[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Lublin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Poniatowa Wieś 26 62 19 5 2 84-38 8 3 2 37-21 11 2 0 47-17
2.  Wawel Wąwolnica 26 59 18 5 3 87-32 9 2 2 48-16 9 3 1 39-16
3.  Błękitni Kierz 26 49 15 4 7 94-60 7 3 3 42-28 8 1 4 52-32
4.  Pogoń Trzebiesza 26 48 15 3 8 77-50 8 2 3 41-24 7 1 5 36-26
5.  KS Zaborze 26 45 14 3 9 86-81 8 1 4 51-41 6 2 5 35-40
6.  Tęcza II Bełżyce 26 44 13 5 8 56-42 7 3 3 32-17 6 2 5 24-25
7.  Viking Leśniczówka (Poniatowa) 26 40 11 7 8 73-52 8 1 4 42-20 3 6 4 31-32
8.  Wisła Józefów 26 34 10 4 12 59-70 7 0 6 36-29 3 4 6 23-41
9.  LKS Wandalin 26 33 9 6 11 70-60 4 4 5 38-27 5 2 6 32-33 2 3 1 0 1 4-4
10.  LKS Elżbieta 26 33 10 3 13 66-75 4 2 7 33-37 6 1 6 33-38 2 3 1 0 1 4-4
11.  Czarni Puszno Godowskie 26 25 7 4 15 64-72 4 3 6 38-37 3 1 9 26-35 2 6 2 0 0 9-3
12.  Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 26 25 7 4 15 41-74 4 2 7 20-34 3 2 8 21-40 2 0 0 0 2 3-9
13.  Poraj Kraczewice 26 15 4 3 19 45-86 1 3 9 25-45 3 0 10 20-41
14.  Jaworzanka Rogów 26 4 0 4 22 31-141 0 1 12 14-60 0 3 10 17-81

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 LZS Poniatowa Wieś    0-3 1-2 4-2 2-2 2-2 3-2 6-2 2-0 2-1 2-0 5-2 6-1 2-2 
 2 Wawel Wąwolnica2-3     3-0* 2-1 3-1 0-2 0-0 3-0* 3-3 3-2 11-2 6-1 3-1 9-0 
 3 Błękitni Kierz2-2 3-3     4-1 6-1 3-0* 6-3 3-3 1-6 2-3 3-2 0-3* 4-1 5-0 
 4 Pogoń Trzebiesza1-3 1-4 4-3     6-2 3-0* 2-2 7-0* 2-1 7-3 2-1 3-1 1-2 2-2 
 5 KS Zaborze3-7 0-4 6-4 1-8     4-3 2-2 6-1 3-1 2-6 5-3 3-1 7-1 9-0 
 6 Tęcza II Bełżyce0-3 1-1 2-3 2-3 3-2     1-1 1-1 8-0 3-1 1-0 2-1 3-0 5-1 
 7 Viking Leśniczówka (Poniatowa)0-1 1-4 2-1 0-1 6-2 5-1     3-0* 2-2 8-2 3-1 2-4 5-0 5-1 
 8 Wisła Józefów0-3* 3-0* 1-8 3-0* 2-4 1-2 4-5     0-4* 5-0* 3-1 3-0* 2-1 9-1 
 9 LKS Wandalin2-2 1-3 2-4 1-1 1-2 5-2 2-2 0-3     1-3 1-1 6-1 3-2 13-1 
 10 LKS Elżbieta2-5 2-2 2-4 0-3 2-4 1-4 5-2 0-3* 1-3     2-1 1-1 3-2 12-3 
 11 Czarni Puszno Godowskie3-4 2-3 2-2 7-3 4-4 0-1 1-5 1-3 5-1 1-1     6-2 2-6 4-2 
 12 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska0-6 0-2 0-8* 1-2 2-4 0-0 3-1 4-0 2-1 2-3 1-3     2-1 3-3 
 13 Poraj Kraczewice2-3 1-2 6-9 0-4 1-2 0-3* 2-2 3-3 3-6 1-3 1-5 2-2     3-1 
 14 Jaworzanka Rogów0-5 1-8 1-4 1-7 2-5 1-4 1-4 4-4 1-4 1-5 0-6 1-2 0-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

KS Zaborze 6-4 Błękitni Kierz 17 sierpnia, 17:00
Wisła Józefów 3-1 Czarni Puszno Godowskie 17 sierpnia, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-4 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 17 sierpnia, 17:00
Wawel Wąwolnica 3-2 LKS Elżbieta 16 sierpnia, 17:30
Tęcza II Bełżyce 5-1 Jaworzanka Rogów 17 sierpnia, 17:00
Poraj Kraczewice 3-6 LKS Wandalin 17 sierpnia, 17:00
LZS Poniatowa Wieś 4-2 Pogoń Trzebiesza 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Błękitni Kierz 4-1 Pogoń Trzebiesza 24 sierpnia, 11:00
LKS Wandalin 2-2 LZS Poniatowa Wieś 24 sierpnia, 11:00
Jaworzanka Rogów 0-2 Poraj Kraczewice 24 sierpnia, 14:00
LKS Elżbieta 1-4 Tęcza II Bełżyce 24 sierpnia, 17:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-2 Wawel Wąwolnica 24 sierpnia, 17:00
Czarni Puszno Godowskie 1-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 24 sierpnia, 17:00
lub 1-6
KS Zaborze 6-1 Wisła Józefów 24 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Wisła Józefów 1-8 Błękitni Kierz 31 sierpnia, 11:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 6-2 KS Zaborze 31 sierpnia, 11:00
Wawel Wąwolnica 11-2 Czarni Puszno Godowskie 31 sierpnia, 17:00
Tęcza II Bełżyce 2-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 30 sierpnia, 17:00
Poraj Kraczewice 1-3 LKS Elżbieta 31 sierpnia, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 2-2 Jaworzanka Rogów 31 sierpnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 2-1 LKS Wandalin 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Błękitni Kierz 1-6 LKS Wandalin 7 września, 11:00
Jaworzanka Rogów 1-7 Pogoń Trzebiesza 7 września, 11:00
LKS Elżbieta 2-5 LZS Poniatowa Wieś 7 września, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-1 Poraj Kraczewice 7 września, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 0-1 Tęcza II Bełżyce 7 września, 16:00
KS Zaborze 0-4 Wawel Wąwolnica 6 września, 15:00
w Karczmiskach
Wisła Józefów 4-5 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 7 września, 11:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-1 Błękitni Kierz 14 września, 16:00
Wawel Wąwolnica 3-0 Wisła Józefów 14 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Tęcza II Bełżyce 3-2 KS Zaborze 14 września, 16:00
Poraj Kraczewice 1-5 Czarni Puszno Godowskie 14 września, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 5-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 14 września, 16:00
Pogoń Trzebiesza 7-3 LKS Elżbieta 14 września, 16:00
LKS Wandalin 13-1 Jaworzanka Rogów 14 września, 11:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Błękitni Kierz 5-0 Jaworzanka Rogów 21 września, 11:00
LKS Elżbieta 1-3 LKS Wandalin 21 września, 16:00
w Opolu Lubelskim
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-2 Pogoń Trzebiesza 21 września, 16:00
Czarni Puszno Godowskie 3-4 LZS Poniatowa Wieś 21 września, 16:00
KS Zaborze 7-1 Poraj Kraczewice 21 września, 13:00
w Karczmiskach
Wisła Józefów 1-2 Tęcza II Bełżyce 21 września, 16:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 1-4 Wawel Wąwolnica 20 września, 16:30

Kolejka 7 - 27-28 września

Wawel Wąwolnica 3-0 Błękitni Kierz 22 października, 15:30
(wo)
w pierwotnym terminie (28 września, 15:00) goście nie dojechali z powodu awarii busa / w drugim terminie na boisku 1-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tęcza II Bełżyce 1-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 27 września, 16:00
Poraj Kraczewice 3-3 Wisła Józefów 28 września, 15:00
LZS Poniatowa Wieś 2-2 KS Zaborze 28 września, 11:00
Pogoń Trzebiesza 2-1 Czarni Puszno Godowskie 28 września, 11:00
LKS Wandalin 6-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 28 września, 11:00
w Opolu Lubelskim
Jaworzanka Rogów 1-5 LKS Elżbieta 28 września, 11:00
w Karczmiskach

Kolejka 8 - 4-5 października

Błękitni Kierz 2-3 LKS Elżbieta 5 października, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-3 Jaworzanka Rogów 5 października, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 5-1 LKS Wandalin 5 października, 11:00
KS Zaborze 1-8 Pogoń Trzebiesza 5 października, 11:00
Wisła Józefów 0-3 LZS Poniatowa Wieś 5 października, 11:00
(wo)
mecz przerwany w 46. minucie przy stanie 1-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-0 Poraj Kraczewice 5 października, 11:00
Wawel Wąwolnica 0-2 Tęcza II Bełżyce 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Tęcza II Bełżyce 2-3 Błękitni Kierz 11 października, 15:00
Poraj Kraczewice 1-2 Wawel Wąwolnica 12 października, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 3-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 12 października, 14:00
Pogoń Trzebiesza 7-0 Wisła Józefów 12 października, 14:00
(wo)
na boisku 7-2
LKS Wandalin 1-2 KS Zaborze 12 października, 11:00
Jaworzanka Rogów 0-6 Czarni Puszno Godowskie 12 października, 14:00
LKS Elżbieta 1-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Błękitni Kierz 0-3 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 19 października, 11:00
(wo)
na boisku 3-2
Czarni Puszno Godowskie 1-1 LKS Elżbieta 19 października, 14:00
KS Zaborze 9-0 Jaworzanka Rogów 19 października, 11:00
Wisła Józefów 0-4 LKS Wandalin 19 października, 14:00
(wo)
mecz przerwany w 55. minucie przy stanie 0-4 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-1 Pogoń Trzebiesza 19 października, 14:00
Wawel Wąwolnica 2-3 LZS Poniatowa Wieś 19 października, 14:00
Tęcza II Bełżyce 3-0 Poraj Kraczewice 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Poraj Kraczewice 6-9 Błękitni Kierz 26 października, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 2-2 Tęcza II Bełżyce 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (26 października, 11:00) goście nie dojechali
Pogoń Trzebiesza 1-4 Wawel Wąwolnica 26 października, 11:00
LKS Wandalin 2-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 26 października, 11:00
Jaworzanka Rogów 4-4 Wisła Józefów 26 października, 11:00
LKS Elżbieta 2-4 KS Zaborze 26 października, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1-3 Czarni Puszno Godowskie 26 października, 11:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Błękitni Kierz 3-2 Czarni Puszno Godowskie 2 listopada, 11:00
KS Zaborze 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2 listopada, 11:00
w Karczmiskach
Wisła Józefów 5-0 LKS Elżbieta 2 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 5-4
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-1 Jaworzanka Rogów 2 listopada, 11:00
Wawel Wąwolnica 3-3 LKS Wandalin 2 listopada, 14:00
Tęcza II Bełżyce 2-3 Pogoń Trzebiesza 2 listopada, 13:00
Poraj Kraczewice 2-3 LZS Poniatowa Wieś 2 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 9 listopada

LZS Poniatowa Wieś 1-2 Błękitni Kierz 9 listopada, 11:00
Pogoń Trzebiesza 1-2 Poraj Kraczewice 9 listopada, 11:00
LKS Wandalin 5-2 Tęcza II Bełżyce 9 listopada, 11:00
Jaworzanka Rogów 1-8 Wawel Wąwolnica 9 listopada, 11:00
LKS Elżbieta 5-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 9 listopada, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 4-0 Wisła Józefów 9 listopada, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 4-4 KS Zaborze 9 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Błękitni Kierz 6-1 KS Zaborze 29 marca, 13:00
Czarni Puszno Godowskie 1-3 Wisła Józefów 29 marca, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 3-1 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 29 marca, 11:00
LKS Elżbieta 2-2 Wawel Wąwolnica 29 marca, 11:00
w Opolu Lubelskim
Jaworzanka Rogów 1-4 Tęcza II Bełżyce 29 marca, 11:00
w Wilkowie
LKS Wandalin 3-2 Poraj Kraczewice 29 marca, 11:00
Pogoń Trzebiesza 1-3 LZS Poniatowa Wieś 29 marca, 11:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pogoń Trzebiesza 4-3 Błękitni Kierz 4 kwietnia, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 2-0 LKS Wandalin 4 kwietnia, 11:00
Poraj Kraczewice 3-1 Jaworzanka Rogów 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Tęcza II Bełżyce 3-1 LKS Elżbieta 13 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wawel Wąwolnica 6-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 16 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-1 Czarni Puszno Godowskie 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Wisła Józefów 2-4 KS Zaborze 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Błękitni Kierz 3-3 Wisła Józefów 12 kwietnia, 13:00
KS Zaborze 2-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 11 kwietnia, 16:00
Czarni Puszno Godowskie 2-3 Wawel Wąwolnica 12 kwietnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-0 Tęcza II Bełżyce 12 kwietnia, 16:00
LKS Elżbieta 3-2 Poraj Kraczewice 12 kwietnia, 16:00
Jaworzanka Rogów 0-5 LZS Poniatowa Wieś 12 kwietnia, 16:00
w Wilkowie
LKS Wandalin 1-1 Pogoń Trzebiesza 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LKS Wandalin 2-4 Błękitni Kierz 19 kwietnia, 11:00
Pogoń Trzebiesza 2-2 Jaworzanka Rogów 19 kwietnia, 16:00
LZS Poniatowa Wieś 2-1 LKS Elżbieta 19 kwietnia, 16:00
Poraj Kraczewice 2-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 19 kwietnia, 16:00
Tęcza II Bełżyce 1-0 Czarni Puszno Godowskie 19 kwietnia, 16:00
Wawel Wąwolnica 3-1 KS Zaborze 19 kwietnia, 16:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3-0 Wisła Józefów 19 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-4

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Błękitni Kierz 6-3 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 26 kwietnia, 13:00
Wisła Józefów 3-0 Wawel Wąwolnica 26 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gości grał nieuprawniony zawodnik
KS Zaborze 4-3 Tęcza II Bełżyce 26 kwietnia, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 2-6 Poraj Kraczewice 26 kwietnia, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-6 LZS Poniatowa Wieś 26 kwietnia, 11:00
LKS Elżbieta 0-3 Pogoń Trzebiesza 26 kwietnia, 11:00
Jaworzanka Rogów 1-4 LKS Wandalin 26 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 1 maja

Jaworzanka Rogów 1-4 Błękitni Kierz 3 maja, 11:00
w Wilkowie
LKS Wandalin 1-3 LKS Elżbieta 1 maja, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-1 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 1 maja, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 2-0 Czarni Puszno Godowskie 1 maja, 11:00
Poraj Kraczewice 1-2 KS Zaborze 1 maja, 11:00
Tęcza II Bełżyce 1-1 Wisła Józefów 1 maja, 11:00
Wawel Wąwolnica 0-0 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 3 maja, 16:30

Kolejka 20 - 9-10 maja

Błękitni Kierz 3-3 Wawel Wąwolnica 27 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 13:00) odwołany
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 5-1 Tęcza II Bełżyce 10 maja, 17:00
Wisła Józefów 2-1 Poraj Kraczewice 10 maja, 11:00
KS Zaborze 3-7 LZS Poniatowa Wieś 10 maja, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 7-3 Pogoń Trzebiesza 10 maja, 12:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-1 LKS Wandalin 10 maja, 17:00
LKS Elżbieta 12-3 Jaworzanka Rogów 3 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (10 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 21 - 16-17 maja

LKS Elżbieta 2-4 Błękitni Kierz 17 maja, 11:00
Jaworzanka Rogów 1-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 17 maja, 11:00
LKS Wandalin 1-1 Czarni Puszno Godowskie 17 maja, 17:00
Pogoń Trzebiesza 6-2 KS Zaborze 17 maja, 14:00
LZS Poniatowa Wieś 6-2 Wisła Józefów 17 maja, 11:00
Poraj Kraczewice 2-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 17 maja, 17:00
Tęcza II Bełżyce 1-1 Wawel Wąwolnica 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Błękitni Kierz 3-0 Tęcza II Bełżyce 24 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Wawel Wąwolnica 3-1 Poraj Kraczewice 24 maja, 15:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 0-1 LZS Poniatowa Wieś 24 maja, 11:00
Wisła Józefów 3-0 Pogoń Trzebiesza 24 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
KS Zaborze 3-1 LKS Wandalin 24 maja, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 4-2 Jaworzanka Rogów 24 maja, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-3 LKS Elżbieta 24 maja, 11:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 0-8 Błękitni Kierz 31 maja, 11:00
(wo)
na boisku 3-8
LKS Elżbieta 2-1 Czarni Puszno Godowskie 31 maja, 11:00
Jaworzanka Rogów 2-5 KS Zaborze 31 maja, 11:00
LKS Wandalin 0-3 Wisła Józefów 30 maja, 17:00
Pogoń Trzebiesza 2-2 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 31 maja, 11:00
LZS Poniatowa Wieś 0-3 Wawel Wąwolnica 31 maja, 11:00
Poraj Kraczewice 0-3 Tęcza II Bełżyce 31 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-3

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Błękitni Kierz 4-1 Poraj Kraczewice 7 czerwca, 13:00
Tęcza II Bełżyce 0-3 LZS Poniatowa Wieś 7 czerwca, 17:00
Wawel Wąwolnica 2-1 Pogoń Trzebiesza 7 czerwca, 17:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 2-2 LKS Wandalin 7 czerwca, 17:00
Wisła Józefów 9-1 Jaworzanka Rogów 7 czerwca, 11:00
KS Zaborze 2-6 LKS Elżbieta 7 czerwca, 11:00
Czarni Puszno Godowskie 6-2 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 7 czerwca, 12:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Czarni Puszno Godowskie 2-2 Błękitni Kierz 14 czerwca, 11:00
Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 2-4 KS Zaborze 14 czerwca, 17:00
LKS Elżbieta 0-3 Wisła Józefów 14 czerwca, 11:00
(wo)
w Opolu Lubelskim / na boisku 3-4
Jaworzanka Rogów 1-4 Viking Leśniczówka (Poniatowa) 14 czerwca, 14:00
LKS Wandalin 1-3 Wawel Wąwolnica 14 czerwca, 11:00
Pogoń Trzebiesza 3-0 Tęcza II Bełżyce 14 czerwca, 14:00
(wo)
LZS Poniatowa Wieś 6-1 Poraj Kraczewice 14 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Błękitni Kierz 2-2 LZS Poniatowa Wieś 21 czerwca, 18:00
Poraj Kraczewice 0-4 Pogoń Trzebiesza 21 czerwca, 11:00
Tęcza II Bełżyce 8-0 LKS Wandalin 21 czerwca, 18:00
Wawel Wąwolnica 9-0 Jaworzanka Rogów 21 czerwca, 18:00
Viking Leśniczówka (Poniatowa) 8-2 LKS Elżbieta 21 czerwca, 18:00
Wisła Józefów 3-0 Dąbrowiak Dąbrowa Wronowska 21 czerwca, 18:00
(wo)
nie odbył się
KS Zaborze 5-3 Czarni Puszno Godowskie 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Lublin I)
Klasa A 2014/2015 (Lublin II)
Klasa A 2014/2015 (Lublin III)
Klasa A 2014/2015 (Lublin IV)

Klasa B 2014/2015 (Lublin II)
Klasa B 2014/2015 (Lublin III)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas