[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

IV liga 2014/2015, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polonia Przemyśl 30 64 19 7 4 65-21 11 4 0 34-9 8 3 4 31-12
2.  Piast Tuczempy 30 56 16 8 6 43-21 8 3 4 18-12 8 5 2 25-9
3.  Cosmos Nowotaniec 30 52 15 7 8 48-32 9 3 3 26-12 6 4 5 22-20
4.  Wisłok Wiśniowa 30 50 14 8 8 50-40 6 5 4 25-20 8 3 4 25-20
5.  Rzemieślnik Pilzno 30 48 14 6 10 35-30 9 1 5 24-16 5 5 5 11-14
6.  LKS Skołoszów 30 46 12 10 8 43-38 7 7 1 26-14 5 3 7 17-24
7.  Crasnovia Krasne 30 43 12 7 11 52-47 7 2 6 27-23 5 5 5 25-24
8.  Pogoń Leżajsk 30 40 11 7 12 33-29 5 5 5 19-11 6 2 7 14-18 2 6 2 0 0 5-1
9.  Sokół Nisko 30 40 11 7 12 52-57 6 3 6 27-30 5 4 6 25-27 2 0 0 0 2 1-5
10.  Bukowa Jastkowice 30 39 10 9 11 39-46 5 4 6 17-15 5 5 5 22-31 2 3 1 0 1 2-2
11.  Kolbuszowianka Kolbuszowa 30 39 12 3 15 37-48 7 1 7 25-29 5 2 8 12-19 2 3 1 0 1 2-2
12.  Przełom Besko 30 38 9 11 10 36-36 8 4 3 23-13 1 7 7 13-23
13.  Stal Nowa Dęba 30 35 9 8 13 41-49 6 6 3 24-18 3 2 10 17-31 2 6 2 0 0 5-2
14.  Strumyk Malawa 30 35 9 8 13 44-51 7 3 5 30-22 2 5 8 14-29 2 0 0 0 2 2-5
15.  Sawa Sonina 30 21 5 6 19 28-61 2 4 9 13-31 3 2 10 15-30
16.  Czarni 1910 Jasło 30 16 4 4 22 24-64 4 3 8 15-22 0 1 14 9-42

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polonia Przemyśl    0-0 2-1 3-0 1-1 2-0 1-1 1-0 2-2 3-1 3-0 1-0 4-1 3-0 3-0* 5-2 
 2 Piast Tuczempy0-3     1-1 0-1 0-0 0-1 1-3 0-0 3-2 2-0 3-1 1-0 1-0 4-0 1-0 1-0 
 3 Cosmos Nowotaniec1-1 0-2     1-0 2-0 1-1 4-0 2-0 1-3 6-2 0-1 1-1 1-0 3-1 1-0 2-0 
 4 Wisłok Wiśniowa0-3 4-4 0-0     1-2 3-0 1-0 0-2 3-4 3-3 0-0 1-1 5-0 1-0 2-1 1-0 
 5 Rzemieślnik Pilzno1-0 0-1 0-2 0-1     4-1 2-3 1-0 1-0 1-1 1-0 3-0 2-1 3-2 2-3 3-1 
 6 LKS Skołoszów1-0 2-1 0-0 6-3 1-0     1-1 2-0 2-2 3-0 0-0 2-2 1-1 1-1 2-3 2-0 
 7 Crasnovia Krasne0-3 0-2 2-4 3-1 0-1 3-0     0-2 3-3 2-3 2-1 4-0 4-2 0-0 1-0 3-1 
 8 Pogoń Leżajsk0-1 0-0 3-0 0-2 0-1 1-2 1-1     3-0 1-1 2-1 0-0 0-1 0-0 3-0 5-1 
 9 Sokół Nisko2-2 0-4 3-2 1-3 1-0 0-2 3-1 1-2     2-2 1-4 1-1 3-1 2-3 3-2 4-1 
 10 Bukowa Jastkowice3-1 0-2 1-0 0-1 0-1 0-0 3-5 1-2 0-0     0-1 1-0 2-1 0-0 1-1 5-0 
 11 Kolbuszowianka Kolbuszowa0-3 1-3 1-3 1-5 2-1 3-1 3-1 1-2 1-0 1-2     1-4 2-1 4-1 1-1 3-1 
 12 Przełom Besko2-1 1-0 0-1 0-1 1-1 2-1 1-1 3-0 1-2 0-0 1-0     1-1 3-2 5-1 2-1 
 13 Stal Nowa Dęba1-4 0-2 2-2 2-2 0-0 2-2 1-1 3-1 1-2 6-1 1-0 1-0     3-1 1-0 0-0 
 14 Strumyk Malawa0-4 1-1 3-2 0-0 3-0 3-0 1-4 1-0 5-2 1-3 5-0 2-2 1-2     1-2 3-0 
 15 Sawa Sonina0-4 0-3 2-3 2-2 1-1 0-4 0-3 1-1 0-3 0-1 0-1 2-0 1-3 1-1     3-1 
 16 Czarni 1910 Jasło1-1 0-0 0-1 1-3 1-2 0-2 1-0 1-2 1-0 0-2 0-2 2-2 3-2 1-2 3-1     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Wisłok Wiśniowa 1-1 Przełom Besko 9 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 0-0 Strumyk Malawa 10 sierpnia, 13:00 (150)
Czarni 1910 Jasło 0-2 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 3-1 Stal Nowa Dęba 9 sierpnia, 18:00 (250)
Sawa Sonina 0-3 Crasnovia Krasne 9 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Piast Tuczempy 9 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 1-0 Polonia Przemyśl 10 sierpnia, 14:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Pogoń Leżajsk 10 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Polonia Przemyśl 1-0 Pogoń Leżajsk 13 sierpnia, 17:00
Piast Tuczempy 0-1 LKS Skołoszów 13 sierpnia, 17:00
Crasnovia Krasne 0-1 Rzemieślnik Pilzno 13 sierpnia, 17:00 (100)
Stal Nowa Dęba 1-0 Sawa Sonina 13 sierpnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-0 Sokół Nisko 13 sierpnia, 18:00
Strumyk Malawa 3-0 Czarni 1910 Jasło 13 sierpnia, 17:00 (150)
Wisłok Wiśniowa 3-3 Bukowa Jastkowice 13 sierpnia, 16:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Przełom Besko 13 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Bukowa Jastkowice 1-0 Przełom Besko 17 sierpnia, 17:00
Czarni 1910 Jasło 1-3 Wisłok Wiśniowa 16 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-3 Strumyk Malawa 16 sierpnia, 18:00
Sawa Sonina 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 16 sierpnia, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 2-1 Stal Nowa Dęba 17 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 1-1 Crasnovia Krasne 17 sierpnia, 17:00
Pogoń Leżajsk 0-0 Piast Tuczempy 17 sierpnia, 17:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 Polonia Przemyśl 17 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Przełom Besko 2-1 Polonia Przemyśl 24 sierpnia, 16:00
Piast Tuczempy 1-1 Cosmos Nowotaniec 23 sierpnia, 17:00
Crasnovia Krasne 0-2 Pogoń Leżajsk 23 sierpnia, 17:00
Stal Nowa Dęba 2-2 LKS Skołoszów 23 sierpnia, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Rzemieślnik Pilzno 23 sierpnia, 17:00
Strumyk Malawa 1-2 Sawa Sonina 24 sierpnia, 11:30
Wisłok Wiśniowa 3-4 Sokół Nisko 23 sierpnia, 17:00
Bukowa Jastkowice 5-0 Czarni 1910 Jasło 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Czarni 1910 Jasło 2-2 Przełom Besko 30 sierpnia, 17:00
Sokół Nisko 2-2 Bukowa Jastkowice 30 sierpnia, 17:00
Sawa Sonina 2-2 Wisłok Wiśniowa 30 sierpnia, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 3-2 Strumyk Malawa 31 sierpnia, 17:00
LKS Skołoszów 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 31 sierpnia, 17:00
Pogoń Leżajsk 0-1 Stal Nowa Dęba 29 sierpnia, 17:00
Cosmos Nowotaniec 4-0 Crasnovia Krasne 31 sierpnia, 14:00
Polonia Przemyśl 0-0 Piast Tuczempy 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Przełom Besko 1-0 Piast Tuczempy 7 września, 16:00
Crasnovia Krasne 0-3 Polonia Przemyśl 7 września, 11:30
Stal Nowa Dęba 2-2 Cosmos Nowotaniec 6 września, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Pogoń Leżajsk 7 września, 17:00
Strumyk Malawa 3-0 LKS Skołoszów 7 września, 11:30
Wisłok Wiśniowa 1-2 Rzemieślnik Pilzno 7 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 1-1 Sawa Sonina 7 września, 17:00
Czarni 1910 Jasło 1-0 Sokół Nisko 6 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Sokół Nisko 1-1 Przełom Besko 13 września, 16:00
Sawa Sonina 3-1 Czarni 1910 Jasło 13 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 1-1 Bukowa Jastkowice 14 września, 16:00
LKS Skołoszów 6-3 Wisłok Wiśniowa 14 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 0-0 Strumyk Malawa 13 września, 16:00
Cosmos Nowotaniec 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 14 września, 14:00
Polonia Przemyśl 4-1 Stal Nowa Dęba 13 września, 16:00
Piast Tuczempy 1-3 Crasnovia Krasne 13 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Przełom Besko 1-1 Crasnovia Krasne 21 września, 16:00
Stal Nowa Dęba 0-2 Piast Tuczempy 20 września, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 0-3 Polonia Przemyśl 20 września, 16:00
Strumyk Malawa 3-2 Cosmos Nowotaniec 21 września, 11:30
Wisłok Wiśniowa 0-2 Pogoń Leżajsk 20 września, 16:00
Bukowa Jastkowice 0-0 LKS Skołoszów 21 września, 16:00
Czarni 1910 Jasło 1-2 Rzemieślnik Pilzno 20 września, 16:00
Sokół Nisko 3-2 Sawa Sonina 21 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Sawa Sonina 2-0 Przełom Besko 27 września, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Sokół Nisko 28 września, 15:00
LKS Skołoszów 2-0 Czarni 1910 Jasło 28 września, 16:00
Pogoń Leżajsk 1-1 Bukowa Jastkowice 27 września, 16:00
Cosmos Nowotaniec 1-0 Wisłok Wiśniowa 28 września, 14:00
Polonia Przemyśl 3-0 Strumyk Malawa 27 września, 15:00
Piast Tuczempy 3-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 27 września, 16:00
Crasnovia Krasne 4-2 Stal Nowa Dęba 27 września, 15:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Przełom Besko 1-1 Stal Nowa Dęba 5 października, 16:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Crasnovia Krasne 4 października, 11:00
Strumyk Malawa 1-1 Piast Tuczempy 4 października, 15:30
Wisłok Wiśniowa 0-3 Polonia Przemyśl 4 października, 11:00
Bukowa Jastkowice 1-0 Cosmos Nowotaniec 5 października, 16:00
Czarni 1910 Jasło 1-2 Pogoń Leżajsk 4 października, 15:00
Sokół Nisko 0-2 LKS Skołoszów 5 października, 15:00
Sawa Sonina 1-1 Rzemieślnik Pilzno 4 października, 16:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Rzemieślnik Pilzno 3-0 Przełom Besko 12 października, 15:00
LKS Skołoszów 2-3 Sawa Sonina 12 października, 16:00
Pogoń Leżajsk 3-0 Sokół Nisko 11 października, 11:00
Cosmos Nowotaniec 2-0 Czarni 1910 Jasło 12 października, 14:00
Polonia Przemyśl 3-1 Bukowa Jastkowice 11 października, 15:00
Piast Tuczempy 0-1 Wisłok Wiśniowa 11 października, 15:00
Crasnovia Krasne 0-0 Strumyk Malawa 11 października, 15:00
Stal Nowa Dęba 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 11 października, 16:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Przełom Besko 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 19 października, 15:00
Strumyk Malawa 1-2 Stal Nowa Dęba 19 października, 11:30
Wisłok Wiśniowa 1-0 Crasnovia Krasne 19 października, 15:00
Bukowa Jastkowice 0-2 Piast Tuczempy 19 października, 15:00
Czarni 1910 Jasło 1-1 Polonia Przemyśl 19 października, 15:00
Sokół Nisko 3-2 Cosmos Nowotaniec 18 października, 15:00
Sawa Sonina 1-1 Pogoń Leżajsk 18 października, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 4-1 LKS Skołoszów 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

LKS Skołoszów 2-2 Przełom Besko 26 października, 14:00
Pogoń Leżajsk 0-1 Rzemieślnik Pilzno 25 października, 15:00
Cosmos Nowotaniec 1-0 Sawa Sonina 26 października, 14:00
Polonia Przemyśl 2-2 Sokół Nisko 26 października, 14:00
Piast Tuczempy 1-0 Czarni 1910 Jasło 25 października, 15:00
Crasnovia Krasne 2-3 Bukowa Jastkowice 26 października, 14:00
Stal Nowa Dęba 2-2 Wisłok Wiśniowa 25 października, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 4-1 Strumyk Malawa 24 października, 15:30

Kolejka 14 - 2 listopada

Przełom Besko 3-2 Strumyk Malawa 2 listopada, 14:00
Wisłok Wiśniowa 0-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 2 listopada, 14:00
Bukowa Jastkowice 2-1 Stal Nowa Dęba 2 listopada, 13:00
Czarni 1910 Jasło 1-0 Crasnovia Krasne 2 listopada, 14:00
Sokół Nisko 0-4 Piast Tuczempy 2 listopada, 14:00
Sawa Sonina 0-4 Polonia Przemyśl 2 listopada, 13:00 (400)
Rzemieślnik Pilzno 0-2 Cosmos Nowotaniec 2 listopada, 14:00
LKS Skołoszów 2-0 Pogoń Leżajsk 2 listopada, 14:00
w Radymnie

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Pogoń Leżajsk 0-0 Przełom Besko 8 listopada, 14:00
Cosmos Nowotaniec 1-1 LKS Skołoszów 9 listopada, 14:00
Polonia Przemyśl 1-1 Rzemieślnik Pilzno 8 listopada, 13:00 (400)
Piast Tuczempy 1-0 Sawa Sonina 8 listopada, 14:00
Crasnovia Krasne 3-3 Sokół Nisko 8 listopada, 13:00 (150)
Stal Nowa Dęba 0-0 Czarni 1910 Jasło 8 listopada, 13:00 (150)
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-2 Bukowa Jastkowice 9 listopada, 11:00 (200)
Strumyk Malawa 0-0 Wisłok Wiśniowa 9 listopada, 11:30

Kolejka 16 - 21-22 marca

Pogoń Leżajsk 3-0 Cosmos Nowotaniec 21 marca, 14:00
Przełom Besko 0-1 Wisłok Wiśniowa 22 marca, 15:30
Strumyk Malawa 1-3 Bukowa Jastkowice 22 marca, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 Czarni 1910 Jasło 22 marca, 14:00
Stal Nowa Dęba 1-2 Sokół Nisko 21 marca, 14:00 (250)
Crasnovia Krasne 1-0 Sawa Sonina 21 marca, 14:00
Piast Tuczempy 0-0 Rzemieślnik Pilzno 21 marca, 15:00
Polonia Przemyśl 2-0 LKS Skołoszów 21 marca, 13:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Przełom Besko 0-1 Cosmos Nowotaniec 29 marca, 16:30
Pogoń Leżajsk 0-1 Polonia Przemyśl 28 marca, 14:00
LKS Skołoszów 2-1 Piast Tuczempy 29 marca, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Crasnovia Krasne 29 marca, 15:00
Sawa Sonina 1-3 Stal Nowa Dęba 29 marca, 15:00
Sokół Nisko 1-4 Kolbuszowianka Kolbuszowa 28 marca, 15:00
Czarni 1910 Jasło 1-2 Strumyk Malawa 28 marca, 14:00
Bukowa Jastkowice 0-1 Wisłok Wiśniowa 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Przełom Besko 0-0 Bukowa Jastkowice 4 kwietnia, 14:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Czarni 1910 Jasło 4 kwietnia, 14:00
Strumyk Malawa 5-2 Sokół Nisko 1 kwietnia, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-1 Sawa Sonina 4 kwietnia, 14:00
Stal Nowa Dęba 0-0 Rzemieślnik Pilzno 4 kwietnia, 12:00
Crasnovia Krasne 3-0 LKS Skołoszów 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piast Tuczempy 0-0 Pogoń Leżajsk 4 kwietnia, 12:00
Polonia Przemyśl 2-1 Cosmos Nowotaniec 4 kwietnia, 11:00 (100)

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Polonia Przemyśl 1-0 Przełom Besko 11 kwietnia, 14:00
Cosmos Nowotaniec 0-2 Piast Tuczempy 12 kwietnia, 14:00
Pogoń Leżajsk 1-1 Crasnovia Krasne 11 kwietnia, 15:00
LKS Skołoszów 1-1 Stal Nowa Dęba 12 kwietnia, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 12 kwietnia, 15:00
Sawa Sonina 1-1 Strumyk Malawa 12 kwietnia, 15:00
Sokół Nisko 1-3 Wisłok Wiśniowa 12 kwietnia, 15:00
Czarni 1910 Jasło 0-2 Bukowa Jastkowice 11 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Przełom Besko 2-1 Czarni 1910 Jasło 19 kwietnia, 16:30
Bukowa Jastkowice 0-0 Sokół Nisko 19 kwietnia, 16:00
Wisłok Wiśniowa 2-1 Sawa Sonina 19 kwietnia, 15:00
Strumyk Malawa 3-0 Rzemieślnik Pilzno 19 kwietnia, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 3-1 LKS Skołoszów 19 kwietnia, 16:00
Stal Nowa Dęba 3-1 Pogoń Leżajsk 18 kwietnia, 16:00
Crasnovia Krasne 2-4 Cosmos Nowotaniec 18 kwietnia, 11:00
Piast Tuczempy 0-3 Polonia Przemyśl 18 kwietnia, 14:30

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Piast Tuczempy 1-0 Przełom Besko 25 kwietnia, 17:00
Polonia Przemyśl 1-1 Crasnovia Krasne 25 kwietnia, 16:00
Cosmos Nowotaniec 1-0 Stal Nowa Dęba 26 kwietnia, 14:00
Pogoń Leżajsk 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 25 kwietnia, 16:00
LKS Skołoszów 1-1 Strumyk Malawa 26 kwietnia, 14:00
Rzemieślnik Pilzno 0-1 Wisłok Wiśniowa 26 kwietnia, 16:00
Sawa Sonina 0-1 Bukowa Jastkowice 26 kwietnia, 16:00
Sokół Nisko 4-1 Czarni 1910 Jasło 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Przełom Besko 1-2 Sokół Nisko 3 maja, 16:30
Czarni 1910 Jasło 3-1 Sawa Sonina 2 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 0-1 Rzemieślnik Pilzno 3 maja, 16:00
Wisłok Wiśniowa 3-0 LKS Skołoszów 3 maja, 16:00
Strumyk Malawa 1-0 Pogoń Leżajsk 1 maja, 16:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Cosmos Nowotaniec 3 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-4 Polonia Przemyśl 1 maja, 16:00
Crasnovia Krasne 0-2 Piast Tuczempy 2 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Crasnovia Krasne 4-0 Przełom Besko 9 maja, 17:00
Piast Tuczempy 1-0 Stal Nowa Dęba 9 maja, 14:00
Polonia Przemyśl 3-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 9 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec 3-1 Strumyk Malawa 10 maja, 14:00
Pogoń Leżajsk 0-2 Wisłok Wiśniowa 9 maja, 17:00
LKS Skołoszów 3-0 Bukowa Jastkowice 10 maja, 17:00
Rzemieślnik Pilzno 3-1 Czarni 1910 Jasło 10 maja, 16:00
Sawa Sonina 0-3 Sokół Nisko 10 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Przełom Besko 5-1 Sawa Sonina 17 maja, 16:30
Sokół Nisko 1-0 Rzemieślnik Pilzno 17 maja, 17:00
Czarni 1910 Jasło 0-2 LKS Skołoszów 16 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 1-2 Pogoń Leżajsk 16 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 0-0 Cosmos Nowotaniec 16 maja, 11:00
Strumyk Malawa 0-4 Polonia Przemyśl 17 maja, 11:30
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-3 Piast Tuczempy 17 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 1-1 Crasnovia Krasne 16 maja, 11:00

Kolejka 25 - 20 maja

Stal Nowa Dęba 1-0 Przełom Besko 20 maja, 17:00
Crasnovia Krasne 2-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 20 maja, 17:00
Piast Tuczempy 4-0 Strumyk Malawa 20 maja, 17:00
Polonia Przemyśl 3-0 Wisłok Wiśniowa 20 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec 6-2 Bukowa Jastkowice 20 maja, 17:00
Pogoń Leżajsk 5-1 Czarni 1910 Jasło 20 maja, 17:00
LKS Skołoszów 2-2 Sokół Nisko 20 maja, 16:00
Rzemieślnik Pilzno 2-3 Sawa Sonina 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Przełom Besko 1-1 Rzemieślnik Pilzno 24 maja, 16:30
Sawa Sonina 0-4 LKS Skołoszów 24 maja, 17:00
Sokół Nisko 1-2 Pogoń Leżajsk 23 maja, 17:00
Czarni 1910 Jasło 0-1 Cosmos Nowotaniec 23 maja, 17:00
Bukowa Jastkowice 3-1 Polonia Przemyśl 24 maja, 17:00
Wisłok Wiśniowa 4-4 Piast Tuczempy 24 maja, 17:00
Strumyk Malawa 1-4 Crasnovia Krasne 24 maja, 15:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 2-1 Stal Nowa Dęba 23 maja, 11:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-4 Przełom Besko 31 maja, 17:00
Stal Nowa Dęba 3-1 Strumyk Malawa 30 maja, 16:00
Crasnovia Krasne 3-1 Wisłok Wiśniowa 30 maja, 17:00
Piast Tuczempy 2-0 Bukowa Jastkowice 30 maja, 15:00
Polonia Przemyśl 5-2 Czarni 1910 Jasło 30 maja, 16:00
Cosmos Nowotaniec 1-3 Sokół Nisko 31 maja, 14:00
Pogoń Leżajsk 3-0 Sawa Sonina 31 maja, 17:00
LKS Skołoszów 1-0 Rzemieślnik Pilzno 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4 czerwca

Przełom Besko 2-1 LKS Skołoszów 4 czerwca, 16:30
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Pogoń Leżajsk 4 czerwca, 17:00
Sawa Sonina 2-3 Cosmos Nowotaniec 4 czerwca, 17:00
Sokół Nisko 2-2 Polonia Przemyśl 4 czerwca, 17:00
Czarni 1910 Jasło 0-0 Piast Tuczempy 4 czerwca, 17:00
Bukowa Jastkowice 3-5 Crasnovia Krasne 4 czerwca, 16:00
Wisłok Wiśniowa 5-0 Stal Nowa Dęba 4 czerwca, 17:00
Strumyk Malawa 5-0 Kolbuszowianka Kolbuszowa 3 czerwca, 18:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Strumyk Malawa 2-2 Przełom Besko 7 czerwca, 17:00
Kolbuszowianka Kolbuszowa 1-5 Wisłok Wiśniowa 7 czerwca, 17:00
Stal Nowa Dęba 6-1 Bukowa Jastkowice 7 czerwca, 17:00
Crasnovia Krasne 3-1 Czarni 1910 Jasło 7 czerwca, 17:00
Piast Tuczempy 3-2 Sokół Nisko 7 czerwca, 17:00
Polonia Przemyśl 3-0 Sawa Sonina 7 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Cosmos Nowotaniec 2-0 Rzemieślnik Pilzno 7 czerwca, 17:00
Pogoń Leżajsk 1-2 LKS Skołoszów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13 czerwca

Przełom Besko 3-0 Pogoń Leżajsk 13 czerwca, 15:00
LKS Skołoszów 0-0 Cosmos Nowotaniec 13 czerwca, 15:00
Rzemieślnik Pilzno 1-0 Polonia Przemyśl 13 czerwca, 15:00
Sawa Sonina 0-3 Piast Tuczempy 13 czerwca, 15:00
Sokół Nisko 3-1 Crasnovia Krasne 13 czerwca, 15:00
Czarni 1910 Jasło 3-2 Stal Nowa Dęba 13 czerwca, 15:00
Bukowa Jastkowice 0-1 Kolbuszowianka Kolbuszowa 13 czerwca, 15:00
Wisłok Wiśniowa 1-0 Strumyk Malawa 13 czerwca, 15:00

III liga 2014/2015 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2014/2015 (lubelska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Dębica)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Krosno)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Stalowa Wola)

Autor: Adam Broda
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas