[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Rzeszów III - Łańcut
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Głuchowianka Głuchów 20 49 16 1 3 44-17 8 0 2 23-10 8 1 1 21-7
2.  Tatyna Dylągówka 20 46 15 1 4 57-25 8 1 1 32-12 7 0 3 25-13
3.  Stal Łańcut 20 43 14 1 5 50-22 7 1 2 22-12 7 0 3 28-10
4.  Orzeł Harta 20 36 11 3 6 43-21 6 3 1 26-6 5 0 5 17-15
5.  Czarni Kraczkowa 20 35 11 2 7 52-24 7 0 3 34-13 4 2 4 18-11
6.  Pogórze Bachórz 20 24 8 0 12 26-56 5 0 5 13-17 3 0 7 13-39
7.  Rzemieślnik Strażów 20 21 5 6 9 38-41 2 3 5 20-20 3 3 4 18-21
8.  Orzeł Wysoka 20 20 5 5 10 45-56 3 2 5 22-28 2 3 5 23-28
9.  KS Wola Rafałowska 20 17 5 2 13 21-58 3 1 6 11-22 2 1 7 10-36 2 2 0 2 0 1-1
10.  Polonia Hyżne 20 17 4 5 11 22-45 2 2 6 10-29 2 3 5 12-16 2 2 0 2 0 1-1
11.  Sawa II Sonina 20 8 2 2 16 15-48 1 1 8 8-23 1 1 8 7-25
Sawa II Sonina wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Głuchowianka Głuchów    1-2 1-3 2-1 1-0 3-2 3-0* 2-0 4-0 3-2 3-0* 
 2 Tatyna Dylągówka2-3     2-1 3-1 3-1 4-0 2-2 8-3 4-1 1-0 3-0* 
 3 Stal Łańcut0-2 1-4     1-0 0-0 5-1 5-3 3-0 3-0 1-0 3-2 
 4 Orzeł Harta0-0 2-0 2-0     1-1 6-0 1-1 3-1 7-0 1-2 3-1 
 5 Czarni Kraczkowa0-2 2-1 0-1 4-0     8-0 5-0 2-6 8-1 2-0 3-2 
 6 Pogórze Bachórz0-3 3-0* 2-1 0-1 2-1     1-3 1-5 1-0 2-1 1-2 
 7 Rzemieślnik Strażów2-1 0-2 1-3 1-2 1-2 7-1     4-4 2-3 2-2 0-0 
 8 Orzeł Wysoka0-3 2-3 2-7 4-3 3-1 2-3 2-2     1-3 3-3 3-0* 
 9 KS Wola Rafałowska2-3 0-4 0-2 0-3 0-6 1-2 2-0 3-2     0-0 3-0* 
 10 Polonia Hyżne1-3 1-6 0-7 0-3 0-3 3-1 0-4 1-1 1-1     3-0* 
 11 Sawa II Sonina0-1 1-3 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 1-1 5-1 1-2     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: Sawa II Sonina.
 
KS Wola Rafałowska 0-6 Czarni Kraczkowa 24 sierpnia, 11:00
w Handzlówce
Stal Łańcut 0-2 Głuchowianka Głuchów 24 sierpnia, 11:00
Tatyna Dylągówka 3-1 Orzeł Harta 24 sierpnia, 14:00
Rzemieślnik Strażów 4-4 Orzeł Wysoka 24 sierpnia, 14:00
Polonia Hyżne 3-1 Pogórze Bachórz 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: Pogórze Bachórz.
 
Orzeł Harta 1-1 Rzemieślnik Strażów 31 sierpnia, 12:30
w Dynowie
Głuchowianka Głuchów 1-2 Tatyna Dylągówka 31 sierpnia, 11:00
Czarni Kraczkowa 0-1 Stal Łańcut 31 sierpnia, 13:00
Sawa II Sonina 5-1 KS Wola Rafałowska 31 sierpnia, 16:00
Polonia Hyżne 1-1 Orzeł Wysoka 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: KS Wola Rafałowska.
 
Stal Łańcut 3-2 Sawa II Sonina 7 września, 11:00
Tatyna Dylągówka 3-1 Czarni Kraczkowa 7 września, 12:00
Rzemieślnik Strażów 2-1 Głuchowianka Głuchów
Polonia Hyżne 0-3 Orzeł Harta 6 września, 16:30
Pogórze Bachórz 1-5 Orzeł Wysoka 7 września, 14:00

Kolejka 4 - 14 września

Pauza: Orzeł Wysoka.
 
Orzeł Harta 6-0 Pogórze Bachórz 14 września, 12:30
w Dynowie
Głuchowianka Głuchów 3-2 Polonia Hyżne 14 września, 11:00
Czarni Kraczkowa 5-0 Rzemieślnik Strażów 14 września, 13:00
Sawa II Sonina 1-3 Tatyna Dylągówka 14 września, 16:00
KS Wola Rafałowska 0-2 Stal Łańcut 14 września, 16:30
w Handzlówce

Kolejka 5 - 21 września

Pauza: Stal Łańcut.
 
Tatyna Dylągówka 4-1 KS Wola Rafałowska 21 września, 12:00
Rzemieślnik Strażów 0-0 Sawa II Sonina 21 września, 14:00
Polonia Hyżne 0-3 Czarni Kraczkowa 20 września, 16:30
Pogórze Bachórz 0-3 Głuchowianka Głuchów 21 września, 14:00
Orzeł Harta 3-1 Orzeł Wysoka 21 września, 13:00

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: Orzeł Harta.
 
Głuchowianka Głuchów 2-0 Orzeł Wysoka 28 września, 11:00
Czarni Kraczkowa 8-0 Pogórze Bachórz 28 września, 13:00
Sawa II Sonina 1-2 Polonia Hyżne 28 września, 16:00
KS Wola Rafałowska 2-0 Rzemieślnik Strażów 28 września, 11:00
w Handzlówce
Stal Łańcut 1-4 Tatyna Dylągówka 28 września, 11:00

Kolejka 7 - 5 października

Pauza: Tatyna Dylągówka.
 
Rzemieślnik Strażów 1-3 Stal Łańcut 5 października, 14:00
Polonia Hyżne 1-1 KS Wola Rafałowska 5 października, 14:00
Pogórze Bachórz 1-2 Sawa II Sonina 5 października, 14:00
Orzeł Wysoka 3-1 Czarni Kraczkowa 5 października, 11:00
Orzeł Harta 0-0 Głuchowianka Głuchów 5 października, 12:30
w Dynowie

Kolejka 8 - 12 października

Pauza: Głuchowianka Głuchów.
 
Czarni Kraczkowa 4-0 Orzeł Harta 12 października, 13:00
Sawa II Sonina 1-1 Orzeł Wysoka 12 października, 15:00
KS Wola Rafałowska 1-2 Pogórze Bachórz 12 października, 11:00
w Handzlówce
Stal Łańcut 1-0 Polonia Hyżne 12 października, 11:00
Tatyna Dylągówka 2-2 Rzemieślnik Strażów 12 października, 12:00

Kolejka 9 - 19 października

Pauza: Rzemieślnik Strażów.
 
Polonia Hyżne 1-6 Tatyna Dylągówka 19 października, 14:00
Pogórze Bachórz 2-1 Stal Łańcut 19 października, 14:00
Orzeł Wysoka 1-3 KS Wola Rafałowska 19 października, 11:00
Orzeł Harta 3-1 Sawa II Sonina 19 października, 12:30
w Dynowie
Głuchowianka Głuchów 1-0 Czarni Kraczkowa 19 października, 14:30

Kolejka 10 - 26 października

Pauza: Czarni Kraczkowa.
 
Sawa II Sonina 0-1 Głuchowianka Głuchów 26 października, 14:00
KS Wola Rafałowska 0-3 Orzeł Harta 26 października, 11:00
w Handzlówce
Stal Łańcut 3-0 Orzeł Wysoka 26 października, 11:00
Tatyna Dylągówka 4-0 Pogórze Bachórz 26 października, 12:00
Rzemieślnik Strażów 2-2 Polonia Hyżne 26 października, 14:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Pauza: Polonia Hyżne.
 
Pogórze Bachórz 1-3 Rzemieślnik Strażów 2 listopada, 14:00
Orzeł Wysoka 2-3 Tatyna Dylągówka 2 listopada, 11:00
Orzeł Harta 2-0 Stal Łańcut 2 listopada, 12:30
w Dynowie
Głuchowianka Głuchów 4-0 KS Wola Rafałowska 2 listopada, 11:00
Czarni Kraczkowa 3-2 Sawa II Sonina 2 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Pauza: Sawa II Sonina.
 
Czarni Kraczkowa 8-1 KS Wola Rafałowska 12 kwietnia, 11:00
Głuchowianka Głuchów 1-3 Stal Łańcut 12 kwietnia, 17:00
Orzeł Harta 2-0 Tatyna Dylągówka 12 kwietnia, 12:30
Orzeł Wysoka 2-2 Rzemieślnik Strażów 12 kwietnia, 11:00
Pogórze Bachórz 2-1 Polonia Hyżne 12 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Pauza: Pogórze Bachórz.
 
Orzeł Wysoka 3-3 Polonia Hyżne 19 kwietnia, 11:00
Rzemieślnik Strażów 1-2 Orzeł Harta 19 kwietnia, 15:00
w Palikówce
Tatyna Dylągówka 2-3 Głuchowianka Głuchów 19 kwietnia, 12:00
Stal Łańcut 0-0 Czarni Kraczkowa 19 kwietnia, 17:00
KS Wola Rafałowska 3-0 Sawa II Sonina
(wo)

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Pauza: KS Wola Rafałowska.
 
Sawa II Sonina 0-3 Stal Łańcut
(wo)
Czarni Kraczkowa 2-1 Tatyna Dylągówka 26 kwietnia, 11:00
Głuchowianka Głuchów 3-0 Rzemieślnik Strażów 26 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-1
Orzeł Harta 1-2 Polonia Hyżne 26 kwietnia, 12:30
Orzeł Wysoka 2-3 Pogórze Bachórz 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 3 maja

Pauza: Orzeł Wysoka.
 
Pogórze Bachórz 0-1 Orzeł Harta 3 maja, 14:00
Polonia Hyżne 1-3 Głuchowianka Głuchów 3 maja, 14:00
Rzemieślnik Strażów 1-2 Czarni Kraczkowa 3 maja, 15:00
w Palikówce
Tatyna Dylągówka 3-0 Sawa II Sonina
(wo)
Stal Łańcut 3-0 KS Wola Rafałowska 3 maja, 16:00

Kolejka 16 - 10 maja

Pauza: Stal Łańcut.
 
Orzeł Wysoka 4-3 Orzeł Harta 10 maja, 11:00
KS Wola Rafałowska 0-4 Tatyna Dylągówka 10 maja, 11:00
w Handzlówce
Sawa II Sonina 0-3 Rzemieślnik Strażów
(wo)
Czarni Kraczkowa 2-0 Polonia Hyżne 10 maja, 11:00
Głuchowianka Głuchów 3-2 Pogórze Bachórz 10 maja, 14:00

Kolejka 17 - 17 maja

Pauza: Orzeł Harta.
 
Orzeł Wysoka 0-3 Głuchowianka Głuchów 17 maja, 11:00
Pogórze Bachórz 2-1 Czarni Kraczkowa 17 maja, 14:00
Polonia Hyżne 3-0 Sawa II Sonina
(wo)
Rzemieślnik Strażów 2-3 KS Wola Rafałowska 17 maja, 15:00
w Palikówce
Tatyna Dylągówka 2-1 Stal Łańcut 17 maja, 12:00

Kolejka 18 - 24 maja

Pauza: Tatyna Dylągówka.
 
Stal Łańcut 5-3 Rzemieślnik Strażów 24 maja, 16:00
KS Wola Rafałowska 0-0 Polonia Hyżne 24 maja, 17:00
Sawa II Sonina 0-3 Pogórze Bachórz
(wo)
Czarni Kraczkowa 2-6 Orzeł Wysoka 24 maja, 11:00
Głuchowianka Głuchów 2-1 Orzeł Harta 24 maja, 14:00

Kolejka 19 - 31 maja

Pauza: Głuchowianka Głuchów.
 
Orzeł Harta 1-1 Czarni Kraczkowa 31 maja, 12:30
Orzeł Wysoka 3-0 Sawa II Sonina
(wo)
Pogórze Bachórz 1-0 KS Wola Rafałowska 31 maja, 14:00
Polonia Hyżne 0-7 Stal Łańcut 31 maja, 14:00
Rzemieślnik Strażów 0-2 Tatyna Dylągówka 31 maja, 15:00

Kolejka 20 - 4 czerwca

Pauza: Rzemieślnik Strażów.
 
Tatyna Dylągówka 1-0 Polonia Hyżne 4 czerwca, 17:00
Stal Łańcut 5-1 Pogórze Bachórz 4 czerwca, 16:00
KS Wola Rafałowska 3-2 Orzeł Wysoka 4 czerwca, 17:00
Sawa II Sonina 0-3 Orzeł Harta
(wo)
Czarni Kraczkowa 0-2 Głuchowianka Głuchów 4 czerwca, 18:00

Kolejka 21 - 7 czerwca

Pauza: Czarni Kraczkowa.
 
Głuchowianka Głuchów 3-0 Sawa II Sonina
(wo)
Orzeł Harta 7-0 KS Wola Rafałowska 7 czerwca, 14:00
Orzeł Wysoka 2-7 Stal Łańcut 7 czerwca, 14:00
Pogórze Bachórz 3-0 Tatyna Dylągówka 7 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-2
Polonia Hyżne 0-4 Rzemieślnik Strażów 7 czerwca, 14:00

Kolejka 22 - 14 czerwca

Pauza: Polonia Hyżne.
 
Rzemieślnik Strażów 7-1 Pogórze Bachórz 14 czerwca, 14:00
Tatyna Dylągówka 8-3 Orzeł Wysoka 14 czerwca, 14:00
Stal Łańcut 1-0 Orzeł Harta 14 czerwca, 14:00
KS Wola Rafałowska 2-3 Głuchowianka Głuchów 14 czerwca, 14:00
Sawa II Sonina 0-3 Czarni Kraczkowa
(wo)

Klasa A 2014/2015 (Rzeszów II - Łańcut)

Klasa B 2014/2015 (Rzeszów IV - Łańcut)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas