[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga 2014/2015, grupa: lubelsko-podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stal Rzeszów 34 73 21 10 3 84-29 12 4 1 54-12 9 6 2 30-17
2.  Karpaty Krosno 34 72 22 6 6 57-28 12 3 2 32-10 10 3 4 25-18
3.  Resovia 34 70 20 10 4 55-21 12 5 0 34-9 8 5 4 21-12 2 6 2 0 0 3-1
4.  Motor Lublin 34 70 21 7 6 78-33 12 4 1 47-20 9 3 5 31-13 2 0 0 0 2 1-3
5.  Orlęta Radzyń Podlaski 34 54 14 12 8 49-33 10 4 3 28-13 4 8 5 21-20
6.  Sokół Sieniawa 34 50 14 8 12 48-40 9 4 4 30-18 5 4 8 18-22
7.  Chełmianka Chełm 34 49 12 13 9 41-31 8 3 6 29-20 4 10 3 12-11
8.  Wólczanka Wólka Pełkińska 34 48 13 9 12 67-70 8 5 4 34-30 5 4 8 33-40
9.  Izolator Boguchwała 34 47 13 8 13 49-37 8 3 6 31-17 5 5 7 18-20
10.  Avia Świdnik 34 44 11 11 12 46-44 6 6 5 25-21 5 5 7 21-23
11.  JKS 1909 Jarosław 34 40 11 7 16 36-50 5 7 5 21-21 6 0 11 15-29 2 4 1 1 0 1-0
12.  Orzeł Przeworsk 34 40 9 13 12 35-45 4 7 6 14-19 5 6 6 21-26 2 1 0 1 1 0-1
13.  Lublinianka Lublin 34 36 8 12 14 38-45 6 3 8 20-17 2 9 6 18-28
14.  Tomasovia Tomaszów Lubelski 34 34 7 13 14 30-48 5 8 4 17-14 2 5 10 13-34
15.  Stal Kraśnik 34 33 10 3 21 40-53 7 2 8 27-19 3 1 13 13-34
16.  Podlasie Biała Podlaska 34 30 7 9 18 32-69 3 6 8 20-29 4 3 10 12-40
17.  Hetman Żółkiewka 34 28 7 7 20 38-79 4 4 9 16-27 3 3 11 22-52
18.  Wisłoka Dębica 34 18 4 6 24 19-87 1 4 12 8-39 3 2 12 11-48

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Stal Rzeszów    2-0 2-1 1-1 1-1 1-2 2-0 3-2 1-0 2-0 5-0 1-1 2-2 5-0 5-1 8-1 5-0 8-0 
 2 Karpaty Krosno4-1     2-1 1-3 1-1 2-0 1-1 1-0 1-0 1-0 1-0 3-0 2-0 0-0 1-2 3-0 3-0 5-1 
 3 Resovia1-1 3-0     1-0 3-0 3-1 2-1 5-0 2-1 2-2 1-0 0-0 1-1 1-1 2-0 3-0 3-1 1-0 
 4 Motor Lublin2-2 2-2 1-2     4-2 2-0 0-0 2-1 3-2 1-0 3-2 5-0 1-1 4-3 5-1 3-0 5-1 4-1 
 5 Orlęta Radzyń Podlaski1-1 2-0 1-1 2-1     2-1 0-1 7-3 1-0 0-1 1-0 3-1 0-0 1-0 1-0 4-0 1-2 1-1 
 6 Sokół Sieniawa1-3 1-0 1-1 0-1 1-0     2-2 3-3 1-1 1-0 0-1 3-0 1-0 4-0 2-1 1-3 4-2 4-0 
 7 Chełmianka Chełm0-2 1-3 1-2 2-0 0-0 3-0     2-5 1-2 3-0 2-0 6-0 1-3 1-1 1-0 2-0 1-1 2-1 
 8 Wólczanka Wólka Pełkińska1-3 1-1 0-3 3-2 4-2 0-4 1-1     1-1 3-3 1-0 1-1 1-4 6-1 4-2 3-0 3-2 1-0 
 9 Izolator Boguchwała0-2 0-1 0-0 0-3 3-1 3-1 1-2 3-1     1-1 6-1 0-2 6-0 0-0 1-0 4-0 1-2 2-0 
 10 Avia Świdnik2-3 1-2 1-0 0-0 0-4 1-0 0-0 3-0 1-2     0-4 1-1 1-1 2-2 3-0 4-1 1-1 4-0 
 11 JKS 1909 Jarosław1-2 0-4 1-2 0-2 0-2 2-1 1-1 3-3 0-0 3-1     0-0 2-0 2-0 1-1 0-0 4-1 1-1 
 12 Orzeł Przeworsk1-1 0-2 0-0 0-2 0-0 1-1 0-0 0-3 1-3 0-0 0-1     1-1 1-0 2-1 3-1 4-1 0-2 
 13 Lublinianka Lublin0-1 2-3 1-0 0-3 1-1 0-0 0-1 2-0 1-2 1-1 3-0 0-1     2-1 2-0 0-1 5-1 0-1 
 14 Tomasovia Tomaszów Lubelski0-0 0-1 0-1 2-1 0-0 0-0 0-0 0-0 0-0 0-3 2-0 1-1 2-2     1-0 0-2 6-3 3-0 
 15 Stal Kraśnik0-1 0-1 0-2 0-3 0-0 1-1 0-2 1-3 1-2 2-0 4-0 2-0 4-1 3-1     1-2 5-0 3-0 
 16 Podlasie Biała Podlaska2-7 1-1 0-2 1-2 0-1 0-2 0-0 3-3 0-0 0-2 0-2 0-3 1-1 1-0 2-1     1-1 8-1 
 17 Hetman Żółkiewka1-0 1-2 1-1 0-0 2-2 0-2 1-0 2-4 2-1 1-4 0-2 0-2 1-0 1-2 1-2 1-1     1-2 
 18 Wisłoka Dębica0-0 1-2 0-2 0-7 0-4 1-2 0-0 0-2 3-1 2-3 0-2 0-8 1-1 0-1 0-1 0-0 0-3     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Wólczanka Wólka Pełkińska 3-3 Avia Świdnik 10 sierpnia, 18:00 (600)
Michał Maciejewski 21 (s), Marek Gwóźdź 63, Sławomir Wójcik 87 - Marcin Byszewski 49, Michał Maciejewski 80, Bartłomiej Mazurek 90
Izolator Boguchwała 1-2 Chełmianka Chełm 10 sierpnia, 16:00 (550)
Krzysztof Szymański 72 - Łukasz Młynarski 11, Mateusz Olszak 90
przerwany w 21. minucie na 40 minut z powodu ulewy
Motor Lublin 1-2 Resovia 9 sierpnia, 17:00 (900)
Mateusz Majewski 70 - Sebastian Dziedzic 23, Piotr Szkolnik 47 (k)
Stal Kraśnik 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 sierpnia, 17:00 (400)
Adrian Chamera 55, Marceli Pacek 77, Filip Drozd 82 - Waldemar Kozyra 63
Hetman Żółkiewka 0-2 JKS 1909 Jarosław 10 sierpnia, 14:00 (500)
Maciej Saramak 79 (k), Mateusz Świst 80
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Karpaty Krosno 9 sierpnia, 17:00 (300)
Kamil Kocoł 31 (k) - Jakub Popielarz 3
Orzeł Przeworsk 1-1 Lublinianka Lublin 9 sierpnia, 17:00 (450)
Dorian Buczek 49 - Oleg Rowbiel 90
Stal Rzeszów 1-2 Sokół Sieniawa 9 sierpnia, 17:00 (250)
Piotr Prędota 52 - Dawid Dziekan 47, 76
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Wisłoka Dębica 10 sierpnia, 17:00 (450)
Konrad Maca 14 - Tomasz Barycza 76

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Sokół Sieniawa 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 13 sierpnia, 17:00 (200)
Paweł Adamczyk 65
Lublinianka Lublin 0-1 Stal Rzeszów 20 sierpnia, 16:00 (200)
Piotr Prędota 64
Karpaty Krosno 3-0 Orzeł Przeworsk 13 sierpnia, 17:00 (400)
Kamil Walaszczyk 50, 82, Bartłomiej Buczek 61
JKS 1909 Jarosław 0-0 Podlasie Biała Podlaska 13 sierpnia, 17:00 (300)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-3 Hetman Żółkiewka 13 sierpnia, 17:00 (400)
Patryk Słotwiński 12, 90, Marcin Żurawski 36 (k), Michał Skiba 59, 63, Damian Karwacki 70 - Damian Koprucha 38 (k), 42, Piotr Joniec 85 (s)
Resovia 2-0 Stal Kraśnik 13 sierpnia, 17:00 (450)
Sebastian Dziedzic 51, Szymon Kaliniec 83
Chełmianka Chełm 2-0 Motor Lublin 13 sierpnia, 17:30 (1000)
Michał Kobiałka 38, Paweł Fornal 71
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Izolator Boguchwała 13 sierpnia, 18:00 (500)
Krzysztof Pietluch 79 - Bartosz Karwat 32
Wisłoka Dębica 2-3 Avia Świdnik 13 sierpnia, 17:30 (500)
Dariusz Kantor 38, Norbert Podlasek 82 - Paweł Remut 20 (s), Sebastian Orzędowski 75, Michał Maciejewski 88

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Motor Lublin 2-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 16 sierpnia, 12:00 (300)
Rafał Król 45 (k), Adam Poprawa 56 (s) - Krzysztof Pietluch 7
Stal Kraśnik 0-2 Chełmianka Chełm 17 sierpnia, 17:00 (500)
Paweł Fornal 38, Damian Rusiecki 74 (k)
Hetman Żółkiewka 1-1 Resovia 17 sierpnia, 17:00 (500)
Damian Koprucha 78 - Sebastian Dziedzic 2
Orzeł Przeworsk 0-1 JKS 1909 Jarosław 19 sierpnia, 17:00 (800)
Michał Fedor 83
Stal Rzeszów 2-0 Karpaty Krosno 16 sierpnia, 17:00 (700)
Dominik Bednarczyk 76, Piotr Prędota 80
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Lublinianka Lublin 17 sierpnia, 17:00 (200)
Wisłoka Dębica 1-2 Sokół Sieniawa 17 sierpnia, 17:00 (650)
Tomasz Barycza 3 - Paweł Adamczyk 32 (k), Paweł Hass 80
Avia Świdnik 1-2 Izolator Boguchwała 17 sierpnia, 17:00 (750)
Oskar Wróbel 44 - Damian Ćwikła 3, Jaromir Skiba 23
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Podlasie Biała Podlaska 17 sierpnia, 17:00 (400)
Piotr Bołtowicz 73, Patryk Romaniuk 82

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Avia Świdnik 1-0 Sokół Sieniawa 23 sierpnia, 17:00 (300)
Marcin Byszewski 44
Lublinianka Lublin 0-1 Wisłoka Dębica 23 sierpnia, 16:00 (300)
Marcin Juszkiewicz 64
Karpaty Krosno 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 23 sierpnia, 17:00 (250)
Patryk Kapuściński 25 - Tomasz Tymosiak 90
JKS 1909 Jarosław 1-2 Stal Rzeszów 23 sierpnia, 17:00 (1000)
Artur Bańka 14 - Maciej Maślany 31, Sebastian Brocki 85
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Orzeł Przeworsk 24 sierpnia, 16:00 (450)
Bartłomiej Byś 70 - Radosław Sykała 53
Resovia 3-0 Podlasie Biała Podlaska 23 sierpnia, 17:00 (500)
Adam Sadecki 69, Kacper Rop 86, Piotr Szkolnik 90
Chełmianka Chełm 1-1 Hetman Żółkiewka 24 sierpnia, 16:00 (300)
Mateusz Olszak 58 - Damian Koprucha 42 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-2 Stal Kraśnik 23 sierpnia, 16:00 (400)
Krzysztof Pietluch 50, 56, Maciej Lech 84 (k), Marek Gwóźdź 90 - Marceli Pacek 20, Filip Drozd 74 (k)
Izolator Boguchwała 0-3 Motor Lublin 24 sierpnia, 11:00 (500)
Rafał Król 9 (k), Konrad Gąsiorowski 56, Kamil Stachyra 63

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Motor Lublin 1-0 Avia Świdnik 30 sierpnia, 17:00 (1900)
Piotr Karwan 56
Stal Kraśnik 1-2 Izolator Boguchwała 31 sierpnia, 16:00 (350)
Mateusz Kłyk 44 - Krzysztof Szymański 29, Bartosz Karwat 68 (k)
Hetman Żółkiewka 2-4 Wólczanka Wólka Pełkińska 31 sierpnia, 11:00 (100)
Damian Koprucha 60, 67 - Krzysztof Pietluch 35, Tomasz Pietrasiewicz 58, Marek Gwóźdź 62, Marek Rybkiewicz 77
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Chełmianka Chełm 30 sierpnia, 11:00 (300)
Orzeł Przeworsk 0-0 Resovia 30 sierpnia, 17:00
bez udziału publiczności
Stal Rzeszów 5-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 sierpnia, 17:00 (500)
Sebastian Brocki 20, Piotr Prędota 24, 90, Kamil Jakubowski 72, 84
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 JKS 1909 Jarosław 31 sierpnia, 17:00 (450)
Adrian Zarzecki 42
Wisłoka Dębica 1-2 Karpaty Krosno 30 sierpnia, 17:00 (550)
Norbert Podlasek 75 - Paweł Jarząb 34, Bartłomiej Buczek 40
Sokół Sieniawa 1-0 Lublinianka Lublin 31 sierpnia, 17:00 (200)
Damian Skała 82

Kolejka 6 - 6-7 września

Avia Świdnik 1-1 Lublinianka Lublin 6 września, 12:30 (400)
Kacper Krawiec 66 - Przemysław Gąsior 77
Karpaty Krosno 2-0 Sokół Sieniawa 6 września, 16:00 (350)
Kamil Walaszczyk 3, 30
JKS 1909 Jarosław 1-1 Wisłoka Dębica 5 września, 17:00 (600)
Maciej Saramak 86 (k) - Dariusz Kantor 28
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 7 września, 16:00 (400)
Resovia 1-1 Stal Rzeszów 6 września, 16:00 (2650)
Szymon Kaliniec 37 - Łukasz Szczoczarz 89
na Stadionie Miejskim / Resovia gospodarzem
Chełmianka Chełm 6-0 Orzeł Przeworsk 7 września, 16:00 (500)
Mateusz Olszak 10, 40, Damian Rusiecki 53 (k), 62, Michał Sadło 85, Michał Walaszek 87
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-0 Podlasie Biała Podlaska 6 września, 17:00 (400)
Tomasz Pietrasiewicz 6, Damian Misiło 75, Adrian Bednarz 90
Izolator Boguchwała 1-2 Hetman Żółkiewka 7 września, 15:00 (300)
Bartosz Karwat 29 - Karol Lewczuk 67, Damian Koprucha 90 (k)
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy Paweł Dziedzic
Motor Lublin 5-1 Stal Kraśnik 6 września, 16:00 (1000)
Mateusz Majewski 6, 15, Marcin Świech 60, Patryk Czułowski 74, Paweł Myśliwiecki 83 - Filip Drozd 56

Kolejka 7 - 10 września

Stal Kraśnik 2-0 Avia Świdnik 10 września, 16:00 (300)
Maksym Pokotyluk 69, Filip Drozd 75
Hetman Żółkiewka 0-0 Motor Lublin 10 września, 15:00 (500)
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Izolator Boguchwała 10 września, 16:00 (250)
Orzeł Przeworsk 0-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 września, 17:00 (450)
Marek Gwóźdź 62, Krzysztof Pietluch 68, 80
Stal Rzeszów 2-0 Chełmianka Chełm 10 września, 16:00 (500)
Piotr Prędota 5, 73
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Resovia 10 września, 16:00 (300)
Daniel Wilk 6 (s) - Piotr Krawczyk 2
Wisłoka Dębica 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 września, 17:00 (350)
Patryk Słotwiński 66
Sokół Sieniawa 0-1 JKS 1909 Jarosław 10 września, 16:00 (300)
Artur Bańka 2
Lublinianka Lublin 2-3 Karpaty Krosno 10 września, 16:00 (100)
Przemysław Gąsior 67, Hubert Kotowicz 73 - Bartłomiej Buczek 22, 45, Robert Kozubal 40

Kolejka 8 - 13-14 września

Avia Świdnik 1-2 Karpaty Krosno 14 września, 16:00 (500)
Piotr Wójcik 84 - Bartłomiej Buczek 26, Kamil Walaszczyk 79
JKS 1909 Jarosław 2-0 Lublinianka Lublin 13 września, 16:00 (300)
Artur Bańka 7, 78
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Sokół Sieniawa 13 września, 13:00 (250)
Resovia 1-0 Wisłoka Dębica 13 września, 16:00 (1000)
Karol Skuba 72
Chełmianka Chełm 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 14 września, 16:00 (450)
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-3 Stal Rzeszów 14 września, 16:00 (850)
Krzysztof Pietluch 18 (k) - Kacper Drelich 35 (k), Piotr Prędota 50, 69
Izolator Boguchwała 0-2 Orzeł Przeworsk 14 września, 11:00 (200)
Arkadiusz Guzior 8, Dawid Czyrny 83
Motor Lublin 3-0 Podlasie Biała Podlaska 13 września, 16:00 (500)
Kamil Stachyra 45, 71, Rafał Król 80
Stal Kraśnik 5-0 Hetman Żółkiewka 14 września, 16:00 (500)
Amadeusz Biały 12, Daniel Szewc 38, 68, Filip Drozd 89 (k), Adrian Chamera 90

Kolejka 9 - 20-21 września

Hetman Żółkiewka 1-4 Avia Świdnik 21 września, 16:00 (450)
Daniel Chariasz 69 - Bartłomiej Mazurek 72, 81, 90, Oskar Wróbel 85
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Stal Kraśnik 20 września, 16:00 (300)
Hubert Łukanowski 24, Adrian Jesionek 48 (k) - Maksym Pokotyluk 16
Orzeł Przeworsk 0-2 Motor Lublin 20 września, 16:00 (500)
Mateusz Majewski 6, Kamil Wolski 88
Stal Rzeszów 1-0 Izolator Boguchwała 20 września, 16:00 (500)
Szymon Kardyś 47 (s)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Kamil Beszczyński
Orlęta Radzyń Podlaski 7-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 21 września, 16:00 (150)
Adrian Zarzecki 5, Konrad Król 16, Adison 25, 27, 50, Wojciech Jakubiec 45, Rafał Borysiuk 80 (k) - Damian Misiło 31, Krzysztof Pietluch 53 (k), 56
Wisłoka Dębica 0-0 Chełmianka Chełm 20 września, 16:00 (200)
Sokół Sieniawa 1-1 Resovia 24 września, 16:00 (350)
Paweł Hass 60 - Piotr Szkolnik 48
Lublinianka Lublin 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 września, 16:00 (200)
Stefan Kucharzewski 21, Kamil Witkowski 45 - Piotr Joniec 47
Karpaty Krosno 1-0 JKS 1909 Jarosław 21 września, 15:00 (700)
Bartosz Madeja 73 (k)

Kolejka 10 - 27-28 września

Avia Świdnik 0-4 JKS 1909 Jarosław 27 września, 15:00 (400)
Artur Bańka 5 (k), 71 (k), Mateusz Jurczak 65, 73
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Karpaty Krosno 28 września, 16:00 (200)
Bartosz Madeja 40
Resovia 1-1 Lublinianka Lublin 27 września, 15:00 (350)
Karol Skuba 88 - Przemysław Kanarek 80
Chełmianka Chełm 3-0 Sokół Sieniawa 28 września, 16:00 (400)
Mateusz Olszak 13, 42, 65
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 Wisłoka Dębica 27 września, 16:00 (300)
Krzysztof Pietluch 86 (k)
Motor Lublin 2-2 Stal Rzeszów 27 września, 16:00 (1200)
Rafał Król 31 (k), Kamil Stachyra 37 - Sebastian Brocki 28, Kamil Jakubowski 60
Stal Kraśnik 2-0 Orzeł Przeworsk 28 września, 15:00 (300)
Filip Drozd 10, Maksym Pokotyluk 84
Hetman Żółkiewka 1-1 Podlasie Biała Podlaska 28 września, 15:00 (450)
Daniel Chariasz 8 - Hubert Łukanowski 80
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Izolator Boguchwała 28 września, 14:00 (300)
Adrian Burak 3 (s)

Kolejka 11 - 4-5 października

Podlasie Biała Podlaska 0-2 Avia Świdnik 4 października, 15:00 (250)
Kacper Krawiec 42, Oskar Wróbel 43
Orzeł Przeworsk 4-1 Hetman Żółkiewka 4 października, 11:00 (200)
Paweł Zięba 1, 40 (k), Tomasz Walat 49, Patryk Szewc 80 - Damian Koprucha 90 (k)
Stal Rzeszów 5-1 Stal Kraśnik 4 października, 13:00 (250)
Łukasz Szczoczarz 67 (k), 73, 86, Damian Jędryas 70, Kamil Jakubowski 90 - Dominik Bednarczyk 2 (s)
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Motor Lublin 5 października, 15:00 (950)
Adison 21, Tomasz Tymosiak 76 - Piotr Piekarski 27
Wisłoka Dębica 3-1 Izolator Boguchwała 4 października, 15:00 (400)
Kamil Oślizło 35, Tomasz Barycza 48, Zbigniew Dąbek 90 (s) - Szymon Kardyś 80
Sokół Sieniawa 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 5 października, 15:00 (600)
Dawid Dziekan 35, Andrij Małyk 42, Jakub Stefan 89 - Krzysztof Pietluch 45, 72, Kamil Padiasek 65
Lublinianka Lublin 0-1 Chełmianka Chełm 5 października, 14:00 (350)
Damian Rusiecki 8
Karpaty Krosno 2-1 Resovia 4 października, 15:00 (1200)
Kamil Walaszczyk 17, Bartosz Madeja 21 (k) - Radosław Adamski 81
JKS 1909 Jarosław 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 października, 16:00 (350)
Bartłomiej Raba 16, Łukasz Tyrawski 60

Kolejka 12 - 11-12 października

Avia Świdnik 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 października, 14:00 (350)
Oskar Wróbel 11, 40 (k) - Marcin Żurawski 80, 84
Resovia 1-0 JKS 1909 Jarosław 12 października, 14:00 (800)
Dawid Bieniasz 74
Chełmianka Chełm 1-3 Karpaty Krosno 12 października, 15:00 (600)
Damian Rusiecki 69 - Bartłomiej Buczek 6, 60, 68
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-4 Lublinianka Lublin 12 października, 15:00 (350)
Tomasz Pietrasiewicz 18 - Rafał Stępień 23, Kamil Witkowski 40, 47, 65
Izolator Boguchwała 3-1 Sokół Sieniawa 12 października, 11:00 (200)
Łukasz Wójcik 11, Krzysztof Szymański 25, Michał Bereś 45 - Damian Skała 83
Motor Lublin 4-1 Wisłoka Dębica 11 października, 15:00 (800)
Paweł Myśliwiecki 22, 72, Kamil Stachyra 26, Rafał Król 70 (k) - Janusz Wolański 90
Stal Kraśnik 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 9 października, 16:00 (150)
Hetman Żółkiewka 1-0 Stal Rzeszów 12 października, 14:00 (200)
Damian Koprucha 18
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Orzeł Przeworsk 11 października, 15:00 (150)
Dorian Buczek 50, Paweł Zięba 52 (k), Patryk Szewc 60 (k)

Kolejka 13 - 18-19 października

Orzeł Przeworsk 0-0 Avia Świdnik 18 października, 14:00 (300)
Stal Rzeszów 8-1 Podlasie Biała Podlaska 18 października, 15:00 (300)
Sebastian Brocki 9, 51, 55, Kamil Jakubowski 29, 85, Kacper Drelich 31, Piotr Prędota 37, Michał Szymański 90 - Adrian Jesionek 90
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Hetman Żółkiewka 19 października, 14:00 (250)
Paweł Komar 34 - Wojciech Jakubiec 21 (s), Marek Szponar 49
Wisłoka Dębica 0-1 Stal Kraśnik 18 października, 13:00 (450)
Filip Drozd 82
Sokół Sieniawa 0-1 Motor Lublin 19 października, 14:00 (500)
Aleksander Komor 80
Lublinianka Lublin 1-2 Izolator Boguchwała 18 października, 14:00 (200)
Paweł Zabielski 10 - Michał Bereś 54, Jacek Tyburczy 90
Karpaty Krosno 1-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 18 października, 15:00 (400)
Bartłomiej Buczek 9
JKS 1909 Jarosław 1-1 Chełmianka Chełm 19 października, 15:00 (400)
Michał Puńko 90 - Damian Rusiecki 67
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Resovia 19 października, 14:00 (400)
Adrian Mołdoch 81

Kolejka 14 - 25-26 października

Avia Świdnik 1-0 Resovia 24 października, 14:00 (100)
Michał Maciejewski 90
Chełmianka Chełm 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października, 14:00 (400)
Damian Rusiecki 72 - Kamil Groborz 64
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-0 JKS 1909 Jarosław 25 października, 15:00 (450)
Mateusz Kocur 71
Izolator Boguchwała 0-1 Karpaty Krosno 26 października, 11:00 (300)
Patryk Kapuściński 54
Motor Lublin 1-1 Lublinianka Lublin 25 października, 18:00 (6500)
Piotr Piekarski 84 - Erwin Sobiech 45
na Arenie Lublin
Stal Kraśnik 1-1 Sokół Sieniawa 26 października, 14:00 (250)
Filip Drozd 66 (k) - Paweł Adamczyk 69
Hetman Żółkiewka 1-2 Wisłoka Dębica 26 października, 14:00 (100)
Artur Sadowski 44 - Tomasz Barycza 32, Dariusz Kantor 38
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 25 października, 14:00 (300)
Adison 57
Orzeł Przeworsk 1-1 Stal Rzeszów 26 października, 14:00 (500)
Krzysztof Sierżęga 24 - Michał Lisańczuk 54

Kolejka 15 - 2 listopada

Stal Rzeszów 2-0 Avia Świdnik 2 listopada, 14:00 (300)
Piotr Prędota 10, Michał Lisańczuk 38
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Orzeł Przeworsk 2 listopada, 13:00 (250)
Tomasz Tymosiak 30, Adison 51, Rafał Borysiuk 64 - Paweł Piątek 90
Wisłoka Dębica 0-0 Podlasie Biała Podlaska 2 listopada, 14:00 (300)
Sokół Sieniawa 4-2 Hetman Żółkiewka 2 listopada, 13:00 (300)
Serhij Sywyj 38, Paweł Hass 43, Mateusz Jędryas 86, Paweł Adamczyk 90 - Damian Koprucha 40, 90 (k)
Lublinianka Lublin 2-0 Stal Kraśnik 2 listopada, 12:00 (150)
Erwin Sobiech 40, Oleg Rowbiel 84
Karpaty Krosno 1-3 Motor Lublin 2 listopada, 13:00 (1200)
Łukasz Zych 58 - Piotr Piekarski 10, Kamil Stachyra 21, Kamil Wolski 47
JKS 1909 Jarosław 0-0 Izolator Boguchwała 2 listopada, 14:00 (400)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 2 listopada, 13:00 (300)
Resovia 2-1 Chełmianka Chełm 2 listopada, 13:00 (300)
Szymon Kaliniec 24, Bartłomiej Makowski 42 - Damian Rusiecki 49 (k)

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Avia Świdnik 0-0 Chełmianka Chełm 8 listopada, 13:00 (700)
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-3 Resovia 8 listopada, 13:00 (200)
Ołeh Tabaka 18, Piotr Szkolnik 82 (k), Karol Skuba 90
Izolator Boguchwała 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 listopada, 13:00 (200)
Motor Lublin 3-2 JKS 1909 Jarosław 8 listopada, 13:00 (1000)
Piotr Karwan 11, Kamil Stachyra 19, Krystian Mroczek 33 - Artur Bańka 24 (k), 63
Stal Kraśnik 0-1 Karpaty Krosno 8 listopada, 12:00 (150)
Bartłomiej Buczek 82
Hetman Żółkiewka 1-0 Lublinianka Lublin 8 listopada, 13:00 (100)
Rafał Bielak 86
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Sokół Sieniawa 8 listopada, 13:00 (100)
Paweł Hass 7, Mateusz Jędryas 85
Orzeł Przeworsk 0-2 Wisłoka Dębica 8 listopada, 14:00 (300)
Marcin Juszkiewicz 45, Dariusz Kantor 59
Stal Rzeszów 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 8 listopada, 14:00 (200)
Piotr Prędota 18 - Rafał Borysiuk 14

Kolejka 17 - 11 listopada

Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Avia Świdnik 11 listopada, 13:00 (300)
Kamil Oziemczuk 69
Wisłoka Dębica 0-0 Stal Rzeszów 11 listopada, 11:00 (700)
Sokół Sieniawa 3-0 Orzeł Przeworsk 11 listopada, 13:00 (400)
Paweł Hass 37, Tomasz Wilusz 65, Mateusz Jędryas 75
Lublinianka Lublin 0-1 Podlasie Biała Podlaska 11 listopada, 12:00 (200)
Rafał Adamiuk 23
Karpaty Krosno 3-0 Hetman Żółkiewka 11 listopada, 13:00 (700)
Bartłomiej Buczek 8, Bartosz Madeja 25 (k), Sylwester Sikorski 64
JKS 1909 Jarosław 1-1 Stal Kraśnik 11 listopada, 13:00 (300)
Lukasz Tyrawski 9 - Filip Drozd 58 (k)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Motor Lublin 29 października, 14:00 (300)
Damian Szuta 14, Michał Skiba 90 - Kamil Wolski 32
Resovia 2-1 Izolator Boguchwała 11 listopada, 13:00 (400)
Sebastian Dziedzic 63, Adrian Mołdoch 86 - Michał Bereś 39
Chełmianka Chełm 2-5 Wólczanka Wólka Pełkińska 11 listopada, 13:00 (150)
Damian Rusiecki 25 (k), Michał Walaszek 83 - Damian Misiło 5, Piotr Boratyn 30, 35, Krzysztof Pietluch 72, 82

Kolejka 18 - 15-16 listopada

Avia Świdnik 3-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 listopada, 13:00 (150)
Piotr Wójcik 26 (k), Kamil Oziemczuk 69, 86
Chełmianka Chełm 1-2 Izolator Boguchwała 15 listopada, 13:00 (200)
Łukasz Jankowski 30 - Michał Bereś 32 (k), Krzysztof Szymański 68
Resovia 1-0 Motor Lublin 15 listopada, 11:15 (600)
Bartłomiej Makowski 6 (k)
na Stadionie Miejskim / mecz pierwotnie zaplanowany na 11:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodów organizacyjnych
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Kraśnik 16 listopada, 12:00 (200)
Norbert Raczkiewicz 81
JKS 1909 Jarosław 4-1 Hetman Żółkiewka 15 listopada, 13:00 (100)
Bartłomiej Raba 30, 47, Michał Puńko 71, Mateusz Jurczak 75 - Rafał Bielak 52
Karpaty Krosno 3-0 Podlasie Biała Podlaska 15 listopada, 13:00 (500)
Kamil Walaszczyk 56, Bartłomiej Buczek 64, 80
Lublinianka Lublin 0-1 Orzeł Przeworsk 15 listopada, 12:00 (100)
Dorian Buczek 88
Sokół Sieniawa 1-3 Stal Rzeszów 16 listopada, 13:00 (200)
Piotr Prędota 70 (s) - Piotr Prędota 14, Łukasz Szczoczarz 66, Maciej Maślany 72
Wisłoka Dębica 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski 15 listopada, 13:00 (250)
Adison 15, 76, Witalij Melnyczuk 22, Arkadiusz Kot 49

Kolejka 19 - 22-23 listopada

Avia Świdnik 4-0 Wisłoka Dębica 22 listopada, 13:00 (200)
Bartłomiej Mazurek 12, Piotr Wójcik 50, Marcin Byszewski 67, Kamil Starok 75
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Sokół Sieniawa 23 listopada, 13:00 (200)
Piotr Zmorzyński 6, Tomasz Tymosiak 78 - Paweł Hass 21
Stal Rzeszów 2-2 Lublinianka Lublin 22 listopada, 12:00 (150)
Piotr Prędota 22, Peter Suswam 32 - Stefan Kucharzewski 72, Przemysław Kanarek 90
Orzeł Przeworsk 0-2 Karpaty Krosno 23 listopada, 13:00 (300)
Patryk Kapuściński 59, Bartosz Madeja 72
Podlasie Biała Podlaska 0-2 JKS 1909 Jarosław 22 listopada, 12:30 (100)
Bartłomiej Raba 45, Michał Fedor 77
mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 30-minutowym opóźnieniem z powodu zaśnieżonego boiska
Hetman Żółkiewka 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 listopada, 12:00 (100)
Rafał Bielak 7 - Patryk Słotwiński 71, 80
Stal Kraśnik 0-2 Resovia 23 listopada, 12:00 (250)
Adrian Mołdoch 11, Sebastian Dziedzic 33
Motor Lublin 0-0 Chełmianka Chełm 23 listopada, 12:00 (850)
Izolator Boguchwała 3-1 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 listopada, 13:00 (250)
Bartosz Karwat 11, 31, Jacek Tyburczy 37 - Sławomir Wójcik 52

Kolejka 20 - 14-15 marca

Izolator Boguchwała 1-1 Avia Świdnik 15 marca, 11:00 (250)
Jaromir Skiba 25 - Marcin Byszewski 19
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 marca, 14:00 (270)
Adrian Hołownia 32
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Motor Lublin 14 marca, 14:00 (400)
Maciej Lech 7, 52, Damian Misiło 12 - Paweł Myśliwiecki 61, Kamil Wolski 76
Chełmianka Chełm 1-0 Stal Kraśnik 15 marca, 14:00 (400)
Mateusz Olszak 45
Resovia 3-1 Hetman Żółkiewka 14 marca, 14:00 (400)
Mirosław Baran 40, Konrad Domoń 44, Przemysław Pyrdek 63 - Rafał Bielak 79
JKS 1909 Jarosław 0-0 Orzeł Przeworsk 14 marca, 15:00 (400)
Karpaty Krosno 4-1 Stal Rzeszów 15 marca, 12:00 (3500)
Łukasz Zych 24, Bartłomiej Buczek 43 (k), Dariusz Kantor 54, Marek Fundakowski 87 (k) - Łukasz Szczoczarz 74 (k)
Lublinianka Lublin 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 marca, 14:00 (350)
Kamil Witkowski 45 - Arkadiusz Kot 67
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 4-0 Wisłoka Dębica 15 marca, 14:00 (450)
Dawid Pigan 9, Paweł Hass 20, 65, 72

Kolejka 21 - 21-22 marca

Sokół Sieniawa 1-0 Avia Świdnik 22 marca, 14:00 (300)
Łukasz Bursztyka 13
Wisłoka Dębica 1-1 Lublinianka Lublin 21 marca, 15:00 (300)
Kacper Maik 89 - Paweł Zabielski 67
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Karpaty Krosno 22 marca, 14:00 (500)
Rafał Borysiuk 32 (k), Tomasz Tymosiak 87
Stal Rzeszów 5-0 JKS 1909 Jarosław 21 marca, 13:00 (400)
Piotr Murawski 35 (k), 43, Kacper Drelich 53, Piotr Prędota 57, Roman Mykytyn 73
Orzeł Przeworsk 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 marca, 14:00 (300)
Dorian Buczek 45
Podlasie Biała Podlaska 0-2 Resovia 21 marca, 14:00 (250)
Mirosław Baran 50, Tomasz Ciećko 55
Hetman Żółkiewka 1-0 Chełmianka Chełm 22 marca, 14:00 (250)
Serhij Iwlew 84
Stal Kraśnik 1-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 22 marca, 14:00 (150)
Filip Drozd 68 - Maciej Lech 56, 69, Krzysztof Pietluch 60
Motor Lublin 3-2 Izolator Boguchwała 21 marca, 19:00 (2100)
Grzegorz Szymanek 1, Rafał Król 29, Michał Paluch 76 - Adrian Burak 27, Szymon Kardyś 79
na Arenie Lublin

Kolejka 22 - 28-29 marca

Avia Świdnik 0-0 Motor Lublin 28 marca, 14:00 (1500)
Izolator Boguchwała 1-0 Stal Kraśnik 29 marca, 11:00 (150)
Krzysztof Domin 5
Wólczanka Wólka Pełkińska 3-2 Hetman Żółkiewka 28 marca, 14:00 (250)
Mateusz Kocur 16, Krzysztof Pietluch 57, 63 - Michał Kasperek 37, Jakub Baran 48
Chełmianka Chełm 2-0 Podlasie Biała Podlaska 29 marca, 15:00 (700)
Anatolij Hrynczenko 21, Mateusz Olszak 49
Resovia 0-0 Orzeł Przeworsk 28 marca, 14:00 (350)
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Rzeszów 29 marca, 15:30 (400)
JKS 1909 Jarosław 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca, 15:00 (250)
Wojciech Jakubiec 47, Witalij Melnyczuk 72
Karpaty Krosno 5-1 Wisłoka Dębica 28 marca, 15:00 (700)
Bartłomiej Buczek 29 (k), 35, 90, Kamil Walaszczyk 33, 50 - Radosław Guzik 47
Lublinianka Lublin 0-0 Sokół Sieniawa 28 marca, 15:00 (300)
na Arenie Lublin

Kolejka 23 - 4 kwietnia

Lublinianka Lublin 1-1 Avia Świdnik 4 kwietnia, 15:00 (400)
Oleg Rowbiel 25 - Piotr Wójcik 32
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 1-0 Karpaty Krosno 4 kwietnia, 11:00 (300)
Mateusz Jędryas 90
Wisłoka Dębica 0-2 JKS 1909 Jarosław 4 kwietnia, 15:00 (350)
Michał Puńko 43, Maciej Saramak 78
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 kwietnia, 14:00 (350)
Adrian Zarzecki 68
Stal Rzeszów 2-1 Resovia 4 kwietnia, 15:00 (2030)
Łukasz Szczoczarz 28, Piotr Prędota 83 - Piotr Szkolnik 90
Orzeł Przeworsk 0-0 Chełmianka Chełm 4 kwietnia, 13:00 (400)
Podlasie Biała Podlaska 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 4 kwietnia, 15:00 (250)
Adam Wiraszka 15, 90, Kamil Kocoł 69 (k) - Kamil Padiasek 45, Piotr Boratyn 76, Krzysztof Pietluch 90
Hetman Żółkiewka 2-1 Izolator Boguchwała 4 kwietnia, 11:00 (200)
Serhij Iwlew 23, Jakub Kosiarczyk 32 - Jaromir Skiba 18
Stal Kraśnik 0-3 Motor Lublin 4 kwietnia, 11:00 (500)
Michał Paluch 37, Piotr Karwan 71, Paweł Myśliwiecki 78

Kolejka 24 - 11-12 kwietnia

Avia Świdnik 3-0 Stal Kraśnik 11 kwietnia, 15:00 (500)
Mateusz Wołos 24, Lifa Sadio 76, Bartłomiej Mazurek 79
Motor Lublin 5-1 Hetman Żółkiewka 12 kwietnia, 16:00 (1700)
Paweł Myśliwiecki 11, 24, Rafał Król 31 (k), 83, Dawid Ptaszyński 66 - Serhij Iwlew 57 (k)
na Arenie Lublin
Izolator Boguchwała 4-0 Podlasie Biała Podlaska 12 kwietnia, 12:00 (250)
Bartosz Karwat 2, 8 (k), Krzysztof Szymański 83, 90
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Orzeł Przeworsk 11 kwietnia, 15:00 (700)
Piotr Boratyn 72 - Ihor Jacenkiw 58 (k)
Chełmianka Chełm 0-2 Stal Rzeszów 11 kwietnia, 16:00 (550)
Sebastian Brocki 36, Łukasz Szczoczarz 89
Resovia 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 11 kwietnia, 16:00 (350)
Patryk Róg 8, 40, Sebastian Dziedzic 89
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Wisłoka Dębica 11 kwietnia, 16:00 (300)
Ireneusz Baran 45, Marcin Żurawski 70 (k), Przemysław Orzechowski 82
JKS 1909 Jarosław 2-1 Sokół Sieniawa 11 kwietnia, 16:00 (450)
Sebastian Pawlak 44, Artur Bańka 60 - Paweł Hass 35
Karpaty Krosno 2-0 Lublinianka Lublin 11 kwietnia, 16:00 (400)
Dawid Kasza 30, Łukasz Zych 83

Kolejka 25 - 15 kwietnia

Karpaty Krosno 1-0 Avia Świdnik 15 kwietnia, 16:00 (350)
Bartłomiej Buczek 73
Lublinianka Lublin 3-0 JKS 1909 Jarosław 15 kwietnia, 17:00 (200)
Kamil Witkowski 47, Radosław Kursa 53, Paweł Zabielski 73
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 4-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 kwietnia, 16:00 (200)
Mateusz Trawka 29, Mateusz Jędryas 48, 90, Dawid Pigan 70
Wisłoka Dębica 0-2 Resovia 15 kwietnia, 16:00 (250)
Sebastian Dziedzic 55, Kacper Rop 90
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Dawid Bielatowicz
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Chełmianka Chełm 15 kwietnia, 16:00 (300)
Wadym Semczuk 70
Stal Rzeszów 3-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 kwietnia, 16:00 (200)
Piotr Prędota 22, Łukasz Szczoczarz 26, Michał Lisańczuk 80 - Krzysztof Pietluch 63, 81
Orzeł Przeworsk 1-3 Izolator Boguchwała 15 kwietnia, 16:00 (200)
Paweł Piątek 71 - Bartosz Karwat 54 (k), Jacek Tyburczy 60, Zbigniew Dąbek 74
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Motor Lublin 15 kwietnia, 16:00 (350)
Adam Wiraszka 24 - Piotr Karwan 7, Iwan Dykyj 27
Hetman Żółkiewka 1-2 Stal Kraśnik 15 kwietnia, 16:00 (150)
Rafał Bielak 82 - Karol Hudzik 27, Adrian Chamera 73

Kolejka 26 - 18-19 kwietnia

Avia Świdnik 1-1 Hetman Żółkiewka 19 kwietnia, 15:00 (350)
Kamil Oziemczuk 17 - Wiktor Bogusz 31
Stal Kraśnik 1-2 Podlasie Biała Podlaska 19 kwietnia, 15:00 (350)
Daniel Szewc 31 (k) - Piotr Bołtowicz 19, 53
Motor Lublin 5-0 Orzeł Przeworsk 18 kwietnia, 16:00 (1200)
Paweł Myśliwiecki 41, 73, Iwan Dykyj 49, Wałerij Sokołenko 79, Piotr Karwan 82
na Arenie Lublin
Izolator Boguchwała 0-2 Stal Rzeszów 19 kwietnia, 16:00 (350)
Łukasz Szczoczarz 15, 59
czerwona kartka Romana Mykytyna nie jest wliczana do rejestru kartek jako pokazana niesłusznie
Wólczanka Wólka Pełkińska 4-2 Orlęta Radzyń Podlaski 18 kwietnia, 16:00 (200)
Krzysztof Pietluch 10, 44, 62, Adrian Zarzecki 24 (s) - Tomasz Tymosiak 45, Piotr Zmorzyński 69
Chełmianka Chełm 2-1 Wisłoka Dębica 19 kwietnia, 16:00 (400)
Wadym Semczuk 50, Mateusz Olszak 86 (k) - Paweł Remut 89
Resovia 3-1 Sokół Sieniawa 18 kwietnia, 16:00 (300)
Radosław Adamski 24, 53, Sebastian Dziedzic 58 - Dawid Pigan 55
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Lublinianka Lublin 18 kwietnia, 16:00 (400)
Marcin Żurawski 48, Norbert Raczkiewicz 69 - Bartosz Tomczuk 83, 89
JKS 1909 Jarosław 0-4 Karpaty Krosno 19 kwietnia, 16:00 (700)
Patryk Kapuściński 5, Bartłomiej Buczek 43 (k), Marek Fundakowski 62, Kamil Walaszczyk 75

Kolejka 27 - 25-26 kwietnia

Izolator Boguchwała 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 kwietnia, 12:00 (250)
Jacek Tyburczy 4, Paweł Rzeźnik 14, Jaromir Skiba 47 - Witalij Melnyczuk 34
JKS 1909 Jarosław 3-1 Avia Świdnik 25 kwietnia, 16:00 (250)
Paweł Oziębło 15, 82, Mateusz Jurczak 79 - Patryk Grzegorczyk 45
Karpaty Krosno 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 kwietnia, 16:00 (400)
Lublinianka Lublin 1-0 Resovia 25 kwietnia, 15:00 (200)
Bartosz Tomczuk 90
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 2-2 Chełmianka Chełm 27 maja, 17:00 (150)
Mateusz Padiasek 39, Mateusz Jędryas 65 - Łukasz Młynarski 32, Michał Kobiałka 90
w pierwotnym terminie (26 kwietnia, 17:00) odwołany z powodu awarii autokaru gości
Wisłoka Dębica 0-2 Wólczanka Wólka Pełkińska 25 kwietnia, 17:00 (150)
Krzysztof Pietluch 58 (k), Maciej Lech 70
Stal Rzeszów 1-1 Motor Lublin 25 kwietnia, 16:00 (300)
Maciej Maślany 90 - Wałerij Sokołenko 79
Orzeł Przeworsk 2-1 Stal Kraśnik 25 kwietnia, 13:00 (300)
Paweł Piątek 23, Ihor Jacenkiw 47 (k) - Maksym Bołkit 90
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Hetman Żółkiewka 25 kwietnia, 16:00 (270)
Piotr Bołtowicz 43 - Serhij Iwlew 35

Kolejka 28 - 2-3 maja

Avia Świdnik 4-1 Podlasie Biała Podlaska 2 maja, 16:00 (250)
Patryk Grzegorczyk 32, 80, Kamil Oziemczuk 53, 63 - Adrian Hołownia 4
Hetman Żółkiewka 0-2 Orzeł Przeworsk 3 maja, 16:00 (100)
Tomasz Walat 67 (k), Paweł Piątek 82
Stal Kraśnik 0-1 Stal Rzeszów 2 maja, 16:00 (250)
Adam Orzeł 74 (s)
Motor Lublin 4-2 Orlęta Radzyń Podlaski 2 maja, 19:00 (2450)
Piotr Piekarski 10, Adrian Zarzecki 41 (s), Kamil Stachyra 90, Michał Kowalczyk 90 - Adrian Zarzecki 55, Piotr Zmorzyński 90
na Arenie Lublin
Izolator Boguchwała 2-0 Wisłoka Dębica 3 maja, 11:00 (200)
Adrian Sitek 55, Bartosz Karwat 58
Wólczanka Wólka Pełkińska 0-4 Sokół Sieniawa 2 maja, 16:00 (600)
Mateusz Trawka 53, Paweł Hass 78, Bartłomiej Poprawa 87 (s), Konrad Maca 89
Chełmianka Chełm 1-3 Lublinianka Lublin 3 maja, 16:00 (350)
Mateusz Olszak 31 (k) - Wadym Semczuk 52 (s), Bartosz Tomczuk 54, Kamil Witkowski 76
Resovia 3-0 Karpaty Krosno 2 maja, 17:00 (950)
Przemysław Pyrdek 4, Tomasz Ciećko 16, Sebastian Fedan 50
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 JKS 1909 Jarosław 2 maja, 16:00 (300)
Kamil Groborz 75, 90

Kolejka 29 - 9-10 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 Avia Świdnik 9 maja, 17:00 (300)
Bartłomiej Mazurek 33, 35, Kacper Krawiec 82
JKS 1909 Jarosław 1-2 Resovia 9 maja, 17:00 (600)
Jarosław Jamrozik 51 - Sebastian Fedan 41, Piotr Szkolnik 90 (k)
Karpaty Krosno 1-1 Chełmianka Chełm 9 maja, 17:00 (500)
Patryk Kapuściński 31 - Mateusz Olszak 88
Lublinianka Lublin 2-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 6 maja, 17:00 (100)
Bartosz Tomczuk 30, Dawid Skoczylas 55
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 1-1 Izolator Boguchwała 10 maja, 17:00 (300)
Paweł Hass 67 (k) - Bartosz Karwat 89 (k)
Wisłoka Dębica 0-7 Motor Lublin 9 maja, 15:00 (350)
Kamil Stachyra 5, Piotr Piekarski 10, Paweł Myśliwiecki 40, 45, Dawid Ptaszyński 42, Marcin Świech 75, Michał Paluch 76
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Stal Kraśnik 10 maja, 16:00 (150)
Adison 10
Stal Rzeszów 5-0 Hetman Żółkiewka 9 maja, 17:00 (500)
Piotr Murawski 22, 83, Jakub Kosiarczyk 29 (s), Michał Szymański 43, Sebastian Brocki 85
Orzeł Przeworsk 3-1 Podlasie Biała Podlaska 10 maja, 12:00 (300)
Paweł Piątek 48, 89, 90 - Kamil Kocoł 5

Kolejka 30 - 16-17 maja

Avia Świdnik 1-1 Orzeł Przeworsk 16 maja, 17:00 (300)
Marcin Byszewski 43 - Paweł Piątek 59
Podlasie Biała Podlaska 2-7 Stal Rzeszów 16 maja, 17:00 (100)
Adam Wiraszka 26, Łukasz Sawtyruk 52 - Piotr Prędota 35, 85, Roman Mykytyn 41, Michał Szymański 49, Sebastian Brocki 55, 58, Dominik Bednarczyk 78
Hetman Żółkiewka 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 17 maja, 17:00 (150)
Serhij Iwlew 90, Bartosz Nogas 90 - Witalij Melnyczuk 55, Piotr Zmorzyński 65
Stal Kraśnik 3-0 Wisłoka Dębica 16 maja, 17:00 (200)
Filip Drozd 18, 74, Adrian Chamera 90
Motor Lublin 2-0 Sokół Sieniawa 14 maja, 17:00 (1054)
Kamil Stachyra 15, Piotr Piekarski 22
na Arenie Lublin
Izolator Boguchwała 6-0 Lublinianka Lublin 17 maja, 11:00 (150)
Jaromir Skiba 19, Adrian Sitek 38, Krzysztof Szymański 55, 66, Jacek Tyburczy 90, Paweł Rzeźnik 90
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Karpaty Krosno 17 maja, 18:00 (500)
Krzysztof Pietluch 54 (k) - Albert Telesz 1
Chełmianka Chełm 2-0 JKS 1909 Jarosław 16 maja, 17:00 (500)
Wadym Semczuk 59, Kordian Sołtysiuk 73
Resovia 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja, 17:00 (400)
Przemysław Pyrdek 6 - Patryk Słotwiński 24

Kolejka 31 - 20 maja

Resovia 2-2 Avia Świdnik 20 maja, 17:15 (250)
Przemysław Pyrdek 15, Tomasz Ciećko 47 - Patryk Grzegorczyk 22, Mateusz Wołos 23
mecz pierwotnie zaplanowany na 17:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm 20 maja, 17:00 (300)
żółtą kartką został ukarany także rezerwowy bramkarz gospodarzy - Piotr Wojtowicz
JKS 1909 Jarosław 3-3 Wólczanka Wólka Pełkińska 20 maja, 17:00 (500)
Bartłomiej Raba 9, 47, Jarosław Jamrozik 63 - Krzysztof Pietluch 57, 90, Daniel Gaweł 69
Karpaty Krosno 1-0 Izolator Boguchwała 20 maja, 17:00 (450)
Kamil Walaszczyk 64
Lublinianka Lublin 0-3 Motor Lublin 20 maja, 19:00 (2000)
Kamil Stachyra 19, 90 (k), Rafał Król 53 (k)
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 2-1 Stal Kraśnik 20 maja, 17:00 (150)
Mateusz Jędryas 37, 87 - Adrian Chamera 61
Wisłoka Dębica 0-3 Hetman Żółkiewka 20 maja, 17:00 (150)
Serhij Iwlew 31 (k), Rafał Bielak 47, 86
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Podlasie Biała Podlaska 20 maja, 17:00 (350)
Krystian Łotys 6, Arkadiusz Kot 9, Tomasz Tymosiak 58, Rafał Borysiuk 88 (k)
Stal Rzeszów 1-1 Orzeł Przeworsk 20 maja, 17:00 (400)
Sebastian Brocki 43 - Dorian Buczek 26

Kolejka 32 - 23-24 maja

Avia Świdnik 2-3 Stal Rzeszów 24 maja, 17:00 (400)
Mateusz Wołos 19, 42 - Piotr Prędota 27, 53, Kacper Drelich 59
Orzeł Przeworsk 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 24 maja, 15:00 (350)
Podlasie Biała Podlaska 8-1 Wisłoka Dębica 23 maja, 17:00 (150)
Łukasz Sawtyruk 7, 19, 70, 78, Łukasz Panasiuk 16, Piotr Bołtowicz 28, Maksymilian Panek 50 (s), Kamil Kocoł 85 - Tomasz Kot 51
Hetman Żółkiewka 0-2 Sokół Sieniawa 24 maja, 17:00 (200)
Mateusz Trawka 3, Paweł Hass 11
Stal Kraśnik 4-1 Lublinianka Lublin 23 maja, 17:00 (300)
Adrian Chamera 22, Filip Drozd 37 (k), 38, Daniel Szewc 47 - Patryk Czułowski 45
Motor Lublin 2-2 Karpaty Krosno 23 maja, 19:00 (3000)
Kamil Stachyra 23, Piotr Piekarski 53 - Dariusz Kantor 58, Mateusz Kolbusz 90
na Arenie Lublin
Izolator Boguchwała 6-1 JKS 1909 Jarosław 24 maja, 11:00 (200)
Krzysztof Szymański 14, 45, Jacek Tyburczy 19, Bartosz Karwat 53, Arkadiusz Burak 69, 71 - Artur Bańka 90 (k)
Wólczanka Wólka Pełkińska 6-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 maja, 17:00 (100)
Marek Gwóźdź 11, 77, Damian Misiło 15, Piotr Boratyn 21, Krzysztof Pietluch 59, Bartłomiej Poprawa 90 - Ihor Paśkiw 62
Chełmianka Chełm 1-2 Resovia 24 maja, 16:00 (550)
Mateusz Olszak 34 - Radosław Adamski 37, Kacper Rop 74

Kolejka 33 - 30 maja

Chełmianka Chełm 3-0 Avia Świdnik 30 maja, 17:00 (750)
Łukasz Młynarski 10, Mateusz Olszak 54, Rafał Kycko 90 (k)
Resovia 5-0 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 maja, 17:00 (300)
Przemysław Pyrdek 18, Szymon Kaliniec 55, 85, Kacper Rop 60, Konrad Domoń 80
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Izolator Boguchwała 30 maja, 17:00 (300)
JKS 1909 Jarosław 0-2 Motor Lublin 30 maja, 17:00 (700)
Paweł Myśliwiecki 70, 86
Karpaty Krosno 1-2 Stal Kraśnik 30 maja, 17:00 (700)
Bartłomiej Buczek 76 (k) - Filip Drozd 32, 51
Lublinianka Lublin 5-1 Hetman Żółkiewka 30 maja, 17:00 (150)
Patryk Czułowski 2, Rafał Stępień 17, 62, Kamil Witkowski 74, Bartosz Tomczuk 87 - Rafał Krupski 45
na Arenie Lublin
Sokół Sieniawa 1-3 Podlasie Biała Podlaska 30 maja, 17:00 (250)
Krzysztof Bigas 35 - Łukasz Sawtyruk 58, 84, Łukasz Panasiuk 86
Wisłoka Dębica 0-8 Orzeł Przeworsk 30 maja, 17:00 (100)
Arkadiusz Guzior 4, Kamil Kołodziej 32, 47, 90, Paweł Piątek 65, Tomasz Walat 67, Dawid Czyrny 78, 89
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Stal Rzeszów 30 maja, 17:00 (400)
Tomasz Tymosiak 51 - Piotr Prędota 63
po meczu czerwoną kartką został ukarany zawodnik gospodarzy - Arkadiusz Kot

Kolejka 34 - 6 czerwca

Avia Świdnik 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski 6 czerwca, 17:00 (400)
Adison 30, Tomasz Tymosiak 60, 83, Piotr Zmorzyński 62
Stal Rzeszów 8-0 Wisłoka Dębica 6 czerwca, 17:00 (500)
Sebastian Brocki 4, 6, 51, Piotr Prędota 19, 34, 38, 45, Michał Szymański 42
Orzeł Przeworsk 1-1 Sokół Sieniawa 6 czerwca, 17:00 (800)
Paweł Piątek 55 - Damian Skała 27
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Lublinianka Lublin 6 czerwca, 17:00 (200)
Łukasz Sawtyruk 49 - Bartosz Tomczuk 67 (k)
Hetman Żółkiewka 1-2 Karpaty Krosno 6 czerwca, 17:00 (200)
Serhij Iwlew 87 - Bartłomiej Buczek 1, Bartosz Madeja 69 (k)
Stal Kraśnik 4-0 JKS 1909 Jarosław 6 czerwca, 17:00 (200)
Daniel Szewc 9, Filip Drozd 24, 66, 72
Motor Lublin 4-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 czerwca, 17:00 (1500)
Krystian Mroczek 63, 75, Michał Paluch 79, Paweł Myśliwiecki 82 - Ihor Paśkiw 7, Ireneusz Baran 18, Arkadiusz Smoła 20
na Arenie Lublin
Izolator Boguchwała 0-0 Resovia 6 czerwca, 17:00 (550)
Wólczanka Wólka Pełkińska 1-1 Chełmianka Chełm 6 czerwca, 17:00 (150)
Adrian Bednarz 44 - Mateusz Olszak 3

Baraże o udział w II lidze

II liga 2014/2015

III liga 2014/2015 (dolnośląsko-lubuska)
III liga 2014/2015 (kujawsko-pomorsko-wielkopolska)
III liga 2014/2015 (łódzko-mazowiecka)
III liga 2014/2015 (małopolsko-świętokrzyska)
III liga 2014/2015 (opolsko-śląska)
III liga 2014/2015 (podlasko-warmińsko-mazurska)
III liga 2014/2015 (pomorsko-zachodniopomorska)

IV liga 2014/2015 (lubelska)
IV liga 2014/2015 (podkarpacka)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas