[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

IV liga 2014/2015, grupa: lubelska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lewart Lubartów 30 56 16 8 6 50-28 10 3 2 28-6 6 5 4 22-22
2.  AMSPN Hetman Zamość 30 53 15 8 7 60-27 9 1 5 38-19 6 7 2 22-8
3.  Powiślak Końskowola 30 52 15 7 8 58-38 7 4 4 27-20 8 3 4 31-18
4.  Górnik II Łęczna 30 51 16 3 11 62-41 8 2 5 30-20 8 1 6 32-21
5.  Orlęta Łuków 30 50 15 5 10 41-32 11 3 1 27-8 4 2 9 14-24
6.  Kryształ Werbkowice 30 48 13 9 8 40-32 8 5 2 29-15 5 4 6 11-17
7.  Janowianka Janów Lubelski 30 46 12 10 8 42-38 5 6 4 18-17 7 4 4 24-21 2 4 1 1 0 3-2
8.  Orion Niedrzwica Duża 30 46 13 7 10 51-40 7 3 5 33-23 6 4 5 18-17 2 1 0 1 1 2-3
9.  Włodawianka Włodawa 30 43 14 1 15 62-60 6 0 9 28-29 8 1 6 34-31
10.  Victoria Żmudź 30 41 12 5 13 44-55 7 4 4 27-23 5 1 9 17-32 2 4 1 1 0 4-2
11.  Opolanin Opole Lubelskie 30 41 11 8 11 38-43 6 4 5 19-20 5 4 6 19-23 2 1 0 1 1 2-4
12.  Czarni Dęblin 30 34 9 7 14 44-63 6 3 6 18-22 3 4 8 26-41
13.  Łada 1945 Biłgoraj 30 32 7 11 12 35-40 4 6 5 21-19 3 5 7 14-21
14.  Omega Stary Zamość 30 29 8 5 17 28-47 5 3 7 15-21 3 2 10 13-26
15.  Ruch Ryki 30 25 7 4 19 43-73 4 2 9 27-36 3 2 10 16-37
16.  Grom Kąkolewnica 30 22 6 4 20 22-63 3 2 10 8-29 3 2 10 14-34

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Lewart Lubartów    0-1 1-1 1-0 0-0 0-0 3-1 4-0 0-1 3-0 4-0 5-1 1-0 1-0 2-1 3-0 
 2 AMSPN Hetman Zamość6-0     1-3 0-3 0-1 5-2 1-2 1-0 3-1 3-0 1-1 7-2 2-3 2-1 4-0 2-0 
 3 Powiślak Końskowola0-1 1-0     2-1 1-2 0-0 2-3 1-1 2-4 2-0 2-2 2-1 2-0 1-0 3-3 6-2 
 4 Górnik II Łęczna0-3 0-0 2-0     0-2 3-0* 2-0 1-3 0-4 5-0 1-3 4-1 2-2 2-0 5-1 3-1 
 5 Orlęta Łuków1-1 1-0 2-1 0-2     1-0 1-1 1-0 3-0 2-0 0-0 5-1 2-0 2-1 2-0 4-1 
 6 Kryształ Werbkowice1-1 1-1 0-1 1-0 2-1     1-1 2-1 2-3 6-0 3-1 2-2 1-1 1-0 4-1 2-1 
 7 Janowianka Janów Lubelski1-3 0-0 1-1 1-2 1-0 1-0     1-1 5-2 0-3 0-1 1-1 1-0 1-1 3-1 1-1 
 8 Orion Niedrzwica Duża2-2 0-0 3-2 3-5 1-2 4-0 1-2     2-4 4-1 2-0 3-1 0-0 2-1 1-3 5-0 
 9 Włodawianka Włodawa1-2 1-4 0-5 0-2 3-0 1-2 1-0 1-2     0-3 2-3 3-4 3-1 5-1 6-0 1-0 
 10 Victoria Żmudź2-2 1-5 5-4 2-1 2-1 0-0 6-0 0-3* 1-1     3-1 3-0* 1-3 0-2 0-0 1-0 
 11 Opolanin Opole Lubelskie0-3 0-3 0-1 3-1 3-2 1-0 0-0 1-1 1-2 1-1     0-5 0-0 4-0 3-1 2-0 
 12 Czarni Dęblin1-0 0-0 1-1 1-5 3-0 0-1 1-3 1-1 3-2 3-1 0-3*     0-3 2-0 2-0 0-2 
 13 Łada 1945 Biłgoraj2-1 1-1 0-1 6-0 4-1 1-1 0-4 1-2 1-2 0-2 1-1 0-0     0-0 2-1 2-2 
 14 Omega Stary Zamość1-3 0-2 1-2 0-6 1-1 0-1 0-0 1-0 2-0 1-0 2-0 2-2 3-0     0-2 1-2 
 15 Ruch Ryki4-0 1-4 1-7 1-1 2-1 0-1 2-4 1-2 6-1 1-3 1-3 3-2 1-1 2-4     1-2 
 16 Grom Kąkolewnica0-0 1-1 0-1 0-3 1-0 0-3 0-3 0-1 0-7 1-3 1-0 1-3 2-0 1-2 0-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Orlęta Łuków 10 sierpnia, 17:00 (300)
w Soli
Włodawianka Włodawa 2-3 Opolanin Opole Lubelskie 10 sierpnia, 17:00 (400)
Górnik II Łęczna 0-0 AMSPN Hetman Zamość 10 sierpnia, 17:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Czarni Dęblin 10 sierpnia, 17:00 (200)
Powiślak Końskowola 2-3 Janowianka Janów Lubelski 10 sierpnia, 16:00 (400)
Kryształ Werbkowice 6-0 Victoria Żmudź 10 sierpnia, 17:00 (500)
Ruch Ryki 1-2 Grom Kąkolewnica 10 sierpnia, 17:00 (250)
Omega Stary Zamość 1-3 Lewart Lubartów 9 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 2 - 14 sierpnia

Omega Stary Zamość 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 14 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 2-1 Ruch Ryki 14 sierpnia, 17:00
Grom Kąkolewnica 0-3 Kryształ Werbkowice 14 sierpnia, 18:00
Victoria Żmudź 5-4 Powiślak Końskowola 14 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Orion Niedrzwica Duża 14 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 1-5 Górnik II Łęczna 14 sierpnia, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 3-1 Włodawianka Włodawa 14 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Orlęta Łuków 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 17 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 17 sierpnia, 17:00 (300)
Orlęta Łuków 1-0 AMSPN Hetman Zamość 17 sierpnia, 17:00 (300)
Włodawianka Włodawa 3-4 Czarni Dęblin 17 sierpnia, 17:00 (300)
Górnik II Łęczna 2-0 Janowianka Janów Lubelski 17 sierpnia, 16:00 (50)
Orion Niedrzwica Duża 4-1 Victoria Żmudź 17 sierpnia, 17:00 (200)
Powiślak Końskowola 6-2 Grom Kąkolewnica 17 sierpnia, 16:00 (400)
Kryształ Werbkowice 1-1 Lewart Lubartów 17 sierpnia, 17:00 (500)
Ruch Ryki 2-4 Omega Stary Zamość 17 sierpnia, 17:00 (200)

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Ruch Ryki 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 24 sierpnia, 17:00 (150)
Omega Stary Zamość 0-1 Kryształ Werbkowice 23 sierpnia, 11:00
Lewart Lubartów 1-1 Powiślak Końskowola 23 sierpnia, 11:00 (150)
Grom Kąkolewnica 0-1 Orion Niedrzwica Duża 24 sierpnia, 16:00 (100)
Victoria Żmudź 2-1 Górnik II Łęczna 24 sierpnia, 17:00 (130)
Janowianka Janów Lubelski 5-2 Włodawianka Włodawa 24 sierpnia, 17:00 (150)
Czarni Dęblin 3-0 Orlęta Łuków 24 sierpnia, 14:00 (300)
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Opolanin Opole Lubelskie 23 sierpnia, 17:00 (300)

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 AMSPN Hetman Zamość 31 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-5 Czarni Dęblin 31 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 1-1 Janowianka Janów Lubelski 31 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-3 Victoria Żmudź 31 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Grom Kąkolewnica 31 sierpnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 2-2 Lewart Lubartów 31 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Omega Stary Zamość 30 sierpnia, 14:00
Kryształ Werbkowice 4-1 Ruch Ryki 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 6 - 6-7 września

Kryształ Werbkowice 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 7 września, 16:00 (500)
Ruch Ryki 1-7 Powiślak Końskowola 7 września, 16:00 (300)
Omega Stary Zamość 1-0 Orion Niedrzwica Duża 6 września, 11:00 (100)
Lewart Lubartów 1-0 Górnik II Łęczna 7 września, 17:00 (400)
Grom Kąkolewnica 0-7 Włodawianka Włodawa 7 września, 16:00 (400)
Victoria Żmudź 2-1 Orlęta Łuków 7 września, 16:00 (100)
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Opolanin Opole Lubelskie 7 września, 17:00 (250)
Czarni Dęblin 0-0 AMSPN Hetman Zamość 7 września, 14:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Czarni Dęblin 14 września, 16:00 (300)
AMSPN Hetman Zamość 1-2 Janowianka Janów Lubelski 14 września, 16:00 (300)
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Victoria Żmudź 14 września, 16:00 (200)
Orlęta Łuków 4-1 Grom Kąkolewnica 14 września, 17:00 (400)
Włodawianka Włodawa 1-2 Lewart Lubartów 14 września, 16:00 (300)
Górnik II Łęczna 2-0 Omega Stary Zamość 14 września, 16:00 (50)
Orion Niedrzwica Duża 1-3 Ruch Ryki 14 września, 16:00 (200)
Powiślak Końskowola 0-0 Kryształ Werbkowice 14 września, 16:00 (200)

Kolejka 8 - 20-21 września

Powiślak Końskowola 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 21 września, 15:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Orion Niedrzwica Duża 21 września, 15:00
Ruch Ryki 1-1 Górnik II Łęczna 21 września, 16:00
Omega Stary Zamość 2-0 Włodawianka Włodawa 20 września, 11:00
Lewart Lubartów 0-0 Orlęta Łuków 21 września, 16:00
Victoria Żmudź 1-5 AMSPN Hetman Zamość 21 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Czarni Dęblin 21 września, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Grom Kąkolewnica 20 września, 15:00 (250)

Kolejka 9 - 27-28 września

Łada 1945 Biłgoraj 0-4 Janowianka Janów Lubelski 28 września, 16:00
w Soli
Czarni Dęblin 3-1 Victoria Żmudź 28 września, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 2-0 Grom Kąkolewnica 1 października, 15:00 (200)
Opolanin Opole Lubelskie 0-3 Lewart Lubartów 28 września, 15:00
Orlęta Łuków 2-1 Omega Stary Zamość 28 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 6-0 Ruch Ryki 28 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Kryształ Werbkowice 28 września, 16:00
(wo)
na boisku 2-2 / w drużynie gości przeprowadzono za dużą liczbę zmian
Orion Niedrzwica Duża 3-2 Powiślak Końskowola 28 września, 16:00

Kolejka 10 - 4-5 października

Orion Niedrzwica Duża 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 5 października, 15:00 (150)
Powiślak Końskowola 2-1 Górnik II Łęczna 4 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 2-3 Włodawianka Włodawa 5 października, 15:00 (300)
Ruch Ryki 2-1 Orlęta Łuków 5 października, 15:00 (300)
Omega Stary Zamość 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 4 października, 15:00
Lewart Lubartów 0-1 AMSPN Hetman Zamość 5 października, 16:00 (400)
Grom Kąkolewnica 1-3 Czarni Dęblin 5 października, 14:00
Victoria Żmudź 6-0 Janowianka Janów Lubelski 5 października, 15:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Victoria Żmudź 12 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Grom Kąkolewnica 12 października, 15:00
Czarni Dęblin 1-0 Lewart Lubartów 12 października, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 2-1 Omega Stary Zamość 11 października, 14:00 (300)
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Ruch Ryki 12 października, 14:00
Orlęta Łuków 1-0 Kryształ Werbkowice 12 października, 15:00
Włodawianka Włodawa 0-5 Powiślak Końskowola 12 października, 15:00
Górnik II Łęczna 1-3 Orion Niedrzwica Duża 12 października, 15:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Górnik II Łęczna 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 19 października, 14:00 (150)
Orion Niedrzwica Duża 2-4 Włodawianka Włodawa 19 października, 15:00 (150)
Powiślak Końskowola 1-2 Orlęta Łuków 17 października, 15:45 (100)
Kryształ Werbkowice 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 19 października, 14:00 (300)
Ruch Ryki 1-4 AMSPN Hetman Zamość 19 października, 15:00 (400)
Omega Stary Zamość 2-2 Czarni Dęblin 18 października, 15:00 (150)
Lewart Lubartów 3-1 Janowianka Janów Lubelski 19 października, 15:00 (150)
Grom Kąkolewnica 1-3 Victoria Żmudź 19 października, 14:00 (150)

Kolejka 13 - 25-26 października

Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Grom Kąkolewnica 26 października, 14:00
Victoria Żmudź 2-2 Lewart Lubartów 26 października, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Omega Stary Zamość 26 października, 14:00
Czarni Dęblin 2-0 Ruch Ryki 26 października, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 5-2 Kryształ Werbkowice 25 października, 13:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Powiślak Końskowola 25 października, 14:00
Orlęta Łuków 1-0 Orion Niedrzwica Duża 26 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 0-2 Górnik II Łęczna 26 października, 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Włodawianka Włodawa 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 2 listopada, 13:00 (400)
Górnik II Łęczna 0-2 Orlęta Łuków 2 listopada, 13:00 (100)
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Opolanin Opole Lubelskie 2 listopada, 13:00 (150)
Powiślak Końskowola 1-0 AMSPN Hetman Zamość 2 listopada, 14:00 (400)
Kryształ Werbkowice 2-2 Czarni Dęblin 2 listopada, 13:00 (300)
Ruch Ryki 2-4 Janowianka Janów Lubelski 2 listopada, 13:00 (100)
Omega Stary Zamość 1-0 Victoria Żmudź 2 listopada, 11:00 (300)
Lewart Lubartów 3-0 Grom Kąkolewnica 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Lewart Lubartów 9 listopada, 13:00
Grom Kąkolewnica 1-2 Omega Stary Zamość 9 listopada, 13:00 (100)
Victoria Żmudź 0-0 Ruch Ryki 9 listopada, 13:00 (100)
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Kryształ Werbkowice 9 listopada, 13:00 (250)
Czarni Dęblin 1-1 Powiślak Końskowola 9 listopada, 14:00
bez udziału publiczności
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Orion Niedrzwica Duża 8 listopada, 12:00
Opolanin Opole Lubelskie 3-1 Górnik II Łęczna 9 listopada, 13:00 (150)
Orlęta Łuków 3-0 Włodawianka Włodawa 9 listopada, 13:00 (300)

Kolejka 16 - 21-22 marca

Orlęta Łuków 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 21 marca, 15:00 (250)
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Włodawianka Włodawa 22 marca, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Górnik II Łęczna 21 marca, 15:00 (350)
Czarni Dęblin 1-1 Orion Niedrzwica Duża 22 marca, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Powiślak Końskowola 22 marca, 15:00
Victoria Żmudź 0-0 Kryształ Werbkowice 22 marca, 14:00
Grom Kąkolewnica 0-2 Ruch Ryki 22 marca, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Omega Stary Zamość 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Omega Stary Zamość 29 marca, 15:00
w Długim Kącie
Ruch Ryki 4-0 Lewart Lubartów 28 marca, 15:30
Kryształ Werbkowice 2-1 Grom Kąkolewnica 29 marca, 14:00
Powiślak Końskowola 2-0 Victoria Żmudź 29 marca, 14:30
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Janowianka Janów Lubelski 29 marca, 15:00
Górnik II Łęczna 4-1 Czarni Dęblin 29 marca, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-4 AMSPN Hetman Zamość 29 marca, 14:00 (300)
Orlęta Łuków 0-0 Opolanin Opole Lubelskie 29 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 4 kwietnia, 13:00 (250)
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Orlęta Łuków 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Czarni Dęblin 3-2 Włodawianka Włodawa 22 kwietnia, 17:30 (200)
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Górnik II Łęczna 4 kwietnia, 11:00 (150)
Victoria Żmudź 0-3 Orion Niedrzwica Duża 4 kwietnia, 12:00 (100)
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Grom Kąkolewnica 0-1 Powiślak Końskowola 4 kwietnia, 12:00 (100)
Lewart Lubartów 0-0 Kryształ Werbkowice 20 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Omega Stary Zamość 0-2 Ruch Ryki 4 kwietnia, 11:00 (150)

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Ruch Ryki 12 kwietnia, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Omega Stary Zamość 12 kwietnia, 14:00 (400)
Powiślak Końskowola 0-1 Lewart Lubartów 12 kwietnia, 14:30
Orion Niedrzwica Duża 5-0 Grom Kąkolewnica 12 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 5-0 Victoria Żmudź 11 kwietnia, 16:00 (100)
Włodawianka Włodawa 1-0 Janowianka Janów Lubelski 12 kwietnia, 15:00
Orlęta Łuków 5-1 Czarni Dęblin 12 kwietnia, 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-3 AMSPN Hetman Zamość 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

AMSPN Hetman Zamość 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 18 kwietnia, 16:00
Czarni Dęblin 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 18 kwietnia, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Orlęta Łuków 19 kwietnia, 16:00
Victoria Żmudź 1-1 Włodawianka Włodawa 19 kwietnia, 16:00
Grom Kąkolewnica 0-3 Górnik II Łęczna 19 kwietnia, 16:00 (100)
Lewart Lubartów 4-0 Orion Niedrzwica Duża 19 kwietnia, 16:00 (150)
w Kocku
Omega Stary Zamość 1-2 Powiślak Końskowola 19 kwietnia, 17:00
Ruch Ryki 0-1 Kryształ Werbkowice 18 kwietnia, 16:00 (200)

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Kryształ Werbkowice 26 kwietnia, 16:00 (200)
Powiślak Końskowola 3-3 Ruch Ryki 26 kwietnia, 14:30 (500)
Orion Niedrzwica Duża 2-1 Omega Stary Zamość 26 kwietnia, 17:00 (150)
Górnik II Łęczna 0-3 Lewart Lubartów 26 kwietnia, 15:00 (100)
Włodawianka Włodawa 1-0 Grom Kąkolewnica 26 kwietnia, 15:00 (350)
Orlęta Łuków 2-0 Victoria Żmudź 25 kwietnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Janowianka Janów Lubelski 26 kwietnia, 16:00 (200)
AMSPN Hetman Zamość 7-2 Czarni Dęblin 25 kwietnia, 16:00 (400)

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Czarni Dęblin 0-3 Łada 1945 Biłgoraj 30 kwietnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 AMSPN Hetman Zamość 30 kwietnia, 16:00
Victoria Żmudź 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 30 kwietnia, 17:00
Grom Kąkolewnica 1-0 Orlęta Łuków 30 kwietnia, 16:00
Lewart Lubartów 0-1 Włodawianka Włodawa 30 kwietnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-6 Górnik II Łęczna 30 kwietnia, 17:30
Ruch Ryki 1-2 Orion Niedrzwica Duża 30 kwietnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 3 maja

Grom Kąkolewnica 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 3 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Powiślak Końskowola 3 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 4-0 Kryształ Werbkowice 3 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 5-1 Ruch Ryki 3 maja, 16:00
Włodawianka Włodawa 5-1 Omega Stary Zamość 3 maja, 14:00
Orlęta Łuków 1-1 Lewart Lubartów 3 maja, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Victoria Żmudź 3 maja, 17:00
Czarni Dęblin 1-3 Janowianka Janów Lubelski 3 maja, 14:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Janowianka Janów Lubelski 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 maja, 17:00
Victoria Żmudź 3-0 Czarni Dęblin 10 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Grom Kąkolewnica 1-1 AMSPN Hetman Zamość 10 maja, 17:00
Lewart Lubartów 4-0 Opolanin Opole Lubelskie 10 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 1-1 Orlęta Łuków 10 maja, 17:00
Ruch Ryki 6-1 Włodawianka Włodawa 9 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Górnik II Łęczna 10 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 1-1 Orion Niedrzwica Duża 10 maja, 14:30

Kolejka 25 - 16-17 maja

Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Orion Niedrzwica Duża 17 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 2-0 Powiślak Końskowola 17 maja, 16:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Kryształ Werbkowice 17 maja, 16:00
Orlęta Łuków 2-0 Ruch Ryki 17 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 4-0 Omega Stary Zamość 17 maja, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Lewart Lubartów 16 maja, 17:00
Czarni Dęblin 0-2 Grom Kąkolewnica 16 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Victoria Żmudź 17 maja, 17:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Victoria Żmudź 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 23 maja, 17:00
Grom Kąkolewnica 0-3 Janowianka Janów Lubelski 24 maja, 17:00
Lewart Lubartów 5-1 Czarni Dęblin 24 maja, 17:00
Omega Stary Zamość 0-2 AMSPN Hetman Zamość 23 maja, 17:00
Ruch Ryki 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 23 maja, 11:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Orlęta Łuków 23 maja, 15:00
Powiślak Końskowola 2-4 Włodawianka Włodawa 24 maja, 14:30
Orion Niedrzwica Duża 3-5 Górnik II Łęczna 23 maja, 11:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Łada 1945 Biłgoraj 6-0 Górnik II Łęczna 30 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Orion Niedrzwica Duża 31 maja, 16:00
Orlęta Łuków 2-1 Powiślak Końskowola 30 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Kryształ Werbkowice 31 maja, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 4-0 Ruch Ryki 30 maja, 17:00
Czarni Dęblin 2-0 Omega Stary Zamość 30 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Lewart Lubartów 31 maja, 17:00
Victoria Żmudź 1-0 Grom Kąkolewnica 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Grom Kąkolewnica 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 3 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 3-0 Victoria Żmudź 3 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 0-0 Janowianka Janów Lubelski 3 czerwca, 17:00
Ruch Ryki 3-2 Czarni Dęblin 3 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-1 AMSPN Hetman Zamość 3 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 3 czerwca, 17:30
Orion Niedrzwica Duża 1-2 Orlęta Łuków 3 czerwca, 18:00
Górnik II Łęczna 0-4 Włodawianka Włodawa 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 7 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Włodawianka Włodawa 7 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 0-2 Górnik II Łęczna 7 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Orion Niedrzwica Duża 7 czerwca, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 1-3 Powiślak Końskowola 7 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 0-1 Kryształ Werbkowice 7 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Ruch Ryki 7 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 0-2 Omega Stary Zamość 7 czerwca, 17:00
Grom Kąkolewnica 0-0 Lewart Lubartów 7 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 13 czerwca

Lewart Lubartów 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 13 czerwca, 15:00
Omega Stary Zamość 1-2 Grom Kąkolewnica 13 czerwca, 15:00
Ruch Ryki 1-3 Victoria Żmudź 13 czerwca, 15:00
Kryształ Werbkowice 1-1 Janowianka Janów Lubelski 13 czerwca, 15:00
Powiślak Końskowola 2-1 Czarni Dęblin 13 czerwca, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 AMSPN Hetman Zamość 13 czerwca, 15:00
Górnik II Łęczna 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 13 czerwca, 15:00
na bocznym boisku
Włodawianka Włodawa 3-0 Orlęta Łuków 13 czerwca, 15:00

III liga 2014/2015 (lubelsko-podkarpacka)

IV liga 2014/2015 (podkarpacka)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Chełm)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Lublin)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Zamość)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas