[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: Lublin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Oleśnia Oleśniki 18 50 16 2 0 74-20 8 1 0 40-8 8 1 0 34-12
2.  GKS Modliborzyce 18 36 12 0 6 68-37 7 0 2 45-20 5 0 4 23-17
3.  Bronowice Lublin 18 34 11 1 6 55-26 8 0 1 33-11 3 1 5 22-15
4.  Roztocze Batorz 18 33 10 3 5 66-44 7 0 2 35-18 3 3 3 31-26
5.  LKS Trawniki 18 27 8 3 7 58-52 4 2 3 33-25 4 1 4 25-27
6.  Perła Rudnik 18 24 7 3 8 44-46 5 1 3 22-18 2 2 5 22-28
7.  Krzczonovia Krzczonów 18 20 5 5 8 31-54 3 2 4 16-26 2 3 4 15-28
8.  LKS Biskupice (k. Świdnika) 18 16 4 4 10 39-62 2 3 4 20-27 2 1 6 19-35
9.  Starka Stara Wieś 18 13 3 4 11 29-66 1 3 5 14-24 2 1 6 15-42
10.  Sprint Wierzchowiska 18 3 0 3 15 20-77 0 2 7 14-35 0 1 8 6-42
KS Dębina wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Oleśnia Oleśniki    3-2 0-0 5-2 6-1 3-2 5-0 8-0 3-1 7-0 
 2 GKS Modliborzyce1-2     2-1 1-4 4-1 8-1 8-1 9-5 6-2 6-3 
 3 Bronowice Lublin2-6 3-0     5-1 2-1 4-3 2-0 3-0* 5-0 7-0 
 4 Roztocze Batorz2-3 2-4 2-1     5-2 5-3 2-1 4-3 9-1 4-0 
 5 LKS Trawniki1-5 5-4 2-4 3-3     2-2 2-3 5-2 10-2 3-0 
 6 Perła Rudnik1-3 2-1 3-2 2-1 3-4     4-4 0-3* 3-0* 4-0 
 7 Krzczonovia Krzczonów3-3 1-4 0-7 1-1 0-4 3-1     3-2 2-3 3-1 
 8 LKS Biskupice (k. Świdnika)1-6 1-2 3-2 2-8 2-2 1-3 0-0     4-4 6-0* 
 9 Starka Stara Wieś1-3 0-2 2-1 4-8 2-4 2-2 0-1 1-1     2-2 
 10 Sprint Wierzchowiska0-3 0-4 1-4 3-3 3-6 0-5 5-5 2-3 0-2     

Kolejka 1 - 24 sierpnia

Pauza: Bronowice Lublin.
 
Sprint Wierzchowiska 5-5 Krzczonovia Krzczonów 24 sierpnia, 12:00
Roztocze Batorz - KS Dębina 24 sierpnia, 12:00
było 6-3, anulowany
Perła Rudnik 0-3 LKS Biskupice (k. Świdnika) 24 sierpnia, 12:00
(wo)
na boisku 4-1
Oleśnia Oleśniki 6-1 LKS Trawniki 24 sierpnia, 16:00
GKS Modliborzyce 6-2 Starka Stara Wieś 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 31 sierpnia

Pauza: Starka Stara Wieś.
 
Bronowice Lublin 2-1 LKS Trawniki 31 sierpnia, 12:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-6 Oleśnia Oleśniki 31 sierpnia, 12:00
KS Dębina - Perła Rudnik 31 sierpnia, 12:00
było 1-4, anulowany
Krzczonovia Krzczonów 1-1 Roztocze Batorz 31 sierpnia, 17:00
GKS Modliborzyce 6-3 Sprint Wierzchowiska 31 sierpnia, 12:00

Kolejka 3 - 7 września

Pauza: Sprint Wierzchowiska.
 
Starka Stara Wieś 2-1 Bronowice Lublin 7 września, 13:00
Roztocze Batorz 2-4 GKS Modliborzyce 7 września, 13:00
Perła Rudnik 4-4 Krzczonovia Krzczonów 7 września, 11:00
Oleśnia Oleśniki - KS Dębina 7 września, 16:00
było 5-1, anulowany
LKS Trawniki 5-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 7 września, 13:00

Kolejka 4 - 14 września

Pauza: Roztocze Batorz.
 
Bronowice Lublin 3-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 14 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
KS Dębina - LKS Trawniki 14 września, 16:00
było 1-1, anulowany
Krzczonovia Krzczonów 3-3 Oleśnia Oleśniki 14 września, 16:00
GKS Modliborzyce 8-1 Perła Rudnik 14 września, 16:00
Starka Stara Wieś 2-2 Sprint Wierzchowiska 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 21 września

Pauza: Perła Rudnik.
 
Sprint Wierzchowiska 1-4 Bronowice Lublin 21 września, 16:00
Roztocze Batorz 9-1 Starka Stara Wieś 21 września, 12:00
w Błażku
Oleśnia Oleśniki 3-2 GKS Modliborzyce 21 września, 12:00
LKS Trawniki 2-3 Krzczonovia Krzczonów 21 września, 12:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) - KS Dębina 21 września, 12:00
było 1-3, anulowany

Kolejka 6 - 28 września

Pauza: Oleśnia Oleśniki.
 
Bronowice Lublin - KS Dębina 28 września, 12:00
było 7-0, anulowany
Krzczonovia Krzczonów 3-2 LKS Biskupice (k. Świdnika) 28 września, 16:00
GKS Modliborzyce 4-1 LKS Trawniki 28 września, 12:00
Starka Stara Wieś 2-2 Perła Rudnik 27 września, 16:00
Sprint Wierzchowiska 3-3 Roztocze Batorz 28 września, 12:00

Kolejka 7 - 5 października

Pauza: LKS Trawniki.
 
Roztocze Batorz 2-1 Bronowice Lublin 5 października, 14:00
Perła Rudnik 4-0 Sprint Wierzchowiska 5 października, 11:00
Oleśnia Oleśniki 3-1 Starka Stara Wieś 5 października, 14:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-2 GKS Modliborzyce 5 października, 14:00
KS Dębina - Krzczonovia Krzczonów 5 października, 14:00
było 2-2, anulowany

Kolejka 8 - 12 października

Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika).
 
Bronowice Lublin 2-0 Krzczonovia Krzczonów 12 października, 14:00
GKS Modliborzyce - KS Dębina 12 października, 12:00
było 5-0, anulowany
Starka Stara Wieś 2-4 LKS Trawniki 11 października, 16:00
Sprint Wierzchowiska 0-3 Oleśnia Oleśniki 12 października, 14:00
Roztocze Batorz 5-3 Perła Rudnik 12 października, 14:00

Kolejka 9 - 19 października

Perła Rudnik 3-2 Bronowice Lublin 19 października, 11:00 (200)
Oleśnia Oleśniki 5-2 Roztocze Batorz 19 października, 11:00
LKS Trawniki 3-0 Sprint Wierzchowiska 19 października, 12:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 4-4 Starka Stara Wieś 19 października, 11:00
Krzczonovia Krzczonów 1-4 GKS Modliborzyce 19 października, 14:30

Kolejka 10 - 26 października

Pauza: Krzczonovia Krzczonów.
 
Bronowice Lublin 3-0 GKS Modliborzyce 26 października, 14:00
Starka Stara Wieś - KS Dębina 25 października, 14:00
nie odbył się, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Sprint Wierzchowiska 2-3 LKS Biskupice (k. Świdnika) 26 października, 11:00
Roztocze Batorz 5-2 LKS Trawniki 26 października, 11:00
Perła Rudnik 1-3 Oleśnia Oleśniki 26 października, 11:00

Kolejka 11 - 2 listopada

Pauza: GKS Modliborzyce.
 
Oleśnia Oleśniki 0-0 Bronowice Lublin 2 listopada, 11:00
LKS Trawniki 2-2 Perła Rudnik 2 listopada, 12:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-8 Roztocze Batorz 2 listopada, 11:00
KS Dębina - Sprint Wierzchowiska 9 listopada, 11:00
było 1-4, anulowany
Krzczonovia Krzczonów 2-3 Starka Stara Wieś 9 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 12 kwietnia

Pauza: Bronowice Lublin, Roztocze Batorz.
 
Starka Stara Wieś 0-2 GKS Modliborzyce 12 kwietnia, 11:00
Krzczonovia Krzczonów 3-1 Sprint Wierzchowiska 12 kwietnia, 15:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 1-3 Perła Rudnik 12 kwietnia, 11:00
LKS Trawniki 1-5 Oleśnia Oleśniki 12 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 19 kwietnia

Pauza: Starka Stara Wieś, Perła Rudnik.
 
LKS Trawniki 2-4 Bronowice Lublin 19 kwietnia, 11:00
Oleśnia Oleśniki 8-0 LKS Biskupice (k. Świdnika) 19 kwietnia, 16:00
Roztocze Batorz 2-1 Krzczonovia Krzczonów 19 kwietnia, 11:00
Sprint Wierzchowiska 0-4 GKS Modliborzyce 19 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 26 kwietnia

Pauza: Sprint Wierzchowiska, Oleśnia Oleśniki.
 
Bronowice Lublin 5-0 Starka Stara Wieś 26 kwietnia, 16:00
GKS Modliborzyce 1-4 Roztocze Batorz 26 kwietnia, 16:00
Krzczonovia Krzczonów 3-1 Perła Rudnik 26 kwietnia, 17:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 2-2 LKS Trawniki 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 1 maja

Pauza: Roztocze Batorz, LKS Trawniki.
 
LKS Biskupice (k. Świdnika) 3-2 Bronowice Lublin 1 maja, 16:00
Oleśnia Oleśniki 5-0 Krzczonovia Krzczonów 1 maja, 13:00
Perła Rudnik 2-1 GKS Modliborzyce 1 maja, 16:00
Sprint Wierzchowiska 0-2 Starka Stara Wieś 1 maja, 16:00

Kolejka 16 - 10 maja

Pauza: LKS Biskupice (k. Świdnika), Perła Rudnik.
 
Bronowice Lublin 7-0 Sprint Wierzchowiska 10 maja, 11:00
Starka Stara Wieś 4-8 Roztocze Batorz 10 maja, 17:00
GKS Modliborzyce 1-2 Oleśnia Oleśniki 10 maja, 11:00
Krzczonovia Krzczonów 0-4 LKS Trawniki 9 maja, 17:00

Kolejka 17 - 17 maja

Pauza: Oleśnia Oleśniki, Bronowice Lublin.
 
LKS Biskupice (k. Świdnika) 0-0 Krzczonovia Krzczonów 17 maja, 11:00
LKS Trawniki 5-4 GKS Modliborzyce 17 maja, 13:00
Perła Rudnik 3-0 Starka Stara Wieś 17 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Roztocze Batorz 4-0 Sprint Wierzchowiska 17 maja, 11:00

Kolejka 18 - 24 maja

Pauza: Krzczonovia Krzczonów, LKS Trawniki.
 
Bronowice Lublin 5-1 Roztocze Batorz 24 maja, 17:00
Sprint Wierzchowiska 0-5 Perła Rudnik 24 maja, 17:00
Starka Stara Wieś 1-3 Oleśnia Oleśniki 24 maja, 17:00
GKS Modliborzyce 9-5 LKS Biskupice (k. Świdnika) 24 maja, 17:00

Kolejka 19 - 31 maja

Pauza: GKS Modliborzyce, LKS Biskupice (k. Świdnika).
 
Krzczonovia Krzczonów 0-7 Bronowice Lublin 31 maja, 17:00
LKS Trawniki 10-2 Starka Stara Wieś 31 maja, 17:00
Oleśnia Oleśniki 7-0 Sprint Wierzchowiska 31 maja, 17:00
Perła Rudnik 2-1 Roztocze Batorz 31 maja, 17:00

Kolejka 20 - 7 czerwca

Bronowice Lublin 4-3 Perła Rudnik 6 czerwca, 17:00
Roztocze Batorz 2-3 Oleśnia Oleśniki 7 czerwca, 11:00
Sprint Wierzchowiska 3-6 LKS Trawniki 7 czerwca, 13:00
Starka Stara Wieś 1-1 LKS Biskupice (k. Świdnika) 7 czerwca, 11:00
GKS Modliborzyce 8-1 Krzczonovia Krzczonów 7 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 14 czerwca

Pauza: Starka Stara Wieś, Krzczonovia Krzczonów.
 
GKS Modliborzyce 2-1 Bronowice Lublin 14 czerwca, 18:00
LKS Biskupice (k. Świdnika) 6-0 Sprint Wierzchowiska 14 czerwca, 18:00
(wo)
na boisku 6-4
LKS Trawniki 3-3 Roztocze Batorz 14 czerwca, 18:00
Oleśnia Oleśniki 3-2 Perła Rudnik 14 czerwca, 18:00

Kolejka 22 - 21 czerwca

Pauza: Sprint Wierzchowiska, GKS Modliborzyce.
 
Bronowice Lublin 2-6 Oleśnia Oleśniki 20 czerwca, 15:00
Perła Rudnik 3-4 LKS Trawniki 20 czerwca, 17:00
Roztocze Batorz 4-3 LKS Biskupice (k. Świdnika) 21 czerwca, 11:00
Starka Stara Wieś 0-1 Krzczonovia Krzczonów 21 czerwca, 11:00

Klasa A 2014/2015 (Lublin I)
Klasa A 2014/2015 (Lublin II)
Klasa A 2014/2015 (Lublin III)
Klasa A 2014/2015 (Lublin IV)

Klasa B 2014/2015 (Lublin I)
Klasa B 2014/2015 (Lublin III)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas