[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Rzeszów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Głogovia Głogów Małopolski 26 60 19 3 4 63-21 11 1 1 38-7 8 2 3 25-14
2.  LKS Przybyszówka 26 58 18 4 4 58-36 8 2 3 26-19 10 2 1 32-17
3.  Korona Rzeszów 26 46 14 4 8 69-34 8 0 5 31-16 6 4 3 38-18
4.  Strug Tyczyn 26 45 14 3 9 60-32 8 2 3 32-12 6 1 6 28-20
5.  GKS Niebylec 26 43 12 7 7 55-47 8 3 2 38-25 4 4 5 17-22
6.  KS Zaczernie 26 42 12 6 8 49-41 6 6 1 25-17 6 0 7 24-24 2 3 1 0 1 6-5
7.  Orzeł Wysoka Głogowska 26 42 13 3 10 50-50 7 1 5 29-24 6 2 5 21-26 2 3 1 0 1 5-6
8.  Grom Mogielnica 26 34 11 1 14 43-49 7 1 5 24-20 4 0 9 19-29
9.  LKS Jasionka 26 33 9 6 11 52-50 3 5 5 19-21 6 1 6 33-29
10.  Granit Wysoka Strzyżowska 26 29 8 5 13 29-42 5 2 6 18-22 3 3 7 11-20
11.  Staroniwa Rzeszów 26 23 5 8 13 33-52 3 3 7 13-27 2 5 6 20-25
12.  LKS Hermanowa 26 18 5 3 18 31-75 5 2 6 21-30 0 1 12 10-45 2 3 1 0 1 2-1
13.  Galicja Chmielnik 26 18 5 3 18 38-75 3 1 9 21-43 2 2 9 17-32 2 3 1 0 1 1-2
14.  Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 26 8 2 16 23-49 5 0 8 12-23 3 2 8 11-26
Piast Nowa Wieś wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Głogovia Głogów Małopolski    1-1 0-3 3-1 1-0 2-0 6-0 6-0 3-0 3-0 1-0 3-2 6-0 3-0* 
 2 LKS Przybyszówka2-2     2-4 1-4 4-1 2-1 1-2 2-1 3-1 2-0 3-1 3-2 1-0 0-0 
 3 Korona Rzeszów1-3 0-1     2-1 1-2 1-0 2-1 2-3 7-2 2-3 2-0 7-0 1-0 3-0* 
 4 Strug Tyczyn0-1 0-1 4-0     2-2 3-1 3-0 1-0 2-3 1-0 3-3 6-0 4-1 3-0* 
 5 GKS Niebylec2-0 9-2 2-7 1-1     3-2 1-0 2-6 4-4 2-0 1-0 5-0 3-3 3-0* 
 6 KS Zaczernie1-1 2-2 1-1 2-0 1-1     2-3 3-1 3-2 2-0 3-2 1-1 2-2 2-1 
 7 Orzeł Wysoka Głogowska2-0 2-3 2-1 3-1 3-1 2-4     1-0 1-3 0-1 2-2 4-3 4-5 3-0* 
 8 Grom Mogielnica0-2 1-4 0-4 0-4 0-1 4-0 4-2     2-0 2-0 2-2 4-0 2-1 3-0* 
 9 LKS Jasionka4-1 1-4 3-3 2-4 0-0 1-3 0-1 0-1     1-1 2-2 2-0 3-1 0-0 
 10 Granit Wysoka Strzyżowska0-2 0-3 1-1 1-2 3-1 0-1 1-3 3-2 1-0     2-2 3-1 3-1 0-3 
 11 Staroniwa Rzeszów0-3 1-4 1-1 0-4 1-2 3-1 0-0 1-2 1-6 1-1     3-1 1-0 0-2 
 12 LKS Hermanowa1-7 0-1 1-8 2-0 2-2 2-3 3-3 2-1 0-2 2-0 1-3     2-0 3-0* 
 13 Galicja Chmielnik1-2 0-3 0-5 0-4 2-4 1-5 2-4 4-2 2-7 2-2 3-0 1-0     3-5 
 14 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)0-1 0-3* 1-0 3-2 2-0 0-3* 1-2 2-0 0-3* 0-3* 0-3* 3-0 0-3*     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Orzeł Wysoka Głogowska 3-1 GKS Niebylec
Staroniwa Rzeszów 1-1 Granit Wysoka Strzyżowska
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 17 sierpnia, 11:00
Strug Tyczyn 4-1 Galicja Chmielnik 17 sierpnia, 11:00
LKS Jasionka 0-1 Grom Mogielnica 17 sierpnia, 12:00
LKS Hermanowa 2-3 KS Zaczernie 17 sierpnia, 17:00
LKS Przybyszówka 2-4 Korona Rzeszów 17 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

GKS Niebylec 2-7 Korona Rzeszów 24 sierpnia, 14:00
KS Zaczernie 2-2 LKS Przybyszówka
Grom Mogielnica 4-0 LKS Hermanowa 24 sierpnia, 11:30
Galicja Chmielnik 2-7 LKS Jasionka 24 sierpnia, 11:30
Głogovia Głogów Małopolski 3-1 Strug Tyczyn 24 sierpnia, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-3 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 24 sierpnia, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-2 Staroniwa Rzeszów 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Staroniwa Rzeszów 1-2 GKS Niebylec 31 sierpnia, 15:30
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-2 Orzeł Wysoka Głogowska 31 sierpnia, 11:00
Strug Tyczyn 1-0 Granit Wysoka Strzyżowska 31 sierpnia, 11:00
LKS Jasionka 4-1 Głogovia Głogów Małopolski 31 sierpnia, 12:00
LKS Hermanowa 2-0 Galicja Chmielnik 31 sierpnia, 17:00
LKS Przybyszówka 2-1 Grom Mogielnica 31 sierpnia, 11:00
Korona Rzeszów 1-0 KS Zaczernie 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 7 września

GKS Niebylec 3-2 KS Zaczernie 7 września, 14:00
Grom Mogielnica 0-4 Korona Rzeszów 7 września, 11:30
Galicja Chmielnik 0-3 LKS Przybyszówka 7 września, 11:30
Głogovia Głogów Małopolski 3-2 LKS Hermanowa 7 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-0 LKS Jasionka 7 września, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-1 Strug Tyczyn 7 września, 17:00
Staroniwa Rzeszów 0-2 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 14 września

Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 GKS Niebylec 14 września, 11:00
Strug Tyczyn 3-3 Staroniwa Rzeszów 14 września, 11:30
LKS Jasionka 0-1 Orzeł Wysoka Głogowska 14 września, 12:00
LKS Hermanowa 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska 14 września, 16:00
LKS Przybyszówka 2-2 Głogovia Głogów Małopolski 14 września, 11:00
Korona Rzeszów 1-0 Galicja Chmielnik 14 września, 11:00
KS Zaczernie 3-1 Grom Mogielnica 14 września, 14:00

Kolejka 6 - 21 września

GKS Niebylec 2-6 Grom Mogielnica 21 września, 14:00
Galicja Chmielnik 1-5 KS Zaczernie 21 września, 11:30
Głogovia Głogów Małopolski 0-3 Korona Rzeszów 21 września, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-3 LKS Przybyszówka 21 września, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 4-3 LKS Hermanowa 21 września, 16:30
Staroniwa Rzeszów 1-6 LKS Jasionka 21 września, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-2 Strug Tyczyn 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 28 września

Strug Tyczyn 2-2 GKS Niebylec 28 września, 11:00
LKS Jasionka 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 28 września, 12:00
LKS Hermanowa 1-3 Staroniwa Rzeszów 28 września, 15:00
LKS Przybyszówka 1-2 Orzeł Wysoka Głogowska 28 września, 11:00
Korona Rzeszów 2-3 Granit Wysoka Strzyżowska 28 września, 11:00
KS Zaczernie 1-1 Głogovia Głogów Małopolski 28 września, 14:00
Grom Mogielnica 2-1 Galicja Chmielnik 28 września, 11:30

Kolejka 8 - 5 października

GKS Niebylec 3-3 Galicja Chmielnik 5 października, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 6-0 Grom Mogielnica 5 października, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-1 KS Zaczernie 5 października, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-1 Korona Rzeszów 5 października, 16:00
Staroniwa Rzeszów 1-4 LKS Przybyszówka 5 października, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 3-0 LKS Hermanowa 4 października, 16:00
Strug Tyczyn 2-3 LKS Jasionka 5 października, 11:30

Kolejka 9 - 12 października

LKS Jasionka 0-0 GKS Niebylec 12 października, 12:00
LKS Hermanowa 2-0 Strug Tyczyn 12 października, 15:00
LKS Przybyszówka 0-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 12 października, 11:00
w Rzeszowie
Korona Rzeszów 2-0 Staroniwa Rzeszów 12 października, 11:00
KS Zaczernie 2-3 Orzeł Wysoka Głogowska 12 października, 11:00
Grom Mogielnica 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska 12 października, 11:30
Galicja Chmielnik 1-2 Głogovia Głogów Małopolski 12 października, 11:30

Kolejka 10 - 19 października

GKS Niebylec 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 19 października, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 Galicja Chmielnik 19 października, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-0 Grom Mogielnica 19 października, 14:00
Staroniwa Rzeszów 3-1 KS Zaczernie 19 października, 17:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 1-0 Korona Rzeszów 19 października, 11:00
Strug Tyczyn 0-1 LKS Przybyszówka 19 października, 11:30
LKS Jasionka 2-0 LKS Hermanowa 19 października, 12:00

Kolejka 11 - 26 października

LKS Hermanowa 2-2 GKS Niebylec 26 października, 14:00
LKS Przybyszówka 3-1 LKS Jasionka 26 października, 11:00
w Rzeszowie
Korona Rzeszów 2-1 Strug Tyczyn 26 października, 11:00
KS Zaczernie 2-1 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 26 października, 14:00
Grom Mogielnica 2-2 Staroniwa Rzeszów 26 października, 11:30
Galicja Chmielnik 2-4 Orzeł Wysoka Głogowska 26 października, 11:30
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Granit Wysoka Strzyżowska 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 2 listopada

GKS Niebylec 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska 2 listopada, 14:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-0 Głogovia Głogów Małopolski 2 listopada, 14:00
Staroniwa Rzeszów 1-0 Galicja Chmielnik 2 listopada, 14:30
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 2-0 Grom Mogielnica 2 listopada, 11:00
Strug Tyczyn 3-1 KS Zaczernie 2 listopada, 11:30
LKS Jasionka 3-3 Korona Rzeszów 2 listopada, 12:00
LKS Hermanowa 0-1 LKS Przybyszówka 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 9 listopada

LKS Przybyszówka 4-1 GKS Niebylec 9 listopada, 11:00
Korona Rzeszów 7-0 LKS Hermanowa 9 listopada, 11:00
KS Zaczernie 3-2 LKS Jasionka 9 listopada, 11:00
Grom Mogielnica 0-4 Strug Tyczyn 9 listopada, 11:30
Galicja Chmielnik 3-5 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 9 listopada, 11:30
Głogovia Głogów Małopolski 1-0 Staroniwa Rzeszów 9 listopada, 11:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-3 Orzeł Wysoka Głogowska 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 29 marca

GKS Niebylec 1-0 Orzeł Wysoka Głogowska 29 marca, 14:00
Granit Wysoka Strzyżowska 2-2 Staroniwa Rzeszów 29 marca, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
Galicja Chmielnik 0-4 Strug Tyczyn 29 marca, 12:00
Grom Mogielnica 2-0 LKS Jasionka 29 marca, 11:30
KS Zaczernie 1-1 LKS Hermanowa 29 marca, 14:00
Korona Rzeszów 0-1 LKS Przybyszówka 29 marca, 11:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Korona Rzeszów 1-2 GKS Niebylec 4 kwietnia, 11:00
LKS Przybyszówka 2-1 KS Zaczernie 4 kwietnia, 11:00
LKS Hermanowa 2-1 Grom Mogielnica 4 kwietnia, 11:00
LKS Jasionka 3-1 Galicja Chmielnik 4 kwietnia, 12:00
Strug Tyczyn 0-1 Głogovia Głogów Małopolski 4 kwietnia, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 Granit Wysoka Strzyżowska
(wo)
Staroniwa Rzeszów 0-0 Orzeł Wysoka Głogowska 1 kwietnia, 18:00

Kolejka 16 - 12 kwietnia

GKS Niebylec 1-0 Staroniwa Rzeszów 11 kwietnia, 16:00
Orzeł Wysoka Głogowska 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
Granit Wysoka Strzyżowska 1-2 Strug Tyczyn 12 kwietnia, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 3-0 LKS Jasionka 12 kwietnia, 11:00
Galicja Chmielnik 1-0 LKS Hermanowa 12 kwietnia, 12:00
Grom Mogielnica 1-4 LKS Przybyszówka 12 kwietnia, 11:30
KS Zaczernie 1-1 Korona Rzeszów 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

KS Zaczernie 1-1 GKS Niebylec 19 kwietnia, 14:00
Korona Rzeszów 2-3 Grom Mogielnica 19 kwietnia, 11:00
LKS Przybyszówka 1-0 Galicja Chmielnik 19 kwietnia, 11:00
LKS Hermanowa 1-7 Głogovia Głogów Małopolski 19 kwietnia, 15:00
LKS Jasionka 1-1 Granit Wysoka Strzyżowska 19 kwietnia, 12:00
Strug Tyczyn 3-0 Orzeł Wysoka Głogowska 19 kwietnia, 15:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 Staroniwa Rzeszów
(wo)

Kolejka 18 - 26 kwietnia

GKS Niebylec 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
Staroniwa Rzeszów 0-4 Strug Tyczyn 26 kwietnia, 11:00
Orzeł Wysoka Głogowska 1-3 LKS Jasionka 26 kwietnia, 17:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 LKS Hermanowa 26 kwietnia, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 1-1 LKS Przybyszówka 26 kwietnia, 17:00
Galicja Chmielnik 0-5 Korona Rzeszów 26 kwietnia, 12:00
Grom Mogielnica 4-0 KS Zaczernie 26 kwietnia, 11:30

Kolejka 19 - 3 maja

Grom Mogielnica 0-1 GKS Niebylec 3 maja, 11:30
KS Zaczernie 2-2 Galicja Chmielnik 3 maja, 14:00
Korona Rzeszów 1-3 Głogovia Głogów Małopolski 3 maja, 11:00
LKS Przybyszówka 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska 3 maja, 11:00
LKS Hermanowa 3-3 Orzeł Wysoka Głogowska 3 maja, 16:00
LKS Jasionka 2-2 Staroniwa Rzeszów 3 maja, 17:00
Strug Tyczyn 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)

Kolejka 20 - 10 maja

GKS Niebylec 1-1 Strug Tyczyn 6 maja, 19:30
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 LKS Jasionka
(wo)
Staroniwa Rzeszów 3-1 LKS Hermanowa 10 maja, 11:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-3 LKS Przybyszówka 10 maja, 17:00
Granit Wysoka Strzyżowska 1-1 Korona Rzeszów 10 maja, 14:00
Głogovia Głogów Małopolski 2-0 KS Zaczernie 10 maja, 11:00
Galicja Chmielnik 4-2 Grom Mogielnica 10 maja, 12:00

Kolejka 21 - 17 maja

Galicja Chmielnik 2-4 GKS Niebylec 17 maja, 12:00
Grom Mogielnica 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 17 maja, 11:30
KS Zaczernie 2-0 Granit Wysoka Strzyżowska 17 maja, 14:00
Korona Rzeszów 2-1 Orzeł Wysoka Głogowska 17 maja, 11:00
LKS Przybyszówka 3-1 Staroniwa Rzeszów 17 maja, 11:00
LKS Hermanowa 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
LKS Jasionka 2-4 Strug Tyczyn 17 maja, 12:00

Kolejka 22 - 24 maja

GKS Niebylec 4-4 LKS Jasionka 24 maja, 14:00
Strug Tyczyn 6-0 LKS Hermanowa 24 maja, 16:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 LKS Przybyszówka
(wo)
Staroniwa Rzeszów 1-1 Korona Rzeszów 24 maja, 11:00
Orzeł Wysoka Głogowska 2-4 KS Zaczernie 24 maja, 17:00
Granit Wysoka Strzyżowska 3-2 Grom Mogielnica 24 maja, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 6-0 Galicja Chmielnik 24 maja, 11:00

Kolejka 23 - 31 maja

Głogovia Głogów Małopolski 1-0 GKS Niebylec 31 maja, 11:00
Galicja Chmielnik 2-2 Granit Wysoka Strzyżowska 31 maja, 12:00
Grom Mogielnica 4-2 Orzeł Wysoka Głogowska 31 maja, 11:30
KS Zaczernie 3-2 Staroniwa Rzeszów 31 maja, 14:00
Korona Rzeszów 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
LKS Przybyszówka 1-4 Strug Tyczyn 31 maja, 16:00
LKS Hermanowa 0-2 LKS Jasionka 31 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

GKS Niebylec 5-0 LKS Hermanowa 4 czerwca, 14:00
LKS Jasionka 1-4 LKS Przybyszówka 4 czerwca, 12:00
Strug Tyczyn 4-0 Korona Rzeszów 4 czerwca, 17:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 KS Zaczernie
(wo)
Staroniwa Rzeszów 1-2 Grom Mogielnica 4 czerwca, 18:00
Orzeł Wysoka Głogowska 4-5 Galicja Chmielnik 4 czerwca, 17:00
Granit Wysoka Strzyżowska 0-2 Głogovia Głogów Małopolski 4 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Granit Wysoka Strzyżowska 3-1 GKS Niebylec 7 czerwca, 11:00
Głogovia Głogów Małopolski 6-0 Orzeł Wysoka Głogowska 7 czerwca, 11:00
Galicja Chmielnik 3-0 Staroniwa Rzeszów 7 czerwca, 11:00
Grom Mogielnica 3-0 Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa)
(wo)
KS Zaczernie 2-0 Strug Tyczyn 7 czerwca, 11:00
Korona Rzeszów 7-2 LKS Jasionka 7 czerwca, 11:00
LKS Przybyszówka 3-2 LKS Hermanowa 7 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

GKS Niebylec 9-2 LKS Przybyszówka 14 czerwca, 11:00
LKS Hermanowa 1-8 Korona Rzeszów 14 czerwca, 11:00
LKS Jasionka 1-3 KS Zaczernie 14 czerwca, 11:00
Strug Tyczyn 1-0 Grom Mogielnica 14 czerwca, 11:00
Piast Nowa Wieś (k. Rzeszowa) 0-3 Galicja Chmielnik
(wo)
Staroniwa Rzeszów 0-3 Głogovia Głogów Małopolski 14 czerwca, 11:00
Orzeł Wysoka Głogowska 0-1 Granit Wysoka Strzyżowska 14 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Rzeszów)

Klasa A 2014/2015 (Rzeszów II - Łańcut)
Klasa A 2014/2015 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2014/2015 (Rzeszów I)
Klasa B 2014/2015 (Rzeszów II - Strzyżów)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas