[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Bielsko-Biała
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Bystra (k. Bielska-Białej) 18 45 14 3 1 65-13 7 1 1 26-5 7 2 0 39-8
2.  Sokół Zabrzeg 18 35 11 2 5 48-23 5 2 2 23-11 6 0 3 25-12
3.  Czarni II Jaworze 18 31 9 4 5 55-34 4 3 2 29-17 5 1 3 26-17
4.  Zamek Grodziec Śląski 18 28 8 4 6 42-36 5 1 3 26-17 3 3 3 16-19
5.  Rotuz Bronów 18 25 7 4 7 31-42 3 2 4 15-19 4 2 3 16-23
6.  Sokół Hecznarowice 18 24 7 3 8 31-39 5 2 2 21-15 2 1 6 10-24
7.  Żar Międzybrodzie Bialskie 18 22 7 1 10 38-35 6 1 2 24-7 1 0 8 14-28
8.  LKS Ligota 18 19 6 1 11 23-57 4 0 5 15-30 2 1 6 8-27
9.  Halny Kalna 18 16 4 4 10 23-48 3 2 4 16-27 1 2 6 7-21
10.  LKS Łodygowice 18 11 3 2 13 16-45 2 0 7 7-22 1 2 6 9-23
LKS Łodygowice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 KS Bystra (k. Bielska-Białej)    3-2 3-0 0-1 7-0 0-0 3-0* 3-0* 4-2 3-0* 
 2 Sokół Zabrzeg1-3     1-1 4-3 0-0 2-3 3-0 6-1 4-0 2-0 
 3 Czarni II Jaworze1-5 3-4     1-1 4-1 5-2 5-1 7-0 0-0 3-3 
 4 Zamek Grodziec Śląski0-0 3-2 1-5     3-4 7-1 3-0 2-4 4-1 3-0* 
 5 Rotuz Bronów3-6 0-3 1-3 1-1     4-0 2-1 0-0 3-1 1-4 
 6 Sokół Hecznarowice2-2 3-0 5-1 2-0 1-3     0-5 3-1 3-1 2-2 
 7 Żar Międzybrodzie Bialskie0-2 0-1 3-1 8-2 4-0 3-0*     3-1 0-0 3-0* 
 8 LKS Ligota0-13 0-3 0-3 1-5 0-1 2-1 6-3     3-1 3-0* 
 9 Halny Kalna1-3 0-7 3-9 2-2 4-4 1-0 2-1 0-1     3-0* 
 10 LKS Łodygowice0-5 0-3* 0-3* 0-1 0-3* 0-3* 4-3 3-0* 0-1     

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Rotuz Bronów 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 23 sierpnia, 17:00
LKS Łodygowice 0-5 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 23 sierpnia, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 3-2 Sokół Zabrzeg 23 sierpnia, 17:00
Sokół Hecznarowice 3-1 LKS Ligota 24 sierpnia, 17:00
Halny Kalna 3-9 Czarni II Jaworze 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 Czarni II Jaworze 31 sierpnia, 17:00
LKS Ligota 3-1 Halny Kalna 31 sierpnia, 17:00
Sokół Zabrzeg 2-3 Sokół Hecznarowice 31 sierpnia, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 0-1 Zamek Grodziec Śląski 31 sierpnia, 16:00
Rotuz Bronów 1-4 LKS Łodygowice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

LKS Łodygowice 4-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 6 września, 16:00
Zamek Grodziec Śląski 3-4 Rotuz Bronów 6 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-2 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 7 września, 16:00
Halny Kalna 0-7 Sokół Zabrzeg 7 września, 16:00
Czarni II Jaworze 7-0 LKS Ligota 7 września, 11:00

Kolejka 4 - 13-14 września

Żar Międzybrodzie Bialskie 3-1 LKS Ligota 24 września, 17:30
w pierwotnym terminie (14 września, 16:00) przerwany w 57. minucie przy stanie 3-1 z powodu ulewy / w drugim terminie goście nie dojechali; utrzymano wynik z boiska
Sokół Zabrzeg 1-1 Czarni II Jaworze 14 września, 16:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 4-2 Halny Kalna 14 września, 16:00
Rotuz Bronów 4-0 Sokół Hecznarowice 14 września, 16:00
LKS Łodygowice 0-1 Zamek Grodziec Śląski 14 września, 16:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Zamek Grodziec Śląski 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 20 września, 16:00
Sokół Hecznarowice 2-2 LKS Łodygowice 21 września, 16:00
Halny Kalna 4-4 Rotuz Bronów 21 września, 16:00
Czarni II Jaworze 1-5 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 21 września, 11:00
LKS Ligota 0-3 Sokół Zabrzeg 21 września, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 września

Żar Międzybrodzie Bialskie 0-1 Sokół Zabrzeg 28 września, 16:00 (50)
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-0 LKS Ligota 28 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Rotuz Bronów 1-3 Czarni II Jaworze 27 września, 13:00
LKS Łodygowice 0-1 Halny Kalna 28 września, 16:00 (70)
Zamek Grodziec Śląski 7-1 Sokół Hecznarowice 28 września, 11:00

Kolejka 7 - 4-5 października

Sokół Hecznarowice 0-5 Żar Międzybrodzie Bialskie 5 października, 15:00
Halny Kalna 2-2 Zamek Grodziec Śląski 5 października, 15:00 (80)
Czarni II Jaworze 3-3 LKS Łodygowice 5 października, 13:00
LKS Ligota 0-1 Rotuz Bronów 5 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 1-3 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 5 października, 15:00

Kolejka 8 - 11-12 października

Żar Międzybrodzie Bialskie 0-2 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 12 października, 15:00 (100)
Rotuz Bronów 0-3 Sokół Zabrzeg 12 października, 15:00 (300)
LKS Łodygowice 3-0 LKS Ligota 12 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Zamek Grodziec Śląski 1-5 Czarni II Jaworze 11 października, 15:00
Sokół Hecznarowice 3-1 Halny Kalna 12 października, 15:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Halny Kalna 2-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 19 października, 15:00
Czarni II Jaworze 5-2 Sokół Hecznarowice 19 października, 11:00
LKS Ligota 1-5 Zamek Grodziec Śląski 19 października, 15:00
Sokół Zabrzeg 2-0 LKS Łodygowice 19 października, 15:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 7-0 Rotuz Bronów 19 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

Żar Międzybrodzie Bialskie 4-0 Rotuz Bronów 19 kwietnia, 16:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-0 LKS Łodygowice
(wo)
Sokół Zabrzeg 4-3 Zamek Grodziec Śląski 19 kwietnia, 16:00
LKS Ligota 2-1 Sokół Hecznarowice 19 kwietnia, 16:00
Czarni II Jaworze 0-0 Halny Kalna 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Czarni II Jaworze 5-1 Żar Międzybrodzie Bialskie 26 kwietnia, 11:00
Halny Kalna 0-1 LKS Ligota 26 kwietnia, 16:30
Sokół Hecznarowice 3-0 Sokół Zabrzeg 26 kwietnia, 16:30
Zamek Grodziec Śląski 0-0 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 25 kwietnia, 16:30
LKS Łodygowice 0-3 Rotuz Bronów
(wo)

Kolejka 12 - 2-3 maja

Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 LKS Łodygowice
(wo)
Rotuz Bronów 1-1 Zamek Grodziec Śląski 2 maja, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 0-0 Sokół Hecznarowice 1 maja, 16:00
Sokół Zabrzeg 4-0 Halny Kalna 3 maja, 17:00
LKS Ligota 0-3 Czarni II Jaworze 3 maja, 17:00 (70)

Kolejka 13 - 9-10 maja

LKS Ligota 6-3 Żar Międzybrodzie Bialskie 10 maja, 17:00
Czarni II Jaworze 3-4 Sokół Zabrzeg 10 maja, 11:00 (50)
Halny Kalna 1-3 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 10 maja, 17:00
Sokół Hecznarowice 1-3 Rotuz Bronów 10 maja, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 3-0 LKS Łodygowice
(wo)

Kolejka 14 - 16-17 maja

Żar Międzybrodzie Bialskie 8-2 Zamek Grodziec Śląski 17 maja, 17:00
LKS Łodygowice 0-3 Sokół Hecznarowice
(wo)
Rotuz Bronów 3-1 Halny Kalna 17 maja, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-0 Czarni II Jaworze 17 maja, 16:00
Sokół Zabrzeg 6-1 LKS Ligota 17 maja, 17:00

Kolejka 15 - 23-24 maja

Sokół Zabrzeg 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 24 maja, 17:00
LKS Ligota 0-13 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 24 maja, 17:00
Czarni II Jaworze 4-1 Rotuz Bronów 20 czerwca, 14:00
w pierwotnym terminie (24 maja, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Halny Kalna 3-0 LKS Łodygowice
(wo)
Sokół Hecznarowice 2-0 Zamek Grodziec Śląski 4 czerwca, 17:00

Kolejka 16 - 30-31 maja

Żar Międzybrodzie Bialskie 3-0 Sokół Hecznarowice 31 maja, 17:00
(wo)
na boisku 0-7 / w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Zamek Grodziec Śląski 4-1 Halny Kalna 30 maja, 17:00
LKS Łodygowice 0-3 Czarni II Jaworze
(wo)
Rotuz Bronów 0-0 LKS Ligota 31 maja, 17:00
KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-2 Sokół Zabrzeg 31 maja, 16:00

Kolejka 17 - 6 czerwca

KS Bystra (k. Bielska-Białej) 3-0 Żar Międzybrodzie Bialskie 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Zabrzeg 0-0 Rotuz Bronów 4 czerwca, 17:00
LKS Ligota 3-0 LKS Łodygowice
(wo)
Czarni II Jaworze 1-1 Zamek Grodziec Śląski 7 czerwca, 17:00 (50)
Halny Kalna 1-0 Sokół Hecznarowice 7 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 14 czerwca

Żar Międzybrodzie Bialskie 0-0 Halny Kalna 14 czerwca, 17:00
Sokół Hecznarowice 5-1 Czarni II Jaworze 14 czerwca, 17:00
Zamek Grodziec Śląski 2-4 LKS Ligota 14 czerwca, 17:00
LKS Łodygowice 0-3 Sokół Zabrzeg
(wo)
Rotuz Bronów 3-6 KS Bystra (k. Bielska-Białej) 14 czerwca, 15:00

Klasa A 2014/2015 (Bielsko-Biała)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas