00
LKS Mazańcowice 1-1 Pionier Pisarzowice 12 kwietnia, 16:00 (40)
Groń Bujaków 1-3 KS Międzyrzecze 12 kwietnia, 11:00
KS Bestwinka 3-1 GLKS Wilkowice 12 kwietnia, 16:00 (150)
MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 11 kwietnia, 16:00
Sokół Buczkowice 1-2 Beskid Godziszka 11 kwietnia, 16:00
Soła Kobiernice 2-1 Orzeł Kozy 12 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Soła Kobiernice 5-0 LKS Mazańcowice 19 kwietnia, 16:00
Orzeł Kozy 0-1 Sokół Buczkowice 18 kwietnia, 16:00
Beskid Godziszka 0-4 MRKS II Czechowice-Dziedzice 18 kwietnia, 16:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 0-1 KS Bestwinka 18 kwietnia, 16:00
GLKS Wilkowice 4-1 Groń Bujaków 18 kwietnia, 16:00
KS Międzyrzecze 1-1 Przełom Kaniów 19 kwietnia, 16:00
Iskra Rybarzowice 3-8 Pionier Pisarzowice 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Iskra Rybarzowice 2-2 LKS Mazańcowice 25 kwietnia, 16:30 (100)
Pionier Pisarzowice 0-0 KS Międzyrzecze 25 kwietnia, 16:30
Przełom Kaniów 3-0 GLKS Wilkowice 25 kwietnia, 16:30
Groń Bujaków 1-1 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 26 kwietnia, 11:00 (30)
KS Bestwinka 5-1 Beskid Godziszka 25 kwietnia, 16:30
MRKS II Czechowice-Dziedzice 2-1 Orzeł Kozy 26 kwietnia, 12:00 (30)
Sokół Buczkowice 2-4 Soła Kobiernice 26 kwietnia, 16:30 (100)

Kolejka 19 - 2-3 maja

Iskra Rybarzowice 1-4 KS Międzyrzecze 1 maja, 14:00
Sokół Buczkowice 2-4 LKS Mazańcowice 2 maja, 17:00 (70)
Soła Kobiernice 1-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 1 maja, 17:00
Orzeł Kozy 0-2 KS Bestwinka 2 maja, 17:00 (70)
Beskid Godziszka 3-2 Groń Bujaków 2 maja, 17:00 (80)
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 Przełom Kaniów 2 maja, 17:00 (50)
GLKS Wilkowice 5-2 Pionier Pisarzowice 2 maja, 17:00 (120)

Kolejka 20 - 9-10 maja

GLKS Wilkowice 9-0 Iskra Rybarzowice 9 maja, 17:00
LKS Mazańcowice 4-2 KS Międzyrzecze 9 maja, 17:00
pierwotnie został zweryfikowany jako walkower 0-3 - w drużynie gospodarzy nie wystąpił młodzieżowiec / w późniejszym terminie przywrócono wynik z boiska
Pionier Pisarzowice 2-2 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 9 maja, 17:00
Przełom Kaniów 1-1 Beskid Godziszka 10 maja, 17:00 (150)
Groń Bujaków 5-2 Orzeł Kozy 10 maja, 11:00 (80)
KS Bestwinka 2-1 Soła Kobiernice 10 maja, 17:00 (200)
MRKS II Czechowice-Dziedzice 3-0 Sokół Buczkowice 10 maja, 17:00 (20)

Kolejka 21 - 16-17 maja

MRKS II Czechowice-Dziedzice 1-2 LKS Mazańcowice 17 maja, 17:00 (50)
Sokół Buczkowice 1-1 KS Bestwinka 16 maja, 17:00 (60)
Soła Kobiernice 7-0 Groń Bujaków 17 maja, 17:00
Orzeł Kozy 3-1 Przełom Kaniów 16 maja, 17:00
Beskid Godziszka 1-1 Pionier Pisarzowice 16 maja, 17:00 (80)
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-1 Iskra Rybarzowice 16 maja, 17:00 (50)
GLKS Wilkowice 3-1 KS Międzyrzecze 16 maja, 17:00 (150)

Kolejka 22 - 23-24 maja

LKS Mazańcowice 3-6 GLKS Wilkowice 23 maja, 17:00
KS Międzyrzecze 1-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 24 maja, 17:00
Iskra Rybarzowice 1-6 Beskid Godziszka 23 maja, 17:00
Pionier Pisarzowice 4-3 Orzeł Kozy 23 maja, 17:00
Przełom Kaniów 0-3 Soła Kobiernice 24 maja, 17:00 (150)
Groń Bujaków 1-3 Sokół Buczkowice 24 maja, 11:00
KS Bestwinka 2-1 MRKS II Czechowice-Dziedzice 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

KS Bestwinka 3-1 LKS Mazańcowice 31 maja, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-1 Groń Bujaków 30 maja, 17:30 (20)
Sokół Buczkowice 3-4 Przełom Kaniów 30 maja, 17:00
Soła Kobiernice 3-0 Pionier Pisarzowice 31 maja, 17:00
Orzeł Kozy 5-1 Iskra Rybarzowice 31 maja, 16:00
Beskid Godziszka 3-2 KS Międzyrzecze 30 maja, 17:00 (40)
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 3-0 GLKS Wilkowice 30 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-4

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

LKS Mazańcowice 0-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 7 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 8-1 Beskid Godziszka 6 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 2-5 Orzeł Kozy 7 czerwca, 17:00
Iskra Rybarzowice 3-3 Soła Kobiernice 6 czerwca, 17:00 (100)
Pionier Pisarzowice 0-0 Sokół Buczkowice 6 czerwca, 17:00
Przełom Kaniów 3-0 MRKS II Czechowice-Dziedzice 7 czerwca, 17:00
Groń Bujaków 1-1 KS Bestwinka 7 czerwca, 11:00 (100)

Kolejka 25 - 13 czerwca

Groń Bujaków 4-1 LKS Mazańcowice 13 czerwca, 17:00 (50)
KS Bestwinka 0-0 Przełom Kaniów 13 czerwca, 17:00
MRKS II Czechowice-Dziedzice 0-3 Pionier Pisarzowice 13 czerwca, 17:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Sokół Buczkowice 1-1 Iskra Rybarzowice 13 czerwca, 17:00
Soła Kobiernice 10-0 KS Międzyrzecze 13 czerwca, 17:00
Orzeł Kozy 3-3 GLKS Wilkowice 13 czerwca, 17:00
Beskid Godziszka 0-3 Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 13 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 20 czerwca

LKS Mazańcowice 1-1 Beskid Godziszka 20 czerwca, 17:00
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała) 2-2 Orzeł Kozy 20 czerwca, 17:00
GLKS Wilkowice 1-3 Soła Kobiernice 20 czerwca, 17:00
KS Międzyrzecze 2-1 Sokół Buczkowice 20 czerwca, 17:00
Iskra Rybarzowice 3-2 MRKS II Czechowice-Dziedzice 20 czerwca, 17:00
Pionier Pisarzowice 3-2 KS Bestwinka 20 czerwca, 17:00 (50)
Przełom Kaniów 1-1 Groń Bujaków 20 czerwca, 17:00 (100)

Liga okręgowa 2014/2015 (Bielsko-Biała)

Klasa A 2014/2015 (Skoczów)
Klasa A 2014/2015 (Żywiec)

Klasa B 2014/2015 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas