[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Przeworsk
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Promyk Urzejowice 26 60 18 6 2 85-31 10 3 0 48-11 8 3 2 37-20
2.  PKS UNUM Babice 26 49 15 4 7 58-37 10 1 2 40-18 5 3 5 18-19
3.  San Gorzyce 26 42 13 3 10 51-56 8 2 3 31-26 5 1 7 20-30
4.  Piast Nowosielce 26 41 12 5 9 59-38 8 4 1 35-14 4 1 8 24-24
5.  Gacovia Gać 26 40 12 4 10 50-51 6 2 5 22-25 6 2 5 28-26
6.  GKS Majdan Sieniawski 26 38 10 8 8 45-38 5 5 3 20-15 5 3 5 25-23
7.  Zorza Jagiełła 26 35 9 8 9 45-58 6 2 5 25-30 3 6 4 20-28
8.  Wisełka Siennów 26 34 10 4 12 44-61 7 2 4 31-26 3 2 8 13-35
9.  Cresovia Krzeczowice 26 32 9 5 12 42-49 5 2 6 19-22 4 3 6 23-27
10.  Gorliczanka Gorliczyna 26 31 9 4 13 54-49 6 2 5 25-18 3 2 8 29-31
11.  Błyskawica Rozbórz 26 29 9 2 15 46-60 6 0 7 26-22 3 2 8 20-38 2 6 2 0 0 8-5
12.  Wisłok Świętoniowa 26 29 8 5 13 48-63 5 3 5 28-26 3 2 8 20-37 2 0 0 0 2 5-8
13.  Wisłoczanka Tryńcza 26 28 7 7 12 41-53 5 4 4 25-20 2 3 8 16-33
14.  Żuraw Żurawiczki 26 22 5 7 14 43-67 3 4 6 27-36 2 3 8 16-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Promyk Urzejowice    2-0 3-1 2-0 6-2 3-3 8-1 3-1 3-0 6-0 1-1 4-1 0-0 7-1 
 2 PKS UNUM Babice4-3     6-1 0-3 2-0 1-2 2-1 0-0 3-2 3-0 5-1 6-0 4-2 4-3 
 3 San Gorzyce2-0 2-1     1-7 0-4 1-5 2-2 4-1 2-2 4-2 6-0 2-0 2-1 3-1 
 4 Piast Nowosielce2-3 2-2 3-1     0-0 3-1 2-2 6-0 0-0 2-1 2-0 6-2 4-1 3-1 
 5 Gacovia Gać0-5 1-2 1-1 0-5     1-0 1-2 3-1 3-0 4-3 3-1 3-2 1-1 1-2 
 6 GKS Majdan Sieniawski2-2 0-0 4-0 2-0 0-3*     2-2 2-1 1-3 2-1 1-2 0-0 3-0* 1-1 
 7 Zorza Jagiełła0-2 3-1 1-3 3-2 1-3 3-2     2-4 2-2 0-7 2-0 1-1 3-0 4-3 
 8 Wisełka Siennów2-5 1-3 2-1 3-2 3-0 2-1 2-2     3-4 2-3 5-2 1-0 2-2 3-1 
 9 Cresovia Krzeczowice1-4 0-2 1-2 1-0 3-1 2-0 1-2 1-1     1-1 3-2 1-3 2-4 2-0 
 10 Gorliczanka Gorliczyna1-3 5-3 0-3* 0-0 3-1 1-2 1-2 7-2 3-0     3-1 0-1 1-0 0-0 
 11 Błyskawica Rozbórz1-2 3-0 3-2 0-2 1-2 1-2 2-1 0-1 2-3 3-2     4-3 5-0 1-2 
 12 Wisłok Świętoniowa1-4 0-0 2-3 5-0 2-5 1-1 1-1 5-0 3-1 0-6 2-4     5-1 1-0 
 13 Wisłoczanka Tryńcza2-2 0-1 1-2 5-2 3-3 1-3 1-1 2-0 1-0 2-1 1-2 5-2     1-1 
 14 Żuraw Żurawiczki2-2 0-3 3-0* 2-1 2-4 3-3 3-1 0-1 1-6 2-2 4-4 4-5 1-4     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Wisełka Siennów 3-0 Gacovia Gać 17 sierpnia, 17:00
Cresovia Krzeczowice 1-3 Wisłok Świętoniowa 17 sierpnia, 17:00
San Gorzyce 2-1 PKS UNUM Babice 17 sierpnia, 17:00
Żuraw Żurawiczki 3-1 Zorza Jagiełła 17 sierpnia, 17:00
Błyskawica Rozbórz 5-0 Wisłoczanka Tryńcza 17 sierpnia, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 2-2 Promyk Urzejowice 17 sierpnia, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Piast Nowosielce 17 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Gacovia Gać 0-5 Piast Nowosielce 24 sierpnia, 17:00
Promyk Urzejowice 6-0 Gorliczanka Gorliczyna 24 sierpnia, 11:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-3 GKS Majdan Sieniawski 24 sierpnia, 17:00
Zorza Jagiełła 2-0 Błyskawica Rozbórz 24 sierpnia, 17:00
PKS UNUM Babice 4-3 Żuraw Żurawiczki 23 sierpnia, 15:30
Wisłok Świętoniowa 2-3 San Gorzyce 24 sierpnia, 17:00
Wisełka Siennów 3-4 Cresovia Krzeczowice 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Cresovia Krzeczowice 3-1 Gacovia Gać 31 sierpnia, 17:00
San Gorzyce 4-1 Wisełka Siennów 31 sierpnia, 17:00
Żuraw Żurawiczki 4-5 Wisłok Świętoniowa 31 sierpnia, 17:00
Błyskawica Rozbórz 3-0 PKS UNUM Babice 31 sierpnia, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 2-2 Zorza Jagiełła 31 sierpnia, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 1-0 Wisłoczanka Tryńcza 31 sierpnia, 17:00
Piast Nowosielce 2-3 Promyk Urzejowice 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 7 września

Gacovia Gać 0-5 Promyk Urzejowice 7 września, 16:00
Wisłoczanka Tryńcza 5-2 Piast Nowosielce 7 września, 16:00
Zorza Jagiełła 0-7 Gorliczanka Gorliczyna 7 września, 16:00
PKS UNUM Babice 1-2 GKS Majdan Sieniawski 7 września, 16:00
Wisłok Świętoniowa 2-4 Błyskawica Rozbórz 7 września, 13:00
Wisełka Siennów 3-1 Żuraw Żurawiczki 7 września, 16:00
Cresovia Krzeczowice 1-2 San Gorzyce 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14 września

San Gorzyce 0-4 Gacovia Gać 14 września, 16:00
Żuraw Żurawiczki 1-6 Cresovia Krzeczowice 14 września, 16:00
Błyskawica Rozbórz 0-1 Wisełka Siennów 14 września, 16:00
GKS Majdan Sieniawski 0-0 Wisłok Świętoniowa 13 września, 16:30
Gorliczanka Gorliczyna 5-3 PKS UNUM Babice 14 września, 16:00
Piast Nowosielce 2-2 Zorza Jagiełła 14 września, 16:00
Promyk Urzejowice 0-0 Wisłoczanka Tryńcza 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21 września

Gacovia Gać 1-1 Wisłoczanka Tryńcza 21 września, 16:00
Zorza Jagiełła 0-2 Promyk Urzejowice 21 września, 16:00
PKS UNUM Babice 0-3 Piast Nowosielce 21 września, 16:00
Wisłok Świętoniowa 0-6 Gorliczanka Gorliczyna 21 września, 13:00
Wisełka Siennów 2-1 GKS Majdan Sieniawski 21 września, 16:00
Cresovia Krzeczowice 3-2 Błyskawica Rozbórz 21 września, 16:00
San Gorzyce 3-1 Żuraw Żurawiczki 21 września, 16:00

Kolejka 7 - 28 września

Żuraw Żurawiczki 2-4 Gacovia Gać 28 września, 16:00
Błyskawica Rozbórz 3-2 San Gorzyce 28 września, 16:00
GKS Majdan Sieniawski 1-3 Cresovia Krzeczowice 28 września, 16:00
Gorliczanka Gorliczyna 7-2 Wisełka Siennów 28 września, 16:00
Piast Nowosielce 6-2 Wisłok Świętoniowa 28 września, 16:00
Promyk Urzejowice 2-0 PKS UNUM Babice 28 września, 16:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Zorza Jagiełła 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 5 października

Gacovia Gać 1-2 Zorza Jagiełła 5 października, 15:00
PKS UNUM Babice 4-2 Wisłoczanka Tryńcza 5 października, 15:00
Wisłok Świętoniowa 1-4 Promyk Urzejowice 5 października, 13:00
Wisełka Siennów 3-2 Piast Nowosielce 5 października, 15:00
Cresovia Krzeczowice 1-1 Gorliczanka Gorliczyna 5 października, 15:00
San Gorzyce 1-5 GKS Majdan Sieniawski 5 października, 15:00
Żuraw Żurawiczki 4-4 Błyskawica Rozbórz 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12 października

Błyskawica Rozbórz 1-2 Gacovia Gać 12 października, 15:00
GKS Majdan Sieniawski 1-1 Żuraw Żurawiczki 12 października, 15:00
Gorliczanka Gorliczyna 0-3 San Gorzyce 12 października, 15:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie posiadali kart zdrowia
Piast Nowosielce 0-0 Cresovia Krzeczowice 12 października, 15:00
Promyk Urzejowice 3-1 Wisełka Siennów 12 października, 12:45
Wisłoczanka Tryńcza 5-2 Wisłok Świętoniowa 12 października, 15:00
Zorza Jagiełła 3-1 PKS UNUM Babice 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 19 października

Gacovia Gać 1-2 PKS UNUM Babice 19 października, 15:00
Wisłok Świętoniowa 1-1 Zorza Jagiełła 19 października, 13:00
Wisełka Siennów 2-2 Wisłoczanka Tryńcza 19 października, 15:00
Cresovia Krzeczowice 1-4 Promyk Urzejowice 19 października, 15:00
San Gorzyce 1-7 Piast Nowosielce 19 października, 15:00
Żuraw Żurawiczki 2-2 Gorliczanka Gorliczyna 19 października, 15:00
Błyskawica Rozbórz 1-2 GKS Majdan Sieniawski 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 26 października

GKS Majdan Sieniawski 0-3 Gacovia Gać 26 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-1
Gorliczanka Gorliczyna 3-1 Błyskawica Rozbórz 26 października, 14:00
Piast Nowosielce 3-1 Żuraw Żurawiczki 26 października, 14:00
Promyk Urzejowice 3-1 San Gorzyce 26 października, 13:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-0 Cresovia Krzeczowice 26 października, 14:00
Zorza Jagiełła 2-4 Wisełka Siennów 26 października, 14:00
PKS UNUM Babice 6-0 Wisłok Świętoniowa 26 października, 14:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Gacovia Gać 3-2 Wisłok Świętoniowa 2 listopada, 14:00
Wisełka Siennów 1-3 PKS UNUM Babice 2 listopada, 14:00
Cresovia Krzeczowice 1-2 Zorza Jagiełła 2 listopada, 14:00
San Gorzyce 2-1 Wisłoczanka Tryńcza 2 listopada, 14:00
Żuraw Żurawiczki 2-2 Promyk Urzejowice 2 listopada, 14:00
Błyskawica Rozbórz 0-2 Piast Nowosielce 2 listopada, 14:00
GKS Majdan Sieniawski 2-1 Gorliczanka Gorliczyna 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9 listopada

Gorliczanka Gorliczyna 3-1 Gacovia Gać 9 listopada, 14:00
Piast Nowosielce 3-1 GKS Majdan Sieniawski 9 listopada, 14:00
Promyk Urzejowice 1-1 Błyskawica Rozbórz 9 listopada, 14:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-1 Żuraw Żurawiczki 9 listopada, 14:00
Zorza Jagiełła 1-3 San Gorzyce 9 listopada, 14:00
PKS UNUM Babice 3-2 Cresovia Krzeczowice 9 listopada, 14:00
Wisłok Świętoniowa 5-0 Wisełka Siennów 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 29 marca

Gacovia Gać 3-1 Wisełka Siennów 29 marca, 15:00
Wisłok Świętoniowa 3-1 Cresovia Krzeczowice 29 marca, 13:00
PKS UNUM Babice 6-1 San Gorzyce 29 marca, 15:00
Zorza Jagiełła 4-3 Żuraw Żurawiczki 29 marca, 15:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-2 Błyskawica Rozbórz 29 marca, 15:00
Promyk Urzejowice 3-3 GKS Majdan Sieniawski 29 marca, 15:00
Piast Nowosielce 2-1 Gorliczanka Gorliczyna 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 12 kwietnia

Piast Nowosielce 0-0 Gacovia Gać 12 kwietnia, 16:00
Gorliczanka Gorliczyna 1-3 Promyk Urzejowice 12 kwietnia, 16:00
GKS Majdan Sieniawski 3-0 Wisłoczanka Tryńcza 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Błyskawica Rozbórz 2-1 Zorza Jagiełła 12 kwietnia, 16:00
Żuraw Żurawiczki 0-3 PKS UNUM Babice 12 kwietnia, 16:00
San Gorzyce 2-0 Wisłok Świętoniowa 12 kwietnia, 16:00
Cresovia Krzeczowice 1-1 Wisełka Siennów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Gacovia Gać 3-0 Cresovia Krzeczowice 19 kwietnia, 16:00
Wisełka Siennów 2-1 San Gorzyce 19 kwietnia, 16:00
Wisłok Świętoniowa 1-0 Żuraw Żurawiczki 19 kwietnia, 13:00
PKS UNUM Babice 5-1 Błyskawica Rozbórz 19 kwietnia, 16:00
Zorza Jagiełła 3-2 GKS Majdan Sieniawski 19 kwietnia, 16:00
Wisłoczanka Tryńcza 2-1 Gorliczanka Gorliczyna 19 kwietnia, 17:00
Promyk Urzejowice 2-0 Piast Nowosielce 19 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Promyk Urzejowice 6-2 Gacovia Gać 26 kwietnia, 17:00
Piast Nowosielce 4-1 Wisłoczanka Tryńcza 26 kwietnia, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 Zorza Jagiełła 26 kwietnia, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 0-0 PKS UNUM Babice 26 kwietnia, 17:00
Błyskawica Rozbórz 4-3 Wisłok Świętoniowa 26 kwietnia, 17:00
Żuraw Żurawiczki 0-1 Wisełka Siennów 26 kwietnia, 17:00
San Gorzyce 2-2 Cresovia Krzeczowice 26 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 29 kwietnia

Gacovia Gać 1-1 San Gorzyce 4 kwietnia, 12:00
Cresovia Krzeczowice 2-0 Żuraw Żurawiczki 29 kwietnia, 17:30
Wisełka Siennów 5-2 Błyskawica Rozbórz 29 kwietnia, 17:00
Wisłok Świętoniowa 1-1 GKS Majdan Sieniawski 4 kwietnia, 11:00
PKS UNUM Babice 3-0 Gorliczanka Gorliczyna 4 kwietnia, 12:00
Zorza Jagiełła 3-2 Piast Nowosielce 29 kwietnia, 17:00
Wisłoczanka Tryńcza 2-2 Promyk Urzejowice 29 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 3 maja

Wisłoczanka Tryńcza 3-3 Gacovia Gać 3 maja, 17:00
Promyk Urzejowice 8-1 Zorza Jagiełła 3 maja, 17:00
Piast Nowosielce 2-2 PKS UNUM Babice 3 maja, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 0-1 Wisłok Świętoniowa 3 maja, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 2-1 Wisełka Siennów 3 maja, 17:00
Błyskawica Rozbórz 2-3 Cresovia Krzeczowice 3 maja, 17:00
Żuraw Żurawiczki 3-0 San Gorzyce 2 maja, 17:30
(wo)
przerwany w 86. minucie przy stanie 1-1 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika gości

Kolejka 20 - 10 maja

Gacovia Gać 1-2 Żuraw Żurawiczki 10 maja, 17:00
San Gorzyce 6-0 Błyskawica Rozbórz 10 maja, 17:00
Cresovia Krzeczowice 2-0 GKS Majdan Sieniawski 10 maja, 17:00
Wisełka Siennów 2-3 Gorliczanka Gorliczyna 10 maja, 17:00
Wisłok Świętoniowa 5-0 Piast Nowosielce 10 maja, 13:00
PKS UNUM Babice 4-3 Promyk Urzejowice 10 maja, 17:00
Zorza Jagiełła 3-0 Wisłoczanka Tryńcza 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 17 maja

Zorza Jagiełła 1-3 Gacovia Gać 17 maja, 17:00
Wisłoczanka Tryńcza 0-1 PKS UNUM Babice 17 maja, 17:00
Promyk Urzejowice 4-1 Wisłok Świętoniowa 17 maja, 17:00
Piast Nowosielce 6-0 Wisełka Siennów 17 maja, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 3-0 Cresovia Krzeczowice 17 maja, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 4-0 San Gorzyce 17 maja, 17:00
Błyskawica Rozbórz 1-2 Żuraw Żurawiczki 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 24 maja

Gacovia Gać 3-1 Błyskawica Rozbórz 24 maja, 17:00
Żuraw Żurawiczki 3-3 GKS Majdan Sieniawski 24 maja, 11:30
San Gorzyce 4-2 Gorliczanka Gorliczyna 24 maja, 17:00
Cresovia Krzeczowice 1-0 Piast Nowosielce 24 maja, 13:00
Wisełka Siennów 2-5 Promyk Urzejowice 24 maja, 17:00
Wisłok Świętoniowa 5-1 Wisłoczanka Tryńcza 24 maja, 13:00
PKS UNUM Babice 2-1 Zorza Jagiełła 24 maja, 18:00

Kolejka 23 - 31 maja

PKS UNUM Babice 2-0 Gacovia Gać 31 maja, 17:00
Zorza Jagiełła 1-1 Wisłok Świętoniowa 31 maja, 16:30
Wisłoczanka Tryńcza 2-0 Wisełka Siennów 31 maja, 17:00
Promyk Urzejowice 3-0 Cresovia Krzeczowice 31 maja, 17:00
Piast Nowosielce 3-1 San Gorzyce 31 maja, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 0-0 Żuraw Żurawiczki 31 maja, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 1-2 Błyskawica Rozbórz 31 maja, 17:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

Gacovia Gać 1-0 GKS Majdan Sieniawski 7 czerwca, 15:00
Błyskawica Rozbórz 3-2 Gorliczanka Gorliczyna 7 czerwca, 17:00
Żuraw Żurawiczki 2-1 Piast Nowosielce 7 czerwca, 11:30
San Gorzyce 2-0 Promyk Urzejowice 7 czerwca, 17:00
Cresovia Krzeczowice 2-4 Wisłoczanka Tryńcza 7 czerwca, 17:00
Wisełka Siennów 2-2 Zorza Jagiełła 7 czerwca, 17:00
Wisłok Świętoniowa 0-0 PKS UNUM Babice 7 czerwca, 13:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Wisłok Świętoniowa 2-5 Gacovia Gać 14 czerwca, 13:00
PKS UNUM Babice 0-0 Wisełka Siennów 14 czerwca, 17:00
Zorza Jagiełła 2-2 Cresovia Krzeczowice 14 czerwca, 17:00
Wisłoczanka Tryńcza 1-2 San Gorzyce 14 czerwca, 11:00
Promyk Urzejowice 7-1 Żuraw Żurawiczki 14 czerwca, 17:00
Piast Nowosielce 2-0 Błyskawica Rozbórz 14 czerwca, 17:00
Gorliczanka Gorliczyna 1-2 GKS Majdan Sieniawski 14 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

Gacovia Gać 4-3 Gorliczanka Gorliczyna 21 czerwca, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 2-0 Piast Nowosielce 21 czerwca, 17:00
Błyskawica Rozbórz 1-2 Promyk Urzejowice 21 czerwca, 15:00
Żuraw Żurawiczki 1-4 Wisłoczanka Tryńcza 21 czerwca, 10:30
San Gorzyce 2-2 Zorza Jagiełła 20 czerwca, 17:30
Cresovia Krzeczowice 0-2 PKS UNUM Babice 21 czerwca, 17:00
Wisełka Siennów 1-0 Wisłok Świętoniowa 21 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Jarosław)

Klasa A 2014/2015 (Jarosław)
Klasa A 2014/2015 (Lubaczów)
Klasa A 2014/2015 (Przemyśl)

Klasa B 2014/2015 (Przeworsk)

Autor: Grzegorz Bober

 

Napisz do nas