[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2014/2015, grupa: Zamość II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Płomień Spartan Nieledew 20 54 18 0 2 69-23 9 0 1 40-12 9 0 1 29-11
2.  Orkan Bełżec 20 39 12 3 5 45-29 6 1 3 25-7 6 2 2 20-22
3.  Granica Lubycza Królewska 20 38 12 2 6 46-25 6 0 4 22-13 6 2 2 24-12 2 3 1 0 1 5-5
4.  Potok Sitno 20 38 12 2 6 59-29 6 1 3 39-16 6 1 3 20-13 2 3 1 0 1 5-5
5.  Szumy Susiec 20 34 10 4 6 41-30 4 3 3 16-13 6 1 3 25-17
6.  Andoria Mircze 20 32 10 2 8 46-40 7 0 3 30-18 3 2 5 16-22
7.  Huragan Hrubieszów 20 26 8 2 10 54-49 5 1 4 30-24 3 1 6 24-25
8.  Szyszła Tarnoszyn 20 21 6 3 11 32-39 4 1 5 18-17 2 2 6 14-22
9.  Perła Deszkowice 20 14 4 2 14 28-82 4 1 5 23-36 0 1 9 5-46 2 4 1 1 0 2-1
10.  Ruch Machnów Nowy 20 14 4 2 14 15-47 2 2 6 5-13 2 0 8 10-34 2 1 0 1 1 1-2
11.  GKS Tarnawatka 20 8 2 2 16 21-63 1 2 7 13-26 1 0 9 8-37
Legion Komarów wycofał się z rozgrywek po 3. kolejce. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Płomień Spartan Nieledew    7-1 2-1 1-3 6-4 3-0 2-1 2-1 9-0 2-1 6-0 
 2 Orkan Bełżec1-0     2-2 0-1 0-1 0-1 5-1 4-1 3-0 6-0 4-0 
 3 Granica Lubycza Królewska2-3 1-2     3-1 1-2 5-1 0-4 1-0 3-0* 3-0 3-0 
 4 Potok Sitno2-3 0-1 4-2     4-3 2-2 4-2 1-2 10-0 2-1 10-0 
 5 Szumy Susiec2-4 0-0 0-1 2-2     2-1 1-0 1-1 2-0 6-2 0-2 
 6 Andoria Mircze2-4 5-2 1-2 2-1 1-3     3-2 5-2 3-1 6-0 2-1 
 7 Huragan Hrubieszów0-3 2-4 1-2 1-5 0-0 5-4     2-1 9-2 6-1 4-2 
 8 Szyszła Tarnoszyn1-3 1-2 1-1 3-0 3-6 0-1 3-0*     3-1 0-2 3-1 
 9 Perła Deszkowice0-4 3-4 1-7 1-2 2-1 4-3 4-10 3-3     2-1 3-1 
 10 Ruch Machnów Nowy0-1 2-2 0-3 0-2 0-1 0-2 0-1 1-0 0-0     2-1 
 11 GKS Tarnawatka1-4 1-2 0-3 0-3 0-4 1-1 3-3 2-3 4-1 1-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Potok Sitno 1-2 Szyszła Tarnoszyn 17 sierpnia, 17:00
Andoria Mircze 1-3 Szumy Susiec 17 sierpnia, 16:00
GKS Tarnawatka 1-2 Ruch Machnów Nowy 17 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew - Legion Komarów 17 sierpnia, 16:00
było 10-0, anulowany
Perła Deszkowice 3-4 Orkan Bełżec 17 sierpnia, 15:00
Huragan Hrubieszów 1-2 Granica Lubycza Królewska 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Szyszła Tarnoszyn 1-1 Granica Lubycza Królewska 23 sierpnia, 11:00
Orkan Bełżec 5-1 Huragan Hrubieszów 24 sierpnia, 16:00
Legion Komarów - Perła Deszkowice 24 sierpnia, 17:00
było 0-8, anulowany
Ruch Machnów Nowy 0-1 Płomień Spartan Nieledew 24 sierpnia, 17:00
Szumy Susiec 0-2 GKS Tarnawatka 24 sierpnia, 13:00
Potok Sitno 2-2 Andoria Mircze 24 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Andoria Mircze 5-2 Szyszła Tarnoszyn 31 sierpnia, 16:00
GKS Tarnawatka 0-3 Potok Sitno 17 września, 17:00
w pierwotnym terminie (31 sierpnia, 16:00) przerwany w 42. minucie przy stanie 0-1 z powodu obfitych opadów deszczu; w drugim terminie dokończony
Płomień Spartan Nieledew 6-4 Szumy Susiec 31 sierpnia, 16:00
Perła Deszkowice 2-1 Ruch Machnów Nowy 30 sierpnia, 17:00
Huragan Hrubieszów - Legion Komarów 30 sierpnia, 16:00
było 13-1, anulowany
Granica Lubycza Królewska 1-2 Orkan Bełżec 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 6-7 września

Pauza: Granica Lubycza Królewska.
 
Szyszła Tarnoszyn 1-2 Orkan Bełżec 7 września, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-1 Huragan Hrubieszów 7 września, 17:00
Szumy Susiec 2-0 Perła Deszkowice 7 września, 15:00
Potok Sitno 2-3 Płomień Spartan Nieledew 7 września, 13:00
Andoria Mircze 2-1 GKS Tarnawatka 7 września, 11:00
w Werbkowicach

Kolejka 5 - 13-14 września

Pauza: Orkan Bełżec.
 
GKS Tarnawatka 2-3 Szyszła Tarnoszyn 14 września, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Andoria Mircze 14 września, 16:00
Perła Deszkowice 1-2 Potok Sitno 14 września, 16:00
Huragan Hrubieszów 0-0 Szumy Susiec 13 września, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Ruch Machnów Nowy 14 września, 16:00

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Szyszła Tarnoszyn.
 
Ruch Machnów Nowy 2-2 Orkan Bełżec 20 września, 11:00
Szumy Susiec 0-1 Granica Lubycza Królewska 21 września, 13:00
Potok Sitno 4-2 Huragan Hrubieszów 21 września, 15:00
Andoria Mircze 3-1 Perła Deszkowice 21 września, 15:00
GKS Tarnawatka 1-4 Płomień Spartan Nieledew 21 września, 14:00

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Ruch Machnów Nowy.
 
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Szyszła Tarnoszyn 28 września, 15:00
Perła Deszkowice 3-1 GKS Tarnawatka 28 września, 16:00
Huragan Hrubieszów 5-4 Andoria Mircze 27 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 3-1 Potok Sitno 28 września, 15:00
Orkan Bełżec 0-1 Szumy Susiec 28 września, 16:00

Kolejka 8 - 4-5 października

Pauza: Szumy Susiec.
 
Szyszła Tarnoszyn 0-2 Ruch Machnów Nowy 5 października, 15:00
Potok Sitno 0-1 Orkan Bełżec 5 października, 15:00
Andoria Mircze 1-2 Granica Lubycza Królewska 5 października, 15:00
GKS Tarnawatka 3-3 Huragan Hrubieszów 5 października, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 9-0 Perła Deszkowice 5 października, 14:00

Kolejka 9 - 11-12 października

Pauza: Potok Sitno.
 
Perła Deszkowice 3-3 Szyszła Tarnoszyn 12 października, 15:00
Huragan Hrubieszów 0-3 Płomień Spartan Nieledew 11 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 GKS Tarnawatka 11 października, 15:00
Orkan Bełżec 0-1 Andoria Mircze 12 października, 15:00
Ruch Machnów Nowy 0-1 Szumy Susiec 12 października, 16:00

Kolejka 10 - 18-19 października

Pauza: Andoria Mircze.
 
Szyszła Tarnoszyn 3-6 Szumy Susiec 19 października, 15:00
Potok Sitno 2-1 Ruch Machnów Nowy 19 października, 15:00
GKS Tarnawatka 1-2 Orkan Bełżec 19 października, 13:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Granica Lubycza Królewska 19 października, 14:00
Perła Deszkowice 4-10 Huragan Hrubieszów 19 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: GKS Tarnawatka.
 
Huragan Hrubieszów 2-1 Szyszła Tarnoszyn 24 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 3-0 Perła Deszkowice 26 października, 13:00
(wo)
goście nie skompletowali składu
Orkan Bełżec 1-0 Płomień Spartan Nieledew 26 października, 14:00
Ruch Machnów Nowy 0-2 Andoria Mircze 25 października, 14:00
Szumy Susiec 2-2 Potok Sitno 25 października, 14:30

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

Pauza: Płomień Spartan Nieledew.
 
Szyszła Tarnoszyn 3-0 Potok Sitno 12 kwietnia, 16:00
Szumy Susiec 2-1 Andoria Mircze 12 kwietnia, 12:00
Ruch Machnów Nowy 2-1 GKS Tarnawatka 12 kwietnia, 14:00
Orkan Bełżec 3-0 Perła Deszkowice 12 kwietnia, 15:00
Granica Lubycza Królewska 0-4 Huragan Hrubieszów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Pauza: Perła Deszkowice.
 
Granica Lubycza Królewska 1-0 Szyszła Tarnoszyn 18 kwietnia, 16:00
Huragan Hrubieszów 2-4 Orkan Bełżec 18 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Ruch Machnów Nowy 18 kwietnia, 16:00
GKS Tarnawatka 0-4 Szumy Susiec 19 kwietnia, 13:00
Andoria Mircze 2-1 Potok Sitno 19 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

Pauza: Huragan Hrubieszów.
 
Szyszła Tarnoszyn 0-1 Andoria Mircze 26 kwietnia, 16:00
Potok Sitno 10-0 GKS Tarnawatka 26 kwietnia, 14:00
Szumy Susiec 2-4 Płomień Spartan Nieledew 25 kwietnia, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-0 Perła Deszkowice 26 kwietnia, 14:00
Orkan Bełżec 2-2 Granica Lubycza Królewska 26 kwietnia, 15:30

Kolejka 15 - 2-3 maja

Pauza: Granica Lubycza Królewska.
 
Orkan Bełżec 4-1 Szyszła Tarnoszyn 1 maja, 13:00
Huragan Hrubieszów 6-1 Ruch Machnów Nowy 3 maja, 16:00
Perła Deszkowice 2-1 Szumy Susiec 1 maja, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Potok Sitno 2 maja, 13:00
GKS Tarnawatka 1-1 Andoria Mircze 3 maja, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 maja

Pauza: Orkan Bełżec.
 
Szyszła Tarnoszyn 3-1 GKS Tarnawatka 9 maja, 11:00
Andoria Mircze 2-4 Płomień Spartan Nieledew 10 maja, 15:00
Potok Sitno 10-0 Perła Deszkowice 10 maja, 16:00
Szumy Susiec 1-0 Huragan Hrubieszów 9 maja, 16:00
Ruch Machnów Nowy 0-3 Granica Lubycza Królewska 10 maja, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

Pauza: Szyszła Tarnoszyn.
 
Orkan Bełżec 6-0 Ruch Machnów Nowy 16 maja, 11:00
Granica Lubycza Królewska 1-2 Szumy Susiec 17 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów 1-5 Potok Sitno 16 maja, 16:00
Perła Deszkowice 4-3 Andoria Mircze 17 maja, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 6-0 GKS Tarnawatka 17 maja, 16:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

Pauza: Ruch Machnów Nowy.
 
Szyszła Tarnoszyn 1-3 Płomień Spartan Nieledew 24 maja, 16:00
GKS Tarnawatka 4-1 Perła Deszkowice 24 maja, 13:00
Andoria Mircze 3-2 Huragan Hrubieszów 17 czerwca, 17:00
w pierwotnym terminie (23 maja 16:00) odwołany z powodu choroby zawodników gospodarzy
Potok Sitno 4-2 Granica Lubycza Królewska 24 maja, 14:00
Szumy Susiec 0-0 Orkan Bełżec 24 maja, 13:00

Kolejka 19 - 30-31 maja

Pauza: Szumy Susiec.
 
Ruch Machnów Nowy 1-0 Szyszła Tarnoszyn 30 maja, 17:00
Orkan Bełżec 0-1 Potok Sitno 30 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 5-1 Andoria Mircze 30 maja, 17:00
Huragan Hrubieszów 4-2 GKS Tarnawatka 30 maja, 16:00
Perła Deszkowice 0-4 Płomień Spartan Nieledew 30 maja, 16:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

Pauza: Potok Sitno.
 
Szyszła Tarnoszyn 3-1 Perła Deszkowice 7 czerwca, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 2-1 Huragan Hrubieszów 6 czerwca, 17:00
GKS Tarnawatka 0-3 Granica Lubycza Królewska 7 czerwca, 13:00
w Wieprzowie
Andoria Mircze 5-2 Orkan Bełżec 6 czerwca, 17:00
Szumy Susiec 6-2 Ruch Machnów Nowy 7 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Pauza: Andoria Mircze.
 
Szumy Susiec 1-1 Szyszła Tarnoszyn 14 czerwca, 17:00
Ruch Machnów Nowy 0-2 Potok Sitno 14 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 4-0 GKS Tarnawatka 14 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 2-3 Płomień Spartan Nieledew 14 czerwca, 17:00
Huragan Hrubieszów 9-2 Perła Deszkowice 14 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

Pauza: GKS Tarnawatka.
 
Szyszła Tarnoszyn 3-0 Huragan Hrubieszów 21 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Perła Deszkowice 1-7 Granica Lubycza Królewska 21 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 7-1 Orkan Bełżec 21 czerwca, 17:00
Andoria Mircze 6-0 Ruch Machnów Nowy 21 czerwca, 17:00
Potok Sitno 4-3 Szumy Susiec 21 czerwca, 17:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (Zamość)

Klasa A 2014/2015 (Zamość I)

Klasa B 2014/2015 (Zamość II)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas