[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Jarosław
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KS Wiązownica 30 68 21 5 4 68-20 11 2 2 33-7 10 3 2 35-13
2.  MKS Kańczuga 30 57 16 9 5 59-31 11 3 1 40-13 5 6 4 19-18
3.  Granica Stubno 30 56 16 8 6 78-38 8 5 2 45-19 8 3 4 33-19
4.  Sanoczanka Święte 30 53 15 8 7 67-37 8 5 2 37-13 7 3 5 30-24
5.  Motor Grochowce 30 51 13 12 5 56-44 8 6 1 36-22 5 6 4 20-22
6.  Start Pruchnik 30 49 13 10 7 60-41 7 7 1 35-19 6 3 6 25-22
7.  MKS Radymno 30 47 13 8 9 46-32 8 3 4 24-17 5 5 5 22-15
8.  Płomień Morawsko 30 45 13 6 11 64-49 10 1 4 44-21 3 5 7 20-28
9.  Zorza Zarzecze 30 40 11 7 12 44-55 5 3 7 16-26 6 4 5 28-29
10.  Błękitni Grzęska 30 39 12 3 15 52-70 10 2 3 40-23 2 1 12 12-47
11.  Huragan Gniewczyna 30 32 9 5 16 60-79 8 3 4 36-27 1 2 12 24-52
12.  Santos Piwoda 30 30 7 9 14 48-54 4 3 8 31-28 3 6 6 17-26 2 3 1 0 1 4-4
13.  Pogoń-Sokół Lubaczów 30 30 8 6 16 41-66 5 2 8 23-25 3 4 8 18-41 2 3 1 0 1 4-4
14.  Czuwaj Przemyśl 30 28 7 7 16 33-53 6 5 4 20-18 1 2 12 13-35
15.  KS Kisielów-Pełnatycze 30 25 7 4 19 41-69 5 3 7 24-25 2 1 12 17-44
16.  Roztocze Narol 30 16 5 1 24 40-119 4 1 10 25-45 1 0 14 15-74

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 KS Wiązownica    1-0 2-1 1-2 0-0 1-0 1-0 1-1 0-2 3-1 4-0 1-0 5-0 2-0 6-0 5-0 
 2 MKS Kańczuga2-0     1-0 2-2 5-1 2-2 2-1 4-1 1-4 2-0 5-1 2-0 7-0 1-0 1-1 3-0 
 3 Granica Stubno0-3 0-1     4-0 1-1 3-2 1-1 3-0 3-1 6-2 1-1 2-2 2-2 4-1 3-1 12-1 
 4 Sanoczanka Święte2-2 0-1 1-1     0-0 1-1 0-4 1-1 4-0 4-0 5-2 2-0 5-0 1-0 2-0 9-1 
 5 Motor Grochowce1-1 2-2 2-0 2-5     2-0 1-0 6-2 1-1 1-1 5-4 0-0 2-1 1-1 4-3 6-1 
 6 Start Pruchnik1-1 1-1 1-1 2-1 3-3     1-1 1-1 0-1 4-1 4-3 1-1 5-1 3-0 3-1 5-2 
 7 MKS Radymno1-0 0-1 0-4 0-3* 0-2 2-1     0-0 2-2 4-0 1-0 1-1 6-2 3-0 3-1 1-0 
 8 Płomień Morawsko0-2 3-1 3-4 3-1 0-2 1-4 2-1     7-0 3-0 4-1 4-2 4-2 1-1 3-0 6-0 
 9 Zorza Zarzecze1-2 1-1 1-3 2-1 0-3 1-3 1-1 0-3     0-1 1-0 3-0 1-1 2-0 2-1 0-6 
 10 Błękitni Grzęska0-2 1-3 2-1 2-3 3-2 3-1 2-2 2-2 1-0     4-1 2-0 2-1 4-1 7-3 5-1 
 11 Huragan Gniewczyna2-4 2-2 1-3 3-0 0-1 2-3 3-2 4-2 4-2 4-1     4-4 0-0 2-1 3-1 2-1 
 12 Santos Piwoda1-4 1-1 2-3 1-2 5-2 1-3 1-2 0-2 1-1 4-0 3-3     1-2 2-3 3-0 5-0 
 13 Pogoń-Sokół Lubaczów0-3 0-0 1-1 0-4 3-0 0-1 0-2 0-2 1-2 1-2 6-3 2-3     2-0 2-1 5-1 
 14 Czuwaj Przemyśl0-3 1-0 0-5 0-0 1-1 2-1 0-0 1-0 1-3 3-0 4-1 1-1 0-0     1-2 5-1 
 15 KS Kisielów-Pełnatycze1-2 0-3 2-3 1-1 0-0 0-2 0-2 2-1 1-1 3-1 4-2 1-2 1-3 3-2     5-0 
 16 Roztocze Narol1-6 5-2 0-3 1-5 1-2 1-1 0-3 3-2 2-8 5-2 1-2 0-1 0-3 4-3 1-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Huragan Gniewczyna 4-2 Płomień Morawsko 10 sierpnia, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-1 Granica Stubno 9 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 4-3 KS Kisielów-Pełnatycze 10 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 1-0 MKS Radymno 9 sierpnia, 17:30
Czuwaj Przemyśl 1-0 MKS Kańczuga 9 sierpnia, 17:00
Zorza Zarzecze 3-0 Santos Piwoda 10 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 1-1 Start Pruchnik 10 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 4-0 Błękitni Grzęska 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Płomień Morawsko 3-0 Błękitni Grzęska 17 sierpnia, 17:00
Start Pruchnik 2-1 Sanoczanka Święte 17 sierpnia, 17:00
Santos Piwoda 5-0 Roztocze Narol 17 sierpnia, 17:00
MKS Kańczuga 1-4 Zorza Zarzecze 15 sierpnia, 18:00
MKS Radymno 3-0 Czuwaj Przemyśl 16 sierpnia, 11:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-2 KS Wiązownica 17 sierpnia, 17:00
Granica Stubno 1-1 Motor Grochowce 17 sierpnia, 16:00
Huragan Gniewczyna 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 17 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 Płomień Morawsko 23 sierpnia, 17:00
Motor Grochowce 5-4 Huragan Gniewczyna 24 sierpnia, 17:00
KS Wiązownica 2-1 Granica Stubno 23 sierpnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 1-2 KS Kisielów-Pełnatycze 23 sierpnia, 17:00
Zorza Zarzecze 1-1 MKS Radymno 24 sierpnia, 17:00
Roztocze Narol 5-2 MKS Kańczuga 24 sierpnia, 17:00
Sanoczanka Święte 2-0 Santos Piwoda 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Grzęska 3-1 Start Pruchnik 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Płomień Morawsko 1-4 Start Pruchnik 31 sierpnia, 17:00
Santos Piwoda 4-0 Błękitni Grzęska 30 sierpnia, 17:00
przerwany w 89. minucie przy stanie 4-2 z powodu zejścia z boiska drużyny gości
MKS Kańczuga 2-2 Sanoczanka Święte 30 sierpnia, 17:00
MKS Radymno 1-0 Roztocze Narol 30 sierpnia, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-1 Zorza Zarzecze 31 sierpnia, 16:00
Granica Stubno 4-1 Czuwaj Przemyśl 31 sierpnia, 16:00
Huragan Gniewczyna 2-4 KS Wiązownica 31 sierpnia, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 3-0 Motor Grochowce 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 6-7 września

Motor Grochowce 6-2 Płomień Morawsko 7 września, 16:00
KS Wiązownica 5-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 6 września, 16:00
Czuwaj Przemyśl 4-1 Huragan Gniewczyna 6 września, 17:00
Zorza Zarzecze 1-3 Granica Stubno 7 września, 16:00
Roztocze Narol 1-2 KS Kisielów-Pełnatycze 7 września, 16:00
Sanoczanka Święte 0-4 MKS Radymno 6 września, 16:30
Błękitni Grzęska 1-3 MKS Kańczuga 6 września, 16:00
Start Pruchnik 1-1 Santos Piwoda 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Płomień Morawsko 4-2 Santos Piwoda 14 września, 16:00
MKS Kańczuga 2-2 Start Pruchnik 14 września, 15:30
jednocześnie mecz II rundy PP Jarosław
MKS Radymno 4-0 Błękitni Grzęska 14 września, 13:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-1 Sanoczanka Święte 14 września, 14:00
Granica Stubno 12-1 Roztocze Narol 14 września, 16:00
Huragan Gniewczyna 4-2 Zorza Zarzecze 14 września, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-0 Czuwaj Przemyśl 13 września, 16:00
Motor Grochowce 1-1 KS Wiązownica 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 20-21 września

KS Wiązownica 1-1 Płomień Morawsko 20 września, 16:00
Czuwaj Przemyśl 1-1 Motor Grochowce 20 września, 16:00
Zorza Zarzecze 1-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 września, 16:00
Roztocze Narol 1-2 Huragan Gniewczyna 21 września, 16:00
Sanoczanka Święte 1-1 Granica Stubno 21 września, 16:00
Błękitni Grzęska 7-3 KS Kisielów-Pełnatycze 20 września, 14:30
Start Pruchnik 1-1 MKS Radymno 21 września, 16:00
Santos Piwoda 1-1 MKS Kańczuga 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 27-28 września

Płomień Morawsko 3-1 MKS Kańczuga 28 września, 15:30
MKS Radymno 1-1 Santos Piwoda 28 września, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-2 Start Pruchnik 28 września, 14:00
Granica Stubno 6-2 Błękitni Grzęska 28 września, 15:00
Huragan Gniewczyna 3-0 Sanoczanka Święte 28 września, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 5-1 Roztocze Narol 27 września, 15:30
Motor Grochowce 1-1 Zorza Zarzecze 28 września, 16:00
KS Wiązownica 2-0 Czuwaj Przemyśl 28 września, 15:00

Kolejka 9 - 4-5 października

Czuwaj Przemyśl 1-0 Płomień Morawsko 4 października, 16:00
Zorza Zarzecze 1-2 KS Wiązownica 5 października, 15:00
Roztocze Narol 1-2 Motor Grochowce 5 października, 15:00
Sanoczanka Święte 5-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 października, 16:00
Błękitni Grzęska 4-1 Huragan Gniewczyna 5 października, 15:00
Start Pruchnik 1-1 Granica Stubno 5 października, 15:00
Santos Piwoda 3-0 KS Kisielów-Pełnatycze 5 października, 15:00
MKS Kańczuga 2-1 MKS Radymno 4 października, 15:30

Kolejka 10 - 11-12 października

Płomień Morawsko 2-1 MKS Radymno 12 października, 14:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-3 MKS Kańczuga 12 października, 15:00
Granica Stubno 2-2 Santos Piwoda 12 października, 15:00
Huragan Gniewczyna 2-3 Start Pruchnik 12 października, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Błękitni Grzęska 11 października, 15:00
Motor Grochowce 2-5 Sanoczanka Święte 12 października, 15:00
KS Wiązownica 5-0 Roztocze Narol 12 października, 15:00
Czuwaj Przemyśl 1-3 Zorza Zarzecze 11 października, 15:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Zorza Zarzecze 0-3 Płomień Morawsko 19 października, 15:00
Roztocze Narol 4-3 Czuwaj Przemyśl 19 października, 15:00
Sanoczanka Święte 2-2 KS Wiązownica 19 października, 15:00
Błękitni Grzęska 3-2 Motor Grochowce 19 października, 14:00
Start Pruchnik 5-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 19 października, 15:00
Santos Piwoda 3-3 Huragan Gniewczyna 19 października, 15:00
MKS Kańczuga 1-0 Granica Stubno 18 października, 15:00
MKS Radymno 3-1 KS Kisielów-Pełnatycze 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Płomień Morawsko 3-0 KS Kisielów-Pełnatycze 26 października, 14:00
Granica Stubno 1-1 MKS Radymno 26 października, 14:00
Huragan Gniewczyna 2-2 MKS Kańczuga 26 października, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-3 Santos Piwoda 26 października, 14:00
Motor Grochowce 2-0 Start Pruchnik 26 października, 14:00
KS Wiązownica 3-1 Błękitni Grzęska 26 października, 14:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 Sanoczanka Święte 25 października, 14:00
Zorza Zarzecze 0-6 Roztocze Narol 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Roztocze Narol 3-2 Płomień Morawsko 2 listopada, 14:00
Sanoczanka Święte 4-0 Zorza Zarzecze 2 listopada, 14:00
Błękitni Grzęska 4-1 Czuwaj Przemyśl 2 listopada, 13:00
Start Pruchnik 1-1 KS Wiązownica 2 listopada, 13:30
Santos Piwoda 5-2 Motor Grochowce 2 listopada, 14:00
MKS Kańczuga 7-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 2 listopada, 14:00
MKS Radymno 1-0 Huragan Gniewczyna 2 listopada, 14:00
KS Kisielów-Pełnatycze 2-3 Granica Stubno 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Płomień Morawsko 3-4 Granica Stubno 9 listopada, 14:00
Huragan Gniewczyna 3-1 KS Kisielów-Pełnatycze 9 listopada, 14:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-2 MKS Radymno 8 listopada, 13:00
Motor Grochowce 2-2 MKS Kańczuga 9 listopada, 14:00
KS Wiązownica 1-0 Santos Piwoda 9 listopada, 13:30
Czuwaj Przemyśl 2-1 Start Pruchnik 8 listopada, 11:00
Zorza Zarzecze 0-1 Błękitni Grzęska 9 listopada, 14:00
Roztocze Narol 1-5 Sanoczanka Święte 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 15-16 listopada

Sanoczanka Święte 1-1 Płomień Morawsko 15 listopada, 14:00
Błękitni Grzęska 5-1 Roztocze Narol 15 listopada, 13:30
Start Pruchnik 0-1 Zorza Zarzecze 16 listopada, 13:30
Santos Piwoda 2-3 Czuwaj Przemyśl 16 listopada, 13:00
MKS Kańczuga 2-0 KS Wiązownica 15 listopada, 13:00
MKS Radymno 0-2 Motor Grochowce 15 listopada, 13:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 16 listopada, 14:00
Granica Stubno 1-1 Huragan Gniewczyna 16 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Płomień Morawsko 4-1 Huragan Gniewczyna 22 marca, 13:00
Granica Stubno 2-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 21 marca, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-0 Motor Grochowce 22 marca, 14:00
MKS Radymno 1-0 KS Wiązownica 22 marca, 14:00
MKS Kańczuga 1-0 Czuwaj Przemyśl 22 marca, 14:00
Santos Piwoda 1-1 Zorza Zarzecze 22 marca, 15:00
Start Pruchnik 5-2 Roztocze Narol 22 marca, 14:00
Błękitni Grzęska 2-3 Sanoczanka Święte 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Błękitni Grzęska 2-2 Płomień Morawsko 29 marca, 15:30
Sanoczanka Święte 1-1 Start Pruchnik 29 marca, 16:00
Roztocze Narol 0-1 Santos Piwoda 29 marca, 15:00
Zorza Zarzecze 1-1 MKS Kańczuga 29 marca, 15:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 MKS Radymno 28 marca, 15:00
KS Wiązownica 6-0 KS Kisielów-Pełnatycze 29 marca, 15:00
Motor Grochowce 2-0 Granica Stubno 29 marca, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 6-3 Huragan Gniewczyna 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Płomień Morawsko 4-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 4 kwietnia, 12:00
Huragan Gniewczyna 0-1 Motor Grochowce 4 kwietnia, 12:00
Granica Stubno 0-3 KS Wiązownica 4 kwietnia, 12:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-2 Czuwaj Przemyśl 4 kwietnia, 12:00
MKS Radymno 2-2 Zorza Zarzecze 4 kwietnia, 12:00
MKS Kańczuga 3-0 Roztocze Narol 4 kwietnia, 12:00
Santos Piwoda 1-2 Sanoczanka Święte 4 kwietnia, 12:00
Start Pruchnik 4-1 Błękitni Grzęska 4 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Start Pruchnik 1-1 Płomień Morawsko 12 kwietnia, 15:00
Błękitni Grzęska 2-0 Santos Piwoda 11 kwietnia, 17:00
Sanoczanka Święte 0-1 MKS Kańczuga 12 kwietnia, 14:00
Roztocze Narol 0-3 MKS Radymno 12 kwietnia, 16:00
Zorza Zarzecze 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 12 kwietnia, 16:00
Czuwaj Przemyśl 0-5 Granica Stubno 11 kwietnia, 16:00
KS Wiązownica 4-0 Huragan Gniewczyna 12 kwietnia, 16:00
Motor Grochowce 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19-20 kwietnia

Płomień Morawsko 0-2 Motor Grochowce 19 kwietnia, 15:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-3 KS Wiązownica 18 kwietnia, 16:00
Huragan Gniewczyna 2-1 Czuwaj Przemyśl 18 kwietnia, 17:00
w Świętoniowej
Granica Stubno 3-1 Zorza Zarzecze 19 kwietnia, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 5-0 Roztocze Narol 18 kwietnia, 16:00
MKS Radymno 0-3 Sanoczanka Święte 18 kwietnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
MKS Kańczuga 2-0 Błękitni Grzęska 18 kwietnia, 16:00
Santos Piwoda 1-3 Start Pruchnik 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Santos Piwoda 0-2 Płomień Morawsko 22 kwietnia, 17:00
Start Pruchnik 1-1 MKS Kańczuga 22 kwietnia, 17:00
Błękitni Grzęska 2-2 MKS Radymno 22 kwietnia, 17:00
Sanoczanka Święte 2-0 KS Kisielów-Pełnatycze 22 kwietnia, 17:00
Roztocze Narol 0-3 Granica Stubno 22 kwietnia, 17:00
Zorza Zarzecze 1-0 Huragan Gniewczyna 22 kwietnia, 17:00
Czuwaj Przemyśl 0-0 Pogoń-Sokół Lubaczów 22 kwietnia, 17:00
KS Wiązownica 0-0 Motor Grochowce 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Płomień Morawsko 0-2 KS Wiązownica 26 kwietnia, 17:00
Motor Grochowce 1-1 Czuwaj Przemyśl 25 kwietnia, 13:30
Pogoń-Sokół Lubaczów 1-2 Zorza Zarzecze 25 kwietnia, 17:00
Huragan Gniewczyna 2-1 Roztocze Narol 26 kwietnia, 15:00
Granica Stubno 4-0 Sanoczanka Święte 26 kwietnia, 15:00
KS Kisielów-Pełnatycze 3-1 Błękitni Grzęska 26 kwietnia, 16:00
MKS Radymno 2-1 Start Pruchnik 25 kwietnia, 17:00
MKS Kańczuga 2-0 Santos Piwoda 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 2-3 maja

MKS Kańczuga 4-1 Płomień Morawsko 1 maja, 17:30
Santos Piwoda 1-2 MKS Radymno 2 maja, 17:00
Start Pruchnik 3-1 KS Kisielów-Pełnatycze 1 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 2-1 Granica Stubno 3 maja, 17:00
Sanoczanka Święte 5-2 Huragan Gniewczyna 2 maja, 17:00
Roztocze Narol 0-3 Pogoń-Sokół Lubaczów 1 maja, 16:00
Zorza Zarzecze 0-3 Motor Grochowce 3 maja, 17:30
Czuwaj Przemyśl 0-3 KS Wiązownica 2 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Płomień Morawsko 1-1 Czuwaj Przemyśl 9 maja, 17:00
KS Wiązownica 0-2 Zorza Zarzecze 10 maja, 16:00
Motor Grochowce 6-1 Roztocze Narol 10 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-4 Sanoczanka Święte 9 maja, 17:00
Huragan Gniewczyna 4-1 Błękitni Grzęska 9 maja, 17:00
Granica Stubno 3-2 Start Pruchnik 10 maja, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 1-2 Santos Piwoda 10 maja, 16:00
MKS Radymno 0-1 MKS Kańczuga 9 maja, 17:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

MKS Radymno 0-0 Płomień Morawsko 16 maja, 17:00
MKS Kańczuga 1-1 KS Kisielów-Pełnatycze 16 maja, 17:30
Santos Piwoda 2-3 Granica Stubno 17 maja, 17:00
Start Pruchnik 4-3 Huragan Gniewczyna 17 maja, 16:00
Błękitni Grzęska 2-1 Pogoń-Sokół Lubaczów 16 maja, 17:30
Sanoczanka Święte 0-0 Motor Grochowce 16 maja, 17:00
Roztocze Narol 1-6 KS Wiązownica 16 maja, 16:00
Zorza Zarzecze 2-0 Czuwaj Przemyśl 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Płomień Morawsko 7-0 Zorza Zarzecze 23 maja, 17:00
Czuwaj Przemyśl 5-1 Roztocze Narol 23 maja, 17:00
KS Wiązownica 1-2 Sanoczanka Święte 24 maja, 17:00
Motor Grochowce 1-1 Błękitni Grzęska 24 maja, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-1 Start Pruchnik 23 maja, 17:00
Huragan Gniewczyna 4-4 Santos Piwoda 23 maja, 15:00
Granica Stubno 0-1 MKS Kańczuga 24 maja, 16:00
KS Kisielów-Pełnatycze 0-2 MKS Radymno 24 maja, 16:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

KS Kisielów-Pełnatycze 2-1 Płomień Morawsko 31 maja, 16:00
MKS Radymno 0-4 Granica Stubno 30 maja, 17:00
MKS Kańczuga 5-1 Huragan Gniewczyna 30 maja, 12:00
Santos Piwoda 1-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 31 maja, 17:00
Start Pruchnik 3-3 Motor Grochowce 30 maja, 17:00
Błękitni Grzęska 0-2 KS Wiązownica 30 maja, 15:00
Sanoczanka Święte 1-0 Czuwaj Przemyśl 31 maja, 17:00
Roztocze Narol 2-8 Zorza Zarzecze 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Płomień Morawsko 6-0 Roztocze Narol 7 czerwca, 17:00
Zorza Zarzecze 2-1 Sanoczanka Święte 7 czerwca, 17:00
Czuwaj Przemyśl 3-0 Błękitni Grzęska 6 czerwca, 17:00
KS Wiązownica 1-0 Start Pruchnik 7 czerwca, 17:00
Motor Grochowce 0-0 Santos Piwoda 7 czerwca, 16:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 0-0 MKS Kańczuga 6 czerwca, 17:00
Huragan Gniewczyna 3-2 MKS Radymno 7 czerwca, 17:00
Granica Stubno 3-1 KS Kisielów-Pełnatycze 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

Granica Stubno 3-0 Płomień Morawsko 14 czerwca, 17:00
KS Kisielów-Pełnatycze 4-2 Huragan Gniewczyna 14 czerwca, 16:00
MKS Radymno 6-2 Pogoń-Sokół Lubaczów 13 czerwca, 17:00
MKS Kańczuga 5-1 Motor Grochowce 14 czerwca, 18:00
Santos Piwoda 1-4 KS Wiązownica 14 czerwca, 18:00
Start Pruchnik 3-0 Czuwaj Przemyśl 13 czerwca, 16:00
Błękitni Grzęska 1-0 Zorza Zarzecze 12 czerwca, 18:30
Sanoczanka Święte 9-1 Roztocze Narol 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Płomień Morawsko 3-1 Sanoczanka Święte 20 czerwca, 17:00
Roztocze Narol 5-2 Błękitni Grzęska 20 czerwca, 17:00
Zorza Zarzecze 1-3 Start Pruchnik 20 czerwca, 17:00
Czuwaj Przemyśl 1-1 Santos Piwoda 20 czerwca, 17:00
KS Wiązownica 1-0 MKS Kańczuga 21 czerwca, 17:00
Motor Grochowce 1-0 MKS Radymno 20 czerwca, 17:00
Pogoń-Sokół Lubaczów 2-1 KS Kisielów-Pełnatycze 20 czerwca, 17:00
Huragan Gniewczyna 1-3 Granica Stubno 20 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Dębica)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Krosno)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Rzeszów)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Stalowa Wola)

Klasa A 2014/2015 (Jarosław)
Klasa A 2014/2015 (Lubaczów)
Klasa A 2014/2015 (Przemyśl)
Klasa A 2014/2015 (Przeworsk)

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas