[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Unia Susz 30 74 23 5 2 79-21 10 3 2 33-8 13 2 0 46-13
2.  Orzeł Janowiec Kościelny 30 61 19 4 7 77-37 11 2 2 45-14 8 2 5 32-23
3.  Start Nidzica 30 58 17 7 6 73-43 10 3 2 41-17 7 4 4 32-26
4.  Tęcza Miłomłyn 30 52 16 4 10 62-36 8 4 3 34-18 8 0 7 28-18
5.  Ewingi Zalewo 30 48 15 3 12 60-51 7 2 6 30-24 8 1 6 30-27
6.  GKS Stawiguda 30 46 13 7 10 54-42 8 2 5 29-22 5 5 5 25-20
7.  Wel Lidzbark 30 45 13 6 11 53-60 9 1 5 31-25 4 5 6 22-35
8.  Fortuna Dorotowo Gągławki 30 43 11 10 9 65-63 7 5 3 36-29 4 5 6 29-34 2 4 1 1 0 7-5
9.  Polonia Iłowo 30 43 13 4 13 54-72 8 2 5 28-27 5 2 8 26-45 2 1 0 1 1 5-7
10.  Kormoran Zwierzewo 30 42 13 3 14 70-72 7 0 8 42-38 6 3 6 28-34
11.  Radomniak Radomno 30 38 11 5 14 58-57 6 4 5 37-25 5 1 9 21-32
12.  Syrena Młynary 30 36 10 6 14 63-68 6 3 6 37-32 4 3 8 26-36
13.  Concordia II Elbląg 30 29 8 5 17 45-74 4 4 7 28-29 4 1 10 17-45
14.  Grunwald Gierzwałd 30 18 5 3 22 28-87 2 1 12 10-42 3 2 10 18-45
15.  Zalew Frombork 30 25 8 1 21 44-69 4 1 10 25-31 4 0 11 19-38
 Olimpia II Elbląg 30 22 7 1 22 39-78 6 0 9 29-31 1 1 13 10-47
Olimpia II Elbląg i Zalew Frombork wycofały się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Unia Susz    0-1 1-1 2-0 1-1 3-0 2-1 5-0 0-1 1-1 2-0 2-1 2-0 4-0 3-0* 5-1 
 2 Orzeł Janowiec Kościelny2-4     0-0 2-1 4-0 3-1 7-1 2-1 5-0 1-2 2-1 2-2 3-0* 2-0 3-0 7-1 
 3 Start Nidzica1-1 1-0     4-2 2-1 1-1 2-2 2-3 5-1 3-1 4-1 3-1 1-2 5-0 3-0* 4-1 
 4 Tęcza Miłomłyn0-0 2-0 4-1     2-0 0-4 1-2 0-0 6-2 5-1 2-2 5-2 0-3 1-1 3-0* 3-0* 
 5 Ewingi Zalewo0-1 1-1 1-3 0-2     1-1 3-0* 3-1 4-2 2-3 2-4 1-4 2-1 5-1 2-0 3-0* 
 6 GKS Stawiguda2-3 5-1 0-1 0-3* 3-1     1-2 0-3 2-1 2-2 2-0 2-2 2-1 2-1 3-0* 3-1 
 7 Wel Lidzbark0-4 0-3 2-1 0-4 1-5 1-0     3-2 2-1 2-3 3-1 3-1 0-0 8-0* 3-0* 3-0* 
 8 Fortuna Dorotowo Gągławki0-4 5-5 1-1 1-4 2-4 1-1 2-2     6-4 3-1 1-0 1-1 3-0* 2-1 3-0* 5-1 
 9 Polonia Iłowo0-4 3-2 0-4 0-3 0-3 2-0 4-3 1-1     2-2 1-3 3-0 3-0* 3-1 3-0* 3-1 
 10 Kormoran Zwierzewo1-7 4-0 4-2 1-2 1-2 0-3 1-4 4-7 2-3     3-0* 4-5 7-0 5-2 2-1 3-0* 
 11 Radomniak Radomno0-2 1-2 2-2 0-2 4-1 4-2 1-1 3-3 0-0 1-2     4-1 10-2 1-2 4-2 2-1 
 12 Syrena Młynary0-1 0-4 2-3 1-4 3-5 1-1 1-1 7-3 3-3 3-1 2-0     5-1 5-1 1-4 3-0* 
 13 Concordia II Elbląg2-3 1-2 1-6 3-0 0-1 1-1 0-3* 1-1 0-3* 3-0 8-0 4-3     2-2 2-4 0-0 
 14 Grunwald Gierzwałd1-6 0-5 0-4 2-1 1-2 0-2 3-0 0-0 0-2 0-4 0-3 0-1 1-3     2-6 0-3 
 15 Zalew Frombork1-2 0-3* 1-2 1-0 0-3* 2-5 0-0 3-1 10-0 0-3* 0-3* 1-2 6-1 0-3*     *** 
 16 Olimpia II Elbląg3-4 0-3* 7-1 1-0 3-1 0-3* 7-0 0-3* 0-3* 6-2 0-3* 1-0 0-3* 0-3* 1-2     
*** - obustronny walkower

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia

Olimpia II Elbląg 3-4 Unia Susz 9 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 1-1 GKS Stawiguda 10 sierpnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 0-4 Kormoran Zwierzewo 9 sierpnia, 16:00
Wel Lidzbark 2-1 Polonia Iłowo 9 sierpnia, 17:00
Radomniak Radomno 4-1 Ewingi Zalewo 9 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 9 sierpnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-2 Syrena Młynary 10 sierpnia, 14:00
Zalew Frombork 6-1 Concordia II Elbląg 9 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 13 sierpnia

Unia Susz 2-0 Concordia II Elbląg 13 sierpnia, 17:00
Syrena Młynary 1-4 Zalew Frombork 13 sierpnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 5-5 Orzeł Janowiec Kościelny 13 sierpnia, 17:00
Ewingi Zalewo 0-2 Tęcza Miłomłyn 13 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 1-3 Radomniak Radomno 13 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 1-4 Wel Lidzbark 13 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 2-1 Grunwald Gierzwałd 13 sierpnia, 17:00
Olimpia II Elbląg 7-1 Start Nidzica 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia

Start Nidzica 1-1 Unia Susz 17 sierpnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 0-3 Olimpia II Elbląg 16 sierpnia, 16:00
Wel Lidzbark 1-0 GKS Stawiguda 17 sierpnia, 17:00
Radomniak Radomno 1-2 Kormoran Zwierzewo 17 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 6-2 Polonia Iłowo 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 4-0 Ewingi Zalewo 17 sierpnia, 14:00
Zalew Frombork 3-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 17 sierpnia, 17:00
Concordia II Elbląg 4-3 Syrena Młynary 17 sierpnia, 14:00

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia

Unia Susz 2-1 Syrena Młynary 23 sierpnia, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 3-0 Concordia II Elbląg 23 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Ewingi Zalewo 2-0 Zalew Frombork 23 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 3-2 Orzeł Janowiec Kościelny 23 sierpnia, 17:00
Kormoran Zwierzewo 1-2 Tęcza Miłomłyn 23 sierpnia, 17:00
GKS Stawiguda 2-0 Radomniak Radomno 23 sierpnia, 17:00
Olimpia II Elbląg 7-0 Wel Lidzbark 24 sierpnia, 17:00
Start Nidzica 5-0 Grunwald Gierzwałd 24 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 27 sierpnia

Grunwald Gierzwałd 1-6 Unia Susz 27 sierpnia, 17:00
Wel Lidzbark 2-1 Start Nidzica 27 sierpnia, 17:00
Radomniak Radomno 2-1 Olimpia II Elbląg 27 sierpnia, 17:00
Tęcza Miłomłyn 0-4 GKS Stawiguda 27 sierpnia, 17:00
Orzeł Janowiec Kościelny 1-2 Kormoran Zwierzewo 27 sierpnia, 17:00
Zalew Frombork 10-0 Polonia Iłowo 27 sierpnia, 17:00
Concordia II Elbląg 0-1 Ewingi Zalewo 27 sierpnia, 17:00
Syrena Młynary 7-3 Fortuna Dorotowo Gągławki 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia

Unia Susz 5-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 30 sierpnia, 16:00
Ewingi Zalewo 1-4 Syrena Młynary 30 sierpnia, 17:00
Polonia Iłowo 3-0 Concordia II Elbląg 30 sierpnia, 17:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Kormoran Zwierzewo 2-1 Zalew Frombork 31 sierpnia, 15:00
GKS Stawiguda 5-1 Orzeł Janowiec Kościelny 30 sierpnia, 17:00
Olimpia II Elbląg 1-0 Tęcza Miłomłyn 31 sierpnia, 16:00
Start Nidzica 4-1 Radomniak Radomno 31 sierpnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 3-0 Wel Lidzbark 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 7 - 6-7 września

Wel Lidzbark 0-4 Unia Susz 6 września, 16:00
Radomniak Radomno 1-2 Grunwald Gierzwałd 6 września, 17:00
Tęcza Miłomłyn 4-1 Start Nidzica 6 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 7-1 Olimpia II Elbląg 6 września, 16:00
Zalew Frombork 2-5 GKS Stawiguda 6 września, 16:00
Concordia II Elbląg 3-0 Kormoran Zwierzewo 7 września, 14:00
Syrena Młynary 3-3 Polonia Iłowo 7 września, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-4 Ewingi Zalewo 7 września, 16:00

Kolejka 8 - 13-14 września

Unia Susz 1-1 Ewingi Zalewo 13 września, 16:00
Polonia Iłowo 1-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 13 września, 16:00
Kormoran Zwierzewo 4-5 Syrena Młynary 13 września, 16:30
GKS Stawiguda 2-1 Concordia II Elbląg 13 września, 16:30
Olimpia II Elbląg 1-2 Zalew Frombork 14 września, 16:00
Start Nidzica 1-0 Orzeł Janowiec Kościelny 13 września, 16:00
Grunwald Gierzwałd 2-1 Tęcza Miłomłyn 13 września, 16:00
Wel Lidzbark 3-1 Radomniak Radomno 13 września, 16:00

Kolejka 9 - 20-21 września

Radomniak Radomno 0-2 Unia Susz 20 września, 16:30
Tęcza Miłomłyn 1-2 Wel Lidzbark 20 września, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-0 Grunwald Gierzwałd 21 września, 14:00
Zalew Frombork 1-2 Start Nidzica 20 września, 14:00
Concordia II Elbląg 0-0 Olimpia II Elbląg 21 września, 14:00
w Tolkmicku
Syrena Młynary 1-1 GKS Stawiguda 20 września, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 3-1 Kormoran Zwierzewo 20 września, 16:00
Ewingi Zalewo 4-2 Polonia Iłowo 20 września, 16:30

Kolejka 10 - 27-28 września

Unia Susz 0-1 Polonia Iłowo 27 września, 15:30
Kormoran Zwierzewo 1-2 Ewingi Zalewo 27 września, 16:00
GKS Stawiguda 0-3 Fortuna Dorotowo Gągławki 27 września, 16:00
Olimpia II Elbląg 1-0 Syrena Młynary 28 września, 16:00
Start Nidzica 1-2 Concordia II Elbląg 28 września, 14:00
Grunwald Gierzwałd 2-6 Zalew Frombork 27 września, 16:00
Wel Lidzbark 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny 27 września, 16:00
Radomniak Radomno 0-2 Tęcza Miłomłyn 27 września, 16:00

Kolejka 11 - 4-5 października

Tęcza Miłomłyn 0-0 Unia Susz 4 października, 16:00
Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Radomniak Radomno 5 października, 14:00
Zalew Frombork 0-0 Wel Lidzbark 4 października, 16:00
Concordia II Elbląg 2-2 Grunwald Gierzwałd 5 października, 14:00
Syrena Młynary 2-3 Start Nidzica 4 października, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 5-1 Olimpia II Elbląg 4 października, 16:00
Ewingi Zalewo 1-1 GKS Stawiguda 4 października, 16:00
Polonia Iłowo 2-2 Kormoran Zwierzewo 4 października, 16:00

Kolejka 12 - 11-12 października

Unia Susz 1-1 Kormoran Zwierzewo 11 października, 15:30
GKS Stawiguda 2-1 Polonia Iłowo 11 października, 15:30
Olimpia II Elbląg 3-1 Ewingi Zalewo 12 października, 15:00
Start Nidzica 2-3 Fortuna Dorotowo Gągławki 12 października, 14:00
Grunwald Gierzwałd 0-1 Syrena Młynary 12 października, 15:30
Wel Lidzbark 0-0 Concordia II Elbląg 11 października, 15:30
Radomniak Radomno 4-2 Zalew Frombork 11 października, 15:30
Tęcza Miłomłyn 2-0 Orzeł Janowiec Kościelny 12 października, 12:00

Kolejka 13 - 18-19 października

Orzeł Janowiec Kościelny 2-4 Unia Susz 19 października, 14:00
Zalew Frombork 1-0 Tęcza Miłomłyn 18 października, 15:00
Concordia II Elbląg 8-0 Radomniak Radomno 19 października, 14:00
w Tolkmicku
Syrena Młynary 1-1 Wel Lidzbark 18 października, 15:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-1 Grunwald Gierzwałd 18 października, 15:00
Ewingi Zalewo 1-3 Start Nidzica 18 października, 15:00
Polonia Iłowo 3-1 Olimpia II Elbląg 18 października, 15:00
Kormoran Zwierzewo 0-3 GKS Stawiguda 18 października, 15:00

Kolejka 14 - 25-26 października

Unia Susz 3-0 GKS Stawiguda 25 października, 15:00
Olimpia II Elbląg 6-2 Kormoran Zwierzewo 26 października, 12:00
Start Nidzica 5-1 Polonia Iłowo 25 października, 15:00
Grunwald Gierzwałd 1-2 Ewingi Zalewo 25 października, 15:00
Wel Lidzbark 3-2 Fortuna Dorotowo Gągławki 25 października, 15:00
Radomniak Radomno 4-1 Syrena Młynary 25 października, 15:00
Tęcza Miłomłyn 0-3 Concordia II Elbląg 25 października, 15:00
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Zalew Frombork 26 października, 14:00

Kolejka 15 - 2 listopada

Zalew Frombork 1-2 Unia Susz 2 listopada, 13:30
Concordia II Elbląg 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 2 listopada, 13:30
Syrena Młynary 1-4 Tęcza Miłomłyn 2 listopada, 13:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-0 Radomniak Radomno 2 listopada, 13:30
Ewingi Zalewo 3-0 Wel Lidzbark 2 listopada, 13:30
(wo)
na boisku 0-1
Polonia Iłowo 3-1 Grunwald Gierzwałd 2 listopada, 13:30
Kormoran Zwierzewo 4-2 Start Nidzica 2 listopada, 13:30
GKS Stawiguda 3-1 Olimpia II Elbląg 2 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 8-9 listopada

Unia Susz 5-1 Olimpia II Elbląg 8 listopada, 13:30
GKS Stawiguda 0-1 Start Nidzica 8 listopada, 13:30
Kormoran Zwierzewo 5-2 Grunwald Gierzwałd 8 listopada, 13:30
Polonia Iłowo 4-3 Wel Lidzbark 8 listopada, 12:30
Ewingi Zalewo 2-4 Radomniak Radomno 8 listopada, 13:30
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-4 Tęcza Miłomłyn 8 listopada, 13:30
Syrena Młynary 0-4 Orzeł Janowiec Kościelny 8 listopada, 13:30
Concordia II Elbląg 2-4 Zalew Frombork 9 listopada, 13:00
w Tolkmicku

Kolejka 17 - 11 listopada

Concordia II Elbląg 2-3 Unia Susz 11 listopada, 13:30
w Tolkmicku
Zalew Frombork 1-2 Syrena Młynary 11 listopada, 13:30
Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 11 listopada, 13:30
Tęcza Miłomłyn 2-0 Ewingi Zalewo 11 listopada, 13:30
Radomniak Radomno 0-0 Polonia Iłowo 11 listopada, 13:30
Wel Lidzbark 2-3 Kormoran Zwierzewo 11 listopada, 13:30
Grunwald Gierzwałd 0-2 GKS Stawiguda 11 listopada, 13:30
Start Nidzica 4-1 Olimpia II Elbląg 11 listopada, 13:30

Kolejka 18 - 28-29 marca

Unia Susz 1-1 Start Nidzica 28 marca, 15:00
Olimpia II Elbląg 0-3 Grunwald Gierzwałd
(wo)
GKS Stawiguda 1-2 Wel Lidzbark 28 marca, 15:00
Kormoran Zwierzewo 3-0 Radomniak Radomno 28 marca, 15:00
(wo)
na boisku 2-7
Polonia Iłowo 0-3 Tęcza Miłomłyn 28 marca, 15:00
Ewingi Zalewo 1-1 Orzeł Janowiec Kościelny 28 marca, 15:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Syrena Młynary 5-1 Concordia II Elbląg 28 marca, 15:00

Kolejka 19 - 4 kwietnia

Syrena Młynary 0-1 Unia Susz 3 kwietnia, 16:00
Concordia II Elbląg 1-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 4 kwietnia, 16:00
Zalew Frombork 0-3 Ewingi Zalewo
(wo)
Orzeł Janowiec Kościelny 5-0 Polonia Iłowo 4 kwietnia, 16:00
Tęcza Miłomłyn 5-1 Kormoran Zwierzewo 3 kwietnia, 17:00
Radomniak Radomno 4-2 GKS Stawiguda 3 kwietnia, 17:00
Wel Lidzbark 3-0 Olimpia II Elbląg
(wo)
Grunwald Gierzwałd 0-4 Start Nidzica 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 11-12 kwietnia

Unia Susz 4-0 Grunwald Gierzwałd 11 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 2-2 Wel Lidzbark 11 kwietnia, 16:00
Olimpia II Elbląg 0-3 Radomniak Radomno
(wo)
GKS Stawiguda 0-3 Tęcza Miłomłyn 11 kwietnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-0
Kormoran Zwierzewo 4-0 Orzeł Janowiec Kościelny 11 kwietnia, 16:00
Polonia Iłowo 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Ewingi Zalewo 2-1 Concordia II Elbląg 11 kwietnia, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-1 Syrena Młynary 11 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 18-19 kwietnia

Fortuna Dorotowo Gągławki 0-4 Unia Susz 18 kwietnia, 16:00
Syrena Młynary 3-5 Ewingi Zalewo 18 kwietnia, 16:00
Concordia II Elbląg 0-3 Polonia Iłowo 19 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Zalew Frombork 0-3 Kormoran Zwierzewo
(wo)
Orzeł Janowiec Kościelny 3-1 GKS Stawiguda 19 kwietnia, 14:00
Tęcza Miłomłyn 3-0 Olimpia II Elbląg
(wo)
Radomniak Radomno 2-2 Start Nidzica 18 kwietnia, 17:00
Wel Lidzbark 8-0 Grunwald Gierzwałd 19 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 8-1

Kolejka 22 - 25-26 kwietnia

Unia Susz 2-1 Wel Lidzbark 25 kwietnia, 16:00
Grunwald Gierzwałd 0-3 Radomniak Radomno 25 kwietnia, 16:00
Start Nidzica 4-2 Tęcza Miłomłyn 25 kwietnia, 16:00
Olimpia II Elbląg 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny
(wo)
GKS Stawiguda 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Kormoran Zwierzewo 7-0 Concordia II Elbląg 26 kwietnia, 13:00
Polonia Iłowo 3-0 Syrena Młynary 25 kwietnia, 16:00
Ewingi Zalewo 3-1 Fortuna Dorotowo Gągławki 25 kwietnia, 17:00

Kolejka 23 - 1 maja

Ewingi Zalewo 0-1 Unia Susz 1 maja, 16:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 6-4 Polonia Iłowo 1 maja, 16:00
Syrena Młynary 3-1 Kormoran Zwierzewo 1 maja, 16:00
Concordia II Elbląg 1-1 GKS Stawiguda 3 maja, 14:00
w Tolkmicku
Zalew Frombork - Olimpia II Elbląg
(wo)
obustronny walkower
Orzeł Janowiec Kościelny 0-0 Start Nidzica 1 maja, 15:00
Tęcza Miłomłyn 1-1 Grunwald Gierzwałd 1 maja, 14:00
Radomniak Radomno 1-1 Wel Lidzbark 3 maja, 16:00

Kolejka 24 - 9-10 maja

Unia Susz 2-0 Radomniak Radomno 9 maja, 17:00
Wel Lidzbark 0-4 Tęcza Miłomłyn 10 maja, 15:00
Grunwald Gierzwałd 0-5 Orzeł Janowiec Kościelny 9 maja, 16:00
we Frygnowie
Start Nidzica 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Olimpia II Elbląg 0-3 Concordia II Elbląg
(wo)
GKS Stawiguda 2-2 Syrena Młynary 9 maja, 17:00
Kormoran Zwierzewo 4-7 Fortuna Dorotowo Gągławki 9 maja, 17:00
Polonia Iłowo 0-3 Ewingi Zalewo 9 maja, 16:00

Kolejka 25 - 16-17 maja

Polonia Iłowo 0-4 Unia Susz 16 maja, 16:00
Ewingi Zalewo 2-3 Kormoran Zwierzewo 16 maja, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-1 GKS Stawiguda 16 maja, 16:00
Syrena Młynary 3-0 Olimpia II Elbląg
(wo)
Concordia II Elbląg 1-6 Start Nidzica 10 maja, 14:00
w Tolkmicku
Zalew Frombork 0-3 Grunwald Gierzwałd
(wo)
Orzeł Janowiec Kościelny 7-1 Wel Lidzbark 17 maja, 14:00
Tęcza Miłomłyn 2-2 Radomniak Radomno 16 maja, 16:00

Kolejka 26 - 23-24 maja

Unia Susz 2-0 Tęcza Miłomłyn 23 maja, 17:00
Radomniak Radomno 1-2 Orzeł Janowiec Kościelny 23 maja, 17:00
Wel Lidzbark 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Grunwald Gierzwałd 1-3 Concordia II Elbląg 23 maja, 16:00
Start Nidzica 3-1 Syrena Młynary 23 maja, 16:00
Olimpia II Elbląg 0-3 Fortuna Dorotowo Gągławki
(wo)
GKS Stawiguda 3-1 Ewingi Zalewo 23 maja, 17:00
Kormoran Zwierzewo 2-3 Polonia Iłowo 23 maja, 17:00

Kolejka 27 - 30-31 maja

Kormoran Zwierzewo 1-7 Unia Susz 30 maja, 17:00
Polonia Iłowo 2-0 GKS Stawiguda 30 maja, 14:00
Ewingi Zalewo 3-0 Olimpia II Elbląg
(wo)
Fortuna Dorotowo Gągławki 1-1 Start Nidzica 30 maja, 16:00
Syrena Młynary 5-1 Grunwald Gierzwałd 30 maja, 17:00
Concordia II Elbląg 0-3 Wel Lidzbark 31 maja, 14:00
(wo)
w Tolkmicku / na boisku 2-0
Zalew Frombork 0-3 Radomniak Radomno
(wo)
Orzeł Janowiec Kościelny 2-1 Tęcza Miłomłyn 30 maja, 17:00

Kolejka 28 - 6-7 czerwca

Unia Susz 0-1 Orzeł Janowiec Kościelny 6 czerwca, 16:00
Tęcza Miłomłyn 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Radomniak Radomno 10-2 Concordia II Elbląg 6 czerwca, 17:00
Wel Lidzbark 3-1 Syrena Młynary 6 czerwca, 17:00
Grunwald Gierzwałd 0-0 Fortuna Dorotowo Gągławki 6 czerwca, 16:00
we Frygnowie
Start Nidzica 2-1 Ewingi Zalewo 3 czerwca, 17:30
Olimpia II Elbląg 0-3 Polonia Iłowo
(wo)
GKS Stawiguda 2-2 Kormoran Zwierzewo 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13-14 czerwca

GKS Stawiguda 2-3 Unia Susz 13 czerwca, 17:00
Kormoran Zwierzewo 3-0 Olimpia II Elbląg
(wo)
Polonia Iłowo 0-4 Start Nidzica 13 czerwca, 16:00
Ewingi Zalewo 5-1 Grunwald Gierzwałd 13 czerwca, 17:00
Fortuna Dorotowo Gągławki 2-2 Wel Lidzbark 14 czerwca, 16:00
Syrena Młynary 2-0 Radomniak Radomno 13 czerwca, 17:00
Concordia II Elbląg 3-0 Tęcza Miłomłyn 14 czerwca, 14:00
w Tolkmicku
Zalew Frombork 0-3 Orzeł Janowiec Kościelny
(wo)

Kolejka 30 - 20-21 czerwca

Unia Susz 3-0 Zalew Frombork
(wo)
Orzeł Janowiec Kościelny 3-0 Concordia II Elbląg 20 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-1
Tęcza Miłomłyn 5-2 Syrena Młynary 20 czerwca, 16:00
Radomniak Radomno 3-3 Fortuna Dorotowo Gągławki 20 czerwca, 16:00
Wel Lidzbark 1-5 Ewingi Zalewo 20 czerwca, 16:00
Grunwald Gierzwałd 0-2 Polonia Iłowo 20 czerwca, 16:00
we Frygnowie
Start Nidzica 3-1 Kormoran Zwierzewo 20 czerwca, 16:00
Olimpia II Elbląg 0-3 GKS Stawiguda
(wo)

IV liga 2014/2015 (warmińsko-mazurska)

Klasa okręgowa 2014/2015 (warmińsko-mazurska I)

Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas