[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Biała Podlaska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Lutnia Piszczac 26 62 20 2 4 81-28 11 1 1 45-11 9 1 3 36-17
2.  Huragan Międzyrzec Podlaski 26 56 17 5 4 67-28 8 3 2 30-13 9 2 2 37-15
3.  ŁKS Łazy 26 48 15 3 8 89-49 10 1 2 58-17 5 2 6 31-32
4.  Sokół Adamów 26 44 14 2 10 50-34 6 2 5 26-17 8 0 5 24-17
5.  Granica Terespol 26 40 11 7 8 50-40 6 3 4 28-17 5 4 4 22-23
6.  Unia Żabików 26 39 12 3 11 60-63 8 1 4 32-22 4 2 7 28-41
7.  Dąb Dębowa Kłoda 26 33 8 9 9 42-40 6 3 4 30-18 2 6 5 12-22
8.  Janowia Janów Podlaski 26 30 9 3 14 43-58 7 2 4 27-24 2 1 10 16-34 4 9 3 0 1 9-3
9.  LZS Dobryń 26 30 8 6 12 39-59 5 3 5 20-25 3 3 7 19-34 4 6 2 0 2 5-6
10.  Orzeł Czemierniki 26 30 9 3 14 34-60 6 2 5 18-23 3 1 9 16-37 4 3 1 0 3 5-10
11.  Niwa Łomazy 26 29 9 2 15 54-63 6 1 6 29-27 3 1 9 25-36 2 3 1 0 1 2-1
12.  Dwernicki Stoczek Łukowski 26 29 8 5 13 37-56 5 3 5 25-23 3 2 8 12-33 2 3 1 0 1 1-2
13.  Unia Krzywda 26 24 6 6 14 34-64 3 4 6 21-29 3 2 8 13-35
14.  Orkan Wojcieszków 26 22 6 4 16 22-60 4 1 8 15-32 2 3 8 7-28

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Lutnia Piszczac    3-1 1-2 1-0 3-0* 8-1 7-1 1-1 3-2 7-2 4-0 3-1 2-0 2-0 
 2 Huragan Międzyrzec Podlaski2-1     6-2 0-1 4-1 2-2 2-2 3-1 3-0 2-0 2-0 3-1 1-1 0-1 
 3 ŁKS Łazy5-2 1-3     3-1 6-0 6-1 2-2 3-0* 8-1 6-0 2-4 5-0 7-2 4-1 
 4 Sokół Adamów0-1 1-4 3-1     3-1 3-2 0-0 5-0 0-2 4-0 2-4 4-0 0-1 1-1 
 5 Granica Terespol0-2 1-2 2-1 1-2     2-2 1-1 3-1 1-1 2-0 5-2 1-2 4-1 5-0 
 6 Unia Żabików0-2 2-4 2-0 0-4 0-6     1-1 5-2 3-0* 2-0 6-3 5-0 3-0 3-0 
 7 Dąb Dębowa Kłoda1-4 0-5 3-4 1-2 0-0 7-1     3-0 2-2 3-0* 2-0 2-0 6-0 0-0 
 8 Janowia Janów Podlaski2-5 3-2 3-1 4-1 1-2 3-1 1-1     2-1 3-0* 2-6 1-3 1-1 1-0 
 9 LZS Dobryń2-4 0-5 4-0 1-4 1-2 1-4 2-1 1-0     3-1 2-2 1-1 2-1 0-0 
 10 Orzeł Czemierniki2-1 0-0 0-2 3-2 1-1 0-7 1-0 1-4 3-0     2-1 1-2 4-2 0-1 
 11 Niwa Łomazy1-3 1-2 5-5 1-2 0-2 1-0 3-0 3-2 4-5 1-3     2-0 4-1 3-2 
 12 Dwernicki Stoczek Łukowski0-0 1-5 2-5 1-0 1-1 6-1 2-1 1-3 2-3 2-2 1-0     1-2 5-0 
 13 Unia Krzywda1-8 1-1 1-1 0-1 0-3* 2-3 0-1 4-2 1-1 1-2 4-3 2-2     4-1 
 14 Orkan Wojcieszków1-3 1-3 0-7 1-4 3-3 0-3 0-1 1-0 2-1 1-6 2-0 3-0 0-1     

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Orzeł Czemierniki 3-0 LZS Dobryń 17 sierpnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 7-1 Unia Żabików 17 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 0-2 Lutnia Piszczac 17 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 1-1 Orkan Wojcieszków 17 sierpnia, 13:00
Niwa Łomazy 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 17 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 7-2 Unia Krzywda 17 sierpnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Janowia Janów Podlaski 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 24 sierpnia

LZS Dobryń 1-0 Janowia Janów Podlaski 24 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 1-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 24 sierpnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-5 ŁKS Łazy 24 sierpnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 2-0 Niwa Łomazy 24 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 1-0 Sokół Adamów 24 sierpnia, 16:00
Unia Żabików 0-6 Granica Terespol 24 sierpnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-0 Dąb Dębowa Kłoda 24 sierpnia, 16:00
w Wohyniu

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Dąb Dębowa Kłoda 2-2 LZS Dobryń 31 sierpnia, 16:00
Granica Terespol 2-0 Orzeł Czemierniki 31 sierpnia, 16:00
Sokół Adamów 3-2 Unia Żabików 31 sierpnia, 16:00
Niwa Łomazy 1-3 Lutnia Piszczac 31 sierpnia, 16:00
ŁKS Łazy 4-1 Orkan Wojcieszków 31 sierpnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 31 sierpnia, 16:00
Unia Krzywda 4-2 Janowia Janów Podlaski 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 7 września

LZS Dobryń 2-1 Unia Krzywda 7 września, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-3 Janowia Janów Podlaski 7 września, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 7 września, 16:00
Lutnia Piszczac 1-2 ŁKS Łazy 7 września, 16:00
Unia Żabików 6-3 Niwa Łomazy 7 września, 16:00
Orzeł Czemierniki 3-2 Sokół Adamów 7 września, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 Granica Terespol 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 14 września

Granica Terespol 1-1 LZS Dobryń 14 września, 16:00
Sokół Adamów 0-0 Dąb Dębowa Kłoda 14 września, 16:00
Niwa Łomazy 1-3 Orzeł Czemierniki 14 września, 16:00
ŁKS Łazy 6-1 Unia Żabików 14 września, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Lutnia Piszczac 14 września, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-0 Orkan Wojcieszków 14 września, 16:00
Unia Krzywda 2-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 21 września

LZS Dobryń 1-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 21 września, 15:00
Orkan Wojcieszków 0-1 Unia Krzywda 21 września, 15:00
Lutnia Piszczac 1-1 Janowia Janów Podlaski 21 września, 15:00
Unia Żabików 2-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 września, 15:00
Orzeł Czemierniki 0-2 ŁKS Łazy 21 września, 15:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Niwa Łomazy 21 września, 15:00
Granica Terespol 1-2 Sokół Adamów 16 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (21 września, 15:00) goście nie dojechali

Kolejka 7 - 28 września

Sokół Adamów 0-2 LZS Dobryń 28 września, 15:00
Niwa Łomazy 0-2 Granica Terespol 28 września, 15:00
ŁKS Łazy 2-2 Dąb Dębowa Kłoda 28 września, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Orzeł Czemierniki 28 września, 15:00
Janowia Janów Podlaski 3-1 Unia Żabików 28 września, 15:00
Unia Krzywda 1-8 Lutnia Piszczac 28 września, 15:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 5-0 Orkan Wojcieszków 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 5 października

LZS Dobryń 0-0 Orkan Wojcieszków 5 października, 14:00
Lutnia Piszczac 3-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 5 października, 14:00
Unia Żabików 3-0 Unia Krzywda 5 października, 14:00
Orzeł Czemierniki 1-4 Janowia Janów Podlaski 5 października, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 października, 14:00
Granica Terespol 2-1 ŁKS Łazy 5 października, 14:00
Sokół Adamów 2-4 Niwa Łomazy 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 12 października

Niwa Łomazy 4-5 LZS Dobryń 12 października, 14:00
ŁKS Łazy 3-1 Sokół Adamów 12 października, 14:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 4-1 Granica Terespol 12 października, 14:00
Janowia Janów Podlaski 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 12 października, 14:00
Unia Krzywda 1-2 Orzeł Czemierniki 12 października, 14:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 6-1 Unia Żabików 12 października, 14:00
Orkan Wojcieszków 1-3 Lutnia Piszczac 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 19 października

LZS Dobryń 2-4 Lutnia Piszczac 16 listopada, 12:00
Unia Żabików 3-0 Orkan Wojcieszków 19 października, 13:00
Orzeł Czemierniki 1-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 19 października, 13:00
Dąb Dębowa Kłoda 6-0 Unia Krzywda 19 października, 13:00
Granica Terespol 3-1 Janowia Janów Podlaski 19 października, 13:00
Sokół Adamów 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 19 października, 13:00
Niwa Łomazy 5-5 ŁKS Łazy 19 października, 13:00

Kolejka 11 - 26 października

ŁKS Łazy 8-1 LZS Dobryń 26 października, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-0 Niwa Łomazy 26 października, 13:00
Janowia Janów Podlaski 4-1 Sokół Adamów 26 października, 13:00
Unia Krzywda 0-3 Granica Terespol 26 października, 13:00
(wo)
na boisku 3-0 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 26 października, 13:00
Orkan Wojcieszków 1-6 Orzeł Czemierniki 26 października, 13:00
Lutnia Piszczac 8-1 Unia Żabików 26 października, 13:00

Kolejka 12 - 2 listopada

LZS Dobryń 1-4 Unia Żabików 2 listopada, 13:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Lutnia Piszczac 2 listopada, 14:00
Dąb Dębowa Kłoda 0-0 Orkan Wojcieszków 2 listopada, 13:00
Granica Terespol 1-2 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 listopada, 13:00
Sokół Adamów 0-1 Unia Krzywda 2 listopada, 13:00
Niwa Łomazy 3-2 Janowia Janów Podlaski 2 listopada, 13:00
ŁKS Łazy 1-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 9 listopada

Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 LZS Dobryń 9 listopada, 13:00
Janowia Janów Podlaski 3-1 ŁKS Łazy 9 listopada, 13:00
Unia Krzywda 4-3 Niwa Łomazy 9 listopada, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Sokół Adamów 9 listopada, 13:00
Orkan Wojcieszków 3-3 Granica Terespol 9 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 7-1 Dąb Dębowa Kłoda 9 listopada, 13:00
Unia Żabików 2-0 Orzeł Czemierniki 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 29 marca

LZS Dobryń 3-1 Orzeł Czemierniki 29 marca, 16:00
Unia Żabików 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 29 marca, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 Granica Terespol 29 marca, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Wojcieszków 1-4 Sokół Adamów 29 marca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Niwa Łomazy 29 marca, 16:00
Unia Krzywda 1-1 ŁKS Łazy 29 marca, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 marca, 16:00

Kolejka 15 - 12 kwietnia

Janowia Janów Podlaski 2-1 LZS Dobryń 12 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Unia Krzywda 12 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 12 kwietnia, 16:00
Niwa Łomazy 3-2 Orkan Wojcieszków 12 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 0-1 Lutnia Piszczac 12 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 2-2 Unia Żabików 12 kwietnia, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-0 Orzeł Czemierniki 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 1-2; przekroczenie limitu czasu gry zawodnika drużyny gości w jednym terminie

Kolejka 16 - 19 kwietnia

Janowia Janów Podlaski 1-1 Unia Krzywda 19 kwietnia, 16:00
LZS Dobryń 2-1 Dąb Dębowa Kłoda 19 kwietnia, 16:00
Orzeł Czemierniki 1-1 Granica Terespol 19 kwietnia, 16:00
Unia Żabików 0-4 Sokół Adamów 19 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 4-0 Niwa Łomazy 19 kwietnia, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-7 ŁKS Łazy 19 kwietnia, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 22 marca, 15:00

Kolejka 17 - 26 kwietnia

Unia Krzywda 1-1 LZS Dobryń 26 kwietnia, 16:00
Janowia Janów Podlaski 1-3 Dwernicki Stoczek Łukowski 26 kwietnia, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Orkan Wojcieszków 25 kwietnia, 16:00
ŁKS Łazy 5-2 Lutnia Piszczac 26 kwietnia, 17:00
Niwa Łomazy 1-0 Unia Żabików 26 kwietnia, 16:00
Sokół Adamów 4-0 Orzeł Czemierniki 26 kwietnia, 16:00
Granica Terespol 1-1 Dąb Dębowa Kłoda 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 3 maja

LZS Dobryń 1-2 Granica Terespol 3 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-2 Sokół Adamów 3 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 2-1 Niwa Łomazy 3 maja, 16:00
Unia Żabików 2-0 ŁKS Łazy 3 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 1-0 Janowia Janów Podlaski 3 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-2 Unia Krzywda 3 maja, 16:00

Kolejka 19 - 10 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-3 LZS Dobryń 10 maja, 16:00
Unia Krzywda 4-1 Orkan Wojcieszków 10 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 2-5 Lutnia Piszczac 10 maja, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Unia Żabików 10 maja, 16:00
ŁKS Łazy 6-0 Orzeł Czemierniki 10 maja, 16:00
Niwa Łomazy 3-0 Dąb Dębowa Kłoda 10 maja, 16:00
Sokół Adamów 3-1 Granica Terespol 10 maja, 16:00

Kolejka 20 - 17 maja

LZS Dobryń 1-4 Sokół Adamów 17 maja, 17:00
Granica Terespol 5-2 Niwa Łomazy 17 maja, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-4 ŁKS Łazy 17 maja, 14:00
Orzeł Czemierniki 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 17 maja, 16:00
Unia Żabików 5-2 Janowia Janów Podlaski 17 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 2-0 Unia Krzywda 17 maja, 16:00
Orkan Wojcieszków 3-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 17 maja, 16:00

Kolejka 21 - 24 maja

Orkan Wojcieszków 2-1 LZS Dobryń 24 maja, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 0-0 Lutnia Piszczac 24 maja, 16:00
Unia Krzywda 2-3 Unia Żabików 24 maja, 16:00
Janowia Janów Podlaski 3-0 Orzeł Czemierniki 24 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Dąb Dębowa Kłoda 24 maja, 16:00
ŁKS Łazy 6-0 Granica Terespol 24 maja, 14:00
Niwa Łomazy 1-2 Sokół Adamów 24 maja, 16:00

Kolejka 22 - 31 maja

LZS Dobryń 2-2 Niwa Łomazy 31 maja, 16:00
Sokół Adamów 3-1 ŁKS Łazy 31 maja, 16:00
Granica Terespol 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 maja, 17:00
Dąb Dębowa Kłoda 3-0 Janowia Janów Podlaski 31 maja, 16:00
Orzeł Czemierniki 4-2 Unia Krzywda 31 maja, 16:00
Unia Żabików 5-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 31 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 2-0 Orkan Wojcieszków 31 maja, 16:00

Kolejka 23 - 4 czerwca

Lutnia Piszczac 3-2 LZS Dobryń 4 czerwca, 17:00
Orkan Wojcieszków 0-3 Unia Żabików 4 czerwca, 17:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 Orzeł Czemierniki 4 czerwca, 17:00
Unia Krzywda 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 4 czerwca, 17:00
Janowia Janów Podlaski 1-2 Granica Terespol 4 czerwca, 17:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-1 Sokół Adamów 4 czerwca, 17:00
ŁKS Łazy 2-4 Niwa Łomazy 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 7 czerwca

LZS Dobryń 4-0 ŁKS Łazy 7 czerwca, 16:00
Niwa Łomazy 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 7 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 5-0 Janowia Janów Podlaski 7 czerwca, 16:00
Granica Terespol 4-1 Unia Krzywda 7 czerwca, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 2-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 7 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-1 Orkan Wojcieszków 7 czerwca, 16:00
Unia Żabików 0-2 Lutnia Piszczac 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 14 czerwca

Unia Żabików 3-0 LZS Dobryń 14 czerwca, 16:00
(wo)
odwołany
Lutnia Piszczac 7-2 Orzeł Czemierniki 14 czerwca, 16:00
Orkan Wojcieszków 0-1 Dąb Dębowa Kłoda 14 czerwca, 16:00
Dwernicki Stoczek Łukowski 1-1 Granica Terespol 14 czerwca, 16:00
Unia Krzywda 0-1 Sokół Adamów 14 czerwca, 16:00
w Adamowie
Janowia Janów Podlaski 2-6 Niwa Łomazy 14 czerwca, 16:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 6-2 ŁKS Łazy 14 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 21 czerwca

LZS Dobryń 0-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 czerwca, 16:00
ŁKS Łazy 3-0 Janowia Janów Podlaski 21 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Niwa Łomazy 4-1 Unia Krzywda 21 czerwca, 16:00
Sokół Adamów 4-0 Dwernicki Stoczek Łukowski 21 czerwca, 15:00
w Stoczku Łukowskim; Sokół gospodarzem
Granica Terespol 5-0 Orkan Wojcieszków 21 czerwca, 16:00
Dąb Dębowa Kłoda 1-4 Lutnia Piszczac 21 czerwca, 16:00
Orzeł Czemierniki 0-7 Unia Żabików 21 czerwca, 16:00

IV liga 2014/2015 (lubelska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Chełm)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Lublin)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Zamość)

Klasa A 2014/2015 (Biała Podlaska)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas