[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Rzeszów II - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Błażowianka Błażowa 26 58 17 7 2 59-26 10 2 1 34-13 7 5 1 25-13
2.  Wisłok Czarna 26 55 17 4 5 81-29 10 2 1 47-10 7 2 4 34-19
3.  Błękit Żołynia 26 48 14 6 6 51-37 8 3 2 31-18 6 3 4 20-19
4.  Start Borek Stary 26 47 13 8 5 43-25 7 6 0 20-8 6 2 5 23-17 2 6 2 0 0 5-0
5.  Włókniarz Rakszawa 26 47 15 2 9 53-38 8 1 4 26-17 7 1 5 27-21 2 0 0 0 2 0-5
6.  Szarotka Rogóżno 26 44 13 5 8 55-44 9 1 3 34-18 4 4 5 21-26
7.  Markovia Markowa 26 41 12 5 9 41-30 7 3 3 24-12 5 2 6 17-18
8.  Wola Dalsza 26 39 11 6 9 52-37 6 4 3 31-19 5 2 6 21-18
9.  Grom Handzlówka 26 31 8 7 11 43-43 3 3 7 17-24 5 4 4 26-19
10.  Arka Albigowa 26 25 7 4 15 32-54 3 3 7 10-19 4 1 8 22-35
11.  Iskra Jawornik Polski 25 24 7 3 15 30-51 4 0 8 17-23 3 3 7 13-28
12.  Palkovia Palikówka 26 20 5 5 16 37-67 2 3 8 15-30 3 2 8 22-37
13.  Brzeg Białobrzegi 25 16 5 1 19 28-77 3 1 9 16-42 2 0 10 12-35
14.  Pogórze Husów 26 15 4 3 19 34-81 3 1 9 23-41 1 2 10 11-40

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Błażowianka Błażowa    2-1 4-0 3-2 1-2 3-1 3-1 1-1 2-2 5-2 2-1 4-0 1-0 3-0 
 2 Wisłok Czarna1-1     1-1 2-0 6-1 4-0 2-0 2-0 3-5 3-0 8-0 4-0 5-0 6-2 
 3 Błękit Żołynia1-1 2-0     1-1 2-7 1-1 2-0 2-1 2-1 4-0 1-3 4-1 5-1 4-1 
 4 Start Borek Stary1-1 2-2 2-2     3-0 4-0 0-0 1-1 0-0 1-0 1-0 2-1 1-0 2-1 
 5 Włókniarz Rakszawa0-2 1-4 2-3 0-2     2-1 2-0 2-1 2-2 5-1 4-1 3-0 1-0 2-0 
 6 Szarotka Rogóżno0-2 1-1 2-3 3-1 3-0     3-0 2-1 3-2 2-4 2-0 5-1 2-1 6-2 
 7 Markovia Markowa1-3 2-1 1-1 2-0 0-1 1-0     1-0 0-0 3-0* 1-3 2-2 4-0 6-1 
 8 Wola Dalsza3-1 1-5 1-0 3-1 0-0 1-1 2-4     2-4 2-2 0-0 5-0 5-1 6-0 
 9 Grom Handzlówka1-1 3-0 0-1 1-1 0-1 1-4 1-1 1-3     0-3 4-0 1-4 3-5 1-0 
 10 Arka Albigowa0-1 1-6 2-1 0-1 1-2 1-2 1-0 0-2 0-2     0-0 1-1 2-0 1-1 
 11 Iskra Jawornik Polski1-4 0-1 0-3 1-3 3-1 3-4 0-1 0-1 2-1 1-3     4-1 2-0 
 12 Palkovia Palikówka1-1 3-6 0-1 1-3 2-1 0-2 0-3 0-3 0-3 3-1 3-3     1-2 1-1 
 13 Brzeg Białobrzegi0-3 0-4 4-2 0-2 0-8 2-2 1-3 2-5 2-1 4-3 1-2 0-5     0-2 
 14 Pogórze Husów3-4 1-3 0-2 0-6 0-3 3-3 1-4 4-2 1-3 2-3 1-0 2-6 5-2     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Wola Dalsza 2-2 Arka Albigowa 17 sierpnia, 17:00
Brzeg Białobrzegi 0-3 Błażowianka Błażowa 17 sierpnia, 16:00
Szarotka Rogóżno 2-3 Błękit Żołynia 17 sierpnia, 11:00
Grom Handzlówka 1-0 Pogórze Husów 17 sierpnia, 17:00
Wisłok Czarna 2-0 Start Borek Stary 17 sierpnia, 12:00
Palkovia Palikówka 3-3 Iskra Jawornik Polski 17 sierpnia, 11:00
Markovia Markowa 0-1 Włókniarz Rakszawa 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

Arka Albigowa 1-2 Włókniarz Rakszawa 24 sierpnia, 16:00
Iskra Jawornik Polski 0-1 Markovia Markowa 24 sierpnia, 11:00
Start Borek Stary 2-1 Palkovia Palikówka 24 sierpnia, 14:00
Pogórze Husów 1-3 Wisłok Czarna 24 sierpnia, 12:00
Błękit Żołynia 2-1 Grom Handzlówka 24 sierpnia, 15:00
Błażowianka Błażowa 3-1 Szarotka Rogóżno 24 sierpnia, 16:00
Wola Dalsza 5-1 Brzeg Białobrzegi 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Brzeg Białobrzegi 4-3 Arka Albigowa 31 sierpnia, 16:00
Szarotka Rogóżno 2-1 Wola Dalsza 31 sierpnia, 11:00
Grom Handzlówka 1-1 Błażowianka Błażowa 31 sierpnia, 17:00
Wisłok Czarna 1-1 Błękit Żołynia 31 sierpnia, 17:00
Palkovia Palikówka 1-1 Pogórze Husów 31 sierpnia, 11:00
Markovia Markowa 2-0 Start Borek Stary 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Rakszawa 4-1 Iskra Jawornik Polski 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 4 - 7 września

Arka Albigowa 0-0 Iskra Jawornik Polski 7 września, 16:00
Start Borek Stary 3-0 Włókniarz Rakszawa 7 września, 14:00
Pogórze Husów 1-4 Markovia Markowa 7 września, 12:00
Błękit Żołynia 4-1 Palkovia Palikówka 7 września, 15:00
Błażowianka Błażowa 2-1 Wisłok Czarna 7 września, 11:00
Wola Dalsza 2-4 Grom Handzlówka 7 września, 14:00
Brzeg Białobrzegi 2-2 Szarotka Rogóżno 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14 września

Szarotka Rogóżno 2-4 Arka Albigowa 14 września, 11:00
Grom Handzlówka 3-5 Brzeg Białobrzegi 14 września, 13:00
Wisłok Czarna 2-0 Wola Dalsza 14 września, 16:00
Palkovia Palikówka 1-1 Błażowianka Błażowa 14 września, 14:00
Markovia Markowa 1-1 Błękit Żołynia 14 września, 16:00
Włókniarz Rakszawa 2-0 Pogórze Husów 14 września, 16:00
Iskra Jawornik Polski 1-3 Start Borek Stary 14 września, 17:00

Kolejka 6 - 21 września

Arka Albigowa 0-1 Start Borek Stary 21 września, 16:00
Pogórze Husów 1-0 Iskra Jawornik Polski 21 września, 12:00
Błękit Żołynia 2-7 Włókniarz Rakszawa 21 września, 15:00
Błażowianka Błażowa 3-1 Markovia Markowa 21 września, 13:30
Wola Dalsza 5-0 Palkovia Palikówka 21 września, 14:00
Brzeg Białobrzegi 0-4 Wisłok Czarna 21 września, 16:00
Szarotka Rogóżno 3-2 Grom Handzlówka 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 28 września

Grom Handzlówka 0-3 Arka Albigowa 28 września, 13:00
Wisłok Czarna 4-0 Szarotka Rogóżno 28 września, 12:00
Palkovia Palikówka 1-2 Brzeg Białobrzegi 28 września, 11:00
Markovia Markowa 1-0 Wola Dalsza 28 września, 11:00
Włókniarz Rakszawa 0-2 Błażowianka Błażowa 28 września, 14:00
Iskra Jawornik Polski 0-3 Błękit Żołynia 28 września, 11:00
Start Borek Stary 2-1 Pogórze Husów 28 września, 11:00

Kolejka 8 - 5 października

Arka Albigowa 1-1 Pogórze Husów 5 października, 15:00
Błękit Żołynia 1-1 Start Borek Stary 5 października, 15:00
Błażowianka Błażowa 2-1 Iskra Jawornik Polski 5 października, 15:00
Wola Dalsza 0-0 Włókniarz Rakszawa 5 października, 14:00
Brzeg Białobrzegi 1-3 Markovia Markowa 5 października, 14:00
Szarotka Rogóżno 5-1 Palkovia Palikówka 5 października, 11:00
Grom Handzlówka 3-0 Wisłok Czarna 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 12 października

Wisłok Czarna 3-0 Arka Albigowa 12 października, 12:00
Palkovia Palikówka 0-3 Grom Handzlówka 12 października, 11:00
Markovia Markowa 1-0 Szarotka Rogóżno 12 października, 16:00
Włókniarz Rakszawa 1-0 Brzeg Białobrzegi 12 października, 14:00
Iskra Jawornik Polski 0-1 Wola Dalsza 12 października, 16:00
Start Borek Stary 1-1 Błażowianka Błażowa 12 października, 14:00
Pogórze Husów 0-2 Błękit Żołynia 12 października, 12:00

Kolejka 10 - 19 października

Arka Albigowa 2-1 Błękit Żołynia 19 października, 15:00
Błażowianka Błażowa 3-0 Pogórze Husów 19 października, 15:00
Wola Dalsza 3-1 Start Borek Stary 19 października, 14:00
Brzeg Białobrzegi 1-2 Iskra Jawornik Polski 19 października, 14:00
Szarotka Rogóżno 3-0 Włókniarz Rakszawa 19 października, 11:00
Grom Handzlówka 1-1 Markovia Markowa 19 października, 15:00
Wisłok Czarna 4-0 Palkovia Palikówka 19 października, 12:00

Kolejka 11 - 26 października

Palkovia Palikówka 3-1 Arka Albigowa 26 października, 11:00
Markovia Markowa 2-1 Wisłok Czarna 26 października, 11:00
Włókniarz Rakszawa 2-2 Grom Handzlówka 26 października, 14:00
Iskra Jawornik Polski 3-4 Szarotka Rogóżno 26 października, 15:00
Start Borek Stary 1-0 Brzeg Białobrzegi 26 października, 14:00
Pogórze Husów 4-2 Wola Dalsza 26 października, 12:00
Błękit Żołynia 1-1 Błażowianka Błażowa 26 października, 15:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Arka Albigowa 0-1 Błażowianka Błażowa 2 listopada, 14:00
Wola Dalsza 1-0 Błękit Żołynia 2 listopada, 14:00
Brzeg Białobrzegi 0-2 Pogórze Husów 2 listopada, 14:00
Szarotka Rogóżno 3-1 Start Borek Stary 2 listopada, 11:00
Grom Handzlówka 4-0 Iskra Jawornik Polski 2 listopada, 14:00
Wisłok Czarna 6-1 Włókniarz Rakszawa 2 listopada, 12:00
Palkovia Palikówka 0-3 Markovia Markowa 2 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9 listopada

Markovia Markowa 3-0 Arka Albigowa 9 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 2-2
Włókniarz Rakszawa 3-0 Palkovia Palikówka 9 listopada, 14:00
Iskra Jawornik Polski 0-1 Wisłok Czarna 9 listopada, 15:00
Start Borek Stary 0-0 Grom Handzlówka 9 listopada, 13:00
Pogórze Husów 3-3 Szarotka Rogóżno 9 listopada, 12:00
Błękit Żołynia 5-1 Brzeg Białobrzegi 9 listopada, 13:00
Błażowianka Błażowa 1-1 Wola Dalsza 9 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 29 marca

Arka Albigowa 0-2 Wola Dalsza 29 marca, 11:00
Błażowianka Błażowa 1-0 Brzeg Białobrzegi 29 marca, 16:00
Błękit Żołynia 1-1 Szarotka Rogóżno 29 marca, 14:00
Pogórze Husów 1-3 Grom Handzlówka 29 marca, 12:00
Start Borek Stary 2-2 Wisłok Czarna 29 marca, 14:00
Iskra Jawornik Polski 4-1 Palkovia Palikówka 29 marca, 14:00
Włókniarz Rakszawa 2-0 Markovia Markowa 29 marca, 15:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Włókniarz Rakszawa 5-1 Arka Albigowa 4 kwietnia, 12:00
Markovia Markowa 1-3 Iskra Jawornik Polski 4 kwietnia, 13:00
Palkovia Palikówka 1-3 Start Borek Stary 4 kwietnia, 11:00
Wisłok Czarna 6-2 Pogórze Husów 4 kwietnia, 11:00
Grom Handzlówka 0-1 Błękit Żołynia 4 kwietnia, 12:00
Szarotka Rogóżno 0-2 Błażowianka Błażowa 4 kwietnia, 11:00
Brzeg Białobrzegi 2-5 Wola Dalsza 4 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 12 kwietnia

Arka Albigowa 2-0 Brzeg Białobrzegi 12 kwietnia, 11:00
Wola Dalsza 1-1 Szarotka Rogóżno 12 kwietnia, 17:00
Błażowianka Błażowa 2-2 Grom Handzlówka 12 kwietnia, 17:00
Błękit Żołynia 2-0 Wisłok Czarna 12 kwietnia, 14:00
Pogórze Husów 2-6 Palkovia Palikówka 12 kwietnia, 12:00
Start Borek Stary 0-0 Markovia Markowa 12 kwietnia, 14:00
Iskra Jawornik Polski 3-1 Włókniarz Rakszawa 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 19 kwietnia

Iskra Jawornik Polski 1-3 Arka Albigowa 19 kwietnia, 14:00
Włókniarz Rakszawa 0-2 Start Borek Stary 19 kwietnia, 15:00
Markovia Markowa 6-1 Pogórze Husów 19 kwietnia, 15:00
Palkovia Palikówka 0-1 Błękit Żołynia 19 kwietnia, 11:00
Wisłok Czarna 1-1 Błażowianka Błażowa 19 kwietnia, 12:00
Grom Handzlówka 1-3 Wola Dalsza 19 kwietnia, 13:00
Szarotka Rogóżno 2-1 Brzeg Białobrzegi 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 26 kwietnia

Arka Albigowa 1-2 Szarotka Rogóżno 26 kwietnia, 11:00
Brzeg Białobrzegi 2-1 Grom Handzlówka 26 kwietnia, 14:00
Wola Dalsza 1-5 Wisłok Czarna 26 kwietnia, 14:00
Błażowianka Błażowa 4-0 Palkovia Palikówka 26 kwietnia, 17:00
Błękit Żołynia 2-0 Markovia Markowa 26 kwietnia, 14:00
Pogórze Husów 0-3 Włókniarz Rakszawa 26 kwietnia, 12:00
Start Borek Stary 1-0 Iskra Jawornik Polski 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 3 maja

Start Borek Stary 1-0 Arka Albigowa 1 maja, 16:30
Iskra Jawornik Polski 2-0 Pogórze Husów 3 maja, 14:00
Włókniarz Rakszawa 2-3 Błękit Żołynia 3 maja, 15:00
Markovia Markowa 1-3 Błażowianka Błażowa 3 maja, 16:00
Palkovia Palikówka 0-3 Wola Dalsza 3 maja, 11:00
Wisłok Czarna 5-0 Brzeg Białobrzegi 3 maja, 12:00
Grom Handzlówka 1-4 Szarotka Rogóżno 3 maja, 13:00

Kolejka 20 - 10 maja

Arka Albigowa 0-2 Grom Handzlówka 10 maja, 11:00
Szarotka Rogóżno 1-1 Wisłok Czarna 10 maja, 17:00
Brzeg Białobrzegi 0-5 Palkovia Palikówka 10 maja, 16:00
Wola Dalsza 2-4 Markovia Markowa 10 maja, 14:00
Błażowianka Błażowa 1-2 Włókniarz Rakszawa 10 maja, 17:00
Błękit Żołynia 1-3 Iskra Jawornik Polski 10 maja, 14:00
Pogórze Husów 0-6 Start Borek Stary 10 maja, 12:00

Kolejka 21 - 17 maja

Pogórze Husów 2-3 Arka Albigowa 17 maja, 12:00
Start Borek Stary 2-2 Błękit Żołynia 17 maja, 14:00
Iskra Jawornik Polski 1-4 Błażowianka Błażowa 17 maja, 14:00
Włókniarz Rakszawa 2-1 Wola Dalsza 16 maja, 17:00
Markovia Markowa 4-0 Brzeg Białobrzegi 17 maja, 16:00
Palkovia Palikówka 0-2 Szarotka Rogóżno 17 maja, 11:00
Wisłok Czarna 3-5 Grom Handzlówka 17 maja, 12:30

Kolejka 22 - 24 maja

Arka Albigowa 1-6 Wisłok Czarna 24 maja, 11:00
Grom Handzlówka 1-4 Palkovia Palikówka 24 maja, 13:00
Szarotka Rogóżno 3-0 Markovia Markowa 24 maja, 11:00
Brzeg Białobrzegi 0-8 Włókniarz Rakszawa 24 maja, 14:00
Wola Dalsza 0-0 Iskra Jawornik Polski 24 maja, 16:00
Błażowianka Błażowa 3-2 Start Borek Stary 23 maja, 15:00
Błękit Żołynia 4-1 Pogórze Husów 24 maja, 14:00

Kolejka 23 - 31 maja

Błękit Żołynia 4-0 Arka Albigowa 29 maja, 17:30
Pogórze Husów 3-4 Błażowianka Błażowa 31 maja, 12:00
Start Borek Stary 1-1 Wola Dalsza 31 maja, 14:00
Iskra Jawornik Polski - Brzeg Białobrzegi 31 maja, 15:00
goście nie dojechali
Włókniarz Rakszawa 2-1 Szarotka Rogóżno 31 maja, 15:00
Markovia Markowa 0-0 Grom Handzlówka 31 maja, 16:00
Palkovia Palikówka 3-6 Wisłok Czarna 31 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4 czerwca

Arka Albigowa 1-1 Palkovia Palikówka 4 czerwca, 17:00
Wisłok Czarna 2-0 Markovia Markowa 4 czerwca, 12:30
Grom Handzlówka 0-1 Włókniarz Rakszawa 4 czerwca, 14:00
Szarotka Rogóżno 2-0 Iskra Jawornik Polski 4 czerwca, 15:00
Brzeg Białobrzegi 0-2 Start Borek Stary 4 czerwca, 15:00
Wola Dalsza 6-0 Pogórze Husów 4 czerwca, 16:00
Błażowianka Błażowa 4-0 Błękit Żołynia 4 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 7 czerwca

Błażowianka Błażowa 5-2 Arka Albigowa 7 czerwca, 11:00
Błękit Żołynia 2-1 Wola Dalsza 7 czerwca, 11:00
Pogórze Husów 5-2 Brzeg Białobrzegi 7 czerwca, 11:00
Start Borek Stary 4-0 Szarotka Rogóżno 7 czerwca, 11:00
Iskra Jawornik Polski 2-1 Grom Handzlówka 7 czerwca, 11:00
Włókniarz Rakszawa 1-4 Wisłok Czarna 7 czerwca, 11:00
Markovia Markowa 2-2 Palkovia Palikówka 7 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 14 czerwca

Arka Albigowa 1-0 Markovia Markowa 14 czerwca, 11:00
Palkovia Palikówka 2-1 Włókniarz Rakszawa 14 czerwca, 11:00
Wisłok Czarna 8-0 Iskra Jawornik Polski 14 czerwca, 11:00
Grom Handzlówka 1-1 Start Borek Stary 14 czerwca, 11:00
Szarotka Rogóżno 6-2 Pogórze Husów 14 czerwca, 11:00
Brzeg Białobrzegi 4-2 Błękit Żołynia 14 czerwca, 11:00
Wola Dalsza 3-1 Błażowianka Błażowa 14 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Rzeszów)

Klasa A 2014/2015 (Rzeszów I)
Klasa A 2014/2015 (Rzeszów III - Mielec)

Klasa B 2014/2015 (Rzeszów III - Łańcut)
Klasa B 2014/2015 (Rzeszów IV - Łańcut)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas