[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: Zamość
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Hrubieszów 30 83 27 2 1 84-11 13 1 1 42-4 14 1 0 42-7
2.  Grom Różaniec 30 62 20 2 8 81-46 10 2 3 44-25 10 0 5 37-21
3.  Victoria Łukowa/Chmielek 30 57 17 6 7 62-30 10 2 3 39-17 7 4 4 23-13
4.  Igros Krasnobród 30 56 17 5 8 84-36 9 3 3 51-22 8 2 5 33-14
5.  Roztocze Szczebrzeszyn 30 54 17 3 10 75-35 9 1 5 40-10 8 2 5 35-25
6.  Korona Łaszczów 30 50 15 5 10 56-51 7 3 5 23-22 8 2 5 33-29
7.  Huczwa Tyszowce 30 49 14 7 9 76-58 10 3 2 49-24 4 4 7 27-34
8.  Olimpia Miączyn 30 44 13 5 12 66-63 8 3 4 38-23 5 2 8 28-40
9.  Sokół Zwierzyniec 30 41 13 2 15 38-58 7 0 8 20-30 6 2 7 18-28
10.  Ostoja Skierbieszów 30 39 12 3 15 47-71 7 1 7 23-26 5 2 8 24-45
11.  Pogoń 96 Łaszczówka 30 37 11 4 15 45-60 6 3 6 27-29 5 1 9 18-31
12.  Włókniarz Frampol 30 30 9 3 18 40-65 8 1 6 26-24 1 2 12 14-41
13.  Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 30 27 7 6 17 45-83 6 2 7 26-39 1 4 10 19-44
14.  Gryf Gmina Zamość 30 23 7 2 21 37-71 6 1 8 21-32 1 1 13 16-39
15.  Sparta Wożuczyn 30 20 6 2 22 46-86 2 2 11 20-46 4 0 11 26-40
16.  Sparta Łabunie 30 18 5 3 22 34-92 4 2 9 20-34 1 1 13 14-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Hrubieszów    3-1 0-1 0-0 5-0 1-0 2-0 3-1 1-0 8-0 2-1 5-0 3-0 4-0 2-0 3-0* 
 2 Grom Różaniec0-5     3-3 3-1 2-2 6-1 3-1 3-2 1-0 7-1 0-1 3-4 2-1 6-2 2-1 3-0 
 3 Victoria Łukowa/Chmielek0-1 3-2     1-0 1-2 2-1 6-1 1-1 1-1 1-3 3-0 2-1 4-1 5-1 3-2 6-0 
 4 Igros Krasnobród1-5 3-0 0-1     0-4 2-2 3-3 4-0 7-0 5-0 2-2 4-1 6-1 3-2 3-1 8-0 
 5 Roztocze Szczebrzeszyn1-2 0-2 1-0 0-2     5-0 0-1 6-0 0-1 4-0 6-0 5-0 1-1 1-0 4-0 6-1 
 6 Korona Łaszczów0-2 0-5 0-4 2-1 1-1     4-1 4-1 0-1 2-0 3-1 1-1 1-1 3-1 0-1 2-1 
 7 Huczwa Tyszowce2-5 2-3 2-2 3-0 3-2 6-2     3-3 8-1 0-0 3-1 3-1 1-0 3-0 3-1 7-3 
 8 Olimpia Miączyn0-1 5-2 0-2 2-0 3-0 1-2 1-1     1-2 2-2 2-0 5-3 3-3 3-1 5-3 5-1 
 9 Sokół Zwierzyniec0-2 0-1 1-0 0-5 1-6 0-2 0-3 3-5     3-2 2-0 1-0 4-0 2-1 1-2 2-1 
 10 Ostoja Skierbieszów0-2 0-2 0-3 1-1 1-0 2-3 4-1 2-4 1-0     3-1 1-0 2-3 3-2 1-4 2-0 
 11 Pogoń 96 Łaszczówka1-1 0-2 1-0 0-2 1-5 0-4 1-5 1-0 2-2 6-1     3-1 6-1 1-0 2-3 2-2 
 12 Włókniarz Frampol0-3 3-0 0-1 0-2 1-4 2-4 1-1 3-1 1-0 2-3 2-0     3-1 1-0 4-3 3-1 
 13 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska)0-5 2-4 2-2 0-4 2-1 1-4 2-1 4-2 0-4 2-5 2-3 0-0     2-1 4-2 3-1 
 14 Gryf Gmina Zamość1-2 0-5 1-1 1-4 2-3 0-4 0-4 1-2 2-1 2-1 0-2 1-0 2-1     3-1 5-1 
 15 Sparta Wożuczyn1-3 0-7 1-3 0-8 1-2 0-3 4-4 2-4 0-1 1-2 1-2 4-2 2-1 2-2     1-2 
 16 Sparta Łabunie0-3 0-1 1-0 1-3 1-3 1-1 3-0 0-2 3-4 0-4 0-4 3-0 4-4 0-3 3-2     

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Unia Hrubieszów 3-0 Sparta Łabunie 10 sierpnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń 96 Łaszczówka 0-2 Igros Krasnobród 10 sierpnia, 17:00
Gryf Gmina Zamość 0-4 Huczwa Tyszowce 10 sierpnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-3 Korona Łaszczów 9 sierpnia, 15:00
Włókniarz Frampol 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 10 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 2-1 Sparta Wożuczyn 10 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 10 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 3-5 Olimpia Miączyn 10 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia

Sparta Łabunie 1-3 Roztocze Szczebrzeszyn 16 sierpnia, 13:00
Sparta Wożuczyn 2-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 16 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-1 Grom Różaniec 17 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Olimpia Miączyn 17 sierpnia, 17:00
w Tarnogrodzie
Korona Łaszczów 1-1 Włókniarz Frampol 16 sierpnia, 14:00
Huczwa Tyszowce 0-0 Ostoja Skierbieszów 17 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 3-2 Gryf Gmina Zamość 17 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 2-1 Pogoń 96 Łaszczówka 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia

Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Sparta Łabunie 24 sierpnia, 15:00
Gryf Gmina Zamość 1-2 Unia Hrubieszów 24 sierpnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Igros Krasnobród 10 września, 16:00
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Włókniarz Frampol 1-1 Huczwa Tyszowce 24 sierpnia, 15:00
Grom Różaniec 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 24 sierpnia, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-4 Sokół Zwierzyniec 24 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Sparta Wożuczyn 24 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 4-1 Olimpia Miączyn 10 września, 16:30
w pierwotnym terminie (24 sierpnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Sparta Łabunie 3-2 Sparta Wożuczyn 27 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-6 Roztocze Szczebrzeszyn 27 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 27 sierpnia, 17:30
w Tarnogrodzie
Korona Łaszczów 0-5 Grom Różaniec 27 sierpnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 3-3 Olimpia Miączyn 27 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 4-1 Włókniarz Frampol 27 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 8-0 Ostoja Skierbieszów 27 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Gryf Gmina Zamość 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 30-31 sierpnia

Gryf Gmina Zamość 5-1 Sparta Łabunie 31 sierpnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 31 sierpnia, 17:00
Włókniarz Frampol 0-3 Unia Hrubieszów 31 sierpnia, 15:00
Grom Różaniec 3-1 Huczwa Tyszowce 10 września, 16:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 17:00) odwołany
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 1-4 Korona Łaszczów 31 sierpnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 30 sierpnia, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-1 Sokół Zwierzyniec 31 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 4-0 Olimpia Miączyn 30 sierpnia, 16:30

Kolejka 6 - 6-7 września

Sparta Łabunie 3-4 Sokół Zwierzyniec 6 września, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Sparta Wożuczyn 7 września, 16:00
w Tarnogrodzie
Korona Łaszczów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 września, 14:00
Huczwa Tyszowce 1-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 6 września, 16:00
Igros Krasnobród 3-0 Grom Różaniec 7 września, 17:00
Unia Hrubieszów 3-1 Olimpia Miączyn 7 września, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Włókniarz Frampol 7 września, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Ostoja Skierbieszów 7 września, 16:00

Kolejka 7 - 13-14 września

Ostoja Skierbieszów 2-0 Sparta Łabunie 13 września, 16:00
Włókniarz Frampol 1-0 Gryf Gmina Zamość 14 września, 15:00
Olimpia Miączyn 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka 14 września, 16:00
Grom Różaniec 0-5 Unia Hrubieszów 14 września, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-4 Igros Krasnobród 14 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Huczwa Tyszowce 13 września, 17:00
Sparta Wożuczyn 0-3 Korona Łaszczów 14 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 14 września, 16:00

Kolejka 8 - 20-21 września

Sparta Łabunie 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 21 września, 16:00
Korona Łaszczów 0-1 Sokół Zwierzyniec 20 września, 15:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Sparta Wożuczyn 21 września, 16:00
Igros Krasnobród 0-4 Roztocze Szczebrzeszyn 21 września, 16:00
Unia Hrubieszów 3-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 21 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-2 Grom Różaniec 21 września, 13:00
Gryf Gmina Zamość 1-2 Olimpia Miączyn 21 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Włókniarz Frampol 20 września, 16:00

Kolejka 9 - 27-28 września

Włókniarz Frampol 3-1 Sparta Łabunie 28 września, 15:00
Olimpia Miączyn 2-2 Ostoja Skierbieszów 28 września, 16:00
Grom Różaniec 6-2 Gryf Gmina Zamość 27 września, 11:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-3 Pogoń 96 Łaszczówka 27 września, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Unia Hrubieszów 27 września, 16:00
Sparta Wożuczyn 0-8 Igros Krasnobród 28 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-3 Huczwa Tyszowce 27 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Korona Łaszczów 28 września, 16:00
w Tarnogrodzie

Kolejka 10 - 4-5 października

Sparta Łabunie 1-1 Korona Łaszczów 5 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 5 października, 14:00
Igros Krasnobród 7-0 Sokół Zwierzyniec 5 października, 15:00
Unia Hrubieszów 2-0 Sparta Wożuczyn 5 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-5 Roztocze Szczebrzeszyn 4 października, 13:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 5 października, 13:00
Ostoja Skierbieszów 0-2 Grom Różaniec 4 października, 16:00
Włókniarz Frampol 3-1 Olimpia Miączyn 5 października, 14:00

Kolejka 11 - 11-12 października

Olimpia Miączyn 5-1 Sparta Łabunie 12 października, 14:00
Grom Różaniec 3-4 Włókniarz Frampol 12 października, 15:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-5 Ostoja Skierbieszów 12 października, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Gryf Gmina Zamość 11 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 1-2 Pogoń 96 Łaszczówka 12 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 0-2 Unia Hrubieszów 12 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Igros Krasnobród 12 października, 15:00
Korona Łaszczów 4-1 Huczwa Tyszowce 12 października, 14:00

Kolejka 12 - 18-19 października

Sparta Łabunie 3-0 Huczwa Tyszowce 19 października, 15:00
Igros Krasnobród 2-2 Korona Łaszczów 19 października, 15:00
Unia Hrubieszów 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 19 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Sokół Zwierzyniec 19 października, 14:00
Gryf Gmina Zamość 3-1 Sparta Wożuczyn 19 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 18 października, 14:00
Włókniarz Frampol 3-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 października, 15:00
Olimpia Miączyn 5-2 Grom Różaniec 19 października, 14:00

Kolejka 13 - 25-26 października

Grom Różaniec 3-0 Sparta Łabunie 26 października, 14:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-2 Olimpia Miączyn 26 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Włókniarz Frampol 26 października, 14:30
Sparta Wożuczyn 1-2 Ostoja Skierbieszów 26 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Gryf Gmina Zamość 26 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Pogoń 96 Łaszczówka 26 października, 14:00
w Tarnogrodzie
Korona Łaszczów 0-2 Unia Hrubieszów 26 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Igros Krasnobród 26 października, 13:00

Kolejka 14 - 2 listopada

Sparta Łabunie 1-3 Igros Krasnobród 2 listopada, 14:00
Unia Hrubieszów 2-0 Huczwa Tyszowce 2 listopada, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 0-4 Korona Łaszczów 2 listopada, 14:00
Gryf Gmina Zamość 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 2 listopada, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1-0 Sokół Zwierzyniec 2 listopada, 14:00
Włókniarz Frampol 4-3 Sparta Wożuczyn 2 listopada, 14:00
Olimpia Miączyn 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 listopada, 12:00
Grom Różaniec 2-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 8-9 listopada

Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3-1 Sparta Łabunie 8 listopada, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Grom Różaniec 8 listopada, 13:00
Sparta Wożuczyn 2-4 Olimpia Miączyn 9 listopada, 14:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Włókniarz Frampol 9 listopada, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Ostoja Skierbieszów 9 listopada, 13:00
w Tarnogrodzie
Korona Łaszczów 3-1 Gryf Gmina Zamość 9 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 9 listopada, 12:00
Igros Krasnobród 1-5 Unia Hrubieszów 9 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 21-22 marca

Olimpia Miączyn 1-2 Sokół Zwierzyniec 22 marca, 14:00
Sparta Łabunie 0-3 Unia Hrubieszów 22 marca, 14:00
Igros Krasnobród 2-2 Pogoń 96 Łaszczówka 22 marca, 15:00
Huczwa Tyszowce 3-0 Gryf Gmina Zamość 22 marca, 13:00
Korona Łaszczów 2-0 Ostoja Skierbieszów 22 marca, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Włókniarz Frampol 22 marca, 15:00
w Tarnogrodzie
Sparta Wożuczyn 0-7 Grom Różaniec 22 marca, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 21 marca, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 marca

Roztocze Szczebrzeszyn 6-1 Sparta Łabunie 28 marca, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4-2 Sparta Wożuczyn 28 marca, 15:00
Grom Różaniec 1-0 Sokół Zwierzyniec 29 marca, 16:00
Olimpia Miączyn 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek 28 marca, 15:00
Włókniarz Frampol 2-4 Korona Łaszczów 29 marca, 15:00
Ostoja Skierbieszów 4-1 Huczwa Tyszowce 29 marca, 15:00
Gryf Gmina Zamość 1-4 Igros Krasnobród 29 marca, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Unia Hrubieszów 29 marca, 14:00
w Hrubieszowie; Pogoń 96 gospodarzem

Kolejka 18 - 4 kwietnia

Olimpia Miączyn 1-2 Korona Łaszczów 4 kwietnia, 14:00
Sparta Łabunie 0-4 Pogoń 96 Łaszczówka 2 kwietnia, 17:00
Unia Hrubieszów 4-0 Gryf Gmina Zamość 4 kwietnia, 14:00
Igros Krasnobród 5-0 Ostoja Skierbieszów 15 kwietnia, 17:00
w pierwotnym terminie (4 kwietnia, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Huczwa Tyszowce 3-1 Włókniarz Frampol 4 kwietnia, 13:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Grom Różaniec 4 kwietnia, 13:00
Sokół Zwierzyniec 4-0 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 4 kwietnia, 13:00
Sparta Wożuczyn 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 11-12 kwietnia

Sparta Wożuczyn 1-2 Sparta Łabunie 12 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Sokół Zwierzyniec 11 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 12 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 6-1 Korona Łaszczów 12 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 1-1 Huczwa Tyszowce 12 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 0-2 Igros Krasnobród 12 kwietnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-2 Unia Hrubieszów 11 kwietnia, 16:00
Gryf Gmina Zamość 0-2 Pogoń 96 Łaszczówka 11 kwietnia, 11:00

Kolejka 20 - 18-19 kwietnia

Olimpia Miączyn 2-0 Igros Krasnobród 19 kwietnia, 16:00
Sparta Łabunie 0-3 Gryf Gmina Zamość 18 kwietnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 6-1 Ostoja Skierbieszów 19 kwietnia, 17:00
Unia Hrubieszów 5-0 Włókniarz Frampol 18 kwietnia, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-3 Grom Różaniec 19 kwietnia, 14:00
Korona Łaszczów 1-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 19 kwietnia, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 19 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Sparta Wożuczyn 18 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 25-26 kwietnia

Sokół Zwierzyniec 2-1 Sparta Łabunie 26 kwietnia, 16:00
Sparta Wożuczyn 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 26 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Korona Łaszczów 25 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Huczwa Tyszowce 25 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 3-1 Igros Krasnobród 26 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 0-1 Unia Hrubieszów 26 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka 26 kwietnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Gryf Gmina Zamość 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 2-3 maja

Sparta Łabunie 0-4 Ostoja Skierbieszów 2 maja, 17:00
Gryf Gmina Zamość 1-0 Włókniarz Frampol 1 maja, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Olimpia Miączyn 2 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 3-1 Grom Różaniec 3 maja, 16:00
Igros Krasnobród 6-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 3 maja, 16:00
Huczwa Tyszowce 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 3 maja, 14:00
Korona Łaszczów 0-1 Sparta Wożuczyn 2 maja, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Sokół Zwierzyniec 2 maja, 11:00

Kolejka 23 - 9-10 maja

Victoria Łukowa/Chmielek 6-0 Sparta Łabunie 10 maja, 17:00
w Tarnogrodzie
Sokół Zwierzyniec 0-2 Korona Łaszczów 10 maja, 16:00
Sparta Wożuczyn 4-4 Huczwa Tyszowce 9 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Igros Krasnobród 9 maja, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-5 Unia Hrubieszów 10 maja, 17:00
Grom Różaniec 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka 10 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 3-1 Gryf Gmina Zamość 10 maja, 16:00
Włókniarz Frampol 2-3 Ostoja Skierbieszów 9 maja, 17:00

Kolejka 24 - 16-17 maja

Sparta Łabunie 3-0 Włókniarz Frampol 17 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-4 Olimpia Miączyn 16 maja, 16:00
Gryf Gmina Zamość 0-5 Grom Różaniec 17 maja, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 6-1 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 17 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn 17 maja, 16:00
Igros Krasnobród 3-1 Sparta Wożuczyn 17 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 8-1 Sokół Zwierzyniec 17 maja, 15:00
Korona Łaszczów 0-4 Victoria Łukowa/Chmielek 17 maja, 16:00

Kolejka 25 - 23-24 maja

Korona Łaszczów 2-1 Sparta Łabunie 24 maja, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 6-1 Huczwa Tyszowce 23 maja, 11:00
w Tarnogrodzie
Sokół Zwierzyniec 0-5 Igros Krasnobród 24 maja, 16:00
Sparta Wożuczyn 1-3 Unia Hrubieszów 23 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Pogoń 96 Łaszczówka 23 maja, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-1 Gryf Gmina Zamość 24 maja, 17:00
Grom Różaniec 7-1 Ostoja Skierbieszów 24 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 5-3 Włókniarz Frampol 23 maja, 16:00

Kolejka 26 - 30-31 maja

Sparta Łabunie 0-2 Olimpia Miączyn 30 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 3-0 Grom Różaniec 31 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 30 maja, 17:00
Gryf Gmina Zamość 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 31 maja, 14:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-3 Sparta Wożuczyn 31 maja, 17:00
Unia Hrubieszów 1-0 Sokół Zwierzyniec 31 maja, 16:00
Igros Krasnobród 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 31 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 6-2 Korona Łaszczów 31 maja, 16:00

Kolejka 27 - 6-7 czerwca

Huczwa Tyszowce 7-3 Sparta Łabunie 4 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 2-1 Igros Krasnobród 4 czerwca, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Unia Hrubieszów 7 czerwca, 17:00
w Tarnogrodzie
Sokół Zwierzyniec 2-0 Pogoń 96 Łaszczówka 7 czerwca, 16:00
Sparta Wożuczyn 2-2 Gryf Gmina Zamość 7 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-0 Ostoja Skierbieszów 6 czerwca, 17:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 0-0 Włókniarz Frampol 7 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 3-2 Olimpia Miączyn 7 czerwca, 16:00

Kolejka 28 - 13-14 czerwca

Sparta Łabunie 0-1 Grom Różaniec 14 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 3-3 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 13 czerwca, 10:00
Włókniarz Frampol 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 13 czerwca, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-4 Sparta Wożuczyn 13 czerwca, 15:00
Gryf Gmina Zamość 2-1 Sokół Zwierzyniec 14 czerwca, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 14 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 1-0 Korona Łaszczów 14 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 3-3 Huczwa Tyszowce 14 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 20-21 czerwca

Igros Krasnobród 8-0 Sparta Łabunie 20 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-5 Unia Hrubieszów 20 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 20 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Gryf Gmina Zamość 20 czerwca, 17:00
Sokół Zwierzyniec 3-2 Ostoja Skierbieszów 20 czerwca, 17:00
Sparta Wożuczyn 4-2 Włókniarz Frampol 20 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Olimpia Miączyn 19 czerwca, 18:00
Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 2-4 Grom Różaniec 20 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 27-28 czerwca

Sparta Łabunie 4-4 Orion Dereźnia (Dereźnia Solska) 28 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 28 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 5-3 Sparta Wożuczyn 28 czerwca, 17:00
Włókniarz Frampol 1-0 Sokół Zwierzyniec 28 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 28 czerwca, 14:00
Gryf Gmina Zamość 0-4 Korona Łaszczów 28 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-5 Huczwa Tyszowce 28 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 0-0 Igros Krasnobród 24 czerwca, 17:00

IV liga 2014/2015 (lubelska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (Biała Podlaska)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Chełm)
Klasa okręgowa 2014/2015 (Lublin)

Klasa A 2014/2015 (Zamość I)
Klasa A 2014/2015 (Zamość II)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas