[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Przemyśl
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fenix Leszno 30 69 21 6 3 70-26 13 1 1 47-13 8 5 2 23-13
2.  Wiar Krówniki 30 56 17 5 8 55-40 8 3 4 23-18 9 2 4 32-22
3.  Bizon Medyka 30 55 16 7 7 56-40 9 2 4 33-20 7 5 3 23-20
4.  Wesoła Zadąbrowie 30 54 16 6 8 73-43 9 3 3 38-16 7 3 5 35-27
5.  Orzeł Torki 30 49 15 4 11 64-55 9 3 3 35-17 6 1 8 29-38
6.  Pogórze Dubiecko 30 48 14 6 10 50-48 7 3 5 25-18 7 3 5 25-30
7.  GKS Orły 30 42 12 6 12 61-52 5 3 7 36-28 7 3 5 25-24 2 3 1 0 1 3-3
8.  Unia Fredropol 30 42 13 3 14 58-57 7 1 7 37-28 6 2 7 21-29 2 3 1 0 1 3-3
9.  LKS Ujkowice 30 39 13 0 17 47-62 6 0 9 24-31 7 0 8 23-31 2 6 2 0 0 4-2
10.  San Hurko/Hureczko 30 39 11 6 13 43-41 6 3 6 24-19 5 3 7 19-22 2 0 0 0 2 2-4
11.  LKS Batycze 30 38 11 5 14 41-65 5 3 7 24-32 6 2 7 17-33
12.  Biało-Czerwoni Kaszyce 30 36 10 6 14 48-52 6 5 4 31-23 4 1 10 17-29
13.  Wiar Huwniki 30 35 9 8 13 45-46 6 3 6 28-23 3 5 7 17-23
14.  Fort Jaksmanice 30 31 9 4 17 44-71 6 1 8 20-29 3 3 9 24-42
15.  Żurawianka Żurawica 30 27 7 6 17 33-57 5 3 7 16-21 2 3 10 17-36
16.  Jawor Nehrybka 30 18 4 6 20 38-71 3 5 7 23-26 1 1 13 15-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Fenix Leszno    3-0 0-2 3-1 4-1 2-1 4-2 2-0 4-1 2-1 4-1 4-1 3-0 2-2 3-0 7-0 
 2 Wiar Krówniki2-0     1-1 2-2 3-2 0-0 0-2 2-1 3-1 1-2 1-2 1-0 1-0 2-1 1-2 3-2 
 3 Bizon Medyka3-3 0-2     1-3 5-2 0-1 1-1 3-2 4-1 2-0 0-1 1-0 3-0 3-2 3-0 4-2 
 4 Wesoła Zadąbrowie0-2 2-2 4-0     1-2 4-1 2-2 6-0 3-2 1-1 3-0 3-1 2-0 1-2 4-1 2-0 
 5 Orzeł Torki1-3 2-0 1-1 3-3     5-1 2-3 0-1 3-0 2-0 3-0 1-0 4-3 5-0 1-1 2-1 
 6 Pogórze Dubiecko2-2 2-3 1-1 2-1 1-0     2-0 5-0 2-3 2-2 0-3* 0-1 1-0 3-0 1-0 1-2 
 7 GKS Orły0-1 3-5 2-4 4-0 8-3 0-0     0-3 1-2 0-1 1-1 5-1 1-3 4-4 3-0 4-0 
 8 Unia Fredropol2-3 2-4 0-1 2-4 5-1 5-0 0-3     0-2 1-0 8-1 1-3 1-1 4-1 4-3 2-1 
 9 LKS Ujkowice0-1 0-3* 3-2 0-3 3-1 0-1 4-2 0-2     3-2 1-3 0-1 1-2 1-4 5-3 3-1 
 10 San Hurko/Hureczko1-1 1-3 0-3 0-2 1-1 0-1 3-0 3-1 0-1     2-1 1-2 1-1 5-1 1-0 5-1 
 11 LKS Batycze0-2 0-2 3-0 1-3 2-1 3-5 0-3 1-3 1-4 3-1     3-2 0-0 3-2 1-1 3-3 
 12 Biało-Czerwoni Kaszyce0-0 3-1 1-1 3-0 2-5 2-6 2-3 1-1 4-1 0-0 1-3     2-2 2-0 5-0 3-0* 
 13 Wiar Huwniki0-1 3-1 3-3 1-1 1-2 2-2 2-0 1-2 3-0 0-1 0-1 4-2     1-3 3-2 4-2 
 14 Fort Jaksmanice2-1 0-3 1-2 0-7 1-2 4-1 1-2 1-1 3-1 0-1 3-0* 2-1 1-4     0-3 1-0 
 15 Żurawianka Żurawica0-3 0-2 0-1 2-1 0-4 1-2 0-0 1-3 0-2 2-1 6-0 1-1 1-0 1-1     1-0 
 16 Jawor Nehrybka0-0 1-1 0-1 3-4 1-2 2-3 1-2 3-1 0-2 3-6 0-0 2-1 1-1 5-1 1-1     

Kolejka 1 - 10 sierpnia

Wiar Krówniki 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 10 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 3-0 GKS Orły 10 sierpnia, 17:00
Orzeł Torki 4-3 Wiar Huwniki 10 sierpnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 3-0 LKS Batycze 10 sierpnia, 17:00
Jawor Nehrybka 0-1 Bizon Medyka 10 sierpnia, 17:00
Żurawianka Żurawica 1-1 Fort Jaksmanice 10 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-2 Fenix Leszno 10 sierpnia, 17:00
LKS Ujkowice 0-2 Unia Fredropol 10 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 17 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-1 Unia Fredropol 17 sierpnia, 17:00
Fenix Leszno 4-1 LKS Ujkowice 17 sierpnia, 17:00
Fort Jaksmanice 4-1 Pogórze Dubiecko 17 sierpnia, 17:00
Bizon Medyka 3-0 Żurawianka Żurawica 17 sierpnia, 17:00
LKS Batycze 3-3 Jawor Nehrybka 17 sierpnia, 17:00
Wiar Huwniki 1-1 Wesoła Zadąbrowie 17 sierpnia, 17:00
GKS Orły 8-3 Orzeł Torki 17 sierpnia, 17:00
Wiar Krówniki 1-2 San Hurko/Hureczko 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 24 sierpnia

San Hurko/Hureczko 1-2 Biało-Czerwoni Kaszyce 24 sierpnia, 17:00
Orzeł Torki 2-0 Wiar Krówniki 24 sierpnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 2-2 GKS Orły 24 sierpnia, 17:00
Jawor Nehrybka 1-1 Wiar Huwniki 24 sierpnia, 17:00
Żurawianka Żurawica 6-0 LKS Batycze 23 sierpnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-1 Bizon Medyka 24 sierpnia, 17:00
LKS Ujkowice 1-4 Fort Jaksmanice 24 sierpnia, 17:00
Unia Fredropol 2-3 Fenix Leszno 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 31 sierpnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-0 Fenix Leszno 31 sierpnia, 17:00
Fort Jaksmanice 1-1 Unia Fredropol 31 sierpnia, 14:00
Bizon Medyka 4-1 LKS Ujkowice 31 sierpnia, 17:00
LKS Batycze 3-5 Pogórze Dubiecko 31 sierpnia, 17:00
Wiar Huwniki 3-2 Żurawianka Żurawica 31 sierpnia, 17:00
GKS Orły 4-0 Jawor Nehrybka 31 sierpnia, 17:00
Wiar Krówniki 2-2 Wesoła Zadąbrowie 31 sierpnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 1-1 Orzeł Torki 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 7 września

Orzeł Torki 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 7 września, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 1-1 San Hurko/Hureczko 7 września, 16:00
Jawor Nehrybka 1-1 Wiar Krówniki 7 września, 16:00
Żurawianka Żurawica 0-0 GKS Orły 7 września, 16:00
LKS Ujkowice 1-3 LKS Batycze 7 września, 16:00
Unia Fredropol 0-1 Bizon Medyka 7 września, 13:00
Fenix Leszno 2-2 Fort Jaksmanice 7 września, 16:00
Wiar Huwniki 2-2 Pogórze Dubiecko 27 sierpnia, 17:30

Kolejka 6 - 14 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-0 Fort Jaksmanice 14 września, 16:00
Bizon Medyka 3-3 Fenix Leszno 14 września, 16:00
LKS Batycze 1-3 Unia Fredropol 14 września, 16:00
Wiar Huwniki 3-0 LKS Ujkowice 13 września, 16:00
GKS Orły 0-0 Pogórze Dubiecko 14 września, 16:00
Wiar Krówniki 1-2 Żurawianka Żurawica 14 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 5-1 Jawor Nehrybka 13 września, 16:00
Orzeł Torki 3-3 Wesoła Zadąbrowie 14 września, 16:00

Kolejka 7 - 21 września

Wesoła Zadąbrowie 3-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 21 września, 16:00
Jawor Nehrybka 1-2 Orzeł Torki 21 września, 16:00
Żurawianka Żurawica 2-1 San Hurko/Hureczko 21 września, 16:00
Pogórze Dubiecko 2-3 Wiar Krówniki 21 września, 16:00
LKS Ujkowice 4-2 GKS Orły 21 września, 16:00
Unia Fredropol 1-1 Wiar Huwniki 21 września, 16:00
Fenix Leszno 4-1 LKS Batycze 21 września, 16:00
Fort Jaksmanice 1-2 Bizon Medyka 21 września, 16:00

Kolejka 8 - 28 września

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-1 Bizon Medyka 28 września, 16:00
LKS Batycze 3-2 Fort Jaksmanice 28 września, 16:00
Wiar Huwniki 0-1 Fenix Leszno 28 września, 16:00
GKS Orły 0-3 Unia Fredropol 28 września, 16:00
Wiar Krówniki 3-1 LKS Ujkowice 28 września, 16:00
San Hurko/Hureczko 0-1 Pogórze Dubiecko 28 września, 16:00
Orzeł Torki 1-1 Żurawianka Żurawica 28 września, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 2-0 Jawor Nehrybka 28 września, 16:00

Kolejka 9 - 5 października

Jawor Nehrybka 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 5 października, 15:00
Żurawianka Żurawica 2-1 Wesoła Zadąbrowie 5 października, 15:00
Pogórze Dubiecko 1-0 Orzeł Torki 5 października, 15:00
LKS Ujkowice 3-2 San Hurko/Hureczko 5 października, 15:00
Unia Fredropol 2-4 Wiar Krówniki 5 października, 15:00
Fenix Leszno 4-2 GKS Orły 5 października, 15:00
Fort Jaksmanice 1-4 Wiar Huwniki 5 października, 15:00
Bizon Medyka 0-1 LKS Batycze 5 października, 15:00

Kolejka 10 - 12 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 1-3 LKS Batycze 12 października, 15:00
Wiar Huwniki 3-3 Bizon Medyka 12 października, 15:00
GKS Orły 4-4 Fort Jaksmanice 12 października, 15:00
Wiar Krówniki 2-0 Fenix Leszno 12 października, 15:00
San Hurko/Hureczko 3-1 Unia Fredropol 12 października, 15:00
Orzeł Torki 3-0 LKS Ujkowice 12 października, 15:00
Wesoła Zadąbrowie 4-1 Pogórze Dubiecko 12 października, 15:00
Jawor Nehrybka 1-1 Żurawianka Żurawica 12 października, 15:00

Kolejka 11 - 19 października

Żurawianka Żurawica 1-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 19 października, 15:00
Pogórze Dubiecko 1-2 Jawor Nehrybka 19 października, 15:00
LKS Ujkowice 0-3 Wesoła Zadąbrowie 19 października, 15:00
Unia Fredropol 5-1 Orzeł Torki 19 października, 15:00
Fenix Leszno 2-1 San Hurko/Hureczko 19 października, 15:00
Fort Jaksmanice 0-3 Wiar Krówniki 19 października, 15:00
Bizon Medyka 1-1 GKS Orły 19 października, 15:00
LKS Batycze 0-0 Wiar Huwniki 19 października, 15:00

Kolejka 12 - 26 października

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-2 Wiar Huwniki 26 października, 14:00
GKS Orły 1-1 LKS Batycze 26 października, 14:00
Wiar Krówniki 1-1 Bizon Medyka 26 października, 14:00
San Hurko/Hureczko 5-1 Fort Jaksmanice 26 października, 14:00
Orzeł Torki 1-3 Fenix Leszno 26 października, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 6-0 Unia Fredropol 26 października, 14:00
Jawor Nehrybka 0-2 LKS Ujkowice 26 października, 14:00
Żurawianka Żurawica 1-2 Pogórze Dubiecko 26 października, 14:00

Kolejka 13 - 2 listopada

Pogórze Dubiecko 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 2 listopada, 14:00
LKS Ujkowice 5-3 Żurawianka Żurawica 2 listopada, 14:00
Unia Fredropol 2-1 Jawor Nehrybka 2 listopada, 14:00
Fenix Leszno 3-1 Wesoła Zadąbrowie 2 listopada, 14:00
Fort Jaksmanice 1-2 Orzeł Torki 2 listopada, 14:00
Bizon Medyka 2-0 San Hurko/Hureczko 2 listopada, 14:00
LKS Batycze 0-2 Wiar Krówniki 2 listopada, 14:00
Wiar Huwniki 2-0 GKS Orły 2 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 9 listopada

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-3 GKS Orły 9 listopada, 14:00
Wiar Krówniki 1-0 Wiar Huwniki 9 listopada, 14:00
San Hurko/Hureczko 2-1 LKS Batycze 9 listopada, 14:00
Orzeł Torki 1-1 Bizon Medyka 9 listopada, 14:00
Wesoła Zadąbrowie 1-2 Fort Jaksmanice 9 listopada, 14:00
Jawor Nehrybka 0-0 Fenix Leszno 9 listopada, 14:00
Żurawianka Żurawica 1-3 Unia Fredropol 9 listopada, 14:00
Pogórze Dubiecko 2-3 LKS Ujkowice 9 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 16 listopada

LKS Ujkowice 0-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 16 listopada, 14:00
Unia Fredropol 5-0 Pogórze Dubiecko 16 listopada, 14:00
Fenix Leszno 3-0 Żurawianka Żurawica 16 listopada, 14:00
Fort Jaksmanice 1-0 Jawor Nehrybka 16 listopada, 14:00
Bizon Medyka 1-3 Wesoła Zadąbrowie 16 listopada, 14:00
LKS Batycze 2-1 Orzeł Torki 16 listopada, 14:00
Wiar Huwniki 0-1 San Hurko/Hureczko 16 listopada, 14:00
GKS Orły 3-5 Wiar Krówniki 16 listopada, 14:00

Kolejka 16 - 22 marca

Biało-Czerwoni Kaszyce 3-1 Wiar Krówniki 22 marca, 15:00
GKS Orły 0-1 San Hurko/Hureczko 22 marca, 15:00
Wiar Huwniki 1-2 Orzeł Torki 22 marca, 15:00
LKS Batycze 1-3 Wesoła Zadąbrowie 22 marca, 15:00
Bizon Medyka 4-2 Jawor Nehrybka 22 marca, 15:00
Fort Jaksmanice 0-3 Żurawianka Żurawica 22 marca, 15:00
Fenix Leszno 2-1 Pogórze Dubiecko 22 marca, 15:00
Unia Fredropol 0-2 LKS Ujkowice 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 29 marca

Unia Fredropol 1-3 Biało-Czerwoni Kaszyce 29 marca, 15:00
LKS Ujkowice 0-1 Fenix Leszno 29 marca, 15:00
Pogórze Dubiecko 3-0 Fort Jaksmanice 29 marca, 15:00
Żurawianka Żurawica 0-1 Bizon Medyka 29 marca, 15:00
Jawor Nehrybka 0-0 LKS Batycze 29 marca, 15:00
Wesoła Zadąbrowie 2-0 Wiar Huwniki 29 marca, 15:00
Orzeł Torki 2-3 GKS Orły 29 marca, 15:00
San Hurko/Hureczko 1-3 Wiar Krówniki 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 0-0 San Hurko/Hureczko 1 kwietnia, 16:30
Wiar Krówniki 3-2 Orzeł Torki 4 kwietnia, 12:00
GKS Orły 4-0 Wesoła Zadąbrowie 4 kwietnia, 12:00
Wiar Huwniki 4-2 Jawor Nehrybka 4 kwietnia, 12:00
LKS Batycze 1-1 Żurawianka Żurawica 4 kwietnia, 12:00
Bizon Medyka 0-1 Pogórze Dubiecko 4 kwietnia, 12:00
Fort Jaksmanice 3-1 LKS Ujkowice 4 kwietnia, 12:00
Fenix Leszno 2-0 Unia Fredropol 4 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 12 kwietnia

Fenix Leszno 4-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 12 kwietnia, 16:00
Unia Fredropol 4-1 Fort Jaksmanice 12 kwietnia, 16:00
LKS Ujkowice 3-2 Bizon Medyka 11 kwietnia, 15:00
Pogórze Dubiecko 0-3 LKS Batycze 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-0; drużyna gospodarzy przekroczyła limit zmian w trakcie gry
Żurawianka Żurawica 1-0 Wiar Huwniki 12 kwietnia, 16:00
Jawor Nehrybka 1-2 GKS Orły 12 kwietnia, 16:00
Wesoła Zadąbrowie 2-2 Wiar Krówniki 12 kwietnia, 16:30
Orzeł Torki 2-0 San Hurko/Hureczko 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 19 kwietnia

Pogórze Dubiecko 1-0 Wiar Huwniki 19 kwietnia, 16:00
Biało-Czerwoni Kaszyce 2-5 Orzeł Torki 19 kwietnia, 16:00
San Hurko/Hureczko 0-2 Wesoła Zadąbrowie 19 kwietnia, 16:00
Wiar Krówniki 3-2 Jawor Nehrybka 19 kwietnia, 16:00
GKS Orły 3-0 Żurawianka Żurawica 19 kwietnia, 16:00
LKS Batycze 1-4 LKS Ujkowice 19 kwietnia, 16:00
Bizon Medyka 3-2 Unia Fredropol 19 kwietnia, 16:00
Fort Jaksmanice 2-1 Fenix Leszno 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 22 kwietnia

Fort Jaksmanice 2-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 22 kwietnia, 17:00
Fenix Leszno 0-2 Bizon Medyka 22 kwietnia, 17:00
Unia Fredropol 8-1 LKS Batycze 22 kwietnia, 17:00
LKS Ujkowice 1-2 Wiar Huwniki 22 kwietnia, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-0 GKS Orły 22 kwietnia, 17:00
Żurawianka Żurawica 0-2 Wiar Krówniki 22 kwietnia, 17:00
Jawor Nehrybka 3-6 San Hurko/Hureczko 22 kwietnia, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 1-2 Orzeł Torki 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 26 kwietnia

Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 Wesoła Zadąbrowie 26 kwietnia, 17:00
Orzeł Torki 2-1 Jawor Nehrybka 26 kwietnia, 17:00
San Hurko/Hureczko 1-0 Żurawianka Żurawica 26 kwietnia, 17:00
Wiar Krówniki 0-0 Pogórze Dubiecko 26 kwietnia, 17:00
GKS Orły 1-2 LKS Ujkowice 26 kwietnia, 17:00
Wiar Huwniki 1-2 Unia Fredropol 26 kwietnia, 17:00
LKS Batycze 0-2 Fenix Leszno 26 kwietnia, 17:00
Bizon Medyka 3-2 Fort Jaksmanice 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 3 maja

Bizon Medyka 1-0 Biało-Czerwoni Kaszyce 3 maja, 17:00
Fort Jaksmanice 3-0 LKS Batycze 3 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Fenix Leszno 3-0 Wiar Huwniki 3 maja, 17:00
Unia Fredropol 0-3 GKS Orły 3 maja, 17:00
LKS Ujkowice 0-3 Wiar Krówniki 3 maja, 17:00
(wo)
przerwany po I połowie przy stanie 1-0; drużyna gości zrezygnowała z gry z powodu awantury na stadionie
Pogórze Dubiecko 2-2 San Hurko/Hureczko 3 maja, 17:00
Żurawianka Żurawica 0-4 Orzeł Torki 3 maja, 17:00
Jawor Nehrybka 3-4 Wesoła Zadąbrowie 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 10 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 3-0 Jawor Nehrybka 10 maja, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Wesoła Zadąbrowie 4-1 Żurawianka Żurawica 10 maja, 17:00
Orzeł Torki 5-1 Pogórze Dubiecko 10 maja, 17:00
San Hurko/Hureczko 0-1 LKS Ujkowice 10 maja, 17:00
Wiar Krówniki 2-1 Unia Fredropol 10 maja, 17:00
GKS Orły 0-1 Fenix Leszno 10 maja, 17:00
Wiar Huwniki 1-3 Fort Jaksmanice 10 maja, 17:00
LKS Batycze 3-0 Bizon Medyka 10 maja, 17:00

Kolejka 25 - 17 maja

LKS Batycze 3-2 Biało-Czerwoni Kaszyce 17 maja, 17:00
Bizon Medyka 3-0 Wiar Huwniki 17 maja, 17:00
Fort Jaksmanice 1-2 GKS Orły 17 maja, 17:00
Fenix Leszno 3-0 Wiar Krówniki 17 maja, 17:00
Unia Fredropol 1-0 San Hurko/Hureczko 17 maja, 17:00
LKS Ujkowice 3-1 Orzeł Torki 17 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 2-1 Wesoła Zadąbrowie 17 maja, 17:00
Żurawianka Żurawica 1-0 Jawor Nehrybka 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 24 maja

Biało-Czerwoni Kaszyce 5-0 Żurawianka Żurawica 24 maja, 17:00
Jawor Nehrybka 2-3 Pogórze Dubiecko 24 maja, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 3-2 LKS Ujkowice 24 maja, 17:00
Orzeł Torki 0-1 Unia Fredropol 24 maja, 17:00
San Hurko/Hureczko 1-1 Fenix Leszno 24 maja, 17:00
Wiar Krówniki 2-1 Fort Jaksmanice 24 maja, 17:00
GKS Orły 2-4 Bizon Medyka 24 maja, 12:00
Wiar Huwniki 0-1 LKS Batycze 24 maja, 17:00

Kolejka 27 - 31 maja

Wiar Huwniki 4-2 Biało-Czerwoni Kaszyce 31 maja, 17:00
LKS Batycze 0-3 GKS Orły 31 maja, 17:00
Bizon Medyka 0-2 Wiar Krówniki 31 maja, 17:00
Fort Jaksmanice 0-1 San Hurko/Hureczko 31 maja, 17:00
Fenix Leszno 4-1 Orzeł Torki 31 maja, 17:00
Unia Fredropol 2-4 Wesoła Zadąbrowie 31 maja, 17:00
LKS Ujkowice 3-1 Jawor Nehrybka 31 maja, 17:00
Pogórze Dubiecko 1-0 Żurawianka Żurawica 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 7 czerwca

Biało-Czerwoni Kaszyce 2-6 Pogórze Dubiecko 7 czerwca, 17:00
Żurawianka Żurawica 0-2 LKS Ujkowice 7 czerwca, 17:00
Jawor Nehrybka 3-1 Unia Fredropol 7 czerwca, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 0-2 Fenix Leszno 7 czerwca, 17:00
Orzeł Torki 5-0 Fort Jaksmanice 7 czerwca, 17:00
San Hurko/Hureczko 0-3 Bizon Medyka 7 czerwca, 17:00
Wiar Krówniki 1-2 LKS Batycze 7 czerwca, 17:00
GKS Orły 1-3 Wiar Huwniki 7 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 14 czerwca

GKS Orły 5-1 Biało-Czerwoni Kaszyce 14 czerwca, 17:00
Wiar Huwniki 3-1 Wiar Krówniki 14 czerwca, 17:00
LKS Batycze 3-1 San Hurko/Hureczko 14 czerwca, 17:00
Bizon Medyka 5-2 Orzeł Torki 14 czerwca, 17:00
Fort Jaksmanice 0-7 Wesoła Zadąbrowie 14 czerwca, 17:00
Fenix Leszno 7-0 Jawor Nehrybka 14 czerwca, 17:00
Unia Fredropol 4-3 Żurawianka Żurawica 14 czerwca, 17:00
LKS Ujkowice 0-1 Pogórze Dubiecko 14 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Biało-Czerwoni Kaszyce 4-1 LKS Ujkowice 21 czerwca, 17:00
Pogórze Dubiecko 5-0 Unia Fredropol 20 czerwca, 17:30
Żurawianka Żurawica 0-3 Fenix Leszno 20 czerwca, 17:00
Jawor Nehrybka 5-1 Fort Jaksmanice 21 czerwca, 17:00
Wesoła Zadąbrowie 4-0 Bizon Medyka 21 czerwca, 17:00
Orzeł Torki 3-0 LKS Batycze 21 czerwca, 17:00
San Hurko/Hureczko 1-1 Wiar Huwniki 21 czerwca, 17:00
Wiar Krówniki 0-2 GKS Orły 21 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (Jarosław)

Klasa A 2014/2015 (Jarosław)
Klasa A 2014/2015 (Lubaczów)
Klasa A 2014/2015 (Przeworsk)

Klasa B 2014/2015 (Przemyśl)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas