[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Rzeszów
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jedność Niechobrz 30 68 21 5 4 57-24 12 2 1 32-9 9 3 3 25-15
2.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 50 15 5 10 71-47 9 3 3 43-20 6 2 7 28-27 2 3 1 0 1 3-1
3.  KS Stobierna 30 50 13 11 6 43-28 6 6 3 22-16 7 5 3 21-12 2 3 1 0 1 1-3
4.  Wisłok Strzyżów 30 46 14 4 12 62-55 10 1 4 36-22 4 3 8 26-33 2 3 1 0 1 5-4
5.  Bratek Bratkowice 30 46 14 4 12 62-54 9 2 4 29-22 5 2 8 33-32 2 3 1 0 1 4-5
6.  Sokół Sokołów Małopolski 30 45 13 6 11 51-51 7 3 5 27-23 6 3 6 24-28
7.  Resovia II 30 44 13 5 12 57-48 6 1 8 24-27 7 4 4 33-21
8.  LKS Trzebownisko 30 43 13 4 13 63-56 8 2 5 33-27 5 2 8 30-29
9.  KS Dąbrówki 30 41 11 8 11 45-47 6 5 4 22-21 5 3 7 23-26
10.  Astra Medynia Głogowska 30 40 11 7 12 46-54 8 2 5 28-27 3 5 7 18-27
11.  Jawor Krzemienica 30 39 10 9 11 42-40 7 5 3 25-16 3 4 8 17-24
12.  Dynovia Dynów 30 38 10 8 12 52-58 6 3 6 27-27 4 5 6 25-31
13.  KP Zabajka 30 35 9 8 13 39-51 7 4 4 26-17 2 4 9 13-34
14.  Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 32 9 5 16 45-60 4 4 7 25-30 5 1 9 20-30
15.  Stal II Rzeszów 30 26 6 8 16 40-75 2 7 6 18-35 4 1 10 22-40
16.  Start Brzóza Stadnicka 30 25 6 7 17 41-68 6 2 7 28-32 0 5 10 13-36

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Jedność Niechobrz    1-2 0-0 1-0 3-0 1-1 1-0 2-0 3-2 2-1 3-0 3-2 4-0 2-0 3-0 3-1 
 2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne0-0     3-0 7-1 4-1 2-3 3-0 3-2 2-2 3-1 2-2 4-1 0-2 2-0 2-4 6-1 
 3 KS Stobierna1-0 1-0     1-4 3-2 5-0 2-2 1-1 3-0 0-2 0-0 2-2 1-0 1-2 1-1 0-0 
 4 Wisłok Strzyżów2-5 3-1 1-1     5-3 0-3 2-3 4-2 1-0 2-0 1-0 2-3 3-1 3-0 6-0 1-0 
 5 Bratek Bratkowice2-1 4-4 0-1 1-0     0-1 2-0 2-2 1-3 2-1 3-2 4-1 0-1 2-1 2-1 4-3 
 6 Sokół Sokołów Małopolski1-2 0-4 0-2 0-0 3-2     0-0 3-2 2-0 4-0 3-2 6-0 0-0 1-2 1-5 3-2 
 7 Resovia II0-1 2-1 0-3 0-2 2-1 3-4     3-0 1-1 3-1 0-3* 0-5 5-1 1-2 0-1 4-1 
 8 LKS Trzebownisko0-1 2-4 0-2 2-1 1-3 4-0 1-6     1-1 1-1 2-0 3-1 6-3 4-3 3-0 3-1 
 9 KS Dąbrówki1-1 3-0 0-1 3-2 1-6 1-0 1-1 0-3     2-3 4-2 0-0 3-1 0-0 3-1 0-0 
 10 Astra Medynia Głogowska1-4 1-2 1-0 0-5 3-1 3-1 1-1 2-6 0-2     3-2 0-0 4-0 2-1 3-2 4-0 
 11 Jawor Krzemienica0-1 0-0 2-1 2-0 1-1 2-2 0-1 2-1 2-3 2-1     2-1 0-0 4-2 5-1 1-1 
 12 Dynovia Dynów3-1 1-0 2-6 2-2 1-2 1-0 2-5 2-3 1-2 2-2 0-0     2-0 5-1 1-2 2-1 
 13 KP Zabajka0-1 0-1 0-0 4-4 1-1 3-1 1-0 1-0 3-1 1-1 0-1 2-4     3-0 4-2 3-0 
 14 Orzeł Wólka Niedźwiedzka1-3 3-2 1-2 4-2 1-5 1-1 3-5 3-1 1-3 1-2 1-2 1-1 0-0     3-0 1-1 
 15 Stal II Rzeszów1-1 4-3 0-0 1-2 0-3 1-4 1-6 0-4 2-1 2-2 1-1 1-1 3-3 0-3     1-1 
 16 Start Brzóza Stadnicka2-3 2-4 2-2 5-1 3-2 1-3 1-3 1-3 3-2 0-0 1-0 1-3 3-1 0-3 3-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Bratek Bratkowice 2-1 Stal II Rzeszów 16 sierpnia, 17:00
KP Zabajka 4-4 Wisłok Strzyżów 17 sierpnia, 17:00
Astra Medynia Głogowska 0-2 KS Dąbrówki 17 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-3 Sokół Sokołów Małopolski 16 sierpnia, 17:00
Resovia II 0-3 Jawor Krzemienica 17 sierpnia, 17:00
(wo)
na bocznym boisku / gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Dynovia Dynów 3-1 Jedność Niechobrz 16 sierpnia, 18:00
LKS Trzebownisko 4-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 17 sierpnia, 17:30
KS Stobierna 0-0 Start Brzóza Stadnicka 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Stal II Rzeszów 1-1 Start Brzóza Stadnicka 24 sierpnia, 19:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 KS Stobierna 24 sierpnia, 14:00
Jedność Niechobrz 2-0 LKS Trzebownisko 23 sierpnia, 17:00
Jawor Krzemienica 2-1 Dynovia Dynów 23 sierpnia, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 0-0 Resovia II 24 sierpnia, 17:00
KS Dąbrówki 3-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 23 sierpnia, 16:30
Wisłok Strzyżów 2-0 Astra Medynia Głogowska 24 sierpnia, 17:00
Bratek Bratkowice 0-1 KP Zabajka 24 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 27 sierpnia

KP Zabajka 4-2 Stal II Rzeszów 27 sierpnia, 18:00
Astra Medynia Głogowska 3-1 Bratek Bratkowice 27 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7-1 Wisłok Strzyżów 27 sierpnia, 17:00
Resovia II 1-1 KS Dąbrówki 27 sierpnia, 17:00
na bocznym boisku
Dynovia Dynów 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 27 sierpnia, 17:00
LKS Trzebownisko 2-0 Jawor Krzemienica 27 sierpnia, 18:00
KS Stobierna 1-0 Jedność Niechobrz
Start Brzóza Stadnicka 0-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Stal II Rzeszów 0-3 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 30 sierpnia, 19:30
Jedność Niechobrz 3-1 Start Brzóza Stadnicka 31 sierpnia, 11:00
Jawor Krzemienica 2-1 KS Stobierna 30 sierpnia, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 LKS Trzebownisko 31 sierpnia, 17:00
KS Dąbrówki 0-0 Dynovia Dynów 31 sierpnia, 11:00
Wisłok Strzyżów 2-3 Resovia II 31 sierpnia, 16:00
Bratek Bratkowice 4-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 31 sierpnia, 14:00
KP Zabajka 1-1 Astra Medynia Głogowska 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Astra Medynia Głogowska 3-2 Stal II Rzeszów 7 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 KP Zabajka 6 września, 17:00
Resovia II 2-1 Bratek Bratkowice 7 września, 17:00
na bocznym boisku
Dynovia Dynów 2-2 Wisłok Strzyżów 6 września, 16:00
LKS Trzebownisko 1-1 KS Dąbrówki 7 września, 16:00
KS Stobierna 5-0 Sokół Sokołów Małopolski 7 września, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 1-0 Jawor Krzemienica 7 września, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-3 Jedność Niechobrz 7 września, 14:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Stal II Rzeszów 1-1 Jedność Niechobrz 14 września, 18:00
Jawor Krzemienica 4-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 13 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 Start Brzóza Stadnicka 14 września, 16:00
KS Dąbrówki 0-1 KS Stobierna 13 września, 16:00
Wisłok Strzyżów 4-2 LKS Trzebownisko 14 września, 16:00
Bratek Bratkowice 4-1 Dynovia Dynów 14 września, 16:00
KP Zabajka 1-0 Resovia II 13 września, 16:00
Astra Medynia Głogowska 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 14 września, 17:00

Kolejka 7 - 20-21 września

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-4 Stal II Rzeszów 20 września, 16:00
Resovia II 3-1 Astra Medynia Głogowska 21 września, 17:00
na bocznym boisku
Dynovia Dynów 2-0 KP Zabajka 20 września, 16:00
LKS Trzebownisko 1-3 Bratek Bratkowice 21 września, 15:00
KS Stobierna 1-4 Wisłok Strzyżów 21 września, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 3-2 KS Dąbrówki 21 września, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Sokół Sokołów Małopolski 21 września, 14:00
Jedność Niechobrz 3-0 Jawor Krzemienica 21 września, 11:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Stal II Rzeszów 1-1 Jawor Krzemienica 28 września, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Jedność Niechobrz 28 września, 16:00
KS Dąbrówki 0-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 28 września, 15:30
Wisłok Strzyżów 1-0 Start Brzóza Stadnicka 28 września, 15:00
Bratek Bratkowice 0-1 KS Stobierna 27 września, 16:00
KP Zabajka 1-0 LKS Trzebownisko 27 września, 16:00
Astra Medynia Głogowska 0-0 Dynovia Dynów 28 września, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Resovia II 27 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Resovia II 0-1 Stal II Rzeszów 5 października, 17:00
na bocznym boisku
Dynovia Dynów 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4 października, 15:00
LKS Trzebownisko 1-1 Astra Medynia Głogowska 5 października, 15:00
KS Stobierna 1-0 KP Zabajka 5 października, 15:00
Start Brzóza Stadnicka 3-2 Bratek Bratkowice 5 października, 16:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4-2 Wisłok Strzyżów 5 października, 14:00
Jedność Niechobrz 3-2 KS Dąbrówki 4 października, 15:00
Jawor Krzemienica 2-2 Sokół Sokołów Małopolski 4 października, 11:00

Kolejka 10 - 11-12 października

Stal II Rzeszów 1-4 Sokół Sokołów Małopolski 12 października, 15:00
KS Dąbrówki 4-2 Jawor Krzemienica 11 października, 11:00
Wisłok Strzyżów 2-5 Jedność Niechobrz 12 października, 15:00
Bratek Bratkowice 2-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 12 października, 14:00
KP Zabajka 3-0 Start Brzóza Stadnicka 12 października, 14:00
Astra Medynia Głogowska 1-0 KS Stobierna 12 października, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-2 LKS Trzebownisko 11 października, 15:30
Resovia II 0-5 Dynovia Dynów 12 października, 17:00
na bocznym boisku

Kolejka 11 - 18-19 października

Dynovia Dynów 1-2 Stal II Rzeszów 18 października, 15:00
LKS Trzebownisko 1-6 Resovia II 18 października, 15:00
KS Stobierna 1-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 19 października, 15:00
Start Brzóza Stadnicka 0-0 Astra Medynia Głogowska 19 października, 15:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 0-0 KP Zabajka 19 października, 14:00
Jedność Niechobrz 3-0 Bratek Bratkowice 18 października, 15:00
Jawor Krzemienica 2-0 Wisłok Strzyżów 18 października, 15:00
Sokół Sokołów Małopolski 2-0 KS Dąbrówki 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Stal II Rzeszów 2-1 KS Dąbrówki 26 października, 14:00
Wisłok Strzyżów 0-3 Sokół Sokołów Małopolski 26 października, 14:00
Bratek Bratkowice 3-2 Jawor Krzemienica 25 października, 15:00
KP Zabajka 0-1 Jedność Niechobrz 26 października, 14:00
Astra Medynia Głogowska 2-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 26 października, 14:30
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 6-1 Start Brzóza Stadnicka 25 października, 15:00
Resovia II 0-3 KS Stobierna 26 października, 12:00
na bocznym boisku
Dynovia Dynów 2-3 LKS Trzebownisko 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

LKS Trzebownisko 3-0 Stal II Rzeszów 2 listopada, 14:00
KS Stobierna 2-2 Dynovia Dynów 2 listopada, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1-3 Resovia II 2 listopada, 14:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 listopada, 13:30
Jedność Niechobrz 2-1 Astra Medynia Głogowska 2 listopada, 11:00
Jawor Krzemienica 0-0 KP Zabajka 2 listopada, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 Bratek Bratkowice 2 listopada, 14:00
KS Dąbrówki 3-2 Wisłok Strzyżów 2 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Stal II Rzeszów 1-2 Wisłok Strzyżów 8 listopada, 16:30
na bocznym boisku
Bratek Bratkowice 1-3 KS Dąbrówki 9 listopada, 11:00
KP Zabajka 3-1 Sokół Sokołów Małopolski 8 listopada, 14:00
Astra Medynia Głogowska 3-2 Jawor Krzemienica 8 listopada, 14:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-0 Jedność Niechobrz 8 listopada, 14:00
Resovia II 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 8 listopada, 11:00
na bocznym boisku
Dynovia Dynów 2-1 Start Brzóza Stadnicka 8 listopada, 14:00
LKS Trzebownisko 0-2 KS Stobierna 16 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 14:00) odwołany na wniosek gości

Kolejka 15 - 11 listopada

KS Stobierna 1-1 Stal II Rzeszów 11 listopada, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 1-3 LKS Trzebownisko 11 listopada, 14:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Dynovia Dynów 11 listopada, 13:00
Jedność Niechobrz 1-0 Resovia II 11 listopada, 14:00
Jawor Krzemienica 0-0 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 11 listopada, 14:00
Sokół Sokołów Małopolski 4-0 Astra Medynia Głogowska 11 listopada, 14:00
KS Dąbrówki 3-1 KP Zabajka 11 listopada, 14:00
Wisłok Strzyżów 5-3 Bratek Bratkowice 11 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 28-29 marca

Stal II Rzeszów 0-3 Bratek Bratkowice 29 marca, 17:00
na bocznym boisku
Wisłok Strzyżów 3-1 KP Zabajka 28 marca, 14:00
KS Dąbrówki 2-3 Astra Medynia Głogowska 28 marca, 11:00
Sokół Sokołów Małopolski 0-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 29 marca, 15:30
Jawor Krzemienica 0-1 Resovia II 28 marca, 15:00
Jedność Niechobrz 3-2 Dynovia Dynów 28 marca, 11:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-1 LKS Trzebownisko 29 marca, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2-2 KS Stobierna 29 marca, 11:00

Kolejka 17 - 4 kwietnia

Start Brzóza Stadnicka 3-2 Stal II Rzeszów 4 kwietnia, 11:00
KS Stobierna 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 4 kwietnia, 14:00
w Wólce Niedźwiedzkiej; KS Stobierna gospodarzem
LKS Trzebownisko 0-1 Jedność Niechobrz 4 kwietnia, 11:00
Dynovia Dynów 0-0 Jawor Krzemienica 4 kwietnia, 12:00
Resovia II 3-4 Sokół Sokołów Małopolski 4 kwietnia, 11:00
na bocznym boisku
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 KS Dąbrówki 4 kwietnia, 11:00
Astra Medynia Głogowska 0-5 Wisłok Strzyżów 4 kwietnia, 11:00
w Pogwizdowie
KP Zabajka 1-1 Bratek Bratkowice 4 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 11-12 kwietnia

Stal II Rzeszów 3-3 KP Zabajka 12 kwietnia, 17:30
na bocznym boisku
Bratek Bratkowice 2-1 Astra Medynia Głogowska 12 kwietnia, 15:00
Wisłok Strzyżów 3-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 12 kwietnia, 17:00
KS Dąbrówki 1-1 Resovia II 12 kwietnia, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 6-0 Dynovia Dynów 12 kwietnia, 15:30
Jawor Krzemienica 2-1 LKS Trzebownisko 11 kwietnia, 15:00
Jedność Niechobrz 0-0 KS Stobierna 11 kwietnia, 15:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-1 Start Brzóza Stadnicka 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 18-19 kwietnia

Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-0 Stal II Rzeszów 18 kwietnia, 13:00
Start Brzóza Stadnicka 2-3 Jedność Niechobrz 19 kwietnia, 16:00
KS Stobierna 0-0 Jawor Krzemienica 19 kwietnia, 15:00
w Nowej Wsi
LKS Trzebownisko 4-0 Sokół Sokołów Małopolski 19 kwietnia, 16:00
Dynovia Dynów 1-2 KS Dąbrówki 19 kwietnia, 16:00
Resovia II 0-2 Wisłok Strzyżów 19 kwietnia, 17:00
na bocznym boisku
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-1 Bratek Bratkowice 18 kwietnia, 17:00
Astra Medynia Głogowska 4-0 KP Zabajka 18 kwietnia, 11:00
w Pogwizdowie

Kolejka 20 - 25-26 kwietnia

Stal II Rzeszów 2-2 Astra Medynia Głogowska 26 kwietnia, 11:00
KP Zabajka 0-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 25 kwietnia, 16:00
Bratek Bratkowice 2-0 Resovia II 25 kwietnia, 14:00
Wisłok Strzyżów 2-3 Dynovia Dynów 26 kwietnia, 17:30
KS Dąbrówki 0-3 LKS Trzebownisko 26 kwietnia, 16:00
Sokół Sokołów Małopolski 0-2 KS Stobierna 26 kwietnia, 15:30
Jawor Krzemienica 1-1 Start Brzóza Stadnicka 25 kwietnia, 15:00
Jedność Niechobrz 2-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 25 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 29 kwietnia

Jedność Niechobrz 3-0 Stal II Rzeszów 29 kwietnia, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 Jawor Krzemienica 29 kwietnia, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 1-3 Sokół Sokołów Małopolski 29 kwietnia, 17:00
KS Stobierna 3-0 KS Dąbrówki 29 kwietnia, 17:00
w Nowej Wsi
LKS Trzebownisko 2-1 Wisłok Strzyżów 29 kwietnia, 17:00
Dynovia Dynów 1-2 Bratek Bratkowice 29 kwietnia, 17:00
Resovia II 5-1 KP Zabajka 29 kwietnia, 15:00
na bocznym boisku
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-1 Astra Medynia Głogowska 29 kwietnia, 17:30

Kolejka 22 - 2-3 maja

Stal II Rzeszów 4-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3 maja, 18:00
na bocznym boisku
Astra Medynia Głogowska 1-1 Resovia II 2 maja, 13:00
w Pogwizdowie
KP Zabajka 2-4 Dynovia Dynów 3 maja, 14:00
Bratek Bratkowice 2-2 LKS Trzebownisko 3 maja, 16:00
Wisłok Strzyżów 1-1 KS Stobierna 2 maja, 17:00
KS Dąbrówki 0-0 Start Brzóza Stadnicka 3 maja, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 1-2 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 maja, 16:00
Jawor Krzemienica 0-1 Jedność Niechobrz 2 maja, 16:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Jawor Krzemienica 5-1 Stal II Rzeszów 9 maja, 16:00
Jedność Niechobrz 1-1 Sokół Sokołów Małopolski 9 maja, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-3 KS Dąbrówki 10 maja, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 5-1 Wisłok Strzyżów 10 maja, 16:30
KS Stobierna 3-2 Bratek Bratkowice 10 maja, 17:00
LKS Trzebownisko 6-3 KP Zabajka 10 maja, 17:00
Dynovia Dynów 2-2 Astra Medynia Głogowska 10 maja, 17:00
Resovia II 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 10 maja, 17:00
na bocznym boisku

Kolejka 24 - 16-17 maja

Stal II Rzeszów 1-6 Resovia II 17 maja, 11:00
na bocznym boisku
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4-1 Dynovia Dynów 16 maja, 18:00
Astra Medynia Głogowska 2-6 LKS Trzebownisko 17 maja, 15:00
w Pogwizdowie
KP Zabajka 0-0 KS Stobierna 17 maja, 14:00
Bratek Bratkowice 4-3 Start Brzóza Stadnicka 17 maja, 17:00
Wisłok Strzyżów 3-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 16 maja, 17:30
KS Dąbrówki 1-1 Jedność Niechobrz 16 maja, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 3-2 Jawor Krzemienica 17 maja, 16:00

Kolejka 25 - 20 maja

Sokół Sokołów Małopolski 1-5 Stal II Rzeszów 20 maja, 17:00
Jawor Krzemienica 2-3 KS Dąbrówki 20 maja, 17:00
Jedność Niechobrz 1-0 Wisłok Strzyżów 20 maja, 17:30
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-5 Bratek Bratkowice 20 maja, 17:30
Start Brzóza Stadnicka 3-1 KP Zabajka 20 maja, 17:00
KS Stobierna 0-2 Astra Medynia Głogowska 20 maja, 17:00
LKS Trzebownisko 2-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 maja, 18:00
Dynovia Dynów 2-5 Resovia II 20 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Stal II Rzeszów 1-1 Dynovia Dynów 24 maja, 19:00
na bocznym boisku
Resovia II 3-0 LKS Trzebownisko 24 maja, 17:00
na bocznym boisku
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 KS Stobierna 23 maja, 18:00
Astra Medynia Głogowska 4-0 Start Brzóza Stadnicka 24 maja, 15:00
w Pogwizdowie
KP Zabajka 3-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 23 maja, 17:00
Bratek Bratkowice 2-1 Jedność Niechobrz 24 maja, 15:00
Wisłok Strzyżów 1-0 Jawor Krzemienica 24 maja, 17:30
KS Dąbrówki 1-0 Sokół Sokołów Małopolski 24 maja, 15:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

KS Dąbrówki 3-1 Stal II Rzeszów 30 maja, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 0-0 Wisłok Strzyżów 31 maja, 17:00
Jawor Krzemienica 1-1 Bratek Bratkowice 30 maja, 16:00
Jedność Niechobrz 4-0 KP Zabajka 30 maja, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 1-2 Astra Medynia Głogowska 31 maja, 14:00
Start Brzóza Stadnicka 2-4 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 31 maja, 16:30
KS Stobierna 2-2 Resovia II 31 maja, 15:00
LKS Trzebownisko 3-1 Dynovia Dynów 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 4 czerwca

Stal II Rzeszów 0-4 LKS Trzebownisko 3 czerwca, 18:00
w Trzebownisku; Stal II Rzeszów gospodarzem
Dynovia Dynów 2-6 KS Stobierna 4 czerwca, 17:00
Resovia II 4-1 Start Brzóza Stadnicka 4 czerwca, 11:00
na bocznym boisku
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3 czerwca, 18:00
Astra Medynia Głogowska 1-4 Jedność Niechobrz 4 czerwca, 15:00
w Pogwizdowie
KP Zabajka 0-1 Jawor Krzemienica 4 czerwca, 17:00
Bratek Bratkowice 0-1 Sokół Sokołów Małopolski 4 czerwca, 15:00
Wisłok Strzyżów 1-0 KS Dąbrówki 4 czerwca, 17:30

Kolejka 29 - 7 czerwca

Wisłok Strzyżów 6-0 Stal II Rzeszów 7 czerwca, 17:00
KS Dąbrówki 1-6 Bratek Bratkowice 7 czerwca, 17:00
Sokół Sokołów Małopolski 0-0 KP Zabajka 7 czerwca, 17:00
Jawor Krzemienica 2-1 Astra Medynia Głogowska 7 czerwca, 17:00
Jedność Niechobrz 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 czerwca, 17:00
Orzeł Wólka Niedźwiedzka 3-5 Resovia II 7 czerwca, 17:00
Start Brzóza Stadnicka 1-3 Dynovia Dynów 7 czerwca, 17:00
KS Stobierna 1-1 LKS Trzebownisko 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 14 czerwca

Stal II Rzeszów 0-0 KS Stobierna 14 czerwca, 17:00
na bocznym boisku
LKS Trzebownisko 3-1 Start Brzóza Stadnicka 14 czerwca, 17:00
Dynovia Dynów 5-1 Orzeł Wólka Niedźwiedzka 14 czerwca, 17:00
Resovia II 0-1 Jedność Niechobrz 14 czerwca, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-2 Jawor Krzemienica 14 czerwca, 17:00
Astra Medynia Głogowska 3-1 Sokół Sokołów Małopolski 14 czerwca, 17:00
w Pogwizdowie
KP Zabajka 3-1 KS Dąbrówki 14 czerwca, 17:00
Bratek Bratkowice 1-0 Wisłok Strzyżów 14 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Dębica)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Jarosław)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Krosno)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Stalowa Wola)

Klasa A 2014/2015 (Rzeszów I)
Klasa A 2014/2015 (Rzeszów II - Łańcut)
Klasa A 2014/2015 (Rzeszów III - Mielec)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas