[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Lublin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polesie Kock 30 73 23 4 3 99-39 15 0 0 60-17 8 4 3 39-22
2.  Wisła Annopol 30 60 18 6 6 69-34 12 3 0 36-12 6 3 6 33-22 2 4 1 1 0 4-2
3.  Piaskovia Piaski 30 60 19 3 8 82-52 10 1 4 41-18 9 2 4 41-34 2 1 0 1 1 2-4
4.  KS Dąbrowica 30 55 16 7 7 59-40 8 4 3 31-15 8 3 4 28-25
5.  Unia Wilkołaz 30 53 17 2 11 55-44 11 0 4 34-22 6 2 7 21-22
6.  POM Iskra Piotrowice 30 51 15 6 9 54-36 8 2 5 27-17 7 4 4 27-19
7.  Perła Borzechów 30 44 13 5 12 50-51 8 3 4 28-21 5 2 8 22-30
8.  Stal Poniatowa 30 41 12 5 13 47-59 7 3 5 27-25 5 2 8 20-34
9.  Wisła II Puławy 30 40 13 1 16 60-70 10 1 4 41-27 3 0 12 19-43
10.  Granit Bychawa 30 39 12 3 15 54-65 8 1 6 28-30 4 2 9 26-35
11.  Iskra Krzemień 30 36 10 6 14 53-64 7 2 6 32-28 3 4 8 21-36 2 4 1 1 0 2-0
12.  LZS Wierzchowiska 30 36 10 6 14 56-61 5 4 6 26-27 5 2 8 30-34 2 1 0 1 1 0-2
13.  Tęcza Bełżyce 30 27 7 6 17 34-57 4 3 8 18-28 3 3 9 16-29
14.  Błękit Cyców 30 23 6 5 19 55-81 5 3 7 39-39 1 2 12 16-42 2 4 1 1 0 5-3
15.  Sokół Konopnica 30 23 6 5 19 42-66 3 4 8 22-32 3 1 11 20-34 2 1 0 1 1 3-5
16.  Hetman Gołąb 30 20 4 8 18 48-98 3 5 7 30-39 1 3 11 18-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Polesie Kock    5-1 4-2 4-1 5-3 1-0 3-0 4-0 4-1 4-0 3-2 4-2 5-0 4-1 3-2 7-2 
 2 Wisła Annopol1-1     2-2 3-0* 1-0 2-2 1-0 3-0 2-0 2-1 3-0 4-3 3-1 3-0* 3-2 3-0 
 3 Piaskovia Piaski1-1 0-2     5-0 3-1 0-2 2-3 5-2 3-0* 1-2 3-2 2-1 3-2 1-0 4-0 8-0 
 4 KS Dąbrowica1-2 1-0 5-0     2-0 1-1 3-0 0-0 2-0 0-0 0-1 1-2 4-3 2-2 3-0 6-4 
 5 Unia Wilkołaz3-2 0-4 1-2 1-2     5-4 1-2 3-1 3-0 3-0 4-1 2-1 1-0 2-1 3-2 2-0 
 6 POM Iskra Piotrowice0-3 3-0* 3-4 0-4 0-0     1-0 0-1 3-0 2-2 3-0 2-0 0-1 4-0 4-2 2-0 
 7 Perła Borzechów4-1 1-1 5-2 0-2 1-0 0-2     2-0 2-1 2-1 2-2 3-2 1-1 4-3 1-2 0-1 
 8 Stal Poniatowa1-3 1-1 1-5 2-2 2-2 0-3 2-1     2-0 5-2 0-1 5-2 1-0 1-0 0-2 4-1 
 9 Wisła II Puławy1-5 2-1 0-5* 3-2 1-0 5-2 1-2 4-1     3-2 1-1 1-5 3-0 7-0 2-0 7-1 
 10 Granit Bychawa3-2 0-4 3-5 1-2 1-2 1-0 1-0 0-4 3-1     3-0 1-1 2-0 1-5 3-1 5-3 
 11 Iskra Krzemień1-3 4-2 1-3 1-1 3-0 0-2 2-4 1-1 3-5 3-2     2-0 0-2 5-1 2-1 4-1 
 12 LZS Wierzchowiska2-5 0-0 0-2 1-1 1-5 1-2 3-4 3-1 4-0 2-3 0-0     2-1 3-0 1-0 3-3 
 13 Tęcza Bełżyce0-4 3-1 2-2 1-3 0-1 1-3 2-0 1-2 3-4 1-0 1-1 0-2     2-1 0-3 1-1 
 14 Błękit Cyców2-2 0-6 5-0 1-3 1-4 2-2 2-2 6-2 2-0 1-5 3-5 3-4 1-2     4-2 6-0 
 15 Sokół Konopnica1-1 1-4 1-3 1-3 0-1 0-2 4-2 1-3 2-1 2-3 4-3 1-2 2-2 1-1     1-1 
 16 Hetman Gołąb1-4 1-6 1-4 1-2 1-2 0-0 2-2 1-2 5-6 4-3 6-2 3-3 1-1 2-1 1-1     

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Wisła II Puławy 1-0 Unia Wilkołaz 14 sierpnia, 16:00
na bocznym boisku stadionu MOSiR-u
Wisła Annopol 2-1 Granit Bychawa 14 sierpnia, 17:00
LZS Wierzchowiska 3-3 Hetman Gołąb 14 sierpnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 1-1 Iskra Krzemień 14 sierpnia, 17:30
Stal Poniatowa 2-2 KS Dąbrowica 14 sierpnia, 17:00
Sokół Konopnica 4-2 Perła Borzechów 14 sierpnia, 18:00
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 5-0 Piaskovia Piaski 14 sierpnia, 17:00
POM Iskra Piotrowice 0-3 Polesie Kock 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Unia Wilkołaz 3-2 Polesie Kock 17 sierpnia, 16:00
Piaskovia Piaski 0-2 POM Iskra Piotrowice 17 sierpnia, 17:00
Perła Borzechów 4-3 Błękit Cyców 17 września, 15:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 16:00) goście nie dojechali
KS Dąbrowica 3-0 Sokół Konopnica 17 sierpnia, 17:00
Iskra Krzemień 1-1 Stal Poniatowa 17 sierpnia, 17:00
Hetman Gołąb 1-1 Tęcza Bełżyce 17 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 1-1 LZS Wierzchowiska 17 sierpnia, 17:00
Wisła II Puławy 2-1 Wisła Annopol 17 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Wisła Annopol 1-0 Unia Wilkołaz 24 sierpnia, 17:00
LZS Wierzchowiska 4-0 Wisła II Puławy 23 sierpnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 1-0 Granit Bychawa 24 sierpnia, 17:30
Stal Poniatowa 4-1 Hetman Gołąb 24 sierpnia, 17:00
Sokół Konopnica 4-3 Iskra Krzemień 24 sierpnia, 11:00
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 1-3 KS Dąbrowica 24 sierpnia, 16:30
POM Iskra Piotrowice 1-0 Perła Borzechów 24 sierpnia, 16:00
Polesie Kock 4-2 Piaskovia Piaski 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia

Unia Wilkołaz 1-2 Piaskovia Piaski 31 sierpnia, 16:00
Perła Borzechów 4-1 Polesie Kock 31 sierpnia, 16:00
KS Dąbrowica 1-1 POM Iskra Piotrowice 30 sierpnia, 17:00
Iskra Krzemień 5-1 Błękit Cyców 31 sierpnia, 14:00
Hetman Gołąb 1-1 Sokół Konopnica 30 sierpnia, 17:00
Granit Bychawa 0-4 Stal Poniatowa 31 sierpnia, 14:30
Wisła II Puławy 3-0 Tęcza Bełżyce 31 sierpnia, 16:00
Wisła Annopol 4-3 LZS Wierzchowiska 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 6-7 września

LZS Wierzchowiska 1-5 Unia Wilkołaz 7 września, 15:00
Tęcza Bełżyce 3-1 Wisła Annopol 7 września, 17:00
Stal Poniatowa 2-0 Wisła II Puławy 7 września, 16:00
Sokół Konopnica 2-3 Granit Bychawa 7 września, 11:00
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 6-0 Hetman Gołąb 7 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Iskra Krzemień 7 września, 15:30
Polesie Kock 4-1 KS Dąbrowica 7 września, 16:00
Piaskovia Piaski 2-3 Perła Borzechów 6 września, 17:00

Kolejka 6 - 13-14 września

Unia Wilkołaz 1-2 Perła Borzechów 13 września, 12:00 (150)
KS Dąbrowica 5-0 Piaskovia Piaski 13 września, 16:00 (50)
Iskra Krzemień 1-3 Polesie Kock 14 września, 14:00 (150)
Hetman Gołąb 0-0 POM Iskra Piotrowice 13 września, 15:00 (100)
w Puławach
Granit Bychawa 1-5 Błękit Cyców 14 września, 17:00 (110)
Wisła II Puławy 2-0 Sokół Konopnica 14 września, 16:00 (150)
na boisku przy ZSO nr 1
Wisła Annopol 3-0 Stal Poniatowa 14 września, 16:30 (250)
LZS Wierzchowiska 2-1 Tęcza Bełżyce 13 września, 16:00 (50)
w Piaskach

Kolejka 7 - 20-21 września

Tęcza Bełżyce 0-1 Unia Wilkołaz 21 września, 16:00 (150)
Stal Poniatowa 5-2 LZS Wierzchowiska 21 września, 16:00 (200)
Sokół Konopnica 1-4 Wisła Annopol 21 września, 11:00 (100)
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 2-0 Wisła II Puławy 21 września, 16:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 2-2 Granit Bychawa 21 września, 15:00 (150)
Polesie Kock 7-2 Hetman Gołąb 21 września, 16:00 (200)
Piaskovia Piaski 3-2 Iskra Krzemień 20 września, 16:00 (50)
Perła Borzechów 0-2 KS Dąbrowica 21 września, 14:00 (200)

Kolejka 8 - 27-28 września

Unia Wilkołaz 1-2 KS Dąbrowica 28 września, 14:00 (200)
Iskra Krzemień 2-4 Perła Borzechów 28 września, 14:00 (200)
Hetman Gołąb 1-4 Piaskovia Piaski 27 września, 15:00 (50)
w Puławach
Granit Bychawa 3-2 Polesie Kock 28 września, 13:30 (120)
Wisła II Puławy 5-2 POM Iskra Piotrowice 28 września, 16:00 (150)
Wisła Annopol 3-0 Błękit Cyców 28 września, 16:00 (200)
(wo)
na boisku 3-2
LZS Wierzchowiska 1-0 Sokół Konopnica 27 września, 16:00 (50)
w Piaskach
Tęcza Bełżyce 1-2 Stal Poniatowa 28 września, 16:00 (200)

Kolejka 9 - 4-5 października

Stal Poniatowa 2-2 Unia Wilkołaz 5 października, 16:00 (350)
Sokół Konopnica 2-2 Tęcza Bełżyce 4 października, 11:00 (100)
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 3-4 LZS Wierzchowiska 5 października, 15:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 3-0 Wisła Annopol 5 października, 14:00 (200)
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Polesie Kock 4-1 Wisła II Puławy 4 października, 11:00 (50)
Piaskovia Piaski 1-2 Granit Bychawa 4 października, 16:00 (100)
Perła Borzechów 0-1 Hetman Gołąb 5 października, 14:00 (150)
KS Dąbrowica 0-1 Iskra Krzemień 4 października, 16:00 (100)

Kolejka 10 - 11-12 października

Unia Wilkołaz 4-1 Iskra Krzemień 12 października, 14:00
Hetman Gołąb 1-2 KS Dąbrowica 11 października, 15:00
Granit Bychawa 1-0 Perła Borzechów 12 października, 13:00
Wisła II Puławy 0-5 Piaskovia Piaski 12 października, 16:00
(wo)
na boisku 4-5
Wisła Annopol 1-1 Polesie Kock 11 października, 15:00
LZS Wierzchowiska 1-2 POM Iskra Piotrowice 11 października, 15:00
Tęcza Bełżyce 2-1 Błękit Cyców 12 października, 16:00
Stal Poniatowa 0-2 Sokół Konopnica 11 października, 11:00

Kolejka 11 - 18-19 października

Sokół Konopnica 0-1 Unia Wilkołaz 19 października, 11:00
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 6-2 Stal Poniatowa 19 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Tęcza Bełżyce 19 października, 14:00
Polesie Kock 4-2 LZS Wierzchowiska 19 października, 15:00
Piaskovia Piaski 0-2 Wisła Annopol 18 października, 15:30
Perła Borzechów 2-1 Wisła II Puławy 19 października, 13:00
KS Dąbrowica 0-0 Granit Bychawa 18 października, 15:00
Iskra Krzemień 4-1 Hetman Gołąb 19 października, 14:00

Kolejka 12 - 25-26 października

Unia Wilkołaz 2-0 Hetman Gołąb 25 października, 11:00
Granit Bychawa 3-0 Iskra Krzemień 26 października, 11:00
Wisła II Puławy 3-2 KS Dąbrowica 26 października, 16:00
Wisła Annopol 1-0 Perła Borzechów 26 października, 14:00
LZS Wierzchowiska 0-2 Piaskovia Piaski 25 października, 14:00
w Piaskach; LZS gospodarzem
Tęcza Bełżyce 0-4 Polesie Kock 26 października, 14:00
Stal Poniatowa 0-3 POM Iskra Piotrowice 26 października, 14:00
Sokół Konopnica 1-1 Błękit Cyców 26 października, 11:00
w Radawcu Dużym

Kolejka 13 - 2 listopada

Błękit Cyców 1-4 Unia Wilkołaz 2 listopada, 13:00 (100)
POM Iskra Piotrowice 4-2 Sokół Konopnica 2 listopada, 13:00 (200)
Polesie Kock 4-0 Stal Poniatowa 2 listopada, 14:00 (150)
Piaskovia Piaski 3-2 Tęcza Bełżyce 2 listopada, 14:00 (100)
Perła Borzechów 3-2 LZS Wierzchowiska 2 listopada, 12:00 (150)
KS Dąbrowica 1-0 Wisła Annopol 2 listopada, 12:45 (50)
Iskra Krzemień 3-5 Wisła II Puławy 2 listopada, 14:00 (150)
Hetman Gołąb 4-3 Granit Bychawa 2 listopada, 15:00 (50)
w Puławach

Kolejka 14 - 8-9 listopada

Unia Wilkołaz 3-0 Granit Bychawa 9 listopada, 13:00
Wisła II Puławy 7-1 Hetman Gołąb 9 listopada, 11:00
Wisła Annopol 3-0 Iskra Krzemień 8 listopada, 14:00
LZS Wierzchowiska 1-1 KS Dąbrowica 8 listopada, 13:30
Tęcza Bełżyce 2-0 Perła Borzechów 9 listopada, 14:00
Stal Poniatowa 1-5 Piaskovia Piaski 9 listopada, 13:00
Sokół Konopnica 1-1 Polesie Kock 9 listopada, 11:00
w Radawcu Dużym
Błękit Cyców 2-2 POM Iskra Piotrowice 9 listopada, 12:30

Kolejka 15 - 11 listopada

POM Iskra Piotrowice 0-0 Unia Wilkołaz 11 listopada, 13:00
Polesie Kock 4-1 Błękit Cyców 22 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany / w drugim terminie (14 marca, 13:00) odwołany
Piaskovia Piaski 4-0 Sokół Konopnica 11 listopada, 13:00
Perła Borzechów 2-0 Stal Poniatowa 11 listopada, 13:00
KS Dąbrowica 4-3 Tęcza Bełżyce 11 listopada, 12:45
Iskra Krzemień 2-0 LZS Wierzchowiska 11 listopada, 14:00
Hetman Gołąb 1-6 Wisła Annopol 11 listopada, 15:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Granit Bychawa 3-1 Wisła II Puławy 11 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Unia Wilkołaz 3-0 Wisła II Puławy 21 marca, 15:00
Granit Bychawa 0-4 Wisła Annopol 22 marca, 15:00
Hetman Gołąb 3-3 LZS Wierzchowiska 22 marca, 13:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Iskra Krzemień 0-2 Tęcza Bełżyce 22 marca, 14:00
KS Dąbrowica 0-0 Stal Poniatowa 22 marca, 13:00
Perła Borzechów 1-2 Sokół Konopnica 22 marca, 14:00
Piaskovia Piaski 1-0 Błękit Cyców 21 marca, 15:00
Polesie Kock 1-0 POM Iskra Piotrowice 22 marca, 13:30

Kolejka 17 - 28-29 marca

Polesie Kock 5-3 Unia Wilkołaz 29 marca, 13:30
POM Iskra Piotrowice 3-4 Piaskovia Piaski 29 marca, 15:00
Błękit Cyców 2-2 Perła Borzechów 29 marca, 14:00
Sokół Konopnica 1-3 KS Dąbrowica 29 marca, 15:00
w Radawcu Dużym
Stal Poniatowa 0-1 Iskra Krzemień 29 marca, 15:00
Tęcza Bełżyce 1-1 Hetman Gołąb 29 marca, 15:30
LZS Wierzchowiska 2-3 Granit Bychawa 28 marca, 15:00
Wisła Annopol 2-0 Wisła II Puławy 28 marca, 15:00

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Unia Wilkołaz 0-4 Wisła Annopol 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła II Puławy 1-5 LZS Wierzchowiska 4 kwietnia, 11:00
Granit Bychawa 2-0 Tęcza Bełżyce 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Hetman Gołąb 1-2 Stal Poniatowa 4 kwietnia, 13:00
Iskra Krzemień 2-1 Sokół Konopnica 22 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Dąbrowica 2-2 Błękit Cyców 4 kwietnia, 13:30
Perła Borzechów 0-2 POM Iskra Piotrowice 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Piaskovia Piaski 1-1 Polesie Kock 4 kwietnia, 13:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Piaskovia Piaski 3-1 Unia Wilkołaz 11 kwietnia, 17:00 (100)
Polesie Kock 3-0 Perła Borzechów 12 kwietnia, 14:00
POM Iskra Piotrowice 0-4 KS Dąbrowica 12 kwietnia, 15:00
Błękit Cyców 3-5 Iskra Krzemień 12 kwietnia, 15:00
Sokół Konopnica 1-1 Hetman Gołąb 12 kwietnia, 16:00
w Radawcu Dużym
Stal Poniatowa 5-2 Granit Bychawa 12 kwietnia, 16:00
Tęcza Bełżyce 3-4 Wisła II Puławy 11 kwietnia, 16:00
LZS Wierzchowiska 0-0 Wisła Annopol 11 kwietnia, 14:00
w Piaskach

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Unia Wilkołaz 2-1 LZS Wierzchowiska 17 kwietnia, 17:00
Wisła Annopol 3-1 Tęcza Bełżyce 19 kwietnia, 15:00
Wisła II Puławy 4-1 Stal Poniatowa 19 kwietnia, 16:00
na bocznym boisku
Granit Bychawa 3-1 Sokół Konopnica 19 kwietnia, 14:00
Hetman Gołąb 2-1 Błękit Cyców 18 kwietnia, 15:00
w Puławach; na boisku przy ZSO nr 1
Iskra Krzemień 0-2 POM Iskra Piotrowice 19 kwietnia, 14:00
KS Dąbrowica 1-2 Polesie Kock 19 kwietnia, 14:00
w Lublinie; na bocznym boisku Areny Lublin
Perła Borzechów 5-2 Piaskovia Piaski 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Perła Borzechów 1-0 Unia Wilkołaz 26 kwietnia, 16:00
Piaskovia Piaski 5-0 KS Dąbrowica 25 kwietnia, 17:00
Polesie Kock 3-2 Iskra Krzemień 26 kwietnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Hetman Gołąb 26 kwietnia, 16:00
Błękit Cyców 1-5 Granit Bychawa 26 kwietnia, 15:00
Sokół Konopnica 2-1 Wisła II Puławy 25 kwietnia, 16:00
w Radawcu Dużym
Stal Poniatowa 1-1 Wisła Annopol 26 kwietnia, 17:00
Tęcza Bełżyce 0-2 LZS Wierzchowiska 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia

Unia Wilkołaz 1-0 Tęcza Bełżyce 30 kwietnia, 16:00
LZS Wierzchowiska 3-1 Stal Poniatowa 30 kwietnia, 17:00
Wisła Annopol 3-2 Sokół Konopnica 30 kwietnia, 18:00
Wisła II Puławy 7-0 Błękit Cyców 30 kwietnia, 16:00
Granit Bychawa 1-0 POM Iskra Piotrowice 30 kwietnia, 17:00
Hetman Gołąb 1-4 Polesie Kock 30 kwietnia, 17:00
Iskra Krzemień 1-3 Piaskovia Piaski 30 kwietnia, 16:00
KS Dąbrowica 3-0 Perła Borzechów 30 kwietnia, 17:30
w Lublinie; na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 23 - 3 maja

KS Dąbrowica 2-0 Unia Wilkołaz 3 maja, 15:00
Perła Borzechów 2-2 Iskra Krzemień 3 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 8-0 Hetman Gołąb 3 maja, 17:00
Polesie Kock 4-0 Granit Bychawa 3 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Wisła II Puławy 3 maja, 17:00
Błękit Cyców 0-6 Wisła Annopol 3 maja, 16:00
Sokół Konopnica 1-2 LZS Wierzchowiska 3 maja, 17:00
w Radawcu Dużym
Stal Poniatowa 1-0 Tęcza Bełżyce 3 maja, 17:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Unia Wilkołaz 3-1 Stal Poniatowa 10 maja, 16:00
Tęcza Bełżyce 0-3 Sokół Konopnica 10 maja, 17:00
LZS Wierzchowiska 3-0 Błękit Cyców 9 maja, 17:00
Wisła Annopol 2-2 POM Iskra Piotrowice 10 maja, 17:00
Wisła II Puławy 1-5 Polesie Kock 10 maja, 16:00
Granit Bychawa 3-5 Piaskovia Piaski 10 maja, 14:00
Hetman Gołąb 2-2 Perła Borzechów 10 maja, 14:00
Iskra Krzemień 1-1 KS Dąbrowica 10 maja, 14:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Iskra Krzemień 3-0 Unia Wilkołaz 17 maja, 14:00
KS Dąbrowica 6-4 Hetman Gołąb 17 maja, 11:30
w Lublinie; na bocznym boisku Areny Lublin
Perła Borzechów 2-1 Granit Bychawa 17 maja, 13:00
Piaskovia Piaski 3-0 Wisła II Puławy 16 maja, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Polesie Kock 5-1 Wisła Annopol 17 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 LZS Wierzchowiska 17 maja, 17:00
Błękit Cyców 1-2 Tęcza Bełżyce 17 maja, 17:00
Sokół Konopnica 1-3 Stal Poniatowa 16 maja, 17:00
w Radawcu Dużym

Kolejka 26 - 23-24 maja

Unia Wilkołaz 3-2 Sokół Konopnica 23 maja, 17:30
Stal Poniatowa 1-0 Błękit Cyców 24 maja, 17:00
Tęcza Bełżyce 1-3 POM Iskra Piotrowice 24 maja, 17:00
LZS Wierzchowiska 2-5 Polesie Kock 23 maja, 17:00
Wisła Annopol 2-2 Piaskovia Piaski 23 maja, 13:00
Wisła II Puławy 1-2 Perła Borzechów 24 maja, 17:30
Granit Bychawa 1-2 KS Dąbrowica 23 maja, 17:00
Hetman Gołąb 6-2 Iskra Krzemień 23 maja, 13:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Hetman Gołąb 1-2 Unia Wilkołaz 31 maja, 15:00
Iskra Krzemień 3-2 Granit Bychawa 31 maja, 14:00
KS Dąbrowica 2-0 Wisła II Puławy 30 maja, 19:00
w Lublinie; na bocznym boisku Areny Lublin
Perła Borzechów 1-1 Wisła Annopol 30 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 2-1 LZS Wierzchowiska 30 maja, 17:00
Polesie Kock 5-0 Tęcza Bełżyce 31 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Stal Poniatowa 30 maja, 17:00
Błękit Cyców 4-2 Sokół Konopnica 31 maja, 17:00

Kolejka 28 - 3 czerwca

Unia Wilkołaz 2-1 Błękit Cyców 3 czerwca, 17:00
Sokół Konopnica 0-2 POM Iskra Piotrowice 3 czerwca, 18:00
w Radawcu Dużym
Stal Poniatowa 1-3 Polesie Kock 3 czerwca, 18:00
Tęcza Bełżyce 2-2 Piaskovia Piaski 3 czerwca, 17:00
LZS Wierzchowiska 3-4 Perła Borzechów 3 czerwca, 17:00
Wisła Annopol 3-0 KS Dąbrowica 3 czerwca, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Wisła II Puławy 1-1 Iskra Krzemień 3 czerwca, 18:00
Granit Bychawa 5-3 Hetman Gołąb 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 6-7 czerwca

Granit Bychawa 1-2 Unia Wilkołaz 7 czerwca, 17:00
Hetman Gołąb 5-6 Wisła II Puławy 7 czerwca, 17:00
w Puławach; na boisku ZSO nr 1; Hetman gospodarzem
Iskra Krzemień 4-2 Wisła Annopol 7 czerwca, 17:00
KS Dąbrowica 1-2 LZS Wierzchowiska 7 czerwca, 17:00
w Lublinie; na bocznym boisku Areny Lublin
Perła Borzechów 1-1 Tęcza Bełżyce 7 czerwca, 17:00
Piaskovia Piaski 5-2 Stal Poniatowa 7 czerwca, 17:00
Polesie Kock 3-2 Sokół Konopnica 6 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 4-0 Błękit Cyców 7 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 13-14 czerwca

Unia Wilkołaz 5-4 POM Iskra Piotrowice 14 czerwca, 17:30
Błękit Cyców 2-2 Polesie Kock 14 czerwca, 17:30
Sokół Konopnica 1-3 Piaskovia Piaski 12 czerwca, 17:30
w Radawcu Dużym
Stal Poniatowa 2-1 Perła Borzechów 14 czerwca, 17:30
Tęcza Bełżyce 1-3 KS Dąbrowica 13 czerwca, 18:00
LZS Wierzchowiska 0-0 Iskra Krzemień 14 czerwca, 17:30
Wisła Annopol 3-0 Hetman Gołąb 14 czerwca, 17:30
odwołany
Wisła II Puławy 3-2 Granit Bychawa 14 czerwca, 17:30
na bocznym boisku

IV liga 2014/2015 (lubelska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Chełm)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Zamość)

Klasa A 2014/2015 (Lublin I)
Klasa A 2014/2015 (Lublin II)
Klasa A 2014/2015 (Lublin III)
Klasa A 2014/2015 (Lublin IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas