[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Lublin IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GKS Niemce 26 63 19 6 1 99-18 11 2 0 64-8 8 4 1 35-10
2.  Sygnał Lublin 26 60 19 3 4 87-27 9 2 2 50-10 10 1 2 37-17
3.  KS Ciecierzyn 26 54 17 3 6 74-28 7 1 5 40-18 10 2 1 34-10
4.  Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 26 48 14 6 6 73-42 7 3 3 47-18 7 3 3 26-24
5.  Granit II Bychawa 26 45 13 6 7 56-46 8 2 3 26-19 5 4 4 30-27
6.  BKS Bogucin 26 38 11 5 10 68-45 5 3 5 28-19 6 2 5 40-26
7.  Pogoń 07 Lubartów 26 32 9 5 12 59-72 7 2 4 37-29 2 3 8 22-43
8.  Avenir Jabłonna 26 31 8 7 11 51-61 4 5 4 32-30 4 2 7 19-31
9.  Piotrcovia Piotrków 26 29 8 5 13 54-77 6 2 5 33-38 2 3 8 21-39 2 3 1 0 1 9-6
10.  LZS Krężnica Jara 26 29 9 2 15 46-78 3 2 8 19-36 6 0 7 27-42 2 3 1 0 1 6-9
11.  Rohland Tuszów 26 28 8 4 14 47-97 5 2 6 24-40 3 2 8 23-57
12.  Błękitni Dys 26 26 8 2 16 42-90 3 1 9 18-50 5 1 7 24-40
13.  Legion Tomaszowice 26 24 8 0 18 37-68 6 0 7 25-27 2 0 11 12-41
14.  LKS Kamionka (k. Lublina) 26 11 3 2 21 43-87 2 1 10 19-32 1 1 11 24-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 GKS Niemce    3-0 0-0 4-3 7-0 1-0 3-1 1-1 4-1 5-1 14-0 5-0 6-0 11-1 
 2 Sygnał Lublin0-1     1-2 3-0 1-1 4-1 5-1 3-2 1-1 9-0 8-0 10-0* 3-0 2-1 
 3 KS Ciecierzyn2-4 0-3     2-3 2-1 1-3 1-1 9-0 5-0 0-1 3-0 1-0 4-0 10-2 
 4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin)3-0 1-3 0-0     2-3 5-2 6-1 1-1 7-1 7-1 7-2 2-2 1-2 5-0 
 5 Granit II Bychawa1-1 1-4 0-1 1-1     3-2 4-1 2-1 3-2 5-3 2-1 0-2 3-0* 1-0 
 6 BKS Bogucin1-1 0-3 0-1 4-0 0-0     4-1 2-3 3-0 1-4 6-0 0-2 4-1 3-3 
 7 Pogoń 07 Lubartów1-7 2-2 1-4 2-4 0-2 2-2     1-0 6-3 4-1 5-1 5-0 4-1 4-2 
 8 Avenir Jabłonna0-0 3-4 1-2 2-2 3-3 1-5 3-3     4-2 2-3 0-0 5-0 4-3 4-3 
 9 Piotrcovia Piotrków0-4 1-3 0-3 2-2 3-2 0-8 4-1 3-1     3-5 3-3 6-3 3-1 5-2 
 10 LZS Krężnica Jara0-7 1-5 0-1 1-2 2-2 2-3 1-1 2-3 1-6     0-3 3-1 4-1 2-1 
 11 Rohland Tuszów1-1 0-4 5-4 0-1 2-5 2-7 4-1 2-0 1-1 1-5     0-8 2-1 4-2 
 12 Błękitni Dys1-6 4-2 0-6 0-1 0-6 0-3* 3-4 3-1 1-1 1-0 4-11     0-2 1-7 
 13 Legion Tomaszowice0-2 0-1 2-8 2-5 3-1 1-0 4-2 1-3 2-1 0-1 5-0 2-3     3-0 
 14 LKS Kamionka (k. Lublina)0-1 1-3 0-2 1-2 2-4 4-4 1-4 1-3 1-2 4-2 0-2 1-3 3-0     

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Sygnał Lublin 3-2 Avenir Jabłonna 16 sierpnia, 11:00
Rohland Tuszów 2-7 BKS Bogucin 15 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 5-0 Błękitni Dys 16 sierpnia, 17:00
Piotrcovia Piotrków 0-4 GKS Niemce 15 sierpnia, 11:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 5-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 15 sierpnia, 16:00
Granit II Bychawa 5-3 LZS Krężnica Jara 16 sierpnia, 17:00
Legion Tomaszowice 2-8 KS Ciecierzyn 14 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Avenir Jabłonna 1-2 KS Ciecierzyn 23 sierpnia, 16:00
LZS Krężnica Jara 4-1 Legion Tomaszowice 24 sierpnia, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
LKS Kamionka (k. Lublina) 2-4 Granit II Bychawa 24 sierpnia, 17:00
GKS Niemce 4-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 24 sierpnia, 17:00
Błękitni Dys 1-1 Piotrcovia Piotrków 3 września, 17:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
BKS Bogucin 4-1 Pogoń 07 Lubartów 23 sierpnia, 16:00
Sygnał Lublin 8-0 Rohland Tuszów 23 sierpnia, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 8-0 - goście zrezygnowali z dalszej gry

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Rohland Tuszów 2-0 Avenir Jabłonna 31 sierpnia, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 2-2 Sygnał Lublin 31 sierpnia, 12:00
Piotrcovia Piotrków 0-8 BKS Bogucin 30 sierpnia, 11:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-2 Błękitni Dys 31 sierpnia, 16:00
Granit II Bychawa 1-1 GKS Niemce 31 sierpnia, 17:30
Legion Tomaszowice 3-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 31 sierpnia, 14:00
w Kamionce; Legion gospodarzem
KS Ciecierzyn 0-1 LZS Krężnica Jara 31 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Avenir Jabłonna 2-3 LZS Krężnica Jara 7 września, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-2 KS Ciecierzyn 7 września, 16:00
GKS Niemce 6-0 Legion Tomaszowice 7 września, 16:00
Błękitni Dys 0-6 Granit II Bychawa 7 września, 16:00
BKS Bogucin 4-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6 września, 16:00
Sygnał Lublin 1-1 Piotrcovia Piotrków 6 września, 11:00
Rohland Tuszów 4-1 Pogoń 07 Lubartów 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pogoń 07 Lubartów 1-0 Avenir Jabłonna 14 września, 15:00
Piotrcovia Piotrków 3-3 Rohland Tuszów 14 września, 16:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-3 Sygnał Lublin 14 września, 15:00
Granit II Bychawa 3-2 BKS Bogucin 14 września, 14:00
Legion Tomaszowice 2-3 Błękitni Dys 14 września, 16:00
w Dysie; Legion gospodarzem
KS Ciecierzyn 2-4 GKS Niemce 13 września, 15:00
LZS Krężnica Jara 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 13 września, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej

Kolejka 6 - 20-21 września

Avenir Jabłonna 4-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 21 września, 15:00
GKS Niemce 5-1 LZS Krężnica Jara 21 września, 16:00
Błękitni Dys 0-6 KS Ciecierzyn 21 września, 15:00
BKS Bogucin 4-1 Legion Tomaszowice 20 września, 16:00
Sygnał Lublin 1-1 Granit II Bychawa 20 września, 11:00
Rohland Tuszów 0-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 21 września, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 6-3 Piotrcovia Piotrków 21 września, 15:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Piotrcovia Piotrków 3-1 Avenir Jabłonna 28 września, 15:00
w Jabłonnie
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 6-1 Pogoń 07 Lubartów 28 września, 15:00
Granit II Bychawa 2-1 Rohland Tuszów 28 września, 16:30
Legion Tomaszowice 0-1 Sygnał Lublin 28 września, 16:00
KS Ciecierzyn 1-3 BKS Bogucin 28 września, 13:00
LZS Krężnica Jara 3-1 Błękitni Dys 27 września, 16:00
w Niedrzwicy Kościelnej
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-1 GKS Niemce 28 września, 15:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Avenir Jabłonna 0-0 GKS Niemce 5 października, 15:00
Błękitni Dys 1-7 LKS Kamionka (k. Lublina) 5 października, 14:00
BKS Bogucin 1-4 LZS Krężnica Jara 5 października, 13:00
Sygnał Lublin 1-2 KS Ciecierzyn 4 października, 11:00
Rohland Tuszów 2-1 Legion Tomaszowice 5 października, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 0-2 Granit II Bychawa 5 października, 14:00
Piotrcovia Piotrków 2-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 5 października, 12:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-1 Avenir Jabłonna 12 października, 14:00
Granit II Bychawa 3-2 Piotrcovia Piotrków 12 października, 16:00
Legion Tomaszowice 4-2 Pogoń 07 Lubartów 12 października, 15:00
KS Ciecierzyn 3-0 Rohland Tuszów 12 października, 13:00
LZS Krężnica Jara 1-5 Sygnał Lublin 12 października, 15:00
w Niedrzwicy Kościelnej
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-4 BKS Bogucin 12 października, 15:00
GKS Niemce 5-0 Błękitni Dys 12 października, 12:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Avenir Jabłonna 5-0 Błękitni Dys 19 października, 14:00
BKS Bogucin 1-1 GKS Niemce 18 października, 14:00
Sygnał Lublin 2-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 18 października, 11:00
Rohland Tuszów 1-5 LZS Krężnica Jara 19 października, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 1-4 KS Ciecierzyn 19 października, 13:00
Piotrcovia Piotrków 3-1 Legion Tomaszowice 19 października, 11:00
w Jabłonnie
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 2-3 Granit II Bychawa 19 października, 14:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Granit II Bychawa 2-1 Avenir Jabłonna 26 października, 14:00
Legion Tomaszowice 2-5 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 26 października, 13:00
KS Ciecierzyn 5-0 Piotrcovia Piotrków 26 października, 12:00
LZS Krężnica Jara 1-1 Pogoń 07 Lubartów 26 października, 14:00
w Niedrzwicy Kościelnej
LKS Kamionka (k. Lublina) 0-2 Rohland Tuszów 26 października, 14:00
GKS Niemce 3-0 Sygnał Lublin 26 października, 12:00
Błękitni Dys 0-3 BKS Bogucin 25 października, 13:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry

Kolejka 12 - 2 listopada

Avenir Jabłonna 1-5 BKS Bogucin 2 listopada, 13:15
Sygnał Lublin 10-0 Błękitni Dys 2 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 10-2
Rohland Tuszów 1-1 GKS Niemce 2 listopada, 13:00
Pogoń 07 Lubartów 4-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 2 listopada, 12:00
Piotrcovia Piotrków 3-5 LZS Krężnica Jara 2 listopada, 10:30
w Jabłonnie
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 0-0 KS Ciecierzyn 2 listopada, 14:00
Granit II Bychawa 3-0 Legion Tomaszowice 2 listopada, 12:00
(wo)
na boisku 2-1

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Legion Tomaszowice 1-3 Avenir Jabłonna 8 listopada, 14:00
KS Ciecierzyn 2-1 Granit II Bychawa 9 listopada, 13:00
LZS Krężnica Jara 1-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 9 listopada, 13:00
w Niedrzwicy Kościelnej
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Piotrcovia Piotrków 9 listopada, 13:00
GKS Niemce 3-1 Pogoń 07 Lubartów 9 listopada, 12:00
Błękitni Dys 4-11 Rohland Tuszów 9 listopada, 13:00
BKS Bogucin 0-3 Sygnał Lublin 8 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 28-29 marca

Avenir Jabłonna 3-4 Sygnał Lublin 29 marca, 15:00
BKS Bogucin 6-0 Rohland Tuszów 28 marca, 14:00
Błękitni Dys 3-4 Pogoń 07 Lubartów 29 marca, 13:00
GKS Niemce 4-1 Piotrcovia Piotrków 29 marca, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 29 marca, 14:00
LZS Krężnica Jara 2-2 Granit II Bychawa 10 czerwca, 18:00
w Niedrzwicy Kościelnej / w pierwotnym terminie (27 maja, 18:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
KS Ciecierzyn 4-0 Legion Tomaszowice 29 marca, 13:00

Kolejka 15 - 4 kwietnia

KS Ciecierzyn 9-0 Avenir Jabłonna 15 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Legion Tomaszowice 0-1 LZS Krężnica Jara 5 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Granit II Bychawa 1-0 LKS Kamionka (k. Lublina) 15 kwietnia, 17:30
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 3-0 GKS Niemce 4 kwietnia, 14:00
Piotrcovia Piotrków 6-3 Błękitni Dys 4 kwietnia, 12:00
Pogoń 07 Lubartów 2-2 BKS Bogucin 4 kwietnia, 13:00
w Rokitnie
Rohland Tuszów 0-4 Sygnał Lublin 22 kwietnia, 17:45
w pierwotnym terminie (4 kwietnia 14:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych

Kolejka 16 - 11-12 kwietnia

Avenir Jabłonna 0-0 Rohland Tuszów 12 kwietnia, 15:00
Sygnał Lublin 5-1 Pogoń 07 Lubartów 11 kwietnia, 11:00
BKS Bogucin 3-0 Piotrcovia Piotrków 11 kwietnia, 14:00
Błękitni Dys 0-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 12 kwietnia, 13:00
GKS Niemce 7-0 Granit II Bychawa 11 kwietnia, 15:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 3-0 Legion Tomaszowice 12 kwietnia, 14:00
LZS Krężnica Jara 0-1 KS Ciecierzyn 11 kwietnia, 13:00
w Niedrzwicy Kościelnej

Kolejka 17 - 18-19 kwietnia

LZS Krężnica Jara 2-3 Avenir Jabłonna 18 kwietnia, 16:30
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Ciecierzyn 10-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 19 kwietnia, 13:00
Legion Tomaszowice 0-2 GKS Niemce 19 kwietnia, 14:00
Granit II Bychawa 0-2 Błękitni Dys 19 kwietnia, 17:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 5-2 BKS Bogucin 19 kwietnia, 12:00
Piotrcovia Piotrków 1-3 Sygnał Lublin 19 kwietnia, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 5-1 Rohland Tuszów 19 kwietnia, 13:00
w Rokitnie

Kolejka 18 - 25-26 kwietnia

Avenir Jabłonna 3-3 Pogoń 07 Lubartów 26 kwietnia, 15:00
Rohland Tuszów 1-1 Piotrcovia Piotrków 26 kwietnia, 16:00
Sygnał Lublin 3-0 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 25 kwietnia, 11:00
BKS Bogucin 0-0 Granit II Bychawa 26 kwietnia, 15:00
Błękitni Dys 0-2 Legion Tomaszowice 26 kwietnia, 13:00
GKS Niemce 0-0 KS Ciecierzyn 26 kwietnia, 12:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 4-2 LZS Krężnica Jara 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 1 maja

LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 Avenir Jabłonna 1 maja, 14:00
LZS Krężnica Jara 0-7 GKS Niemce 1 maja, 13:00
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Ciecierzyn 1-0 Błękitni Dys 1 maja, 13:00
Legion Tomaszowice 1-0 BKS Bogucin 30 kwietnia, 17:30
Granit II Bychawa 1-4 Sygnał Lublin 1 maja, 11:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 7-2 Rohland Tuszów 1 maja, 15:00
Piotrcovia Piotrków 4-1 Pogoń 07 Lubartów 1 maja, 17:00

Kolejka 20 - 9-10 maja

Avenir Jabłonna 4-2 Piotrcovia Piotrków 10 maja, 16:00
Pogoń 07 Lubartów 2-4 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 10 maja, 13:00
w Rokitnie
Rohland Tuszów 2-5 Granit II Bychawa 10 maja, 17:00
Sygnał Lublin 3-0 Legion Tomaszowice 9 maja, 11:00
BKS Bogucin 0-1 KS Ciecierzyn 9 maja, 17:00
Błękitni Dys 1-0 LZS Krężnica Jara 10 maja, 13:00
GKS Niemce 11-1 LKS Kamionka (k. Lublina) 10 maja, 17:00

Kolejka 21 - 16-17 maja

GKS Niemce 1-1 Avenir Jabłonna 16 maja, 17:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 Błękitni Dys 17 maja, 15:00
LZS Krężnica Jara 2-3 BKS Bogucin 16 maja, 17:30
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Ciecierzyn 0-3 Sygnał Lublin 17 maja, 13:00
Legion Tomaszowice 5-0 Rohland Tuszów 17 maja, 13:00
Granit II Bychawa 4-1 Pogoń 07 Lubartów 17 maja, 17:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 7-1 Piotrcovia Piotrków 17 maja, 15:00

Kolejka 22 - 23-24 maja

Avenir Jabłonna 2-2 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 24 maja, 16:00
Piotrcovia Piotrków 3-2 Granit II Bychawa 23 maja, 17:00
Pogoń 07 Lubartów 4-1 Legion Tomaszowice 24 maja, 13:00
w Rokitnie
Rohland Tuszów 5-4 KS Ciecierzyn 24 maja, 17:00
Sygnał Lublin 9-0 LZS Krężnica Jara 23 maja, 11:00
BKS Bogucin 3-3 LKS Kamionka (k. Lublina) 23 maja, 15:00
Błękitni Dys 1-6 GKS Niemce 24 maja, 13:00

Kolejka 23 - 30-31 maja

Błękitni Dys 3-1 Avenir Jabłonna 31 maja, 13:00
GKS Niemce 1-0 BKS Bogucin 31 maja, 12:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-3 Sygnał Lublin 31 maja, 15:00
LZS Krężnica Jara 0-3 Rohland Tuszów 31 maja, 17:00
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Ciecierzyn 1-1 Pogoń 07 Lubartów 31 maja, 13:00
Legion Tomaszowice 2-1 Piotrcovia Piotrków 31 maja, 17:30
Granit II Bychawa 1-1 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 30 maja, 11:00

Kolejka 24 - 6-7 czerwca

Avenir Jabłonna 3-3 Granit II Bychawa 7 czerwca, 17:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 1-2 Legion Tomaszowice 7 czerwca, 15:00
Piotrcovia Piotrków 0-3 KS Ciecierzyn 7 czerwca, 14:30
Pogoń 07 Lubartów 4-1 LZS Krężnica Jara 7 czerwca, 16:00
Rohland Tuszów 4-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 7 czerwca, 17:00
Sygnał Lublin 0-1 GKS Niemce 6 czerwca, 11:00
BKS Bogucin 0-2 Błękitni Dys 7 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 czerwca

BKS Bogucin 2-3 Avenir Jabłonna 13 czerwca, 15:00
Błękitni Dys 4-2 Sygnał Lublin 14 czerwca, 11:00
GKS Niemce 14-0 Rohland Tuszów 14 czerwca, 11:00
LKS Kamionka (k. Lublina) 1-4 Pogoń 07 Lubartów 14 czerwca, 11:00
LZS Krężnica Jara 1-6 Piotrcovia Piotrków 14 czerwca, 18:00
w Niedrzwicy Kościelnej
KS Ciecierzyn 2-3 Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 14 czerwca, 11:00
Legion Tomaszowice 3-1 Granit II Bychawa 14 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 20-21 czerwca

Avenir Jabłonna 4-3 Legion Tomaszowice 20 czerwca, 17:00
Granit II Bychawa 0-1 KS Ciecierzyn 21 czerwca, 14:00
Graf-Marina Zemborzyce (Lublin) 7-1 LZS Krężnica Jara 21 czerwca, 17:30
Piotrcovia Piotrków 5-2 LKS Kamionka (k. Lublina) 20 czerwca, 15:00
Pogoń 07 Lubartów 1-7 GKS Niemce 21 czerwca, 17:30
Rohland Tuszów 0-8 Błękitni Dys 21 czerwca, 17:30
Sygnał Lublin 4-1 BKS Bogucin 20 czerwca, 11:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Lublin)

Klasa A 2014/2015 (Lublin I)
Klasa A 2014/2015 (Lublin II)
Klasa A 2014/2015 (Lublin III)

Klasa B 2014/2015 (Lublin I)
Klasa B 2014/2015 (Lublin II)
Klasa B 2014/2015 (Lublin III)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas