[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orły Kazimierz Dolny 24 53 17 2 5 85-34 9 2 1 46-17 8 0 4 39-17 2 6 2 0 0 6-4
2.  Mazowsze Stężyca 24 53 17 2 5 76-27 9 1 2 42-12 8 1 3 34-15 2 0 0 0 2 4-6
3.  Garbarnia Kurów 24 46 14 4 6 54-31 9 2 1 26-10 5 2 5 28-21
4.  Amator Rososz-Leopoldów 24 43 13 4 7 62-47 7 1 4 26-20 6 3 3 36-27
5.  Serokomla Janowiec 24 37 11 4 9 50-47 8 0 4 29-23 3 4 5 21-24 4 8 2 2 0 8-5
6.  Wodniak Piotrawin-Łaziska 24 37 10 7 7 41-29 7 3 2 28-15 3 4 5 13-14 4 3 0 3 1 2-3
7.  KS Drzewce 24 37 10 7 7 36-38 5 3 4 16-17 5 4 3 20-21 4 3 0 3 1 3-5
8.  KS Góra Puławska 24 33 10 3 11 50-44 5 3 4 29-19 5 0 7 21-25
9.  Żyrzyniak Żyrzyn 24 30 9 3 12 36-46 5 2 5 19-24 4 1 7 17-22
10.  Cisy Nałęczów 24 24 6 6 12 33-44 3 2 7 11-21 3 4 5 22-23
11.  Wilki Wilków 24 23 6 5 13 29-43 2 2 8 10-20 4 3 5 19-23
12.  Bobry Karczmiska 24 15 3 6 15 23-73 2 5 5 18-36 1 1 10 5-37
13.  Draco Kowala 24 10 3 1 20 24-96 2 1 9 19-46 1 0 11 5-50
Orły Kazimierz Dolny swoje mecze w roli gospodarza rozgrywają w Bochotnicy.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Orły Kazimierz Dolny    4-3 3-2 4-4 3-3 0-2 2-0 3-1 5-1 3-0* 4-0 6-1 9-0 
 2 Mazowsze Stężyca1-2     1-1 2-4 6-1 2-0 7-0 4-2 2-1 3-1 2-0 5-0 7-0 
 3 Garbarnia Kurów3-0 1-0     5-2 2-1 2-1 0-0 3-0 2-1 2-2 1-2 3-0 2-1 
 4 Amator Rososz-Leopoldów2-7 0-3* 2-0     1-0 0-0 1-2 2-4 6-1 3-2 3-1 3-0 3-0* 
 5 Serokomla Janowiec2-5 2-1 3-1 2-1     2-1 4-2 2-5 0-1 1-0 2-5 5-0 4-1 
 6 Wodniak Piotrawin-Łaziska4-2 2-2 3-0 3-1 1-1     0-0 0-3 2-1 1-5 4-0 3-0 5-0 
 7 KS Drzewce3-1 1-2 1-4 0-4 1-1 0-0     2-0 1-0 2-2 1-3 1-0 3-0 
 8 KS Góra Puławska0-1 0-5 2-4 1-2 3-2 3-1 2-2     1-1 5-0 1-1 3-0 8-0 
 9 Żyrzyniak Żyrzyn1-5 1-2 4-2 2-2 2-1 0-1 1-1 0-3     1-3 3-2 2-1 2-1 
 10 Cisy Nałęczów0-3 0-3 1-3 0-4 1-2 2-0 0-2 1-2 2-1     0-0 1-1 3-0* 
 11 Wilki Wilków1-0 1-2 0-2 2-3 1-1 0-4 0-1 3-0 1-4 0-0     1-2 0-1 
 12 Bobry Karczmiska0-7 1-6 0-0 3-3 1-4 2-2 2-5 1-0 0-4 2-2 2-2     4-1 
 13 Draco Kowala0-6 2-5 1-9 3-6 2-4 1-1 2-5 4-1 0-1 0-5 0-3 4-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Pauza: Amator Rososz-Leopoldów.
 
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-0 Bobry Karczmiska 15 sierpnia, 13:00
Serokomla Janowiec 4-1 Draco Kowala 15 sierpnia, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-1 KS Drzewce 15 sierpnia, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 3-2 Garbarnia Kurów 15 sierpnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 4-2 KS Góra Puławska 15 sierpnia, 15:00
Cisy Nałęczów 0-0 Wilki Wilków 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Wodniak Piotrawin-Łaziska.
 
Amator Rososz-Leopoldów 2-4 KS Góra Puławska 24 sierpnia, 15:00
Garbarnia Kurów 1-0 Mazowsze Stężyca 24 sierpnia, 17:00
KS Drzewce 3-1 Orły Kazimierz Dolny 24 sierpnia, 18:00
Draco Kowala 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn 23 sierpnia, 10:30
Cisy Nałęczów 1-2 Serokomla Janowiec 23 sierpnia, 16:00
Bobry Karczmiska 2-2 Wilki Wilków 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Wilki Wilków.
 
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-1 Amator Rososz-Leopoldów 31 sierpnia, 13:00
Serokomla Janowiec 5-0 Bobry Karczmiska 31 sierpnia, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-3 Cisy Nałęczów 31 sierpnia, 15:00
Orły Kazimierz Dolny 9-0 Draco Kowala 31 sierpnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 7-0 KS Drzewce 30 sierpnia, 15:00
KS Góra Puławska 2-4 Garbarnia Kurów 31 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Serokomla Janowiec.
 
Amator Rososz-Leopoldów 2-0 Garbarnia Kurów 7 września, 15:00
KS Drzewce 2-0 KS Góra Puławska 7 września, 17:00
Draco Kowala 2-5 Mazowsze Stężyca 6 września, 11:00
Cisy Nałęczów 0-3 Orły Kazimierz Dolny 6 września, 11:00
Bobry Karczmiska 0-4 Żyrzyniak Żyrzyn 7 września, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-0 Wilki Wilków 7 września, 13:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Żyrzyniak Żyrzyn.
 
Serokomla Janowiec 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 14 września, 17:00
Orły Kazimierz Dolny 6-1 Bobry Karczmiska 14 września, 16:00
Mazowsze Stężyca 3-1 Cisy Nałęczów 14 września, 14:00
KS Góra Puławska 8-0 Draco Kowala 14 września, 16:00
Garbarnia Kurów 0-0 KS Drzewce 14 września, 16:00
Amator Rososz-Leopoldów 3-1 Wilki Wilków 14 września, 15:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Orły Kazimierz Dolny.
 
Amator Rososz-Leopoldów 1-2 KS Drzewce 21 września, 15:00
Draco Kowala 1-9 Garbarnia Kurów 21 września, 11:00
Cisy Nałęczów 1-2 KS Góra Puławska 20 września, 11:00
Bobry Karczmiska 1-6 Mazowsze Stężyca 21 września, 16:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 21 września, 13:00
Serokomla Janowiec 2-5 Wilki Wilków 21 września, 11:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Mazowsze Stężyca.
 
Serokomla Janowiec 2-1 Amator Rososz-Leopoldów 28 września, 11:00
Żyrzyniak Żyrzyn 3-2 Wilki Wilków 27 września, 12:30
Orły Kazimierz Dolny 0-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska 28 września, 14:30
KS Góra Puławska 3-0 Bobry Karczmiska 28 września, 16:00
Garbarnia Kurów 2-2 Cisy Nałęczów 28 września, 16:00
KS Drzewce 3-0 Draco Kowala 27 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: KS Góra Puławska.
 
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Draco Kowala 5 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Cisy Nałęczów 0-2 KS Drzewce 4 października, 15:00
Bobry Karczmiska 0-0 Garbarnia Kurów 5 października, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 2-2 Mazowsze Stężyca 5 października, 13:00
Serokomla Janowiec 0-1 Żyrzyniak Żyrzyn 5 października, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 4-0 Wilki Wilków 4 października, 12:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Garbarnia Kurów.
 
Żyrzyniak Żyrzyn 2-2 Amator Rososz-Leopoldów 12 października, 15:30
Orły Kazimierz Dolny 3-3 Serokomla Janowiec 11 października, 11:00
Mazowsze Stężyca 2-0 Wilki Wilków 12 października, 14:00
KS Góra Puławska 3-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 12 października, 15:00
KS Drzewce 1-0 Bobry Karczmiska 12 października, 16:00
Draco Kowala 0-5 Cisy Nałęczów 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: KS Drzewce.
 
Amator Rososz-Leopoldów 3-2 Cisy Nałęczów 19 października, 14:00
Bobry Karczmiska 4-1 Draco Kowala 19 października, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 3-0 Garbarnia Kurów 19 października, 13:00
Serokomla Janowiec 2-1 Mazowsze Stężyca 19 października, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-5 Orły Kazimierz Dolny 19 października, 15:00
KS Góra Puławska 1-1 Wilki Wilków 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Draco Kowala.
 
Orły Kazimierz Dolny 4-4 Amator Rososz-Leopoldów 26 października, 11:00
Mazowsze Stężyca 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 25 października, 13:00
KS Góra Puławska 3-2 Serokomla Janowiec 26 października, 14:00
Garbarnia Kurów 1-2 Wilki Wilków 26 października, 14:00
KS Drzewce 0-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 25 października, 11:00
Cisy Nałęczów 1-1 Bobry Karczmiska 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Cisy Nałęczów.
 
Amator Rososz-Leopoldów 3-0 Bobry Karczmiska 2 listopada, 13:30
Wodniak Piotrawin-Łaziska 5-0 Draco Kowala 2 listopada, 13:30
Serokomla Janowiec 3-1 Garbarnia Kurów 2 listopada, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-3 KS Góra Puławska 2 listopada, 14:00
Orły Kazimierz Dolny 4-3 Mazowsze Stężyca 2 listopada, 12:00
KS Drzewce 1-3 Wilki Wilków 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Bobry Karczmiska.
 
Mazowsze Stężyca 2-4 Amator Rososz-Leopoldów 9 listopada, 13:00
KS Góra Puławska 0-1 Orły Kazimierz Dolny 9 listopada, 13:00
Garbarnia Kurów 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 9 listopada, 13:00
KS Drzewce 1-1 Serokomla Janowiec 9 listopada, 13:00
Draco Kowala 0-3 Wilki Wilków 8 listopada, 14:00
Cisy Nałęczów 2-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Amator Rososz-Leopoldów.
 
Wilki Wilków 0-0 Cisy Nałęczów 29 marca, 15:00
Bobry Karczmiska 2-2 Wodniak Piotrawin-Łaziska 29 marca, 15:00
Draco Kowala 2-4 Serokomla Janowiec 29 marca, 12:00
KS Drzewce 1-0 Żyrzyniak Żyrzyn 29 marca, 16:00
Garbarnia Kurów 3-0 Orły Kazimierz Dolny 29 marca, 11:00
KS Góra Puławska 0-5 Mazowsze Stężyca 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (28 marca, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: Wodniak Piotrawin-Łaziska.
 
KS Góra Puławska 1-2 Amator Rososz-Leopoldów 4 kwietnia, 13:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:30) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie w Puławach na bocznym boisku stadionu MOSiR
Mazowsze Stężyca 1-1 Garbarnia Kurów 4 kwietnia, 11:00
Orły Kazimierz Dolny 2-0 KS Drzewce 4 kwietnia, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Draco Kowala 6 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Serokomla Janowiec 1-0 Cisy Nałęczów 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wilki Wilków 1-2 Bobry Karczmiska 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: Wilki Wilków.
 
Amator Rososz-Leopoldów 0-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 12 kwietnia, 14:30
Bobry Karczmiska 1-4 Serokomla Janowiec 12 kwietnia, 15:00
Cisy Nałęczów 2-1 Żyrzyniak Żyrzyn 11 kwietnia, 16:00
Draco Kowala 0-6 Orły Kazimierz Dolny 12 kwietnia, 12:00
KS Drzewce 1-2 Mazowsze Stężyca 12 kwietnia, 16:00
Garbarnia Kurów 3-0 KS Góra Puławska 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: Serokomla Janowiec.
 
Garbarnia Kurów 5-2 Amator Rososz-Leopoldów 19 kwietnia, 16:00
KS Góra Puławska 2-2 KS Drzewce 19 kwietnia, 16:00
Mazowsze Stężyca 7-0 Draco Kowala 19 kwietnia, 12:00
Orły Kazimierz Dolny 3-0 Cisy Nałęczów 18 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Bobry Karczmiska 19 kwietnia, 14:00
Wilki Wilków 0-4 Wodniak Piotrawin-Łaziska 19 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Żyrzyniak Żyrzyn.
 
Wilki Wilków 2-3 Amator Rososz-Leopoldów 26 kwietnia, 15:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-1 Serokomla Janowiec 26 kwietnia, 13:00
Bobry Karczmiska 0-7 Orły Kazimierz Dolny 26 kwietnia, 16:00
Cisy Nałęczów 0-3 Mazowsze Stężyca 25 kwietnia, 16:30
Draco Kowala 4-1 KS Góra Puławska 26 kwietnia, 12:00
KS Drzewce 1-4 Garbarnia Kurów 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: Orły Kazimierz Dolny.
 
Wilki Wilków 1-1 Serokomla Janowiec 1 maja, 16:00
KS Drzewce 0-4 Amator Rososz-Leopoldów 1 maja, 11:00
Garbarnia Kurów 2-1 Draco Kowala 1 maja, 17:00
KS Góra Puławska 5-0 Cisy Nałęczów 1 maja, 16:00
Mazowsze Stężyca 5-0 Bobry Karczmiska 1 maja, 12:00
Żyrzyniak Żyrzyn 0-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 1 maja, 16:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: Mazowsze Stężyca.
 
Amator Rososz-Leopoldów 1-0 Serokomla Janowiec 9 maja, 17:00
Wilki Wilków 1-4 Żyrzyniak Żyrzyn 10 maja, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 4-2 Orły Kazimierz Dolny 10 maja, 13:00
Bobry Karczmiska 1-0 KS Góra Puławska 10 maja, 16:00
Cisy Nałęczów 1-3 Garbarnia Kurów 9 maja, 17:00
Draco Kowala 2-5 KS Drzewce 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: KS Góra Puławska.
 
Wilki Wilków 1-0 Orły Kazimierz Dolny 17 maja, 17:00
Draco Kowala 3-6 Amator Rososz-Leopoldów 17 maja, 16:00
KS Drzewce 2-2 Cisy Nałęczów 16 maja, 11:00
Garbarnia Kurów 3-0 Bobry Karczmiska 17 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 2-0 Wodniak Piotrawin-Łaziska 17 maja, 14:00
Żyrzyniak Żyrzyn 2-1 Serokomla Janowiec 17 maja, 11:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Garbarnia Kurów.
 
Amator Rososz-Leopoldów 6-1 Żyrzyniak Żyrzyn 23 maja, 17:00
Serokomla Janowiec 2-5 Orły Kazimierz Dolny 24 maja, 17:00
Wilki Wilków 1-2 Mazowsze Stężyca 24 maja, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-3 KS Góra Puławska 24 maja, 13:00
Bobry Karczmiska 2-5 KS Drzewce 24 maja, 16:00
Cisy Nałęczów 3-0 Draco Kowala 23 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: KS Drzewce.
 
Wilki Wilków 3-0 KS Góra Puławska 31 maja, 17:00
Cisy Nałęczów 0-4 Amator Rososz-Leopoldów 30 maja, 17:00
Draco Kowala 4-0 Bobry Karczmiska 31 maja, 16:00
Garbarnia Kurów 2-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 31 maja, 17:00
Mazowsze Stężyca 6-1 Serokomla Janowiec 30 maja, 13:00
Orły Kazimierz Dolny 5-1 Żyrzyniak Żyrzyn 30 maja, 16:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Draco Kowala.
 
Amator Rososz-Leopoldów 2-7 Orły Kazimierz Dolny 6 czerwca, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 1-2 Mazowsze Stężyca 7 czerwca, 14:00
Serokomla Janowiec 2-5 KS Góra Puławska 7 czerwca, 17:00
Wilki Wilków 0-2 Garbarnia Kurów 7 czerwca, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 0-0 KS Drzewce 7 czerwca, 13:00
Bobry Karczmiska 2-2 Cisy Nałęczów 7 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: Cisy Nałęczów.
 
Wilki Wilków 0-1 KS Drzewce 14 czerwca, 17:30
Bobry Karczmiska 3-3 Amator Rososz-Leopoldów 14 czerwca, 17:30
Draco Kowala 1-1 Wodniak Piotrawin-Łaziska 14 czerwca, 17:30
Garbarnia Kurów 2-1 Serokomla Janowiec 14 czerwca, 17:30
KS Góra Puławska 1-1 Żyrzyniak Żyrzyn 12 czerwca, 18:00
Mazowsze Stężyca 1-2 Orły Kazimierz Dolny 14 czerwca, 17:30

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Bobry Karczmiska.
 
Amator Rososz-Leopoldów 0-3 Mazowsze Stężyca 21 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
Orły Kazimierz Dolny 3-1 KS Góra Puławska 21 czerwca, 17:00
Żyrzyniak Żyrzyn 4-2 Garbarnia Kurów 20 czerwca, 17:00
Serokomla Janowiec 4-2 KS Drzewce 21 czerwca, 17:00
Wilki Wilków 0-1 Draco Kowala 21 czerwca, 17:00
Wodniak Piotrawin-Łaziska 1-5 Cisy Nałęczów 21 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Lublin)

Klasa A 2014/2015 (Lublin I)
Klasa A 2014/2015 (Lublin III)
Klasa A 2014/2015 (Lublin IV)

Klasa B 2014/2015 (Lublin I)
Klasa B 2014/2015 (Lublin II)
Klasa B 2014/2015 (Lublin III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas