[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Lublin III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tajfun Ostrów Lubelski 24 57 17 6 1 95-35 10 1 1 48-15 7 5 0 47-20
2.  GKS Niedźwiada 24 55 17 4 3 79-33 9 1 2 50-19 8 3 1 29-14
3.  Victoria Rybczewice 24 49 15 4 5 70-41 8 3 1 36-21 7 1 4 34-20
4.  GKS Abramów 24 43 12 7 5 46-33 4 5 3 13-15 8 2 2 33-18
5.  Ludwiniak Ludwin 24 33 9 6 9 70-49 6 1 5 46-20 3 5 4 24-29 2 4 1 1 0 6-4
6.  Tur Milejów 24 33 9 6 9 54-43 5 5 2 33-14 4 1 7 21-29 2 1 0 1 1 4-6
7.  Zawisza Garbów 24 31 8 7 9 43-45 5 4 3 23-19 3 3 6 20-26
8.  GLKS Michów 24 30 8 6 10 44-47 6 2 4 25-18 2 4 6 19-29
9.  Huragan Siostrzytów 24 28 7 7 10 38-59 4 4 4 21-23 3 3 6 17-36
10.  KS Nasutów 24 25 7 4 13 46-66 3 3 6 27-28 4 1 7 19-38 2 4 1 1 0 6-5
11.  LKS Skrobów 24 25 8 1 15 49-80 5 0 7 25-43 3 1 8 24-37 2 1 0 1 1 5-6
12.  Kadet Lisów 24 17 4 5 15 36-63 4 2 6 24-26 0 3 9 12-37
13.  Vir Dorohucza 24 10 3 1 20 28-104 3 1 8 23-43 0 0 12 5-61
Górnik 1979 Łęczna wycofał się z rozgrywek po 1. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Tajfun Ostrów Lubelski    1-2 3-2 4-0 3-2 4-2 2-1 0-0 9-2 5-0 2-1 3-2 12-1 
 2 GKS Niedźwiada3-4     4-3 2-3 6-2 4-0 7-1 3-3 3-0* 6-0 4-1 5-2 3-0 
 3 Victoria Rybczewice3-3 0-3     2-1 1-1 3-0 5-4 4-1 3-0 1-1 6-4 5-3 3-0 
 4 GKS Abramów2-2 0-3 1-1     1-1 1-3 1-0 2-0 1-1 1-0 2-4 0-0 1-0 
 5 Ludwiniak Ludwin1-2 1-4 0-2 2-4     4-2 1-1 7-0 6-0 2-3 4-1 7-1 11-0 
 6 Tur Milejów1-2 1-1 1-4 0-0 2-2     1-1 2-2 4-0 7-1 4-0 7-1 3-0* 
 7 Zawisza Garbów1-2 1-1 1-0 1-4 2-2 1-1     1-0 2-2 3-2 1-3 2-1 7-1 
 8 GLKS Michów0-4 1-4 1-3 1-1 3-0* 0-2 4-1     2-1 3-0 5-2 0-0 5-0 
 9 Huragan Siostrzytów2-2 2-2 3-2 2-3 2-4 1-0 1-1 1-3     1-3 3-1 1-1 2-1 
 10 KS Nasutów2-2 1-3 1-4 1-3 3-6 1-2 0-3* 5-1 2-2     2-2 2-0 7-0 
 11 LKS Skrobów0-13 1-2 3-6 0-5 3-0* 4-2 1-6 2-0 1-2 3-4     3-1 4-2 
 12 Kadet Lisów3-3 1-2 1-2 0-5 2-3 3-1 3-0 1-1 2-3 1-4 4-2     3-0 
 13 Vir Dorohucza2-8 4-2 1-5 3-4 1-1 3-6 0-1 1-8 1-4 5-1 0-3* 2-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Zawisza Garbów 1-4 GKS Abramów 16 sierpnia, 16:00
Vir Dorohucza - Górnik 1979 Łęczna 16 sierpnia, 15:00
goście nie skompletowali składu
Victoria Rybczewice 3-3 Tajfun Ostrów Lubelski 15 sierpnia, 13:00
Tur Milejów 2-2 GLKS Michów 17 sierpnia, 17:00
GKS Niedźwiada 3-0 Huragan Siostrzytów 16 sierpnia, 16:00
(wo)
mecz przerwany z powodu zdekompletowania drużyny gości
Ludwiniak Ludwin 7-1 Kadet Lisów 15 sierpnia, 17:00
LKS Skrobów 3-4 KS Nasutów 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Victoria Rybczewice.
 
GKS Abramów 1-0 KS Nasutów 24 sierpnia, 17:00
Kadet Lisów 4-2 LKS Skrobów 24 sierpnia, 17:00
Huragan Siostrzytów 2-4 Ludwiniak Ludwin 24 sierpnia, 15:30
GLKS Michów 1-4 GKS Niedźwiada 24 sierpnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 4-2 Tur Milejów 24 sierpnia, 17:00
Zawisza Garbów 7-1 Vir Dorohucza 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Tur Milejów.
 
Vir Dorohucza 3-4 GKS Abramów 31 sierpnia, 16:00
Victoria Rybczewice 5-4 Zawisza Garbów 31 sierpnia, 13:00
GKS Niedźwiada 3-4 Tajfun Ostrów Lubelski 31 sierpnia, 16:00
Ludwiniak Ludwin 7-0 GLKS Michów 31 sierpnia, 17:00
LKS Skrobów 1-2 Huragan Siostrzytów 31 sierpnia, 17:00
KS Nasutów 2-0 Kadet Lisów 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: GKS Niedźwiada.
 
GKS Abramów 0-0 Kadet Lisów 7 września, 16:00
Huragan Siostrzytów 1-3 KS Nasutów 7 września, 14:30
GLKS Michów 5-2 LKS Skrobów 7 września, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-2 Ludwiniak Ludwin 7 września, 16:00
Zawisza Garbów 1-1 Tur Milejów 7 września, 17:00
Vir Dorohucza 1-5 Victoria Rybczewice 7 września, 15:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Ludwiniak Ludwin.
 
Victoria Rybczewice 2-1 GKS Abramów 14 września, 13:00
Tur Milejów 3-0 Vir Dorohucza 14 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Niedźwiada 7-1 Zawisza Garbów 14 września, 14:00
LKS Skrobów 0-13 Tajfun Ostrów Lubelski 14 września, 17:00
KS Nasutów 5-1 GLKS Michów 14 września, 15:00
Kadet Lisów 2-3 Huragan Siostrzytów 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: LKS Skrobów.
 
GKS Abramów 1-1 Huragan Siostrzytów 21 września, 16:00
GLKS Michów 0-0 Kadet Lisów 20 września, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 5-0 KS Nasutów 21 września, 15:00
Zawisza Garbów 2-2 Ludwiniak Ludwin 21 września, 11:00
Vir Dorohucza 4-2 GKS Niedźwiada 21 września, 14:00
Victoria Rybczewice 3-0 Tur Milejów 21 września, 13:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: KS Nasutów.
 
Tur Milejów 0-0 GKS Abramów 28 września, 15:00
GKS Niedźwiada 4-3 Victoria Rybczewice 28 września, 14:00
Ludwiniak Ludwin 11-0 Vir Dorohucza 28 września, 16:00
LKS Skrobów 1-6 Zawisza Garbów 28 września, 16:00
Kadet Lisów 3-3 Tajfun Ostrów Lubelski 27 września, 12:00
Huragan Siostrzytów 1-3 GLKS Michów 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Kadet Lisów.
 
GKS Abramów 2-0 GLKS Michów 5 października, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 9-2 Huragan Siostrzytów 5 października, 14:00
Zawisza Garbów 3-2 KS Nasutów 5 października, 11:00
Vir Dorohucza 0-3 LKS Skrobów 5 października, 13:00
(wo)
mecz się nie odbył - gospodarze nie posiadali ważnych badań lekarskich
Victoria Rybczewice 1-1 Ludwiniak Ludwin 5 października, 13:00
Tur Milejów 1-1 GKS Niedźwiada 5 października, 15:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Huragan Siostrzytów.
 
GKS Niedźwiada 2-3 GKS Abramów 12 października, 13:00
Ludwiniak Ludwin 4-2 Tur Milejów 12 października, 15:30
LKS Skrobów 3-6 Victoria Rybczewice 12 października, 16:00
KS Nasutów 7-0 Vir Dorohucza 12 października, 14:00
Kadet Lisów 3-0 Zawisza Garbów 12 października, 15:00
GLKS Michów 0-4 Tajfun Ostrów Lubelski 12 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: GLKS Michów.
 
GKS Abramów 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski 19 października, 15:00
Zawisza Garbów 2-2 Huragan Siostrzytów 19 października, 14:00
Vir Dorohucza 2-0 Kadet Lisów 19 października, 12:00
Victoria Rybczewice 1-1 KS Nasutów 19 października, 13:00
Tur Milejów 4-0 LKS Skrobów 19 października, 14:00
GKS Niedźwiada 6-2 Ludwiniak Ludwin 19 października, 13:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Tajfun Ostrów Lubelski.
 
Ludwiniak Ludwin 2-4 GKS Abramów 26 października, 14:00
LKS Skrobów 1-2 GKS Niedźwiada 26 października, 14:00
KS Nasutów 1-2 Tur Milejów 26 października, 14:00
Kadet Lisów 1-2 Victoria Rybczewice 11 listopada, 13:00
Huragan Siostrzytów 2-1 Vir Dorohucza 26 października, 14:00
GLKS Michów 4-1 Zawisza Garbów 26 października, 13:00

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: GKS Abramów.
 
Zawisza Garbów 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski 2 listopada, 14:00
Vir Dorohucza 1-8 GLKS Michów 2 listopada, 11:00
Victoria Rybczewice 3-0 Huragan Siostrzytów 2 listopada, 11:00
Tur Milejów 7-1 Kadet Lisów 2 listopada, 14:00
GKS Niedźwiada 6-0 KS Nasutów 2 listopada, 13:00
Ludwiniak Ludwin 4-1 LKS Skrobów 2 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Zawisza Garbów.
 
LKS Skrobów 0-5 GKS Abramów 8 listopada, 13:00
KS Nasutów 3-6 Ludwiniak Ludwin 9 listopada, 13:00
Kadet Lisów 1-2 GKS Niedźwiada 9 listopada, 14:00
Huragan Siostrzytów 1-0 Tur Milejów 8 listopada, 13:00
GLKS Michów 1-3 Victoria Rybczewice 9 listopada, 13:00
Tajfun Ostrów Lubelski 12-1 Vir Dorohucza 9 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Pauza: Vir Dorohucza.
 
GKS Abramów 1-0 Zawisza Garbów 29 marca, 15:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-2 Victoria Rybczewice 29 marca, 15:00
GLKS Michów 0-2 Tur Milejów 29 marca, 13:00
Huragan Siostrzytów 2-2 GKS Niedźwiada 29 marca, 14:30
Kadet Lisów 2-3 Ludwiniak Ludwin 29 marca, 15:00
KS Nasutów 2-2 LKS Skrobów 29 marca, 15:30

Kolejka 15 - 4 kwietnia

Pauza: Victoria Rybczewice.
 
KS Nasutów 1-3 GKS Abramów 4 kwietnia, 15:30
LKS Skrobów 3-1 Kadet Lisów 4 kwietnia, 10:00
Ludwiniak Ludwin 6-0 Huragan Siostrzytów 4 kwietnia, 16:00
GKS Niedźwiada 3-3 GLKS Michów 22 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 15:00) odwołany z powodu śmierci zawodnika gości
Tur Milejów 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski 4 kwietnia, 13:30
Vir Dorohucza 0-1 Zawisza Garbów 4 kwietnia, 12:00

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Pauza: Tur Milejów.
 
GKS Abramów 1-0 Vir Dorohucza 12 kwietnia, 16:00
Zawisza Garbów 1-0 Victoria Rybczewice 12 kwietnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 1-2 GKS Niedźwiada 12 kwietnia, 16:00
GLKS Michów 3-0 Ludwiniak Ludwin 12 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-2
Huragan Siostrzytów 3-1 LKS Skrobów 12 kwietnia, 15:00
Kadet Lisów 1-4 KS Nasutów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

Pauza: GKS Niedźwiada.
 
Kadet Lisów 0-5 GKS Abramów 19 kwietnia, 17:00
KS Nasutów 2-2 Huragan Siostrzytów 19 kwietnia, 16:00
LKS Skrobów 2-0 GLKS Michów 19 kwietnia, 16:00
Ludwiniak Ludwin 1-2 Tajfun Ostrów Lubelski 18 kwietnia, 17:00
Tur Milejów 1-1 Zawisza Garbów 19 kwietnia, 12:00
Victoria Rybczewice 3-0 Vir Dorohucza 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Pauza: Ludwiniak Ludwin.
 
GKS Abramów 1-1 Victoria Rybczewice 26 kwietnia, 17:00
Vir Dorohucza 3-6 Tur Milejów 26 kwietnia, 14:00
Zawisza Garbów 1-1 GKS Niedźwiada 26 kwietnia, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 LKS Skrobów 26 kwietnia, 16:00
GLKS Michów 3-0 KS Nasutów 26 kwietnia, 16:00
Huragan Siostrzytów 1-1 Kadet Lisów 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1 maja

Pauza: LKS Skrobów.
 
Huragan Siostrzytów 2-3 GKS Abramów 2 maja, 16:30
Kadet Lisów 1-1 GLKS Michów 1 maja, 17:00
KS Nasutów 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski 1 maja, 16:30
Ludwiniak Ludwin 1-1 Zawisza Garbów 1 maja, 17:00
GKS Niedźwiada 3-0 Vir Dorohucza 1 maja, 16:30
Tur Milejów 1-4 Victoria Rybczewice 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Pauza: KS Nasutów.
 
GKS Abramów 1-3 Tur Milejów 10 maja, 17:00
Victoria Rybczewice 0-3 GKS Niedźwiada 9 maja, 16:00
Vir Dorohucza 1-1 Ludwiniak Ludwin 10 maja, 15:00
Zawisza Garbów 1-3 LKS Skrobów 10 maja, 16:00
Tajfun Ostrów Lubelski 3-2 Kadet Lisów 10 maja, 17:00
GLKS Michów 2-1 Huragan Siostrzytów 10 maja, 16:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

Pauza: Kadet Lisów.
 
GLKS Michów 1-1 GKS Abramów 17 maja, 16:00
Huragan Siostrzytów 2-2 Tajfun Ostrów Lubelski 16 maja, 14:00
KS Nasutów 0-3 Zawisza Garbów 16 maja, 17:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz
LKS Skrobów 4-2 Vir Dorohucza 17 maja, 17:00
Ludwiniak Ludwin 0-2 Victoria Rybczewice 17 maja, 17:00
GKS Niedźwiada 4-0 Tur Milejów 17 maja, 17:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Pauza: Huragan Siostrzytów.
 
GKS Abramów 0-3 GKS Niedźwiada 24 maja, 17:00
Tur Milejów 2-2 Ludwiniak Ludwin 24 maja, 17:00
Victoria Rybczewice 6-4 LKS Skrobów 24 maja, 15:00
Vir Dorohucza 5-1 KS Nasutów 24 maja, 16:00
Zawisza Garbów 2-1 Kadet Lisów 24 maja, 17:00
Tajfun Ostrów Lubelski 0-0 GLKS Michów 24 maja, 17:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Pauza: GLKS Michów.
 
Tajfun Ostrów Lubelski 4-0 GKS Abramów 31 maja, 17:00
Huragan Siostrzytów 1-1 Zawisza Garbów 31 maja, 15:00
Kadet Lisów 3-0 Vir Dorohucza 31 maja, 17:00
KS Nasutów 1-4 Victoria Rybczewice 31 maja, 17:00
LKS Skrobów 4-2 Tur Milejów 31 maja, 17:00
Ludwiniak Ludwin 1-4 GKS Niedźwiada 31 maja, 17:30

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Pauza: Tajfun Ostrów Lubelski.
 
GKS Abramów 1-1 Ludwiniak Ludwin 7 czerwca, 17:00
GKS Niedźwiada 4-1 LKS Skrobów 7 czerwca, 17:00
Tur Milejów 7-1 KS Nasutów 7 czerwca, 17:00
Victoria Rybczewice 5-3 Kadet Lisów 7 czerwca, 15:00
Vir Dorohucza 1-4 Huragan Siostrzytów 7 czerwca, 17:00
Zawisza Garbów 1-0 GLKS Michów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

Pauza: GKS Abramów.
 
Tajfun Ostrów Lubelski 2-1 Zawisza Garbów 14 czerwca, 11:00
GLKS Michów 5-0 Vir Dorohucza 14 czerwca, 11:00
Huragan Siostrzytów 3-2 Victoria Rybczewice 14 czerwca, 11:00
Kadet Lisów 3-1 Tur Milejów 14 czerwca, 11:00
KS Nasutów 1-3 GKS Niedźwiada 14 czerwca, 11:00
LKS Skrobów 3-0 Ludwiniak Ludwin 14 czerwca, 11:00
(wo)
nie odbył się

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Pauza: Zawisza Garbów.
 
GKS Abramów 2-4 LKS Skrobów 21 czerwca, 17:30
Ludwiniak Ludwin 2-3 KS Nasutów 21 czerwca, 17:30
GKS Niedźwiada 5-2 Kadet Lisów 21 czerwca, 17:30
Tur Milejów 4-0 Huragan Siostrzytów 20 czerwca, 15:00
Victoria Rybczewice 4-1 GLKS Michów 21 czerwca, 17:30
Vir Dorohucza 2-8 Tajfun Ostrów Lubelski 21 czerwca, 17:30

Klasa okręgowa 2014/2015 (Lublin)

Klasa A 2014/2015 (Lublin I)
Klasa A 2014/2015 (Lublin II)
Klasa A 2014/2015 (Lublin IV)

Klasa B 2014/2015 (Lublin I)
Klasa B 2014/2015 (Lublin II)
Klasa B 2014/2015 (Lublin III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas