[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rudnia Zabłudów 24 58 19 1 4 71-21 11 0 1 45-8 8 1 3 26-13
2.  LZS Narewka 24 52 15 7 2 61-19 7 4 1 23-10 8 3 1 38-9
3.  Hetman Białystok 24 51 16 3 5 43-26 8 1 3 27-16 8 2 2 16-10
4.  Kolejarz Czeremcha 24 44 14 2 8 59-38 8 1 3 31-15 6 1 5 28-23
5.  Krypnianka Krypno 24 41 12 5 7 64-45 6 2 4 29-19 6 3 3 35-26
6.  Korona Dobrzyniewo Duże 24 35 10 5 9 53-34 6 2 4 27-17 4 3 5 26-17
7.  Husar Nurzec 24 34 10 4 10 49-60 6 0 6 27-29 4 4 4 22-31
8.  Orlęta Czyżew 24 30 9 3 12 45-53 6 1 5 34-26 3 2 7 11-27
9.  COKiS Ciechanowiec 24 27 8 3 13 35-53 5 3 4 20-20 3 0 9 15-33
10.  Tur II Bielsk Podlaski 24 24 6 6 12 27-44 5 3 4 17-16 1 3 8 10-28
11.  Pasja Kleosin 24 15 3 6 15 29-64 2 3 7 19-27 1 3 8 10-37
12.  Pionier Brańsk 24 13 3 4 17 28-76 3 4 5 19-33 0 0 12 9-43
13.  Iskra Narew 24 18 5 3 16 32-63 4 2 6 16-26 1 1 10 16-37
Iskra Narew i Promil Białystok wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Wyniki Promila zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Rudnia Zabłudów    2-1 0-1 4-1 4-1 2-1 9-1 5-0 2-1 4-1 7-0 3-0 3-0* 
 2 LZS Narewka0-2     0-0 1-1 2-2 2-1 2-1 3-0 5-0 0-0 2-1 3-2 3-0* 
 3 Hetman Białystok0-2 0-0     2-1 5-1 0-3 6-1 2-0 4-1 3-2 1-0 4-1 0-4 
 4 Kolejarz Czeremcha3-1 0-3 0-1     4-2 0-0 2-3 5-1 2-1 2-0 5-0 3-0* 5-3 
 5 Krypnianka Krypno3-1 0-3 1-2 5-1     1-0 4-4 1-2 4-2 0-1 1-0 6-0 3-3 
 6 Korona Dobrzyniewo Duże1-4 0-0 0-3 2-3 1-3     1-1 4-1 3-1 3-0 4-0 5-1 3-0* 
 7 Husar Nurzec0-2 1-6 0-1 1-4 3-5 0-2     4-1 4-1 4-3 3-1 3-1 4-2 
 8 Orlęta Czyżew0-2 1-4 7-1 2-1 2-4 1-5 2-2     1-3 4-1 7-0 3-0* 4-3 
 9 COKiS Ciechanowiec0-3 1-3 2-1 1-6 1-1 3-2 3-0* 0-1     1-1 1-1 4-0 3-1 
 10 Tur II Bielsk Podlaski1-4 1-6 0-0 2-0 1-1 0-0 0-1 2-1 4-0     2-3 1-0 3-0* 
 11 Pasja Kleosin2-3 1-4 0-2 2-3 2-5 2-2 1-4 0-0 1-2 0-0     5-2 3-0* 
 12 Pionier Brańsk2-2 0-6 0-1 1-4 1-7 0-8 1-1 1-1 3-0* 5-1 2-2     3-0* 
 13 Iskra Narew1-0 2-2 0-3* 0-3* 0-3* 6-2 0-3* 0-3* 0-3* 2-0 2-2 3-2     

REKLAMA

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Rudnia Zabłudów 2-1 COKiS Ciechanowiec 17 sierpnia, 16:00
Husar Nurzec 0-1 Hetman Białystok 17 sierpnia, 17:00
Pionier Brańsk 5-1 Tur II Bielsk Podlaski 17 sierpnia, 11:00
Promil Białystok - Iskra Narew 23 września, 19:00
w pierwotnym terminie (17 sierpnia, 17:00) odwołany, było 0-2, anulowany
Pasja Kleosin 2-3 Kolejarz Czeremcha 17 sierpnia, 16:00
Orlęta Czyżew 1-5 Korona Dobrzyniewo Duże 17 sierpnia, 17:00
LZS Narewka 2-2 Krypnianka Krypno 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

COKiS Ciechanowiec 1-1 Krypnianka Krypno 23 sierpnia, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-0 LZS Narewka 24 sierpnia, 17:00
Kolejarz Czeremcha 5-1 Orlęta Czyżew 24 sierpnia, 17:00
Iskra Narew 2-2 Pasja Kleosin 24 sierpnia, 17:00
Tur II Bielsk Podlaski - Promil Białystok 24 sierpnia, 16:00
było 4-0, anulowany
Hetman Białystok 4-1 Pionier Brańsk 23 sierpnia, 11:00
Rudnia Zabłudów 9-1 Husar Nurzec 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Husar Nurzec 4-1 COKiS Ciechanowiec 31 sierpnia, 17:00
Pionier Brańsk 2-2 Rudnia Zabłudów 31 sierpnia, 16:00
Promil Białystok - Hetman Białystok 31 sierpnia, 11:00
było 0-6, anulowany
Pasja Kleosin 0-0 Tur II Bielsk Podlaski 30 sierpnia, 15:00
Orlęta Czyżew 4-3 Iskra Narew 31 sierpnia, 16:00
LZS Narewka 1-1 Kolejarz Czeremcha 31 sierpnia, 16:00
Krypnianka Krypno 1-0 Korona Dobrzyniewo Duże 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 6-7 września

COKiS Ciechanowiec 3-2 Korona Dobrzyniewo Duże 6 września, 17:00
Kolejarz Czeremcha 4-2 Krypnianka Krypno 7 września, 14:00
Iskra Narew 2-2 LZS Narewka 7 września, 16:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-1 Orlęta Czyżew 7 września, 16:00
Hetman Białystok 1-0 Pasja Kleosin 6 września, 11:00
Rudnia Zabłudów - Promil Białystok 7 września, 13:00
było 3-1, anulowany
Husar Nurzec 3-1 Pionier Brańsk 7 września, 16:00

Kolejka 5 - 13-14 września

Pionier Brańsk 3-0 COKiS Ciechanowiec 14 września, 16:00
(wo)
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Promil Białystok - Husar Nurzec 14 września, 11:00
było 1-6, anulowany
Pasja Kleosin 2-3 Rudnia Zabłudów 14 września, 17:00
Orlęta Czyżew 7-1 Hetman Białystok 14 września, 14:00
LZS Narewka 0-0 Tur II Bielsk Podlaski 14 września, 15:00
Krypnianka Krypno 3-3 Iskra Narew 13 września, 13:00
Korona Dobrzyniewo Duże 2-3 Kolejarz Czeremcha 14 września, 12:00

Kolejka 6 - 20-21 września

COKiS Ciechanowiec 1-6 Kolejarz Czeremcha 20 września, 16:00
Iskra Narew 6-2 Korona Dobrzyniewo Duże 21 września, 16:00
Tur II Bielsk Podlaski 1-1 Krypnianka Krypno 20 września, 16:00
Hetman Białystok 0-0 LZS Narewka 20 września, 12:00
Rudnia Zabłudów 5-0 Orlęta Czyżew 20 września, 15:00
Husar Nurzec 3-1 Pasja Kleosin 21 września, 14:00
Pionier Brańsk - Promil Białystok 21 września, 13:00
było 6-1, anulowany

Kolejka 7 - 27-28 września

Promil Białystok - COKiS Ciechanowiec 28 września, 15:30
było 0-6, anulowany
Pasja Kleosin 5-2 Pionier Brańsk 27 września, 15:00
Orlęta Czyżew 2-2 Husar Nurzec 28 września, 14:00
LZS Narewka 0-2 Rudnia Zabłudów 28 września, 15:00
Krypnianka Krypno 1-2 Hetman Białystok 27 września, 16:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Tur II Bielsk Podlaski 28 września, 12:00
Kolejarz Czeremcha 5-3 Iskra Narew 28 września, 14:00

Kolejka 8 - 4-5 października

COKiS Ciechanowiec 3-1 Iskra Narew 4 października, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-0 Kolejarz Czeremcha 5 października, 15:00
Hetman Białystok 0-3 Korona Dobrzyniewo Duże 4 października, 11:00
Rudnia Zabłudów 4-1 Krypnianka Krypno 5 października, 15:00
Husar Nurzec 1-6 LZS Narewka 5 października, 14:00
Pionier Brańsk 1-1 Orlęta Czyżew 5 października, 15:00
Promil Białystok - Pasja Kleosin 4 października, 15:30
było 0-8, anulowany

Kolejka 9 - 11-12 października

Pasja Kleosin 1-2 COKiS Ciechanowiec 11 października, 15:00
Orlęta Czyżew - Promil Białystok 12 października, 14:00
było 5-1, anulowany
LZS Narewka 3-2 Pionier Brańsk 12 października, 14:00
Krypnianka Krypno 4-4 Husar Nurzec 11 października, 15:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-4 Rudnia Zabłudów 12 października, 12:00
Kolejarz Czeremcha 0-1 Hetman Białystok 12 października, 14:00
Iskra Narew 2-0 Tur II Bielsk Podlaski 12 października, 15:00

Kolejka 10 - 18-19 października

COKiS Ciechanowiec 1-1 Tur II Bielsk Podlaski 18 października, 15:00
Hetman Białystok 0-4 Iskra Narew 18 października, 12:00
Rudnia Zabłudów 4-1 Kolejarz Czeremcha 18 października, 15:00
Husar Nurzec 0-2 Korona Dobrzyniewo Duże 19 października, 15:00
Pionier Brańsk 1-7 Krypnianka Krypno 19 października, 14:00
Promil Białystok - LZS Narewka 19 października, 14:00
było 1-5, anulowany
Pasja Kleosin 0-0 Orlęta Czyżew 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 25-26 października

Orlęta Czyżew 1-3 COKiS Ciechanowiec 26 października, 14:00
LZS Narewka 2-1 Pasja Kleosin 26 października, 14:00
Krypnianka Krypno - Promil Białystok 26 października, 14:00
było 2-2, anulowany
Korona Dobrzyniewo Duże 5-1 Pionier Brańsk 26 października, 13:00
Kolejarz Czeremcha 2-3 Husar Nurzec 26 października, 14:00
Iskra Narew 1-0 Rudnia Zabłudów 26 października, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-0 Hetman Białystok 25 października, 15:00

Kolejka 12 - 2 listopada

COKiS Ciechanowiec 2-1 Hetman Białystok 2 listopada, 14:00
Rudnia Zabłudów 4-1 Tur II Bielsk Podlaski 2 listopada, 14:00
Husar Nurzec 4-2 Iskra Narew 2 listopada, 14:00
Pionier Brańsk 1-4 Kolejarz Czeremcha 2 listopada, 13:00
Promil Białystok - Korona Dobrzyniewo Duże 2 listopada, 10:00
było 1-8, anulowany
Pasja Kleosin 2-5 Krypnianka Krypno 2 listopada, 14:00
Orlęta Czyżew 1-4 LZS Narewka 2 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 8-9 listopada

LZS Narewka 5-0 COKiS Ciechanowiec 8 listopada, 12:00
Krypnianka Krypno 1-2 Orlęta Czyżew 9 listopada, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-0 Pasja Kleosin 9 listopada, 13:00
Kolejarz Czeremcha - Promil Białystok 9 listopada, 13:00
goście zrezygnowali z gry, zweryfikowany na 3-0 (wo), później anulowany
Iskra Narew 3-2 Pionier Brańsk 9 listopada, 14:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-1 Husar Nurzec 8 listopada, 11:00
Hetman Białystok 0-2 Rudnia Zabłudów 8 listopada, 12:00

Kolejka 14 - 21-22 marca

Pauza: Iskra Narew.
 
COKiS Ciechanowiec 0-3 Rudnia Zabłudów 21 marca, 15:00
Hetman Białystok 6-1 Husar Nurzec 21 marca, 12:30
Tur II Bielsk Podlaski 1-0 Pionier Brańsk 21 marca, 15:00
Kolejarz Czeremcha 5-0 Pasja Kleosin 22 marca, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 4-1 Orlęta Czyżew 22 marca, 12:00
Krypnianka Krypno 0-3 LZS Narewka 22 marca, 14:00

Kolejka 15 - 28-29 marca

Pauza: Tur II Bielsk Podlaski.
 
Krypnianka Krypno 4-2 COKiS Ciechanowiec 29 marca, 14:00
LZS Narewka 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 29 marca, 14:00
Orlęta Czyżew 2-1 Kolejarz Czeremcha 29 marca, 14:00
Pasja Kleosin 3-0 Iskra Narew
(wo)
Pionier Brańsk 0-1 Hetman Białystok 29 marca, 12:00
Husar Nurzec 0-2 Rudnia Zabłudów 29 marca, 14:00

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Pauza: Hetman Białystok.
 
COKiS Ciechanowiec 3-0 Husar Nurzec 3 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 0-2
Rudnia Zabłudów 3-0 Pionier Brańsk 4 kwietnia, 15:00
Tur II Bielsk Podlaski 2-3 Pasja Kleosin 4 kwietnia, 15:00
Iskra Narew 0-3 Orlęta Czyżew
(wo)
Kolejarz Czeremcha 0-3 LZS Narewka 4 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-3 Krypnianka Krypno 4 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 11-12 kwietnia

Pauza: Rudnia Zabłudów.
 
Korona Dobrzyniewo Duże 3-1 COKiS Ciechanowiec 11 kwietnia, 11:00
Krypnianka Krypno 5-1 Kolejarz Czeremcha 11 kwietnia, 15:00
LZS Narewka 3-0 Iskra Narew
(wo)
Orlęta Czyżew 4-1 Tur II Bielsk Podlaski 17 maja, 15:00
Pasja Kleosin 0-2 Hetman Białystok 11 kwietnia, 14:00
Pionier Brańsk 1-1 Husar Nurzec 12 kwietnia, 12:00

Kolejka 18 - 18-19 kwietnia

Pauza: Husar Nurzec.
 
COKiS Ciechanowiec 4-0 Pionier Brańsk 18 kwietnia, 16:00
Rudnia Zabłudów 7-0 Pasja Kleosin 19 kwietnia, 15:30
Hetman Białystok 2-0 Orlęta Czyżew 18 kwietnia, 13:00
Tur II Bielsk Podlaski 1-6 LZS Narewka 18 kwietnia, 15:00
Iskra Narew 0-3 Krypnianka Krypno
(wo)
Kolejarz Czeremcha 0-0 Korona Dobrzyniewo Duże 19 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 25-26 kwietnia

Pauza: Pionier Brańsk.
 
Kolejarz Czeremcha 2-1 COKiS Ciechanowiec 26 kwietnia, 14:00
Korona Dobrzyniewo Duże 3-0 Iskra Narew
(wo)
Krypnianka Krypno 0-1 Tur II Bielsk Podlaski 26 kwietnia, 14:00
LZS Narewka 0-0 Hetman Białystok 26 kwietnia, 15:00
Orlęta Czyżew 0-2 Rudnia Zabłudów 26 kwietnia, 15:00
Pasja Kleosin 1-4 Husar Nurzec 25 kwietnia, 12:00

Kolejka 20 - 1 maja

Pauza: COKiS Ciechanowiec.
 
Pionier Brańsk 2-2 Pasja Kleosin 3 maja, 12:00
Husar Nurzec 4-1 Orlęta Czyżew 3 maja, 14:00
Rudnia Zabłudów 2-1 LZS Narewka 11 kwietnia, 14:00
Hetman Białystok 5-1 Krypnianka Krypno 1 maja, 11:00
Tur II Bielsk Podlaski 0-0 Korona Dobrzyniewo Duże 3 maja, 16:00
Iskra Narew 0-3 Kolejarz Czeremcha
(wo)

Kolejka 21 - 9-10 maja

Pauza: Pasja Kleosin.
 
Iskra Narew 0-3 COKiS Ciechanowiec
(wo)
Kolejarz Czeremcha 2-0 Tur II Bielsk Podlaski 9 maja, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 0-3 Hetman Białystok 10 maja, 12:00
Krypnianka Krypno 3-1 Rudnia Zabłudów 10 maja, 14:00
LZS Narewka 2-1 Husar Nurzec 10 maja, 16:00
Orlęta Czyżew 3-0 Pionier Brańsk 10 maja, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 22 - 16-17 maja

Pauza: Orlęta Czyżew.
 
COKiS Ciechanowiec 1-1 Pasja Kleosin 17 maja, 16:00
Pionier Brańsk 0-6 LZS Narewka 17 maja, 12:00
Husar Nurzec 3-5 Krypnianka Krypno 17 maja, 14:00
Rudnia Zabłudów 2-1 Korona Dobrzyniewo Duże 17 maja, 15:00
Hetman Białystok 2-1 Kolejarz Czeremcha 16 maja, 10:30
Tur II Bielsk Podlaski 3-0 Iskra Narew
(wo)

Kolejka 23 - 23-24 maja

Pauza: LZS Narewka.
 
Tur II Bielsk Podlaski 4-0 COKiS Ciechanowiec 24 maja, 16:00
Iskra Narew 0-3 Hetman Białystok
(wo)
Kolejarz Czeremcha 3-1 Rudnia Zabłudów 24 maja, 17:00
Korona Dobrzyniewo Duże 1-1 Husar Nurzec 7 czerwca, 14:00
Krypnianka Krypno 6-0 Pionier Brańsk 24 maja, 14:00
Orlęta Czyżew 7-0 Pasja Kleosin 24 maja, 17:00

Kolejka 24 - 30-31 maja

Pauza: Krypnianka Krypno.
 
COKiS Ciechanowiec 0-1 Orlęta Czyżew 30 maja, 15:00
Pasja Kleosin 1-4 LZS Narewka 30 maja, 15:00
Pionier Brańsk 0-8 Korona Dobrzyniewo Duże 31 maja, 12:00
Husar Nurzec 1-4 Kolejarz Czeremcha 31 maja, 14:00
Rudnia Zabłudów 3-0 Iskra Narew
(wo)
Hetman Białystok 3-2 Tur II Bielsk Podlaski 30 maja, 10:30

Kolejka 25 - 6-7 czerwca

Pauza: Korona Dobrzyniewo Duże.
 
Hetman Białystok 4-1 COKiS Ciechanowiec 7 czerwca, 10:30
Tur II Bielsk Podlaski 1-4 Rudnia Zabłudów 7 czerwca, 14:00
Iskra Narew 0-3 Husar Nurzec
(wo)
Kolejarz Czeremcha 3-0 Pionier Brańsk
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Krypnianka Krypno 1-0 Pasja Kleosin 7 czerwca, 14:00
LZS Narewka 3-0 Orlęta Czyżew 6 czerwca, 15:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 13-14 czerwca

Pauza: Kolejarz Czeremcha.
 
COKiS Ciechanowiec 1-3 LZS Narewka 13 czerwca, 11:00
Orlęta Czyżew 2-4 Krypnianka Krypno 13 czerwca, 16:00
Pasja Kleosin 2-2 Korona Dobrzyniewo Duże 13 czerwca, 16:00
Pionier Brańsk 3-0 Iskra Narew
(wo)
Husar Nurzec 4-3 Tur II Bielsk Podlaski 13 czerwca, 14:00
Rudnia Zabłudów 0-1 Hetman Białystok 13 czerwca, 13:00

IV liga 2014/2015 (podlaska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (podlaska II)

Klasa A 2014/2015 (podlaska I)
Klasa A 2014/2015 (podlaska II)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas