[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Rudzienice 22 50 15 5 2 59-18 8 3 0 30-9 7 2 2 29-9
2.  GSZS Rybno 22 44 13 5 4 65-34 8 1 2 30-15 5 4 2 35-19
3.  Zamek Kurzętnik 22 40 12 4 6 59-40 6 2 3 34-26 6 2 3 25-14
4.  Osa Ząbrowo 22 39 11 6 5 54-32 6 2 3 29-16 5 4 2 25-16
5.  LZS Mszanowo 22 35 10 5 7 56-47 5 3 3 29-20 5 2 4 27-27 2 3 1 0 1 4-3
6.  Gmina Kozłowo 22 35 10 5 7 41-39 8 2 1 26-9 2 3 6 15-30 2 3 1 0 1 3-4
7.  GKS II Wikielec 22 26 8 2 12 45-61 4 1 6 23-29 4 1 6 22-32
8.  KS Tyrowo 22 25 7 4 11 55-62 3 2 6 30-31 4 2 5 25-31
9.  Iskra Narzym 22 23 7 2 13 27-50 3 2 6 11-23 4 0 7 16-27 2 6 2 0 0 4-2
10.  Ossa Biskupiec Pomorski 22 23 7 2 13 42-61 4 1 6 27-27 3 1 7 15-34 2 0 0 0 2 2-4
11.  KS Mroczno-Grodziczno 22 22 6 4 12 32-44 2 3 6 11-20 4 1 6 21-24
12.  Olimpia Kisielice 22 10 2 4 16 24-71 2 2 7 13-41 0 2 9 11-30

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Czarni Rudzienice    3-3 1-0 1-1 1-1 5-0 2-0 3-0 3-1 6-0 3-2 2-1 
 2 GSZS Rybno0-3     3-0 2-5 4-0 2-1 2-2 4-3 5-1 3-0 2-0 3-0 
 3 Zamek Kurzętnik2-0 0-6     1-3 1-4 1-1 9-3 4-2 8-2 1-1 4-2 3-2 
 4 Osa Ząbrowo0-4 0-6 3-0     7-0 7-0 1-0 2-2 0-3 5-0 1-1 3-0 
 5 LZS Mszanowo0-0 2-2 1-1 2-4     4-2 4-1 4-5 1-0 4-1 0-2 7-2 
 6 Gmina Kozłowo2-2 2-2 1-2 2-0 1-0     2-0 4-1 2-0 6-0 2-1 2-1 
 7 GKS II Wikielec0-4 1-4 0-4 1-3 1-3 1-1     3-5 3-1 3-1 6-2 4-1 
 8 KS Tyrowo3-6 3-4 3-3 1-4 6-1 2-2 4-5     3-0 2-3 2-3 1-0 
 9 Iskra Narzym2-1 2-2 0-5 2-2 1-3 1-2 0-2 0-2     2-1 0-3 1-0 
 10 Ossa Biskupiec Pomorski0-3 1-3 1-3 2-1 3-5 1-2 6-3 4-1 1-2     4-0 4-4 
 11 KS Mroczno-Grodziczno0-2 2-1 1-2 0-0 2-2 3-2 1-3 2-3 0-2 0-3     0-0 
 12 Olimpia Kisielice0-4 3-2 0-5 2-2 0-8 3-2 1-3 1-1 1-4 2-5 0-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 23-24 sierpnia

Olimpia Kisielice 1-1 KS Tyrowo 23 sierpnia, 17:00
Osa Ząbrowo 0-4 Czarni Rudzienice 23 sierpnia, 16:00
Ossa Biskupiec Pomorski 3-5 LZS Mszanowo 23 sierpnia, 17:00
GKS II Wikielec 1-4 GSZS Rybno 24 sierpnia, 14:00
Zamek Kurzętnik 1-1 Gmina Kozłowo 24 sierpnia, 11:00
KS Mroczno-Grodziczno 0-2 Iskra Narzym 24 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 30-31 sierpnia

KS Tyrowo 3-0 Iskra Narzym 31 sierpnia, 14:00
Gmina Kozłowo 2-1 KS Mroczno-Grodziczno 31 sierpnia, 14:00
GSZS Rybno 3-0 Zamek Kurzętnik 30 sierpnia, 17:00
LZS Mszanowo 4-1 GKS II Wikielec 30 sierpnia, 16:00
Czarni Rudzienice 6-0 Ossa Biskupiec Pomorski 30 sierpnia, 16:00
Olimpia Kisielice 2-2 Osa Ząbrowo 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 września

Osa Ząbrowo 2-2 KS Tyrowo 6 września, 17:00
Ossa Biskupiec Pomorski 4-4 Olimpia Kisielice 6 września, 17:00
GKS II Wikielec 0-4 Czarni Rudzienice 7 września, 14:00
Zamek Kurzętnik 1-4 LZS Mszanowo 7 września, 11:00
KS Mroczno-Grodziczno 2-1 GSZS Rybno 7 września, 14:00
Iskra Narzym 1-2 Gmina Kozłowo 7 września, 15:00

Kolejka 4 - 13-14 września

KS Tyrowo 2-2 Gmina Kozłowo 14 września, 14:00
GSZS Rybno 5-1 Iskra Narzym 13 września, 16:30
LZS Mszanowo 0-2 KS Mroczno-Grodziczno 13 września, 16:00
Czarni Rudzienice 1-0 Zamek Kurzętnik 13 września, 16:00
Olimpia Kisielice 1-3 GKS II Wikielec 13 września, 16:30
Osa Ząbrowo 5-0 Ossa Biskupiec Pomorski 14 września, 14:00

Kolejka 5 - 20-21 września

Ossa Biskupiec Pomorski 4-1 KS Tyrowo 20 września, 16:30
GKS II Wikielec 1-3 Osa Ząbrowo 21 września, 14:00
Zamek Kurzętnik 3-2 Olimpia Kisielice 21 września, 11:00
KS Mroczno-Grodziczno 0-2 Czarni Rudzienice 21 września, 14:00
Iskra Narzym 1-3 LZS Mszanowo 21 września, 15:00
Gmina Kozłowo 2-2 GSZS Rybno 21 września, 14:00

Kolejka 6 - 27-28 września

KS Tyrowo 3-4 GSZS Rybno 28 września, 14:00
LZS Mszanowo 4-2 Gmina Kozłowo 27 września, 16:00
Czarni Rudzienice 3-1 Iskra Narzym 27 września, 16:00
Olimpia Kisielice 0-5 KS Mroczno-Grodziczno 27 września, 16:00
Osa Ząbrowo 3-0 Zamek Kurzętnik 28 września, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 6-3 GKS II Wikielec 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 4-5 października

GKS II Wikielec 3-5 KS Tyrowo 5 października, 14:00
Zamek Kurzętnik 1-1 Ossa Biskupiec Pomorski 5 października, 11:00
KS Mroczno-Grodziczno 0-0 Osa Ząbrowo 5 października, 14:00
Iskra Narzym 1-0 Olimpia Kisielice 5 października, 15:00
Gmina Kozłowo 2-2 Czarni Rudzienice 5 października, 14:00
GSZS Rybno 4-0 LZS Mszanowo 4 października, 16:00

Kolejka 8 - 11-12 października

KS Tyrowo 6-1 LZS Mszanowo 12 października, 14:00
Czarni Rudzienice 3-3 GSZS Rybno 8 listopada, 13:30
Olimpia Kisielice 3-2 Gmina Kozłowo 11 października, 15:30
Osa Ząbrowo 0-3 Iskra Narzym 12 października, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 4-0 KS Mroczno-Grodziczno 11 października, 15:30
GKS II Wikielec 0-4 Zamek Kurzętnik 12 października, 14:00

Kolejka 9 - 18-19 października

Zamek Kurzętnik 4-2 KS Tyrowo 19 października, 11:00
KS Mroczno-Grodziczno 1-3 GKS II Wikielec 19 października, 14:00
Iskra Narzym 2-1 Ossa Biskupiec Pomorski 19 października, 15:00
Gmina Kozłowo 2-0 Osa Ząbrowo 19 października, 14:00
GSZS Rybno 3-0 Olimpia Kisielice 18 października, 15:00
LZS Mszanowo 0-0 Czarni Rudzienice 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 25-26 października

KS Tyrowo 3-6 Czarni Rudzienice 26 października, 14:00
Olimpia Kisielice 0-8 LZS Mszanowo 25 października, 15:00
Osa Ząbrowo 0-6 GSZS Rybno 26 października, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 Gmina Kozłowo 25 października, 15:00
GKS II Wikielec 3-1 Iskra Narzym 26 października, 14:00
Zamek Kurzętnik 4-2 KS Mroczno-Grodziczno 26 października, 11:00

Kolejka 11 - 2 listopada

KS Mroczno-Grodziczno 2-3 KS Tyrowo 2 listopada, 13:30
Iskra Narzym 0-5 Zamek Kurzętnik 2 listopada, 13:30
Gmina Kozłowo 2-0 GKS II Wikielec 2 listopada, 13:30
GSZS Rybno 3-0 Ossa Biskupiec Pomorski 2 listopada, 13:30
LZS Mszanowo 2-4 Osa Ząbrowo 2 listopada, 13:30
Czarni Rudzienice 2-1 Olimpia Kisielice 2 listopada, 13:30

Kolejka 12 - 11-12 kwietnia

KS Tyrowo 1-0 Olimpia Kisielice 12 kwietnia, 14:00
Czarni Rudzienice 1-1 Osa Ząbrowo 11 kwietnia, 16:00
LZS Mszanowo 4-1 Ossa Biskupiec Pomorski 12 kwietnia, 16:00
GSZS Rybno 2-2 GKS II Wikielec 11 kwietnia, 16:00
Gmina Kozłowo 1-2 Zamek Kurzętnik 12 kwietnia, 14:00
Iskra Narzym 0-3 KS Mroczno-Grodziczno 12 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 18-19 kwietnia

Iskra Narzym 0-2 KS Tyrowo 19 kwietnia, 15:00
KS Mroczno-Grodziczno 3-2 Gmina Kozłowo 19 kwietnia, 15:00
Zamek Kurzętnik 0-6 GSZS Rybno 19 kwietnia, 11:00
GKS II Wikielec 1-3 LZS Mszanowo 19 kwietnia, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 0-3 Czarni Rudzienice 18 kwietnia, 17:00
Osa Ząbrowo 3-0 Olimpia Kisielice 18 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 25-26 kwietnia

KS Tyrowo 1-4 Osa Ząbrowo 26 kwietnia, 14:00
Olimpia Kisielice 2-5 Ossa Biskupiec Pomorski 25 kwietnia, 17:00
Czarni Rudzienice 2-0 GKS II Wikielec 25 kwietnia, 17:00
LZS Mszanowo 1-1 Zamek Kurzętnik 26 kwietnia, 16:00
GSZS Rybno 2-0 KS Mroczno-Grodziczno 25 kwietnia, 16:00
Gmina Kozłowo 2-0 Iskra Narzym 26 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 1 maja

Gmina Kozłowo 4-1 KS Tyrowo 1 maja, 13:00
Iskra Narzym 2-2 GSZS Rybno 3 maja, 15:00
KS Mroczno-Grodziczno 2-2 LZS Mszanowo 1 maja, 17:00
Zamek Kurzętnik 2-0 Czarni Rudzienice 1 maja, 13:00
GKS II Wikielec 4-1 Olimpia Kisielice 1 maja, 15:00
Ossa Biskupiec Pomorski 2-1 Osa Ząbrowo 2 maja, 17:00

Kolejka 16 - 9-10 maja

KS Tyrowo 2-3 Ossa Biskupiec Pomorski 10 maja, 14:00
Osa Ząbrowo 1-0 GKS II Wikielec 9 maja, 17:00
Olimpia Kisielice 0-5 Zamek Kurzętnik 9 maja, 17:00
Czarni Rudzienice 3-2 KS Mroczno-Grodziczno 9 maja, 17:00
LZS Mszanowo 1-0 Iskra Narzym 9 maja, 16:30
GSZS Rybno 2-1 Gmina Kozłowo 9 maja, 16:00

Kolejka 17 - 16-17 maja

GSZS Rybno 4-3 KS Tyrowo 16 maja, 16:00
Gmina Kozłowo 1-0 LZS Mszanowo 16 maja, 17:00
Iskra Narzym 2-1 Czarni Rudzienice 17 maja, 15:00
KS Mroczno-Grodziczno 0-0 Olimpia Kisielice 17 maja, 14:00
Zamek Kurzętnik 1-3 Osa Ząbrowo 17 maja, 11:00
GKS II Wikielec 3-1 Ossa Biskupiec Pomorski 17 maja, 14:00

Kolejka 18 - 23-24 maja

KS Tyrowo 4-5 GKS II Wikielec 24 maja, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-3 Zamek Kurzętnik 23 maja, 17:00
Osa Ząbrowo 1-1 KS Mroczno-Grodziczno 23 maja, 17:00
Olimpia Kisielice 1-4 Iskra Narzym 23 maja, 17:00
Czarni Rudzienice 5-0 Gmina Kozłowo 23 maja, 17:00
LZS Mszanowo 2-2 GSZS Rybno 23 maja, 16:30

Kolejka 19 - 30-31 maja

LZS Mszanowo 4-5 KS Tyrowo 31 maja, 16:00
GSZS Rybno 0-3 Czarni Rudzienice 30 maja, 16:00
Gmina Kozłowo 2-1 Olimpia Kisielice 31 maja, 16:00
Iskra Narzym 2-2 Osa Ząbrowo 31 maja, 15:00
KS Mroczno-Grodziczno 0-3 Ossa Biskupiec Pomorski 31 maja, 15:00
Zamek Kurzętnik 9-3 GKS II Wikielec 31 maja, 13:00

Kolejka 20 - 6-7 czerwca

KS Tyrowo 3-3 Zamek Kurzętnik 7 czerwca, 14:00
GKS II Wikielec 6-2 KS Mroczno-Grodziczno 7 czerwca, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-2 Iskra Narzym 6 czerwca, 17:00
Osa Ząbrowo 7-0 Gmina Kozłowo 6 czerwca, 17:00
Olimpia Kisielice 3-2 GSZS Rybno 6 czerwca, 17:00
Czarni Rudzienice 1-1 LZS Mszanowo 6 czerwca, 17:00

Kolejka 21 - 13-14 czerwca

Czarni Rudzienice 3-0 KS Tyrowo 13 czerwca, 17:00
LZS Mszanowo 7-2 Olimpia Kisielice 13 czerwca, 16:30
GSZS Rybno 2-5 Osa Ząbrowo 13 czerwca, 16:00
Gmina Kozłowo 6-0 Ossa Biskupiec Pomorski 13 czerwca, 16:00
Iskra Narzym 0-2 GKS II Wikielec 14 czerwca, 15:00
KS Mroczno-Grodziczno 1-2 Zamek Kurzętnik 13 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 20-21 czerwca

KS Tyrowo 2-3 KS Mroczno-Grodziczno 21 czerwca, 14:00
Zamek Kurzętnik 8-2 Iskra Narzym 21 czerwca, 14:00
GKS II Wikielec 1-1 Gmina Kozłowo 21 czerwca, 14:00
Ossa Biskupiec Pomorski 1-3 GSZS Rybno 21 czerwca, 14:00
Osa Ząbrowo 7-0 LZS Mszanowo 21 czerwca, 14:00
Olimpia Kisielice 0-4 Czarni Rudzienice 20 czerwca, 16:00

Klasa okręgowa 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)

Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)

Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska I)
Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)
Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska III)
Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas