[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2014/2015, grupa: warmińsko-mazurska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Ryn 18 43 13 4 1 56-18 8 1 0 31-6 5 3 1 25-12
2.  Żagiel Piecki 18 40 13 1 4 60-18 8 1 0 43-6 5 0 4 17-12
3.  Granica II Kętrzyn 18 34 10 4 4 57-24 6 3 0 37-7 4 1 4 20-17
4.  Śniardwy II Orzysz 18 29 8 5 5 35-31 5 1 3 17-14 3 4 2 18-17
5.  GLZS Srokowo 18 27 8 3 7 35-47 5 1 3 20-19 3 2 4 15-28
6.  Tytan Łankiejmy 18 24 7 3 8 38-47 4 2 3 23-20 3 1 5 15-27
7.  Kowalak Kowale Oleckie 18 17 4 5 9 33-51 2 3 4 19-25 2 2 5 14-26 2 2 0 2 0 7-7
8.  Pogoń Banie Mazurskie 18 17 4 5 9 29-41 1 2 6 14-22 3 3 3 15-19 2 2 0 2 0 7-7
9.  Orkan Sątopy Samulewo 18 15 4 3 11 27-55 3 2 4 17-16 1 1 7 10-39
10.  KS Łabędnik 18 7 2 1 15 29-67 1 1 7 17-26 1 0 8 12-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 Pogoń Ryn    4-1 2-1 1-0 8-0 4-1 0-0 5-2 4-0 3-1 
 2 Żagiel Piecki2-2     2-1 3-2 6-1 3-0* 3-0 4-0 9-0 11-0 
 3 Granica II Kętrzyn0-0 1-0     2-2 7-2 5-0 9-2 1-1 9-0 3-0* 
 4 Śniardwy II Orzysz1-4 1-0 0-3     1-1 5-1 2-0 0-2 4-1 3-2 
 5 GLZS Srokowo2-2 2-1 1-5 0-1     1-7 2-0 3-2 1-0 8-1 
 6 Tytan Łankiejmy2-0 0-3* 5-3 4-4 2-1     3-5 1-1 1-3 5-0 
 7 Kowalak Kowale Oleckie0-6 1-3 3-0* 1-2 2-2 2-3     3-3 3-3 4-3 
 8 Pogoń Banie Mazurskie1-2 1-2 1-2 2-3 0-2 1-1 4-4     3-2 1-4 
 9 Orkan Sątopy Samulewo2-5 0-2 2-2 2-2 2-3 5-0 1-0 0-1     3-1 
 10 KS Łabędnik2-4 2-5 1-3 2-2 0-3* 1-2 2-3 2-3 5-1     

Kolejka 1 - 30-31 sierpnia

Tytan Łankiejmy 5-0 KS Łabędnik 31 sierpnia, 14:00
Pogoń Ryn 2-1 Granica II Kętrzyn 31 sierpnia, 14:00
Kowalak Kowale Oleckie 1-3 Żagiel Piecki 31 sierpnia, 14:00
GLZS Srokowo 1-0 Orkan Sątopy Samulewo 31 sierpnia, 14:00
Śniardwy II Orzysz 0-2 Pogoń Banie Mazurskie 31 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 6-7 września

KS Łabędnik 2-3 Pogoń Banie Mazurskie 7 września, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 2-2 Śniardwy II Orzysz 7 września, 14:00
Granica II Kętrzyn 9-2 Kowalak Kowale Oleckie 7 września, 14:00
Tytan Łankiejmy 2-0 Pogoń Ryn 7 września, 14:00
GLZS Srokowo 2-1 Żagiel Piecki 5 września, 17:00

Kolejka 3 - 13-14 września

Kowalak Kowale Oleckie 2-3 Tytan Łankiejmy 14 września, 14:00
GLZS Srokowo 1-5 Granica II Kętrzyn 14 września, 14:00
Śniardwy II Orzysz 1-0 Żagiel Piecki 14 września, 16:00
Pogoń Banie Mazurskie 3-2 Orkan Sątopy Samulewo 14 września, 14:00
KS Łabędnik 2-4 Pogoń Ryn 14 września, 14:00

Kolejka 4 - 20-21 września

KS Łabędnik 5-1 Orkan Sątopy Samulewo 21 września, 14:00
Granica II Kętrzyn 2-2 Śniardwy II Orzysz 21 września, 14:00
Tytan Łankiejmy 2-1 GLZS Srokowo 21 września, 14:00
Pogoń Ryn 0-0 Kowalak Kowale Oleckie 20 września, 16:00
Pogoń Banie Mazurskie 1-2 Żagiel Piecki 21 września, 14:00

Kolejka 5 - 27-28 września

Kowalak Kowale Oleckie 4-3 KS Łabędnik 28 września, 14:00
GLZS Srokowo 2-2 Pogoń Ryn 28 września, 14:00
Śniardwy II Orzysz 5-1 Tytan Łankiejmy 28 września, 14:00
Pogoń Banie Mazurskie 1-2 Granica II Kętrzyn 28 września, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 0-2 Żagiel Piecki 28 września, 14:00

Kolejka 6 - 4-5 października

KS Łabędnik 2-5 Żagiel Piecki 5 października, 14:00
Granica II Kętrzyn 9-0 Orkan Sątopy Samulewo 5 października, 14:00
Tytan Łankiejmy 1-1 Pogoń Banie Mazurskie 5 października, 14:00
Pogoń Ryn 1-0 Śniardwy II Orzysz 5 października, 15:00
Kowalak Kowale Oleckie 2-2 GLZS Srokowo 5 października, 14:00

Kolejka 7 - 11-12 października

GLZS Srokowo 8-1 KS Łabędnik 12 października, 14:00
Śniardwy II Orzysz 2-0 Kowalak Kowale Oleckie 11 października, 15:00
Pogoń Banie Mazurskie 1-2 Pogoń Ryn 12 października, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 5-0 Tytan Łankiejmy 12 października, 14:00
Granica II Kętrzyn 1-0 Żagiel Piecki 12 października, 12:00

Kolejka 8 - 18-19 października

KS Łabędnik 1-3 Granica II Kętrzyn 19 października, 14:00
Tytan Łankiejmy 0-3 Żagiel Piecki 19 października, 14:00
(wo)
na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Ryn 4-0 Orkan Sątopy Samulewo 19 października, 15:00
Kowalak Kowale Oleckie 3-3 Pogoń Banie Mazurskie 19 października, 14:00
GLZS Srokowo 0-1 Śniardwy II Orzysz 19 października, 14:00

Kolejka 9 - 25-26 października

Śniardwy II Orzysz 3-2 KS Łabędnik 25 października, 14:00
Pogoń Banie Mazurskie 0-2 GLZS Srokowo 26 października, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 1-0 Kowalak Kowale Oleckie 25 października, 14:00
Granica II Kętrzyn 5-0 Tytan Łankiejmy 25 października, 14:30
Pogoń Ryn 4-1 Żagiel Piecki 26 października, 14:00

Kolejka 10 - 18-19 kwietnia

KS Łabędnik 1-2 Tytan Łankiejmy 19 kwietnia, 14:00
Granica II Kętrzyn 0-0 Pogoń Ryn 19 kwietnia, 14:00
Żagiel Piecki 3-0 Kowalak Kowale Oleckie 19 kwietnia, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 2-3 GLZS Srokowo 19 kwietnia, 14:00
Pogoń Banie Mazurskie 2-3 Śniardwy II Orzysz 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 11 - 25-26 kwietnia

Żagiel Piecki 6-1 GLZS Srokowo 26 kwietnia, 14:00
Pogoń Banie Mazurskie 1-4 KS Łabędnik 26 kwietnia, 14:00
Śniardwy II Orzysz 4-1 Orkan Sątopy Samulewo 26 kwietnia, 15:00
Kowalak Kowale Oleckie 3-0 Granica II Kętrzyn 26 kwietnia, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Pogoń Ryn 4-1 Tytan Łankiejmy 26 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 1 maja

Pogoń Ryn 3-1 KS Łabędnik 3 maja, 16:00
Tytan Łankiejmy 3-5 Kowalak Kowale Oleckie 3 maja, 14:00
Granica II Kętrzyn 7-2 GLZS Srokowo 3 maja, 14:00
Żagiel Piecki 3-2 Śniardwy II Orzysz 1 maja, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 0-1 Pogoń Banie Mazurskie 3 maja, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 maja

Żagiel Piecki 4-0 Pogoń Banie Mazurskie 10 maja, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 3-1 KS Łabędnik 10 maja, 14:00
Śniardwy II Orzysz 0-3 Granica II Kętrzyn 10 maja, 16:00
GLZS Srokowo 1-7 Tytan Łankiejmy 10 maja, 15:00
Kowalak Kowale Oleckie 0-6 Pogoń Ryn 10 maja, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 maja

KS Łabędnik 2-3 Kowalak Kowale Oleckie 17 maja, 14:00
Pogoń Ryn 8-0 GLZS Srokowo 17 maja, 16:00
Tytan Łankiejmy 4-4 Śniardwy II Orzysz 17 maja, 14:00
Granica II Kętrzyn 1-1 Pogoń Banie Mazurskie 17 maja, 14:00
Żagiel Piecki 9-0 Orkan Sątopy Samulewo 17 maja, 14:00

Kolejka 15 - 23-24 maja

Żagiel Piecki 11-0 KS Łabędnik 24 maja, 14:00
Orkan Sątopy Samulewo 2-2 Granica II Kętrzyn 24 maja, 14:00
Pogoń Banie Mazurskie 1-1 Tytan Łankiejmy 24 maja, 14:00
Śniardwy II Orzysz 1-4 Pogoń Ryn 23 maja, 16:00
GLZS Srokowo 2-0 Kowalak Kowale Oleckie 24 maja, 15:00

Kolejka 16 - 30-31 maja

Żagiel Piecki 2-1 Granica II Kętrzyn 31 maja, 14:00
KS Łabędnik 0-3 GLZS Srokowo 31 maja, 14:00
(wo)
na boisku 3-1
Kowalak Kowale Oleckie 1-2 Śniardwy II Orzysz 31 maja, 14:00
Pogoń Ryn 5-2 Pogoń Banie Mazurskie 31 maja, 14:00
Tytan Łankiejmy 1-3 Orkan Sątopy Samulewo 31 maja, 14:00

Kolejka 17 - 6-7 czerwca

Granica II Kętrzyn 3-0 KS Łabędnik 7 czerwca, 13:00
(wo)
nie odbył się
Żagiel Piecki 3-0 Tytan Łankiejmy 7 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Orkan Sątopy Samulewo 2-5 Pogoń Ryn 7 czerwca, 14:00
Pogoń Banie Mazurskie 4-4 Kowalak Kowale Oleckie 7 czerwca, 14:00
Śniardwy II Orzysz 1-1 GLZS Srokowo 7 czerwca, 16:00

Kolejka 18 - 13-14 czerwca

Żagiel Piecki 2-2 Pogoń Ryn 14 czerwca, 14:00
KS Łabędnik 2-2 Śniardwy II Orzysz 14 czerwca, 14:00
GLZS Srokowo 3-2 Pogoń Banie Mazurskie 14 czerwca, 14:00
Kowalak Kowale Oleckie 3-3 Orkan Sątopy Samulewo 14 czerwca, 14:00
Tytan Łankiejmy 5-3 Granica II Kętrzyn 14 czerwca, 14:00

Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska I)
Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)
Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska III)
Klasa A 2014/2015 (warmińsko-mazurska IV)

Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska II)
Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska III)
Klasa B 2014/2015 (warmińsko-mazurska IV)

Autor: Damian Gnutek
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas